Rezultate
Fotbal
    UEFA Ch. League - Optimi Tur
Pauză
Final
PG
0004
Atalanta - Real Madrid 24.02 / 22:00
2
0005
M`gladbach - Manchester City 24.02 / 22:00
2
    UEFA Europa League - 1/16 Retur
Pauză
Final
PG
0003
Tottenham - Wolfsberger 24.02 / 19:00
1
    Franta Liga 1
Pauză
Final
PG
0043
Nimes - Lorient 24.02 / 20:00
1
    Spania 1 - LaLiga
Pauză
Final
PG
0044
Barcelona - Elche 24.02 / 20:00
1
    Copa Libertadores
Pauză
Final
PG
0370
Liverpool M. - CD Universidad Catolica 24.02 / 02:30
2
    CAF Champions League
Pauză
Final
PG
0438
AL Hilal - TP Mazembe 24.02 / 15:00
    Anglia Championship
Pauză
Final
PG
0552
Barnsley - Stoke 24.02 / 21:00
1
0550
Brentford - Sheffield Wed. 24.02 / 21:00
1
0551
Swansea - Coventry 24.02 / 21:00
1
0561
Blackburn - Watford 24.02 / 21:45
2
0559
Bournemouth - Cardiff 24.02 / 21:45
2
0560
Preston - QPR 24.02 / 21:45
    Australia A-League
Pauză
Final
PG
0377
Melbourne Victory - Wellington P. 24.02 / 10:05
1
0379
Melbourne Victory - Wellington P. 24.02 / 10:05
1
    Cehia Div.1
Pauză
Final
PG
0439
Jablonec - Slovacko 24.02 / 15:00
2
0492
Zlin - Mlada Boleslav 24.02 / 17:00
1
    Elvetia Super Liga
Pauză
Final
PG
0530
FC Vaduz - Luzern 24.02 / 19:15
2
    Grecia Div.1
Pauză
Final
PG
0515
AEL Larissa - Lamia 24.02 / 17:15
2
    Israel 1 Premier
Pauză
Final
PG
0531
Yehuda - Shmona 24.02 / 19:15
1
0535
M. Petach Tikva - B. Jerusalem 24.02 / 20:00
2
    Olanda 1 - Eredivisie
Pauză
Final
PG
0516
Willem II - Den Haag 24.02 / 17:30
1
0534
Groningen - Feyenoord 24.02 / 19:45
    Scotia Premiership
Pauză
Final
PG
0536
St. Mirren - Motherwell 24.02 / 20:00
    Africa de Sud 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0440
Galaxy - Bloem Celtic 24.02 / 15:00
1
0493
Supersport - Orlando P. 24.02 / 17:00
2
    Amicale Intercluburi
Pauză
Final
PG
4301
Beroe Stara Zagora - Septemvri Sofia 24.02 / 14:00
    Amicale Intertari (F) SheBelieves Cup
Pauză
Final
PG
0564
Canada - Brazilia (F) 24.02 / 23:00
    Anglia Div.2
Pauză
Final
PG
0533
Walsall - Newport 24.02 / 19:30
2
0537
Forest Green - Southend 24.02 / 20:00
2
    Argentina Cupa
Pauză
Final
PG
0369
Lanus - Real Pilar 24.02 / 02:10
2
    Armenia 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
4298
Shirak G. - FC Van 24.02 / 12:00
4297
Lori Vanadzor - Alashkert 24.02 / 12:00
2
    Azerbaijan Div. 2
Pauză
Final
PG
0383
Turan Tovuz - FK Garadag Lokbatan 24.02 / 12:00
    Bangladesh - Championship
Pauză
Final
PG
4296
Swadhinata Krira Shangha - Fortis Limited 24.02 / 15:00
    Bangladesh - Premier League
Pauză
Final
PG
4005
Bashundhara Kings - Sheikh Russel KC 24.02 / 11:00
4006
Saif SC - Uttar Baridhara Club 24.02 / 12:00
    Brazilia Amazonense
Pauză
Final
PG
0558
Sao Raimundo EC AM - Fast Clube 24.02 / 21:30
    Brazilia Baiano Div.1
Pauză
Final
PG
0570
Alagoinhas AC BA - Vitoria BA 24.02 / 21:00
0579
Jacuipense BA - Unirb FC BA 24.02 / 21:00
    Brazilia Copa Verde
Pauză
Final
PG
0553
Clube do Remo - Brasiliense DF 24.02 / 21:00
    Brazilia Maranhense
Pauză
Final
PG
0366
Sampaio Correa - Sao Jose de Ribamar EC MA 24.02 / 00:30
    Brazilia Piauiense
Pauză
Final
PG
0555
SE Picos PI - River PI 24.02 / 21:00
    Brazilia Sergipano
Pauză
Final
PG
0542
CS Maruinense SE - Sergipe SE 24.02 / 20:15
0556
Dorense SE - Itabaiana SE 24.02 / 21:00
    C.E. (F) Calificari
Pauză
Final
PG
3792
Italia (F) - Israel (F) 24.02 / 18:30
    Cipru Cupa
Pauză
Final
PG
0486
Karmiotissa - Anorthosis Famagusta FC 24.02 / 16:00
2
0524
Apoel Nicosia FC - Omonia N. 24.02 / 18:30
1
    Cipru Div.2
Pauză
Final
PG
0448
Omonia Aradippou - Asil Lysis 24.02 / 15:00
0449
Othellos Athienou - Onisilos Sotira FC 24.02 / 15:00
0450
Achyronas Liopetriou - Akritas Chlorakas 24.02 / 15:00
0451
EN Thoi Lakatamias FC - Ayia Napa FC 24.02 / 15:00
0452
Aris Limassol FC - Ypsonas FC 24.02 / 15:00
0453
Kouris Erimis - Digenis Morphou 24.02 / 15:00
0454
Po Xylotymbou 2006 - Anagennisi Derynia FC 24.02 / 15:00
0455
Omonia Psevda - AEZ Zakakiou 24.02 / 15:00
0456
Alki Oroklini - Paeek 24.02 / 15:00
    Columbia Primera A
Pauză
Final
PG
0371
C.A. Junior - Millonarios FC 24.02 / 03:00
1
0586
America de Cali - Envigado FC 24.02 / 21:00
0566
Rionegro Aguilas - Deportivo La Equidad 24.02 / 23:00
2
    Columbia Primera B
Pauză
Final
PG
0367
Fortaleza FC - Valledupar FC 24.02 / 00:30
1
    Croatia Cupa
Pauză
Final
PG
0518
HNK Sibenik - Istra 1961 24.02 / 18:00
2
    Egipt Cupa
Pauză
Final
PG
0436
Aswan FC - Sohag SC 24.02 / 14:30
1
    Egipt Div.2
Pauză
Final
PG
4082
Al-Hammam - Dekernes 24.02 / 14:30
4081
El Mansoura SC - Haras El Hodoud 24.02 / 14:30
4080
El Sekka El Hadid - Coca Cola 24.02 / 14:30
    Elvetia Cupa
Pauză
Final
PG
0525
Grasshopper Zurich - FC Lausanne-Sport 24.02 / 18:30
    Etiopia - Premier League
Pauză
Final
PG
0589
Hadiya Hosahina FC - Jimma Aba Jifar 24.02 / 09:00
0419
Fasil Kenema - Sebeta City 24.02 / 14:00
    Germania Liga 3
Pauză
Final
PG
0539
Dyn. Dresden - FC Bayern Munich II 24.02 / 20:00
1
    Germania Regionala Sud-Vest
Pauză
Final
PG
0458
TSV Steinbach 1921 - VfR 1921 Aalen 24.02 / 15:00
1
0490
FC Giessen - SV 07 Elversberg 24.02 / 16:30
2
0529
Grossaspach - TUS Rot-Weiss Koblenz 24.02 / 19:00
2
    Germania Regionala Vest
Pauză
Final
PG
0528
Wuppertaler SV - Alemannia Aachen 24.02 / 19:00
1
4144
Bonner SC - SC Wiedenbruck 24.02 / 20:30
2
4143
RW Oberhausen - SV 19 Straelen 24.02 / 20:30
1
    Ghana Liga 1
Pauză
Final
PG
0496
Sogakope Wafa - Karela United FC 24.02 / 17:00
2
0498
Medeama SC - Eleven Wonders FC 24.02 / 17:00
1
0499
Ebusua Dwarfs - King Faisal 24.02 / 17:00
1
0500
Liberty Professionals - Hearts of Oak 24.02 / 17:00
2
0501
Aduana Stars - Inter Allies FC 24.02 / 17:00
1
0497
Legon Cities - Elmina Sharks 24.02 / 20:00
1
    Grecia Div. 2
Pauză
Final
PG
0457
Doxa Dramas FC - Ergotelis FC 24.02 / 15:00
1
    Honduras Liga Nationala - Clausura
Pauză
Final
PG
0567
Real de Minas - Platense FC 24.02 / 23:00
2
    Hong Kong Sapling Cup
Pauză
Final
PG
4300
Eastern Sports Club - Kitchee SC 24.02 / 13:00
    India Bangalore Super Div.
Pauză
Final
PG
0376
FC Deccan - Bangalore Dream United FC 24.02 / 10:00
0384
Income Tax FC - Aeronautical Development Establishment FC 24.02 / 12:00
    India I-League
Pauză
Final
PG
0380
Churchill Brothers SC - Neroca FC 24.02 / 10:30
1
0469
Indian Arrows - Aciesta Trau Football Club 24.02 / 15:30
2
    India Super League
Pauză
Final
PG
0487
Odisha - Mumbai City 24.02 / 16:00
1
    Iraq Super League
Pauză
Final
PG
0517
Al Zawraa - Al Shorta 24.02 / 16:00
    Israel 3 - Liga Alef
Pauză
Final
PG
3779
SC Tzeirey Taibe - Hapoel Bney Arara 24.02 / 13:00
4065
SC Tzeirey Taibe - Hapoel Bney Arara 24.02 / 13:00
    Italia Serie C - Gr. A
Pauză
Final
PG
0417
Olbia Calcio 1905 - SSD Pro Sesto 24.02 / 13:30
1
    Italia Serie C - Gr. C
Pauză
Final
PG
0470
Paganese Calcio 1926 - Calcio Catania 24.02 / 15:30
    Italia Serie D
Pauză
Final
PG
4083
A.C. Bra - Fossano Calcio 24.02 / 15:30
4091
A.S.D San Donato Tavarnelle - Montespaccato 24.02 / 15:30
4095
AC Mestre - APDC Chions 24.02 / 15:30
4084
AC Prato - Corticella 24.02 / 15:30
4111
Aprilia - G.S.D. Castelfidardo Calcio 24.02 / 15:30
4120
AS Roccella - A.S.D. Licata 1931 24.02 / 15:30
4099
ASD Brusaporto - Nibionnoggiono 24.02 / 15:30
4112
ASD Caldiero Terme - Adriese 24.02 / 15:30
4125
ASD Sasso Marconi - SCD Progresso Calcio 24.02 / 15:30
4123
ASD Villa D`Alme - USD Casateserogoredo 24.02 / 15:30
4101
Brindisi - S.F. Aversa Normanna 24.02 / 15:30
4119
Calcio Montebelluna 1919 - ASD Campodarsego 24.02 / 15:30
4113
Caravaggio - ASD Sona Calcio 24.02 / 15:30
4102
Carbonia - ASD Lanusei Calcio 24.02 / 15:30
4109
Citta di Foligno - Tiferno Lerchi 24.02 / 15:30
4114
Citta di Varese - A.S.D. Imperia 24.02 / 15:30
4093
Cittanovese - Rende 24.02 / 15:30
4121
Derthona - Folgore Caratese A.S.D. 24.02 / 15:30
4110
Forlì - Rimini 1912 24.02 / 15:30
4122
GS Bagnolese - Aglianese 24.02 / 15:30
4097
Lavagnese - Arconatese 24.02 / 15:30
4096
Luparense - ASD Cartigliano 24.02 / 15:30
4087
Manzanese Calcio - AC Virtus Bolzano 24.02 / 15:30
4103
Marignanese Cattolica 1923 - ASD Seravezza Calcio 24.02 / 15:30
4092
Muravera - USD Latte Dolce 24.02 / 15:30
4105
Nocerina - Savoia 1908 24.02 / 15:30
4094
Polisportiva Lentigione Calcio - S.S.D. Correggese Calcio 1948 24.02 / 15:30
4088
Real Forte Querceta - Ghivizzano 24.02 / 15:30
4124
Real Giulianova SSD - Vastese 24.02 / 15:30
4118
Rieti - San Nicolo Notaresco 24.02 / 15:30
4098
Rotonda - Santa Maria Cilento 24.02 / 15:30
4117
Saluzzo - AS Casale Calcio 24.02 / 15:30
4104
Sinalunghese - A.S. Ostia Mare Lido Calcio 24.02 / 15:30
4089
Trastevere Calcio ASD - A.S.D. SanGiovanniValdarno 24.02 / 15:30
4116
Tritium Calcio 1908 - Ponte San Pietro Isola S.S.D. 24.02 / 15:30
4090
U.S.D. 1913 Seregno Calcio - Virtus CiseranoBergamo 24.02 / 15:30
4106
US Breno - Cavenago Fanfulla 24.02 / 15:30
4100
USD Castellanzese - Unione San-Remo 24.02 / 15:30
4107
Brindisi - Real Agro Aversa 24.02 / 15:30
4108
A.S.D. Calcio Chieri 1955 - U.S.D. Sestri Levante 1919 24.02 / 16:00
4115
Pro Livorno - Fiorenzuola 1922 24.02 / 16:00
4136
Siena - ACV Scandicci ASD 24.02 / 19:00
    Italia U19 - 2
Pauză
Final
PG
0459
Cosenza U19 - Benevento U19 24.02 / 15:00
    Kenya Premier league
Pauză
Final
PG
0424
Mathare United FC - Wazito 24.02 / 14:00
0425
Leopards SC - Ulinzi Stars FC 24.02 / 14:00
0426
Western Stima FC - Nairobi City Stars FC 24.02 / 14:00
0427
Sofapaka FC - Kenya Commercial Bank 24.02 / 14:00
0428
Zoo Kericho - Kakamega Homeboyz 24.02 / 14:00
    Kosovo - Superliga
Pauză
Final
PG
0420
Gjilani - Ballkani 24.02 / 14:00
0421
Trepca 89 - Llapi 24.02 / 14:00
0423
Prishtina - Drita 24.02 / 14:00
    Luxemburg Div.1
Pauză
Final
PG
0546
Racing FC Union Luxembourg - F91 Dudelange 24.02 / 20:30
1
0547
FC Etzella Ettelbruck - Swift Hesperange 24.02 / 20:30
4146
FC Differdange 03 - Union Titus Petange 24.02 / 20:30
1
4145
FC Rodange 91 - FC Progres Niederkorn 24.02 / 20:30
2
    Malta FA Trophy
Pauză
Final
PG
0548
Hibernians FC - Zejtun Corinthians F.c. 24.02 / 20:30
    Mexic 2 - Liga de Ascenso - Clausura
Pauză
Final
PG
0368
Tlaxcala FC - Venados FC 24.02 / 01:00
0372
Tampico Madero FC - CD Mineros de Zacatecas 24.02 / 03:05
1
0373
Cimarrones de Sonora FC - CSD Dorados Sinaloa 24.02 / 05:05
1
    Mexic 3 - Segunda Division
Pauză
Final
PG
4137
Ciervos - Cruz Azul Hidalgo 24.02 / 19:00
    Moldova Div. 1
Pauză
Final
PG
0406
CSF Speranta Nisporeni - FC Dinamo Auto 24.02 / 12:30
2
    Nigeria Liga 1
Pauză
Final
PG
0503
Enyimba - Akwa United FC 24.02 / 17:00
0505
Kano Pillars FC - Sunshine Stars FC 24.02 / 17:00
0507
Kwara United - Abia Warriors FC 24.02 / 17:00
0508
Nasarawa United - FC Ifeanyi Ubah 24.02 / 17:00
0509
Plateau United - Jigawa Golden Stars 24.02 / 17:00
0510
Warri Wolves FC - Rivers United FC 24.02 / 17:00
0511
Wikki Tourists - Enugu Rangers International FC 24.02 / 17:00
    Palestina - West Bank League
Pauză
Final
PG
0460
Taraji Wadi Al-Nes - Markez Balata 24.02 / 15:00
0519
Shabab Alsamu - Tubas 24.02 / 18:00
    Portugalia 3 - Camp. de Portugal
Pauză
Final
PG
0409
UFC Almeirim - UD Santarém 24.02 / 13:00
0410
Maritimo Madeira B - FC Pedras Rubras 24.02 / 13:00
0512
Lusit.vildemoinhos - Lusitania FC 24.02 / 17:00
0520
Belenenses Sad B - Sporting Lisbon B 24.02 / 18:00
0540
Esperanca de Lagos - Louletano 24.02 / 20:00
0562
SC Beira Mar - Rd Agueda 24.02 / 22:30
    Qatar U23
Pauză
Final
PG
4128
Al-Duhail U23 - Al Kharaitiyat U23 24.02 / 17:15
4129
Al-Khor U23 - Al-Gharafa U23 24.02 / 17:15
4127
Al-Wakrah U23 - Al-Sailiya U23 24.02 / 17:15
    Rusia Tineret
Pauză
Final
PG
3788
Din. Moscova U21 - Sp. Moscova U21 24.02 / 12:00
3791
PFC Sochi U21 - FK Rostov U21 24.02 / 12:00
3790
Strogino M. U21 - Ural U21 24.02 / 13:00
    San Marino Div.1
Pauză
Final
PG
4160
SS Cosmos - FC Domagnano 24.02 / 21:45
1
    Slovenia 1 PrvaLiga
Pauză
Final
PG
0437
Tabor Sezana - Maribor 24.02 / 14:30
2
0491
O. Ljubljana - Domzale 24.02 / 16:30
0526
Celje - Bravo 24.02 / 18:30
2
    Spania 3 - Segunda B Gr.1
Pauză
Final
PG
4126
Numancia - Cultural y Deportiva Leonesa 24.02 / 17:00
2
4133
Guijuelo - Zamora 24.02 / 18:00
2
4132
Racing de Ferrol - Celta De Vigo II 24.02 / 18:00
1
    Spania 4 - Tercera
Pauză
Final
PG
4130
San Rafael - SD Formentera 24.02 / 17:30
4131
Mirandes II - Gimnástica Segoviana 24.02 / 17:30
4135
La Roda - Puertollano 24.02 / 17:59
4134
C.D. Atletico Tordesillas - La Virgen del Camino 24.02 / 18:00
4139
Teruel - Atletico Monzon 24.02 / 19:00
4140
Recambios Colon - Alzira 24.02 / 19:00
4138
Cristo Atletico - Salamanca II 24.02 / 19:00
4152
Deportivo de La Coruna II - Silva SD 24.02 / 20:30
4154
CD Valdefierro - Real Zaragoza II 24.02 / 20:30
4151
Caudal - Real Aviles 24.02 / 20:30
4153
Santurtzi - San Ignacio 24.02 / 20:30
4155
CD Mostoles URJC - Mostoles C.F. 24.02 / 21:00
4158
Club Deportivo Santa Ursula - Buzanada 24.02 / 21:30
4159
Tenerife II - Atletico Tacoronte 24.02 / 21:30
4157
Vera - UD Tenerife Sur Ibarra 24.02 / 21:30
    Tailanda Div.2
Pauză
Final
PG
0385
Ayutthaya United - Sisaket FC 24.02 / 12:00
0413
Navy Football Club - Kasetsart University FC 24.02 / 13:00
0414
Chiangmai United - Uthai Thani FC 24.02 / 13:00
0415
Samut Prakan Customs United FC - Khon Kaen United FC 24.02 / 13:00
0416
Nong Bua Pitchaya - Samut Sakhon 24.02 / 13:00
0430
Khonkaen FC - Lampang 24.02 / 14:00
0431
Ranong United - Udon Thani FC 24.02 / 14:00
0432
Chainat FC - Chiangmai FC 24.02 / 14:00
0433
Nakhon Pathom United FC - Phrae United 24.02 / 14:00
    Tailanda Premier
Pauză
Final
PG
0411
Nakhon Ratchasima FC - Samut Prakan City FC 24.02 / 13:00
0412
Police Tero FC - Sukhothai FC 24.02 / 13:00
1
0418
Prachuap FC - Ratchaburi Mitr Phol FC 24.02 / 13:30
1
0429
Buriram United FC - Chiangrai United 24.02 / 14:00
1
    Turcia 2 - 1.Lig
Pauză
Final
PG
0407
Adanaspor - Giresunspor 24.02 / 12:30
2
0464
Samsunspor - Eskisehirspor 24.02 / 15:00
1
0521
Akhisar Bld Spor - Istanbulspor AS 24.02 / 18:00
2
    Turcia Liga 3
Pauză
Final
PG
0399
Van Buyuksehir Belediyespor - Karacabey Birlikspor 24.02 / 11:00
2
0386
Ergene Velimese Spor - Manisa Buyuksehir Belediyespor 24.02 / 12:00
2
0387
Nigde Belediyespor - Corum Belediyespor 24.02 / 12:00
0388
Inegolspor - Kocaelispor 24.02 / 12:00
1
0389
Hekimoglu Trabzon - Sanliurfaspor 24.02 / 12:00
1
0390
Erzincan Refahiyespor - Utas Usakspor A.s 24.02 / 12:00
1
0391
Kahramanmarasspor AS - Hacettepe SK 24.02 / 12:00
2
0392
Amedspor - Zonguldakspor 24.02 / 12:00
1
0393
Sancaktepe Belediye - Gumushanespor 24.02 / 12:00
2
0394
Ankara Demirspor - AS Sariyer 24.02 / 12:00
1
0395
Kastamonuspor - S. B. Elazigspor 24.02 / 12:00
1
0396
Etimesgut Belediyespor - Idare Genclik 24.02 / 12:00
2
0398
Pazarspor - Sakaryaspor 24.02 / 12:00
2
0400
Kirklarelispor - Bodrumspor 24.02 / 12:00
2
0401
Tarsus Idman Yurdu - Kirsehir Belediyespor 24.02 / 12:00
2
0402
Eyupspor - Mamak FK 24.02 / 12:00
1
0403
1922 Konyaspor - Pendikspor 24.02 / 12:00
2
0404
Kardemir Karabukspor - Sivas Belediyespor 24.02 / 12:00
2
    Uganda 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0465
Kitara FC - URA Kampala 24.02 / 15:00
0466
Uganda Police FC - Onduparaka FC 24.02 / 15:00
0467
Updf FC - Mbarara FC 24.02 / 15:00
    Ungaria Cupa
Pauză
Final
PG
0434
Tallya Kse - MTK Budapest FC 24.02 / 14:00
0435
Paksi FC - Budafoki Mte 24.02 / 14:00
2
0468
Zalaegerszeg TE - Budapest Honved FC 24.02 / 15:00
2
0513
Puskas Akademia FC - Ujpest FC 24.02 / 17:00
2
0514
Debreceni VSC - BFC Siofok 24.02 / 17:00
1
0522
Szombathelyi Haladas - Kisvarda FC 24.02 / 18:00
2
0527
Ferencvarosi TC - MOL Fehervar 24.02 / 18:30
2
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
0365
Boston River - Progreso 24.02 / 00:15
1
Tenis
    ATP - Cordoba
Primul set
Final
3583
Londero J. I. (Arg) - Ramos A. (Esp) 24.02 / 00:20
3581
Sousa P. (Por) - Delbonis F. (Arg) 24.02 / 01:00
3578
Cerundolo F. (Arg) - Mager G. (Ita) 24.02 / 01:35
4077
Barrios T. (Chi) - Kovalik J. (Svk) 24.02 / 19:35
4329
Coria F. (Arg) - Cerundolo F. (Arg) 24.02 / 22:10
    ATP - Montpellier
Primul set
Final
4014
Sonego L. (Ita) - Korda S. (Usa) 24.02 / 11:30
4015
Zapata Miralles B. (Esp) - Davidovich Fokina A. (Esp) 24.02 / 11:30
3615
Sinner J. (Ita) - Bedene A. (Slo) 24.02 / 14:05
4013
Barrere G. (Fra) - Basilashvili N. (Geo) 24.02 / 14:25
4074
Griekspoor T. (Ned) - Humbert U. (Fra) 24.02 / 15:30
4290
Bonzi B. (Fra) - Goffin D. (Bel) 24.02 / 20:00
    ATP - Montpellier Calificari
Primul set
Final
3999
Zapata Miralles B. (Esp) - Davidovich Fokina A. (Esp) 24.02 / 11:30
4000
Barrere G. (Fra) - Basilashvili N. (Geo) 24.02 / 14:15
    ATP - Singapore
Primul set
Final
3603
Kwon Soon W. (Kor) - Kwiatkowski T. S. (Usa) 24.02 / 06:05
3599
Bhambri Y.(Ind) - Ebden M. (Aus) 24.02 / 08:00
3602
Marcora R. (Ita) - Gulbis E. (Lat) 24.02 / 08:00
3994
Daniel T. (Jpn) - Cilic M. (Cro) 24.02 / 09:35
3996
Cressy M. (Usa) - Nishioka Y. (Jpn) 24.02 / 10:00
4286
Bublik A. (Kaz) - Celikbilek A. (Tur) 24.02 / 12:05
3995
Andreev A. (Bul) - Popyrin Al. (Aus) 24.02 / 13:35
    ATP - Cordoba Dublu
Primul set
Final
3585
Duran G / Molteni A - Demoliner M / Gonzalez S 24.02 / 19:30
3589
Krajicek A / Skugor F - Carballes-Baena R / Ramos-Vinolas A 24.02 / 20:40
    ATP - Montpellier Dublu
Primul set
Final
3623
Kontinen H / Roger-Vasselin E - Hurkacz H / Walkow S 24.02 / 15:55
3621
Nielsen F / Puetz T - Jebavy R / Vesely J 24.02 / 17:35
3619
Lammons N / Withrow J - Martin F / Simon G 24.02 / 18:45
4001
Goransson A / Pel D - Erlich J / Vasilevski A 24.02 / 20:40
    ATP - Singapore Dublu
Primul set
Final
3610
Bambridge L / Inglot D - Hanfmann Y / Millman J 24.02 / 06:05
4327
Eubanks C / Kwiatkowski T - Ebden M / Smith J-P 24.02 / 11:50
    WTA - Adelaide
Primul set
Final
3990
Mertens E. (Bel) - Sevastova A. (Lat) 24.02 / 02:30
4071
Doi M. (Jpn) - Bencic Be. (Sui) 24.02 / 04:00
4070
Teichmann J. B. (Sui) - Wang Q. (Chn) 24.02 / 04:25
4072
Martic P. (Cro) - Gauff C. (Usa) 24.02 / 06:10
4073
Putintseva Y. (Kaz) - Sanders Storm (Aus) 24.02 / 06:20
3991
Barty A. (Aus) - Collins D. R. (Usa) 24.02 / 10:00
4075
Inglis M. (Aus) - Swiatek I. (Pol) 24.02 / 11:35
    WTA - Adelaide Dublu
Primul set
Final
3598
Aiava D / Sharma A - Guarachi A / Krawczyk D 24.02 / 02:30
3993
Hradecka L / Klepac A - Carter H / Stefani L 24.02 / 08:00
3597
Gadecki O / Tomljanovic A - Christian K / Santamaria S 24.02 / 10:40
    Challenger - Gran Canaria
Primul set
Final
4002
Musetti L. (Ita) - Marti Pujolras A. (Esp) 24.02 / 12:10
4003
Coppejans K. (Bel) - Trungelliti M. (Arg) 24.02 / 12:10
4288
Diez S. (Can) - Giannessi A. (Ita) 24.02 / 14:05
4328
Robredo T. (Esp) - Couacaud E. (Fra) 24.02 / 14:05
4004
Kavcic B. (Slo) - Bonadio R. (Ita) 24.02 / 15:45
    Challenger - Nur-Sultan I
Primul set
Final
3673
Machac T. (Cze) - Donskoy E. (Rus) 24.02 / 07:30
3998
Ito T. (Jpn) - Manafov V. (Ukr) 24.02 / 07:30
4281
Zuk K. (Pol) - Wu Tung-Lin (Tpe) 24.02 / 09:00
4282
Ferreira Silva F. (Prt) - Kotov P. (Rus) 24.02 / 11:00
3676
Tashbulatov D. (Kaz) - Gunneswaran P. (Ind) 24.02 / 11:05
4284
McDonald M. (Usa) - Istomin D. (Uzb) 24.02 / 12:00
4285
Klizan M. (Svk) - Blanch U. (Usa) 24.02 / 12:45
    Challenger - Gran Canaria Dublu
Primul set
Final
3692
Sabanov I / Sabanov M - Endler M / Menendez-Maceiras A 24.02 / 14:30
3691
Coppejans K / Martos Gornes S - Giannessi A / Napolitano S 24.02 / 18:45
3693
Diez S / Moroni G - Bortolotti M / Pellegrino A 24.02 / 18:45
    Challenger - Nur-Sultan Dublu
Primul set
Final
3681
Metreveli A / Popko D - Bondarevskiy Y / Palan D 24.02 / 06:05
3683
Marterer M / Rola B - Grenier H / Muller A 24.02 / 06:05
3686
Molchanov D / Nedovyesov A - Ayap S / Ozernoy D 24.02 / 09:40
3684
Lenz J / Quiroz R - Nedelko I / Peniston R 24.02 / 15:35
Baschet
    NBA
Final
1972
Cleveland Ca. - Atlanta Ha. 24.02 / 02:00
1973
Orlando - Detroit Pi. 24.02 / 02:00
1974
NY Knicks - Golden State 24.02 / 02:30
1975
Dallas Ma. - Boston Celtics 24.02 / 02:30
1976
Toronto R. - Philadelphia 76ers 24.02 / 02:30
1977
Brooklyn - Sacramento 24.02 / 02:30
1978
Milwaukee Bu. - Minnesota Ti. 24.02 / 03:00
1979
Denver Nu. - Portland 24.02 / 05:00
1980
LA Clippers - Washington Wi. 24.02 / 05:00
    Liga ABA
Final
2007
KK Krka - Olimpija Ljubljana 24.02 / 21:00
    BIBL Liga Balcanica
Final
1985
KK Tft - Beroe 24.02 / 20:00
    Anglia BBL
Final
1998
Surrey Scorchers - London Lions 24.02 / 20:00
    Brazilia NBB
Final
1987
Unifacisa - Caxias Do Sul 24.02 / 19:00
    Cipru Div. A
Final
1984
Apoel Nicosia - BC Apollon Limassol 24.02 / 17:00
    Coreea De Sud KBL
Final
1981
Mobis Phoebus - KT Sonicboom 24.02 / 12:00
    Coreea De Sud WKBL (F)
Final
1982
KB Stars (F) - Y.Samsung (F) 24.02 / 12:00
    Danemarca 1
Final
1996
Ebaa - Bakken Bears 24.02 / 19:30
    Finlanda Korisliiga
Final
4188
KTP Kotka Basket - Karhu Basket 24.02 / 18:30
4186
Lahti Basketball - Kouvot Kouvola 24.02 / 18:30
4187
Pyrinto Tampere - BC Nokia 24.02 / 18:30
    Franta LFB (F)
Final
1999
Hainaut (F) - Lattes Montpellier (F) 24.02 / 20:00
2010
Bourges (F) - Tarbes Gespe Bigorre (F) 24.02 / 21:00
    Germania BBL
Final
2001
Wurzburg - Giessen 24.02 / 20:00
    Germania Pro A
Final
1988
Nuremberg Falcons BC - Paderborn 24.02 / 19:00
2003
Heidelberg - Phoenix Hagen 24.02 / 20:30
2005
Giants Leverkusen - Artland Dragons 24.02 / 20:30
    Islanda Urvalsdeild (F)
Final
2002
Fjolnir Reykjavik (F) - Keflavik (F) 24.02 / 20:15
2019
Valur (F) - Haukar (F) 24.02 / 22:15
    Israel National League
Final
1962
Hapoel Hevel Modiin - Elitzur Yavne 24.02 / 19:30
1995
Hapoel Galil Elyon - Maccabi Ashdod 24.02 / 19:30
    Italia A2
Final
1991
Mantovana - Novipiu Casale Monferrato 24.02 / 19:00
1992
AS Pistoia Basket 2000 - Napoli Basket 24.02 / 19:00
    Italia Serie A1 (F)
Final
1989
Magnolia Basket (F) - Schio (F) 24.02 / 19:00
4325
Battipaglia (F) - Vigarano (F) 24.02 / 19:30
    Lituania LKL
Final
1986
BC Lietkabelis - BC Alytaus Dzukija 24.02 / 18:15
    Polonia 1 - PLKK (F)
Final
4185
Artego Bydgoszcz (F) - Gorzow (F) 24.02 / 18:00
1997
AZS Poznan (F) - Lublin (F) 24.02 / 19:30
    Serbia KLS - First League
Final
1993
Kk Sloboda Uzice - KK Vojvodnia 24.02 / 19:00
    Spania (F)
Final
2006
Valencia (F) - Uni Girona (F) 24.02 / 20:30
2011
Al-Qazeres (F) - CB Estudiantes (F) 24.02 / 21:00
    Turcia Super Lig (F)
Final
1983
Besiktas (F) - Adana B. (F) 24.02 / 14:00
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
3006
New Jersey Devils - Buffalo Sabres 24.02 / 02:00
3007
Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 24.02 / 02:00
3008
Columbus - Chicago Blackhawks 24.02 / 02:00
3009
Ottawa Senators - Montreal Canadiens 24.02 / 02:00
3010
Detroit Red Wings - Nashville 24.02 / 02:30
3012
Vancouver - Edmonton Oilers 24.02 / 05:00
    Austria EBEL
Prima perioada
Final
3086
Iclinic Bratislava - Dornbirn Bulldogs 24.02 / 20:15
    Canada QMJHL
Prima perioada
Final
3005
Cape Breton Screaming Eagles - Halifax Mooseheads 24.02 / 01:00
    Cehia - Extraliga
Prima perioada
Final
3020
HC Plzen - HC Liberec 24.02 / 17:30
    Cehia 1.liga
Prima perioada
Final
3017
HC Zubr Prerov - HC Benatky Nad Jizerou 24.02 / 17:00
3018
HC Stadion Vrchlabi - SK Kadan 24.02 / 17:00
3035
HC Stadion Litomerice - HC Slavia Prague 24.02 / 18:00
3029
HC Havirov Panthers - HC Frydek Mistek 24.02 / 18:00
3034
HC Dukla Jihlava - Horacka Trebic 24.02 / 18:30
3036
HC Slovnaft Vsetin - HK Jestrabi Prostejov 24.02 / 18:30
3048
SC Kolin - HC RT Torax Poruba 24.02 / 19:00
3049
HC Rytiri Kladno - HC Slovan Ustecti Lvi 24.02 / 19:00
3050
Draci Pars Sumperk - HC Banik Sokolov 24.02 / 19:00
    Elvetia Swiss League
Prima perioada
Final
3090
Kloten Flyers - EHC Visp 24.02 / 20:45
3091
EHC Olten - EHC Winterthur 24.02 / 20:45
3093
HC Thurgau - HC Ajoie 24.02 / 21:00
    Finlanda SM Liiga
Prima perioada
Final
3037
SaiPa - Pelicans Lahti 24.02 / 18:30
3038
Hifk Helsinki - Lukko Rauma 24.02 / 18:30
3039
Tappara Tampere - JYP Jyvaskyla 24.02 / 18:30
3040
TPS Turku - Karpat Oulu 24.02 / 18:30
3041
Assat Pori - Kalpa Hockey 24.02 / 18:30
    Germania DEL
Prima perioada
Final
3058
Nuremberg Ice Tigers - Adler Mannheim 24.02 / 19:30
3094
Cologne Haie - Krefeld Pinguine 24.02 / 21:30
    Kazahstan Championship
Prima perioada
Final
3013
Nomad Nur-Sultan - HK Irtys Pavlodar 24.02 / 09:00
3014
Gornyak Rudnyi - HK Beibarys Atyrau 24.02 / 13:00
    Letonia LHL
Prima perioada
Final
3056
HK Dinaburga Daugapils - HS Riga 24.02 / 19:00
3019
HK Mogo - HK Zemgale/Llu 24.02 / 19:15
    Liga Erste
Prima perioada
Final
3046
Corona Brasov - Gyergyoi HK 24.02 / 18:30
3059
Fehervari Titanok - Schiller-Vasas 24.02 / 19:30
    Polonia Ekstraliga
Prima perioada
Final
3051
Gorniczy Tychy - KH Sanok 24.02 / 19:00
3052
JKH Gks Jastrzebie - Mmks Podhale 24.02 / 19:00
3054
Katowice - Oswiecim 24.02 / 19:00
3053
TKH Torun - MKS Cracovia Krakow 24.02 / 19:30
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
3016
Belye Medvedi - Sarmaty Orenburg 24.02 / 15:00
3033
JHC Dynamo Moscow - Ska-1946 24.02 / 18:00
3047
HK Riga - Almaz Cherepovets 24.02 / 18:30
    Slovacia 1.Liga
Prima perioada
Final
3030
HK 36 Skalica - HK Spartak Dubnica 24.02 / 18:00
3031
Spisska Nova Ves - HC Topolcany 24.02 / 18:00
3032
HK Levice - HC 19 Humenne 24.02 / 18:00
3045
Mshk Zilina - MHK Martin 24.02 / 18:30
3055
Povazska Bystrica 95 - HK Trnava 24.02 / 19:00
    SUA AHL
Prima perioada
Final
3011
Stockton - Toronto Marlies 24.02 / 03:00
    Suedia Allettan Norra
Prima perioada
Final
3061
Vannas HC - SK Lejon 24.02 / 20:00
3068
Lindlovens IF - Malungs IF 24.02 / 20:00
3069
Grums IK - IFK Kumla 24.02 / 20:00
3070
Koping HC - Surahammar IF 24.02 / 20:00
3072
Mariestads Bois - Troja Ljungby 24.02 / 20:00
3073
Huddinge IK - Nybro Vikings IF 24.02 / 20:00
3074
Skovde IK - Morrum Gois 24.02 / 20:00
3075
Visby Roma - Vimmerby HC 24.02 / 20:00
3076
Tegs SK - Ostersunds IK 24.02 / 20:00
3077
Forshaga IF - Enkopings SK 24.02 / 20:00
3078
Borlange HF - Hanvikens SK 24.02 / 20:00
    Suedia Allettan Sodra
Prima perioada
Final
4192
Huddinge - Nybro 24.02 / 20:00
4193
Karlskrona - Dalen 24.02 / 20:00
4191
Mariestads - Troja/Ljungby 24.02 / 20:00
4189
Skovde - Morrums GoIS 24.02 / 20:00
4190
Visby/Roma - Vimmerby 24.02 / 20:00
    Suedia Allsvenskan
Prima perioada
Final
3057
Modo Hockey - Mora IK 24.02 / 19:00
3079
Sodertalje SK - Tingsryds Aif 24.02 / 20:00
3081
Vasterviks IK - BIK Karlskoga 24.02 / 20:00
3082
Almtuna IS - VIK Vasteraas 24.02 / 20:00
Handbal
    Liga Campionilor
Final
2560
HC Meshkov Brest - FC Porto Vitalis 24.02 / 19:45
2561
Elverum Handball - HC Vardar Pro Skopje 24.02 / 19:45
2580
RK Celje Pivovarna Lasko - FC Barcelona 24.02 / 21:45
    Romania Liga Nationala (F)
Final
2532
CSM Slatina (F) - Mioveni (F) 24.02 / 10:15
2533
Zalau (F) - Activ Ploiesti (F) 24.02 / 13:00
2541
Dunarea Braila (F) - U Cluj (F) 24.02 / 15:45
    Cupa EHF
Final
2544
RK Trimo Trebnje - GOG 24.02 / 18:00
2545
Toulouse - Chehovski 24.02 / 18:00
2562
Nimes - Fuchse B. 24.02 / 19:45
    WHIL (F)
Final
4342
MSK Dunajska Streda - Zlin (F) 24.02 / 19:00
    Austria HLA 2 - PlayOffs
Final
2564
Voslauer HC - WAT Atzgersdorf 24.02 / 20:00
    Cehia Extraliga
Final
2549
Brno - Koprivnice 24.02 / 19:00
2572
HC Zubri - Veseli 24.02 / 20:00
    Danemarca 1
Final
2556
Lemvig Thyboron - TMS Ringsted 24.02 / 19:30
2579
Tth Holstebro - Skjern 24.02 / 21:30
    Danemarca 1 (F) - Dame.
Final
2555
Horsens HK (F) - Randers (F) 24.02 / 19:30
2563
Herning-Ikast (F) - Ajax Kobenhavn (F) 24.02 / 20:00
2574
Vendsyssel (F) - Viborg (F) 24.02 / 20:30
2575
Skanderborg (F) - NFH Nyk (F) 24.02 / 20:30
    Estonia Meistriliiga
Final
2542
Polva Serviti - HC Tallinn 24.02 / 16:00
    Franta Cupa (F)
Final
4345
Chambray Touraine (F) - Brest B.H. (F) 24.02 / 20:00
4344
Merignac (F) - Nice (F) 24.02 / 20:00
    Germania Bundesliga 2
Final
2576
Elbflorenz - Aue 24.02 / 20:30
    Polonia Superliga (F)
Final
2546
SPR JKS Jaroslaw (F) - Piotrcovia (F) 24.02 / 18:00
    Slovenia 1.Liga
Final
2552
RK Gorenje Velenje - RD Urbanscape Loka 24.02 / 19:00
4197
RK Maribor Branik - RK Jeruzalem Ormoz 24.02 / 20:30
4198
MRK Krka - RD Izola 24.02 / 21:00
    Spania Division de Honor (F)
Final
2578
Adesal Cordoba (F) - Gran Canaria (F) 24.02 / 21:00
    Suedia Allsvenskan
Final
2565
Kungalvs HK - Karra HF 24.02 / 20:00
2566
Hammarby HB - AIK Stockholm 24.02 / 20:00
    Suedia Elitserien
Final
2570
Ystads IF - IFK Skovde 24.02 / 20:00
4195
Malmo - IF Hallby 24.02 / 20:00
    Suedia Elitserien (F)
Final
2567
Kristianstad (F) - Skovde (F) 24.02 / 20:00
2568
IK Savehof (F) - Lugi (F) 24.02 / 20:00
    Ungaria NB 1 (F)
Final
2543
Erd HC (F) - Siofok KC (F) 24.02 / 17:00
2558
MTK Budapesta (F) - Ferencvaros (F) 24.02 / 19:30
2559
Mosonmagyarovar (F) - Gyor (F) 24.02 / 19:30
Volei
    Liga Campionilor
Final
3889
Lube Macerata - Zaksa Kedzierzyn 24.02 / 19:00
    Liga Campionilor (F)
Final
3885
Bene Scandicci (F) - Imoco Volley Conegliano (F) 24.02 / 18:30
    Challenge Cup
Final
3872
Halkbank Ankara - Itely Milano 24.02 / 16:30
3884
VK Lvi Praha - Ziraat Bankasi Ankara 24.02 / 18:10
    Liga MEVZA
Final
3876
Haok Mladost - ACH Volley Ljubljana 24.02 / 18:00
    Challenge Cup (F)
Final
3877
Alba Blaj (F) - Kaposvar (F) 24.02 / 18:00
3891
Monza (F) - Tent (F) 24.02 / 19:00
    Argentina A1
Final
3856
Once Unidos - Union Vecinal de Trinidad San Juan 24.02 / 02:00
    Brazilia SuperLiga (F)
Final
3854
SAO Jose Dos Pinhais (F) - Curitiba Volei (F) 24.02 / 01:00
3853
Pinheiros (F) - Fluminense (F) 24.02 / 01:00
3855
Cristovao / Caetano (F) - S. P. Barueri (F) 24.02 / 01:00
    Bulgaria Super L. (F)
Final
3868
Beroe Stara Zagora (F) - Slavia Sofia Volley (F) 24.02 / 16:00
3869
Varna Dks (F) - Maritsa Plovdiv 24.02 / 16:00
    CEV Cup
Final
3882
Dinamo Moscow - Montpellier UC 24.02 / 18:00
3888
Zenit St. Petersburg - VC Maaseik 24.02 / 18:30
    Coreea de Sud - V League (F)
Final
3862
IBK Altos (F) - Incheon P.S. (F) 24.02 / 12:00
    Finlanda Mestaruusliiga
Final
3887
Karelian Hurmos - Etta 24.02 / 18:30
    Finlanda Mestaruusliiga (F)
Final
3886
LP Kangasala (F) - LP Vampula (F) 24.02 / 18:30
    Franta Cupa (F)
Final
3903
Vandoeuvre Nancy (F) - Saint-Raphael Var (F) 24.02 / 20:00
    Germania Bundesliga 1
Final
3901
Evivo Duren - Volleys Herrsching 24.02 / 20:00
    Germania Bundesliga 1 (F)
Final
3892
Stuttgart (F) - Dresdner (F) 24.02 / 19:00
3905
NawaRo Straubing (F) - Potsdam (F) 24.02 / 20:30
    Grecia 1 (F)
Final
3878
Ilisiakos (F) - Panathinaikos (F) 24.02 / 18:00
3879
Lamias 2013 (F) - Markopoulou (F) 24.02 / 18:00
3893
Aris T. (F) - Amazones (F) 24.02 / 19:00
    Italia Seria A1 (F)
Final
3896
Trentino (F) - Chieri (F) 24.02 / 19:30
    Kazakstan - Liga Nationala
Final
3858
Ushkyn-Kokshetau - Dynamo Taraz 24.02 / 07:00
3859
VC Pavlodar - VC Altai 24.02 / 10:00
3863
Burevestnik Almaty - Dinamo-Esil SK 24.02 / 13:00
3870
Mangystau - VC Atyrau 24.02 / 16:00
    Olanda Eredivisie
Final
3911
Orion Doetinchem - Computerplan Vcn 24.02 / 21:00
    Olanda Eredivisie (F)
Final
3910
VC Sneek (F) - Laudame Financials (F) 24.02 / 21:00
    Polonia LSK
Final
3648
Jastrzebski Wegiel - Warta Zawiercie 24.02 / 16:00
    Rusia - Liga Pro
Final
4277
Empire - Legion 24.02 / 12:00
4278
Alliance - Titans 24.02 / 13:45
    Rusia SuperLiga (F)
Final
3865
Uralochka (F) - Dinamo Metar Chelyabinsk 24.02 / 15:00
3874
St Petesburg (F) - Dinamo Krasnodar (F) 24.02 / 17:00
3913
Tulitsa Tula (F) - Minchanka Minsk (F) 24.02 / 17:00
4350
Kaliningrad Region (F) - Dinamo Moscova (F) 24.02 / 19:00
    Serbia SuperLiga
Final
3881
Radnicki Kragujevac - Ribnica Gradevinar 24.02 / 18:00
3894
Partizan Beograd - Spartak Subotica 24.02 / 19:00
    Slovacia Extraliga
Final
3852
VKP Bratislava - Sport Kosice 24.02 / 19:00
    Turcia 1
Final
3864
Bursa - Arkasspor 24.02 / 14:00
3866
Belediye Plevne - Istanbul BB 24.02 / 15:30
Snooker
    Players Championship 2021
Pauză
Final
3803
Brown J. (Nir) - Higgins J. (Sco) 24.02 / 15:00
3802
Selby M. (Eng) - Williams M. (Wal) 24.02 / 15:00
4347
Bingham S. (Eng) - Hawkins B. (Eng) 24.02 / 21:00
Fotbal in sala
    Cehia Liga 1
Pauză
Final
3951
Chrudim - Ftzs Liberec 24.02 / 20:00
    Portugalia Div.1
Pauză
Final
4351
Sporting - CR Candoso 24.02 / 20:00
4352
Portimonense SC - Benfica 24.02 / 21:30
    Rusia Superliga
Pauză
Final
3950
Uhta - Novaja Generacija 24.02 / 18:00
Tenis de masa
    Challenger Series 2021
Final
4353
Klein, Dennis - Martinko, Jiri 24.02 / 10:50
4354
Chamorro, Miguel - Sanchi, Francisco 24.02 / 11:30
4355
Happek, Sven - Qiu, Liang 24.02 / 12:10
4357
Klein, Dennis - Wenger, Nico 24.02 / 12:50
4358
Chamorro, Miguel - Martinko, Jiri 24.02 / 13:30
4359
Sanchi, Francisco - Cheaib, Dauud 24.02 / 14:10
4360
Happek, Sven - Klein, Dennis 24.02 / 14:50
4361
Qiu, Liang - Cheaib, Dauud 24.02 / 15:30
4363
Chamorro, Miguel - Wenger, Nico 24.02 / 16:10
Floorball
    Cehia - Extraliga
Pauză
Final
3626
FBC Liberec - Sokol Pardubice 24.02 / 21:00
    Finlanda - Salibandyliiga
Pauză
Final
4238
Westend Indians - Classic Tampere 24.02 / 18:30
    Suedia - Allsvenskan Sodra
Pauză
Final
4239
Astorp/Kvidinge Ibs - Warbergs IC 24.02 / 20:00
    Suedia - Superligan
Pauză
Final
3812
Pixbo Wallenstam - Linkoping Ibk 24.02 / 20:30
Bandy
    Finlanda Bandyliiga
Pauză
Final
4205
Veitera - Narukera 24.02 / 18:30
    Rusia Superliga
Pauză
Final
4199
Stroitel Syktyvkar - SKA Neftyanik 24.02 / 11:00
4200
Dinamo Moscow - Volga Ulyanovsk 24.02 / 12:00
4201
Start Nizhny Novgorod - Kuzbass Kemerovo 24.02 / 17:30
4202
Rodina Kirov - Bajkal Energy Irkutsk 24.02 / 17:30
4204
Vodnik Arhangelsk - Yenisey Krasnoyarsk 24.02 / 18:00
    Suedia Allsvenskan
Pauză
Final
4211
Orebro SK Bandy - Aby/Tjureda IF 24.02 / 20:30
Sus