Rezultate
Fotbal
    UEFA Ch. League - Optimi Tur
Pauză
Final
PG
0001
Atl. Madrid - Chelsea 23.02 / 22:00
2
0002
Lazio - Bayern M. 23.02 / 22:00
2
    SPECIALE Atl. Madrid - Chelsea
Pauză
Final
PG
3740
1&Suarez Gol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3741
X&Suarez Gol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3742
X&Werner Gol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3743
2&Werner Gol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3744
Atl. Madrid 4.5 cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.02 / 22:00
3745
Chelsea 4.5 cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.02 / 22:00
3746
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.02 / 22:00
3747
2r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.02 / 22:00
3748
AUTOGOL in meci - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3749
Cartonas ROSU in meci - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3750
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3751
PENALTY ratat - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3752
Suarez da gol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3753
Suarez da 2 goluri - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3754
Werner da gol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3755
Werner 2 goluri - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3756
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3757
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3758
Scor C. 1-1,2-2,3-3,4-4 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3759
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3760
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3761
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3762
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3763
Pr. gol - Sut - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3764
Pr. gol - Capul - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3765
Pr. gol - Lovitura libera - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3766
Pr. gol - Penalty - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
3767
Pr. gol - Autogol - 1 Da, 2 Nu 23.02 / 22:00
    Anglia Premier League
Pauză
Final
PG
0042
Leeds - Southampton 23.02 / 20:00
1
    Romania Liga 2
Pauză
Final
PG
0265
Petrolul P. - Metaloglobus 23.02 / 19:00
1
    CAF Champions League
Pauză
Final
PG
0212
Al-Merrikh SC - AS Vita Club 23.02 / 15:00
0223
Simba SC - Al Ahly Cairo 23.02 / 15:00
0224
Petro Luanda - Wydad AC Casablanca 23.02 / 15:00
0254
Kaizer Chiefs - Horoya AC 23.02 / 18:00
0255
Teungueth - El Zamalek 23.02 / 18:00
0288
MC Alger - Esperance Tunis 23.02 / 21:00
    Anglia Championship
Pauză
Final
PG
0291
Birmingham - Norwich 23.02 / 21:00
2
0290
Derby - Huddersfield 23.02 / 21:00
1
0289
Middlesbrough - Bristol City 23.02 / 21:00
2
0326
Luton - Millwall 23.02 / 21:45
1
0327
Rotherham - Nottingham 23.02 / 21:45
2
0328
Wycombe - Reading 23.02 / 21:45
1
    Australia A-League
Pauză
Final
PG
0201
Melbourne City - Sydney FC 23.02 / 10:05
1
    Austria Bundesliga
Pauză
Final
PG
0271
Hartberg - WSG Wattens 23.02 / 19:30
1
    Brazilia Serie A
Pauză
Final
PG
0194
Botafogo RJ - Sao Paulo SP 23.02 / 01:00
1
    Germania Bundesliga 2
Pauză
Final
PG
0272
Paderborn - Heidenheim 23.02 / 19:30
2
    Africa de Sud 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0249
Lamontville Golden A. - Black Leopards 23.02 / 17:00
2
    Amicale Intertari (F)
Pauză
Final
PG
0273
Austria (F) - Slovacia (F) 23.02 / 19:30
0292
Mexico - Costa Rica (F) 23.02 / 21:00
0363
Franta (F) - Elvetia (F) 23.02 / 22:10
    Anglia Development League
Pauză
Final
PG
3700
Bristol City U23 - Cardiff U23 23.02 / 15:00
3701
Ipswich U23 - QPR U23 23.02 / 15:00
    Anglia Div.1
Pauză
Final
PG
0280
AFC Wimbledon - Gillingham 23.02 / 20:30
1
0297
Blackpool - Doncaster 23.02 / 21:00
0299
Bristol R. - Wigan 23.02 / 21:00
2
0295
Charlton - Burton A. 23.02 / 21:00
1
0300
Crewe - Accrington 23.02 / 21:00
1
0294
Hull - Ipswich 23.02 / 21:00
2
0293
Lincoln - Swindon 23.02 / 21:00
2
0298
Northampton - Rochdale 23.02 / 21:00
0301
Oxford Utd. - Portsmouth 23.02 / 21:00
2
0302
Shrewsbury - MK Dons 23.02 / 21:00
1
0296
Sunderland - Fleetwood 23.02 / 21:00
1
0323
Plymouth - Peterborough 23.02 / 21:30
2
    Anglia Div.2
Pauză
Final
PG
0281
Morecambe - Salford City 23.02 / 20:30
2
0305
Bradford - Leyton Orient 23.02 / 21:00
1
0310
Cambridge Utd - Cheltenham 23.02 / 21:00
2
0303
Carlisle - Tranmere 23.02 / 21:00
1
0311
Colchester - Exeter 23.02 / 21:00
2
0309
Grimsby - Crawley 23.02 / 21:00
1
0308
Harrogate T. - Mansfield 23.02 / 21:00
1
0307
Oldham - Barrow 23.02 / 21:00
2
0306
Port Vale - Stevenage 23.02 / 21:00
0304
Bolton - Scunthorpe 23.02 / 21:00
1
    Anglia Liga Nationala
Pauză
Final
PG
0315
Dagenham & Red. - Sutton Utd 23.02 / 21:00
2
0312
Maidenhead - Aldershot 23.02 / 21:00
2
0314
Solihull M. - Torquay United 23.02 / 21:00
2
0313
Wrexham - Hartlepool 23.02 / 21:00
0344
Boreham W. - Bromley 23.02 / 21:45
1
0342
Chesterfield - Altrincham 23.02 / 21:45
1
0341
Kings Lynn - Barnet 23.02 / 21:45
2
0343
Stockport - Notts County 23.02 / 21:45
0345
Wealdstone - Eastleigh FC 23.02 / 21:45
0340
Yeovil - Weymouth 23.02 / 21:45
1
    Arabia Saudita 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
0222
Al Baten - Al Qadisiyah 23.02 / 14:45
2
0234
AL Ain FC - Dhamk 23.02 / 15:10
1
0252
Al Fateh SC - Al Ettifaq 23.02 / 17:20
1
0256
Al-Ittihad Jeddah - AL Faisaly (Ksa) 23.02 / 18:00
1
0276
Al Nassr - Al Hilal Riyadh 23.02 / 19:35
1
    Argentina Cupa
Pauză
Final
PG
0192
Huracan - Union Santa Fe 23.02 / 00:15
2
0191
Atletico Tucuman - Central Cordoba 23.02 / 00:15
1
0196
Colon Santa FE - San Lorenzo 23.02 / 02:30
1
    Austria Div. 2
Pauză
Final
PG
0274
Lafnitz - FC Juniors 23.02 / 19:30
2
0275
Dornbirn - Kapfenberg 23.02 / 19:30
2
    Azerbaijan Div. 2
Pauză
Final
PG
0203
PFK Zaqatala - Garabagh-2 23.02 / 12:00
    Bangladesh - Championship
Pauză
Final
PG
3770
Dhaka City - Agrani Bank 23.02 / 11:00
    Bangladesh - Premier League
Pauză
Final
PG
0204
Rahmatgonj Mfs - Abahani Ltd. Chittagong 23.02 / 12:00
3771
Rahmatganj MFS - Abahani Limited Chittagong 23.02 / 12:00
    Brazilia Amazonense
Pauză
Final
PG
0284
Penarol AM - Amazonas FC AM 23.02 / 21:30
0324
Nacional AM - Manaus Fc/Am 23.02 / 21:30
    Brazilia Cearense
Pauză
Final
PG
0282
Ferroviario CE - Guarany CE 23.02 / 20:30
1
0283
Icasa CE - Pacajus 23.02 / 20:30
1
    C.E. (F) Calificari
Pauză
Final
PG
3782
Azerbaijan - Moldova 23.02 / 16:00
1
3783
Croatia (F) - Romania (F) 23.02 / 17:00
2
3784
Scotia (F) - Portugalia (F) 23.02 / 17:10
2
3768
Estonia (F) - Slovenia (F) 23.02 / 18:00
3786
Cipru (F) - Finlanda (F) 23.02 / 19:00
3785
Spania (F) - Polonia (F) 23.02 / 20:00
1
    Cehia Cupa
Pauză
Final
PG
0225
FC Banik Ostrava - Trinec 23.02 / 15:00
1
    Columbia Primera A
Pauză
Final
PG
0197
Deportivo Cali - Alianza Petrolera 23.02 / 03:00
2
    Columbia Primera B
Pauză
Final
PG
0195
Atletico Huila - Atletico FC 23.02 / 01:00
2
    Croatia Cupa
Pauză
Final
PG
0226
NK Gosk Dubrovnik - Slaven 23.02 / 15:00
2
    Egipt Cupa
Pauză
Final
PG
0220
Misr Lel Makasa - Ashmoun SC 23.02 / 14:30
1
    Egipt Div.2
Pauză
Final
PG
3781
Gomhoreyet Shebeen - Tanta 23.02 / 14:30
3780
Tersana - Nogoom 23.02 / 14:30
    Elvetia Div. 2
Pauză
Final
PG
0269
FC Aarau - Xamax 23.02 / 19:15
1
0270
FC Winterthur - SC Kriens 23.02 / 19:15
    Etiopia - Premier League
Pauză
Final
PG
0199
Adama City FC - Ethiopia Bunna 23.02 / 09:00
0214
Wolkite City - Saint George SC 23.02 / 14:00
    Franta Liga 3
Pauză
Final
PG
0266
Stade Lavallois Mayenne FC - Stade Choletais 23.02 / 19:00
0267
Le Mans - US Boulogne 23.02 / 19:00
1
0319
Sete 34 FC - Quevillaise Rouen 23.02 / 20:00
2
0320
FC Villefranche-Beaujolais - Red Star 23.02 / 21:00
0316
US Concarneau - Annecy FC 23.02 / 21:00
0317
US Orleans 45 - Saint Brieuc 23.02 / 21:00
0318
US Creteil - AS Lyon-Duchere 23.02 / 21:00
2
    Germania Regionala Sud-Vest
Pauză
Final
PG
0227
SC Freiburg II - TSV Schott Mainz 23.02 / 15:00
1
0278
FK 03 Pirmasens - FC Bayern Alzenau 1920 23.02 / 20:00
2
    Germania Regionala Vest
Pauză
Final
PG
0285
Fortuna Koln - VfB Homberg 23.02 / 20:30
0286
FC Schalke 04 II - FC Wegberg-Beeck 23.02 / 20:30
    India Bangalore Super Div.
Pauză
Final
PG
0205
Young Challengers FC - Bangalore Eagles FC 23.02 / 12:00
    India I-League
Pauză
Final
PG
0202
Aizawl FC - Real Kashmir 23.02 / 10:30
1
0208
Sudeva Delhi - Gokulam Kerala FC 23.02 / 12:30
2
0236
Mohammedan - Chennai City 23.02 / 15:30
2
    India Super League
Pauză
Final
PG
0246
East Bengal - Northeast United FC 23.02 / 16:00
2
    Iran 2 - Azadegan League
Pauză
Final
PG
3773
Mes Shahr-e Babak - Atrak Bojnourd 23.02 / 12:45
3775
Shohada Babolsar - Shams Azar Qazvin 23.02 / 12:45
3774
Vista Turbine - Sepidrood Rasht 23.02 / 12:45
3777
Melli Hafari Ahvaz - Shahrdari Hamedan 23.02 / 13:00
    Iraq Super League
Pauză
Final
PG
0253
AL Najaf - AL Diwaniya 23.02 / 16:30
    Irlanda de N. Premiership
Pauză
Final
PG
0325
FC Portadown - Larne FC 23.02 / 21:30
0358
Dungannon Swifts FC - Glenavon FC 23.02 / 21:45
2
0359
Carrick Rangers FC - Coleraine FC 23.02 / 21:45
2
0360
Ballymena United FC - Cliftonville FC 23.02 / 21:45
0361
Linfield FC - Glentoran FC 23.02 / 21:45
2
3769
Cliftonville - Ballymena 23.02 / 21:45
1
    Israel 2 - L. Nationala
Pauză
Final
PG
0268
Hapoel Katamon - Nes Tziona 23.02 / 19:00
2
    Israel 3 - Liga Alef
Pauză
Final
PG
3778
Maccabi Ironi Tamra - Hapoel Herzelia 23.02 / 13:30
    Kenya Premier league
Pauză
Final
PG
0215
Tusker Football Club - Nzoia United 23.02 / 14:00
0216
Bandari FC - Vihiga United 23.02 / 14:00
    Kuweit 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0239
Al Salmiyah - Al Nasr 23.02 / 15:55
2
0263
Al Arabi - Qadsia SC 23.02 / 18:20
1
    Mexic 1 - Primera Div.
Pauză
Final
PG
0198
Pachuca - G.Chivas 23.02 / 05:00
2
    Moldova Div. 1
Pauză
Final
PG
0209
FC Codru Lazova - FC Petrocub 23.02 / 12:30
0221
Dacia-2 Buiucani - FC Floresti 23.02 / 14:30
1
    Muntenegru 1 CFL
Pauză
Final
PG
0217
FK Zeta Golubovci - FK Rudar Pljevlja 23.02 / 14:00
0228
FK Decic Tuzi - FK Jezero Plav 23.02 / 15:00
0248
FK Sutjeska - FK Iskra Danilovgrad 23.02 / 16:00
0250
FK Podgorica - FK Buducnost 23.02 / 17:00
0258
OFK Titograd - OFK Petrovac 23.02 / 18:00
    Olanda 2 - Eerste Divisie
Pauză
Final
PG
0277
Volendam - Jong Ajax 23.02 / 19:45
2
0362
Jong PSV - Helmond Sport 23.02 / 22:00
1
    Palestina - West Bank League
Pauză
Final
PG
0461
Hilal Al-Quds - Shabab Al Amari 23.02 / 15:45
    Portugalia 1 (F) - Campeonato Nacional
Pauză
Final
PG
0251
Damaiense (F) - Dos Francos (F) 23.02 / 22:00
    Portugalia 2 - Segunda Liga
Pauză
Final
PG
0279
UD Oliveirense - Vilafranquense 23.02 / 20:00
1
    Qatar Liga 1
Pauză
Final
PG
0237
Al Ahli Doha SC - Umm-Salal SC 23.02 / 15:45
1
0260
Al-Sailiya SC - Al Khoor 23.02 / 18:15
1
0261
AL Wakrah - Qatar SC 23.02 / 18:15
    Rusia Tineret
Pauză
Final
PG
3772
Krasnodar U21 - Arsenal Tula U21 23.02 / 12:00
    Scotia Championship
Pauză
Final
PG
0322
Inverness - Alloa 23.02 / 21:00
2
    Slovacia Superliga
Pauză
Final
PG
0229
Sered - Nitra 23.02 / 15:00
2
    Spania 4 - Tercera
Pauză
Final
PG
3787
CD Penaranda - Becerril 23.02 / 21:00
    Tailanda Premier
Pauză
Final
PG
0213
Muang Thong United - Port FC 23.02 / 13:30
1
0218
Trat FC - Suphanburi FC 23.02 / 14:00
2
    Turcia 2 - 1.Lig
Pauză
Final
PG
0210
Umraniyespor - Adana Demirspor 23.02 / 12:30
0211
Bandirmaspor - Keciorengucu 23.02 / 13:00
2
0259
Altay Izmir - Altinordu FK 23.02 / 18:00
1
    Uganda 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0206
Kyetume FC - Bright Stars FC 23.02 / 12:00
0230
Busoga United FC - SC Villa 23.02 / 15:00
0231
Myda FC - Express FC 23.02 / 15:00
0232
Vipers SC - Bul FC 23.02 / 15:00
0233
Wakiso Giants FC - Kampala Capital City Authority FC 23.02 / 15:00
    Ungaria Cupa
Pauză
Final
PG
0264
Mezokovesd SE - Diosgyori 23.02 / 18:30
1
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
0193
Deportivo Maldonado - Plaza Colonia 23.02 / 00:15
1
Tenis
    ATP - Cordoba
Primul set
Final
3577
Munar J. (Esp) - Jarry N. (Chi) 23.02 / 01:00
3579
Koepfer D. (Ger) - Coria F. (Arg) 23.02 / 20:30
3580
Carballes Baena R. (Esp) - Sousa J. (Por) 23.02 / 20:50
3584
Dellien H. (Bol) - Cecchinato M. (Ita) 23.02 / 20:50
4068
Cerundolo J. (Arg) - Seyboth Wild T. (Bra) 23.02 / 22:30
4067
Etcheverry T. M. (Arg) - Martin A. (Svk) 23.02 / 22:30
4066
Bagnis F. (Arg) - Kicker N. (Arg) 23.02 / 22:35
    ATP - Montpellier
Primul set
Final
4011
Griekspoor T. (Ned) - Giron M. (Usa) 23.02 / 11:30
4012
Gojowczyk P. (Ger) - Struff J-L. (Ger) 23.02 / 13:00
3613
Pouille L. (Fra) - Bonzi B. (Fra) 23.02 / 14:05
3616
Ymer M. (Swe) - Vesely J. (Cze) 23.02 / 14:30
3617
Novak D. (Aut) - Simon G. (Fra) 23.02 / 15:45
3614
Gerasimov E. (Blr) - Murray A. (Gbr) 23.02 / 20:00
    ATP - Montpellier Calificari
Primul set
Final
3984
Griekspoor T. (Ned) - Giron M. (Usa) 23.02 / 11:30
3988
Gojowczyk P. (Ger) - Struff J-L. (Ger) 23.02 / 13:00
    ATP - Singapore
Primul set
Final
5311
Uchiyama Y. (Jpn) - Polmans M. (Aus) 23.02 / 06:05
3600
Uchiyama Y. (Jpn) - Polmans M. (Aus) 23.02 / 06:05
3605
Smith J-P. (Aus) - Albot R. (Mda) 23.02 / 08:20
3601
Duckworth J. (Aus) - Hanfmann Y. (Ger) 23.02 / 12:00
3604
Mochizuki S. (Jpn) - Celikbilek A. (Tur) 23.02 / 13:45
    ATP - Cordoba Dublu
Primul set
Final
3587
Monroe N / Sitak A - Arneodo R / Paire B 23.02 / 00:45
    ATP - Montpellier Dublu
Primul set
Final
3618
Davidovich Fokina A / Zapata Miralles B - Arevalo M / Middelkoop M 23.02 / 11:30
3620
Lajovic D / Lopez M - Arends S / Vavassori A 23.02 / 16:10
3622
Golubev A / Nys H - Humbert U / Tsonga J 23.02 / 18:15
    ATP - Singapore Dublu
Primul set
Final
3606
Martinez L D / Vega Hernandez D - Bopanna R / Mclachlan B 23.02 / 06:00
5317
Galloway R / Lawson A - Daniel T / Jung J 23.02 / 07:30
3608
Galloway R / Lawson A - Daniel T / Jung J 23.02 / 07:30
3609
Cerretani J / Shamasdin A - Bublik A / Polmans M 23.02 / 10:00
3612
Gille S./Vliegen J. - King E./Reese H. 23.02 / 10:30
    WTA - Adelaide
Primul set
Final
3595
Teichmann J. B. (Sui) - Mladenovic K. (Fra) 23.02 / 02:30
3594
Putintseva Y. (Kaz) - Siegemund L. (Ger) 23.02 / 10:05
3982
Sanders Storm (Aus) - Tomljanovic A. (Aus) 23.02 / 10:05
3983
Rogers S. (Usa) - Konta J. (Gbr) 23.02 / 11:30
    WTA - Adelaide Dublu
Primul set
Final
3596
Fichman S / Gauff C - Duan Y-Y / Zheng S 23.02 / 12:05
    Challenger - Gran Canaria
Primul set
Final
3721
Giustino L. (Ita) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 23.02 / 12:05
3985
Nava E. (Usa) - Diez S. (Can) 23.02 / 12:05
3986
Molcan A. (Svk) - Endler, Mark Owen 23.02 / 12:05
3725
Napolitano S. (Ita) - Giannessi A. (Ita) 23.02 / 13:30
3724
Barranco C. J. (Esp) - Milojevic N. (Srb) 23.02 / 14:20
3722
Lestienne C. (Fra) - Menendez A. (Esp) 23.02 / 14:40
3989
Moroni M. (Ita) - Guinard M. (Fra) 23.02 / 15:25
3726
Couacaud E. (Fra) - Taberner C. (Esp) 23.02 / 16:00
3723
Pellegrino A. (Ita) - Garcia-Lopez G. (Esp) 23.02 / 19:25
    Challenger - Nur-Sultan I
Primul set
Final
3678
Istomin D. (Uzb) - Yevseyev D. (Kaz) 23.02 / 08:00
3677
Popko D. (Kaz) - Blanch U. (Usa) 23.02 / 09:00
3672
Muller A. (Fra) - Schnur B. (Can) 23.02 / 10:30
3675
Polansky P. (Can) - Marterer M. (Ger) 23.02 / 12:10
3674
Rodionov J. (Aut) - Lenz J. (Ger) 23.02 / 12:15
3987
Quiroz R. (Ecu) - Laaksonen H. (Sui) 23.02 / 16:20
    Challenger - Gran Canaria Dublu
Primul set
Final
3689
Giustino L / Trungelliti M - Doumbia S / Reboul F 23.02 / 16:00
3690
Marrero Curbelo I / Nava E - Glasspool L / Heliovaara H 23.02 / 16:55
3694
Drzewiecki K / Oliveira G - Horansky F / Molcan A 23.02 / 18:30
    Challenger - Nur-Sultan Dublu
Primul set
Final
3679
Gojo B / Stebe C-M - Pasha N / Schnur M 23.02 / 06:00
3682
Ferreira Silva F / Machac T - Istomin D / Yevseyev D 23.02 / 12:40
3685
Lomakin G / Manafov V - Kotov P / Wu T-L 23.02 / 14:40
3680
Skatov T / Tashbulatov D - Polansky P / Schnur B 23.02 / 15:25
Baschet
    Euroliga
Final
1965
Zalgiris - Crvena Zvezda 23.02 / 20:00
    NBA
Final
1945
Houston Rockets - Chicago Bu. 23.02 / 03:00
1946
Dallas Ma. - Memphis Grizzlies 23.02 / 03:30
1947
Oklahoma City - Miami He. 23.02 / 04:00
1948
Utah Jazz - Charlotte 23.02 / 04:00
1949
Phoenix - Portland 23.02 / 04:00
1951
LA Lakers - Washington Wi. 23.02 / 05:00
    FIBA Americup Calificari
Final
1971
Colombia - Argentina 23.02 / 00:30
1950
Chile - Venezuela 23.02 / 04:10
    Estonia-Letonia League
Final
1957
VEF Riga - Valmiera Glass Via 23.02 / 17:00
    Australia NBL
Final
1952
Sydney Kings - Perth Wildcats 23.02 / 08:00
1953
Adelaide 36ers - South East Melbourne Phoenix 23.02 / 10:30
    Austria Bundesliga ABL
Final
1967
ECE Bulls Kapfenberg - Klosterneuburg D. 23.02 / 20:00
1968
ECE Bulls Kapfenberg - Klosterneuburg D. 23.02 / 20:00
    Franta LFB (F)
Final
1966
Basket Landes (F) - Leon Tregor (F) 23.02 / 20:00
1970
Nantes Reze Volley (F) - Lyon (F) 23.02 / 21:00
    Israel National League
Final
1960
AS Ramat Hasharon - Hapoel Afula 23.02 / 19:00
1954
Elizur Ashkelon - Elitzur Kiryat Atta 23.02 / 19:00
    Lituania NKL
Final
1956
Gargzdai SC - Jonavos BC Jonava 23.02 / 18:00
4022
Telsiai - Suduva Mantinga Marijampole 23.02 / 18:00
    Polonia 1 - PLKK (F)
Final
1969
Gdanska (F) - Arka Gdynia (F) 23.02 / 20:30
    Rusia Cupa
Final
1955
BC Samara-Sgeu - Rodniki Izhevsk 23.02 / 16:00
    Spania (F)
Final
3793
Cadi La Seu (F) - Perfumerias Avenida (F) 23.02 / 20:30
    Spania LEB Oro
Final
1961
Murcia Baloncesto - CB Granada 23.02 / 19:00
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
2923
Toronto Maple Leafs - Calgary Flames 23.02 / 02:00
2924
Florida - Dallas Stars 23.02 / 02:00
2925
Carolina Hurricanes - Tampa Bay Lightning 23.02 / 02:00
2926
New York Islanders - Buffalo Sabres 23.02 / 02:00
2928
St. Louis Blues - Los Angeles Kings 23.02 / 03:00
2929
Colorado Avalanche - Vegas 23.02 / 04:00
2930
Arizona C. - Anaheim Ducks 23.02 / 04:00
2931
San Jose - Minnesota Wild 23.02 / 05:30
    Alps Hockey League
Prima perioada
Final
2980
EC Kac II - HK Olimpija 23.02 / 20:00
3087
EHC Bregenzerwald - Vipiteno 23.02 / 20:30
2999
Jesenice - Red Bull Juniors 23.02 / 21:00
    Rusia KHL
Prima perioada
Final
2934
Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo N. Novgorod 23.02 / 12:00
2940
AK Bars Kazan - HC Barys 23.02 / 13:30
2941
HC Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 23.02 / 14:00
2942
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 23.02 / 16:00
2943
Severstal Cherep. - CSKA Moscow 23.02 / 16:00
2944
HC Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 23.02 / 16:00
2945
HC Spartak Moscow - HC Sochi 23.02 / 16:00
2952
HC Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 23.02 / 18:30
2953
Jokerit Helsinki - Vityaz Podolsk 23.02 / 18:30
2973
HC Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 23.02 / 19:30
    Austria EBEL
Prima perioada
Final
2991
Vienna Capitals - RB Salzburg 23.02 / 20:15
2992
HC Innsbruck - BW Linz 23.02 / 20:15
2993
EC Villacher - Graz 99ers 23.02 / 20:15
3000
Bolzano - Sapa Fehervar 23.02 / 21:15
    Belarus Extraliga
Prima perioada
Final
2949
Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 23.02 / 17:45
    Belarus Extraliga - Div. B
Prima perioada
Final
2935
Minskie Zubry - Belarus 23.02 / 12:00
2936
Yunior Minsk - HC Bobruisk-2 23.02 / 12:00
    Cehia - Extraliga
Prima perioada
Final
2948
HC Vitkovice - BK Mlada Boleslav 23.02 / 17:30
2950
HC Olomouc - HC Litvinov 23.02 / 18:00
2964
HC Liberec - Ceske Budejovice 23.02 / 18:00
2951
Mountfield HK - HC Pardubice 23.02 / 18:20
2954
PSG Zlin - HC Ocelari Trinec 23.02 / 18:30
2963
HC Kometa Brno - HC Karlovy Vary 23.02 / 19:00
    Danemarca SuperLiga
Prima perioada
Final
2965
Aalborg Pirates - Rodovre 23.02 / 19:00
2981
IK Sonderjyske - Rungsted Ishockey 23.02 / 20:00
3001
Herlev Eagles - Esbjerg Energy 23.02 / 21:30
    Elvetia NLA
Prima perioada
Final
2996
HC Davos - Tigers Langenau 23.02 / 20:45
2997
EHC Biel - Lausanne HC 23.02 / 20:45
2998
Geneva Servette - EV Zug 23.02 / 20:45
    Finlanda SM Liiga
Prima perioada
Final
2955
JYP Jyvaskyla - TPS Turku 23.02 / 18:30
2956
HPK Hameenlinna - Tappara Tampere 23.02 / 18:30
2957
Jukurit Mikkeli - Pelicans Lahti 23.02 / 18:30
2958
Ilves Tampere - Karpat Oulu 23.02 / 18:30
2959
Kookoo Kouvola - Hifk Helsinki 23.02 / 18:30
2960
Vaasan Sport - Kalpa Hockey 23.02 / 18:30
    Franta L. Magnus
Prima perioada
Final
3004
Cergy-Pontoise - Rouen HE 23.02 / 21:30
    Germania DEL
Prima perioada
Final
2974
Iserlohn Roosters - Pinguins Bremerhaven 23.02 / 19:30
3002
Eisbaren Berlin - Grizzly Wolfsburg (Ger) 23.02 / 21:30
    Germania DEL 2
Prima perioada
Final
2994
Tolzer Lowen - Kassel Huskies 23.02 / 20:30
2995
Bietigheim Steelers - Heilbronner Falken 23.02 / 20:30
    Germania Oberliga
Prima perioada
Final
4023
Starbulls Rosenheim - Peiting 23.02 / 20:30
4024
Krefelder EV - Erfurt 23.02 / 20:30
4026
Diez-Limburg - Tilburg Trappers 23.02 / 21:00
4025
EC Hannover - Crocodiles Hamburg 23.02 / 21:00
    Kazahstan Championship
Prima perioada
Final
2932
Nomad Nur-Sultan - HK Irtys Pavlodar 23.02 / 09:00
2939
Gornyak Rudnyi - HK Beibarys Atyrau 23.02 / 13:00
    Letonia LHL
Prima perioada
Final
2972
HK Prizma - HK Liepaja 23.02 / 19:00
    Liga Erste
Prima perioada
Final
2962
Corona Brasov - Gyergyoi HK 23.02 / 18:30
    Polonia Ekstraliga
Prima perioada
Final
2966
Gorniczy Tychy - KH Sanok 23.02 / 19:00
2975
TKH Torun - MKS Cracovia Krakow 23.02 / 19:30
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
2937
JHC Dynamo Moscow - Ska-1946 23.02 / 12:00
    Rusia VHL
Prima perioada
Final
2933
Gornyak Uchaly - HC Tambov 23.02 / 10:00
2938
Metallurg Novokuznetsk - Zvezda Moscow 23.02 / 12:00
2946
Neftjanik Almetjevsk - HK Ryazan 23.02 / 16:00
2947
Khimik Voskresensk - Chelmet Chelyabinsk 23.02 / 16:00
    Slovacia 1.Liga
Prima perioada
Final
2961
HK Trnava - Reprezentacia SR 23.02 / 18:30
    SUA AHL
Prima perioada
Final
2927
Laval Rocket - Manitoba 23.02 / 02:00
    Suedia Allsvenskan
Prima perioada
Final
2989
Almtuna IS - Tingsryds Aif 23.02 / 20:00
2990
Sodertalje SK - HC Vita Hasten 23.02 / 20:00
    Suedia SHL
Prima perioada
Final
2985
Rogle BK - Farjestads BK 23.02 / 20:00
2986
Linkopings - Skelleftea Aik 23.02 / 20:00
2987
Frolunda HC - IK Oskarshamn 23.02 / 20:00
2988
HC Orebro - Djurgaardens IF 23.02 / 20:00
Handbal
    Liga Campionilor
Final
2506
PSG - KS Vive Tauron Kielce 23.02 / 19:45
2525
Nantes - HC Ppd Zagreb 23.02 / 21:45
2526
Kiel - Aalborg Handball 23.02 / 21:45
    Romania Liga Nationala (F)
Final
2496
Danubius Galati (F) - Ramnicu Valcea (F) 23.02 / 10:30
2497
Bistrita (F) - SCM Craiova (F) 23.02 / 13:15
2498
Rapid Buc. (F) - Gloria Buzau (F) 23.02 / 16:00
2501
CSM Bucuresti (F) - Magura Cisnadie (F) 23.02 / 18:30
    Cupa EHF
Final
2507
Nimes - Dinamo B. 23.02 / 19:45
2508
Magdeburg - Alingsaas HK 23.02 / 19:45
2509
RK Nexe - HC CSKA Moscow 23.02 / 19:45
2511
GOG - RK Trimo Trebnje 23.02 / 19:45
2512
Tatabanya Carbonex KC - K. Schaffhausen 23.02 / 19:45
2527
Ademar - Wisla Plock Ssa 23.02 / 21:45
2528
Fivers Wat Margareten - HC Metalurg-Skopje 23.02 / 21:45
2529
Sporting Clube Portugal - IFK Kristianstad 23.02 / 21:45
    Austria HLA
Final
2502
HC Hard - HC Linz AG 23.02 / 19:00
    Austria WHA (F)
Final
2513
Atzgersdorf (F) - Hypo NO (F) 23.02 / 20:00
2521
HC Fuchse (F) - Graz (F) 23.02 / 20:30
    Cehia Extraliga
Final
2524
Karvina - Plzen 23.02 / 21:15
    Danemarca 1 (F) - Dame.
Final
2500
Silkeborg-Voel (F) - Holstebro (F) 23.02 / 18:00
2505
Aarhus United (F) - Odense (F) 23.02 / 19:30
    Danemarca 2
Final
2519
Hoj Elitehandbold - HEI Skaering 23.02 / 20:00
2520
IK Skovbakken - Ajax Copenhagen 23.02 / 20:00
2523
Elitesport Vendsyssel - Skive FH 23.02 / 21:00
    Estonia Meistriliiga
Final
2503
Raasiku / Mistra - Viljandi HC 23.02 / 19:00
    Germania Bundesliga 2
Final
2522
Rimpar - Dormagen 23.02 / 20:00
    Portugalia 1
Final
2531
Povoa de Varzim AC - Sport Lisboa Benfica 23.02 / 22:30
    Rusia Super Liga (F)
Final
2495
Ufa-Alisa - Agu-Adiif 23.02 / 09:00
    Suedia Allsvenskan
Final
2514
Skaanela IF - Hif Karlskrona 23.02 / 20:00
    Suedia Elitserien
Final
2516
Onnereds - IK Savehof 23.02 / 20:00
2517
IFK Ystad - Lugi HF 23.02 / 20:00
2518
OV Helsingborg - HK Aranas 23.02 / 20:00
Volei
    Liga Campionilor
Final
3842
Modena Volley - Sir Safety Perugia 23.02 / 19:00
    Liga Campionilor (F)
Final
3841
Fenerbahce (F) - Agil Volley Novara (F) 23.02 / 16:00
    Liga MEVZA
Final
3843
ACH Volley Ljubljana - Haok Mladost 23.02 / 19:00
    Challenge Cup (F)
Final
3844
Beziers Volleyball (F) - Galatasaray (F) 23.02 / 19:00
    Argentina A1
Final
3850
Defensores de Banfield - Ciudad De Buenos Aires 23.02 / 23:00
    Austria 1. Bundesliga - PlayOffs
Final
3849
SG Raiffeisen Arbesbach - TJ Sokol Wien 23.02 / 20:30
    Brazilia SuperLiga (F)
Final
3857
Praia Clube (F) - Sesi Bauru (F) 23.02 / 21:30
    Coreea de Sud - V League
Final
3837
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 23.02 / 12:00
    Kazakstan - Liga Nationala
Final
3836
Dynamo Taraz - VC Altai 23.02 / 13:00
3840
Mangystau - VC Pavlodar 23.02 / 16:00
    Rusia - Liga Pro
Final
3835
Payp - Titans 23.02 / 11:00
3838
Tornado - Alliance 23.02 / 13:00
3839
Plamya Pro - Eagles Pro 23.02 / 14:30
    Rusia SuperLiga (F)
Final
3846
Kaliningrad Region (F) - Dinamo Moscova (F) 23.02 / 19:00
    Slovenia 1 (F) PlayOff
Final
3847
Zok Sobota - Mozirje 23.02 / 20:00
Snooker
    Players Championship 2021
Pauză
Final
3799
Lisowski J. (Eng) - Gould M. (Eng) 23.02 / 15:00
3798
Robertson N. (Aus) - Ning L. (Chn) 23.02 / 15:00
3800
O`Sullivan R. (Eng) - Junhui D. (Chn) 23.02 / 21:00
3801
Yuelong Z. (Chn) - Hawkins B. (Eng) 23.02 / 21:00
Fotbal in sala
    Cehia Liga 1
Pauză
Final
3948
SK Slavia Praha - Svarog 23.02 / 21:00
3949
Olympik Melnik - FC Rapid Usti Nad Labem 23.02 / 21:30
    Italia Serie A
Pauză
Final
4035
Acqua Sapone - Real San Giuseppe 23.02 / 21:00
4036
Came Dosson - ASD Meta 23.02 / 21:30
    Rusia Superliga
Pauză
Final
4072
Norilsky Nickel - Torpedo Nizhny Novgorod 23.02 / 12:00
3945
Norilsky Nickel - Torpedo Nizhny Novgorod 23.02 / 12:00
    Spania Primera Division
Pauză
Final
3946
Murcia FS - Fuconsa Jaen 23.02 / 19:00
3947
Inter FS - FS Valdepenas 23.02 / 20:00
Tenis de masa
    Challenger Series 2021
Final
4045
Martinko, Jiri - Qiu, Liang 23.02 / 11:20
4046
Klein, Dennis - Chtchetinine, Evgueni 23.02 / 12:00
4047
Bluhm, Florian - Qiu, Liang 23.02 / 12:40
4048
Cheaib, Dauud - Martinko, Jiri 23.02 / 13:20
4049
Wetzel, Felix - Bluhm, Florian 23.02 / 14:00
4050
Klein, Dennis - Huzjak, Josip 23.02 / 14:40
Bandy
    Suedia Elitserien
Pauză
Final
3807
Broberg/Soderhamn BS - IFK Motala 23.02 / 20:00
3805
Edsbyns IF - IK Sirius BK 23.02 / 20:00
3809
IFK Vanersborg - AIK Stockholm 23.02 / 20:00
3810
IK Tellus - Bollnas Gif 23.02 / 20:00
3806
Sandvikens Aik/Bk - Hammarby If/Bk 23.02 / 20:00
3808
Vetlanda BK - Vasteraas Sk/Bk 23.02 / 20:00
3804
Villa-Lidkoping BK - Frillesaas BK 23.02 / 20:00
Sus