BASCHET: Ramnicu Valcea - Tg. Mures
Final (Timp regulamentar)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
1X |
X2 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.53 |
12.00 |
2.70 |
1.33 |
2.20 |
Castiga meciul (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
CM1 |
CM2 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.43 |
2.55 |
Total puncte (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Sub 181.5 |
Sub 182.5 |
Sub 180.5 |
Peste 180.5 |
Peste 181.5 |
Peste 182.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.80 |
1.71 |
1.88 |
1.79 |
1.87 |
1.96 |
Handicap asiatic (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H1 (-3.5) |
H1 (-4.5) |
H1 (-5.5) |
H1 (-6.5) |
H2 (+3.5) |
H2 (+4.5) |
H2 (+5.5) |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.65 |
1.67 |
1.79 |
1.88 |
2.05 |
2.01 |
1.88 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
H2 (+6.5) |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.77 |
Total puncte echipa (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 93.5 |
1 Sub 94.5 |
1 Sub 93.5 |
1 Sub 92.5 |
1 Peste 94.5 |
1 Peste 92.5 |
2 Peste 88.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.87 |
1.67 |
1.80 |
1.95 |
2.03 |
1.73 |
1.92 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 Peste 87.5 |
2 Peste 86.5 |
2 Sub 88.5 |
2 Sub 87.5 |
2 Sub 86.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.79 |
1.67 |
1.76 |
1.88 |
2.05 |
Pauza/Final (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1/1 |
1/2 |
X/1 |
X/2 |
2/2 |
2/1 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
2.05 |
7.00 |
29.00 |
36.00 |
3.50 |
5.50 |
Diferenta de victorie echipa (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 castiga la 6-10 puncte |
1 castiga la 1-5 puncte |
2 castiga la 6-10 puncte |
2 castiga la 1-5 puncte |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
5.00 |
4.75 |
7.50 |
5.50 |
Par/Impar (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Par |
Impar |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.88 |
1.82 |
Par/Impar puncte echipa (Incl. prelungiri)
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Gazde: Par |
Gazde: Impar |
Oaspeti: Par |
Oaspeti: Impar |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.83 |
1.87 |
1.83 |
1.87 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
2 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.59 |
2.15 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.74 |
15.00 |
2.20 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 89.5 |
Peste 90.5 |
Peste 91.5 |
Sub 89.5 |
Sub 90.5 |
Sub 91.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.69 |
1.78 |
1.93 |
2.05 |
1.88 |
1.78 |
Repriza 1 - Total puncte echipe
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 47.5 |
1 Peste 45.5 |
1 Peste 46.5 |
1 Sub 45.5 |
1 Sub 46.5 |
1 Sub 47.5 |
2 Sub 45.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
2.08 |
1.67 |
1.86 |
2.06 |
1.83 |
1.65 |
1.69 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 Peste 43.5 |
2 Peste 44.5 |
2 Peste 45.5 |
2 Sub 43.5 |
2 Sub 44.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.67 |
1.83 |
2.05 |
2.07 |
1.86 |
Repriza 1 - Handicap asiatic
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 (-2.5) |
1 (-1.5) |
1 (-3.5) |
2 (+3.5) |
2 (+1.5) |
2 (+2.5) |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.91 |
1.76 |
2.10 |
1.65 |
1.91 |
1.77 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
2 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.67 |
2.05 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 |
X |
2 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.73 |
13.00 |
2.15 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 45.5 |
Peste 46.5 |
Peste 44.5 |
Sub 45.5 |
Sub 44.5 |
Sub 46.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.83 |
2.04 |
1.67 |
1.83 |
2.06 |
1.69 |
Sfertul 1 Total puncte echipa
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Sub 24.5 |
1 Peste 23.5 |
1 Peste 22.5 |
1 Peste 24.5 |
1 Sub 22.5 |
1 Sub 23.5 |
2 Peste 21.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.60 |
1.83 |
1.60 |
2.16 |
2.16 |
1.83 |
1.71 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
2 Peste 22.5 |
2 Peste 23.5 |
2 Sub 21.5 |
2 Sub 22.5 |
2 Sub 23.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.96 |
2.33 |
2.01 |
1.73 |
1.53 |
Sfertul 1 Handicap puncte
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 (-2.5) |
1 (-1.5) |
2 (+2.5) |
2 (+1.5) |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
2.09 |
1.86 |
1.65 |
1.83 |
Sfertul 2 Total puncte echipa
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 22.5 |
1 Sub 22.5 |
2 Peste 22.5 |
2 Sub 22.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.80 |
1.88 |
1.95 |
1.73 |
| Ora |
Cod |
Eveniment |
Peste 44.5 |
Sub 44.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.82 |
1.85 |
Sfertul 3 Total puncte echipa
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Peste 23.5 |
1 Sub 23.5 |
2 Peste 21.5 |
2 Sub 21.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.92 |
1.76 |
1.73 |
1.95 |
Sfertul 4 - Handicap puncte
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 (-1.5) |
2 (+1.5) |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.78 |
1.88 |
Sfertul 4 Total puncte echipa
| Ora |
Cod |
Eveniment |
1 Sub 23.5 |
1 Peste 23.5 |
2 Sub 21.5 |
2 Peste 21.5 |
| sâ. 19:00 |
19124 |
Ramnicu Valcea - Tg. Mures |
1.76 |
1.92 |
1.82 |
1.85 |
* Evenimentele afisate la ora 23:59 se desfasoara in ziua urmatoare.