Rezultate
Fotbal
    Copa Libertadores
Pauză
Final
PG
0502
Barcelona G. - Flamengo RJ 23.09 / 01:15
2
0503
Tigre - Bolivar La Paz 23.09 / 01:15
1
0504
Estudiantes de Merida FC - Nacional (URU) 23.09 / 01:15
2
0507
C.A. Junior - CSD Independiente Del Valle 23.09 / 03:30
2
0508
Binacional - River Plate (Arg) 23.09 / 03:30
2
0509
L.d.u. Quito - Sao Paulo SP 23.09 / 03:30
1
    Amicale Intercluburi
Pauză
Final
PG
5829
Persik Kediri - Martapura 23.09 / 11:30
    Australia NPL Queensland
Pauză
Final
PG
0535
Gold Coast United - Peninsula Power 23.09 / 12:45
1
    Australia Queensland Premier League
Pauză
Final
PG
5831
Rochedale Rovers - Brisbane Wolves 23.09 / 12:15
2
    Australia Queensland U20
Pauză
Final
PG
5830
Queensland Lions U20 - Gold Coast Knights U20 23.09 / 12:00
    Brazilia Cupa
Pauză
Final
PG
0500
CRB AL - Juventude RS 23.09 / 01:00
1
0510
America MG - Ponte Preta SP 23.09 / 03:30
1
    Brazilia Serie B
Pauză
Final
PG
0505
Operario PR - Cuiaba E.C. MT 23.09 / 02:00
1
    Cehia U19
Pauză
Final
PG
0525
Slavia P. U19 - Budejovice U19 23.09 / 12:00
0526
Pribram U19 - Pardubice U19 23.09 / 12:00
    China 2 - League 1
Pauză
Final
PG
0518
Guizhou Hengfeng FC - Shaanxi Changan 23.09 / 10:30
1
0519
Changchun Yatai - Kunshan FC 23.09 / 10:30
2
0520
Beijing Sport University FC - Taizhou Yuanda 23.09 / 11:00
2
0564
Nantong Zhiyun - Sichuan Jiuniu 23.09 / 14:00
1
    Columbia Primera A - Apertura
Pauză
Final
PG
0511
Cucuta Deportivo - Deportivo Cali 23.09 / 03:30
1
    Coreea de Sud Cupa
Pauză
Final
PG
0536
Jeonbuk - Seongnam 23.09 / 13:00
1
    Italia U19 - 2 - Cupa
Pauză
Final
PG
0586
Sassuolo U19 - Spal 2013 U19 23.09 / 12:00
0527
Lecce U19 - Benevento U19 23.09 / 12:00
    Japonia 1 - J.League
Pauză
Final
PG
0532
Sapporo - Kashiwa 23.09 / 12:30
2
0547
Kobe - Sagan 23.09 / 13:00
1
0548
Tokyo - C-Osaka 23.09 / 13:00
1
0550
Oita Trinita - Hiroshima 23.09 / 13:00
2
0545
Kawasaki - Yokohama FC 23.09 / 13:00
1
0549
G-Osaka - Nagoya 23.09 / 13:00
2
0546
Kashima - Shonan 23.09 / 13:00
1
0562
Shimizu - Urawa 23.09 / 13:30
2
0561
Yokohama M. - Vegalta 23.09 / 13:30
2
    Japonia 2 - J.League 2
Pauză
Final
PG
0533
Kyoto - Tochigi 23.09 / 12:30
2
0554
Yamaga - FC Ryukyu 23.09 / 13:00
2
0552
Chiba - Renofa Y 23.09 / 13:00
2
0551
Avispa Fukuoka - Thespakusatsu 23.09 / 13:00
1
0555
Kanazawa - Verdy 23.09 / 13:00
0557
Okayama - Yamagata 23.09 / 13:00
1
0556
Machida - V-Varen 23.09 / 13:00
1
0553
Giravanz Kitakyushu - Mito 23.09 / 13:00
2
0558
Omiya Ardija - Tokushima V 23.09 / 13:00
2
0559
Ehime - Albirex Niigata 23.09 / 13:00
0563
Iwata - Kofu 23.09 / 13:30
1
    Kazakhstan Premier
Pauză
Final
PG
0534
FK Kaspiy Aktau - FC Taraz 23.09 / 12:00
2
    Letonia Cupa
Pauză
Final
PG
5835
FK Dinamo Riga - Valmiera Fk/Bjss 23.09 / 14:00
    Mexic 2 - Liga de Ascenso
Pauză
Final
PG
0501
CD Mineros de Zacatecas - Tepatitlan FC 23.09 / 01:00
1
    Myanmar Liga Nationala
Pauză
Final
PG
2341
Yadanarbon - Hantharwady United 23.09 / 12:00
2342
Sangaing United - Ispe FC 23.09 / 12:00
5832
Magway FC - Southern Myanmar United 23.09 / 12:00
    Rusia Tineret
Pauză
Final
PG
5834
Din. Moscova U21 - Akhmat Grozny U21 23.09 / 13:00
5833
Zenit Petersburg U21 - Uor-5 U21 23.09 / 13:00
5838
Sp. Moscova U21 - FK Tambov U21 23.09 / 14:00
5836
Lok. Moscova U21 - Kazan U21 23.09 / 14:00
5837
CSKA Moscova U21 - Ufa U21 23.09 / 14:00
5841
Rotor Volg.U21 - Krasnodar U21 23.09 / 15:00
5840
Strogino M. U21 - Khimki 23.09 / 15:00
    SUA USL - Championship
Pauză
Final
PG
0512
Austin Bold FC - Kansas City II 23.09 / 04:00
Tenis
    ATP - Roland Garros Calificari
Primul set
Final
5222
Blanch U. (Usa) - Moroni M. (Ita) 23.09 / 12:30
5218
Popko D. (Kaz) - Otte O. (Ger) 23.09 / 12:30
5213
Couacaud E. (Fra) - Ficovich J.P. (Arg) 23.09 / 12:30
5220
Jung J. (Tpe) - Robredo T. (Esp) 23.09 / 12:30
5205
Martinez P. (Esp) - Haase R. (Ned) 23.09 / 12:30
5216
Eubanks C. (Usa) - Diez S. (Can) 23.09 / 12:30
5214
Gomez E. (Ecu) - Horansky F. (Svk) 23.09 / 13:30
5217
Brown D. (Ger) - Muller A. (Fra) 23.09 / 14:15
5224
Moriya H. (Jpn) - Altmaier D. (Ger) 23.09 / 14:20
5206
Bemelmans R. (Bel) - Jacquet K. (Fra) 23.09 / 14:30
5209
Bonzi B. (Fra) - Karlovic I. (Cro) 23.09 / 15:00
    ATP - Hamburg
Primul set
Final
3626
Ruud C. (Nor) - Paire B. (Fra) 23.09 / 11:30
5713
Garin Ch. (Chi) - Hanfmann Y. (Ger) 23.09 / 13:00
3616
Evans D. (Gbr) - Tsitsipas S. (Gre) 23.09 / 14:50
    ATP - Hamburg Dublu
Primul set
Final
3628
Nielsen F / Puetz T - Mahut N / Martin F 23.09 / 11:30
3630
Fognini F / Kontinen H - Peers J / Venus M 23.09 / 13:25
    WTA - Roland Garros Calificari
Primul set
Final
5236
Seguel D. (Chi) - Lottner A. (Ger) 23.09 / 11:00
5233
Kiick A. (Usa) - Grabher J. (Aut) 23.09 / 11:00
5234
Arruabarrena-V. L. (Esp) - Jorovic I. (Srb) 23.09 / 11:00
5225
Sharma A. (Aus) - Ramialison I. (Fra) 23.09 / 11:00
5237
Albie A. (Fra) - Muhammad A. (Usa) 23.09 / 11:00
5231
Rodionova Ar. (Aus) - Murray S. (Gbr) 23.09 / 11:00
5227
Tauson C. (Den) - Talaba G. (Rom) 23.09 / 11:05
5239
Jakupovic D. (Slo) - Kung L. (Elv) 23.09 / 11:05
5229
Tomova V. (Bul) - Jani R-L. (Hun) 23.09 / 11:05
5238
Hesse A. (Fra) - Naito Y. (Jpn) 23.09 / 11:05
5232
Bara I.M. (Rou) - Mrdeza T. (Cro) 23.09 / 11:05
5226
Ruse E.G. (Rom) - Kan V. (Rus) 23.09 / 11:10
5230
Golubic V. (Sui) - Kalinina A. (Ukr) 23.09 / 12:30
5228
McNally C. (Usa) - Ozgen P. (Tur) 23.09 / 12:30
5240
You X. (Chn) - Lepchenko V. (Usa) 23.09 / 12:30
5235
Osorio Serrano M. C. (Col) - Sherif M. (Egi) 23.09 / 12:30
    WTA - Strasbourg
Primul set
Final
5242
Diyas Z. (Kaz) - Hibino N. (Jpn) 23.09 / 11:00
5241
Bertens K. (Ned) - Ostapenko J. (Lat) 23.09 / 12:15
    WTA - Strasbourg Dublu
Primul set
Final
5691
Stephens S / Teichmann J - Carter H / Stefani L 23.09 / 12:00
5722
Aoyama S / Shibahara E - Bondarenko K / Fichman S 23.09 / 13:30
    Challenger - Forli
Primul set
Final
5247
Pellegrino A. (Ita) - Norrie C. (Gbr) 23.09 / 11:00
5702
Monteiro T. (Bra) - Bonadio R. (Ita) 23.09 / 12:30
5703
Tiafoe F. (Usa) - Musetti L. (Ita) 23.09 / 12:30
    Challenger - Sibiu
Primul set
Final
5245
Rinderknech A. (Fra) - Haerteis J. (Ger) 23.09 / 11:05
5700
Huesler M. (Sui) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 23.09 / 13:30
5701
Jaziri M. (Tun) - Luz O. (Bra) 23.09 / 13:30
    Challenger - Forli Dublu
Primul set
Final
3651
Lindstedt R / Walkow S - De Bernardis A / Passaro F 23.09 / 11:00
    ITF (M) - Jablonec Nad Nisou
Primul set
Final
5685
Comesana F. (Arg) - Svrcina D. (Cze) 23.09 / 11:00
5684
Quinzi G. (Ita) - Lehecka J. (Cze) 23.09 / 11:00
5683
Baez S. (Arg) - Krumich M. (Cze) 23.09 / 11:00
5690
Rikl, Patrik - Zukas M. (Arg) 23.09 / 11:15
5704
Sels J. (Ned) - Agamenone F. (Arg) 23.09 / 12:15
5705
Nouza P. (Cze) - Ignatik U. (Blr) 23.09 / 12:15
5712
Cias P. (Pol) - Kodat T.A. (Usa) 23.09 / 12:30
    ITF (M) - Jablonec Nad Nisou Dublu
Primul set
Final
5735
Barranco Cosano J / Merino A - De Jong J / Veldheer M 23.09 / 14:15
    ITF (M) - Melilla
Primul set
Final
5677
Barreto Sanchez D.A. (Esp) - Ferrari G. (Ita) 23.09 / 10:55
5682
Houkes M. (Ned) - Alcalde J.I. (Arg) 23.09 / 11:00
5679
Alemany, Pablo - Molino J. (Esp) 23.09 / 11:05
5672
Esteve L. E. (Esp) - Marek W. (Pol) 23.09 / 12:30
5681
Royer V. (Fra) - Trapeznikov Z. (Rus) 23.09 / 12:55
5674
Winter Lopez B. (Esp) - Skatov T. (Rus) 23.09 / 13:25
5675
Marmousez L. (Fra) - Rune H.V.N. (Den) 23.09 / 15:00
    ITF (M) - Monastir
Primul set
Final
5783
Palan D.(Cze) - Shevchenko A. (Rus) 23.09 / 11:00
5781
Ruzgas M. (Swe) - Atmane T.(Fra) 23.09 / 11:00
5780
Ouakaa A. (Tun) - Bourgois, Cesar 23.09 / 11:00
5785
Schonenberg, Tom - Kocevar-Desman T. (Slo) 23.09 / 12:30
    ITF (F) - Monastir
Primul set
Final
5789
Ibbou I. (Alg) - Catini C. (Ita) 23.09 / 11:00
5791
Howard-Tripp J. (Rsa) - Astakhova, Darya 23.09 / 11:00
5707
Bourbotte, Zoe - Gram O. (Den) 23.09 / 15:00
    ITF (F) - Porto
Primul set
Final
5799
Kulikova A. (Fin) - Gatica B. (Chi) 23.09 / 12:00
5794
Cervino Ruiz C. (Esp) - Jorge F. (Por) 23.09 / 13:00
5793
Gutierrez Carrasco M. (Esp) - Payola J. (Spa) 23.09 / 13:10
5797
Belgraver J. (Fra) - Ponomar L. (Ger) 23.09 / 13:15
    ITF (F) - Prerov
Primul set
Final
5688
Klimovicova, Linda - Min G. (Usa) 23.09 / 11:00
5689
Ivakhnenko V.(Rus) - Halbauer E. (Usa) 23.09 / 11:00
5687
Kolodziejova M. (Cze) - Sanchez A. S. (Mex) 23.09 / 11:00
5686
Dascalu N-C. (Rou) - Mihalikova T. (Svk) 23.09 / 11:00
5711
Laboutkova A. (Cze) - Radisic N. (Slo) 23.09 / 12:00
Baschet
    NBA - PlayOff
Final
3165
Denver Nu. - LA Lakers 23.09 / 04:00
    Mexic LNBP
Final
3160
Correcaminos Uat Victoria - Mineros De Zacatecas 23.09 / 02:00
3163
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali 23.09 / 03:00
3161
Dorados De Cihuahua - Plateros De Fresnillo 23.09 / 03:00
3166
Lenadores De Durango - Fuerza Regia 23.09 / 04:00
3167
Libertadores de Queretaro - Astros Jalisco 23.09 / 04:00
3169
Abejas De Leon - Panteras de Aguascalientes 23.09 / 05:15
    Uruguay 2 - El Metro
Final
3159
Verdirrojo Bbc - CS Deportivo Sayago 23.09 / 01:15
    WNBA Playoffs
Final
3168
Las Vegas Aces F - Connecticut Sun F 23.09 / 02:00
3162
Seattle Storm F - Minnesota Lynx F 23.09 / 04:00
Hochey
    Rusia - Liga Pro
Prima perioada
Final
5327
Moscow Eshelon - Shest Trollei 23.09 / 00:05
5328
Molotoboytsy - AIS Banda 23.09 / 01:05
Volei
    Rusia - Liga Pro
Final
5333
Empire - Berkut 23.09 / 11:20
    Turcia 1
Final
4461
Arhavi Bld - Inegol Belediyespor 23.09 / 13:00
Baseball
    MLB
Final
4152
Cleveland In. - Chicago W.S. 23.09 / 01:10
4154
Toronto B.J. - N.Y.Yankees 23.09 / 01:37
4163
N.Y. Mets - Tampa Bay R. 23.09 / 02:10
4170
Kansas C.R. - St.Louis C. 23.09 / 03:05
4175
Seattle Ma. - Houston As. 23.09 / 04:10
4176
L.A.Dodgers - Oakland At. 23.09 / 04:40
Tenis de masa
    Rusia - Liga Pro
Final
5601
Ilyukhin, Evgeniy - Zhurba, Nikolai 23.09 / 01:00
5603
Pronin, Oleg - Molodtsov, Denis 23.09 / 01:15
5604
Klavdenkov, Alexander - Girevenkov, Alik 23.09 / 01:15
5607
Suntsov, Artem - Tarasenkov, Nikolay 23.09 / 01:45
5610
Ogay, Sergey - Zhurba, Nikolai 23.09 / 02:00
5613
Nemashkalo, Vladimir - Molodtsov, Denis 23.09 / 02:15
5615
Turabekov, Tynchtyk - Ilyukhin, Evgeniy 23.09 / 02:30
5617
Coldatov, Ivan - Klavdenkov, Alexander 23.09 / 02:45
5618
Tarasenkov, Nikolay - Pronin, Oleg 23.09 / 02:45
5620
Zhurba, Nikolai - Petrochenko, Dmitry 23.09 / 03:00
5622
Molodtsov, Denis - Suntsov, Artem 23.09 / 03:15
5623
Girevenkov, Alik - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 23.09 / 03:15
5628
Tarasenkov, Nikolay - Nemashkalo, Vladimir 23.09 / 03:45
5630
Petrochenko, Dmitry - Ilyukhin, Evgeniy 23.09 / 04:00
5632
Suntsov, Artem - Pronin, Oleg 23.09 / 04:15
5633
Volkov, Aleksandr Dmitrievich - Klavdenkov, Alexander 23.09 / 04:15
6009
Afanasyev, Ivan - Coldatov, Ivan 23.09 / 13:15
6010
Kurilchik, Nikita - Pronkin, Maxim 23.09 / 13:15
6016
Zirin, Aleksey - Sukharnikov, Nikita 23.09 / 13:30
6025
Coldatov, Ivan - Volkov, Aleksandr Dmitrievich 23.09 / 13:45
6026
Pronkin, Maxim - Buyanin, Ivan 23.09 / 13:45
6031
Zhulyabin, Vladimir - Komarov, Alexey 23.09 / 14:00
6040
Vahnin, Georgiy Vladimirovich - Kurilchik, Nikita 23.09 / 14:15
6041
Korogodsky, Ilya - Afanasyev, Ivan 23.09 / 14:15
    Setka Cup Ucraina
Final
5609
Matveev, Denis - Lutskiy, Vladimir 23.09 / 01:55
5619
Mosyuk, Mikhail - Koshchug, Evgeniy 23.09 / 02:55
5629
Koshchug, Evgeniy - Lutskiy, Vladimir 23.09 / 03:55
5634
Mosyuk, Mikhail - Yolkin, Anton 23.09 / 04:25
5635
Matveev, Denis - Koshchug, Evgeniy 23.09 / 04:55
5638
Lutskiy, Vladimir - Yolkin, Anton 23.09 / 05:55
5640
Matveev, Denis - Mosyuk, Mikhail 23.09 / 06:25
5641
Koshchug, Evgeniy - Yolkin, Anton 23.09 / 06:55
5642
Diachenko, Viacheslav - Lutskiy, Vladimir 23.09 / 07:25
6004
Kolesnyk, Serhii - Aleksandr, Gress 23.09 / 13:05
6006
Zhalii, Valerii - Riadynskyi, Yehor 23.09 / 13:10
6008
Kovpak, Egor - Mrykh, Maksym 23.09 / 13:15
6014
Kovalenko, Vladislav - Sharanyuk, Oleksandr 23.09 / 13:25
6020
Leonov, Viktor - Voloshko, Valery 23.09 / 13:35
6022
Reva, Yuriy - Baniavychus, Ernest 23.09 / 13:40
6024
Aliyev, Anar - Parnyvoda Ilya 23.09 / 13:45
5599
Semenenko, Nazar - Balan, Vladislav 23.09 / 13:50
6029
Portnov, Hennadii - Kuprykov, Serhii 23.09 / 13:55
6033
Sydorenko, Vitalii - Kolesnyk, Serhii 23.09 / 14:05
6036
Diachenko, Ivan - Zhalii, Valerii 23.09 / 14:10
6039
Bilobrov, Volodymyr - Kovpak, Egor 23.09 / 14:15
6043
Burdelnyy, Sergey - Avgustov, Aleksey 23.09 / 14:20
6044
Danchenko, Valerii - Bielokon, Yevhen 23.09 / 14:25
6045
Sydorenko, Andrii - Voloshko, Valery 23.09 / 14:35
    TT Cup
Final
5602
Treschetka, Mykolay - Naumchuk, Maxim 23.09 / 01:15
5606
Chyzh, Pavlo - Michalus, Alexander 23.09 / 01:45
5611
Naumchuk, Maxim - Bivinis, Igor 23.09 / 02:15
5616
Chyzh, Pavlo - Naumchuk, Maxim 23.09 / 02:45
5621
Treschetka, Mykolay - Michalus, Alexander 23.09 / 03:15
5626
Chyzh, Pavlo - Treschetka, Mykolay 23.09 / 03:45
5631
Michalus, Alexander - Bivinis, Igor 23.09 / 04:15
5596
Chyzh, Pavlo - Bivinis, Igor 23.09 / 05:15
6003
Veliev, Anton - Laevsky, Maksim 23.09 / 13:05
6005
Rubtsov, Mykyta - Kuznetsov, Ihor 23.09 / 13:10
6007
Ulianchych, Mykola - Herasymenko, Andrii 23.09 / 13:15
6011
Kozenkov, Tymur - Matviienko, Serhii 23.09 / 13:20
6013
Bohdan, Zdrobylko - Tovkach, Mykola 23.09 / 13:25
6015
Levchenko, Alexander - Vasylchuk, Ruslan 23.09 / 13:30
6018
Pismenniy, Evgeniy - Trofimov, Nikita 23.09 / 13:35
6019
Caryov, Uriy - Semeniuk, Illya 23.09 / 13:35
6021
Skachenko, Serhii - Sukovatiy, Igor 23.09 / 13:40
6023
Yarovoi, Oleksandr - Omelchuk, Bogdan 23.09 / 13:45
6027
Batenko, Vladislav - Udod, Illia 23.09 / 13:50
6028
Gergelyuk, Sergei - Krivenko, Vitalii 23.09 / 13:55
6030
Stasiuk, Bogdan - Bosak, Viktor 23.09 / 14:00
6032
Vivatenko, Mykhailo - Pidoyma, Pavel 23.09 / 14:05
6034
Derypaska, Roman - Nikolenko, Maxim 23.09 / 14:10
6035
Tuchkevych, Volodymyr - Tsykhotskiy, Andrey 23.09 / 14:10
6038
Vakulenko, Denis - Yakovenko, Anatoliy 23.09 / 14:15
6042
Volokhov, Vladislav - Zhuravlev, Aleksandr 23.09 / 14:20
    Challenger Series 2020
Final
6037
Cheaib, Dauud - Horejsi, Miroslav 23.09 / 14:10
Darts
    PDC Home Tour
Pauză
Final
5804
Whitehead, Conan - Bates, Barrie 23.09 / 11:50