+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1019 CSU Craiova - UTA Arad 1.65 3.70 5.15 1.13 2.13 1.21
sâ. 22:00 1071 Rapid Bucuresti - CFR Cluj 2.80 3.20 2.45 1.48 1.37 1.27







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 3244 San Lorenzo - Huracan 2.80 2.70 2.90 1.36 1.38 1.38
sâ. 23:00 3245 Racing Club - Godoy Cruz 1.63 3.65 4.95 1.12 2.08 1.19
sâ. 23:59 3249 Banfield - Atl. Tucuman 2.45 3.00 3.15 1.34 1.52 1.34
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 2367 Club Brugge - St. Gilloise 2.10 3.50 3.15 1.30 1.64 1.22
Un singur meci! Jan Breydel Stadion, Brugge!
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1255 Flamengo - Criciuma 1.43 4.35 7.10 1.07 2.67 1.15
sâ. 23:59 1256 Botafogo RJ - Internacional RS 1.75 3.40 5.15 1.14 2.03 1.27
sâ. 23:59 1257 Palmeiras - Cruzeiro 1.60 3.80 5.80 1.11 2.27 1.22
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 2191 Jablonec - Mlada Boleslav 2.15 3.50 3.05 1.32 1.61 1.22
sâ. 18:00 2192 Bohemians 1905 - Ostrava 2.50 3.50 2.60 1.44 1.48 1.24
sâ. 18:00 2195 Ceske Budejovice - Sigma Olomouc 2.40 3.55 2.70 1.42 1.52 1.23
sâ. 21:00 2198 Dukla Praga - Plzen 5.15 4.30 1.53 2.32 1.12 1.14




































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 2196 Lugano - Grasshoppers 1.65 3.80 4.40 1.14 2.02 1.16
sâ. 19:00 2197 Yverdon - Zurich 3.45 3.65 1.90 1.76 1.24 1.19
sâ. 21:30 2199 Winterthur - St. Gallen 3.25 3.60 1.90 1.69 1.23 1.16





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3513 AC Oulu - EIF 1.68 3.75 4.40 1.15 2.00 1.18
sâ. 17:00 3514 HJK Helsinki - Haka 1.57 3.95 5.25 1.11 2.23 1.17







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1029 Sarpsborg 08 - Brann 3.75 4.05 1.80 1.93 1.23 1.18
sâ. 21:15 1030 Molde - Kfum 1.43 4.50 5.95 1.07 2.54 1.12
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:45 2161 GKS Katowice - Radomiak Radom 2.55 3.35 2.65 1.43 1.46 1.26
sâ. 18:30 2167 Pogon Szczecin - Korona Kielce 1.67 3.80 4.60 1.15 2.06 1.19
sâ. 21:15 2170 Legia Varsovia - Zaglebie 1.60 4.00 4.65 1.13 2.13 1.15
+ 32 speciale
































+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3618 Kalmar - Djurgardens 4.70 3.70 1.65 2.05 1.13 1.18
sâ. 16:00 3620 Varnamo - Hacken 3.00 3.70 2.15 1.64 1.35 1.21
sâ. 18:30 3626 IF Brommapojkarna - Hammarby 2.45 3.60 2.60 1.44 1.49 1.22
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1069 Lokomotiv Plovdiv - Arda K. 2.35 3.00 3.10 1.30 1.51 1.30
sâ. 21:15 1070 Lokomotiv Sofia - Levski Sofia 6.50 3.90 1.43 2.41 1.04 1.14
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:35 1035 Wuhan Three Towns - Chengdu Qianbao 3.65 3.55 1.80 1.78 1.18 1.17
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 1106 El Gaish - Pharco 2.90 2.70 2.65 1.38 1.32 1.34
sâ. 21:00 1109 Ceramica Cleopatra - Al Mehalla 1.50 3.95 5.90 1.08 2.34 1.16
sâ. 21:00 1110 National Bank - Al Ittihad Al. 1.92 3.05 3.85 1.17 1.68 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1104 Kopavogs - Vestri 2.45 3.70 2.50 1.46 1.48 1.20
sâ. 19:15 1208 KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 3.55 3.90 1.75 1.84 1.20 1.14
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 3530 Kashima Antlers - FC Tokyo 1.70 3.80 4.55 1.16 2.05 1.20
sâ. 12:00 3531 Machida - Yokohama Marinos 2.05 3.65 3.25 1.30 1.70 1.22
sâ. 13:00 3254 Vissel Kobe - Nagoya Grampus 1.65 3.75 5.05 1.13 2.13 1.21
sâ. 13:00 3295 Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy 2.20 2.95 3.50 1.25 1.58 1.31
sâ. 13:00 3296 Urawa Reds - Sapporo 1.50 4.20 5.65 1.09 2.39 1.15
sâ. 13:00 3532 Cerezo Osaka - Niigata Albirex 2.05 3.35 3.55 1.26 1.71 1.26
sâ. 13:00 3533 Gamba Osaka - Shonan Bellmare 1.95 3.30 3.65 1.21 1.72 1.23
sâ. 13:00 3534 Iwata - Kyoto 2.45 3.20 2.85 1.37 1.49 1.28
sâ. 13:00 3535 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale 2.25 3.50 2.95 1.36 1.58 1.24
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1942 Lokomotiv Moscova - Akron Tolyatti 1.55 4.10 5.25 1.11 2.28 1.16
sâ. 17:30 4074 KS Samara - Zenit 5.65 4.00 1.53 2.32 1.10 1.17
sâ. 20:00 4073 Dinamo Moscova - Fakel V. 1.60 3.75 5.30 1.11 2.17 1.19
sâ. 20:00 4077 Rostov - CSKA Moscova 2.55 3.35 2.65 1.43 1.46 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 4336 Arbroath - Annan 2.35 3.55 2.75 1.40 1.53 1.23
sâ. 17:00 4337 Brechin - Alloa 4.80 4.10 1.62 2.19 1.15 1.17
sâ. 17:00 4396 Buckie Th. - Falkirk 16.20 7.20 1.15 4.93 0.00 1.04
sâ. 17:00 4397 Clyde - Motherwell 7.95 5.20 1.33 3.11 1.05 1.11
sâ. 17:00 4406 Dumbarton - Airdrieonians 5.15 4.15 1.55 2.28 1.12 1.16
sâ. 17:00 4407 East Kilbride - Aberdeen 23.00 9.85 1.07 6.83 0.00 0.00
sâ. 17:00 4408 Edinburgh City - Partick Thistle 26.00 9.45 1.08 6.86 0.00 1.01
sâ. 17:00 4413 Forfar Athletic - Cove Rangers 2.95 3.60 2.20 1.61 1.35 1.22
sâ. 17:00 4414 Inverness - Bonnyrigg Rose 1.38 4.95 7.00 1.07 2.87 1.12
sâ. 17:00 4415 Kelty Hearts - Hibernian 13.10 7.20 1.18 4.60 0.00 1.05
sâ. 17:00 4416 Livingston - Dunfermline 2.05 3.55 3.35 1.29 1.71 1.23
sâ. 17:00 4417 Peterhead - Elgin City 1.85 3.75 3.80 1.23 1.87 1.21
sâ. 17:00 4418 Ross County - Raith 1.85 3.75 3.90 1.23 1.89 1.22
sâ. 17:00 4419 St Johnstone - Morton 1.50 4.30 5.85 1.10 2.45 1.16
sâ. 17:00 4420 Stranraer - Hamilton 6.20 4.90 1.42 2.71 1.09 1.12
sâ. 19:15 4421 Dundee Utd - Ayr 1.47 4.35 5.90 1.09 2.48 1.14
Faza Grupelor! In caz de egalitate se executa lovituri de departajare!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1180 Cukaricki - Radnicki Nis 1.60 3.55 5.45 1.09 2.13 1.20
sâ. 21:00 1184 Mladost - OFK Belgrad 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1036 Gefle - Trelleborgs 2.45 3.50 2.65 1.43 1.49 1.23
sâ. 16:00 1037 Oddevold - Helsingborgs 2.35 3.20 3.00 1.34 1.53 1.28
sâ. 16:00 1038 Osters - Sundsvall 1.22 5.95 9.80 0.00 3.67 1.05
sâ. 18:00 1040 Orebro - Orgryte 1.95 3.60 3.35 1.25 1.72 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1150 Cerro Largo - Rampla Juniors 2.00 3.30 3.70 1.23 1.73 1.26
sâ. 18:30 1206 RC Montevideo - Montevideo Wanderers 2.15 3.15 3.25 1.27 1.58 1.26
sâ. 21:30 1041 Nacional M. - Miramar Misiones 1.42 4.15 6.05 1.05 2.44 1.12
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1236 Erdi Vse - Komarom VSE 2.35 3.65 2.55 1.42 1.49 1.19
sâ. 11:30 1241 Las Palmas - Como 2.25 3.35 2.90 1.33 1.54 1.23
sâ. 12:30 1243 Gyirmot - Unirea Ungheni 1.67 3.85 4.30 1.15 2.01 1.17
sâ. 12:30 1244 Oliveirense - Academica 1.93 3.35 3.65 1.21 1.73 1.22
sâ. 12:30 1245 Sanjoanense - Salgueiros 1.53 3.85 5.65 1.08 2.27 1.17
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1261 CA Acassuso - Dock Sud 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
sâ. 21:00 1262 Canuelas - Liniers 2.15 2.85 3.40 1.21 1.53 1.28
sâ. 21:00 1263 Deportivo Merlo - CS Italiano 2.15 2.95 3.25 1.23 1.53 1.26
sâ. 23:59 1265 San Martin Burzaco - Colegiales 3.35 2.80 2.20 1.51 1.22 1.29

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:45 2755 Monaro Panthers - Canberra Olympic 1.28 5.30 7.15 1.02 3.01 1.05
sâ. 23:59 2756 Yoogali SC - Canberra Croatia FC 25.00 10.10 1.03 7.12 0.00 0.00
sâ. 23:59 2757 Gungahlin Utd - Tuggeranong Utd 1.25 5.70 8.05 1.01 3.30 1.05




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1544 Newcastle Olympic - Broadmeadow Magic 4.20 4.60 1.55 2.17 1.15 1.10
sâ. 23:59 1545 Weston Workers - Charlestown Azzurri 2.70 3.80 2.10 1.56 1.34 1.15
+ 4 speciale




+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1539 NE Metrostars - Adelaide Olympic 1.30 5.40 6.85 1.04 2.99 1.06
sâ. 23:59 1550 Tin. Adelaide Utd. - Adelaide City 2.85 3.70 2.05 1.59 1.31 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1271 Logan Lightning - Brisbane Strikers 2.20 3.70 2.60 1.37 1.51 1.16
sâ. 12:15 1272 Broadbeach Utd - Eastern Suburbs 2.45 4.05 2.25 1.51 1.43 1.14
sâ. 23:59 1275 St George Willawong - SWQ Thunder 1.57 4.50 4.00 1.15 2.10 1.09



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3281 (F) Boroondara Eagles - (F) South Melbourne 4.45 4.30 1.55 2.16 1.13 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1563 Port Melbourne Sharks - Green Gully 2.35 3.55 2.55 1.40 1.47 1.19
sâ. 12:00 1565 Hume City - Manningham Utd. Blues 1.20 6.20 9.50 0.00 3.71 1.03
sâ. 23:59 1567 St Albans Saints - Oakleigh Cannons 6.30 5.00 1.33 2.76 1.04 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1559 Fremantle City - Perth RedStar FC 2.95 3.65 2.05 1.62 1.30 1.17
sâ. 10:00 1560 Inglewood - Balcatta 2.80 3.75 2.10 1.59 1.33 1.16
sâ. 10:00 1561 Perth SC - Armadale 2.60 3.85 2.20 1.54 1.39 1.16
sâ. 10:00 1564 U21 Perth Glory - Bayswater City 3.35 4.15 1.75 1.84 1.22 1.12
sâ. 10:00 2758 Olympic Kingsway - Western Knights 1.50 4.45 4.80 1.11 2.29 1.11
sâ. 10:00 2759 Stirling Macedonia - Floreat Athena 1.82 3.70 3.55 1.21 1.79 1.17
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3306 Tin. Melbourne Victory - Langwarrin 1.58 4.35 4.05 1.15 2.08 1.10
sâ. 23:59 3313 Tin. Western United - Brunswick City 1.67 4.15 3.70 1.18 1.94 1.12
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1107 America MG - Amazonas 1.75 3.40 4.60 1.14 1.94 1.23
sâ. 23:00 3238 CRB - Ituano 1.43 3.90 6.95 1.04 2.47 1.15
sâ. 23:59 1121 Paysandu - Ponte Preta 1.80 3.20 4.25 1.14 1.81 1.23
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1279 Londrina - Caxias 1.63 3.55 4.90 1.11 2.04 1.19
sâ. 23:00 1299 Sao Bernardo - Ferroviaria 1.98 3.15 3.60 1.20 1.66 1.24
sâ. 23:59 1304 Tombense FC/MG - Figueirense 1.95 3.15 3.70 1.19 1.68 1.24
Faza Grupelor!
+ 4 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2985 Vancouver Langley - York United 2.20 3.30 2.85 1.31 1.51 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 1352 Chrudim - SK Sigma Olomouc B 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
sâ. 11:15 1355 MFK Vyskov - Prostejov 1.88 3.45 3.85 1.20 1.80 1.23
sâ. 17:30 1357 SK Lisen - Zlin 3.15 3.25 2.20 1.58 1.30 1.26
sâ. 18:00 1362 Mas Taborsko - Slavia Praga B 1.58 3.70 4.85 1.10 2.08 1.16
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 1527 Dep. Magallanes - La Serena 1.85 3.45 3.95 1.19 1.82 1.22
sâ. 22:00 2117 San Marcos Arica - U. De Concepcion 2.25 3.10 3.10 1.29 1.53 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 1273 Coquimbo - Nublense 1.95 3.35 3.60 1.22 1.72 1.23
sâ. 22:00 1274 OHiggins - Dep. Copiapo 1.75 3.60 3.85 1.17 1.84 1.17
sâ. 23:59 1281 U. Catolica - Union La Calera 1.68 3.75 4.60 1.15 2.05 1.19
sâ. 23:59 1283 Dep. Iquique - A. Italiano 2.00 3.40 3.15 1.25 1.62 1.19
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1502 Heilongjiang Ice City - Yunnan Yukun 7.70 4.50 1.32 2.81 1.01 1.09
sâ. 14:00 1503 Liaoning Shenyang - Shanghai Jiading H. 1.75 3.30 4.25 1.13 1.84 1.20
sâ. 14:00 1505 Yanbian Longding - Nanjing City 2.90 3.20 2.25 1.51 1.31 1.23
sâ. 14:30 1506 Guangxi Pingguo Haliao - Dalian Zhixing FC 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
sâ. 14:30 1514 Guangzhou FC - Foshan Nanshi FC 1.60 3.70 4.90 1.11 2.09 1.17
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1485 Jiangxi Dark Horse - Guandong GZ-Power FC 4.25 3.20 1.78 1.81 1.13 1.22
sâ. 11:00 1496 Quanzhou Yaxin - Ganzhou Ruishi 4.00 3.35 1.80 1.80 1.16 1.20
sâ. 11:00 1497 Shanghai Port B - Guangxi Hengchen 2.45 2.95 2.75 1.33 1.41 1.26
sâ. 11:00 1500 Shenzhen Juniors - Hainan Star 1.25 5.15 9.75 0.00 3.34 1.07
sâ. 14:30 1483 Guangxi Lanhang - Hunan Xiangtao 3.90 3.25 1.83 1.76 1.16 1.21
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 3570 Jeonbuk - Ulsan 3.15 3.50 2.10 1.64 1.30 1.22
sâ. 13:30 3440 Gangwon - Jeju Utd 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 2723 Once Caldas - Rionegro Aguilas 2.05 2.95 3.95 1.20 1.67 1.31
sâ. 23:59 3382 Envigado - Santa Fe 4.50 3.20 1.85 1.85 1.16 1.27













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 3576 Gyeongnam - Bucheon 2.25 3.20 3.00 1.31 1.53 1.25
sâ. 13:00 3577 Jeonnam D. - Busan 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
sâ. 13:30 1284 Suwon B. - Cheongju 1.65 3.45 4.65 1.11 1.96 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 3338 Gimhae FC - Daejeon Korail 1.88 3.25 3.70 1.18 1.71 1.21
sâ. 12:00 3340 Yangpyeong FC - Gyeongju 4.70 3.30 1.68 1.92 1.10 1.20
sâ. 13:00 3347 Mokpo City - Siheung Citizen 2.75 3.20 2.35 1.46 1.34 1.23
sâ. 13:00 3381 Yeoju Citizen FC - Chuncheon FC 2.85 3.00 2.35 1.45 1.30 1.25













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3412 Cartagines - Municipal Santa Ana 1.95 3.05 3.70 1.18 1.66 1.24
sâ. 23:59 3433 Perez Zeledon - Herediano 4.60 3.70 1.65 2.03 1.13 1.18
sâ. 23:59 3439 Sporting FC - Dep.Saprissa 5.10 3.70 1.58 2.12 1.10 1.17
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 2459 Esbjerg - Odense 3.35 3.80 1.95 1.76 1.28 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1288 Bellinzona - FC Wil 3.30 3.30 2.10 1.63 1.27 1.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 3453 Viimsi JK - Harju JK Laagri 2.65 3.45 2.25 1.48 1.35 1.18
sâ. 15:00 3459 Tartu Welco - Levadia Tallinn II 1.85 4.25 3.00 1.28 1.74 1.11
sâ. 15:30 3462 JK Tallinna Kalev II - FC Elva 2.20 3.70 2.60 1.37 1.51 1.16
sâ. 16:00 3464 FC Tallinn - Paide Linn II 1.03 10.70 22.00 0.00 7.13 0.00
sâ. 18:00 3465 Tallinna FC Flora II - JK Tabasalu 1.15 6.95 10.40 0.00 4.12 0.00



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2135 Tin. Nomme Kalju - Laanemaa JK H. 2.10 3.60 2.90 1.31 1.59 1.18
sâ. 12:30 2136 Parnu - Tin. Kuressaare 3.65 4.15 1.68 1.92 1.18 1.12













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 3603 Parnu JK Vaprus - Narva JK Trans 2.45 3.35 2.60 1.40 1.45 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1540 Espoon Palloseura - Klubi 04 6.05 5.00 1.40 2.71 1.08 1.10
sâ. 16:00 1557 KPV Kokkola - JJK Jyvaskyla 1.67 4.20 3.80 1.18 1.98 1.13
sâ. 16:00 1573 KuPS Akatemia - PK Keski-Uusimaa 2.25 3.85 2.65 1.41 1.55 1.18
sâ. 16:00 1574 Rovaniemi - FC Jazz 2.75 3.80 2.20 1.58 1.38 1.19
sâ. 16:00 1576 VIFK - Atlantis 5.15 4.75 1.48 2.45 1.12 1.12
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3413 KTP - Salpa 1.42 4.50 6.10 1.07 2.56 1.12
sâ. 16:00 3414 SJK Akatemia - KaPa Kapylan Pallo 1.63 4.20 4.40 1.16 2.13 1.15
sâ. 16:00 3415 TPS Turku - JaPS 1.33 5.05 7.15 1.04 2.93 1.09
sâ. 19:00 3468 PK-35 - Jippo 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1586 Japs/47 - NJS 3.20 3.80 1.87 1.72 1.24 1.14
sâ. 16:00 2153 FC Futura - Ppj 3.75 3.90 1.70 1.89 1.17 1.13
sâ. 16:00 2156 Honka - Sexypoexyt 1.45 4.65 4.85 1.09 2.35 1.08
sâ. 16:00 2157 Jakobstads BK - JPS 1.48 4.35 4.90 1.09 2.28 1.10
sâ. 16:00 2675 Narpes Kraft - OTP FC 1.22 6.15 7.85 1.01 3.41 1.02
sâ. 17:00 1587 VJS - HJS Akatemia 1.78 4.10 3.30 1.23 1.81 1.12
sâ. 17:00 2175 Esbo Bollklubb - P-Iirot 4.95 4.80 1.45 2.41 1.10 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1580 (F) HJK Helsinki - (F) Kuopion Palloseura 1.85 3.85 3.30 1.24 1.76 1.15
sâ. 14:00 2142 (F) PK-35 - (F) Jypk 2.10 3.65 2.85 1.32 1.58 1.17




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 2222 Rain/Lech - SV Erlbach 3.20 3.35 2.00 1.62 1.24 1.19
sâ. 15:00 2223 TSV Landsberg - Schalding 2.55 3.80 2.20 1.51 1.38 1.15
sâ. 16:00 2224 TSV Grunwald - TSV 1860 Munich II 2.30 3.75 2.45 1.41 1.47 1.15
sâ. 19:00 2225 Pipinsried - Memmingen 2.55 3.80 2.20 1.51 1.38 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1592 SpVgg Bayreuth - Buchbach 1.50 3.95 5.25 1.08 2.23 1.13
sâ. 15:00 1593 Eintracht Bamberg - Hankofen-Hailing 1.75 3.85 3.60 1.19 1.84 1.14
sâ. 15:00 1597 Furth II - Augsburg II 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
sâ. 15:00 1599 Illertissen - DJK Vilzing 1.65 3.70 4.15 1.13 1.94 1.15
sâ. 15:00 1601 Turkgucu Munchen - Wurzburg K. 7.35 5.20 1.28 3.01 1.02 1.06
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1729 Pike Rovers - Midleton FC 2.30 3.50 2.70 1.37 1.51 1.20
sâ. 19:00 1730 Cork City - Finn Harps 1.38 4.40 7.25 1.04 2.71 1.12
Turul I! Un singur meci!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3490 IBV Vestmannaeyjar - Dalvik Reynir 1.23 5.90 7.85 1.01 3.33 1.03
sâ. 19:00 3491 Thor Akureyri - Throttur R. 1.75 3.85 3.60 1.19 1.84 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1617 (F) Stjarnan - (F) Breidablik K. 8.80 5.45 1.23 3.33 0.00 1.05
sâ. 17:00 1618 (F) Throttur - (F) FH Hafnarfjordur 1.90 3.55 3.30 1.23 1.69 1.17




+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 2881 SK Super Nova - Marupes 1.55 4.20 4.60 1.12 2.17 1.12
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1422 FK Transinvest - Suduva 2.05 3.10 3.60 1.22 1.65 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3586 Guadalajara - Mazatlan 1.58 4.05 4.75 1.13 2.16 1.15
sâ. 23:59 3587 Monterrey - Queretaro 1.45 4.05 5.75 1.06 2.35 1.12
sâ. 23:59 3588 Santos Laguna - Tigres 3.60 3.35 1.90 1.72 1.20 1.21
sâ. 23:59 3590 Juarez - Club America 4.60 3.75 1.60 2.05 1.11 1.15
sâ. 23:59 3591 Cruz Azul - Toluca 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1628 (F) Mazatlan - (F) Cruz Azul 5.85 4.45 1.40 2.50 1.05 1.10




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1674 Strommen - Gjovik-Lyn 1.20 5.95 10.10 0.00 3.71 1.04
sâ. 15:00 1678 Ullensaker/Kisa - Eidsvold 1.95 3.65 3.05 1.26 1.64 1.15
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1300 Egersunds - Bryne 2.55 3.40 2.55 1.44 1.44 1.24
sâ. 17:00 1303 Lyn 1896 - Asane 1.55 4.20 4.85 1.12 2.23 1.14
sâ. 17:00 1308 Moss - Kongsvinger 2.45 3.60 2.55 1.44 1.48 1.21
sâ. 17:00 1309 Ranheim - Sogndal 2.05 3.70 3.10 1.31 1.67 1.20
sâ. 17:00 1311 Raufoss - Stabaek 3.25 3.80 2.00 1.73 1.30 1.20
sâ. 17:00 1319 Start - Valerenga 4.80 4.40 1.55 2.27 1.13 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1444 Western Suburbs - Petone FC 1.25 5.75 7.95 1.02 3.30 1.05
sâ. 23:59 3686 Nelson Suburbs FC - Universities of Canterbury 1.13 7.20 11.60 0.00 4.40 0.00
sâ. 23:59 3687 Coastal Spirit FC - Nomads United AFC 1.18 6.60 9.00 0.00 3.77 1.01
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3696 CD Universitario - Veraguas 1.85 3.35 3.70 1.18 1.74 1.20
sâ. 23:59 3697 Plaza Amador - CD Arabe Unido 1.58 3.45 5.35 1.07 2.08 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1324 Tacuary Asuncion - Libertad Asuncion 6.40 4.35 1.42 2.56 1.06 1.13
sâ. 23:59 1325 Olimpia Asuncion - Guarani 1.95 3.35 3.65 1.22 1.73 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1321 Los Chankas - Comerciantes Unidos 1.52 4.10 5.60 1.10 2.34 1.16
sâ. 23:15 1815 Melgar - Cesar Vallejo 1.38 4.55 7.40 1.05 2.79 1.13
sâ. 23:59 1818 Alianza Lima - Alianza Atl. 1.20 5.30 11.40 0.00 3.58 1.05
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:30 1453 Termalica B-B. - Warta Poznan 1.95 3.50 3.55 1.24 1.74 1.22
sâ. 18:00 1458 Siedlce - Chrobry Gl. 2.20 3.25 3.05 1.30 1.56 1.24
sâ. 20:35 1459 Stal Wola - G.Leczna 2.55 3.10 2.75 1.39 1.44 1.28
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1450 Grodzisk M. - Polonia Bytom 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
sâ. 15:45 1457 Wieczysta Krakow - Resovia Rzeszow 1.60 3.85 4.85 1.12 2.12 1.17
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 3771 Ural - Shinnik Y. 1.45 3.85 7.10 1.04 2.47 1.17
sâ. 18:00 2850 Saratov - Yenisey K. 2.45 3.10 2.80 1.35 1.46 1.27
sâ. 19:00 2851 Arsenal Tula - FC Kamaz NC 1.47 3.80 6.80 1.05 2.41 1.17
sâ. 20:00 2852 Rodina Moscova - SKA-Khabarovsk 1.75 3.40 4.10 1.14 1.84 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:30 1885 Radomlje - Koper 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
sâ. 21:15 1886 Mura - NK Nafta 2.05 3.50 3.25 1.28 1.67 1.22













+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 18:00 1744 Opelka R. - Michelsen A. 2.20 1.67
Suprafata de joc: Iarba
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 14:00 1765 LUZ O / Matos R - Nadal R / Ruud CA 2.30 1.57
Suprafata de joc: Zgura
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 5031 Humbert U / Martin F - Begemann A / Cornea V V 1.87 1.87
Suprafata de joc: Zgura
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 2115 Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs 1.30 15.00 3.70 1.22 3.15
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 4140 Adelaide Adrenaline - Brisbane Lightning 2.50 4.50 2.10 1.67 1.48 1.17
sâ. 10:00 4141 Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 8.40 6.20 1.24 3.72 1.05 1.09
Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 22:15 2669 Humphries L. - Wade J. 1.15 4.50
Cel mai bun din 33 leg-uri!
Cel mai bun din 31 leg-uri!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 23:59 4214 New England Free Jacks - Old Glory DC 1.28 22.00 3.65 1.23 3.27
sâ. 23:59 4220 Houston Sabercats - Dallas Jackals 1.15 26.00 5.20 1.12 4.60
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:30 3354 Newcastle K. - Brisbane B. 2.45 22.00 1.60 2.16 1.47
sâ. 12:35 3355 Melbourne Storm - Sydney R. 2.20 23.00 1.73 1.96 1.58
sâ. 23:59 3376 Penrith P. - Dolphins 1.22 26.00 4.30 1.17 3.74
sâ. 23:59 3377 Manly S.E. - Gold Coast T. 1.43 24.00 2.80 1.37 2.58


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 18:00 3828 Africa de Sud - Portugalia 1.01 45.00 13.00 0.00 11.74
sâ. 22:00 2906 Uruguay - Argentina 12.00 40.00 1.01 11.74 1.01
sâ. 22:00 5013 Chile - Scotia 13.00 45.00 1.01 8.26 0.00
sâ. 23:59 2907 Japonia - Italia 3.60 22.00 1.28 3.03 1.20
Se pot juca pe teren neutru!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 3817 Hull FC - Wigan Warriors 5.50 30.00 1.13 4.95 1.10
sâ. 17:30 3820 Leeds Rhinos - Hull Kingston Rovers 1.80 19.00 2.05 1.67 1.88