Rezultate
Fotbal
    Anglia Premier League
Pauză
Final
PG
0062
West Ham - Tottenham 21.02 / 14:00
1
0066
Aston Villa - Leicester 21.02 / 16:00
2
0076
Arsenal - Manchester City 21.02 / 18:30
2
0081
Manchester Utd - Newcastle 21.02 / 21:00
1
    Romania Liga 1
Pauză
Final
PG
0074
Gaz Metan M. - CFR Cluj 21.02 / 18:00
2
0057
Astra - Dinamo B. 21.02 / 20:30
1
0085
UTA Arad - Botosani 21.02 / 23:59
    Romania Liga 2
Pauză
Final
PG
1398
Rapid B. - Ripensia Tim. 21.02 / 11:00
1
0828
CSM Slatina - Mioveni 21.02 / 13:00
2
    Italia Serie A
Pauză
Final
PG
0061
Parma - Udinese 21.02 / 13:30
1
0067
Milan - Inter 21.02 / 16:00
2
0077
Atalanta - Napoli 21.02 / 19:00
1
0082
Benevento Calcio - AS Roma 21.02 / 21:45
    Franta Liga 1
Pauză
Final
PG
0063
Montpellier - Rennes 21.02 / 14:00
1
0068
Lens - Dijon 21.02 / 16:00
1
0070
Nice - FC Metz 21.02 / 16:00
2
0071
Nimes - Bordeaux 21.02 / 16:00
1
0069
Strasbourg - Angers 21.02 / 16:00
0075
Lorient - Lille 21.02 / 18:00
2
0083
PSG - AS Monaco 21.02 / 22:00
2
    Germania Bundesliga
Pauză
Final
PG
0064
FC Augsburg - Bayer Leverkusen 21.02 / 14:30
1
0072
Hertha - RB Leipzig 21.02 / 16:30
2
0078
Hoffenheim - Werder 21.02 / 19:00
1
    Spania 1 - LaLiga
Pauză
Final
PG
0065
Barcelona - Cadiz 21.02 / 15:00
1
0073
Sociedad - Alaves 21.02 / 17:15
1
0079
Huesca - Granada 21.02 / 19:30
2
0084
Ath. Bilbao - Villarreal 21.02 / 22:00
2
    SPECIALE AC Milan - Inter
Pauză
Final
PG
5328
AC Milan 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 21.02 / 16:00
5329
Inter 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 21.02 / 16:00
5330
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 21.02 / 16:00
5334
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5338
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5339
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5340
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5341
Scor C. 1-1,2-2,3-3,4-4 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5342
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5343
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
5344
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 21.02 / 16:00
    Franta Cupa
Pauză
Final
PG
5015
SC Schiltigheim - Sedan-Ardennes 21.02 / 15:00
2
5016
Saint Brice FC - GFCO Ajaccio 21.02 / 15:00
2
5017
Le Puy - FC Chamalieres 21.02 / 15:00
    Australia A-League
Pauză
Final
PG
1391
Melbourne Victory - Newcastle United Jets FC 21.02 / 07:05
2
1394
Wellington P. - Sydney W. 21.02 / 09:10
1
    Austria Bundesliga
Pauză
Final
PG
1604
Sturm Graz - Wolfsberger 21.02 / 15:30
2
1605
Admira W. - LASK Linz 21.02 / 15:30
2
1817
FC Salzburg - Rapid Viena 21.02 / 18:00
1
    Belgia Div.A
Pauză
Final
PG
1535
Anderlecht - Kortrijk 21.02 / 14:30
2
1736
Zulte Waregem - Standard Liege 21.02 / 17:00
2
1857
Genk - Beerschot Wilrijk 21.02 / 19:15
2
1899
Antwerp - St. Truiden 21.02 / 21:45
    Brazilia Serie A
Pauză
Final
PG
1378
Fortaleza CE - Bahia BA 21.02 / 02:00
2
1881
Sport Rec. PE - Atletico M. MG 21.02 / 21:00
2
1882
Corinthians SP - Vasco RJ 21.02 / 21:00
1883
Flamengo RJ - Internacional RS 21.02 / 21:00
1
1920
Gremio P.A. - Paranaense PR 21.02 / 23:15
1
1921
Santos FC - Fluminense RJ 21.02 / 23:15
2
1930
Goias GO - Bragantino 21.02 / 23:59
    CAF Cupa Confederatiilor Calificari
Pauză
Final
PG
1565
US Monastir - RCA Raja Casablanca Athletic 21.02 / 15:00
1732
Rivers United FC - Enyimba 21.02 / 17:00
1733
Kabylie - Stade Malien de Bamako 21.02 / 17:00
1816
Pyramids FC - Racing Club Dabidjan 21.02 / 18:00
1847
ES Setif - Asante Kotoko 21.02 / 19:00
    Cehia Div.1
Pauză
Final
PG
1568
Ceske Budejovice - Opava 21.02 / 15:00
2
1569
MFK Karvina - Slovan Liberec 21.02 / 15:00
2
1570
Plzen - Bohemians 21.02 / 15:00
1
1802
Teplice - Slavia Praga 21.02 / 17:30
2
    Croatia Div. 1
Pauză
Final
PG
1640
Osijek - Rijeka 21.02 / 16:00
1
    Danemarca SuperLiga
Pauză
Final
PG
1571
Randers - Nordsjalland 21.02 / 15:00
1
1572
Horsens - Odense 21.02 / 15:00
1737
Aarhus - Sonderjyske 21.02 / 17:00
1
1848
Brondby - Vejle 21.02 / 19:00
1
2001
Lyngby BK - FC Copenhaga 21.02 / 23:59
2
    Elvetia Super Liga
Pauză
Final
PG
1738
Lugano - Luzern 21.02 / 17:00
1
1739
Young Boys - Servette 21.02 / 17:00
1
1740
Zurich - Sion 21.02 / 17:00
2
    Germania Bundesliga 2
Pauză
Final
PG
1537
F. Dusseldorf - Hannover 96 21.02 / 14:30
1
1536
Karlsruher SC - Nurnberg 21.02 / 14:30
2
1538
Wurzburger Kickers - Hamburger SV 21.02 / 14:30
1
    Grecia Div.1
Pauză
Final
PG
1573
PAOK - Lamia 21.02 / 15:00
1
1574
Volos - Smyrnis 21.02 / 15:00
1
1801
Giannina - OFI Creta 21.02 / 17:15
1
1859
Olympiakos - Aris 21.02 / 19:30
1
1996
Panaitolikos - Panathinaikos 21.02 / 23:59
1
    Italia Serie B
Pauză
Final
PG
1641
Reggina 1914 - Pordenone 21.02 / 16:00
1
1900
Lecce - Cosenza 21.02 / 22:00
1
    Olanda 1 - Eredivisie
Pauză
Final
PG
1484
Twente - Feyenoord 21.02 / 13:15
1
1606
Heerenveen - Groningen 21.02 / 15:30
1
1607
RKC Waalwijk - Heracles 21.02 / 15:30
1
1812
PSV - Vitesse 21.02 / 17:45
2
1884
Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam 21.02 / 21:00
1
    Polonia 1 - Ekstraklasa
Pauză
Final
PG
1642
Zaglebie L. - Rakow Cz. 21.02 / 16:00
1
1835
Lech P. - Slask 21.02 / 18:30
1
1994
Piast - Warta P. 21.02 / 23:59
2
    Portugalia 1 - Primeira Liga
Pauză
Final
PG
1741
Rio Ave - Famalicao 21.02 / 17:00
2
1742
Ferreira - Guimaraes 21.02 / 17:00
2
1865
Braga - Tondela 21.02 / 20:00
1
1907
Farense - Benfica 21.02 / 22:15
    Scotia Premiership
Pauză
Final
PG
1743
Rangers - Dundee Utd 21.02 / 17:00
1
1894
Ross County FC - Celtic 21.02 / 21:30
1
    Serbia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
1849
Partizan - Radnik 21.02 / 14:00
1
1850
Napredak - Indija 21.02 / 14:00
1
1496
Mladost - Vojvodina 21.02 / 14:00
2
1497
Proleter - FK Metalac GM 21.02 / 14:00
2
    Spania 2 - LaLiga2
Pauză
Final
PG
1575
Leganes - Tenerife 21.02 / 15:00
1
1744
Mallorca - Almeria 21.02 / 17:00
1
1858
Girona - CD Castellon 21.02 / 19:15
1
1895
Lugo - UD Logrones 21.02 / 21:30
1
1901
Malaga - Vallecano 21.02 / 22:00
1
2002
Fuenlabrada - Real Oviedo 21.02 / 23:59
2
    Turcia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
1455
Erzurum BB - Hatayspor 21.02 / 12:30
2
1576
Sivasspor - Kayserispor 21.02 / 15:00
1
1577
Gazisehir - Antalyaspor 21.02 / 15:00
1819
Fenerbahce - Goztepe 21.02 / 18:00
2
    Ucraina Premier League
Pauză
Final
PG
1498
Ingulets - Vorskla 21.02 / 14:00
1
1745
Shakhtar D. - Rukh Vynnyky 21.02 / 17:00
1
1860
Desna - Dyn. Kiev 21.02 / 19:30
1
4610
Ol. Donetsk - Dnipro 21.02 / 23:59
2
    Ungaria Div.1
Pauză
Final
PG
1608
Budafoki Mte - Puskas Akademia FC 21.02 / 15:30
2
1820
Paksi FC - Kisvarda FC 21.02 / 18:00
1
    Africa Cupa Natiunilor U20
Pauză
Final
PG
1879
Burkina Faso U20 - Namibia U20 21.02 / 21:00
1880
Tunisia U20 - Central African Republic U20 21.02 / 21:00
    Africa de Sud 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
1609
Tshakhuma T.M. - Stellenbosch 21.02 / 15:30
1
1610
Cape Town C. - Moroka Swallows 21.02 / 15:30
2
    Amicale Intercluburi
Pauză
Final
PG
5091
Bayswater City - Sorrento 21.02 / 11:00
5093
Rockingham City - Cockburn City 21.02 / 11:00
5094
Floreat Athena - Balcatta 21.02 / 13:00
5391
Borac Banja Luka - Krupa na Vrbasu 21.02 / 18:00
    Amicale Intertari (F) SheBelieves Cup
Pauză
Final
PG
4692
SUA (F) - Brazilia (F) 21.02 / 22:00
5304
Argentina (F) - Canada (F) 21.02 / 23:59
    Anglia Div.2
Pauză
Final
PG
1139
Newport - Forest Green 21.02 / 15:00
2
    Anglia Premier League 2
Pauză
Final
PG
1643
Southampton U23 - Derby U23 21.02 / 16:00
    Arabia Saudita 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
1964
Abha - Al Raed 21.02 / 23:59
2
1987
Al Wehda - AL Taawoun 21.02 / 23:59
2
1998
AL Shabab (Ksa) - Al Ahli Jeddah 21.02 / 23:59
1
    Arabia Saudita 2 - Div. 1
Pauză
Final
PG
1556
Hajer Club - Al Tai 21.02 / 14:40
1557
AL Adalh FC - Al Nojoom 21.02 / 14:40
1563
AL Kawkab - Najran SC 21.02 / 14:50
1601
Ohud Medina - Al Thuqbah 21.02 / 15:05
    Argentina Cupa
Pauză
Final
PG
1369
Racing Club - Aldosivi 21.02 / 00:20
2
1380
River Plate (Arg) - Rosario 21.02 / 02:30
1
1904
Argentinos Jrs - CA Platense 21.02 / 22:10
2
1905
Sarmiento - Velez S. 21.02 / 22:10
2
1906
Atl.Atlanta - Villa San Carlos 21.02 / 22:10
1923
Patronato P. - Independiente 21.02 / 23:59
2
1933
Newell`s OB - Boca J. 21.02 / 23:59
2
    Armenia 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
4690
Ararat Y. - FC Urartu 21.02 / 12:00
1
4691
Ararat Arm. - Pyunik Y. 21.02 / 12:45
2
    Australia W-League (F)
Pauză
Final
PG
1392
Sydney (F) - Adelaide (F) 21.02 / 07:05
1396
Brisbane R. (F) - Perth (F) 21.02 / 09:05
    Austria Div. 2
Pauză
Final
PG
1410
A. Klagenfurt - Rapid Vienna II 21.02 / 11:30
2
    Belgia Div.B
Pauză
Final
PG
1746
Kmsk Deinze - Club Brugge II 21.02 / 17:00
1
1885
Lommel SK - Lierse Kempenzonen 21.02 / 21:00
1
    Brazilia Alagoano
Pauză
Final
PG
1316
Esportivo Olhodaguense - Desportiva Alianca AL 21.02 / 23:59
    Brazilia Amazonense
Pauză
Final
PG
4241
Manaus FC/AM - Amazonas FC AM 21.02 / 21:30
5392
EC Iranduba Amazonia AM - Sao Raimundo EC AM 21.02 / 21:30
    Brazilia Baiano Div.1
Pauză
Final
PG
1886
Bahia de Feira BA - Jacuipense BA 21.02 / 21:00
    Brazilia Piauiense
Pauză
Final
PG
1332
Altos PI - Flamengo PI 21.02 / 20:45
    Bulgaria Div.1
Pauză
Final
PG
1539
Beroe Stara Zagora - Slavia Sofia 21.02 / 14:30
1
1747
Etar - Levski Sofia 21.02 / 17:00
1985
Tsarsko Selo Sofia - Botev Plovdiv 21.02 / 23:59
1
    Bulgaria Div.2
Pauză
Final
PG
1417
Yantra Gabrovo - FC Pirin Blagoevgrad 21.02 / 12:00
1501
Ludogorets II - PFC Dobrudzha Dobrich 21.02 / 14:00
    Cipru Div.1
Pauză
Final
PG
1648
Ethnikos Achnas FC - AEL Limassol FC 21.02 / 16:00
2
1836
Apollon Limassol FC - Enosis Neon Paralimni 21.02 / 18:30
1
    Columbia Primera A
Pauză
Final
PG
1370
Deportes Pereira - Rionegro Aguilas 21.02 / 00:30
1382
Boyaca Chico FC - C.A. Junior 21.02 / 03:00
1
1889
Deportivo La Equidad - CD Once Caldas 21.02 / 21:00
1902
Deportivo Pasto - Jaguares d. Cordoba 21.02 / 23:00
1
1935
Atletico Nacional - America de Cali 21.02 / 23:59
2
1929
Independiente Santa Fe - Independiente Medellin 21.02 / 23:59
    Columbia Primera B
Pauză
Final
PG
1377
CD Real San Andres - U. Magdalena FC 21.02 / 01:30
2
    Costa Rica Primera
Pauză
Final
PG
1371
Sporting San Jose - Adr Jicaral 21.02 / 01:00
1383
Perez Zeledon - AD San Carlos 21.02 / 04:00
1
1910
CS Cartagines - Liga Deportiva Alajuelense 21.02 / 23:00
2
    Costa Rica Segunda Division
Pauză
Final
PG
1915
AD Ramonense - AD Carmelita 21.02 / 21:00
    Croatia Div. 2
Pauză
Final
PG
1460
Dinamo Zagreb II - HNK Hajduk II 21.02 / 13:00
2
    Danemarca Div.2
Pauză
Final
PG
1579
FC Fredericia - Esbjerg 21.02 / 15:00
2
1649
Vendsyssel FF - Viborg FF 21.02 / 16:00
2
    Ecuador Serie A
Pauză
Final
PG
1379
Manta FC - Barcelona G. 21.02 / 02:00
1
1866
Orense SC - Independiente Valle 21.02 / 20:00
1
1909
Tecnico U. - Delfin SC 21.02 / 22:30
2
1924
CS Emelec - CD Cuenca 21.02 / 23:59
1
    Egipt Div.2
Pauză
Final
PG
5211
El Olympi - Al Jazeera Matrouh 21.02 / 14:30
    Egipt Premier League
Pauză
Final
PG
1542
El Gouna FC - Al Mokawloon Al Arab 21.02 / 14:30
2
1748
Ismaily SC - Enppi Club 21.02 / 17:00
1
1837
Al Ittihad Al Sakandary - Aswan FC 21.02 / 19:30
2
1997
Smouha SC - Al Masry Club 21.02 / 23:59
2
    El Salvador Primera - PlayOffs
Pauză
Final
PG
1359
Sonsonate FC - AD Isidro Metapan 21.02 / 03:00
2
1364
Once Municipal - CD Fas 21.02 / 23:00
1
1361
CD Luis Angel Firpo - CD Aguila 21.02 / 23:15
1
1360
Santa Tecla FC - CD Chalatenango 21.02 / 23:59
1
    Etiopia - Premier League
Pauză
Final
PG
1393
Jimma Aba Jifar - Sidama Bunna SC 21.02 / 09:00
1502
Hawassa City FC - Fasil Kenema 21.02 / 14:00
    Finlanda Cupa Suomen Kakkonen
Pauză
Final
PG
1821
Mariehamn - Honka 21.02 / 16:00
    Germania Liga 3
Pauză
Final
PG
1503
FC Bayern Munich II - Viktoria Koln 21.02 / 14:00
2
1580
Magdeburg - SC Verl 21.02 / 15:00
2
    Germania Regionala Sud-Vest
Pauză
Final
PG
0981
Hessen Kassel - Eintracht Stadtallendorf 21.02 / 15:00
1
    Ghana Liga 1
Pauză
Final
PG
1201
Berekum Chelsea - Dreams FC 21.02 / 17:00
1
1203
Hearts of Oak - Ebusua Dwarfs 21.02 / 17:00
1
1204
Elmina Sharks - Medeama SC 21.02 / 17:00
2
    Grecia Div. 2
Pauză
Final
PG
1561
Apollon Larissa FC - Aoc-Kissamikos 21.02 / 14:00
1
1558
Trikala - Diagoras FC 21.02 / 14:45
2
1559
Ionikos Nikea FC - Levadeiakos 21.02 / 14:45
1
1560
Xanthi - O F Ierapetras 21.02 / 14:45
1
    Guatemala Liga Nationala - Clausura
Pauză
Final
PG
5004
CSD Sacachispas - Deportivo Achuapa 21.02 / 01:00
1
5026
CSD Coban Imperial - CSD Municipal 21.02 / 19:00
1
5027
Deportivo Guastatoya - Deportivo Sanarate 21.02 / 23:00
1
5028
Santa Lucia Cotzumalguapa - Antigua Gfc 21.02 / 23:00
1
5393
CSD Comunicaciones - CSD Xelaju MC 21.02 / 23:59
1
    Honduras Liga Nationala - Clausura
Pauză
Final
PG
5005
Platense FC - Real CD Espana 21.02 / 01:00
    Hong Kong Sapling Cup
Pauză
Final
PG
5389
Lee Man Warriors FC - Hong Kong Rangers 21.02 / 13:00
    India Super League
Pauză
Final
PG
1488
Bengaluru FC - FC Goa 21.02 / 13:30
2
1677
Kerala Blasters FC - Chennaiyin FC 21.02 / 16:00
2
    Islanda Cupa Ligii - Calificare
Pauză
Final
PG
1749
Fjolnir Reykjavik - Fylkir 21.02 / 17:00
2
    Israel Cupa
Pauză
Final
PG
1861
Beitar Shimshon - Shmona 21.02 / 19:30
1867
Hapoel Acre - B. Jerusalem 21.02 / 20:00
1876
H. Beer Sheva - M. Tel Aviv 21.02 / 20:45
    Italia Serie C - Gr. A
Pauză
Final
PG
1489
Carrarese - Novara 21.02 / 13:30
1
1490
Aurora Pro Patria 1919 - Pergolettese 21.02 / 13:30
2
1678
Pontedera - US Alessandria Calcio 1912 21.02 / 16:00
1679
UC Albinoleffe - US Grosseto 21.02 / 16:00
1680
Piacenza Calcio - Calcio Lecco 21.02 / 16:00
2
1681
Juventus U23 - Lucchese 21.02 / 16:00
2
1682
FC Pro Vercelli 1892 - Olbia Calcio 1905 21.02 / 16:00
1683
SSD Pro Sesto - AC Pistoiese 21.02 / 16:00
1
1838
AS Livorno - AC Renate 21.02 / 18:30
2
1896
Como 1907 - AS Giana Erminio 21.02 / 21:30
1
    Italia Serie C - Gr. B
Pauză
Final
PG
1491
Ssd Vis Pesaro 1898 - Perugia 21.02 / 13:30
2
1684
FC Legnago Salus Ssd - Gubbio 21.02 / 16:00
1
1685
SS Arezzo - SS Matelica Calcio Asd 21.02 / 16:00
1
1686
Modena - Sambenedettese 21.02 / 16:00
1
1687
Virtus Vecomp Verona - US Triestina Calcio 1918 21.02 / 16:00
1
1839
Fermana FC - Imolese Calcio 21.02 / 18:30
1
1840
FC Sudtirol - Calcio Padova 21.02 / 18:30
1
1897
Mantova 1911 - AJ Fano 1906 21.02 / 21:30
2
1979
Ravenna FC 1913 - AC Feralpi Salo 21.02 / 23:59
    Italia Serie C - Gr. C
Pauză
Final
PG
1492
Palermo - US Catanzaro 1929 21.02 / 13:30
2
1688
Calcio Catania - Bari 21.02 / 16:00
2
1689
SS Monopoli 1966 - Cavese 1919 21.02 / 16:00
1
1842
Paganese Calcio 1926 - ASD Turris Calcio 21.02 / 16:00
1
1690
Viterbo Calcio - US Vibonese Calcio 21.02 / 16:00
1843
Potenza Calcio - Virtus Francavilla Calcio 21.02 / 16:00
1691
Foggia - Ternana Calcio 21.02 / 16:00
2
1841
Juve Stabia - SS Teramo Calcio 21.02 / 18:30
1
1898
Casertana FC - US Avellino 21.02 / 21:30
2
    Italia Serie D
Pauză
Final
PG
5228
AS Casale Calcio - Lavagnese 21.02 / 15:30
5231
Caronnese ASD - A.C. Bra 21.02 / 15:30
5238
Legnano - A.S.D. Calcio Chieri 1955 21.02 / 15:30
5244
A.S. Ostia Mare Lido Calcio - Siena 21.02 / 15:30
5226
A.S.D. Flaminia Civita Castellana - Sinalunghese 21.02 / 15:30
5232
A.S.D. Portici 1906 - Francavilla 1931 21.02 / 15:30
5229
A.S.D. SanGiovanniValdarno - Citta di Foligno 21.02 / 15:30
5220
AC Virtus Bolzano - Calcio Montebelluna 1919 21.02 / 15:30
5245
ACD Nardo - Sorrento Calcio 21.02 / 15:30
5233
ASD Campodarsego - ASD San Giorgio Sedico 21.02 / 15:30
5237
ASD Cannara - Montevarchi Calcio Aquila 1902 21.02 / 15:30
5250
ASD Seravezza Calcio - Forlì 21.02 / 15:30
5241
Cassino - Insieme Formia 21.02 / 15:30
5218
Castelnuovo Vomano - Atletico Terme Fiuggi 21.02 / 15:30
5242
Citta di Fasano - ASD Puteolana 1902 Internapoli 21.02 / 15:30
5239
Citta Di Sant`Agata - ASD Biancavilla 21.02 / 15:30
5234
Cynthialbalonga - Recanatese 21.02 / 15:30
5240
Fidelis Andria - U.S. Bitonto 21.02 / 15:30
5222
G.S.D. Castelfidardo Calcio - ASD Montegiorgio 21.02 / 15:30
5215
Licata - ASD Marina Di Ragusa 21.02 / 15:30
5213
Messina - Cittanovese 21.02 / 15:30
5214
S.S.D. Correggese Calcio 1948 - ASD Sasso Marconi 21.02 / 15:30
5253
Sammaurese - Pro Livorno 21.02 / 15:30
5246
San Luca - Citta Di Messina 21.02 / 15:30
5230
Santa Maria Cilento - Gelbison Cilento A.S.D 21.02 / 15:30
5243
Savoia 1908 - Monterosi 21.02 / 15:30
5235
Taranto - AZ Picerno ASD 21.02 / 15:30
5221
Tiferno Lerchi - Pianese A.S.D 21.02 / 15:30
5225
USD Latte Dolce - POL Arzachena 21.02 / 15:30
5217
Vastogirardi - Real Giulianova SSD 21.02 / 15:30
5262
Corticella - GS Bagnolese 21.02 / 15:30
5266
Delta Calcio Rovigo - Trento 21.02 / 15:30
5219
Folgore Caratese A.S.D. - Saluzzo 21.02 / 16:00
5216
Team Altamura - Audace Cerignola 21.02 / 16:00
    Italia U19 - 1
Pauză
Final
PG
1413
Sampdoria U19 - Milan U19 21.02 / 11:30
1493
Atalanta U19 - Lazio U19 21.02 / 13:30
    Kosovo - Superliga
Pauză
Final
PG
1521
Llapi - Gjilani 21.02 / 14:00
1522
Ballkani - Feronikeli 21.02 / 14:30
    Luxemburg Div.1
Pauză
Final
PG
1693
FC Progres Niederkorn - Hostert 21.02 / 17:00
1698
FC Rm Hamm Benfica - FC Differdange 03 21.02 / 17:00
1
    Macedonia de N. Div. 1
Pauză
Final
PG
1584
FK Vardar Skopje - FK Pelister Bitola 21.02 / 15:00
1
1585
Struga Trim Lum - Gjorce Petrov 21.02 / 15:00
2
1586
FK Sileks Kratovo - FK Shkendija 21.02 / 15:00
1
1587
FK Renova - FK Belasica Strumica 21.02 / 15:00
2
1588
FK Borec - FK Shkupi 21.02 / 15:00
2
    Mali Premier
Pauză
Final
PG
5283
USFAS Bamako - AS Black Stars 21.02 / 18:00
5299
Djoliba AC Bamako - Onze Createurs 21.02 / 20:00
    Malta 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
1590
Valletta FC - St Lucia FC 21.02 / 15:00
1
1700
Lija Athletic - Hibernians FC 21.02 / 16:00
2
1854
Mosta FC - Sirens FC 21.02 / 19:00
1868
Hamrun Spartans FC - Balzan Youths 21.02 / 20:00
1
    Malta 2 - First Division
Pauză
Final
PG
1420
Marsa FC - Swieqi United FC 21.02 / 12:00
1589
Pieta Hotspurs FC - St Andrews FC 21.02 / 15:00
1853
Zebbug Rangers FC - Naxxar Lions FC 21.02 / 19:00
    Maroc 1 - Botola
Pauză
Final
PG
1701
Rsb Berkane - Sccm Chabab Mohammedia 21.02 / 16:00
2
1834
Rapide Oued Zem - DHJ Difaa Hassani Jdidi 21.02 / 18:15
2
1874
Mas Maghrib A Fes - Hassania Agadir 21.02 / 20:30
    Mexic 1 - Primera Div.
Pauză
Final
PG
1384
Cruz Azul - Toluca 21.02 / 03:00
1
1387
Atlas FC - CF America 21.02 / 05:00
2
1869
Pumas Unam - Club Leon 21.02 / 20:00
2
1925
Queretaro - Puebla FC 21.02 / 23:59
1
1934
Tigres UANL - Xolos de Tijuana 21.02 / 23:59
1
    Nigeria Liga 1
Pauză
Final
PG
1754
Abia Warriors FC - Warri Wolves FC 21.02 / 17:00
1757
Enugu Rangers International FC - Kwara United 21.02 / 17:00
1758
FC Ifeanyi Ubah - Katsina United FC 21.02 / 17:00
1759
Jigawa Golden Stars - Nasarawa United 21.02 / 17:00
1760
Lobi Stars - Kano Pillars FC 21.02 / 17:00
1761
MFM FC - Adamawa United FC 21.02 / 17:00
1763
Sunshine Stars FC - Heartland FC Owerri 21.02 / 17:00
    Noua Zeelanda Div.1
Pauză
Final
PG
1389
Waitakere United - Hawkes Bay United 21.02 / 04:00
1
1388
Eastern Suburbs AFC - Hamilton Wanderers AFC 21.02 / 05:00
2
    Olanda 2 - Eerste Divisie
Pauză
Final
PG
1485
NEC Nijmegen - Graafschap 21.02 / 13:15
2
2000
Jong AZ Alkmaar - Go Ahead E. 21.02 / 23:59
2
    Oman Liga 1
Pauză
Final
PG
1810
Al-Rustaq - AL Musannah SC 21.02 / 17:35
2
    Panama Div. 1
Pauză
Final
PG
5303
Alianza - Sporting Miguelito 21.02 / 23:59
    Paraguay Div.1
Pauză
Final
PG
1372
Club Guarani - Olimpia Asuncion 21.02 / 01:45
2
1376
Cerro Porteno - Guairena FC 21.02 / 23:30
1
1375
Nacional Asuncion - Club Libertad Asuncion 21.02 / 23:59
2
    Portugalia 2 - Segunda Liga
Pauză
Final
PG
1486
Leixoes - GD Estoril Praia 21.02 / 13:15
2
1705
FC Penafiel - Porto B 21.02 / 16:00
1764
Ac. Viseu - FC Arouca 21.02 / 17:00
2
1988
Benfica B - Mafra 21.02 / 23:59
1
2006
Varzim - Covilha 21.02 / 23:59
2
    Portugalia 3 - Camp. de Portugal
Pauză
Final
PG
1461
CD Trofense - Maritimo Madeira B 21.02 / 13:00
1771
Rio Ave FC B - FC Tirsense 21.02 / 13:00
1462
Caldas SC - UD Santarém 21.02 / 13:00
1798
Praiense - Sporting Clube Ideal 21.02 / 14:00
1562
CD Pinhalnovense - Setubal 21.02 / 14:45
1769
Vidago FC - Braga B 21.02 / 17:00
1772
Berco SC - AD Fafe 21.02 / 17:00
1774
SC Salgueiros - Amarante FC 21.02 / 17:00
1776
Gondomar SC - Leca FC 21.02 / 17:00
1778
Sao Joao Ver - Valadares Gaia FC 21.02 / 17:00
1779
Anadia FC - Cfc-Cf Canelas 2010 21.02 / 17:00
1782
Vitoria Sernache - Clube Desportivo de Alcains 21.02 / 17:00
1783
Oliveira Hospital - GD Carapinheirense 21.02 / 17:00
1786
CA Pero Pinheiro - 1 Dezembro 21.02 / 17:00
1789
Sportivo de Loures - UFC Almeirim 21.02 / 17:00
1790
Alverca Futebol - Sintrense 21.02 / 17:00
1791
SC Olhanense - Juventude Evora 21.02 / 17:00
1794
Lusitano Evora - Mineiro Aljustrelense 21.02 / 17:00
1706
GD Fontinhas - Sporting Lisbon B 21.02 / 17:00
    Portugalia U23 Championship
Pauză
Final
PG
1459
Maritimo U23 - Leixoes U23 21.02 / 12:45
    Rusia Cupa
Pauză
Final
PG
1494
TSKA Moscova - SKA Khabarovsk 21.02 / 13:30
1707
Krasnodar - Sochi 21.02 / 16:00
1708
Lok. Moscova - Tambov 21.02 / 16:00
1845
FK Rostov - Akhmat Grozny 21.02 / 18:30
1944
Khimki - Samara 21.02 / 23:59
    Serbia 2 - Prva Liga
Pauză
Final
PG
1529
FK Dinamo Vranje - FK Graficar Beograd 21.02 / 14:00
1530
FK Radnicki Sremska Mitrovica - FK Imt Novi Beograd 21.02 / 14:00
    Slovacia Superliga
Pauză
Final
PG
1717
Dun. Streda - Zilina 21.02 / 16:00
1
    Slovenia 1 PrvaLiga
Pauză
Final
PG
1713
Domzale - Tabor Sezana 21.02 / 16:00
2
1813
Aluminij - O. Ljubljana 21.02 / 17:45
    Spania 3 - Segunda B
Pauză
Final
PG
1456
CF Getafe B - Atletico Madrid B 21.02 / 12:30
2
1457
Real Madrid Castilla - UD Poblense 21.02 / 12:45
1
1463
Celta de Vigo B - Salamanca CF Uds 21.02 / 13:00
2
1464
CD Ebro - Club Haro Deportivo 21.02 / 13:00
1
1465
CF Badalona - AE Prat 21.02 / 13:00
1
1466
Espanyol II - UE Llagostera 21.02 / 13:00
2
1467
Hercules CF - UD Ibiza Eivissa 21.02 / 13:00
1
1468
Pena Deportina - Orihuela CF 21.02 / 13:00
1
1425
Valencia CF Mestalla - CF Villarreal B 21.02 / 13:00
1
1469
CF Algeciras - CD San Fernando 21.02 / 13:00
2
1470
Cadiz B - UD Tamaraceite 21.02 / 13:00
1
1471
Recreativo de Huelva - Marbella FC 21.02 / 13:00
2
1426
Atletico Sanluqueno - CD Marino 21.02 / 13:00
1
1473
LAS Rozas - San Sebastian Reyes 21.02 / 13:00
2
1474
Rayo Majadahonda - Sadcf Internacional De Madrid Dsl 21.02 / 13:00
2
1475
UD Socuellamos CF - Melilla UD 21.02 / 13:00
2
1476
Villarrubia CF - CP Villarrobledo 21.02 / 13:00
2
1427
Real Valladolid B - Numancia 21.02 / 13:00
1
1477
UD Las Palmas B - Real Balompedica Linense 21.02 / 14:00
1
1803
Unionistas CF - Zamora CF 21.02 / 17:30
2
1804
Sporting Gijon B - CD Covadonga 21.02 / 17:30
2
1805
UP Langreo - Marino Luanco 21.02 / 17:30
2
1806
CD Izarra - CA Osasuna B 21.02 / 17:30
2
1807
Sociedad Deportivo Tarazona - CD Calahorra 21.02 / 17:30
2
1808
Olot - FC Andorra 21.02 / 17:30
1
1809
CD Alcoyano - CF La Nucia 21.02 / 17:30
1
1814
CD Badajoz - CF Talavera de La Reina 21.02 / 17:45
1421
CD Guijuelo - FC Coruxo 21.02 / 18:00
2
1422
Pontevedra CF - SD Compostela 21.02 / 18:00
2
1823
Racing Santander - CD Laredo 21.02 / 18:00
1
1824
SD Logrones - SD Ejea 21.02 / 18:00
1
1825
CD El Ejido 2012 - Sevilla Atletico 21.02 / 18:00
1826
Real Murcia CF - Yeclano Deportivo 21.02 / 18:00
1
1827
Extremadura UD - CF Villanovense 21.02 / 18:00
1
1855
Arenas Club de Getxo - Barakaldo CF 21.02 / 19:00
1
1856
Cordoba CF - CD Linares 21.02 / 19:00
1
1862
Barcelona B FC - CE Lhospitalet 21.02 / 19:30
1
1863
UD Cornella - Lleida Esportiu 21.02 / 19:30
2
    Spania 4 - Tercera
Pauză
Final
PG
5165
Acero - Recambios Colon 21.02 / 12:00
5167
Cartagena II - Cartagena 21.02 / 12:30
5173
EDMF Churra - Real Murcia II 21.02 / 12:30
5168
Muleno - Mazarron Fútbol Club 21.02 / 12:30
5171
Calahorra II - Naxara 21.02 / 12:30
5174
Basconia - Pasaia 21.02 / 12:30
5169
CD El Alamo - AD Parla 21.02 / 12:30
5170
San Fernando de Henares - Paracuellos Antamira 21.02 / 12:30
5176
Villajoyosa CF - Olimpic de Xativa 21.02 / 12:45
5097
Mallorca II - Santanyi 21.02 / 13:00
5177
Águilas - Estrella Grana El Palmar 21.02 / 13:00
5196
Chinato - CD Coria 21.02 / 13:00
5179
CP Olivenza - UD Fuente de Cantos 21.02 / 13:00
5189
Berceo - Club Atletico Vianes 21.02 / 13:00
5178
Real Aviles - CD Vallobin 21.02 / 13:00
5198
Guarnizo - Gimnastica de Torrelavega 21.02 / 13:00
5188
Castelldefels - San Cristobal 21.02 / 13:00
5184
Unio Esportiva Vilassar de Mar - UE Figueres 21.02 / 13:00
5099
Soller - CE Felanitx 21.02 / 17:00
5267
Oyonesa - Varea 21.02 / 17:00
5268
CD Robres - Sarinena 21.02 / 17:00
5199
Velez - Estepona 21.02 / 17:00
5269
Leganes II - Trival Valderas 21.02 / 17:15
5280
Viveiro - Sociedad Deportiva Fisterra 21.02 / 17:30
5277
Club Deportivo Bullense - CA Pulpileno 21.02 / 17:30
5278
Trujillo - CP Cacereno 21.02 / 17:30
5273
Utebo - UD Barbastro 21.02 / 17:30
5272
Praviano - SD Lenense 21.02 / 17:30
5281
Cayon - SD Textil Escudo 21.02 / 17:30
5279
UE Valls - CE Europa 21.02 / 17:30
5270
ED Moratalaz - Villanueva del Pardillo 21.02 / 17:30
5288
Arosa - UD Ourense 21.02 / 18:00
5291
Mostoles C.F. - Real Aranjuez 21.02 / 18:00
5284
Cristo Atletico - UD Santa Marta 21.02 / 18:00
5297
Lorca - Club Deportiva Minera 21.02 / 19:00
5296
CD Roda - Vilamarxant 21.02 / 19:00
5298
Hercules II - Novelda 21.02 / 19:30
5300
UD Logrones II - Racing Rioja CF 21.02 / 20:00
    Suedia Cupa Calificari
Pauză
Final
PG
1716
Kalmar - Umea FC 21.02 / 13:00
1531
Malmo - Vasteraas SK 21.02 / 14:00
1532
Halmstad - Gais 21.02 / 14:00
1533
Mjallby - Akropolis IF 21.02 / 14:00
1714
Hacken - Dalkurd 21.02 / 16:00
1715
IK Gauthiod - Helsingborg 21.02 / 16:00
1828
Djurgarden - Brage 21.02 / 18:00
1829
Landskrona Bois - Ostersunds 21.02 / 18:00
2007
Elfsborg - Degerfors 21.02 / 23:59
2008
Utsiktens BK - Falkenbergs 21.02 / 23:59
    Tailanda Div.2
Pauză
Final
PG
5166
Udon Thani FC - Chainat FC 21.02 / 12:00
5200
Chiangmai FC - Ranong United 21.02 / 13:00
5201
Kasetsart University FC - Samut Prakan Customs United FC 21.02 / 13:00
5210
Lampang - Ayutthaya United 21.02 / 14:00
5209
Nakhon Pathom United FC - Khonkaen FC 21.02 / 14:00
    Tailanda Premier
Pauză
Final
PG
1478
Samut Prakan City FC - Prachuap FC 21.02 / 13:00
1
1495
Chonburi FC - Police Tero FC 21.02 / 13:30
1
1534
Sukhothai FC - Nakhon Ratchasima FC 21.02 / 14:00
    Tunisia Liga 2
Pauză
Final
PG
5019
Sporting Ben Arous - Kalaa Sport 21.02 / 15:00
5021
ES Jerba Midoun - Club Menzel Bouzelfa 21.02 / 15:00
5024
ES Rades - AS Mhamdia 21.02 / 15:00
    Turcia 2 - 1.Lig
Pauză
Final
PG
1458
Tuzlaspor - Boluspor 21.02 / 12:30
2
1830
Balikesirspor - Bursaspor 21.02 / 18:00
1
    Turcia Liga 4
Pauză
Final
PG
1439
Sile Yildizspor - Kasimpasa Erokspor 21.02 / 12:00
1442
Karsiyaka - Yalovaspor 21.02 / 12:00
1444
Carsambaspor - Catalcaspor 21.02 / 12:00
1446
Bayrampasa - Antalya Kestelspor 21.02 / 12:00
1450
Muglaspor - Yeni Aksarayspor 21.02 / 12:00
1451
Turk Metal Kirikkale - Bergama 21.02 / 12:00
    Ungaria Div.2
Pauză
Final
PG
1594
Debreceni Eac - Szolnoki Mav FC 21.02 / 15:00
1595
Gyirmot Gyor - BFC Siofok 21.02 / 15:00
1596
FC Ajka - Szombathelyi Haladas 21.02 / 15:00
1597
Pecs MFC - Aqvital FC Csakvar 21.02 / 15:00
1598
Soroksar SC - Bekescsaba 1912 Elore 21.02 / 15:00
1599
Dorogi FC - Kazincbarcikai SC 21.02 / 15:00
1832
Szeged 2011 - Debreceni VSC 21.02 / 18:00
1833
Kaposvari Rakoczi FC - Szentlorinc SE 21.02 / 18:00
1875
Vasas FC - Budaorsi SC 21.02 / 20:30
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
1368
Defensor Sporting - Liverpool M. 21.02 / 00:15
2
1381
Mdeo. Wanderers - Penarol (Uru) 21.02 / 02:45
2
1903
CA Rentistas - Torque 21.02 / 22:00
2
1928
Nacional (URU) - CA Fenix 21.02 / 23:59
1
    Zambia Premier League
Pauză
Final
PG
4407
Young Green Eagles FC - Power Dynamos 21.02 / 13:00
4408
Lusaka Dyn. - Buildcon 21.02 / 15:00
Tenis
    ATP - Australian Open
Primul set
Final
5055
Djokovic N. (Srb) - Medvedev D. (Rus) 21.02 / 10:30
    ATP - Australian Open Dublu
Primul set
Final
4929
Ram R./Salisbury J. - Dodig I./Polasek F. 21.02 / 06:00
    ATP - Cordoba Calificari
Primul set
Final
5133
Cerundolo J. (Arg) - Tenti F. (Arg) 21.02 / 00:50
5413
Bagnis F. (Arg) - Collarini A. (Arg) 21.02 / 16:10
5415
Diaz Acosta F. (Arg) - Ugo Carabelli C. (Arg) 21.02 / 16:10
5419
Escobedo E. (Usa) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) 21.02 / 17:30
5418
Olivo R. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) 21.02 / 18:25
    Challenger - Biella 2
Primul set
Final
5307
Kwon Soon W. (Kor) - Musetti L. (Ita) 21.02 / 16:30
    Challenger - Concepcion
Primul set
Final
5425
Cerundolo F. (Arg) - Baez S. (Arg) 21.02 / 22:30
    ITF (M) - Naples
Primul set
Final
5421
Tabur C. (Fra) - Harrison C. (Usa) 21.02 / 18:05
Baschet
    NBA
Final
2267
Charlotte - Golden State 21.02 / 03:00
2270
LA Lakers - Miami He. 21.02 / 03:30
2269
Memphis Grizzlies - Phoenix 21.02 / 04:10
2271
Chicago Bu. - Sacramento 21.02 / 04:10
2272
Portland - Washington Wi. 21.02 / 05:00
2333
New Orleans P. - Boston Celtics 21.02 / 22:30
2334
Cleveland Ca. - Oklahoma City 21.02 / 23:59
2335
Toronto R. - Philadelphia 76ers 21.02 / 23:59
2336
Orlando - Detroit Pi. 21.02 / 23:59
    C.E. - Calificari
Final
4637
Macedonia de N. - Italia 21.02 / 14:00
4639
Rusia - Estonia 21.02 / 17:00
4640
Georgia - Finlanda 21.02 / 17:00
4643
Spania - Israel 21.02 / 18:30
4644
Ungaria - Austria 21.02 / 20:00
    Anglia BBL
Final
2300
Sheffield Sharks - Cheshire Phoenix 21.02 / 17:00
    Australia NBL
Final
2273
South East Melbourne Phoenix - Brisbane Bullets 21.02 / 06:00
    Islanda Urvalsdeild (F)
Final
2308
KR Reykjavik (F) - Snaefell (F) 21.02 / 18:00
2309
Skallagrimur (F) - Valur (F) 21.02 / 18:00
2323
Haukar (F) - Fjolnir Reykjavik (F) 21.02 / 20:00
    Italia A2
Final
2285
Auxilium Torino - Pallacanestro Trapani 21.02 / 13:00
2310
AS Pistoia Basket 2000 - Basket Scafati 21.02 / 18:00
2318
Eurobasket Roma - Ravenna Piero Manetti 21.02 / 19:00
2319
Novipiu Casale Monferrato - Amici Pallacanestro Udinese 21.02 / 19:00
2321
BLU Basket 1971 - Derthona Basket 21.02 / 19:00
    Italia Serie A1 (F)
Final
2313
Broni (F) - Magnolia Basket (F) 21.02 / 19:00
2314
San Giovanni (F) - Basket Costa (F) 21.02 / 19:00
2315
Empoli (F) - Virtus Bologna (F) 21.02 / 19:00
    Rusia Premier (F)
Final
2266
Dyn. Kursk (F) - Spartak Noginsk (F) 21.02 / 15:00
    Turcia Super Lig (F)
Final
2287
Cukurova (F) - Kayseri Basketbol (F) 21.02 / 13:00
2291
Elazig IL O.I. (F) - Ormanspor (F) 21.02 / 14:15
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
3390
Carolina Hurricanes - Tampa Bay 21.02 / 02:00
3391
Pittsburgh Penguins - New York Islanders 21.02 / 02:00
3392
Columbus - Nashville 21.02 / 02:00
3399
St. Louis Blues - San Jose 21.02 / 02:00
3393
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs 21.02 / 02:00
3394
Arizona C. - Los Angeles Kings 21.02 / 02:00
3405
Anaheim Ducks - Minnesota Wild 21.02 / 04:00
3489
Washington Capitals - New Jersey Devils 21.02 / 21:00
3480
Boston Bruins - Philadelphia Flyers 21.02 / 23:59
    Rusia KHL
Prima perioada
Final
3416
HC Barys - Sibir Novosibirsk 21.02 / 13:00
3418
Avtomobilist Yekaterinburg - HC Sochi 21.02 / 14:00
3495
Red Star Kunlun - SKA Saint Petersburg 21.02 / 23:59
3509
Jokerit Helsinki - Vityaz Podolsk 21.02 / 23:59
    Austria EBEL
Prima perioada
Final
3450
RB Salzburg - Sapa Fehervar 21.02 / 17:00
3464
KAC Klagenfurt - Bolzano 21.02 / 18:30
3465
Graz 99ers - Dornbirn Bulldogs 21.02 / 18:30
3466
HC Innsbruck - EC Villacher 21.02 / 18:30
3467
BW Linz - Iclinic Bratislava 21.02 / 18:30
    Cehia - Extraliga
Prima perioada
Final
3429
PSG Zlin - Ceske Budejovice 21.02 / 16:30
3430
HC Vitkovice - HC Karlovy Vary 21.02 / 17:00
3432
Mountfield HK - Sparta Prague 21.02 / 17:00
3452
HC Plzen - HC Kometa Brno 21.02 / 17:30
3451
HC Olomouc - BK Mlada Boleslav 21.02 / 19:00
    Danemarca SuperLiga
Prima perioada
Final
3423
Herlev Eagles - Aalborg Pirates 21.02 / 16:00
    Franta L. Magnus
Prima perioada
Final
3473
Gap HC - Cergy-Pontoise 21.02 / 19:30
    Germania DEL
Prima perioada
Final
3422
Augsburger Panther - Nuremberg Ice Tigers 21.02 / 15:30
3456
Dusseldorfer EG - Cologne Haie 21.02 / 18:00
    Germania DEL 2
Prima perioada
Final
3455
Wolfe Freiburg - Tolzer Lowen 21.02 / 18:00
    Kazahstan Championship
Prima perioada
Final
5145
Altay Torpedo - Aktobe 21.02 / 13:00
5146
Kokshetau - Almaty 21.02 / 13:00
    Liga Erste
Prima perioada
Final
3479
Debreceni Egyetem - MAC Ujbuda 21.02 / 19:30
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
3413
Krasnaya Armiya - Kapitan Stupino 21.02 / 12:00
3415
Chaika Nizhny Nov. - Kuznetskie Medvedi 21.02 / 12:00
3417
HK Riga - Russkie Vityazi 21.02 / 13:00
    Rusia VHL
Prima perioada
Final
5147
HC Yugra Khanty-Mansiysk - HK Dynamo Tver 21.02 / 14:00
5148
Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 21.02 / 14:00
5149
Dizel Penza - HC Rostov 21.02 / 16:00
    Slovacia 1.Liga
Prima perioada
Final
3457
HK Trnava - HK Spartak Dubnica 21.02 / 18:00
3458
HC Topolcany - HK 36 Skalica 21.02 / 18:00
3459
MHK Martin - Spisska Nova Ves 21.02 / 18:00
    Slovacia Extraliga
Prima perioada
Final
3449
Dukla Michalovce - HC Banska Bystrica 21.02 / 17:00
3453
Slovan Bratislava - HK Poprad 21.02 / 17:30
3462
HKM Zvolen - Nove Zamky 21.02 / 18:00
3463
HC Detva - Dukla Trencin 21.02 / 18:00
3475
Dvtk Jegesmedvek - HK Nitra 21.02 / 18:30
    SUA AHL
Prima perioada
Final
3398
Lehigh Valley Phantoms - Binghamton Devils 21.02 / 02:05
    Suedia Allettan Norra
Prima perioada
Final
3279
Ostersunds IK - Forshaga IF 21.02 / 16:00
3433
IF Vallentuna - Hammarby Hockey 21.02 / 17:00
3435
Gripen Nykoping - Wings Arlanda 21.02 / 17:00
3436
Tranaas Aif - Tyringe Sos 21.02 / 17:00
3439
Surahammar IF - Grums IK 21.02 / 17:00
3445
Huddinge IK - Mariestads Bois 21.02 / 17:00
    Suedia Allsvenskan
Prima perioada
Final
3428
Vasby IK - AIK IF 21.02 / 16:00
3427
Timraa IK - Vasterviks IK 21.02 / 18:30
Handbal
    Liga Campionilor
Final
2662
HC Vardar Pro Skopje - Elverum Handball 21.02 / 17:00
    Cupa EHF (F)
Final
2663
Kastamonu (F) - Nantes (F) 21.02 / 17:00
    Danemarca 2
Final
5350
HC Midtjylland - TM Tonder 21.02 / 15:00
    Finlanda SM Liga
Final
2655
Riihimaen Cocks - Dicken 21.02 / 16:00
    Franta LNH Starligue
Final
2681
Nantes - Pays Aix 21.02 / 18:00
    Germania Bundesliga
Final
2650
Fuchse B. - Rhein-Neckar 21.02 / 14:30
2669
Kiel - Magdeburg 21.02 / 17:00
2670
Flensburg-H. - Lemgo 21.02 / 17:00
2671
Bergischer Handball - Balingen-W. 21.02 / 17:00
2672
Ludwigshafen - Essen 21.02 / 17:00
2673
Hannover B. - Nordhorn-Lingen 21.02 / 17:00
    Germania Bundesliga (F)
Final
2668
Leverkusen (F) - Bensheim-Auerbach (F) 21.02 / 17:00
    Germania Bundesliga 2
Final
2666
Gummersbach - Lubeck-Schwartau 21.02 / 17:00
2682
Emsdetten - Hamm-Westfalen 21.02 / 18:00
    Islanda Olis
Final
2654
IBV Vestmannaeyjar - FH Hafnarfjardar 21.02 / 15:30
2679
Thor Akureyri - KA Akureyri 21.02 / 18:00
    Polonia Superliga
Final
2649
SPR Stal Mielec - KS Nmc Powen Zabrze 21.02 / 14:30
    Rusia Super Liga (F)
Final
2642
Stavropoliye-Skfu - Dinamo Sinara 21.02 / 13:00
2653
Rostov-Don (F) - CSKA Moscova (F) 21.02 / 15:00
    Spania Liga Asobal
Final
2539
BM Benidorm - Puerto Sagunto 21.02 / 13:00
2643
FC Barcelona - La Rioja 21.02 / 13:00
    Suedia Allsvenskan
Final
2665
LIF Lindesberg - Rimbo HK 21.02 / 17:00
    Suedia Elitserien
Final
2661
IFK Kristianstad - IK Savehof 21.02 / 16:15
    Suedia Elitserien (F)
Final
2699
Onnereds (F) - Kungalvs (F) 21.02 / 23:59
    Ungaria NB1
Final
5047
Dabas KC Vse - Gyongyosi Fkk 21.02 / 19:30
Rugby
    Anglia Premiership
Final
3657
London Irish - Bristol RC Bears 21.02 / 17:00
    Franta - Pro D2
Final
3630
Provence Rugby - US Oyonnax 21.02 / 15:30
3633
US Carcassonne - Biarritz Olympique 21.02 / 18:15
Fotbal in sala
    Polonia Ekstraklasa
Pauză
Final
4049
GI Malepszy Futsal Leszno - Lsss Team Lebork 21.02 / 18:00
Floorball
    Cehia - Extraliga
Pauză
Final
3602
Sokol Kral Vinohrady - 1 SC Vitkovice Oxdog 21.02 / 16:00
3608
Tj Jm Chodov - Panthers Otrokovice 21.02 / 17:00
3614
Tatran Omlux Stresovice - Black Angels 21.02 / 18:00
3619
Sokol Pardubice - Hattrick Brno 21.02 / 19:00
    Finlanda - Salibandyliiga
Pauză
Final
3612
Tiikerit - TPS 21.02 / 17:00
3618
OLS Oulu - Nurmon Jymy 21.02 / 18:00
    Suedia - Allsvenskan Norra
Pauză
Final
3601
Bele Barkarby IF Ibf - Hudik/Bjorkberg Ibk 21.02 / 14:00
3603
FBI Tullinge - Salems IF 21.02 / 16:00
3609
Taby FC - Gavle Gik 21.02 / 17:00
    Suedia - Superligan
Pauză
Final
3611
Storvreta Ibk - Hollvikens Ibf 21.02 / 14:00
3606
FC Helsingborg - Thorengruppen SK 21.02 / 16:00
3610
Pixbo Wallenstam - Jonkopings IK 21.02 / 17:00
3613
Vaxjo Ibk - Linkoping Ibk 21.02 / 17:30
3616
Mullsjo Ais - Fagerhult Habo Ibk 21.02 / 18:00
3617
IBK Dalen - IBF Falun 21.02 / 18:00
    Suedia - Superligan (F)
Pauză
Final
3600
Endre (F) - IK Sirius (F) 21.02 / 13:30
3605
Malmo (F) - Kais Mora (F) 21.02 / 16:00
Sporturi de contact
    UFC Fight Night
Pauză
Final
4208
A.Zahabi - D.Rodriguez 21.02 / 00:20
4200
K.Vieira - Y.Kunitskaya 21.02 / 01:00
4206
D.Minner - C.Rosa 21.02 / 01:00
4204
E.Wineland - J.Castaneda 21.02 / 01:00
4205
S.Dobson - C.ONeill 21.02 / 01:00
4202
J.Erosa - N.Landwehr 21.02 / 01:00
4203
N.Imavov - P.Hawes 21.02 / 01:00
4379
J.Gordon - D.Chavez 21.02 / 01:00
Fotbal Australian
    Australia AFL (F)
Pauză
Final
4665
Brisbane Lions (F) - Adelaide Crows (F) 21.02 / 04:10
Sus