+ 66 speciale


































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 1257 Sassuolo - Lecce 2.30 3.25 3.05 1.33 1.56 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1947 CSC Selimbar - Unirea Slobozia 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
du. 13:30 1949 Gloria Buzau - Csikszereda M. Ciuc 2.15 3.10 3.40 1.26 1.61 1.28
Grupa Promovare!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 1474 Cracovia - Puszcza N. 1.67 3.65 4.60 1.13 2.01 1.19
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 1467 Basaksehir - Rizespor 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1957 Veres Rivne - Dnipro-1 5.20 3.45 1.70 2.05 1.13 1.24
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 4747 Perth Glory - Western United 2.35 3.75 2.65 1.43 1.54 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3796 Penya - FC Santa Coloma 6.10 4.50 1.40 2.56 1.06 1.10
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 5324 Grazer AK - St. Polten 1.90 3.50 3.45 1.22 1.72 1.19
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3283 (F) First Vienna - (F) Lustenau/Dornbirn 1.13 6.65 13.40 0.00 4.40 1.01
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:15 4346 Bohemians Praga B - FC Taborsko Akademie 2.35 3.50 2.50 1.39 1.44 1.18
du. 11:15 4348 Chlumec nad Cidlinou - Banik Sous 2.55 3.55 2.30 1.47 1.38 1.17
du. 11:15 4349 Dukla Praga B - Slavia Praga B 3.55 3.90 1.75 1.84 1.20 1.14
du. 11:15 4350 Hradec Kralove B - Mlada Boleslav B 2.05 3.60 2.90 1.29 1.59 1.16
du. 11:15 4352 Slovan Liberec B - Jablonec B 2.05 3.60 2.90 1.29 1.59 1.16
du. 11:30 4353 Viktoria Plzen B - Admira Praga 1.33 4.85 7.05 1.03 2.84 1.09
du. 12:00 4354 Teplice B - Usti nad Labem 2.60 3.70 2.25 1.51 1.39 1.17
Faza Grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:15 2814 Viktoria Zizkov - Chrudim 2.25 3.60 2.80 1.37 1.56 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:15 4058 1. FC Slovacko B - FK Hodonin 1.78 3.70 3.60 1.19 1.81 1.16
du. 11:15 4060 SK Unicov - MFK Karvina B 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19
du. 11:30 4064 FC Fastav Zlin B - Frydlant Nad Ostravici 1.47 4.25 5.15 1.08 2.31 1.11
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1351 Pribram B - Aritma Praga 2.60 3.55 2.30 1.49 1.38 1.18
du. 11:15 6037 FC Zbrojovka Brno B - FC Velke Mezirici 1.20 6.25 9.35 0.00 3.71 1.03
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 4102 Dalian Zhixing FC - Yanbian Longding 1.73 3.20 4.75 1.11 1.89 1.23
du. 10:30 4103 Foshan Nanshi FC - Chongqing T. 4.05 3.15 1.87 1.75 1.16 1.24
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 4351 (F) Changchun Dazhong - (F) Chongqing Yongchuan 1.50 3.80 5.90 1.06 2.29 1.16
du. 10:00 4862 (F) Zhejiang Hangzhou - (F) Jiangsu Wuxi 13.80 5.15 1.20 3.71 0.00 1.07
du. 10:00 5207 (F) Guangdong Wfc - (F) Beijing WFC 2.00 3.15 3.50 1.21 1.64 1.23
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 5327 Daegu - Daejeon 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 2565 Chungnam Asan - Jeonnam D. 2.30 3.20 2.75 1.32 1.46 1.21
du. 10:30 2566 Gyeongnam - Seoul E. 2.40 3.20 2.70 1.36 1.45 1.23
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 4890 Paide Linn II - FC Tallinn 4.00 4.25 1.63 2.04 1.17 1.12
du. 12:30 4891 Tallinna Kalev U21 - Harju JK Laagri 3.70 4.25 1.68 1.96 1.19 1.12
du. 12:30 4894 Tartu Welco - Levadia Tallinn II 2.20 3.85 2.60 1.39 1.54 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2629 U19 SC Bastia - U19 Toulouse 3.60 3.45 1.85 1.74 1.19 1.19
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2605 (F) Bayern M. II - (F) Meppen 4.25 4.35 1.55 2.13 1.13 1.10
du. 12:00 2610 (F) Frankfurt II - (F) Borussia Mgladbach 1.83 3.65 3.45 1.21 1.76 1.16
du. 12:00 2613 (F) FSV Gutersloh - (F) Ingolstadt 1.70 3.85 3.80 1.17 1.89 1.14
du. 12:00 2624 (F) Hoffenheim II - (F) Potsdam 8.70 5.50 1.23 3.34 0.00 1.05
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:45 1416 HEBC Hamburg - Etsv Hamburg 2.85 3.65 2.10 1.58 1.32 1.17
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:15 2631 Oldenburg - Atlas Delmenhorst 4.25 4.00 1.60 2.04 1.13 1.13
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1437 TuS Makkabi Berlin - Neustrelitz 1.65 4.10 3.85 1.16 1.97 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4112 Hannover 96 II - Oldenburg 1.85 3.75 3.40 1.23 1.77 1.16




+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 1554 Central Western - South China 1.73 4.05 3.65 1.20 1.90 1.14
du. 10:30 1555 Kowloon City - Citizen AA 1.77 3.80 3.55 1.20 1.82 1.15
du. 10:30 1556 Yuen Long FC - Wing Yee Ft 1.53 4.35 4.40 1.12 2.17 1.10
du. 12:30 1557 Sai Kung - 3 Sing 4.55 4.10 1.55 2.14 1.11 1.12
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 1558 Madura United - PSM Makassar 1.98 3.55 3.10 1.26 1.64 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 4243 Tin. AC Monza - Tin. Lazio 3.90 3.75 1.70 1.89 1.16 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 4266 (F) Sampdoria - (F) AC Milan 5.15 4.00 1.50 2.23 1.08 1.13
Faza Grupelor!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4401 FK Panevezys - FK Transinvest 1.65 3.45 4.90 1.11 2.00 1.20




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:15 1685 (F) ADO Den Haag - (F) Feyenoord 1.73 3.45 4.30 1.14 1.90 1.20
du. 13:15 4211 (F) Excelsior - (F) Fortuna Sittard 8.85 5.35 1.25 3.30 0.00 1.06
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:40 5419 Arka Gdynia - Plock 1.70 3.70 4.45 1.15 2.00 1.19
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1423 Lech Poznan 2 - Stal Wola 2.70 3.20 2.45 1.45 1.37 1.25





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1424 Oliveirense - CF Os Belenenses 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3535 CD Gerena - Sevilla FC C 2.05 3.20 3.35 1.24 1.62 1.23
du. 12:30 3539 Parla - CD Mostoles 4.05 3.55 1.75 1.87 1.16 1.19
du. 12:30 3556 Trival Valderas - Villanueva 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22
du. 12:30 3574 Union Molinense - Deportiva Minera 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
du. 12:30 5224 AD Torrejon - Alcorcon B 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
du. 12:45 3591 FE Grama - Pobla Mafumet 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
du. 13:00 1694 Ceuta - Atletico Baleares 1.28 5.05 8.30 1.01 3.11 1.08
du. 13:00 1703 Gimnastic - Celta Vigo B 2.30 2.95 2.95 1.28 1.46 1.25
du. 13:00 1704 Granada B - San Fernando 3.65 3.05 2.00 1.64 1.20 1.25
du. 13:00 1708 Ibiza - Atletico Madrid B 1.65 3.45 4.65 1.11 1.96 1.18
du. 13:00 1709 Malaga - Murcia 1.72 3.20 4.65 1.11 1.88 1.22
du. 13:00 1710 Melilla - Merida 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
du. 13:00 3593 Castelldefels - Vilafranca 2.15 3.10 3.20 1.26 1.56 1.25
du. 13:00 3600 Colonia Moscardo - Vallecano B 1.72 3.40 4.45 1.13 1.91 1.20
du. 13:00 3603 Coria CF - Xerez 3.45 3.10 2.05 1.62 1.22 1.25
du. 13:00 3611 Gijon Industrial - Praviano 6.25 4.00 1.45 2.41 1.05 1.14
du. 13:00 3624 Las Rozas - CD Canillas 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22
du. 13:00 3627 Lealtad - UC Ceares 2.25 3.10 3.00 1.29 1.51 1.25
du. 13:00 3628 Mallorca B - Poblense 2.05 3.15 3.40 1.23 1.62 1.24
du. 13:00 3641 San Cristobal - Peralada 3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
du. 13:00 3645 Sporting Gijon B - LLanes 1.28 5.00 8.40 1.01 3.10 1.08
du. 13:00 3646 Tenerife B - CD Buzanada 1.17 6.05 12.50 0.00 4.04 1.04
du. 13:00 3719 Almeria B - Real Jaen 2.15 3.10 3.20 1.26 1.56 1.25
du. 13:00 5228 CD Guarnizo - Siete Villas 1.93 3.30 3.60 1.21 1.70 1.22
du. 13:15 3648 CA Arteixo - Silva SD 1.85 3.35 3.85 1.18 1.77 1.21
du. 13:30 3650 Trujillo - Diocesano 3.05 3.15 2.20 1.53 1.28 1.24
du. 13:30 5230 L Hospitalet - FC Escala 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3375 Cayon - Gimnastica Torrelavega 3.25 2.95 2.25 1.53 1.26 1.29













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3373 Arenas Club - Zaragoza B 2.45 2.85 3.00 1.30 1.45 1.31
du. 13:00 3374 Brea - Utebo FC 6.15 3.30 1.60 2.13 1.07 1.23













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 3376 CE Europa - Llagostera 1.65 3.40 5.25 1.10 2.04 1.22
du. 13:00 3394 Hercules - Pena Deportiva 1.40 4.20 7.85 1.04 2.71 1.15
du. 13:00 3395 Penya Independent - Espanyol B 2.95 3.05 2.35 1.48 1.31 1.27













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3367 Antoniano - CD Estepona 3.00 2.85 2.45 1.45 1.30 1.31
du. 12:30 3368 Betis B - Aguilas FC 2.05 2.95 3.80 1.20 1.64 1.29
du. 12:30 3370 FC La Union Atletico - Ciudad Real 2.15 2.85 3.65 1.21 1.58 1.31
du. 13:00 3393 FC Cartagena B - Cadiz B 3.20 3.45 2.05 1.64 1.27 1.21
du. 13:00 3402 Ucam Murcia - San Roque 1.68 3.30 5.20 1.10 2.00 1.23













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 2618 CD Ursaria - CD Numancia 3.05 3.05 2.30 1.51 1.30 1.27
du. 13:00 2623 Union Adarve - Getafe B 2.25 3.05 3.05 1.28 1.51 1.26
du. 13:30 2628 Montijo - Badajoz 7.70 4.35 1.37 2.75 1.03 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 4774 (F) Atletico Madrid - (F) Real Betis 1.10 7.85 15.70 0.00 5.18 0.00
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 4151 Muang Thong Utd - Lamphun Warrior 1.85 3.70 3.55 1.22 1.79 1.18
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:30 2194 B.B.Bodrumspor - Sanliurfaspor 1.72 3.60 4.55 1.15 1.99 1.21





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 6209 Epitsentr Dunaivtsi - Levy Bereg Kiev 3.95 3.40 1.90 1.81 1.21 1.24
Grupa Promovare!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:45 6210 FC Chernigiv - Metalist Kharkiv 5.10 3.75 1.62 2.14 1.12 1.19
Grupa Retrogradare!







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5296 Heliovaara H / Patten H - Doumbia S / Reboul F 1.67 2.15
Suprafata de joc: Zgura
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:30 5300 Bains N / Lumsden M - Babos T / Khromacheva I 2.95 1.37
Suprafata de joc: Zgura







Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:00 5298 Chan H / Kudermetova V - Eikeri U / Neel I 1.37 2.90
Suprafata de joc: Zgura
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5301 Tauson C. - Lamens S. 1.27 3.50
Suprafata de joc: Zgura










Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:00 5375 Juarez F. - Henning P. 2.10 1.67
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5382 Oberleitner N. - Chazal M. 1.85 1.85
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5379 Dougaz A. - Collignon R. 2.10 1.66
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5378 Coulibaly E. - Bertrand R. 1.85 1.85
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 10:00 4467 Atlangeriev B. - Fomin S. 2.90 1.35
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5376 Barreto D. - Klizan M. 3.25 1.30
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:00 5388 Hindova D. - Sauvant C. 2.15 1.62
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:30 5403 Snigur D. - Ryser V. 1.40 2.75
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5398 Van Uytvanck A. - Nahimana S. 1.15 4.70
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5396 Erjavec V. - Hercog P. 1.98 1.73
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5395 Daavettila S. - Inoue H. 2.60 1.43
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:00 4470 Aksu A. - Havlickova L. 2.10 1.65
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 5397 Seibold E. - Feistel G. 2.25 1.57
Suprafata de joc: Zgura
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:30 2282 Zaragoza - Real Madrid 5.60 25.00 1.23 3.81 1.12
du. 13:30 5778 Joventut - Basquet Girona 1.37 19.00 4.10 1.20 2.90
+ 66 speciale


































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 5288 Sassari - Varese 1.53 17.00 3.20 1.31 2.37
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 5315 Manisa Bbsk - Buyukcekmece 1.82 14.00 2.45 1.50 1.90










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 11:30 4477 (F) Brno - (F) Hradec Kralove 1.10 22.00 7.20 0.00 4.40
Locul 3! Scor la general: 2-0
Cel mai bun din 5 meciuri!










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 12:00 5475 KCC Egis - Wonju DB 1.65 14.00 2.35 1.43 1.93
Scor la general: 2-1
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 2338 Bosco Zagreb - Sibenik 17.00 35.00 1.01 7.49 0.00




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 5481 (F) Olympiakos - (F) Panathinaikos 1.43 13.00 3.05 1.34 2.66
Scor la general: 1-1
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 10:05 5527 Brave Thunders - Seahorses Mikawa 1.73 13.00 2.35 1.54 2.01
du. 12:05 5532 Ryukyu - Nagasaki Velca 1.27 18.00 4.20 1.19 3.47
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:00 4670 CB Clavijo - Castello 1.77 14.00 2.55 1.46 1.96
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 12:00 5615 Taiwan Beer - Changhua Bll 1.30 19.00 3.80 1.23 3.27
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 10:00 4492 Bolts - Converge Fiberxers 1.13 22.00 6.50 1.09 5.25
du. 13:15 4493 San Miguel Beermen - Batang Pier 1.22 19.00 4.90 1.15 3.91
Se pot juca pe teren neutru!
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:30 4855 Nava - La Rioja 3.05 8.60 1.60 2.22 1.34






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 13:30 2858 (F) Guardes - (F) Porrino 1.80 8.40 2.60 1.33 1.72
Sferturi de Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 10:10 5727 Sangmu Phoenix - Doosan 9.10 16.00 1.10 4.40 0.00
du. 12:00 5728 SK Hawks - Hanam City 1.70 8.50 2.65 1.32 1.82








Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:00 4564 (F) Rapid Bucuresti - (F) Targoviste 1.62 2.15
Locul 3! Scor la general: 1-0
+ 5 speciale








Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 4860 Selby M. - O´Connor J. 1.22 4.20
Cel mai bun din 19 frame-uri!