Rezultate
Fotbal
    Anglia Premier League
Pauză
Final
PG
0040
Brighton - Crystal Palace 22.02 / 22:00
2
    Romania Liga 1
Pauză
Final
PG
0029
UTA Arad - Botosani 22.02 / 17:30
0030
Viitorul - CSM Politehnica Iasi 22.02 / 20:30
    Italia Serie A
Pauză
Final
PG
0039
Juventus - Crotone 22.02 / 21:45
1
    Spania 1 - LaLiga
Pauză
Final
PG
0041
Osasuna - Sevilla 22.02 / 22:00
2
    Belgia Div.A
Pauză
Final
PG
0179
Club Brugge - Oud-Heverlee 22.02 / 21:45
1
    Brazilia Serie A
Pauză
Final
PG
0188
Palmeiras SP - Atletico Goianiense 22.02 / 23:00
1
    CAF Cupa Confederatiilor Calificari
Pauză
Final
PG
3698
ES Sahel - Young Buffalos FC 22.02 / 17:00
    Danemarca SuperLiga
Pauză
Final
PG
0162
Lyngby BK - FC Copenhaga 22.02 / 20:00
2
    Franta Liga 2
Pauză
Final
PG
0180
Guingamp - Caen 22.02 / 21:45
2
    Germania Bundesliga 2
Pauză
Final
PG
0176
Greuther Furth - Holstein Kiel 22.02 / 21:30
1
    Grecia Div.1
Pauză
Final
PG
0156
Panaitolikos - Panathinaikos 22.02 / 19:30
1
    Polonia 1 - Ekstraklasa
Pauză
Final
PG
0152
Piast - Warta P. 22.02 / 19:00
2
    Portugalia 1 - Primeira Liga
Pauză
Final
PG
0172
Maritimo - Porto 22.02 / 21:00
2
    Serbia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
0126
Javor - FK Novi Pazar 22.02 / 16:00
1
0127
Vozdovac - Rad 22.02 / 16:00
2
0128
Backa - OFK Backa Palanka 22.02 / 16:00
1
0129
Macva - FK Radnicki Nis 22.02 / 16:00
2
    Spania 2 - LaLiga2
Pauză
Final
PG
0163
Fuenlabrada - Real Oviedo 22.02 / 20:00
2
0182
Real Zaragoza - Alcorcon 22.02 / 22:00
2
    Turcia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
1986
Ankaragucu - Rizespor 22.02 / 18:00
2
0143
Ankaragucu - Rizespor 22.02 / 18:00
1
    Ucraina Premier League
Pauză
Final
PG
0153
Ol. Donetsk - Dnipro 22.02 / 19:00
2
    Africa Cupa Natiunilor U20
Pauză
Final
PG
0094
Ghana U20 - Gambia U20 22.02 / 21:00
0095
Tanzania U20 - Maroc U20 22.02 / 21:00
    Anglia Development League
Pauză
Final
PG
3696
Charlton U23 - Colchester U23 22.02 / 15:00
3697
Watford U23 - Millwall U23 22.02 / 15:00
3699
Nottingham U23 - Sheffield Utd U23 22.02 / 21:00
    Anglia Premier League 2
Pauză
Final
PG
0130
Wolves U23 - Crystal Palace U23 22.02 / 16:00
0131
Newcastle U23 - West Brom U23 22.02 / 16:00
0132
Burnley U23 - Middlesbrough U23 22.02 / 16:00
0173
Leicester U23 - Brighton U23 22.02 / 21:00
0174
Everton U23 - Manchester Utd U23 22.02 / 21:00
    Arabia Saudita 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
0116
Abha - Al Raed 22.02 / 15:10
2
0144
Al Wehda - AL Taawoun 22.02 / 18:00
2
0159
AL Shabab (Ksa) - Al Ahli Jeddah 22.02 / 19:35
1
    Arabia Saudita 2 - Div. 1
Pauză
Final
PG
0106
Al Jeel - AL Fayha FC 22.02 / 14:40
0107
AL Shoulla FC - Arar 22.02 / 14:50
0108
Al Hazm - Al Khaleej 22.02 / 15:00
0140
AL Sahel SC - Jeddah Club 22.02 / 17:10
    Bangladesh - Premier League
Pauză
Final
PG
0097
Bangladesh Police Club - Sheikh Jamal 22.02 / 11:30
0103
Brothers Union - Muktijoddha Sangsad KC 22.02 / 14:00
    Brazilia Brasiliense
Pauză
Final
PG
0119
Taguatinga EC DF - SE Santa Maria DF 22.02 / 15:30
    Bulgaria Div.1
Pauză
Final
PG
0142
Tsarsko Selo Sofia - Botev Plovdiv 22.02 / 17:30
1
    Bulgaria Div.2
Pauză
Final
PG
0109
Gorna Oryahovitsa - Lokomotive Sofia 22.02 / 15:00
    Cipru Div.1
Pauză
Final
PG
0154
Pafos - Ermis A. 22.02 / 19:00
1
    Columbia Primera B
Pauză
Final
PG
0175
Bogota FC - Llaneros FC 22.02 / 21:00
1
0183
Leones FC - Barranquilla FC 22.02 / 22:00
1
    Costa Rica Primera
Pauză
Final
PG
1922
Deportivo Saprissa - Herediano 22.02 / 02:00
1
    Croatia Div. 2
Pauză
Final
PG
0133
NK Osijek II - Dragovoljac Hrvatski 22.02 / 16:00
    Egipt Cupa
Pauză
Final
PG
0105
Ceramica Cleopatra - Ghazl El Mahallah 22.02 / 14:30
1
    Egipt Premier League
Pauză
Final
PG
0157
Smouha SC - Al Masry Club 22.02 / 19:30
2
    Emiratele Arabe Unite Cupa Presedintelui
Pauză
Final
PG
0120
Bani Yas - Shabab Alahli 22.02 / 15:30
2
0149
Sharjah - Al Nasr Dubai 22.02 / 18:30
2
    Germania Liga 3
Pauză
Final
PG
0164
Wehen - Uerdingen 22.02 / 20:00
2
    India Bangalore Super Div.
Pauză
Final
PG
0098
Bengaluru FC II - Bangalore Independents 22.02 / 12:00
    India Super League
Pauză
Final
PG
0134
Hyderabad FC - Mohun Bagan 22.02 / 16:00
1
    Israel 3 - Liga Alef
Pauză
Final
PG
3695
MS Tira - Hapoel Kfar Kanna 22.02 / 14:30
    Israel Cupa
Pauză
Final
PG
0160
Sakhnin - Hapoel Hadera 22.02 / 19:45
0165
Ashdod - H. Raanana 22.02 / 20:00
0171
H. Tel Aviv - Ashkelon 22.02 / 20:30
    Italia Serie C - Gr. B
Pauză
Final
PG
0135
Ravenna FC 1913 - AC Feralpi Salo 22.02 / 16:00
0184
AC Cesena - Carpi FC 22.02 / 22:00
1
    Italia U19 - 1
Pauză
Final
PG
0099
Spal 2013 U19 - Cagliari U19 22.02 / 12:00
0137
Ascoli U19 - Genoa U19 22.02 / 16:00
0136
Roma U19 - Empoli U19 22.02 / 16:00
    Kuweit 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0122
Al Sahel - Al Shabab Kuwait 22.02 / 15:55
1
0123
Khaitan SC - Kazma SC 22.02 / 15:55
2
0151
Al Fehaheel - Al Kuwait SC 22.02 / 18:45
1
    Malta 2 - First Division
Pauză
Final
PG
0178
Qrendi FC - Mqabba FC 22.02 / 21:30
0177
Vittoriosa Stars - Marsaxlokk FC 22.02 / 21:30
    Mexic 3 - Segunda Division
Pauză
Final
PG
0155
Leones Negros Udg II - Gavilanes de Matamoros 22.02 / 19:00
    Olanda 2 - Eerste Divisie
Pauză
Final
PG
0161
Jong AZ Alkmaar - Go Ahead E. 22.02 / 19:45
2
0185
Jong Utrecht - Cambuur 22.02 / 22:00
2
    Oman Liga 1
Pauză
Final
PG
0118
Al Suwaiq - Dhofar 22.02 / 15:25
0117
Muscat - Al Nahda 22.02 / 15:35
2
0150
Oman FC - Bahla Club 22.02 / 18:30
    Portugalia 2 - Segunda Liga
Pauză
Final
PG
0145
Benfica B - Mafra 22.02 / 18:00
1
0167
Varzim - Covilha 22.02 / 20:00
2
0190
CD Feirense - Academica Coimbra 22.02 / 23:00
1
    Portugalia 3 - Camp. de Portugal
Pauză
Final
PG
0139
Moura - Amora FC 22.02 / 17:00
0187
Uniao de Leiria - AC Marinhense 22.02 / 22:15
    Qatar Liga 1
Pauză
Final
PG
0121
Al-Gharafa - AL Duhail SC 22.02 / 15:45
2
0147
Al-Kharitiyat - Al Rayyan SC 22.02 / 18:15
2
0148
Sadd SC - Al Arabi Doha SC 22.02 / 18:15
2
    Rusia Cupa
Pauză
Final
PG
0102
Khimki - Samara 22.02 / 13:30
    Sudan 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0138
Tuti Khartoum - Ahli Marawi 22.02 / 15:45
0158
Al-Ahly Shendi - Hay Al-Arab 22.02 / 18:45
    Suedia Cupa Calificari
Pauză
Final
PG
0168
Elfsborg - Degerfors 22.02 / 20:00
0169
Utsiktens BK - Falkenbergs 22.02 / 20:00
    Tanzania Premier
Pauză
Final
PG
0115
Dodoma FC - Polisi Tanzania FC 22.02 / 15:00
0146
Azam FC - Tanzania Prisons 22.02 / 18:00
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
0186
Danubio FC - Cerro 22.02 / 22:00
1
Tenis
    ATP - Cordoba Calificari
Primul set
Final
3718
Bagnis F. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) 22.02 / 19:30
3719
Ugo Carabelli C. (Arg) - Barrios T. (Chi) 22.02 / 19:35
3717
Etcheverry T. M. (Arg) - Escobedo E. (Usa) 22.02 / 19:35
3720
Cerundolo J. (Arg) - Menezes J. (Bra) 22.02 / 21:40
    ATP - Cordoba
Primul set
Final
3582
Galan Riveros D. E. (Col) - Kovalik J. (Svk) 22.02 / 23:30
    ATP - Montpellier
Primul set
Final
3574
Gombos N. (Svk) - Humbert U. (Fra) 22.02 / 15:30
3575
Sonego L. (Ita) - Gaston H. (Fra) 22.02 / 17:15
3593
Tsonga J-W. (Fra) - Korda S. (Usa) 22.02 / 20:05
    ATP - Montpellier Calificari
Primul set
Final
3703
Lacko L. (Svk) - Gojowczyk P. (Ger) 22.02 / 11:30
3704
Barrere G. (Fra) - Van De Zandschulp B. (Ned) 22.02 / 11:30
3706
Jacquet K. (Fra) - Zapata Miralles B. (Esp) 22.02 / 13:05
3705
Hoang A. (Fra) - Griekspoor T. (Ned) 22.02 / 13:25
    ATP - Singapore
Primul set
Final
3571
Eubanks C. (Usa) - Popyrin Al. (Aus) 22.02 / 12:20
3572
Mmoh M. (Usa) - Nishioka Y. (Jpn) 22.02 / 14:30
    ATP - Cordoba Dublu
Primul set
Final
3590
Monteiro T./Romboli F. - Delbonis F / Londero J 22.02 / 21:45
3592
Behar A./Escobar G. - Koepfer D / Sousa J 22.02 / 21:45
3591
Marach O / Velotti A - Kecmanovic M / Mager G 22.02 / 23:15
    ATP - Montpellier Dublu
Primul set
Final
3573
Erlich J / Vasilevski A - Sharan D / Zelenay I 22.02 / 14:35
3576
Goransson A / Pel D - Goffin D./Pouille L. 22.02 / 17:40
    WTA - Adelaide Dublu
Primul set
Final
3570
Perez E / Stosur S - Carter H / Stefani L 22.02 / 11:40
    Challenger - Gran Canaria Calificari
Primul set
Final
3668
Molcan A. (Svk) - Sanchez-Izquierdo N. (Esp) 22.02 / 12:00
3669
Roca Batalla O. (Esp) - Nava E. (Usa) 22.02 / 12:00
3671
Vrbensky M. (Cze) - Marti Pujolras A. (Esp) 22.02 / 14:05
3670
Guinard M. (Fra) - Ejupovic E. (Ger) 22.02 / 14:25
    Challenger - Gran Canaria
Primul set
Final
3713
Oliveira G. (Por) - Horansky F. (Svk) 22.02 / 15:05
3711
Gimeno Valero C. (Esp) - Trungelliti M. (Arg) 22.02 / 16:15
3712
Petrovic D. (Srb) - Coppejans K. (Bel) 22.02 / 16:20
3715
Gaio F. (Ita) - Kavcic B. (Slo) 22.02 / 17:30
3714
Kuhn Ni. (Esp) - Bonadio R. (Ita) 22.02 / 17:55
3716
Serdarusic N. (Cro) - Robredo T. (Esp) 22.02 / 19:10
    Challenger - Nur-Sultan I
Primul set
Final
3667
Kukushkin M. (Kaz) - McDonald M. (Usa) 22.02 / 15:10
Baschet
    Euroliga
Final
1931
Zenit St Petersburg - Milano 22.02 / 19:00
    NBA
Final
2337
NY Knicks - Minnesota Ti. 22.02 / 02:00
2338
Atlanta Ha. - Denver Nu. 22.02 / 02:30
2339
LA Clippers - Brooklyn 22.02 / 03:00
2340
Milwaukee Bu. - Sacramento 22.02 / 04:00
    C.E. - Calificari
Final
1917
Suedia - Olanda 22.02 / 16:00
1918
Estonia - Macedonia de N. 22.02 / 16:00
1922
Belgia - Cehia 22.02 / 16:30
1923
Bulgaria - Bosnia & H. 22.02 / 16:30
1930
Franta - Marea Britanie 22.02 / 18:00
1932
Hungary - Ucraina 22.02 / 19:00
1933
Turcia - Croatia 22.02 / 19:00
1935
Danemarca - Lituania 22.02 / 19:30
1936
Letonia - Grecia 22.02 / 19:30
1940
Muntenegru - Germania 22.02 / 21:00
    FIBA Americup Calificari
Final
1942
Panama - Uruguay 22.02 / 21:30
    FIBA Asia Cupa - Calificari
Final
1919
Liban - India 22.02 / 16:00
1934
Bahrain - Irak 22.02 / 19:00
    Anglia Cupa
Final
1937
London Lions - Newcastle Eagles 22.02 / 20:00
    Australia NBL
Final
1906
Melbourne United - Cairns Taipans 22.02 / 10:30
    Coreea De Sud WKBL (F)
Final
1909
Bucheon K.H.B. (F) - Incheon S.B.S-Birds (F) 22.02 / 12:00
    Israel National League
Final
1924
Hapoel Ramat Gan/Givataiym - Hapoel Acre 22.02 / 16:30
    Israel Super League
Final
1941
Maccabi Tel-Aviv - Ironi Naharia 22.02 / 21:00
    Rusia Super L. (F)
Final
1910
Peresvet Rostov Region - Chernie Medved Politehnik 22.02 / 11:00
1914
Neftyanik-Avangard Omsk - UGMK-Junior Yekaterinburg 22.02 / 14:00
1916
BC Samara - Sparta And K Vidnoe 2 22.02 / 15:00
1921
Rostov-Don - Spartak St Petersburg 22.02 / 16:00
1926
Kazanozka Kazan - Wbc Dynamo Farm Kursk 22.02 / 17:00
1927
Stavropolchanka-SKFU - Energy Ivanovo 22.02 / 17:00
1929
MBA-2 Moscow - Vologda-Chevakata 22.02 / 17:30
    Serbia KLS - First League
Final
1928
OKK Novi Pazar - KK Mladost Zemun 22.02 / 17:00
    Suedia Damligan (F)
Final
1939
Sodertalje (F) - Uppsala (F) 22.02 / 20:35
    Turcia Super Lig (F)
Final
1912
Cankaya U. (F) - Galatasaray (F) 22.02 / 13:00
1915
Botas (F) - Nesibe Aydin (F) 22.02 / 15:00
1920
Izmit Belediyespor (F) - Hatay (F) 22.02 / 16:00
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
3490
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 22.02 / 02:00
    Rusia KHL
Prima perioada
Final
2887
Red Star Kunlun - SKA Saint Petersburg 22.02 / 16:00
2907
Jokerit Helsinki - Vityaz Podolsk 22.02 / 18:30
    Belarus Extraliga
Prima perioada
Final
2902
Metallurg Zhlobin - HK Neman Grodno 22.02 / 18:00
2903
HC Lokomotiv Orsha - HK Mogilev 22.02 / 18:00
2904
Pinskie Jastreby - Belarus U18 22.02 / 18:00
2905
HK Lida - HK Vitebsk 22.02 / 18:00
2906
Khimik-Ska - HK Brest 22.02 / 18:00
2908
HK Gomel - HC Dinamo Molodechno 22.02 / 18:30
    Belarus Extraliga - Div. B
Prima perioada
Final
2878
Neman-2 - Lida-2 22.02 / 12:00
2879
Metallurg-2 - Sobol 22.02 / 12:00
2888
Yunior Minsk - HC Bobruisk-2 22.02 / 16:00
2889
Minskie Zubry - Belarus 22.02 / 16:00
    Elvetia NLA
Prima perioada
Final
2920
Zurich Lions - Ambri Piotta 22.02 / 20:45
    Elvetia Swiss League
Prima perioada
Final
2918
HC Ajoie - Chaux-de-Fonds 22.02 / 20:45
2919
EHC Visp - HC Sierre-Anniviers 22.02 / 20:45
2921
GCK Lions - HC Thurgau 22.02 / 21:00
    Germania DEL
Prima perioada
Final
2917
Straubing Tigers - Red Bull Munich 22.02 / 20:30
    Germania DEL 2
Prima perioada
Final
2914
EC Bad Nauheim - Lowen Frankfurt 22.02 / 20:30
2915
ESV Kaufbeuren - Lausitzer Fuchse 22.02 / 20:30
2916
Landshut Cannibals - EV Ravensburg 22.02 / 20:30
    Kazahstan Championship
Prima perioada
Final
2883
Arlan Kokschetau - HC Almaty 22.02 / 13:00
2884
HC Altay-Torpedo - HC Aktobe 22.02 / 13:00
    Liga Erste
Prima perioada
Final
2910
Ujpest Budapest - Schiller-Vasas 22.02 / 19:00
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
2880
Krasnaya Armiya - Kapitan Stupino 22.02 / 12:00
2881
MHK Krylia Sovetov - Mhk Dinamo St Petersburg 22.02 / 12:00
2909
HK Riga - Russkie Vityazi 22.02 / 18:30
    Rusia VHL
Prima perioada
Final
2882
Metallurg Novokuznetsk - Zvezda Moscow 22.02 / 12:00
2885
HC Yugra Khanty-Mansiysk - HK Dynamo Tver 22.02 / 14:00
2886
Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 22.02 / 14:00
2890
Neftjanik Almetjevsk - HK Ryazan 22.02 / 16:00
2891
Dizel Penza - HC Rostov 22.02 / 16:00
2892
HK Dinamo St Petersburg - Bars Kazan 22.02 / 16:00
2893
Khimik Voskresensk - Chelmet Chelyabinsk 22.02 / 16:00
    Slovacia 1.Liga
Prima perioada
Final
2901
Mshk Zilina - Reprezentacia SR 22.02 / 18:00
    Suedia Allsvenskan
Prima perioada
Final
2911
HC Vita Hasten - Mora IK 22.02 / 20:00
2912
IF Bjorkloven - VIK Vasteraas 22.02 / 20:00
Handbal
    Cupa EHF
Final
2485
Besiktas Istanbul - Montpellier 22.02 / 20:00
    Austria WHA (F)
Final
2492
Stockerau (F) - Wr. Neustadt (F) 22.02 / 21:20
    Danemarca 1 (F) - Dame.
Final
2491
Copenhagen (F) - Esbjerg (F) 22.02 / 21:00
    Finlanda SM Liga
Final
2484
Grifk - Hifk Handball 22.02 / 19:00
    Islanda Olis
Final
2486
IR Reykjavik - Haukar Hafnarfjordur 22.02 / 20:00
2493
UMF Selfoss - Grotta 22.02 / 21:30
2494
Valur Reykjavik - Afturelding 22.02 / 21:40
    Suedia Elitserien
Final
2489
IF Hallby - IF Guif 22.02 / 20:00
2490
Redbergslids IK - Varberg 22.02 / 20:00
    Suedia Elitserien (F)
Final
2487
Onnereds (F) - Kungalvs (F) 22.02 / 20:00
2488
Skovde (F) - Heid (F) 22.02 / 20:00
Volei
    Cehia - Cupa
Final
3728
VK Karlovarsko - VK Dukla Liberec 22.02 / 18:40
    Polonia LSK
Final
3647
MKS Slepsk Suwalki - Trefl Gdansk 22.02 / 18:30
    Rusia - Liga Pro
Final
3643
Lions - Legion 22.02 / 11:00
3644
Alliance - Payp 22.02 / 13:00
3646
Empire - Enerdzhi 22.02 / 16:00
    Turcia 1
Final
3645
Galatasaray Istanbul - Inegol Belediyespor 22.02 / 14:00
Tenis de masa
    Challenger Series 2021
Final
3732
Cheaib, Dauud - Huzjak, Josip 22.02 / 10:50
3733
Martinko, Jiri - Chtchetinine, Evgueni 22.02 / 11:30
3734
Wetzel, Felix - Klein, Dennis 22.02 / 12:10
3735
Cheaib, Dauud - Bluhm, Florian 22.02 / 12:50
3736
Martinko, Jiri - Huzjak, Josip 22.02 / 13:30
3737
Chtchetinine, Evgueni - Qiu, Liang 22.02 / 14:10
3738
Wetzel, Felix - Cheaib, Dauud 22.02 / 14:50
3739
Klein, Dennis - Qiu, Liang 22.02 / 15:30
Floorball
    Cehia - Extraliga
Pauză
Final
3625
AC Sparta Prague - FBK Sokol Mlada Boleslav 22.02 / 21:00
    Suedia - Allsvenskan Sodra
Pauză
Final
3727
Lillan Ibk - IBF Orebro 22.02 / 20:30
Sus