Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2671 Auger-Aliassime F. - Berrettini M. 2.50 0.00 1.65 0.00 0.00 0.00
vi. 19:30 2647 Zverev A. - Zhang Z. 1.25 0.00 4.50 0.00 0.00 0.00
vi. 20:00 1168 Al Ahly - Al Aluminium 1.15 8.30 26.45 1.01 6.32 1.10
vi. 20:00 1170 Sirius - Malmo FF 5.50 4.80 1.60 2.56 1.20 1.24
vi. 20:00 1171 Sparta Praga - FK Pardubice 1.20 8.15 15.15 1.05 5.30 1.11
vi. 21:00 1173 Nordsjælland - Aalborg 1.55 4.90 6.30 1.18 2.76 1.24
vi. 21:00 1174 U19 Turcia - U19 Spania 4.55 4.15 1.85 2.17 1.28 1.32
vi. 21:00 2648 Zheng Q. - Cristian J. A. 1.40 0.00 3.30 0.00 0.00 0.00
vi. 21:15 1175 O. Ljubljana - Primorje 1.25 6.55 15.75 1.05 4.63 1.16
vi. 21:30 1177 Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 1.95 3.75 4.30 1.28 2.00 1.34
vi. 22:00 1178 Unirea Slobozia - FCSB 6.20 4.30 1.60 2.54 1.17 1.27
vi. 23:59 2673 O´Sullivan R. - Trump J. 1.70 0.00 2.30 0.00 0.00 0.00
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 52 speciale




















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1018 Poli Iasi - Botosani 2.35 3.10 3.20 1.32 1.56 1.31
vi. 22:00 1039 Unirea Slobozia - FCSB 5.85 4.10 1.55 2.39 1.11 1.19







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2144 Barracas Central - Newells Old Boys 2.95 3.05 2.55 1.48 1.37 1.33
vi. 23:59 2146 Rosario Central - Sarmiento Junin 2.00 3.00 4.50 1.19 1.78 1.34
vi. 23:59 3243 Belgrano - Dep. Riestra 1.85 3.15 4.95 1.15 1.91 1.31
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4085 Sparta Praga - FK Pardubice 1.13 7.50 13.90 0.00 4.82 1.01
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2074 Aarhus - Midtjylland 3.20 3.40 2.15 1.63 1.30 1.25
vi. 21:00 2078 Nordsjælland - Aalborg 1.45 4.55 5.85 1.09 2.53 1.13





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1027 Bodo/Glimt - Odd 1.18 7.65 11.80 1.01 4.59 1.04
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2787 Jagiellonia - Puszcza N. 1.50 4.20 5.65 1.09 2.39 1.15
vi. 21:30 2798 Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 1.85 3.55 4.05 1.20 1.87 1.23
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1028 Sirius - Malmo FF 5.15 4.50 1.52 2.38 1.12 1.14
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:45 1067 Cherno More Varna - CSKA 1948 1.70 3.40 5.05 1.12 2.01 1.23
vi. 21:15 1068 Krumovgrad - Slavia Sofia 2.65 3.15 2.60 1.42 1.41 1.27
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 1445 U19 Danemarca - U19 Franta 3.80 3.70 1.85 1.86 1.22 1.21
vi. 21:00 4237 U19 Turcia - U19 Spania 4.20 3.85 1.70 1.99 1.17 1.17
Faza Grupelor! Se disputa in Irlanda de Nord!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1127 FK Radnicki 1923 - Zeleznicar Pancevo 1.92 3.60 3.55 1.24 1.77 1.21
vi. 22:00 1151 Napredak - Partizan Belgrad 9.30 5.10 1.25 3.26 0.00 1.07





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1205 Defensor Sp. - CA River Plate 1.80 3.50 4.30 1.18 1.91 1.23
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 4323 Ajax - Olympiacos 1.75 3.95 3.75 1.20 1.90 1.16
vi. 18:00 1182 Guingamp - Concarneau 1.65 3.80 4.55 1.14 2.05 1.17
vi. 18:00 1183 Podbrezova - Tatran Presov 1.67 4.25 3.90 1.19 2.01 1.13
vi. 18:00 1187 Sligo - Everton 10.10 6.35 1.20 3.86 0.00 1.04
vi. 18:00 4328 Amstetten - LASK Am. 1.80 4.35 3.35 1.26 1.87 1.14
vi. 18:30 1188 TJ Sokol Lanzhot - FK Blansko 2.80 4.30 2.00 1.68 1.35 1.13
vi. 18:30 1189 WSG Tirol - Lyon 5.10 4.90 1.45 2.47 1.11 1.10
vi. 18:30 1512 Salernitana - Volos 1.70 3.75 4.25 1.16 1.97 1.18
vi. 19:00 1190 Grazer AK - Floridsdorfer AC 1.70 4.15 3.95 1.19 2.00 1.15
vi. 19:00 1191 Lotte - Oldenburg 2.25 3.75 2.65 1.39 1.54 1.18
vi. 19:00 1192 Ried - Debrecen 1.60 4.10 4.70 1.14 2.17 1.16
vi. 19:00 1193 SC Imst - Slaven Belupo 9.75 6.50 1.20 3.86 0.00 1.04
vi. 19:00 1194 WGFM Donaufeld - Stripfing 4.10 4.30 1.65 2.08 1.18 1.14
vi. 19:00 3766 Bronshoj - Vanlose 1.93 4.00 3.10 1.29 1.73 1.15
vi. 19:00 3767 FC Koln - St. Truiden 1.85 4.15 3.30 1.27 1.82 1.15
vi. 19:00 4422 Orleans - Auxerre 4.90 3.95 1.58 2.17 1.12 1.16
vi. 19:00 4423 Preussen Munster - Heracles 2.15 3.55 2.90 1.33 1.58 1.20
vi. 19:00 4424 St.Pauli - Furth 1.75 3.85 3.75 1.19 1.88 1.16
vi. 19:30 1195 FCM Traiskirchen - SV Horn 5.45 4.95 1.40 2.57 1.08 1.08
vi. 19:30 1197 SC Retz - Wiener Viktoria 5.35 5.60 1.38 2.71 1.10 1.06
vi. 19:30 1199 VfB Hohenems - A. Lustenau 3.35 4.10 1.85 1.83 1.26 1.16
vi. 20:00 1200 Austria Viena - FC Porto 4.60 4.40 1.55 2.23 1.13 1.12
vi. 20:00 1201 Cadiz - Blackpool 1.48 4.20 5.65 1.08 2.39 1.14
vi. 20:00 1202 Getafe - Coventry 2.20 3.45 2.90 1.33 1.56 1.21
vi. 20:00 1203 Nottingham - Sunderland 1.63 4.10 4.30 1.15 2.08 1.15
vi. 20:00 1204 Usv Gabersdorf - Weinland Gamlitz 4.75 5.00 1.45 2.41 1.11 1.08
vi. 20:30 1207 FC Bulle - Bavois 2.35 3.65 2.55 1.42 1.49 1.19
vi. 21:00 1209 Eastleigh - Southampton 14.30 6.65 1.15 4.49 0.00 1.03
vi. 21:00 1210 Fiorentina - Reggiana 1.23 6.55 8.05 1.03 3.58 1.03
vi. 21:00 1215 Havant & W - Portsmouth 12.30 7.20 1.15 4.50 0.00 1.02
vi. 21:00 1217 Kilmarnock - Barrow 2.25 3.55 2.75 1.36 1.53 1.20
vi. 21:30 1218 Bamber Bridge - Salford 5.10 4.25 1.52 2.30 1.11 1.14
vi. 21:30 1220 Chorley - Wigan 6.15 4.70 1.40 2.64 1.07 1.11
vi. 21:30 1222 Harrogate - Leeds 8.35 5.30 1.28 3.21 1.02 1.08
vi. 21:30 1226 Marine - Ashton Utd 1.55 4.20 4.85 1.12 2.23 1.14
vi. 21:30 1227 Oxford City - Oxford Utd 10.10 7.35 1.17 4.21 0.00 1.02
vi. 21:30 1228 St Mirren - Carlisle 1.73 3.80 4.00 1.18 1.93 1.17
vi. 21:30 1232 Yeovil - Exeter 5.50 4.80 1.43 2.54 1.09 1.10
vi. 21:45 1233 Gloucester - Yate Town 1.65 4.05 4.20 1.16 2.04 1.15
vi. 21:45 1234 Liversedge - Guiseley 4.65 4.35 1.55 2.23 1.13 1.13
vi. 21:45 1235 Newton Aycliffe - Stockton Town 3.60 3.80 1.82 1.83 1.22 1.17
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1259 Centro Espanol - Lugano 1.62 3.35 5.45 1.08 2.05 1.21
vi. 21:00 1260 Dep. Espanol - Puerto Nuevo 1.85 3.00 4.35 1.13 1.76 1.26









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1486 Atl.Rafaela - Nueva Chicago 2.70 2.70 2.85 1.34 1.37 1.34
vi. 23:59 1532 Chaco For Ever - Temperley 2.25 2.75 3.55 1.23 1.53 1.34




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2754 O Connor Knights FC - Cooma Tigers 1.75 4.55 3.25 1.25 1.88 1.10
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1538 Sutherland - Tin. Sydney 2.15 3.75 2.65 1.35 1.54 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1531 Croydon Kings - South Adelaide 1.63 4.15 3.90 1.16 1.99 1.12
vi. 23:59 1534 Campbelltown City - White City Beograd 1.78 3.80 3.50 1.20 1.80 1.14
vi. 23:59 1535 Modbury Jets - Adelaide Comets 2.30 3.35 2.65 1.35 1.46 1.19
vi. 23:59 1536 Para Hills Knights - Adelaide Raiders 2.30 3.35 2.65 1.35 1.46 1.19



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3276 (F) Alamein FC - (F) Bentleigh Greens 1.28 5.40 6.95 1.02 3.01 1.05
vi. 23:59 3279 (F) Heidelberg United - (F) Box Hill United 1.75 4.20 3.25 1.22 1.81 1.10
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3277 (F) Brisbane City - (F) Gold Coast Utd 1.48 4.65 4.55 1.11 2.28 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1555 Avondale - Dandenong 1.28 5.30 7.15 1.02 3.01 1.05
vi. 23:59 1558 Moreland City FC - Heidelberg Utd 4.65 4.20 1.52 2.18 1.10 1.11




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3303 Eastern Lions - North Geelong Warriors FC 2.65 3.75 2.15 1.54 1.35 1.15





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 4329 Universitario De Vinto - Santa Cruz 1.35 4.55 8.35 1.03 2.92 1.13
vi. 23:59 1367 Royal Pari - Blooming 2.40 3.50 2.65 1.41 1.49 1.22
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1079 Coritiba - Mirassol 1.88 3.05 4.35 1.15 1.77 1.27
vi. 23:59 3237 Avai - Ceara 2.00 3.10 3.85 1.20 1.70 1.28




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1384 (F) Bahia - (F) SC Recife PE 1.70 3.65 4.20 1.15 1.93 1.17
Faza Grupelor!




+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1350 Opava - FC Vlasim 1.75 3.70 4.20 1.18 1.95 1.20
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4452 Deportes Limache - Dep. Temuco 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2452 Huachipato - Cobreloa 1.55 3.90 5.35 1.10 2.23 1.17













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2867 U20 Costa Rica - U20 Cuba 1.40 4.85 6.25 1.08 2.70 1.11
vi. 23:59 2875 U20 SUA - U20 Jamaica 1.43 4.50 6.30 1.07 2.60 1.13
Faza Grupelor! Se disputa in Mexic!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2454 Jaguares - Patriotas 1.95 2.95 3.85 1.16 1.65 1.26
vi. 23:59 2457 Fortaleza - Tolima 2.40 2.95 3.10 1.31 1.50 1.31













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 3317 Internacional de Palmira - Real Cartagena 2.25 3.05 3.15 1.28 1.53 1.27













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3321 Guanacasteca - San Carlos 2.70 3.05 2.55 1.42 1.37 1.27
vi. 23:59 3328 Puntarenas FC - Municipal Liberia 2.50 3.35 2.50 1.42 1.42 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3548 B93 Copenhaga - Kolding 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
vi. 20:00 3549 Hvidovre IF - HB Koge 1.30 5.35 7.45 1.04 3.08 1.07
vi. 20:00 3551 Vendsyssel - FC Roskilde 1.60 3.90 5.05 1.12 2.18 1.18
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4332 Al Ahly - Al Aluminium 1.10 7.70 24.50 0.00 5.80 1.02
1/16 Finala! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1395 Schaffhausen - Etoile Carouge 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
vi. 20:30 1398 Xamax - Lausanne Ouchy 2.25 3.60 2.80 1.37 1.56 1.21
vi. 21:15 2458 Aarau - Thun 3.65 3.75 1.85 1.83 1.23 1.19













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1762 Tammeka Tartu - Flora 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
vi. 19:30 1776 Nomme United - Nomme Kalju 5.80 4.40 1.45 2.48 1.08 1.13
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1642 OLS Oulu - Vaajakoski 1.15 7.10 14.40 0.00 4.71 1.03
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1643 PEPO - Atlantis II 1.75 3.90 3.55 1.20 1.84 1.14
vi. 19:00 3768 Kiffen - Myllykosken Pallo -47 1.25 5.50 7.80 1.01 3.19 1.05




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 4333 (F) Honka - (F) Pallokerho Keski 1.07 8.40 17.70 0.00 5.64 0.00




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1591 Heimstetten - Ismaning 1.38 4.60 5.95 1.05 2.57 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 1652 Ansbach - Nuremberg II 4.10 3.95 1.63 1.99 1.14 1.13
vi. 20:00 1653 Schwaben Augsburg - Viktoria Aschaffenburg 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
vi. 20:00 1660 Schweinfurt 05 - Aubstadt 1.70 3.65 4.05 1.15 1.90 1.16
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1613 Athlone Town - Ringmahon Rangers 1.23 5.80 9.55 0.00 3.57 1.06
vi. 21:45 1614 Bohemians - Shamrock 3.40 3.55 1.95 1.72 1.25 1.20
vi. 21:45 1615 Cobh - Kerry FC 1.95 3.40 3.55 1.23 1.72 1.22
vi. 21:45 1616 Drogheda Utd - Dundalk 2.90 3.45 2.20 1.56 1.33 1.21
vi. 21:45 1629 Galway Utd - Longford 1.18 5.90 13.70 0.00 4.08 1.05
vi. 21:45 1682 Treaty United - Kilbarrack United 1.15 6.90 11.70 0.00 4.30 1.02
vi. 21:45 1707 Waterford - Cockhill Celtic 1.10 8.30 16.60 0.00 5.48 0.00
vi. 21:45 1716 Wilton United - Carrigaline United 2.85 3.45 2.25 1.55 1.35 1.22
Turul I! Un singur meci!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 4454 Reynir Sandgerdi - Kormakur/Hvot 1.90 4.10 2.95 1.29 1.70 1.12
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 1621 KV Vesturbaer - IH Hafnarfjordur 3.55 4.65 1.63 1.99 1.19 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1664 (F) Thor/KA - (F) Vikingur 1.62 3.85 4.30 1.13 2.01 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1608 (F) UMF Selfoss - (F) Fram 1.88 4.25 3.00 1.29 1.74 1.12
vi. 21:30 1609 (F) HK Kopavogur - (F) Grindavik 1.75 4.35 3.35 1.24 1.87 1.12
vi. 22:15 1610 (F) Afturelding M. - (F) Grotta 1.90 4.05 3.05 1.28 1.72 1.14
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 1622 Zhetisay - Aktobe 2 1.10 7.25 15.90 0.00 4.93 0.00
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3080 Riga FC - Jelgava 1.08 9.30 21.50 0.00 6.43 0.00
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1421 Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen 4.40 3.55 1.72 1.95 1.15 1.20
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:15 4334 Kedah - Johor DT 7.80 5.55 1.28 3.21 1.03 1.07
Semifinale! Tur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3584 Atl. San Luis - Tijuana 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
vi. 23:59 3585 Puebla - Atlas 2.70 3.30 2.45 1.47 1.39 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1625 (F) Club Leon - (F) FC Juarez 3.15 3.25 2.10 1.58 1.26 1.22
vi. 23:59 1626 (F) Toluca - (F) Unam Pumas 2.35 3.55 2.55 1.40 1.47 1.19
vi. 23:59 1627 (F) Club Santos Laguna - (F) Atletico San Luis 3.30 3.75 1.88 1.74 1.24 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1675 Skeid Fotball - Alta 1.40 4.60 5.60 1.06 2.50 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3694 Tauro - Costa Del Este 1.83 3.30 4.00 1.17 1.79 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1631 CA 3 de Febrero - Encarnacion 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
vi. 23:59 1632 San Lorenzo - Guairena FC 1.83 3.20 4.15 1.15 1.79 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1320 Nacional A. - Sportivo Trinidense 2.25 3.25 3.05 1.32 1.56 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1813 Cajamarca - Cusco FC 2.40 3.00 3.05 1.32 1.50 1.30
vi. 23:15 1814 Huancayo - Deportivo Garcilaso 2.15 3.30 3.20 1.29 1.61 1.25
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4312 Polonia Varsovia - Pruszkow 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
vi. 21:30 1449 Odra Opole - Ruch Chorzow 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1447 GKS Jastrzebie - KS Hutnik Krakow 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
vi. 20:30 1448 Chojnice - R.Bielsko Biala 1.80 3.55 3.95 1.18 1.85 1.20
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:45 1676 Geylang - Tanjong Pagar 1.23 6.65 7.90 1.03 3.57 1.03
vi. 15:15 1721 Brunei Dpmm FC - Hougang United 2.05 4.10 2.80 1.35 1.65 1.15
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:15 3852 O. Ljubljana - Primorje 1.18 6.10 14.60 0.00 4.26 1.06
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1662 New York City FC II - Philadelphia Union II 2.35 3.65 2.50 1.42 1.47 1.18













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1934 North Carolina - Detroit City FC 1.87 3.40 3.70 1.19 1.75 1.20
vi. 23:59 2014 Louisville City FC - Colorado Springs 1.53 4.10 4.95 1.10 2.22 1.13
vi. 23:59 2017 Phoenix Rising - El Paso Locomotive 1.65 3.55 4.90 1.12 2.04 1.20
vi. 23:59 3402 Charleston Battery - Miami FC 1.18 6.65 11.80 0.00 4.21 1.04












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:30 1658 Long Island RR - Vermont Green FC 1.80 3.75 3.60 1.20 1.82 1.16
vi. 23:59 1659 Ocean City Nor - Seacoast United Phantoms 2.75 3.70 2.15 1.56 1.35 1.17
1/16 Finala! Un singur meci!














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1665 Llay Miners Welfare - Denbigh Town 3.35 4.55 1.78 1.91 1.27 1.13
vi. 21:30 1668 Afan Lido - Tin. Cardiff 5.35 5.15 1.43 2.60 1.11 1.09
vi. 21:30 1670 Flint Mountain - Gresford Athletic 1.93 4.40 3.00 1.33 1.77 1.14
vi. 21:30 1671 Taffs Well - Merthyr Town 18.10 8.65 1.10 5.79 0.00 1.01
vi. 21:45 1672 Ruthin Town - Bangor 1876 FC 1.98 4.45 2.85 1.36 1.72 1.13
Turul I! Un singur meci!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3071 Albion Rrahmani - Golgheter 5.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3074 Alexandru Baluta - Golgheter 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3079 Alexandru Mihai Pop - Golgheter 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3083 Alexandru Mitrita - Golgheter 7.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3085 Andrei Ivan - Golgheter 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3087 Astrit Selmani - Golgheter 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3088 Aurelian Chitu - Golgheter 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3089 Borisav Burmaz - Golgheter 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3090 Dan Nistor - Golgheter 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3091 Daniel Birligea - Golgheter 9.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3093 Daniel Popa - Golgheter 9.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3094 Darius Olaru - Golgheter 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3095 Dennis Politic - Golgheter 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3096 Elvir Koljic - Golgheter 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3097 Eric Johana Omondi - Golgheter 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3104 Gabriel Debeljuh - Golgheter 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3105 Gabriel Iancu - Golgheter 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3106 Gheorghe Grozav - Golgheter 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3113 Hakim Abdallah - Golgheter 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3129 Ianis Stoica - Golgheter 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3130 Ionut Cojocaru - Golgheter 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3132 Jovan Markovic - Golgheter 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3135 Mamadou Thiam - Golgheter 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3138 Marius Stefanescu - Golgheter 9.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3139 Peter Michael - Golgheter 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3140 Rivaldinho - Golgheter 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3141 Sebastian Mailat - Golgheter 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3143 Timotej Jambor - Golgheter 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 18:30 3148 Octavian Popescu - Golgheter 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Golgheter ! Inclusiv PlayOff/PlayOut! Va marca cele mai multe goluri în competitie,sezonul 2024/25. Se ia in considerare PlayOff/PlayOut, dar nu si meciurile de baraj.
+ 22 speciale






















+ 22 speciale






















+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 14:30 4969 Fils A. - Rune H. V. 2.50 1.65
0% MARJA PROFIT
vi. 15:50 4089 Cerundolo F. - Martinez Portero P. 1.32 3.45
vi. 19:30 1703 Zverev A. - Zhang Z. 1.23 4.30
Suprafata de joc: Zgura
+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:00 3785 Vukic A. - Eubanks C. 1.50 2.60
vi. 21:20 1743 Bolt A. - Giron M. 2.40 1.57
Suprafata de joc: Iarba
+ 21 speciale





















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 5028 Shnaider D. - Seidel E. 1.13 5.80
vi. 18:15 4553 Sramkova R. - Lys E. 2.25 1.66
Suprafata de joc: Zgura
+ 22 speciale






















+ 7 speciale







+ 7 speciale







+ 7 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 19:20 2887 Bonzi B / Gea A - Andrade A / Kiger M 2.15 1.67
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 14:30 1780 Onclin G. - Beaupain S. 1.18 4.30
vi. 18:00 1787 Basile A. - Rodesch C. 6.80 1.07
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 17:00 4995 Corwin F. - Bodmer A. 1.60 2.20
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:30 5041 Steiner M. - Petkovic M. 1.97 1.75
vi. 18:00 4974 Hopp M. - Engel J. 3.15 1.32
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 14:30 5021 Kazionova E. - Bubelyte K. 2.70 1.40
vi. 14:30 5044 Smith T. N. - Matsuda R. 1.60 2.20
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 16:00 2235 Gorgodze E. - Koevermans A. 2.05 1.70
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:30 2231 Tararudee L. - Joint M. 2.90 1.37
vi. 15:30 5017 Knutson G.A. - Laskevich E. 1.65 2.15
Suprafata de joc: Hard



+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:00 2079 Phoenix - Milwaukee 1.70 13.00 2.42 1.51 2.05
vi. 23:30 2081 Boston - Dallas 1.47 14.00 3.10 1.33 2.53
vi. 23:59 2084 Detroit - New York 1.70 13.00 2.40 1.49 2.01
vi. 23:59 2091 San Antonio - Philadelphia 1.80 13.00 2.25 1.56 1.88
vi. 23:59 2098 Miami - Toronto 1.60 13.00 2.65 1.41 2.16
vi. 23:59 2109 Oklahoma - Golden State 4.30 19.00 1.25 3.48 1.17
vi. 23:59 2110 Charlotte - Portland 1.82 13.00 2.20 1.61 1.90
vi. 23:59 2657 Chicago Bulls - Atlanta 1.90 13.00 2.10 1.67 1.82
Timpul de joc poate varia!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 15:30 5004 U20 Ucraina - U20 Georgia 1.80 13.00 2.20 1.49 1.76
vi. 18:00 5005 U20 Romania - U20 Ungaria 1.47 14.00 3.00 1.29 2.32
vi. 20:30 5006 U20 Finlanda - U20 Portugalia 1.57 14.00 2.75 1.34 2.11
Sferturi de Finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 15:30 5008 U20 Estonia - U20 Kosovo 1.07 26.00 8.00 1.01 5.66
vi. 18:00 5009 U20 Marea Britanie - U20 Letonia 1.80 13.00 2.15 1.55 1.80
vi. 20:30 5010 U20 Suedia - U20 Bulgaria 1.65 13.00 2.42 1.43 1.98
Sferturi de Finala! Un singur meci!










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2765 Boca Juniors - Instituto C. 1.43 15.00 3.00 1.29 2.43
Scor la general: 3-2
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 4466 Kinwa - Nacional Potosi 9.00 30.00 1.07 7.11 1.04