- Romania Liga 1 Baraj
- Italia Serie A
- Argentina Liga Profesional
- Belgia Jupiler League PlayOff
- Danemarca SuperLiga PlayOff
- Danemarca SuperLiga PlayOut
- Elvetia Super League PlayOff
- Norvegia Eliteserien
- Polonia Ekstraklasa
- Spania LaLiga 2
- Suedia Allsvenskan
- Bulgaria Parva Liga Conference League
- Egipt Premier League
- Irlanda Premier
- Islanda Besta Deild Karla
- Rusia Premier
- Argentina Primera Nacional
- Armenia Premier
- Austria Liga 2
- Bahrain Premier League
- Bolivia Division Profesional Clausura
- Bosnia Herteg. Premier
- Brazilia Serie B
- Brazilia Serie C
- Brazilia Brasileiro Feminin
- Canada Premier League
- Chile Primera B
- Chile Primera Division
- Danemarca Am. Danmarksserien PlayOffs
- Danemarca Divizia I PlayOut
- EAU Premier League
- Ecuador Serie A
- Elvetia Challenge League
- Germania Bundesliga Feminin
- Germania Ob. Westfalen
- Insulele Feroe Premier League
- Iordania Liga 1
- Irlanda Liga 2
- Israel Ligat HaAl PlayOut
- Letonia Virsliga
- Norvegia Liga 3
- Norvegia Toppserien Feminin
- Peru Primera Division Apertura
- Polonia Liga 1
- Rusia Liga 2
- Suedia Allsvenskan Feminin
- Suedia Divizia 2
- Turcia TFF 1.Lig PlayOff
- Uruguay Primera Division Apertura
- Ungaria Liga 2
+
40 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 3630 | Dinamo B. - Csikszereda M. Ciuc | 1.35 | 4.70 | 8.50 | 1.04 | 3.00 | 1.13 |
Promovare! Tur!
+
46 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 19:30 | 1025 | Salernitana - Verona | 4.90 | 3.70 | 1.70 | 2.09 | 1.15 | 1.22 |
lu. 21:45 | 1002 | Bologna - Juventus | 2.55 | 3.00 | 2.90 | 1.36 | 1.46 | 1.32 |
+
39 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 3149 | Estudiantes LP - Dep. Riestra | 1.55 | 3.45 | 8.00 | 1.06 | 2.39 | 1.26 |
lu. 23:59 | 3165 | San Lorenzo - Lanus | 2.45 | 2.90 | 3.25 | 1.31 | 1.52 | 1.36 |
lu. 23:59 | 3168 | Racing Club - Argentinos Jrs | 1.95 | 3.20 | 3.85 | 1.20 | 1.73 | 1.26 |
lu. 23:59 | 3170 | Rosario Central - Tigre | 1.90 | 3.20 | 4.25 | 1.18 | 1.81 | 1.27 |
+
37 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 19:30 | 1826 | Genk - Antwerp | 1.80 | 3.75 | 3.75 | 1.20 | 1.86 | 1.18 |
Grupa Campionat!
+
37 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:00 | 4161 | Silkeborg - Brondby | 4.35 | 3.95 | 1.65 | 2.05 | 1.15 | 1.16 |
lu. 19:00 | 2071 | Nordsjælland - Midtjylland | 1.95 | 3.75 | 3.40 | 1.27 | 1.77 | 1.20 |
Grupa Campionat!
+
37 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 15:00 | 1402 | Lyngby - Viborg | 2.60 | 3.40 | 2.55 | 1.46 | 1.44 | 1.25 |
lu. 15:00 | 2048 | Vejle - Hvidovre IF | 1.55 | 4.05 | 5.05 | 1.11 | 2.23 | 1.15 |
Grupa Retrogradare!
+
34 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 19:00 | 2072 | Servette - Young Boys | 2.05 | 3.60 | 3.10 | 1.29 | 1.65 | 1.20 |
lu. 19:00 | 2073 | Winterthur - St. Gallen | 3.15 | 3.80 | 2.05 | 1.71 | 1.32 | 1.20 |
lu. 19:00 | 2074 | Zurich - Lugano | 2.25 | 3.35 | 2.95 | 1.33 | 1.55 | 1.24 |
Grupa Campionat!
+
39 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 18:00 | 1000 | Ham Kam - Bodo/Glimt | 5.55 | 4.55 | 1.47 | 2.48 | 1.10 | 1.13 |
lu. 18:00 | 1006 | Molde - Sarpsborg 08 | 1.47 | 4.70 | 5.35 | 1.11 | 2.48 | 1.12 |
lu. 18:00 | 1007 | Sandefjord - Viking | 2.90 | 3.55 | 2.25 | 1.58 | 1.36 | 1.23 |
lu. 18:00 | 1008 | Stromsgodset - Haugesund | 1.75 | 3.65 | 4.45 | 1.17 | 1.99 | 1.22 |
lu. 18:00 | 4790 | Kfum - Odd | 1.80 | 3.70 | 4.10 | 1.20 | 1.93 | 1.21 |
lu. 18:00 | 4791 | Kristiansund - Brann | 5.20 | 3.80 | 1.60 | 2.17 | 1.11 | 1.19 |
lu. 18:00 | 4792 | Lillestrom - Fredrikstad | 2.25 | 3.30 | 3.00 | 1.32 | 1.56 | 1.25 |
lu. 20:15 | 1011 | Tromso - Rosenborg | 2.15 | 3.35 | 3.25 | 1.30 | 1.63 | 1.26 |
+
34 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 2799 | Zaglebie - LKS Lodz | 1.52 | 4.20 | 5.40 | 1.10 | 2.34 | 1.15 |
+
37 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 21:30 | 1286 | Espanyol - Real Oviedo | 2.05 | 3.10 | 3.85 | 1.22 | 1.70 | 1.30 |
lu. 21:30 | 1288 | Villarreal B - Albacete | 2.15 | 3.35 | 3.05 | 1.30 | 1.58 | 1.22 |
+
39 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 2076 | Djurgardens - Halmstads | 1.25 | 5.25 | 10.00 | 0.00 | 3.41 | 1.08 |
lu. 20:00 | 2080 | Sirius - Vasteras SK | 2.15 | 3.55 | 3.10 | 1.33 | 1.64 | 1.23 |
lu. 20:10 | 2081 | Hacken - Malmo FF | 3.25 | 3.65 | 2.05 | 1.70 | 1.30 | 1.22 |
+
15 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:45 | 1927 | Arda K. - CSKA 1948 | 2.20 | 3.05 | 3.25 | 1.27 | 1.56 | 1.27 |
lu. 20:15 | 1928 | Slavia Sofia - Botev Plovdiv | 1.55 | 3.65 | 5.25 | 1.08 | 2.13 | 1.16 |
PlayOff! Faza Grupelor!
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 16:00 | 2104 | Al Masry - Enppi | 1.95 | 3.25 | 3.85 | 1.21 | 1.74 | 1.26 |
lu. 19:00 | 1105 | Zed FC - Al Ittihad Al. | 2.35 | 3.00 | 3.10 | 1.30 | 1.51 | 1.30 |
lu. 19:00 | 4309 | Al Mokawloon - Pharco | 2.70 | 2.70 | 2.85 | 1.34 | 1.37 | 1.34 |
+
32 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 21:45 | 1398 | Shamrock - Derry City | 2.15 | 3.20 | 3.30 | 1.27 | 1.61 | 1.26 |
lu. 21:45 | 1404 | St Patricks - Shelbourne | 2.55 | 2.90 | 2.90 | 1.34 | 1.44 | 1.32 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:00 | 1097 | Vestri - Vikingur Reykjavik | 8.55 | 5.55 | 1.23 | 3.33 | 0.00 | 1.04 |
lu. 19:15 | 1043 | KA Akureyri - Fylkir R. | 2.15 | 3.55 | 3.00 | 1.33 | 1.61 | 1.21 |
lu. 20:00 | 1045 | FH Hafnarfjordur - KR Reykjavik | 2.15 | 3.55 | 2.90 | 1.33 | 1.58 | 1.20 |
+
32 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 1397 | Nizhny N. - CSKA Moscova | 3.10 | 3.30 | 2.25 | 1.58 | 1.32 | 1.26 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 21:30 | 1347 | Almirante Brown - San Telmo | 2.95 | 2.75 | 2.60 | 1.41 | 1.32 | 1.34 |
lu. 23:59 | 1306 | CA Mitre - Brown de Adrogue | 1.75 | 3.00 | 4.85 | 1.09 | 1.83 | 1.25 |
lu. 23:59 | 1349 | San Martin T. - Patronato | 1.70 | 3.40 | 4.40 | 1.12 | 1.90 | 1.19 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 16:00 | 2996 | FC Van - FC Urartu | 2.75 | 3.55 | 2.15 | 1.53 | 1.33 | 1.17 |
lu. 18:00 | 2998 | Ararat Yerevan - Alashkert | 2.85 | 3.10 | 2.30 | 1.47 | 1.31 | 1.23 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:00 | 1477 | Dornbirn - DSV Leoben | 3.25 | 3.85 | 1.95 | 1.74 | 1.28 | 1.18 |
lu. 17:00 | 1478 | St. Polten - Bregenz | 1.53 | 4.20 | 5.05 | 1.11 | 2.27 | 1.14 |
lu. 17:00 | 5123 | Admira - First Vienna | 1.93 | 3.55 | 3.45 | 1.24 | 1.73 | 1.20 |
lu. 17:00 | 5124 | Amstetten - SV Horn | 2.40 | 3.45 | 2.60 | 1.40 | 1.47 | 1.21 |
lu. 17:00 | 5126 | Floridsdorfer AC - Grazer AK | 3.30 | 3.40 | 1.95 | 1.66 | 1.23 | 1.19 |
lu. 17:00 | 5129 | Kapfenberg - Liefering | 3.45 | 3.80 | 1.90 | 1.79 | 1.25 | 1.19 |
lu. 17:00 | 5130 | Sturm Graz Am. - Stripfing | 3.15 | 4.00 | 1.95 | 1.74 | 1.30 | 1.17 |
lu. 17:00 | 5131 | SV Lafnitz - Ried | 6.45 | 4.75 | 1.40 | 2.71 | 1.07 | 1.12 |
+
27 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 19:00 | 3252 | Al Riffa - Manama Club | 1.65 | 3.75 | 4.80 | 1.13 | 2.08 | 1.19 |
Se pot disputa pe teren neutru!
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 1099 | Royal Pari - Always Ready | 2.25 | 3.20 | 3.10 | 1.31 | 1.56 | 1.26 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 18:00 | 3320 | Borac Banja Luka - Igman Konjic | 1.18 | 6.35 | 11.80 | 0.00 | 4.09 | 1.04 |
lu. 18:00 | 3321 | FK Sloga Doboj - Siroki Brijeg | 2.30 | 3.10 | 3.00 | 1.31 | 1.51 | 1.26 |
lu. 18:00 | 3324 | FK Velez Mostar - Gosk Gabela | 1.30 | 4.80 | 8.90 | 1.01 | 3.09 | 1.10 |
lu. 18:00 | 3325 | FK Zvijezda 09 - Zeljeznicar | 3.00 | 3.45 | 2.15 | 1.59 | 1.31 | 1.21 |
lu. 18:00 | 3326 | Zrinjski - Tuzla City | 1.08 | 8.75 | 20.00 | 0.00 | 6.03 | 0.00 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 4202 | Chapecoense SC - Ponte Preta | 2.10 | 2.90 | 3.60 | 1.21 | 1.59 | 1.29 |
lu. 23:59 | 4204 | Guarani - America MG | 2.95 | 2.90 | 2.40 | 1.45 | 1.30 | 1.28 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 1410 | Athletic Club - Aparecidense | 1.55 | 3.55 | 5.70 | 1.07 | 2.17 | 1.18 |
lu. 23:59 | 1414 | Floresta - Figueirense | 2.85 | 3.00 | 2.40 | 1.45 | 1.32 | 1.26 |
Faza Grupelor!
+
2 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 22:00 | 3327 | (F) Sao Paulo - (F) Flamengo RJ | 1.75 | 4.10 | 3.40 | 1.21 | 1.84 | 1.12 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 22:00 | 2122 | HFX Wanderers - Valour FC | 1.75 | 3.45 | 4.00 | 1.15 | 1.83 | 1.18 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 22:30 | 3329 | Santiago Morning - Dep.Recoleta | 1.98 | 3.30 | 3.55 | 1.23 | 1.69 | 1.23 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 1371 | Cobresal - Coquimbo | 2.55 | 3.30 | 2.60 | 1.42 | 1.44 | 1.25 |
lu. 23:59 | 1372 | U.Espanola - Union La Calera | 1.70 | 3.55 | 4.15 | 1.14 | 1.89 | 1.17 |
lu. 23:59 | 3532 | Huachipato - A. Italiano | 2.50 | 3.15 | 2.75 | 1.38 | 1.45 | 1.27 |
+
2 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 14:00 | 3025 | OKS - Kjellerup | 1.48 | 4.10 | 5.25 | 1.08 | 2.28 | 1.12 |
Faza Grupelor!
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 14:00 | 1867 | Naestved - Hillerod | 2.50 | 3.70 | 2.45 | 1.48 | 1.46 | 1.20 |
lu. 16:00 | 1875 | HB Koge - Helsingor | 1.75 | 4.25 | 3.65 | 1.23 | 1.94 | 1.15 |
Grupa Retrogradare!
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:10 | 4800 | Al Jazira - Emirates Club | 1.40 | 5.30 | 4.85 | 1.10 | 2.51 | 1.05 |
lu. 17:10 | 4801 | Khor Fakkan - Sharjah | 4.15 | 4.25 | 1.63 | 2.08 | 1.17 | 1.14 |
lu. 20:00 | 4802 | AL Bataeh - Hatta | 1.65 | 4.30 | 3.70 | 1.18 | 1.97 | 1.11 |
lu. 20:00 | 4803 | Al Wahda - Al Ain | 1.48 | 4.35 | 5.40 | 1.09 | 2.39 | 1.13 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 1388 | Tecnico U. - Orense | 2.05 | 3.00 | 3.85 | 1.21 | 1.67 | 1.30 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 15:15 | 1667 | FC Baden - Xamax | 4.40 | 3.90 | 1.65 | 2.05 | 1.15 | 1.16 |
lu. 15:15 | 1669 | FC Wil - Thun | 3.90 | 3.70 | 1.78 | 1.88 | 1.19 | 1.19 |
lu. 15:15 | 1672 | Sion - Schaffhausen | 1.35 | 4.65 | 7.45 | 1.04 | 2.83 | 1.11 |
lu. 15:15 | 1680 | Stade Nyonnais - Aarau | 2.30 | 3.60 | 2.65 | 1.39 | 1.51 | 1.19 |
lu. 15:15 | 1681 | Vaduz - Bellinzona | 1.83 | 3.70 | 3.65 | 1.21 | 1.82 | 1.18 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 16:30 | 3342 | (F) Bayer Leverkusen - (F) Werder Bremen | 2.05 | 3.15 | 3.30 | 1.23 | 1.60 | 1.23 |
lu. 16:30 | 3343 | (F) SC Freiburg - (F) RB Leipzig | 2.55 | 3.15 | 2.50 | 1.40 | 1.38 | 1.22 |
+
2 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 16:00 | 3026 | Eintracht Rheine - SpVgg Erkenschwick | 3.80 | 4.30 | 1.63 | 2.00 | 1.17 | 1.11 |
lu. 16:00 | 3541 | Vreden 1921 - TUS Bovinghausen 04 | 1.30 | 5.55 | 6.25 | 1.04 | 2.91 | 1.04 |
lu. 16:00 | 3542 | Westfalia Rhynern - Sprockhovel | 1.63 | 4.15 | 3.90 | 1.16 | 1.99 | 1.12 |
lu. 16:30 | 3027 | TUS Ennepetal - Preussen Munster II | 4.30 | 4.55 | 1.52 | 2.19 | 1.13 | 1.09 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:00 | 3344 | 07 Vestur Sorvagur - Streymur | 1.85 | 3.75 | 3.55 | 1.23 | 1.81 | 1.18 |
lu. 17:00 | 3346 | Fuglafjordur - Toftir | 5.65 | 4.20 | 1.48 | 2.39 | 1.08 | 1.14 |
lu. 19:00 | 3351 | HB Torshavn - B36 Torshavn | 1.97 | 3.45 | 3.45 | 1.24 | 1.71 | 1.22 |
lu. 19:00 | 3355 | Vikingur Gota - Runavik | 1.37 | 4.80 | 6.60 | 1.06 | 2.75 | 1.10 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 19:00 | 3349 | Al Hussein - Al Faisaly Amman | 2.40 | 2.95 | 2.80 | 1.31 | 1.42 | 1.25 |
lu. 19:00 | 3350 | Al Salt - Al-Jalil | 1.88 | 3.05 | 4.00 | 1.15 | 1.71 | 1.24 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 21:45 | 1715 | Wexford - Cobh | 1.70 | 3.80 | 4.20 | 1.16 | 1.98 | 1.17 |
+
32 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 2755 | Beitar Jer. - Mac. Petah Tikva | 2.10 | 3.40 | 3.35 | 1.29 | 1.67 | 1.25 |
Grupa Retrogradare!
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:30 | 3006 | Grobina - Valmiera | 6.75 | 4.30 | 1.43 | 2.60 | 1.06 | 1.14 |
lu. 19:00 | 3009 | Rigas - BFC Daugava | 1.23 | 5.55 | 11.50 | 0.00 | 3.71 | 1.08 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:00 | 2362 | Nardo - Verdal | 1.15 | 7.20 | 10.90 | 0.00 | 4.29 | 1.01 |
lu. 17:00 | 2363 | Tiller IL - Trygg/Lade | 2.90 | 3.20 | 2.20 | 1.51 | 1.29 | 1.21 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 16:00 | 3100 | (F) Roa - (F) Lyn | 2.05 | 3.35 | 3.10 | 1.26 | 1.59 | 1.20 |
lu. 16:00 | 3365 | (F) Stabaek - (F) Asane Fotball | 1.33 | 4.50 | 7.35 | 1.02 | 2.76 | 1.09 |
lu. 20:05 | 3368 | (F) Rosenborg Kvinner - (F) Lillestrom SK | 1.82 | 3.35 | 3.80 | 1.17 | 1.76 | 1.19 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:00 | 2601 | Cajamarca - Sport Boys | 1.80 | 3.25 | 4.60 | 1.15 | 1.89 | 1.25 |
lu. 23:59 | 1520 | Cienciano - Univ. de Deportes | 2.85 | 3.20 | 2.25 | 1.49 | 1.31 | 1.22 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 19:00 | 1535 | Podbeskidzie - Chrobry Gl. | 2.40 | 3.15 | 2.90 | 1.35 | 1.49 | 1.27 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 12:00 | 3377 | SKA-Khabarovsk - Alania Vladik. | 2.00 | 3.30 | 3.50 | 1.23 | 1.68 | 1.23 |
lu. 17:00 | 3378 | FC Tyumen - FC Kamaz NC | 1.93 | 3.25 | 3.80 | 1.20 | 1.73 | 1.24 |
lu. 17:45 | 3379 | Arsenal Tula - Akron Tolyatti | 2.35 | 3.00 | 3.00 | 1.30 | 1.49 | 1.28 |
lu. 18:00 | 3398 | Neftekhimik N. - Leningradets | 2.05 | 3.15 | 3.50 | 1.23 | 1.64 | 1.25 |
lu. 18:00 | 3399 | PFC Kuban - Khimki | 7.25 | 4.20 | 1.40 | 2.63 | 1.04 | 1.14 |
lu. 18:00 | 3405 | Saratov - Volgar A. | 2.25 | 3.20 | 3.00 | 1.31 | 1.53 | 1.25 |
lu. 19:30 | 3406 | Torp.Moscova - Shinnik Y. | 1.90 | 3.25 | 3.90 | 1.19 | 1.76 | 1.24 |
+
13 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 3145 | (F) Hammarby - (F) FC Rosengard | 2.55 | 3.20 | 2.60 | 1.40 | 1.42 | 1.25 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 1879 | IFK Trelleborg - Hogaborgs BK | 1.77 | 3.75 | 3.60 | 1.19 | 1.82 | 1.15 |
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 5077 | Corum - B.B.Bodrumspor | 2.45 | 3.20 | 2.80 | 1.37 | 1.48 | 1.27 |
Semifinale! Tur!
+
29 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 21:00 | 1596 | Liverpool M. - Miramar Misiones | 1.85 | 3.30 | 3.75 | 1.17 | 1.74 | 1.20 |
lu. 23:59 | 1616 | Maldonado - Nacional M. | 5.90 | 3.50 | 1.60 | 2.17 | 1.09 | 1.22 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 21:00 | 1673 | Gyor - Vasas | 2.35 | 3.10 | 2.75 | 1.32 | 1.44 | 1.23 |
+
22 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:30 | 3654 | Coria F. - Shapovalov D. | 2.40 | 1.58 |
lu. 12:30 | 3659 | Eubanks C. - Griekspoor T. | 3.95 | 1.25 |
lu. 12:30 | 3663 | Hanfmann Y. - Murray A. | 1.62 | 2.30 |
lu. 12:30 | 3664 | Karatsev A. - Cobolli F. | 2.35 | 1.60 |
lu. 12:30 | 3665 | Machac T. - Draper J. | 2.60 | 1.50 |
lu. 12:30 | 3666 | Marozsan F. - Shevchenko A. | 1.63 | 2.30 |
lu. 12:30 | 3678 | Ruusuvuori E. - Giron M. | 1.82 | 2.00 |
Suprafata de joc: Zgura
+
22 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:00 | 3616 | Evans D. - Rinderknech A. | 2.20 | 1.67 |
lu. 12:00 | 3617 | Koepfer D. - Nakashima B. | 1.90 | 1.90 |
lu. 12:00 | 3619 | Monfils G. - Nishioka Y. | 1.53 | 2.50 |
lu. 12:00 | 3622 | Mpetshi Perricard G. - Sonego L. | 2.30 | 1.62 |
lu. 12:00 | 3625 | Munar J. - Tiafoe F. | 1.67 | 2.20 |
lu. 12:00 | 3638 | Navone M. - Kotov P. | 1.52 | 2.55 |
lu. 12:00 | 3639 | Seyboth W. T. - Martinez Portero P. | 1.68 | 2.20 |
Suprafata de joc: Zgura
+
22 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:00 | 3679 | Carle M. L. - Rus A. | 1.90 | 1.92 |
lu. 12:00 | 3680 | Day K. - Bai Z. | 1.72 | 2.15 |
lu. 12:00 | 3688 | El Allami M. - Bronzetti L. | 13.00 | 1.03 |
lu. 12:00 | 3690 | EL Aouni A. - Sherif M. | 10.00 | 1.05 |
lu. 12:00 | 3692 | Kabbaj Y. - Cocciaretto E. | 9.20 | 1.06 |
lu. 12:00 | 3707 | Osorio Serrano M. C. - Avanesyan E. | 1.58 | 2.40 |
lu. 12:00 | 3713 | Podoroska N. - Maria T. | 1.63 | 2.30 |
lu. 12:00 | 3729 | Siegemund L. - Blinkova A. | 1.72 | 2.15 |
lu. 12:00 | 3769 | Trevisan M. - Hibino N. | 1.40 | 3.00 |
lu. 12:00 | 3778 | Zhu L. - Wang Y. | 1.90 | 1.90 |
Suprafata de joc: Zgura
+
20 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:00 | 3697 | Linette M. - Cirstea S. | 2.20 | 1.68 |
lu. 12:00 | 3705 | Navarro E. - Cornet A. | 1.10 | 6.80 |
lu. 12:00 | 3720 | Samsonova L. - Krejcikova B. | 2.10 | 1.75 |
lu. 12:00 | 3770 | Wang X. Y. - Kalinskaya A. | 2.60 | 1.52 |
Suprafata de joc: Zgura
+
7 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:30 | 1828 | Behar A / Pavlasek A - Mies A / Skupski N | 1.82 | 1.92 |
lu. 12:30 | 3837 | Arevalo M / Pavic M - Matos R / Melo M | 1.40 | 2.80 |
lu. 12:30 | 3855 | Cash J / Galloway R - Erler A / Miedler L | 1.88 | 1.86 |
lu. 12:30 | 3856 | Lammons N / Withrow J - Escobar G / Nedovyesov A | 2.10 | 1.68 |
lu. 12:30 | 3857 | Margaroli L / Wenger D - Glasspool L / Rojer J-J | 5.20 | 1.13 |
lu. 12:30 | 3858 | Nys H / Zielinski J - Balaji N S / Mahut N | 1.28 | 3.45 |
Suprafata de joc: Zgura
+
7 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:00 | 3796 | Barrientos N / Cabral F - Haase R / Verbeek S | 1.58 | 2.30 |
lu. 11:00 | 3802 | Doumbia S / Reboul F - Bhambri Y / Olivetti A | 1.68 | 2.10 |
lu. 11:00 | 3813 | Heliovaara H / Patten H - Gille S / Vliegen J | 2.30 | 1.58 |
lu. 11:00 | 3817 | Johnson L / Mansouri S - Arends S / Middelkoop M | 1.68 | 2.10 |
lu. 11:00 | 3836 | King E / Molchanov D - Gonzalez M / Molteni A | 4.30 | 1.20 |
Suprafata de joc: Zgura
+
7 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:00 | 3862 | Avanesyan E / Sorribes Tormo S - Hozumi E / Ninomiya M | 1.86 | 1.87 |
lu. 12:00 | 3880 | Gamarra Martins I / Nicholls O - Lumsden M / Siskova A | 1.75 | 2.02 |
lu. 12:00 | 3882 | Kabbaj Y / Yashina E - Stollar F / Townsend T | 9.00 | 1.04 |
lu. 12:00 | 3890 | Kalashnikova O / Zimmermann K - El Allami M / El Aouni A | 1.12 | 5.60 |
lu. 12:00 | 3891 | Khromacheva I / Sizikova Y - Stearns P / Zhang S | 1.62 | 2.20 |
lu. 12:00 | 3892 | Marozava L / Rus A - Danilina A / Xu Y | 2.20 | 1.62 |
lu. 12:00 | 3896 | Murray S S / Piter K - Bronzetti L / Wang Y | 1.45 | 2.65 |
Suprafata de joc: Zgura
+
7 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:00 | 2332 | Bouzkova M / Mihalikova T - Bucsa C / Niculescu M | 1.73 | 2.02 |
lu. 11:00 | 2340 | Melichar N / Perez E - Fernandez L / Routliffe E | 1.62 | 2.20 |
lu. 11:00 | 2342 | Shnaider D / Zvonareva V - Schuurs D / Stefani L | 2.65 | 1.45 |
lu. 11:00 | 3898 | Aoyama S / Kichenok L - Muhammad A / Sutjiadi A | 1.73 | 2.02 |
lu. 11:00 | 3900 | Chan H-C / Wu F-H - Paquet C / Parry D | 1.30 | 3.35 |
Suprafata de joc: Zgura
+
11 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:00 | 3412 | Bonadio R. - Naw H. | 1.87 | 1.87 |
lu. 11:00 | 3419 | Gaubas V. - Furness E. | 1.40 | 2.80 |
lu. 11:00 | 3421 | Gavrielides L. - Vrbensky M. | 2.60 | 1.47 |
lu. 11:00 | 3424 | Geerts M. - Masur D. | 2.65 | 1.45 |
lu. 11:00 | 3425 | Gentzsch T. - Gill F. | 3.50 | 1.28 |
lu. 11:00 | 3440 | Kodat T. A. - Otte O. | 1.83 | 1.92 |
lu. 11:00 | 3449 | Michalski D. - Holmgren A. | 2.05 | 1.72 |
lu. 11:00 | 3452 | Moeller E. - Topo M. | 1.87 | 1.87 |
lu. 11:00 | 3456 | Pacheco M.R. - Vallejo A. D. | 2.35 | 1.55 |
lu. 11:00 | 3462 | Skatov T. - Safwat M. | 1.25 | 3.70 |
lu. 11:00 | 3463 | Taberner C. - Echargui M. | 1.45 | 2.65 |
Suprafata de joc: Zgura
+
11 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 12:30 | 1835 | Barroso C. A. - Ursu V. | 2.02 | 1.73 |
lu. 12:30 | 1837 | Bertrand R. - Bobrov B. | 1.73 | 2.02 |
lu. 12:30 | 3902 | Berankis R. - Mott B. | 1.25 | 3.70 |
lu. 13:50 | 3903 | CID Subervi R. - Broom C. | 2.65 | 1.45 |
lu. 13:50 | 3906 | Erel Y. - Glinka D. | 1.82 | 1.93 |
lu. 13:50 | 3909 | Jubb P. - Kimhi O. | 1.10 | 6.20 |
lu. 23:59 | 1838 | Pawelski M. - Bakshi A. | 1.67 | 2.10 |
lu. 23:59 | 3905 | Efstathiou M. - Gerasimov E. | 4.70 | 1.15 |
lu. 23:59 | 3907 | Ilkel C. - Celikbilek A. | 2.35 | 1.53 |
lu. 23:59 | 3911 | Oliel Y. - Ramanathan R. | 1.97 | 1.75 |
lu. 23:59 | 3912 | Soto M. - Tkemaladze Z. | 1.45 | 2.55 |
Suprafata de joc: Hard
+
11 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:00 | 3413 | Campana Lee G. - Clarke J. | 1.88 | 1.86 |
lu. 11:00 | 3414 | Dodig M. - Gautier A. | 1.35 | 3.05 |
lu. 11:00 | 3418 | Fonio G. - Dalla V.E. | 2.20 | 1.63 |
lu. 11:00 | 3430 | Jianu F.C. - Cina F. | 1.17 | 4.80 |
lu. 11:00 | 3441 | Lazarov A. - Cecchinato M. | 3.40 | 1.28 |
lu. 11:00 | 3442 | Luz O. - Kasnikowski M. | 2.45 | 1.50 |
lu. 11:00 | 3443 | Majchrzak K. - Onclin G. | 1.87 | 1.87 |
lu. 11:00 | 3461 | Paulson A. - Vesely J. | 3.15 | 1.33 |
lu. 11:00 | 3464 | Tseng C. H. - Alvarez V. N. | 1.47 | 2.60 |
lu. 11:00 | 3466 | Vincent R.S. - Basic Mir. | 1.37 | 2.95 |
Suprafata de joc: Zgura
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:00 | 3468 | Krutykh O. - Giacomini L. | 1.23 | 3.90 |
Suprafata de joc : Zgura
+
6 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:00 | 3467 | Fomin S. - Melzer G. | 3.65 | 1.25 |
Suprafata de joc: Zgura
+
18 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 19:00 | 3478 | CSM Oradea - BT Cluj | 2.90 | 14.00 | 1.57 | 2.28 | 1.37 |
⤷ Finala! Scor la general: 1-2 |
+
18 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 21:00 | 3485 | JL Bourg - Nanterre | 1.33 | 20.00 | 3.95 | 1.22 | 3.09 |
⤷ Scor la general: 1-1 |
Sferturi de Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
+
19 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 18:00 | 3408 | Bayern M. - Ludwigsburg | 1.12 | 27.00 | 8.40 | 1.05 | 5.48 |
⤷ Scor la general: 0-1 | |||||||
lu. 20:00 | 3409 | Ulm - S.Oliver Wurzburg | 1.57 | 15.00 | 2.90 | 1.30 | 2.11 |
⤷ Scor la general: 0-1 |
Sferturi de Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
18 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 20:15 | 2515 | Aris - Promitheas | 2.35 | 14.00 | 1.82 | 1.90 | 1.54 |
Sferturi de Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 23:59 | 3410 | (F) Catanduva - (F) Ituano | 13.00 | 29.00 | 1.01 | 6.84 | 0.00 |
+
14 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 19:45 | 3489 | Venezia - Reggiana | 1.40 | 14.00 | 3.15 | 1.32 | 2.77 |
⤷ Scor la general: 2-2 |
Sferturi de Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
10 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 23:59 | 2591 | (F) Indiana - (F) Connecticut | 2.60 | 13.00 | 1.57 | 2.22 | 1.42 |
+
5 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 19:00 | 2593 | Oberwart - UBSC Graz | 1.38 | 14.00 | 3.25 | 1.30 | 2.85 |
⤷ Scor la general: 1-0 |
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
10 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 23:59 | 4009 | Minas - Franca | 1.65 | 13.00 | 2.40 | 1.39 | 1.89 |
⤷ Scor la general: 0-1 |
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
10 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 19:00 | 4011 | Decin - Ostrava | 1.13 | 20.00 | 5.80 | 1.11 | 5.25 |
⤷ Locul 3! |
+
10 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 20:15 | 2496 | Naestved - Bakken Bears | 3.25 | 14.00 | 1.40 | 2.77 | 1.30 |
+
4 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 22:15 | 4017 | UMF Grindavik - Valur Reykjavik | 1.47 | 13.00 | 2.90 | 1.37 | 2.53 |
⤷ Scor la general: 0-1 |
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
5 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 19:00 | 2622 | Hapoel Eilat - Bnei Herzelia | 2.35 | 13.00 | 1.67 | 2.05 | 1.51 |
Turul Invinsilor!
+
5 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 21:30 | 3492 | Trapani - Verona | 1.23 | 18.00 | 4.30 | 1.19 | 3.81 |
⤷ Scor la general: 1-0 |
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
14 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 21:00 | 2627 | Szczecin - Spojnia Stargard | 1.32 | 16.00 | 3.55 | 1.26 | 3.15 |
⤷ Scor la general: 1-0 |
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
12 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 20:00 | 4483 | Kiel - Goppingen | 1.10 | 20.00 | 8.20 | 1.01 | 4.95 |
+
17 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 19:00 | 3005 | Savehof - Ystads IF | 1.40 | 10.00 | 3.65 | 1.25 | 2.77 |
Finala!
+
6 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 17:00 | 4518 | Kadetten - HC Kriens-Luzern | 1.33 | 11.00 | 4.10 | 1.15 | 2.78 |
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+
6 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 20:30 | 4962 | Großwallstadt - TUS Vinnhorst | 1.30 | 10.00 | 4.50 | 1.16 | 3.15 |
+
3 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 |
lu. 17:00 | 4972 | Perm - St. Petersburg | 1.45 | 14.00 | 3.10 | 1.27 | 2.37 |
⤷ Locul 3! Scor la general: 1-0 |
Cel mai bun din 3 meciuri!
+
9 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:20 | 1485 | Marea Britanie - Norvegia | 8.80 | 6.80 | 1.23 | 3.81 | 1.04 | 1.08 |
lu. 21:20 | 1489 | Finlanda - Danemarca | 1.18 | 7.20 | 12.00 | 1.01 | 4.39 | 1.07 |
Se disputa in Cehia!
+
9 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 17:20 | 1494 | Suedia - Franta | 1.06 | 13.00 | 24.00 | 0.00 | 7.58 | 0.00 |
lu. 21:20 | 1497 | Kazakhstan - Polonia | 1.45 | 5.20 | 5.20 | 1.13 | 2.59 | 1.13 |
Se disputa in Cehia!
+
9 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 23:59 | 2638 | Vancouver - Edmonton | 2.90 | 4.00 | 2.05 | 1.70 | 1.37 | 1.21 |
⤷ Scor la general: 3-3 |
Sferturi de Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
+
5 speciale
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 23:59 | 2505 | Atlanta Braves - San Diego | 1.78 | 1.93 |
Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
lu. 11:35 | 3499 | Greaves B. - Harrysson A. | 1.60 | 2.20 |
lu. 11:50 | 3501 | Davidson A. - Heneghan C. | 1.85 | 1.85 |
lu. 12:10 | 3503 | Brooks B. - Teehan C. | 1.67 | 2.10 |
lu. 12:25 | 3504 | Harrysson A. - Davidson A. | 1.48 | 2.45 |
lu. 12:45 | 3505 | Teehan C. - Greaves B. | 2.70 | 1.40 |
lu. 13:00 | 3506 | Heneghan C. - Brooks B. | 1.60 | 2.20 |
lu. 13:20 | 3507 | Harrysson A. - Teehan C. | 1.40 | 2.70 |
lu. 13:35 | 3511 | Davidson A. - Brooks B. | 1.65 | 2.10 |
lu. 13:55 | 3513 | Greaves B. - Heneghan C. | 1.45 | 2.55 |
lu. 14:10 | 3515 | Teehan C. - Davidson A. | 1.90 | 1.80 |
lu. 14:30 | 3517 | Heneghan C. - Harrysson A. | 2.00 | 1.73 |
lu. 14:45 | 3518 | Brooks B. - Greaves B. | 2.55 | 1.45 |
lu. 15:05 | 3520 | Heneghan C. - Teehan C. | 1.53 | 2.35 |
lu. 15:20 | 3523 | Greaves B. - Davidson A. | 1.40 | 2.75 |
lu. 15:35 | 3524 | Harrysson A. - Brooks B. | 1.45 | 2.55 |
Cel mai bun din 7 leg-uri!
Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 | 1X | X2 | 12 |
lu. 20:00 | 4453 | Chrudim - SK Interobal Plzen | 1.72 | 4.30 | 3.60 | 1.19 | 1.92 | 1.14 |
⤷ Scor la general: 1-1 |
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!