+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3131 Austria - Franta 5.75 4.30 1.55 2.44 1.13 1.18
Se disputa in Germania!
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3132 Romania - Ucraina 4.00 3.35 1.95 1.80 1.22 1.27
lu. 19:00 3133 Belgia - Slovacia 1.47 4.40 7.00 1.09 2.67 1.18
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3408 Belgia - Castiga Grupa E 1.47 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3410 Romania - Castiga Grupa E 9.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3412 Slovacia - Castiga Grupa E 11.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3418 Ucraina - Castiga Grupa E 4.70 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa E EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3273 Denis Alibec - Marcheaza 1.75 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3278 Denis Dragus - Marcheaza 1.90 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3284 Dennis Man - Marcheaza 1.90 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3287 Florinel Coman - Marcheaza 2.30 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3288 George Puscas - Marcheaza 2.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3289 Ianis Hagi - Marcheaza 2.35 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3292 Nicolae Stanciu - Marcheaza 2.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 16:00 3293 Valentin Mihaila - Marcheaza 2.55 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Jucatorul marcheaza cel putin un gol in faza grupelor. Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1034 Atletico Mineiro - Palmeiras 2.75 3.15 2.65 1.45 1.42 1.31





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1157 El Gouna - National Bank 2.95 3.10 2.40 1.50 1.34 1.28
lu. 19:00 1007 Zamalek - Al Masry 2.25 3.25 3.05 1.32 1.56 1.26
lu. 19:00 1047 Ismaily SC - Enppi 2.65 2.70 2.75 1.32 1.35 1.31
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 1037 Trelleborgs - Brage 2.75 3.55 2.35 1.53 1.40 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 1051 Boston River - Cerro Largo 2.40 2.90 2.85 1.30 1.42 1.26
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2902 Rez. Lanus - Rez. Banfield 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26
lu. 21:00 2986 Rez. Velez Sarsfield - Rez. Talleres Cordoba 1.58 3.55 5.10 1.08 2.07 1.17
lu. 23:59 2989 Rez. Estudiantes LP - Rez. Newells 2.05 3.00 3.45 1.21 1.59 1.25
lu. 23:59 2991 Rez. River Plate - Rez. Defensa y Justicia 1.70 3.35 4.60 1.12 1.92 1.20
Sferturi de Finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:10 1097 CS Italiano - Colegiales 4.55 3.15 1.80 1.84 1.13 1.25
lu. 21:10 2170 Los Andes - Canuelas 1.43 3.70 7.10 1.02 2.41 1.15
lu. 21:10 2381 Arg. Quilmes - Sacachispas 1.40 3.85 7.95 1.02 2.57 1.15



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:15 2171 (F) Heidelberg United - (F) Bulleen Lions 4.20 4.40 1.55 2.13 1.13 1.10




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 13:30 1143 FC Bulleen Lions - Caroline Springs George 2.15 3.80 2.70 1.36 1.56 1.16
lu. 13:30 1199 Kingston City FC - Preston Lions 3.50 3.95 1.75 1.84 1.20 1.13
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2389 Chapecoense SC - Operario 2.60 2.70 2.90 1.31 1.38 1.33
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2451 ABC RN - Volta Redonda RJ 2.30 2.90 3.05 1.27 1.47 1.27
lu. 23:59 2452 Nautico - Floresta 1.55 3.45 5.70 1.06 2.13 1.18
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3001 Agua Santa SP - Pouso Alegre 1.93 3.05 3.80 1.17 1.68 1.24
lu. 23:59 3002 Trem - Princesa Solimoes 3.05 3.05 2.20 1.51 1.27 1.24




+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2972 Barnechea - Deportes Limache 2.55 3.40 2.55 1.44 1.44 1.24
1/32 Finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 2516 Valerenga II - Tromsdalen 7.65 5.90 1.25 3.30 1.02 1.04
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 2515 Stabaek 2 - Mosjoen IL 1.18 6.80 9.50 0.00 3.92 1.02
lu. 19:00 2520 Madla - Sandefjord Fotball 2 2.65 3.90 2.15 1.56 1.37 1.15
lu. 19:00 2528 Skedsmo - Aalesund 2 7.50 5.40 1.28 3.11 1.02 1.06
lu. 19:00 2530 Sola - Start 2 1.98 4.10 2.85 1.32 1.66 1.13
lu. 20:30 2531 Mjoendalen 2 - Gamle Oslo 4.90 4.65 1.47 2.36 1.11 1.10
lu. 21:00 2534 Aasane Fotball 2 - Sandviken 3.70 4.50 1.62 2.01 1.18 1.09
lu. 21:00 2975 Kongsvinger 2 - Ham-Kam 2 2.10 3.80 2.70 1.34 1.56 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3034 Northern Colorado Hailstorm - One Knoxville 2.10 3.55 2.85 1.31 1.57 1.17













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2584 (F) Hacken - (F) Vittsjo 1.18 6.00 13.20 0.00 4.08 1.05




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 18:00 2595 Lok. Tashkent - Dinamo Samarqand 2.15 3.15 3.15 1.27 1.56 1.24
+ 22 speciale






















+ 22 speciale






















+ 21 speciale





















Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 12:00 3927 Kostyuk M. - Kasatkina D. 2.05 1.78
Suprafata de joc: Iarba
+ 22 speciale






















+ 7 speciale







+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 17:30 3707 Hijikata R / Patten H - Erler A / Miedler L 1.68 2.10
Suprafata de joc: Iarba
+ 7 speciale































Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 18:00 3112 Gea A. - Faurel T. 1.13 5.20
lu. 18:00 3119 Landaluce M. - Tabur C. 1.68 2.10
Suprafata de joc: Zgura




































+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 1915 Boston - Dallas 1.43 18.00 3.35 1.33 2.83
Scor la general: 3-1
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 3414 Toros Del Valle - Titanes de Barranquilla 2.55 13.00 1.60 2.01 1.37




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 3416 Nacional Potosi - Can Oruro 1.05 25.00 9.50 1.03 8.14
lu. 23:59 3417 Carl A-Z - Basquetbol La Paz 1.08 23.00 7.60 1.06 6.70
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 1931 (F) Minnesota - (F) Dallas 1.25 18.00 4.10 1.19 3.48




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:00 2889 Maccabi Tel Aviv - Hapoel Tel-Aviv 1.27 18.00 4.20 1.18 3.34
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 2060 CA Penarol - Aguada 1.63 13.00 2.45 1.50 2.17
Scor la general: 1-3
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 3098 Boston Celtics - Castiga NBA 1.05 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 23:59 3118 Dallas - Castiga NBA 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Inclusiv PlayOff!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 3373 El Pozo Murcia - Cartagena FS 2.15 4.20 2.65 1.38 1.59 1.16
Scor la general: 0-1
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 3434 Chicago Hounds - San Diego Legion 2.70 23.00 1.47 2.46 1.40
Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 10:00 3625 Grohsgott J. - Vaclavik M. 3.15 1.32
lu. 10:00 3628 Kasinski Z. - Kolar M. 2.20 1.60
lu. 10:00 3631 Patek M. - Budinsky P. 2.45 1.48
lu. 10:00 3632 Zika M. - Huttl A. 2.10 1.67
lu. 10:30 3635 Havrda C. - Olejarcik S. 1.67 2.10
lu. 10:30 3636 Otruba P. - Vavricka R. 2.25 1.57
lu. 10:30 3637 Regner M. - Trinta M. 1.67 2.10
lu. 10:30 3639 Stusek D. - Pszczolka V. 2.75 1.40
lu. 11:00 3640 Olejarcik S. - Vaclavik M. 1.48 2.45
lu. 11:00 3642 Pszczolka V. - Huttl A. 2.00 1.73
lu. 11:00 3648 Trinta M. - Kolar M. 4.20 1.19
lu. 11:00 3649 Vavricka R. - Budinsky P. 1.40 2.75
lu. 11:30 3651 Grohsgott J. - Havrda C. 3.15 1.32
lu. 11:30 3652 Kasinski Z. - Regner M. 2.60 1.45
lu. 11:30 3653 Patek M. - Otruba P. 2.60 1.43
lu. 11:30 3655 Zika M. - Stusek D. 1.85 1.85
lu. 13:00 3656 Osvald P. - Stach J. 1.53 2.35
lu. 13:00 3657 Sobisek M. - Tonar L. 1.27 3.40
lu. 13:30 3663 Chalupnicek M. - Kubat V. 1.85 1.85
lu. 13:30 3666 Koczy R. - Strelec A. 1.57 2.25
lu. 13:30 3667 Lzicar O. - Svoboda O. 1.48 2.45
lu. 14:00 3671 Regner T. - Chalupnicek M. 2.00 1.72
lu. 14:00 3673 Stach J. - Koczy R. 2.10 1.67
lu. 14:30 3676 Kubat V. - Strnad J. 1964 1.72 2.00
lu. 14:30 3680 Prokupek J. - Sobisek M. 3.40 1.27
lu. 14:30 3681 Strelec A. - Osvald P. 2.25 1.57
lu. 14:30 3686 Svoboda O. - Jonas L. 2.95 1.35
lu. 15:00 3687 Jonas L. - Lzicar O. 2.10 1.67
lu. 15:00 3690 Osvald P. - Koczy R. 2.10 1.67
lu. 15:00 3691 Strnad J. 1964 - Chalupnicek M. 2.60 1.43
lu. 15:30 3692 Regner T. - Kubat V. 3.65 1.24
lu. 15:30 3705 Stach J. - Strelec A. 2.10 1.67
lu. 17:00 3818 Jirek J. - Volhejn J. 1.60 2.20
lu. 17:00 3819 Ogrocki T. - Schwan J. 2.25 1.57
lu. 17:00 3820 Tonar L. - Briza F. 1.35 2.95
lu. 17:00 3823 Urban M. - Bresky J. 1.57 2.25
lu. 17:30 3830 Bartik T. - Zivny P. 1.53 2.30
lu. 17:30 3831 Prokupek J. - Hasmanda R. 1.67 2.10
lu. 17:30 3832 Vavrecka R. - Chovanec P. 1.57 2.25
lu. 18:00 3837 Bresky J. - Petracek V. 2.20 1.60
lu. 18:00 3838 Briza F. - Prokupek J. 2.60 1.43
lu. 18:00 3839 Schwan J. - Vavrecka R. 2.10 1.67
lu. 18:00 3840 Volhejn J. - Bartik T. 2.00 1.73
lu. 18:30 3845 Chovanec P. - Ogrocki T. 1.90 1.80
lu. 18:30 3970 Hasmanda R. - Tonar L. 2.35 1.53
lu. 18:30 3971 Sobisek M. - Urban M. 2.75 1.40
lu. 18:30 3972 Zivny P. - Jirek J. 2.95 1.35
lu. 19:00 3985 Jirek J. - Bartik T. 2.00 1.73
lu. 19:00 3986 Ogrocki T. - Vavrecka R. 1.73 2.00
lu. 19:00 3987 Urban M. - Petracek V. 2.00 1.70
lu. 19:30 3988 Bresky J. - Sobisek M. 4.20 1.19
lu. 19:30 3989 Briza F. - Hasmanda R. 1.60 2.20
lu. 19:30 3990 Schwan J. - Chovanec P. 2.00 1.73
lu. 19:30 3991 Volhejn J. - Zivny P. 1.35 2.95
lu. 21:00 3993 Plachy J. - Grill J. 1.22 3.90
lu. 21:00 3994 Rossler J. - Stanek V. 1.32 3.15
lu. 21:00 3995 Rusnak A. - Wawrosz P. 1.67 2.10
lu. 21:00 3996 Turek T. - Ruzicka J. 1.58 2.25
lu. 21:30 3997 Bradach P. - Zahradka M. 2.20 1.60
lu. 21:30 3998 Kowal R. - Vicherek P. 1.57 2.25
lu. 21:30 3999 Svoboda J. - Kucera Jr, V. 1.60 2.20
lu. 21:30 4000 Sychra M. - Varecka M. 1.43 2.60
lu. 22:00 4001 Grill J. - Sychra M. 1.72 1.98
lu. 22:00 4002 Ruzicka J. - Bradach P. 1.65 2.05
lu. 22:00 4003 Stanek V. - Svoboda J. 2.15 1.60
lu. 22:00 4004 Wawrosz P. - Kowal R. 1.57 2.25
lu. 22:30 4005 Kucera Jr, V. - Rossler J. 2.25 1.57
lu. 22:30 4006 Varecka M. - Plachy J. 3.35 1.27
lu. 22:30 4007 Vicherek P. - Rusnak A. 3.55 1.23
lu. 22:30 4008 Zahradka M. - Turek T. 2.05 1.65
lu. 23:00 4009 Plachy J. - Sychra M. 1.57 2.25
lu. 23:00 4010 Rossler J. - Svoboda J. 1.38 2.70
lu. 23:00 4011 Rusnak A. - Kowal R. 1.52 2.35
lu. 23:00 4012 Turek T. - Bradach P. 1.88 1.78
lu. 23:30 4013 Grill J. - Varecka M. 1.28 3.25
lu. 23:30 4014 Ruzicka J. - Zahradka M. 1.83 1.83
lu. 23:30 4015 Stanek V. - Kucera Jr, V. 1.72 1.98
lu. 23:30 4016 Wawrosz P. - Vicherek P. 1.72 1.98
lu. 23:59 4017 Frantisek T. - Syroha M. 1.38 2.70
lu. 23:59 4018 Kliucuk R. - Franek T. 1.48 2.42
lu. 23:59 4019 Potensky J. - Vrabec M. 2.70 1.38
lu. 23:59 4020 Svacha O. - Zahradka M. 1.83 1.83
lu. 23:59 4021 Franek T. - Ruzicka J. 2.42 1.48
lu. 23:59 4022 Syroha M. - Baly O. 2.15 1.60
lu. 23:59 4023 Frantisek T. - Potensky J. 1.83 1.83
lu. 23:59 4024 Kliucuk R. - Svacha O. 1.83 1.83
lu. 23:59 4025 Baly O. - Vrabec M. 1.38 2.70
lu. 23:59 4026 Ruzicka J. - Zahradka M. 2.05 1.65
lu. 23:59 4027 Franek T. - Svacha O. 1.83 1.83
lu. 23:59 4028 Syroha M. - Potensky J. 3.35 1.27
lu. 23:59 4029 Vrabec M. - Frantisek T. 3.10 1.30
lu. 23:59 4030 Zahradka M. - Kliucuk R. 1.83 1.83
lu. 23:59 4031 Potensky J. - Baly O. 2.35 1.52
lu. 23:59 4033 Svacha O. - Ruzicka J. 1.88 1.78
lu. 23:59 4034 Vrabec M. - Syroha M. 1.43 2.55
lu. 23:59 4035 Zahradka M. - Franek T. 1.60 2.15
lu. 23:59 4036 Baly O. - Frantisek T. 1.73 1.95
lu. 23:59 4037 Ruzicka J. - Kliucuk R. 1.83 1.83
Cel mai bun din 5 seturi!