Ora Cod Eveniment Final
20.04 18:00 1001 MAX/Wolfsberger-A. Lustenau 1:1
20.04 14:30 2580 MAX/Garin C.-Fritz T. 0:2
20.04 17:00 2582 MAX/Tappara-Pelicans 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2819 Poli Iasi-Voluntari 1 1:0 3:1
20.04 17:30 2820 U Craiova 1948-Dinamo B. 2 0:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 4079 Luton-Brentford 1 0:2 1:5
20.04 17:00 4080 Sheffield Utd-Burnley 1 0:2 1:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1078 Nantes-Rennes 2 0:0 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 1079 Empoli-Napoli 1 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 4092 FC Koln-Darmstadt 2 0:0 0:2
20.04 16:30 4093 Heidenheim-RB Leipzig 1 0:1 1:2
20.04 16:30 4094 Hoffenheim-Monchengladbach 1 1:1 4:3
20.04 16:30 4097 Wolfsburg-Bochum 2 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 5211 Celta Vigo-Las Palmas 1 2:1 4:1
20.04 17:15 5212 Rayo Vallecano-Osasuna 1 0:1 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:30 1006 Corvinul Hunedoara-CS Mioveni 1 2:0 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:00 1007 Ceahlaul Piatra Neamt-CSM Alexandria 1 2:0 4:0
20.04 11:00 1012 Chindia T.-CSA Steaua - 0:0 0:0
20.04 11:00 1017 CSM Slatina-ACS Viitorul Tg. Jiu 1 0:0 2:0
20.04 11:00 1026 FC Arges Pitesti-CSM Resita 2 0:0 0:1
20.04 11:00 1027 Metaloglobus B.-Unirea Dej 1 0:1 0:1
20.04 11:00 1032 Tunari-Concordia C. - 1:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 1782 Leicester-West Brom 2 1:0 2:1
20.04 17:00 1783 Cardiff-Southampton 2 0:1 2:1
20.04 17:00 1787 Huddersfield-Swansea 1 0:0 0:4
20.04 17:00 1833 Norwich-Bristol City 2 0:0 1:1
20.04 17:00 1933 Rotherham-Birmingham - 0:0 0:0
20.04 17:00 1934 Stoke-Plymouth 2 2:0 3:0
20.04 17:00 1935 Sunderland-Millwall 1 0:0 0:1
20.04 17:00 1941 Watford-Hull - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:15 1033 Villarreal B-Racing de Ferrol 1 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1034 Osijek-Istra 1961 1 1:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:30 1264 Istanbulspor-Karagumruk - 0:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 1272 Osnabruck-Braunschweig 2 0:2 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 1273 Brescia-Ternana - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 1279 Ch. Odessa-Kryvbas 2 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 1316 Puskas Academy -Paks 1 1:0 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1336 IFK Goteborg-IFK Norrkoping 2 1:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1337 Jablonec-Zlin - 0:0 0:0
20.04 16:00 1339 Karvina-Bohemians 1905 - 0:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1378 Konyaspor-Alanyaspor 1 0:1 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1379 Pogon Szczecin-Piast Gliwice 1 0:2 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1382 Sparta Praga-Ostrava 1 1:0 4:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:15 1405 Lecco-Venezia 1 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:15 1409 Racing Santander-Levante - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 1410 Moreirense-Gil Vicente 1 0:1 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1421 Ferencvaros-Kisvarda - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1422 Vorskla P.-Kolos K. 2 0:0 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 1428 Servette-Grasshoppers 1 1:0 1:0
20.04 19:00 1433 Yverdon-Lausanne Ouchy 2 1:0 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 2044 Dusseldorf-Furth 1 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2049 Amorebieta-Real Valladolid 2 0:0 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2050 Ascoli-Modena - 0:0 0:0
20.04 15:00 2060 Feralpisalo -Como - 2:3 2:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2061 HJK Helsinki-Mariehamn 2 1:0 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2064 Bari-Pisa 2 0:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 2066 Rodez-Auxerre 1 0:0 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:15 2073 Lahti-Haka 2 0:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:15 2074 Catanzaro-Cremonese - 0:0 0:0
20.04 17:15 2075 Spezia-Sampdoria - 0:0 0:0
20.04 17:15 2077 Sudtirol-Cittadella - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:30 2079 OFI Crete-Volos 1 1:0 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:30 2155 Ruch Chorzow-Widzew Lodz 2 0:1 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 2157 Teplice-Ceske Budejovice 2 2:1 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 3463 Kaiserslautern-Wehen 1 1:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 4691 Sirius-Varnamo 2 0:1 0:1
20.04 18:30 4738 Malmo FF-Vasteras SK 2 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:30 4754 VPS Vaasa-IF Gnistan - 2:1 3:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:45 1911 Hebar-Ludogorets 2 0:2 0:3
20.04 15:15 2223 Pirin Blagoevgrad-Cherno More Varna - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 3088 Melbourne Victory-Brisbane Roar - 0:0 0:0
20.04 12:45 3482 Macarthur-Sydney 2 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 1094 Kawasaki Frontale-Tokyo Verdy - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1107 Kopavogs-FH Hafnarfjordur 1 0:0 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1115 Ostersunds-Orgryte - 0:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1117 Radomlje-Mura - 1:1 1:2
20.04 18:30 1119 O. Ljubljana-Aluminij 2 1:0 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 1522 Rubin Kazan-Lokomotiv Moscova - 1:1 1:1
20.04 16:30 1523 Baltika K.-KS Samara - 0:0 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 2096 Skovde-Trelleborgs 2 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:35 2098 Wuhan Three Towns-Changchun YaTai - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 2102 Utsiktens-Sundsvall 1 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 2107 Podbrezova-Zilina 2 0:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 2319 Den Haag-FC Eindhoven 1 1:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 2331 Dunajska Streda-Ruzomberok - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 2479 Sandvikens-Osters 2 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2769 FK Radnicki 1923-Cukaricki - 2:3 4:3
20.04 16:00 2770 TSC-Vojvodina - 2:1 3:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 2797 Shandong Taishan-Cangzhou 2 3:0 4:1
20.04 14:00 2802 Chengdu Qianbao-Sichuan Jiuniu 1 1:1 3:1
20.04 15:00 2803 Nantong Zhiyun-Shanghai Shenhua 2 0:1 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 4312 Urawa Reds-Gamba Osaka 2 0:0 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1176 JSM Tiaret-WA Boufarik - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1237 Paradou AC-El Bayadh - 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2592 Skaf Khemis Miliana-ES Mostaganem - - 1:2
20.04 17:00 2807 Esm Kolea-SC Mecheria - - 2:3
20.04 17:00 2808 Hussein Dey-RC Arbaa - - 1:0
20.04 17:00 2809 Mostaganem-GC Mascara - - 2:0
20.04 17:00 2810 Ol. Medea-RC Kouba - - 1:3
20.04 17:00 2811 Zr Temouchent-Oued Sly - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3789 Perak-Selangor - 1:0 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 5980 Laci-Egnatia Rrogozhine - - 1:2
20.04 19:00 5981 Partizani Tirana-Dinamo Tirana - - 2:0
20.04 19:00 5982 Teuta-Vllaznia - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1038 Pretoria University-Magesi FC - - 0:1
20.04 16:00 5983 JDR Stars-Venda Football - - 0:0
20.04 16:00 5984 Platinum City Rovers-Milford FC - - 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 5167 (F) Blackburn Rovers-(F) Watford - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 2521 Crewe-Wrexham 1 0:2 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 2534 Northampton-Exeter 1 0:1 1:2
20.04 17:00 2539 Blackpool-Barnsley 1 2:0 3:2
20.04 17:00 2552 Bolton-Port Vale 1 0:0 2:0
20.04 17:00 2557 Bristol Rovers-Peterborough 2 0:1 0:2
20.04 17:00 2584 Burton-Reading 2 3:1 3:2
20.04 17:00 2587 Cambridge Utd-Derby 1 0:1 0:1
20.04 17:00 2589 Carlisle-Wycombe - 1:1 1:3
20.04 17:00 2591 Charlton-Shrewsbury 1 0:1 1:1
20.04 17:00 2603 Cheltenham-Lincoln - 1:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2625 Doncaster-Barrow 2 0:2 4:2
20.04 17:00 2626 Grimsby-Swindon 1 0:0 2:0
20.04 17:00 2634 Harrogate-Milton Keynes 1 2:2 3:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2635 Leyton-Fleetwood 2 0:0 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2651 Mansfield-Gillingham 2 0:1 2:1
20.04 17:00 2677 Morecambe-Forest Green - 1:2 1:2
20.04 17:00 2679 Newport-Salford 1 0:0 0:1
20.04 17:00 2686 Notts County-Colchester 2 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2695 Portsmouth-Wigan 1 0:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2696 Stockport-Accrington 2 2:1 4:2
20.04 17:00 2700 Sutton-Crawley 1 0:1 2:2
20.04 17:00 2713 Tranmere-Wimbledon 2 2:0 3:2
20.04 17:00 2738 Walsall-Bradford - 2:2 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1055 Braintree-Eastbourne - 1:1 2:3
20.04 17:00 1058 Taunton Town-Hemel - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:15 1143 Boreham-Ebbsfleet - 0:0 0:0
20.04 14:15 1144 Eastleigh-Halifax 1 0:1 0:3
20.04 14:15 1263 Dagenham & Red.-Aldershot 1 1:0 3:3
20.04 14:15 1310 Gateshead-Bromley 1 0:1 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1313 AFC Sudbury-Long Eaton United - - 7:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1314 AFC Totton-Merthyr Town - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1366 Aveley-Bath - 1:0 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1368 Banbury United-Tamworth - 0:1 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1394 Barwell-Redditch Utd. - - 3:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1395 Basingstoke-Dorchester - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1413 Bishops Stortford-Curzon - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1415 Carshalton Ath-Billericay - - 1:2
20.04 17:00 1417 Chatham Town-Horsham - - 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1458 Chesham-Bracknell Town - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1463 Cheshunt-Canvey Island - - 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1495 Chippenham-Chelmsford - 0:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1496 Concord-Whitehawk - - 1:1
20.04 17:00 1499 Cray Wanderers-Bognor Regis - - 1:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1501 Dartford-Truro - 1:0 2:1
20.04 17:00 1511 Dover-Yeovil - 0:2 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1531 Folkestone-Dulwich - - 3:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1534 Gloucester-Scunthorpe - 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1536 Halesowen-St Ives Town - - 4:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1560 Hanwell Town-Hungerford - - 1:0
20.04 17:00 1578 Harrow Borough-Tiverton Town - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1590 Hastings United-Enfield Town - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1591 Hayes & Yeading-Salisbury FC - - 0:2
20.04 17:00 1596 Hendon-Gosport Borough - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1614 Kettering-Coalville Town - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1622 Kingstonian-Haringey - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1627 Leiston-Leamington - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1634 Lewes-Hashtag United - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1635 Maidstone-Hampton & Richmond - 2:1 5:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1636 Margate-Wingate & Finchley - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1640 Needham Market-Mickleover Sports - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1696 Plymouth Parkway-Walton & Hersham - - 2:2
20.04 17:00 1750 Poole-Didcot Town - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1752 Potters Bar Town-Hornchurch - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1753 Sholing-Swindon S. - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1809 Slough-Welling - 0:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1812 South Shields-Southport - 2:0 3:0
20.04 17:00 1822 Spennymoor-Kings Lynn - 1:0 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1930 Stamford-Hitchin Town - - 2:0
20.04 17:00 1940 Stourbridge-Royston Town - - 1:0
20.04 17:00 1964 Stratford Town-Bromsgrove - - 1:2
20.04 17:00 2023 Telford-Berkhamsted - - 6:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2035 Tonbridge-St Albans - 0:1 2:2
20.04 17:00 2045 Torquay-Havant & W - 4:0 5:0
20.04 17:00 2046 Weymouth-Farnborough - 1:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2106 Winchester City-Beaconsfield - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2183 Worthing-Weston Super Mare - 3:2 4:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 2214 Sekhukhune United-Cape Town Spurs - 0:0 1:0
20.04 16:00 2301 Golden Arrows-Royal AM - 1:0 1:1
20.04 18:30 2309 Orlando Pirates-Amazulu - 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2598 Blyth-Brackley - 0:4 1:5
20.04 17:00 2599 Chester-Darlington - 0:0 0:0
20.04 17:00 2604 Farsley-Buxton - 1:0 2:0
20.04 17:00 2606 Hereford-Boston Utd - 0:0 0:2
20.04 17:00 2607 Peterborough Sports-Chorley - 0:2 1:3
20.04 17:00 2608 Rushall Olympic-Warrington - 0:0 0:0
20.04 17:00 2609 Scarborough-Alfreton - 0:1 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:15 2812 Altrincham -Oxford City 2 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 2815 Tin. Tottenham-Tin. Man Utd - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:15 2839 Barnet-Kidderminster 1 2:0 4:1
20.04 14:15 2842 Chesterfield-Maidenhead 1 2:0 3:2
20.04 14:15 2844 Dorking-Hartlepool - 1:3 3:4
20.04 14:15 2846 Oldham-Wealdstone 2 1:0 2:3
20.04 14:15 2852 Solihull Moors-York City 2 0:0 1:0
20.04 14:15 2853 Southend-Rochdale 1 1:1 1:2
20.04 14:15 2856 Woking-AFC Fylde 1 1:0 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 2857 AL Akhdood-Damac FC - 0:2 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 4033 Bamber Bridge-Whitby - - 3:2
20.04 17:00 4034 Bradford PA-Gainsborough - - 3:3
20.04 17:00 4036 Guiseley-United of Manchester - - 3:1
20.04 17:00 4038 Hyde Utd.-Matlock Town - - 2:1
20.04 17:00 4039 Ilkeston Town-Morpeth - - 3:2
20.04 17:00 4040 Macclesfield FC-Workington - - 2:0
20.04 17:00 4042 Marine-Atherton Collieries - - 4:0
20.04 17:00 4043 Radcliffe-Basford - - 1:1
20.04 17:00 4044 Stafford R.-Ashton Utd - - 0:1
20.04 17:00 4045 Worksop Town-Warrington Rylands - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 4899 Tin. Swansea-Tin. Bristol City - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 1081 (F) Bristol City-(F) Liverpool - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 4041 U23 Malaezia-U23 Vietnam - 0:1 0:2
20.04 18:30 5168 U23 Kuweit-U23 Uzbekistan - 0:1 0:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3807 FC Ararat Yerevan 2-FC Urartu II - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:15 1122 St George City-Tin. Central Coast - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 1219 Adelaide Raiders-White City Beograd - - 3:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 2245 St George Saints-Hills United FC - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:45 4055 (F) Metro United-(F) Adelaide City - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 5990 Eastern Suburbs-Broadbeach Utd - - 2:1
20.04 11:00 5991 Brisbane Strikers-Logan Lightning - - 4:1
20.04 11:00 5992 Ipswich FC-Mitchelton FC - - 4:2
20.04 12:00 5993 Moreton City Excelsior FC 2-Southside Eagles - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 1125 Bayswater City-U21 Perth Glory - - 5:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 2063 (F) Brisbane City-(F) Lions FC - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 2254 Armadale-Perth SC - - 1:1
20.04 10:00 2256 Western Knights-Olympic Kingsway - - 3:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 2257 Altona Magic-Melbourne Knights - - 1:0
20.04 12:00 2262 Dandenong-Avondale - - 0:8
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 2447 Balcatta-Inglewood - - 3:1
20.04 10:00 2448 Floreat Athena-Stirling Macedonia - - 2:0
20.04 10:00 2449 Perth RedStar FC-Fremantle City - - 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 4070 (F) Boroondara Eagles-(F) Heidelberg United - - 4:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:00 4183 (F) Mitchelton-(F) Peninsula Power - - 4:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 1174 Caroline Springs George-Bentleigh Greens - - 0:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:00 1240 Redlands United-Queensland Lions - - 2:4
20.04 11:15 1246 Wolves-Moreton City Excelsior - - 0:4
20.04 11:30 1249 Peninsula Power-Sunshine Wander. - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 2999 Stripfing-Dornbirn 1 0:1 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 3021 Altach-BW Linz - 1:1 2:2
20.04 18:00 3022 Austria Viena-WSG Tirol 1 2:0 3:0
20.04 18:00 3032 Wolfsberger-A. Lustenau - 1:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:45 1196 Altach (Am)-Pinzgau Saalfelden - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1203 Union Gurten-SC Weiz - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1207 St Johann-Kufstein - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 1228 AL Bahrain-Malkiya Club - - 1:1
20.04 19:00 1231 Um Alhassam-Al Budaiya - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:10 1265 FC Minsk-Naftan Novopolotsk - 1:1 1:1
20.04 16:00 1274 Arsenal Dzerzhinsk-Sahtior Soligorsk 1 2:0 2:0
20.04 18:00 1275 Slavia Mozyr-Dinamo Brest - 1:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 2154 Etehad Alreef-Aali - - 1:6
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2737 FC Mauerwerk-Wiener Viktoria - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 2829 VfB Hohenems-Rankweil - - 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3070 Tin. Anderlecht-Tin. Club Brugge - 1:2 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 5173 Qarabag-Gabala - 0:1 2:2
20.04 18:00 5175 Zira-Neftchi Baku - 1:1 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:45 5998 Abahani Chittagong-Rahmatgonj MFS - - 2:1
20.04 12:45 5999 Fortis FC-Bashundhara K. - - 0:1
20.04 12:45 6000 Mohammedan-Brothers Union - - 8:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2484 Leuven-St. Truiden 2 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 2897 Drina Zvornik-Rudar Prijedor - - 3:0
20.04 18:00 2931 Kakanj-Gradina Srebrenik - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 5185 (F) Genk-(F) Club Brugge - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 5186 Siroki Brijeg-Igman Konjic - 1:1 4:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 5195 Tin. Waasland B.-Tin. Westerlo - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 5202 FK Sloga Doboj-Zrinjski - 0:0 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 5464 Famos Vojkovici-Radnik Bijeljina - - 0:0
20.04 18:00 6003 Bratstvo Gracanica-FK Gornji Rahic - - 6:3
20.04 18:00 6004 Sloboda-Radnik Hadzici - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1227 Monsoon FC-Pelotas - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2830 Chernomorets Balchik-FK Bdin Vidin - - 6:0
20.04 17:00 2835 Dobrudzha Dobrich-Maritsa Plovdiv - - 4:1
20.04 17:00 2845 Litex Lovech-Chernomorets Burgas - - 2:0
20.04 17:00 2847 Montana-PFC Belasitsa Petrich - - 1:3
20.04 17:00 2848 PFC Spartak Pleven-Sportist Svoge - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 1289 Xian Chongde Ronghai-Guandong GZ-Power FC 1 0:2 0:4
20.04 10:00 6016 Dalian Kun City-Quanzhou Yaxin - 1:1 3:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:00 6018 U19 Mlada Boleslav-U19 Sparta Praga - - 2:3
20.04 11:00 6021 U19 Slovacko-U19 Viktoria Plzen - - 2:1
20.04 11:15 6022 U19 Dukla Prague-U19 Slovan Liberec - - 3:2
20.04 11:30 6023 U19 Ceske Budejovice-U19 Slavia Praga - - 2:3
20.04 12:00 6024 U19 Fastav Zlin-U19 Frydek Mistek - - 3:1
20.04 12:00 6025 U19 Sigma Olomouc-U19 Karvina - - 7:0
20.04 12:00 6026 U19 Vysocina Jihlava-U19 Zbrojovka Brno - - 1:3
20.04 13:00 6027 U19 Pardubice-U19 Banik Ostrava - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 2766 MFK Vyskov-Brno - 0:0 1:1
20.04 18:00 2773 Pribram-Mas Taborsko - 1:1 1:1
20.04 18:00 2813 SK Lisen-SK Sigma Olomouc B 1 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 2851 TJ Tatran Bohunice-CSK Uhersky Brod - - 0:1
20.04 17:00 2876 Slovan Rosice-Frydek Mistek - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 4332 Motorlet Praga-Domazlice - - 0:3
20.04 15:30 4333 TJ Prestice-FK Kraluv Dvur - - 3:1
20.04 11:30 4341 FK Prepere-Kolin - - 2:0
20.04 18:00 4342 Arsenal Ceska Lipa-Pardubice B - - 3:1
20.04 18:00 4343 Slovan Velvary-Zapy - - 1:1
20.04 19:00 4344 Karlovy Vary-Sokol Hostoun - - 6:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 4783 (F) Barcelona-(F) Chelsea - 0:1 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 1291 MFK Chrudim B-Letohrad - - 3:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 1293 (F) Viktoria Plzen-(F) FK Pardubice - - 3:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1296 HFK Olomouc-Sfk Elko Holesov - - 2:2
20.04 17:00 1298 Jiskra Rymarov-FK Nove Sady - - 1:1
20.04 17:00 1301 Kostelec Na Hane-Sternberk - - 0:6
20.04 17:00 1302 Novy Jicin-Skastice - - 2:0
20.04 17:00 1326 Tj Slovan Bzenec-Tvd Slavicin - - 4:0
20.04 17:00 1328 Vsetin-Viktorie Prerov - - 3:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 2892 Liaoning Shenyang-Jiangxi Liansheng - - 2:1
20.04 10:00 2893 Shijiazhuang Kungfu-Heilongjiang Ice City - - 1:0
20.04 10:30 2894 Shanghai Jiading H.-Qingdao Red Lions - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 2899 Chomutov-Admira PR B - - 1:1
20.04 11:15 2900 SK Hrebec-FK Seko Louny - - 1:4
20.04 11:15 2923 SK Ujezd Praha 4-Brandys nad Labem - - 1:1
20.04 17:00 2924 FK Hvezda Cheb-N. Byskovice - - 1:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 4956 (F) AC Sparta Praga-(F) FC Slovacko - - 2:1
20.04 15:00 4957 (F) Slavia Praga-(F) Slovan Liberec - - 4:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:15 6028 Benesov-Velke Hamry - - 1:5
20.04 11:15 6029 Petrin Plzen-Slavoj Cesky Krumlov - - 4:1
20.04 17:00 6030 FC Pbs Velka Bites-SK Lisen B - - 5:1
20.04 17:00 6031 Fsc Stara Rise-TJ Sokol Lanzhot - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 2543 Pohang-Gimcheon Sangmu - 0:0 0:0
20.04 10:30 3284 Seoul-Jeonbuk - 2:2 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:50 1311 Dubrava-Croatia Zmijavci - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1312 Mazembe-Al Ahly - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1315 Sibenik-Solin - - 2:1
20.04 18:00 1319 Vukovar-Dugopolje - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 1376 OKS-Norresundby BK - - 1:0
20.04 14:30 1383 BK Marienlyst-Kjellerup - - 4:1
20.04 15:00 1387 B 1909 Odense-Odder - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:30 2554 Seongnam I.-Cheongju - 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 3174 Zakakiou-Karmiotissa - 2:1 2:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3910 Als Omonia-Omonia Aradippou - - 1:2
20.04 16:30 3922 Asil Lysis-Ayia Napa - - 3:2
20.04 16:30 3923 Chloraka-Achyronas Onisilos - - 3:1
20.04 16:30 3927 FC Peyia 2014-Enos.Paralimni - - 1:4
20.04 16:30 3932 Paeek-Digenis - - 3:1
20.04 16:30 3958 Ypsonas-Olympiakos Nicosia - - 1:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 4065 (F) Brondby-(F) HB Koge - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 4129 Mladost Zdralovi-NK Radnik Krizevci - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 5209 Allerod FK-Frederikssund - - 0:1
20.04 15:00 6042 Bronshoj-Karlslunde IF - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2718 Hobro-Fredericia 2 0:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1320 Hatta-Emirates Club - 1:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 1327 VSK Aarhus-Næsby - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 1331 Aarhus Fremad-Nykoebing - - 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2267 HIK Hellerup-Thisted FC - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2273 Oure FA-Vejgaard BK - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2277 Skive IK-Brabrand - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2615 BK Frem-BK Avarta - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2616 Young Boys FD-Holstebro - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 2800 Vaduz-FC Wil - 1:1 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 6047 FC Phoenix Johvi-Tin. Kuressaare - - 1:5
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:55 6048 Masafi-Masfoot SC - - 0:0
20.04 16:55 6049 Gulf United-Al Taawoun - - 1:2
20.04 17:05 6050 AL Dhafra-City Football Club - - 4:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 6059 Fa Tartu Kalev-Laanemaa JK H. - - 7:3
20.04 19:00 6060 Tulevik-Tin. Nomme Kalju - - 5:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:30 1329 Nomme United-Tallinna Kalev - 0:2 0:2
20.04 14:30 1333 Paide-Tammeka Tartu - 0:0 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1408 Rovaniemi-JJK Jyvaskyla 2 0:2 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3195 SJK Akatemia-FF Jaro 2 0:0 0:1
20.04 16:00 3196 TPS Turku-Mikkelin Palloilijat 2 1:0 1:0
20.04 16:00 4127 JaPS-PK-35 1 2:0 3:1
20.04 16:00 4130 Jippo-KTP 2 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 6063 Dawa Kenema-Shashemene Kenema - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 6064 BSC Young Boys-FC Bulle - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 2945 FC Ilves-Kissat-Sexypoexyt - - 3:1
20.04 14:00 2947 OTP FC-Kuopion Elo - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 2949 (F) Honka-(F) HJK Helsinki - - 0:1
20.04 16:00 2950 (F) HPS-(F) Kuopion Palloseura - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 2998 FC Futura-PEPO - - 3:7
20.04 17:30 3000 HJS Akatemia-TPV Tampere - - 2:1
20.04 16:00 3004 Jakobstads BK-JS Hercules - - 0:2
20.04 16:00 3005 NJS-Lahden Reipas - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3009 (F) Aaland United-(F) Ilves - - 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3050 JPS-Kokkola - - 1:2
20.04 17:00 3056 VJS-Honka - - 3:1
20.04 17:30 3058 Kiffen-Atlantis FC/Akatemia - - 2:4
20.04 18:00 3060 OPS Oulu-Narpes Kraft - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 1295 (F) SGS Essen-(F) Hoffenheim - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 3063 Samtredia-Torpedo Kutaisi - - 0:0
20.04 18:00 3064 Samgurali-Dinamo Tbilisi - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 6073 (F) Eintracht Frankfurt-(F) Nuremberg - - 4:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 3066 Duneberger SV-Tura Harksheide - - 1:6
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 3067 FC Anker Wismar-Rostocker - - 6:2
20.04 14:00 3068 Lichtenberg 47-RSV Eintracht 1949 - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3071 BSV SW Rehden-SSV Vorsfelde - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3073 Einheit Rudolstadt-Bischofswerdaer - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3078 FC Giessen-Adler Weidenhausen - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3086 FC Holzhausen-FSV Hollenbach - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3099 FSV Schoningen-BW Bornreihe - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3110 Krieschow-Germania Halberstadt - - 3:2
20.04 15:00 3145 Ludwigsfelder-Grimma - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3152 Normannia Gmund-Oberachern - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3154 Plauen-Einheit Wernigerode - - 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3167 Rain/Lech-Deisenhofen - - 3:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3171 Ravensburg-ATSV Mutschelbach - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3172 Schwaben Augsburg-TSV 1860 Munich II - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3186 Stadtallendorf-Viktoria Griesheim - - 4:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3187 SV Meppen II-Eintracht Celle - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3198 Turkiye Wilhelmsburg-Paloma - - 6:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3209 VfB Eichstatt-Bayern Hof - - 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3210 VFB Marburg-Erlensee - - 0:0
20.04 15:30 3211 Baunatal-Waldgirmes - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 3213 Ismaning-1865 Dachau - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 3214 Offenburger FV-Goppinger SV - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3215 FC Hanau 93-Dietkirchen - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3216 Kirchanschoring-1861 Nordlingen - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3218 Stk Eilvese-Germania Egestorf - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3219 SV Donaustauf-Neumarkt - - 0:5
20.04 16:00 3220 Wurzburger-SC Eltersdorf - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3224 1. FC Sonthofen-Turkspor Augsburg - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3225 Baumholder-SV Gonsenheim - - 1:3
20.04 16:30 3228 Engers-Arminia Ludwigshafen - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3241 FC 08 Villingen-Reutlingen - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3242 Koblenz-SV Auersmacher - - 3:0
20.04 16:30 3249 Mechtersheim-FC Bitburg 1919 - - 6:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3250 TSV Essingen-TSG Backnang - - 5:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3253 Cham-Abtswind - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3262 Gucu Friedberg-Rot-Weiss Walldorf - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3266 Hankofen-Hailing-Ammerthal - - 4:2
20.04 17:00 3271 Jahn Regensburg II-Feucht - - 6:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3276 Pipinsried-Kottern - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 3279 Arminia Hannover-Ramlingen/Ehler. - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 4363 Ansbach-Bayern Munich II - - 0:2
20.04 15:00 4367 Aubstadt-Illertissen - - 0:2
20.04 15:00 4383 Eintracht Bamberg-Schalding - - 2:0
20.04 15:00 4384 Furth II-DJK Vilzing - - 2:1
20.04 15:00 4385 Turkgucu Munchen-Nuremberg II - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 4666 Gebenbach-SV Fortuna Regensburg - - 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 5566 OSC Bremerhaven-Brinkumer - - 2:0
20.04 14:00 5567 TS Woltmershausen-SV Hemelingen - - 3:4
20.04 15:30 5569 Aumund-Vegesack-Vatan Sport - - 4:2
20.04 15:00 5570 Tura Bremen-SC Vahr Blockdiek - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 6074 Bissingen-FC Denzlingen - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:30 1297 U19 TSV 1860 Munich-U19 Kaiserslautern - - 3:4
20.04 12:00 1299 U19 Borussia Mgladbach-U19 Alemannia Aachen - - 6:0
20.04 12:00 1300 U19 Dortmund-U19 MSV Duisburg - - 4:0
20.04 12:00 1321 U19 Eintracht Frankfurt-U19 Augsburg - - 3:0
20.04 12:00 1350 U19 Greuther Furth-U19 Nurnberg - - 1:2
20.04 12:00 1361 U19 Hoffenheim-U19 SV Sandhausen - - 4:0
20.04 13:00 1364 U19 Hansa Rostock-U19 RB Leipzig - - 1:2
20.04 13:00 1371 U19 Hertha Berlin-U19 Wolfsburg - - 2:0
20.04 14:00 1372 U19 Karlsruher-U19 Stuttgart - - 0:1
20.04 16:00 1388 U19 FC St. Pauli-U19 Werder Bremen - - 2:3
20.04 12:00 1515 U19 Viktoria Koln-U19 Schalke - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2885 1860 Munchen-Saarbrucken 2 0:1 1:1
20.04 15:00 2898 Dresda-Viktoria Koln 2 0:0 0:2
20.04 15:00 3201 Aue-Unterhaching 1 1:0 2:1
20.04 15:00 3202 Hallescher-Verl 2 1:0 1:0
20.04 15:00 3203 Lubeck-Borussia Dortmund II 2 0:3 0:5
20.04 17:30 3204 Ingolstadt-Duisburg 2 1:0 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 3288 Phonix Lubeck-Eint. Norderstedt - - 4:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 3290 Weiche Flensburg 08 II-Eckernforder SV - - 2:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3305 Astoria Walldorf-Mainz II - - 4:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3308 B. Monchengladbach II-Gutersloh 2000 - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3309 Bahlinger-Aalen - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3310 Bocholt-Ahlen - - 5:0
20.04 15:00 3312 Duren-Fortuna Koln - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3315 Havelse-Weiche Flensburg - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3317 Heider SV-Bordesholm - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3326 Homburg-Koblenz - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3333 Koln II-SSVg Velbert - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3335 Offenbacher-TSG Balingen - - 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3337 SC Paderborn 07 II-Aachen - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3340 SG Barockstadt-Hoffenheim II - - 1:0
20.04 15:00 3345 SGV Freiberg-Kassel - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3371 TSB Flensburg-Oldenburger SV - - 3:3
20.04 15:00 3379 Union Neumunster-Todesfelde - - 1:6
20.04 16:00 3397 Mtsv Hohenwestedt-Dornbreite - - 1:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 3401 FC Kilia Kiel-Hamburg SV II - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 4388 Eilenburg-Zwickau - - 0:2
20.04 14:30 4390 Meuselwitz-Altglienicke - - 2:2
20.04 17:00 4391 Greifswalder FC-Chemie Leipzig - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 6077 Legon Cities-Hearts of Oak - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:00 5217 U19 Asteras Tripolis-U19 Aris - - 1:0
20.04 11:00 5235 U19 Atromitos Athinon-U19 AE Kifisia - - 4:3
20.04 11:00 5236 U19 Panaitolikos-U19 Panserraikos - - 2:1
20.04 14:30 6078 U19 Panathinaikos-U19 PAS Giannina - - 3:0
20.04 16:30 6087 U19 PAOK-U19 OFI Crete - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 3479 Lee Man Warriors-Hong Kong FC - - 2:0
20.04 10:00 6089 Southern District-Sham Shui Po SA - - 0:2
20.04 10:00 6090 Wofoo Tai Po-Kitchee - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1354 Goa-Chennaiyin - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:00 3480 Persik Kediri-Persita Tangerang - - 1:1
20.04 15:00 3488 Bali United-Bhayangkara FC - - 2:1
20.04 15:00 3489 PSS Sleman-Dewa United - - 2:3
20.04 11:00 5237 Persib Bandung-Persebaya Surabaya - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1358 Ballymena-Newry City - 2:0 4:0
20.04 17:00 1362 Carrick Rangers-Loughgall - 2:1 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1363 Cliftonville-Glentoran - 1:0 2:0
20.04 17:00 1367 Coleraine-Crusaders - 0:2 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1369 Dungannon-Glenavon - 1:0 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1582 Ballinamallard Utd-Ards - - 0:5
20.04 17:00 3491 Harland & Wolff-Annagh United - - 1:2
20.04 17:00 3501 Institute-Bangor FC - - 1:1
20.04 17:00 3502 Portadown-Dundela - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 2110 Maccabi Tel Aviv-Hapoel Haifa 2 2:0 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 2955 Netanya-Hapoel Jerusalem 1 1:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 2968 Sakhnin-Maccabi Bnei Reina 2 0:0 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 1440 Tin. Inter Milano-Tin. Cagliari - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 1442 Tin. Pisa-Tin. Ascoli - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 1448 Tin. Udinese-Tin. Renate - - 4:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:15 1450 Tin. Spezia-Tin. Benevento - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 1457 Tin. Atalanta-Tin. Juventus - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 1478 Tin. Cosenza-Tin. Palermo - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1479 Tin. AC Reggiana-Tin. Vicenza - - 0:2
20.04 16:00 1480 Tin. Albinoleffe-Tin. Venezia - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1502 Tin. AS Roma-Tin. Sassuolo - - 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1519 Tin. Brescia-Tin. Padova - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1537 Tin. Genoa-Tin. Fiorentina - - 3:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 1571 Tin. Monopoli-Tin. Virtus Entella - - 0:3
20.04 16:00 1572 Tin. Napoli-Tin. Salernitana - - 5:1
20.04 16:00 1574 Tin. Pescara-Tin. Perugia - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 1576 Tin. Sudtirol Bolzano-Tin. Spal - - 2:1
20.04 16:00 4031 Tin. Cremonese-Tin. AC Feralpisalo - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 4168 (F) Juventus-(F) Sassuolo - - 2:1
20.04 17:15 4240 (F) Fiorentina-(F) AS Roma - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 4999 Tin. Como-Tin. Alessandria - - 3:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 6092 Tin. Ternana-Tin. Crotone - - 1:2
20.04 12:15 6093 Tin. Cesena-Tin. SSC Bari - - 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 3519 Kaisar Kyzylorda-FK Atyrau - 0:0 1:1
20.04 12:00 3520 Zhenis Nur Sultan-FK Turan - 1:0 1:0
20.04 14:30 3521 FC Ordabasy-Kyzylzhar - 0:1 1:1
20.04 17:00 3541 Kairat Almaty-Aktobe - 0:1 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3720 Bandari-Kenya CB - - 0:0
20.04 15:00 3755 Shabana FC-Kakamega Homeboyz - - 0:0
20.04 13:00 3756 Bidco United-Posta Rangers - - 1:0
20.04 13:00 3757 Kariobangi Sharks-Nzoia Sugar - - 3:0
20.04 16:00 3759 Kenya Police-Sofapaka - - 2:1
20.04 16:00 4199 FC Talanta-Nairobi City - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 6097 Al Ahli Nabatiya-Tripoli AC - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1579 FA Siauliai-Dainava Alytus - 0:0 1:0
20.04 15:00 4417 Kauno Zalgiris-Suduva - 1:1 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 6100 Differdange-Swift Hesperange - - 2:0
20.04 19:00 6101 Mondercange-Progres Niederkorn - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 6102 Skanstes-SK Super Nova - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3545 Gzira-Birkirkara - 0:0 0:0
20.04 15:00 3557 Hamrun-Santa Lucia - 2:0 4:1
20.04 17:15 3558 Marsaxlokk-Floriana - 0:0 1:0
20.04 17:15 4206 Sliema-Naxxar Lions - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 6103 Bregalnica S.-Rabotnicki Skopje - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 5238 IR Tanger-FUS Rabat - 1:1 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 6106 ASS Sale-Rapide Oued Zem - - 1:0
20.04 19:00 6107 Chabab Ben Guerir-Chabab Atlas Khenifra - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 3407 FC Balti-Petrocub - 0:1 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 1612 FK Lovcen-FK Berane - - 0:0
20.04 17:30 1629 Igalo 1929-FK Kom - - 2:0
20.04 17:30 1652 OFK Grbalj-Otrant Olympic Ulcinj - - 0:4
20.04 19:00 1657 Iskra-FK Bokelj Kotor - - 0:2
20.04 18:00 6111 Int. Podgorica-FK Podgorica - - 1:4
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 1452 Ranheim-Asane 1 0:1 2:2
20.04 17:00 1453 Raufoss-Bryne 2 0:0 0:1
20.04 17:00 1454 Sogndal-Moss 2 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 1661 (F) Roa-(F) Valerenga - - 0:2
20.04 15:00 1662 (F) Arna-Bjornar-(F) Stabaek - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 1665 Gamle Oslo-Nordstrand - - 2:2
20.04 16:00 1666 Asker-Frigg - - 6:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:45 1667 (F) Kolbotn-(F) Rosenborg Kvinner - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 2966 Skeid Fotball 2-IL Flint - - 1:4
20.04 16:00 2967 Nardo -Orkla - - 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3280 Egersunds-Aalesund - 2:1 3:1
20.04 17:00 3285 Levanger-Kongsvinger 2 0:2 1:2
20.04 17:00 3294 Start-Sandnes 1 1:0 1:1
20.04 19:00 3295 Lyn 1896-Valerenga - 1:1 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3585 (F) Asane Fotball-(F) Brann - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 5018 Lysekloster-Arendal - - 2:1
20.04 15:30 5019 Brattvaag-Notodden - - 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 5021 Gjovik-Lyn-Strindheim - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 5022 Vard Haugesund-Sotra - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 5252 Stjordals Blink-Follo - - 4:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 5253 Flekkeroy-Kvik Halden - - 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:30 6117 Sprint/Jeloy-Skjervoey - - 0:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 1663 GVVV-Noordwijk - - 2:1
20.04 15:30 1664 Koninklijke HFC-Excelsior Maassluis - - 1:2
20.04 15:30 1718 Scheveningen-HHC Hardenberg - - 2:2
20.04 16:00 1737 Amsterdamsche-Katwijk - - 3:2
20.04 16:00 1800 Quick Boys-Kozakken Boys - - 1:1
20.04 16:00 1802 Rijnsburgse Boys-Acv Assen - - 1:1
20.04 16:30 1810 Jong Sparta Rotterdam-SV Spakenburg - - 1:2
20.04 19:00 1814 De Treffers-FC Lisse - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 6120 (F) PEC Zwolle-(F) Telstar - - 2:0
20.04 17:30 6121 (F) PSV-(F) Heerenveen - - 5:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:30 1419 Ol. Grudziadz-Wisla Pulawy - 0:0 1:0
20.04 18:30 1420 Sandecja Nowy S.-KS Hutnik Krakow - 0:1 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3245 GKS Tychy 71-Resovia Rzeszow - 1:1 1:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 3246 Torreense-Leiria 2 0:2 0:3
20.04 17:30 3259 Santa Clara-Tondela 2 0:0 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 5254 Gedania Gdansk-Unia Swarzedz - - 1:2
20.04 13:00 5256 Kts-K Luzino-Unia Solec Kujawski - - 0:1
20.04 13:00 5310 Slask II W.-Gornik Zabrze II - - 2:0
20.04 13:00 5316 Wieczysta Krakow-Ostrowiec Swiet. - - 4:1
20.04 16:00 5331 Notec Czarnkow-Swinoujscie - - 2:3
20.04 18:00 5333 Sroda-Pogon Szczecin II - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 5413 Penafiel-Ferreira - 0:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:30 5417 G.Leczna-Lechia Gdansk 2 0:0 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:30 5465 Rakow II Czestochowa-Odra Bytom Odrzanski - - 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 6123 (F) Katowice-(F) Pogon Tczew - - 5:1
20.04 14:00 6124 (F) UJ Krakow-(F) Gdansk - - 2:3
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 6125 Swidniczanka S-Biala Podlaska - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:30 6129 (F) Czarni Sosnowiec-(F) Medyk Konin - - 6:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:00 6130 Grodzisk M.-Olimpia Zambrow - - 4:1
20.04 16:00 6131 Polkowice-Gwarek Tarnowskie - - 2:1
20.04 17:00 6133 Pilica Bialobrzegi-Pelikan Lowicz - - 1:1
20.04 17:30 6134 Starachowice-Chelmianka Chelm - - 1:1
20.04 18:00 6135 Swit Nowy DM-Bron Radom - - 0:0
20.04 18:00 6136 Swit Szczecin-Cartusia 1923 - - 2:0
20.04 18:00 6137 Unia Skierniewice-Legia II - - 4:0
20.04 18:00 6138 Warta Sieradz-Legionovia Legionowo - - 2:2
20.04 18:00 6139 Wisloka Debica-Unia Tarnow - - 2:1
20.04 19:00 6140 Victoria Sulejowek-Jagiellonia II - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 1816 U19 Acad. Coimbra-U19 GD Estoril Praia - - 0:0
20.04 18:00 1823 U19 Maritimo-U19 FC Lourosa - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 3602 U19 Braga-U19 Famalicao - - 1:0
20.04 18:00 3644 U19 Sporting Farense-U19 Sporting Lisabona - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:00 6141 U19 SC Lusitania-U19 Beira Mar - - 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 6142 U19 Benfica-U19 Vitoria Guimaraes - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 6143 U19 FC Vizela-U19 Boavista Porto - - 3:1
20.04 18:00 6144 U19 Gd Chaves-U19 Pacos Ferreira - - 5:3
20.04 18:00 6145 U19 Gil Vicente-U19 Rio Ave FC - - 1:2
20.04 18:00 6146 U19 OS Belenenses-U19 FC Alverca - - 2:1
20.04 18:00 6148 U19 Vitoria Setubal-U19 Torreense - - 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 10:00 3652 (F) Yenisey Krasnoyarsk-(F) FK Rostov - - 0:1
20.04 15:00 3661 (F) Ryazan VDV-(F) Rubin Kazan - - 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 5339 ACS LPS Clinceni-CS Afumati - - 3:3
20.04 17:00 5348 CS Blejoi-Popesti Leordeni - - 1:1
20.04 17:00 5351 Stiinta Miroslava-CSM Bacau - - 1:1
20.04 17:00 6158 Cetate Rasnov-Olimpic Zarnesti - - 4:1
20.04 17:00 6159 Peciu Nou-ASU Poli Timisoara - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 11:30 3668 FC Tyumen-Neftekhimik N. - 0:2 0:3
20.04 16:00 3774 Akron Tolyatti-PFC Kuban - 1:0 6:0
20.04 16:00 3776 Leningradets-Saratov - 0:1 0:2
20.04 17:00 3779 Alania Vladik.-Volgar A. - 0:0 1:2
20.04 17:00 3783 FC Kamaz NC-Chernomorets N. - 0:0 1:0
20.04 17:00 3809 Shinnik Y.-Dynamo-Makhachkala - 0:1 0:1
20.04 18:00 3813 Torp.Moscova-Arsenal Tula - 1:0 1:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 4232 ACS Progresul Pecica-Gloria Lunca Teuz Cermei - - 4:1
20.04 17:00 5354 FC Voluntari 2-Acs Progresul Fundulea - - 1:2
20.04 17:00 5357 Paulesti-Tricolorul Breaza - - 1:2
20.04 17:00 5466 Cozia Calimanesti-Petrolul Potcoava - - 0:1
20.04 17:00 5467 Targu Secuiesc-Sepsi Sf. Gheorghe 2 - - 0:1
20.04 17:00 6160 Flacara Moreni-Cso Plopeni - - 1:0
20.04 17:00 6161 Soimii Lipova-Avantul Periam - - 0:0
20.04 17:00 6163 Unirea Alba Iulia-Avantul Reghin - - 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 14:30 1803 Aberdeen-Celtic 1 1:1 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3313 Arbroath-Morton - 0:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3314 Bonnyrigg Rose-Spartans FC - 0:0 0:1
20.04 17:00 3316 Clyde-Stenhousemuir - 1:1 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3318 Dundee Utd-Ayr 2 0:0 1:0
20.04 17:00 3323 Dunfermline-Queens Park - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3324 Edinburgh City-Annan - 1:1 1:2
20.04 17:00 3338 Falkirk-Kelty Hearts - 2:2 2:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3354 Forfar Athletic-East Fife - 0:1 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3366 Montrose-Hamilton - 1:1 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3372 Partick Thistle-Airdrieonians 1 0:0 4:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3377 Stirling-Queen of South - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3772 Stranraer-Dumbarton - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 5368 FK Smederevo-Sremska Mitrovica - - 1:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 12:00 6164 U19 Dukla Banska Bystrica-U19 Vion Zlate Moravce - - 2:1
20.04 13:00 6165 U19 FK Pohronie-U19 Kosice - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 2321 Humenne-Petrzalka - - 0:2
20.04 17:30 2322 OFK Malzenice-Dolny Kubin - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 2323 NK Bilje-NK Nafta - - 0:2
20.04 18:00 2324 NK Fuzinar-ND Gorica - - 0:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 3388 Michalovce-Skalica - 1:1 1:3
20.04 19:00 3390 Z. Moravce-Banska Bystrica 1 0:0 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 15:00 3815 Spisska Nova Ves-Trebisov - - 3:0
20.04 17:30 3822 L. Mikulas-Puchov - - 1:3
20.04 17:30 4324 Tatran Presov-Povazska Bystrica - - 4:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:30 6166 Bardejov-Tatran Oravske Vesele - - 1:2
20.04 17:30 6168 Jednota Banova-FK Raca - - 0:1
20.04 17:30 6169 Namestovo-Vranov Nad Toplou - - 2:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3836 R. Sociedad B-Fuenlabrada - - 2:0
20.04 19:00 3874 Algeciras-Antequera - - 2:3
20.04 19:00 3875 Teruel-Sestao River - - 1:0
20.04 17:00 5377 Castellon B-CD Burriana - - 4:1
20.04 17:00 5384 Pena Balmaiso-Calahorra B - - 1:2
20.04 17:00 5385 Roda-CD Utiel - - 2:3
20.04 17:00 5390 Santanyi-Binissalem - - 1:1
20.04 17:30 5391 Platges de Calvia-Ibiza Islas Pitiusas - - 0:1
20.04 18:00 5392 Manacor-UD Arenal - - 3:1
20.04 18:30 5393 UE Rapitenca-Vilassar de Mar - - 2:2
20.04 19:00 5394 El Ejido-CD Huetor Tajar - - 0:0
20.04 19:00 5399 Torre Del Mar-FC Malaga City - - 0:0
20.04 17:00 6170 Deportivo Alaves C-Basconia - - 0:0
20.04 17:30 6171 Santa Marta-Laguna de Duero - - 1:0
20.04 17:30 6172 Txantrea-CD Oberena - - 3:2
20.04 18:00 6173 Cortes Navarre-Avance Ezcabarte - - 0:1
20.04 18:00 6174 Sabadell-Cornella - - 2:1
20.04 18:15 6175 Ebro-Huesca B - - 1:0
20.04 18:30 6176 Atletico Astorga-Villaralbo - - 2:0
20.04 18:30 6177 Mirandes B-Cristo Atletico - - 1:0
20.04 19:00 6178 Azuqueca-Villarrubia CF - - 1:2
20.04 19:00 6179 Deusto-Aurrera Ondarroa - - 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 2617 CD Guadalajara-Villanovense - 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 16:30 3343 Andratx-Formentera - 0:0 0:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 17:00 3344 Real Oviedo B-Compostela - 0:0 0:1
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 3346 AD San Juan-Union Mutilvera - 3:0 3:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 18:00 3353 Coruxo-Dep. Fabril - 1:0 1:2
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 19:00 3879 CF La Nucia-Manresa - 1:0 2:0
Ora Cod Eveniment Prim Gol Pauza Final
20.04 13:00 3631 (F) Levante-(F) Real Madrid - - 2:4
20.04 15:00 3633 (F) Granada-(F) Tenerife - - 2:1
20.04 19:00 3639 (F) Madrid CFF-(F) Athletic Bilbao - - 2:1
20.04 17:00 4771 (F) Cajasol Trigueros Huelva-(F) SD Eibar - - 0:1
Ora Cod Eveniment