Rezultate
Fotbal
    Anglia Premier League
Pauză
Final
PG
0042
Southampton - Chelsea 20.02 / 14:30
1
0049
Burnley - West Brom 20.02 / 17:00
0054
Liverpool - Everton 20.02 / 19:30
2
0059
Fulham - Sheffield Utd 20.02 / 22:00
1
    Romania Liga 1
Pauză
Final
PG
0050
Sepsi - Acad.Clinceni 20.02 / 17:00
0080
FCSB - Chindia Targ. 20.02 / 20:00
1
    Romania Liga 2
Pauză
Final
PG
0825
Csik.M.Ciuc - CSM Resita 20.02 / 11:00
1
0829
Asf Comuna Recea - Concordia C. 20.02 / 11:00
0827
Aerostar Bacau - FC Unirea Slobozia 20.02 / 11:00
2
0826
Dun.Calarasi - Farul C. 20.02 / 12:30
2
    Italia Serie A
Pauză
Final
PG
0044
Lazio - Sampdoria 20.02 / 16:00
1
0053
Genoa - Verona 20.02 / 19:00
2
0058
Sassuolo - Bologna 20.02 / 21:45
2
    Franta Liga 1
Pauză
Final
PG
0041
St.Etienne - Reims 20.02 / 14:00
2
0052
Nantes - Marseille 20.02 / 18:00
1
    Germania Bundesliga
Pauză
Final
PG
0045
M`gladbach - Mainz 20.02 / 16:30
2
0046
SC Freiburg - Union Berlin 20.02 / 16:30
2
0048
Eintracht F. - Bayern M. 20.02 / 16:30
1
0047
1. FC Cologne - VfB Stuttgart 20.02 / 16:30
2
0055
Schalke - Dortmund 20.02 / 19:30
2
    Spania 1 - LaLiga
Pauză
Final
PG
0043
Elche - Eibar 20.02 / 15:00
1
0051
Atl. Madrid - Levante 20.02 / 17:15
2
0056
Valencia - Celta 20.02 / 19:30
1
0060
Real Valladolid - Real Madrid 20.02 / 22:00
2
    Franta Cupa
Pauză
Final
PG
4967
FC Fleury 91 - Annecy FC 20.02 / 14:30
2
4969
Loon Plage FC - US Boulogne 20.02 / 14:30
2
4968
US Montagnarde - Saint Brieuc 20.02 / 14:30
1
4976
Red Star - Quevillaise Rouen 20.02 / 15:00
2
    Anglia Championship
Pauză
Final
PG
0922
Coventry - Brentford 20.02 / 14:30
1
1091
Bristol City - Barnsley 20.02 / 17:00
2
1087
Cardiff - Preston 20.02 / 17:00
1
1093
Huddersfield - Swansea 20.02 / 17:00
1
1085
Millwall - Wycombe 20.02 / 17:00
1084
Norwich - Rotherham 20.02 / 17:00
1
1090
Nottingham - Blackburn 20.02 / 17:00
1
1092
QPR - Bournemouth 20.02 / 17:00
1
1089
Reading - Middlesbrough 20.02 / 17:00
2
1086
Sheffield Wed. - Birmingham 20.02 / 17:00
2
1088
Stoke - Luton 20.02 / 17:00
1
    Australia A-League
Pauză
Final
PG
0817
Western United FC - Macarthur FC 20.02 / 08:05
1
0821
Sydney FC - Brisbane Roar 20.02 / 10:10
    Austria Bundesliga
Pauză
Final
PG
1256
Hartberg - Ried 20.02 / 18:00
1
1257
Austria Viena - Altach 20.02 / 18:00
2
1258
WSG Wattens - St. Polten 20.02 / 18:00
2
    Belgia Div.A
Pauză
Final
PG
1245
AS Eupen - Oostende 20.02 / 17:15
2
1288
Mouscron - Cercle Brugge 20.02 / 19:30
2
1346
Waasland-Beveren - Charleroi 20.02 / 21:45
1
    Brazilia Serie A
Pauză
Final
PG
0807
Sao Paulo SP - Palmeiras SP 20.02 / 02:30
1
1365
Coritiba PR - Ceara CE 20.02 / 23:30
2
    CAF Cupa Confederatiilor Calificari
Pauză
Final
PG
1567
AS Kigali - CS Sfaxien 20.02 / 15:00
    Cehia Div.1
Pauză
Final
PG
0928
Pribram - Slovacko 20.02 / 15:00
2
0929
Pardubice - FC Banik Ostrava 20.02 / 15:00
1
0930
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 20.02 / 15:00
1
1248
Zlin - Sparta Praga 20.02 / 17:30
2
    Croatia Div. 1
Pauză
Final
PG
1043
Istra 1961 - Varazdin 20.02 / 16:00
2
1267
Lok. Zagreb - Gorica 20.02 / 18:05
2
    Elvetia Super Liga
Pauză
Final
PG
1283
FC Vaduz - St. Gallen 20.02 / 19:15
1
1344
Basel - FC Lausanne-Sport 20.02 / 21:30
    Franta Liga 2
Pauză
Final
PG
1312
Valenciennes - Troyes 20.02 / 16:00
1
1304
AC Ajaccio - Clermont 20.02 / 20:00
2
1305
Amiens - Sochaux 20.02 / 20:00
2
1306
Chambly - Auxerre 20.02 / 20:00
2
1307
AC Havre - Dunkerque 20.02 / 20:00
1
1308
AS Nancy - Grenoble Foot 20.02 / 20:00
1
1309
Chamois Niort - Pau FC 20.02 / 20:00
1
1310
Paris FC - Chateauroux 20.02 / 20:00
1
1311
Rodez Aveyron - Toulouse 20.02 / 20:00
1
    Germania Bundesliga 2
Pauză
Final
PG
0882
Paderborn - Sandhausen 20.02 / 14:00
2
0884
Osnabruck - Heidenheim 20.02 / 14:00
2
0883
St.Pauli - Darmstadt 20.02 / 14:00
1
    Grecia Div.1
Pauză
Final
PG
1246
Atromitos - AEL Larissa 20.02 / 17:15
2
1289
AEK Atena - Asteras T. 20.02 / 19:30
2
    Italia Serie B
Pauză
Final
PG
0931
Brescia - Cremonese 20.02 / 15:00
1
0932
AS Cittadella - AC Reggiana 20.02 / 15:00
2
0933
Ascoli - Salernitana 20.02 / 15:00
2
0934
LR Vicenza Virtus - Spal 20.02 / 15:00
2
0935
Venezia - Virtus Entella 20.02 / 15:00
2
1094
Chievo - SS Monza 1912 20.02 / 17:00
2
1275
Pisa - Empoli 20.02 / 19:00
1
    Olanda 1 - Eredivisie
Pauză
Final
PG
1296
Emmen - Zwolle 20.02 / 19:45
1
1335
Venlo - AZ Alkmaar 20.02 / 21:00
2
1348
Sittard - Den Haag 20.02 / 22:00
1
    Polonia 1 - Ekstraklasa
Pauză
Final
PG
1044
Legia V. - Wisla Plock 20.02 / 16:00
1
1270
Podbeskidzie - Jagiellonia 20.02 / 18:30
1
1336
Lechia G. - Gornik Z. 20.02 / 21:00
1
    Portugalia 1 - Primeira Liga
Pauză
Final
PG
1249
Belenenses - CD Nacional 20.02 / 17:30
1
1290
Gil Vicente - Santa Clara 20.02 / 19:30
1
1356
Sporting - Portimonense 20.02 / 22:30
1
    Scotia Premiership
Pauză
Final
PG
1095
Aberdeen - Kilmarnock 20.02 / 17:00
1
1096
Hibernian - Hamilton Acad. 20.02 / 17:00
1
1097
Motherwell - St Johnstone 20.02 / 17:00
2
1098
St. Mirren - Livingston 20.02 / 17:00
2
    Serbia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
0885
Cukaricki - FK Zlatibor 20.02 / 14:00
1
    Spania 2 - LaLiga2
Pauză
Final
PG
1099
Espanyol - CE Sabadell 20.02 / 17:00
1
1284
Albacete - Sporting Gijon 20.02 / 19:15
2
1345
Las Palmas - FC Cartagena 20.02 / 21:30
1
    Turcia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
0854
Kasimpasa - Karagumruk 20.02 / 12:30
1
0936
Yeni Malatyaspor - Konyaspor 20.02 / 15:00
1
0937
Denizlispor - Genclerbirligi 20.02 / 15:00
1
1259
Alanyaspor - Galatasaray 20.02 / 18:00
2
    Ucraina Premier League
Pauză
Final
PG
0886
Mariupol - Zorya 20.02 / 14:00
2
1100
Oleksandriya - Minaj 20.02 / 17:00
1
1291
Lviv - Kolos Kovalivka 20.02 / 19:30
2
    Ungaria Div.1
Pauză
Final
PG
1036
Zalaegerszeg TE - Ujpest FC 20.02 / 15:45
1
1261
MOL Fehervar - Diosgyori 20.02 / 18:00
1
1321
Ferencvarosi TC - Budapest Honved FC 20.02 / 20:30
1
    Africa Cupa Natiunilor U20
Pauză
Final
PG
1334
Camerun U20 - Mozambic U20 20.02 / 21:00
    Africa de Sud 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0938
Kaizer Chiefs - Supersport 20.02 / 15:00
1
1003
Chippa Utd. - Galaxy 20.02 / 15:30
1
1102
Baroka - Black Leopards 20.02 / 17:00
1
    Africa de Sud 2 - National First Division
Pauză
Final
PG
1004
Steenberg United - Pretoria Callies 20.02 / 15:30
1005
JDR Stars - Royal E. 20.02 / 15:30
1006
Pretoria U. - Cape Town Spurs 20.02 / 15:30
1007
Sekhukhune United - TS Sporting 20.02 / 15:30
    Algeria Liga 1
Pauză
Final
PG
4607
Paradou AC - Ol.Medea 20.02 / 15:30
2
4608
Aso Chlef - Saoura 20.02 / 16:00
2
4609
Tlemcen - Bordj Bou 20.02 / 16:00
1
    Algeria Liga 2
Pauză
Final
PG
1010
IRB El Kerma - Zr Temouchent 20.02 / 15:30
1014
OM Arzew - US Remchi 20.02 / 15:30
1016
MSP Batna - US Chaouia 20.02 / 15:30
1017
MO Constantine - USM Annaba 20.02 / 15:30
1019
DRB Tadjenant - CA Batna 20.02 / 15:30
1020
Nrb Teleghma - MC El Eulma 20.02 / 15:30
    Algeria U21 Liga 1&2
Pauză
Final
PG
4959
Paradou AC U21 - Ol. Medea U21 20.02 / 11:00
4961
ASO Chief U21 - JS Saoura U21 20.02 / 11:00
4960
WA Tlemcen U21 - CA Bordj Bou Arreridj U21 20.02 / 11:00
    Amicale Intercluburi
Pauză
Final
PG
5060
Hradec Kralove - Sellier&Bellot Vlasim 20.02 / 11:30
5061
Vysocina Jihlava - Chrudim 20.02 / 12:00
5062
Polonia Bytom - Hutnik Nowa Huta 20.02 / 12:00
5063
Hillerod - KFUM Roskilde 20.02 / 12:00
5065
Chrobry Glogow - Unia Janikowo 20.02 / 13:00
5064
Lisen - Slavoj Vysehrad 20.02 / 13:00
5066
Asker - Moss 20.02 / 14:00
5067
Idrettsforeningen Fram - Oppsal 20.02 / 14:00
5068
Nykobing - Frem 20.02 / 14:00
5070
Dinamo Brest - Volyn Lutsk 20.02 / 15:00
5089
Novo Hamburgo RS - S.E.R. Caxias do Sul 20.02 / 22:00
    Anglia Div.1
Pauză
Final
PG
0939
Gillingham - Bristol R. 20.02 / 15:00
1
1123
Accrington - Shrewsbury 20.02 / 17:00
1
1124
Burton A. - Sunderland 20.02 / 17:00
2
1125
Doncaster - Hull 20.02 / 17:00
2
1126
Fleetwood - Charlton 20.02 / 17:00
2
1127
Ipswich - Oxford Utd. 20.02 / 17:00
1128
MK Dons - Northampton 20.02 / 17:00
2
1129
Peterborough - AFC Wimbledon 20.02 / 17:00
1
1130
Portsmouth - Blackpool 20.02 / 17:00
2
1131
Rochdale - Plymouth 20.02 / 17:00
1132
Swindon - Crewe 20.02 / 17:00
2
1133
Wigan - Lincoln 20.02 / 17:00
1
    Anglia Div.2
Pauză
Final
PG
0940
Exeter - Grimsby 20.02 / 15:00
1134
Barrow - Morecambe 20.02 / 17:00
2
1135
Cheltenham - Bradford 20.02 / 17:00
2
1136
Crawley - Colchester 20.02 / 17:00
1
1137
Leyton Orient - Port Vale 20.02 / 17:00
2
1138
Mansfield - Cambridge Utd 20.02 / 17:00
2
1140
Scunthorpe - Harrogate T. 20.02 / 17:00
1
1141
Southend - Bolton 20.02 / 17:00
2
1142
Stevenage - Walsall 20.02 / 17:00
2
1143
Tranmere - Oldham 20.02 / 17:00
2
1144
Salford City - Carlisle 20.02 / 17:00
2
    Anglia Liga Nationala
Pauză
Final
PG
1156
Aldershot - Wrexham 20.02 / 17:00
1
1157
Altrincham - Boreham W. 20.02 / 17:00
2
1158
Barnet - Woking 20.02 / 17:00
2
1159
Bromley - Maidenhead 20.02 / 17:00
1
1161
Eastleigh FC - Stockport 20.02 / 17:00
1
1162
Hartlepool - Yeovil 20.02 / 17:00
2
1163
Notts County - Chesterfield 20.02 / 17:00
2
1164
Sutton Utd - Wealdstone 20.02 / 17:00
1
1165
Weymouth - Solihull M. 20.02 / 17:00
1287
Torquay United - Halifax 20.02 / 19:20
2
    Argentina Cupa
Pauză
Final
PG
0803
Gimnasia LP - Talleres Cordoba 20.02 / 00:15
1
0808
Arsenal S. - Banfield 20.02 / 02:30
2
1352
Godoy Cruz - Estudiantes LP 20.02 / 22:10
2
1353
Lanus - Def. Justicia 20.02 / 22:10
1
1354
Tigre - Club Atletico Alvarado 20.02 / 22:10
1
    Australia W-League (F)
Pauză
Final
PG
0816
Newcastle J. (F) - Melbourne V. (F) 20.02 / 07:05
    Austria Div. 2
Pauză
Final
PG
1021
Floridsdorfer AC - Dornbirn 20.02 / 15:30
2
1343
Kapfenberg - Grazer 20.02 / 21:25
1
    Azerbaijan Div. 1
Pauză
Final
PG
0887
Keshla FK - Zira 20.02 / 14:00
2
1046
FK Neftchi Baku - FK Gabala 20.02 / 16:00
1
    Bahrain Div.1
Pauză
Final
PG
0751
Al Hidd - AL Budaiya 20.02 / 15:45
1
    Bangladesh - Premier League
Pauză
Final
PG
0836
Saif SC - Bashundhara Kings 20.02 / 11:30
0888
Sheikh Russel KC - Dhaka Abahani 20.02 / 14:00
    Belgia Div.B
Pauză
Final
PG
1347
RWD Molenbeek 47 - Westerlo 20.02 / 21:45
2
    Brazilia Alagoano
Pauză
Final
PG
1315
CSA AL - Murici AL 20.02 / 22:00
    Brazilia Brasiliense
Pauză
Final
PG
1322
Real FC DF - Ceilandia Esporte Clube DF 20.02 / 20:30
1323
Gama DF - Capital CF DF 20.02 / 20:30
    Brazilia Carioca A
Pauză
Final
PG
1324
Sampaio Correa FE RJ - Friburguense AC RJ 20.02 / 20:30
1
1325
Nova Iguacu RJ - Cabofriense RJ 20.02 / 20:30
2
1326
America RJ - Americano RJ 20.02 / 20:30
1
    Brazilia Cearense
Pauză
Final
PG
1327
FC Atletico Cearense CE - Ferroviario CE 20.02 / 20:30
1
    Brazilia Piauiense
Pauză
Final
PG
1338
Parnahyba PI - SE Picos PI 20.02 / 21:00
    Bulgaria Div.1
Pauză
Final
PG
0855
Arda Kurdzhali - Botev Vratsa 20.02 / 12:30
1
0941
Lok. Plovdiv - Ludogorets 20.02 / 15:00
2
1250
CSKA Sofia - Cherno More Varna 20.02 / 17:30
1
    Bulgaria Div.2
Pauză
Final
PG
0889
Neftochimik Bourgas - Septemvri Sofia 20.02 / 14:00
0890
Sportist Svoge - PFC Minyor Pernik 20.02 / 14:00
0891
Sozopol - Litex Lovech 20.02 / 14:00
    Cipru Div.1
Pauză
Final
PG
1050
Anorthosis Famagusta FC - Doxa Katokopias FC 20.02 / 16:00
1
1271
Omonia N. - Apoel Nicosia FC 20.02 / 18:30
1
    Cipru Div.2
Pauză
Final
PG
0944
Akritas Chlorakas - Othellos Athienou 20.02 / 15:00
0945
Onisilos Sotira FC - Po Xylotymbou 2006 20.02 / 15:00
0946
Ypsonas FC - Omonia Psevda 20.02 / 15:00
0947
Paeek - EN Thoi Lakatamias FC 20.02 / 15:00
0948
Asil Lysis - Alki Oroklini 20.02 / 15:00
0949
AEZ Zakakiou - Kouris Erimis 20.02 / 15:00
0951
Ayia Napa FC - Achyronas Liopetriou 20.02 / 15:00
    Columbia Primera A
Pauză
Final
PG
0810
Deportes Tolima - Boyaca P. 20.02 / 03:00
2
1355
Envigado FC - Atletico Bucaramanga 20.02 / 22:15
1
    Columbia Primera B
Pauză
Final
PG
0804
Real Cartagena - Deportes Quindio 20.02 / 01:00
1
1349
Boca Juniors de Cali - Orsomarso 20.02 / 22:00
    Costa Rica Primera
Pauză
Final
PG
1358
Limon FC - Santos de Guapiles 20.02 / 23:00
1
    Costa Rica Segunda Division
Pauză
Final
PG
1918
Uruguay de Coronado - Municipal Turrialba 20.02 / 03:00
1914
Municipal Santa Ana - AD Cariari Pococi 20.02 / 21:00
    Croatia Div. 2
Pauză
Final
PG
1051
NK Medimurje Cakovec - HNK Cibalia Vinkovci 20.02 / 16:00
1
1052
Opatija - NK Radnik Sesvete 20.02 / 16:00
1
1053
Kustosija - NK Solin 20.02 / 16:00
1
1054
NK Dugopolje - NK Dubrava 20.02 / 16:00
1
1055
NK Junak Sinj - HNK Orijent 20.02 / 16:00
2
1056
Inter Zapresic - Rudes 20.02 / 16:00
1
1057
NK Bsk Bijelo Brdo - NK Croatia Zmijavci 20.02 / 16:00
2
    Danemarca Div.2
Pauză
Final
PG
0953
Hobro - FC Helsingoer 20.02 / 15:00
2
1058
Hvidovre - F. Amager 20.02 / 16:00
2
    Ecuador Serie A
Pauză
Final
PG
0806
L.d.u. Quito - 9 De Octubre FC 20.02 / 02:00
1
1340
Mushuc Runa - SD Aucas 20.02 / 21:00
2
1366
Guayaquil City FC - CSD Macara 20.02 / 23:30
1
    Egipt Div.2
Pauză
Final
PG
4971
Al Aluminium - Tahta Sporting Club 20.02 / 14:30
4972
Shoban Moslemen Qena - Qena SC 20.02 / 14:30
4973
Telephonat Bani Sweif - Beni Suef SK 20.02 / 14:30
    Egipt Premier League
Pauză
Final
PG
1198
Misr Lel Makasa - Wadi Degla SC 20.02 / 17:00
1
    El Salvador Primera - PlayOffs
Pauză
Final
PG
1362
Jocoro FC - Municipal Limeno 20.02 / 23:30
    Elvetia Div. 2
Pauză
Final
PG
1285
Xamax - FC Winterthur 20.02 / 19:15
1
1286
SC Kriens - FC Chiasso 20.02 / 19:15
1
    Etiopia - Premier League
Pauză
Final
PG
0818
Ethiopia Bunna - Hadiya Hosahina FC 20.02 / 09:00
0892
Saint George SC - Adama City FC 20.02 / 14:00
    Finlanda Cupa Suomen Kakkonen
Pauză
Final
PG
0858
KuPS - Oulu 20.02 / 13:00
0859
TPS Turku - PK-35 20.02 / 13:00
0893
Hifk - Lahti 20.02 / 14:00
0924
SJK - Ilves 20.02 / 14:30
1251
Rovaniemi - KPV 20.02 / 17:30
1255
VPS - Jaro 20.02 / 17:45
4991
SJK Akatemia - Ilves 2 20.02 / 17:59
4992
Pepo Lappeenranta - Pif Jalkapallo 20.02 / 17:59
    Franta Liga 3
Pauză
Final
PG
1341
Stade Choletais - US Creteil 20.02 / 21:00
1
    Germania Liga 3
Pauză
Final
PG
0954
VfB Lubeck - Turkgucu Munchen 20.02 / 15:00
2
0955
Ingolstadt - Kaiserslautern 20.02 / 15:00
1
0956
Duisburg - Spvgg Unterhaching 20.02 / 15:00
1
0957
Hansa Rostock - Mannheim 20.02 / 15:00
1
0958
Saarbrucken - Munchen 1860 20.02 / 15:00
1
0959
Zwickau - Dyn. Dresden 20.02 / 15:00
2
    Germania Regionala Sud-Vest
Pauză
Final
PG
0972
FC Bayern Alzenau 1920 - Fc-Astoria Walldorf 20.02 / 15:00
2
0973
Offenbacher Kickers - FK 03 Pirmasens 20.02 / 15:00
1
0974
SV 07 Elversberg - VfB Stuttgart II 20.02 / 15:00
1
0975
TUS Rot-Weiss Koblenz - FC Giessen 20.02 / 15:00
2
0977
VfR 1921 Aalen - SC Freiburg II 20.02 / 15:00
2
0978
1. Fsv Mainz 05 II - TSV Steinbach 1921 20.02 / 15:00
2
0979
Bahlinger SC - TSG Balingen 20.02 / 15:00
1
0980
Grossaspach - TSG Hoffenheim II 20.02 / 15:00
2
0982
FC 08 Homburg-Saar - TSV Schott Mainz 20.02 / 15:00
1
    Germania Regionala Vest
Pauză
Final
PG
0961
1 FC Cologne II - Fortuna Koln 20.02 / 15:00
2
0962
Sportfreunde-Lotte - Fortuna Dusseldorf II 20.02 / 15:00
1
0966
Bergisch Gladbach - SV Rodinghausen 20.02 / 15:00
1
0967
SV 19 Straelen - FC Schalke 04 II 20.02 / 15:00
1
0968
VfB Homberg - RW Oberhausen 20.02 / 15:00
1
0964
SC Wiedenbruck - Rot Weiss Ahlen 20.02 / 15:30
    Ghana Liga 1
Pauză
Final
PG
1200
Inter Allies FC - Sogakope Wafa 20.02 / 17:00
1
    Grecia Div. 2
Pauză
Final
PG
0925
Ergotelis FC - Panachaiki 1891 FC 20.02 / 14:30
1
0927
Doxa Dramas FC - Karaiskakis 20.02 / 14:45
    Guatemala Liga Nationala - Clausura
Pauză
Final
PG
4998
Deportivo Iztapa - Deportivo Malacateco 20.02 / 19:00
1
    Honduras Liga Nationala - Clausura
Pauză
Final
PG
5003
CD Marathon - CD Motagua 20.02 / 23:00
2
5002
CD Real Sociedad - Lobos Upnfm 20.02 / 23:00
    India Super League
Pauză
Final
PG
1063
Jamshedpur - Mumbai City FC 20.02 / 16:00
1
    Iran 2 - Azadegan League
Pauză
Final
PG
0863
Shahrdari Astara - Esteghlal Khuzestan FC 20.02 / 12:30
0860
Baderan Tehran - Ghasghaei Shiraz 20.02 / 13:00
0861
Khosheh Talaei - Arman Gohar Sirjan 20.02 / 13:00
0862
Navad Urmia FC - Rayka Babol FC 20.02 / 13:00
0864
Fajr Sepasi FC - Havadar SC 20.02 / 13:00
0877
Esteghlal Mollasani - Malavan Bandar Anzali FC 20.02 / 13:30
0878
Shahin Bushehr - Oxin Alborz 20.02 / 13:30
    Irlanda de N. Premiership
Pauză
Final
PG
1208
Carrick Rangers FC - Glenavon FC 20.02 / 17:00
2
1209
FC Portadown - Dungannon Swifts FC 20.02 / 17:00
1210
Warrenpoint Town FC - Glentoran FC 20.02 / 17:00
1211
Cliftonville FC - Larne FC 20.02 / 17:00
1
5083
Crusaders FC - Ballymena United FC 20.02 / 17:00
2
1293
Linfield FC - Coleraine FC 20.02 / 19:30
    Islanda Cupa Ligii - Calificare
Pauză
Final
PG
0865
Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik 20.02 / 13:00
2
1212
KR Reykjavik - Fram 20.02 / 13:00
0879
Kopavogur - Afturelding 20.02 / 13:30
0895
Keflavik IF - IF Vestri 20.02 / 14:00
0983
Leiknir Reykjavik - Vestmannaeyjar 20.02 / 15:00
1
    Israel 3 - Liga Alef
Pauză
Final
PG
4964
Hapoel Bnei Furadiss - Hapoel Bueine 20.02 / 14:00
4975
Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Hapoel Kaukab 20.02 / 14:30
4999
Maccabi Bnei Raina - Hapoel Bnei Zalafa 20.02 / 19:00
    Israel Cupa
Pauză
Final
PG
1247
Yehuda - H. Haifa 20.02 / 17:15
1330
M. Haifa - El Fahem 20.02 / 20:30
    Italia Serie D
Pauză
Final
PG
5078
Ghivizzano - Polisportiva Lentigione Calcio 20.02 / 15:30
5079
Scanzorosciate - U.S.D. 1913 Seregno Calcio 20.02 / 15:30
5076
ASD Cartigliano - AC Mestre 20.02 / 15:30
5073
Este - A.S.D. Union ArzignanoChiampo 20.02 / 15:30
5075
Vastese - Rieti 20.02 / 15:30
5082
USD Casateserogoredo - AC Calvina Sport 20.02 / 16:00
5081
A.S.D. Imperia - Borgosesia Calcio 20.02 / 16:00
    Italia U19 - 1
Pauză
Final
PG
0840
Torino U19 - Fiorentina U19 20.02 / 12:00
0904
Inter U19 - Juventus U19 20.02 / 14:00
1065
Bologna U19 - Sassuolo U19 20.02 / 16:00
    Italia U19 - 2
Pauză
Final
PG
1029
Verona U19 - Chievo U19 20.02 / 12:00
1031
Udinese U19 - Vicenza Calcio U19 20.02 / 13:30
5080
Pisa U19 - Pescara U19 20.02 / 15:30
    Japonia SuperCupa
Pauză
Final
PG
0815
Kawasaki - G-Osaka 20.02 / 06:35
1
    Kenya Premier league
Pauză
Final
PG
4688
Nairobi City Stars FC - Zoo Kericho 20.02 / 12:00
0909
Western Stima FC - Kakamega Homeboyz 20.02 / 14:00
4689
Bidco United - Mathare United FC 20.02 / 14:00
    Kosovo - Superliga
Pauză
Final
PG
0905
Drita - Trepca 89 20.02 / 14:00
0694
Drenica - KF Besa Peje 20.02 / 14:00
    Luxemburg Div.1
Pauză
Final
PG
1750
FC Una Strassen - Racing FC Union Luxembourg 20.02 / 16:00
1
1213
F91 Dudelange - AS La Jeunesse D Esch/Alzette 20.02 / 17:00
5084
Swift Hesperange - US Mondorf-Les-bains 20.02 / 17:00
1
1751
CS Fola Esch - FC Etzella Ettelbruck 20.02 / 18:00
1
    Malta 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
0985
Sliema Wanderers FC - Birkirkara FC 20.02 / 15:00
1
0986
Tarxien Rainbows FC - Senglea Athletic 20.02 / 15:00
1
1278
Floriana FC - Gudja United 20.02 / 19:00
1
1279
Zejtun Corinthians F.c. - Gzira United FC 20.02 / 19:00
2
    Malta 2 - First Division
Pauză
Final
PG
0984
San Gwann FC - Qormi FC 20.02 / 15:00
1277
Pembroke Athleta FC - Fgura United FC 20.02 / 19:00
    Maroc 1 - Botola
Pauză
Final
PG
1066
Moghreb Athletic de Tetouan - OCS Olympique de Safi 20.02 / 16:00
2
1268
Fus Fath Union Sportive Rabat - CA Youssoufia Berrechid 20.02 / 18:15
1
1331
Mouloudia Club of Oujda - AS Far Rabat 20.02 / 20:30
2
    Mexic 1 - Primera Div.
Pauză
Final
PG
0813
Necaxa - CF Monterrey 20.02 / 03:30
2
0814
FC Juarez - Mazatlan FC 20.02 / 05:30
1
    Mexic 2 - Liga de Ascenso - Clausura
Pauză
Final
PG
0805
CD Mineros de Zacatecas - Atlante 20.02 / 01:00
1
    Mexic 3 - Segunda Division
Pauză
Final
PG
4834
Ciervos - Pioneros De Cancun 20.02 / 19:00
4835
Estudiantes Tecos - Reboceros de La Piedad 20.02 / 19:00
4836
Cimarrones de Sonora II - Alacranes de Durango 20.02 / 20:00
4837
Club Canoneros Marina - CD Uruapan 20.02 / 20:00
4838
Cruz Azul Hidalgo - Deportivo Dongu 20.02 / 23:00
    Moldova Div. 1
Pauză
Final
PG
0802
FC Sheriff Tiraspol - FC Sfintul Gheorghe 20.02 / 14:30
1
    Nigeria Liga 1
Pauză
Final
PG
1755
Akwa United FC - Plateau United 20.02 / 17:00
    Noua Zeelanda Div.1
Pauză
Final
PG
0811
Wellington Phoenix Academy - Auckland City FC 20.02 / 03:00
1
0812
Canterbury United - Team Wellington 20.02 / 03:00
2
    Olanda 2 - Eerste Divisie
Pauză
Final
PG
0987
Oss - Almere 20.02 / 15:00
2
1252
Maastricht - SBV Excelsior 20.02 / 17:30
1
    Panama Div. 1
Pauză
Final
PG
5090
CD Arabe Unido - Costa Del Este FC 20.02 / 23:00
1
    Paraguay Div.1
Pauză
Final
PG
1374
Club River Plate Asuncion - Club Sportivo Luqueno 20.02 / 00:30
1
1373
12 de Octubre de Itaugua - Sol de America 20.02 / 23:30
2
    Polonia 2 - I Liga
Pauză
Final
PG
0881
LKS Lodz - Tychy 20.02 / 13:40
2
1274
Widzew Lodz - Korona K. 20.02 / 18:40
1
    Portugalia 1 (F) - Campeonato Nacional
Pauză
Final
PG
0869
Amora (F) - Dos Francos (F) 20.02 / 13:00
    Portugalia 2 - Segunda Liga
Pauză
Final
PG
0868
Cova Piedade - GD Chaves 20.02 / 13:00
1
1281
FC Vizela - Casa Pia Atletico 20.02 / 19:00
1
    Portugalia 3 - Camp. de Portugal
Pauză
Final
PG
1766
CDC Montalegre - GD Braganca 20.02 / 14:45
1223
SC Mirandela - SC Maria Fonte 20.02 / 17:00
1227
Sertanense FC - Arc Oleiros 20.02 / 17:00
    Portugalia U23 Championship
Pauză
Final
PG
0857
Braga U23 - Belenenses U23 20.02 / 12:45
0866
Cova Piedade U23 - Guimaraes U23 20.02 / 13:00
0867
Portimonense U23 - Academica U23 20.02 / 13:00
1222
Sporting CP U23 - Rio Ave U23 20.02 / 17:00
1280
Benfica U23 - Boavista U23 20.02 / 21:00
    Qatar Liga 2
Pauză
Final
PG
4985
Muaither - Al-Mesaimeer 20.02 / 17:15
    Rusia Cupa
Pauză
Final
PG
1074
Zenit Petersburg - Arsenal Tula 20.02 / 16:00
1273
Din. Moscova - Sp. Moscova 20.02 / 18:30
    Scotia Championship
Pauză
Final
PG
1229
Arbroath FC - Raith 20.02 / 17:00
1
1230
Ayr United - Inverness 20.02 / 17:00
2
1231
Dundee - Queen of South 20.02 / 17:00
2
1232
Dunfermline - Alloa 20.02 / 17:00
1
1233
Hearts - Morton 20.02 / 17:00
2
    Serbia 2 - Prva Liga
Pauză
Final
PG
0910
FK Sloga Kraljevo - Radnicki Pirot 20.02 / 14:00
0911
GFK Dubocica - FK Kabel Novi Sad 20.02 / 14:00
0912
FK Zeleznicar Pancevo - FK Radnicki 1923 20.02 / 14:00
0913
Gfk Jagodina - FK Zarkovo 20.02 / 14:00
0914
FK Buducnost Dobanovci - FK Borac Cacak 20.02 / 14:00
    Slovacia Liga 2
Pauză
Final
PG
4861
L. Mikulas - Bardejov 20.02 / 12:30
2
0926
Skalica - Slovan Bratislava B 20.02 / 14:30
2
4863
Podbrezova - Petrzalka 20.02 / 14:30
1
4862
B. Bystrica - Dubnica 20.02 / 14:30
1
4865
Poprad - Samorin 20.02 / 14:30
2
4864
FK Puchov - FK Kosice 20.02 / 14:30
2
    Slovacia Superliga
Pauză
Final
PG
0988
Z. Moravce - Ruzomberok 20.02 / 15:00
1
0989
Senica - AS Trencin 20.02 / 15:00
1
0990
Slovan Bratislava - Pohronie 20.02 / 15:00
1
0991
Michalovce - Sered 20.02 / 15:00
2
1078
Nitra - Trnava 20.02 / 16:00
2
    Slovenia 1 PrvaLiga
Pauză
Final
PG
1035
Bravo - Koper 20.02 / 15:30
1
1269
Maribor - Celje 20.02 / 18:15
2
1342
NK Mura - Gorica 20.02 / 21:00
1
    Spania 3 - Segunda B
Pauză
Final
PG
1244
Burgos CF - Cultural Leonesa 20.02 / 17:00
2
1253
Real Oviedo B - CD Lealtad 20.02 / 17:30
2
1423
SD Amorebieta - Deportivo Alaves B 20.02 / 17:30
2
1254
Union Mutilvera - CD Tudelano 20.02 / 17:30
2
1424
Atzeneta UE - Atletico Levante UD 20.02 / 17:30
1
1264
Lorca Deportiva CF - Ucam Murcia 20.02 / 18:00
2
1282
Real Betis B. B - Granada CF B 20.02 / 19:00
2
1294
Real Union de Irun - Real Sociedad B 20.02 / 19:30
1
1295
CD Don Benito - Merida UD 20.02 / 19:30
1320
Ferrol - La Coruna 20.02 / 20:00
1
    Spania 4 - Tercera
Pauză
Final
PG
4988
Binefar - CD Valdefierro 20.02 / 17:30
4989
Sylla - Torrent 20.02 / 17:30
4994
Ourense - Arenteiro 20.02 / 18:00
4993
Yague CF - CCD Alberite 20.02 / 18:00
4995
L`Entregu CF - Tuilla 20.02 / 18:00
4996
Alhaurín de la Torre - Melilla CD 20.02 / 18:00
5086
San Juan - Beti Kozkor K.E. 20.02 / 18:00
5000
Tenerife II - Vera 20.02 / 19:00
    Suedia Cupa Calificari
Pauză
Final
PG
0915
Norrkoping - Sundsvall 20.02 / 14:00
0916
Sandvikens IF - Goteborg 20.02 / 14:00
0917
Hammarby - AFC Eskilstuna 20.02 / 14:00
1075
Orebro - Trelleborg 20.02 / 16:00
1077
Oskarshamns Aik - AIK 20.02 / 16:00
    Tailanda Div.2
Pauză
Final
PG
4962
Phrae United - Nong Bua Lamphu 20.02 / 12:00
4963
Uthai Thani - Siam Navy FC 20.02 / 13:00
4965
Sisaket FC - Chiangmai United 20.02 / 14:00
    Tailanda Premier
Pauză
Final
PG
0846
Bangkok Glass FC - Bangkok United 20.02 / 12:10
1
0870
Ratchaburi Mitr Phol FC - Muang Thong United 20.02 / 13:00
2
0880
Port FC - Trat FC 20.02 / 13:30
0918
Suphanburi FC - Buriram United FC 20.02 / 14:00
1
    Tanzania Premier
Pauză
Final
PG
0873
KMC FC - Kagera Sugar 20.02 / 13:00
0994
Ihefu FC - Mwadui FC 20.02 / 15:00
1266
Young Africans SC - Mtibwa Sugar FC 20.02 / 18:00
    Tunisia Liga 2
Pauză
Final
PG
4980
Menzel Nour - Sportif Msaken 20.02 / 15:00
4978
AS Oued Ellil - SS Sfaxien 20.02 / 15:00
4979
Club S Hammam-Lif - CS Korba 20.02 / 15:00
    Turcia 2 - 1.Lig
Pauză
Final
PG
0856
Menemen Belediyespor - Akhisar Bld Spor 20.02 / 12:30
1
0992
Altinordu FK - Adanaspor 20.02 / 15:00
1
0993
Giresunspor - Osmanlispor FK 20.02 / 15:00
1
1265
Istanbulspor AS - Samsunspor 20.02 / 18:00
2
    Uganda 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0995
Bul FC - Express FC 20.02 / 14:00
0997
URA Kampala - Wakiso Giants FC 20.02 / 15:00
0998
SC Villa - Kitara FC 20.02 / 15:00
4958
Kampala Capital City Authority - Myda FC 20.02 / 15:00
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
1350
CA River Plate (URU) - Cerro Largo 20.02 / 22:00
1
    Zambia Premier League
Pauză
Final
PG
4402
Nkwazi - Lumwana Radiants 20.02 / 13:00
4403
Green Eagles - Kabwe W. 20.02 / 15:00
4404
Indeni FC - Zanaco 20.02 / 15:00
4405
Prison Leopards - Kitwe United FC 20.02 / 15:00
4406
Red Arrows - Green Buffaloes 20.02 / 15:00
Tenis
    Australian Open Dublu Mixt
Primul set
Final
5051
Ebden M / Stosur S - RAM R / Krejcikova B 20.02 / 12:40
    ATP - Cordoba Calificari
Primul set
Final
5107
Kestelboim M. (Arg) - Ugo Carabelli C. (Arg) 20.02 / 15:00
5108
Nagal S. (Ind) - Diaz Acosta F. (Arg) 20.02 / 15:00
5109
Bagnis F. (Arg) - Tirante T. A. (Arg) 20.02 / 15:00
5115
Barrios T. (Chi) - Alvarez N. (Per) 20.02 / 16:30
5114
Velotti A. (Arg) - Vilella M. M. (Esp) 20.02 / 17:20
5116
Casanova H. (Arg) - Collarini A. (Arg) 20.02 / 17:20
5119
Mena F. (Arg) - Lindell Ch. (Swe) 20.02 / 17:40
5118
Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Domingues J. (Por) 20.02 / 18:00
5120
Mayer L. (Arg) - Etcheverry T. M. (Arg) 20.02 / 19:30
5126
Sakamoto P. (Bra) - Gomez E. (Ecu) 20.02 / 19:40
5125
Escobedo E. (Usa) - Klein L. (Svk) 20.02 / 21:00
5132
Menezes J. (Bra) - Justo G. I. (Arg) 20.02 / 21:15
5127
Clezar G. (Bra) - Olivo R. (Arg) 20.02 / 22:50
    WTA - Australian Open
Primul set
Final
4765
Osaka N. (Jpn) - Brady J. (Usa) 20.02 / 10:30
    Challenger - Biella 2
Primul set
Final
5052
Donskoy E. (Rus) - Kwon Soon W. (Kor) 20.02 / 12:00
5054
Seppi A. (Ita) - Musetti L. (Ita) 20.02 / 14:30
    Challenger - Concepcion
Primul set
Final
5129
Baez S. (Arg) - Martin A. (Svk) 20.02 / 20:00
5136
Tabilo A. (Chi) - Cerundolo F. (Arg) 20.02 / 22:30
    Challenger - Potchefstroom 2
Primul set
Final
5050
Miedler L. (Aut) - Brooksby J. (Usa) 20.02 / 11:20
    Challenger - Concepcion Dublu
Primul set
Final
5121
LUZ O / Matos R - Galdos S / Hidalgo D 20.02 / 18:00
    ITF (M) - Monastir Dublu
Primul set
Final
5111
Erler A / Mansouri S - Marmousez L / Mpetshi Perricard G 20.02 / 15:00
    ITF (M) - Naples
Primul set
Final
5128
Harrison C. (Usa) - Redlicki Mi. (Usa) 20.02 / 19:15
    ITF (F) - Altenkirchen
Primul set
Final
5106
Golubic V. (Sui) - Waltert S. (Sui) 20.02 / 14:00
5113
Bandecchi S. (Sui) - Tauson C. (Den) 20.02 / 16:00
    ITF (F) - Altenkirchen Dublu
Primul set
Final
5123
Kania-Chodun P / Wachaczyk J - Golubic V / In-Albon Y 20.02 / 18:00
Baschet
    C.M. 2020 - Calificari Europa
Final
4632
Cipru - Portugalia 20.02 / 16:00
4642
Luxemburg - Iceland 20.02 / 17:00
4641
Albania - Belarus 20.02 / 19:00
4630
Kosovo - Slovacia 20.02 / 20:00
    NBA
Final
2169
Cleveland Ca. - Denver Nu. 20.02 / 02:00
2171
Philadelphia 76ers - Chicago Bu. 20.02 / 02:30
2172
Boston Celtics - Atlanta Ha. 20.02 / 02:30
2173
Milwaukee Bu. - Oklahoma City 20.02 / 03:00
2174
Memphis Grizzlies - Detroit Pi. 20.02 / 03:00
2175
New Orleans P. - Phoenix 20.02 / 03:00
2177
Minnesota Ti. - Toronto R. 20.02 / 04:00
2178
LA Clippers - Utah Jazz 20.02 / 05:00
    C.E. - Calificari
Final
4626
Turcia - Suedia 20.02 / 16:00
4627
Ucraina - Slovenia 20.02 / 16:00
4628
Belgia - Danemarca 20.02 / 16:30
4629
Grecia - Bosnia & H. 20.02 / 16:30
4631
Germania - Marea Britanie 20.02 / 18:00
4633
Croatia - Olanda 20.02 / 19:00
4634
Cehia - Lituania 20.02 / 19:30
4636
Muntenegru - Franta 20.02 / 21:45
    FIBA Asia Cupa - Calificari
Final
5032
India - Irak 20.02 / 15:00
5033
Bahrain - Liban 20.02 / 18:00
    Australia NBL
Final
2179
Cairns Taipans - Illawarra Hawks 20.02 / 06:00
    Coreea De Sud WKBL (F)
Final
2186
Incheon S.B.S-Birds (F) - KB Stars (F) 20.02 / 11:00
    Franta LFB (F)
Final
2254
Roche Vendee Basket (F) - Basket Landes (F) 20.02 / 21:00
    Israel Super League
Final
2251
Maccabi Tel-Aviv - B.Herzelia 20.02 / 20:30
    Italia Serie A1 (F)
Final
2190
Dinamo Sassari (F) - Lucca (F) 20.02 / 13:00
2232
San Martino (F) - Ragusa (F) 20.02 / 19:00
    Japonia B2 League
Final
2187
Fighting Eagles Nagoya - Kumamoto Vorters 20.02 / 11:00
2188
Kagawa Five Arrows - Fukushima Fire Bonds 20.02 / 11:00
2189
Saga Ballooners - Bambitious Nara 20.02 / 11:00
    Olanda DBL
Final
2259
L. Aris Leeuwarden - Apollo Amsterdam 20.02 / 21:00
    Rusia Premier (F)
Final
2191
Krasnoyarsk (F) - Ummc Jekaterinburg (F) 20.02 / 13:00
    Rusia Super L.
Final
2210
Burevestnik - Temp-Sumz Revda 20.02 / 18:00
    Suedia Damligan (F)
Final
2199
Visby (F) - Mark Basket (F) 20.02 / 17:00
2218
Umea (F) - Hogsbo (F) 20.02 / 18:00
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
3246
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 20.02 / 02:00
3247
Detroit Red Wings - Florida 20.02 / 02:00
3353
New Jersey Devils - Buffalo Sabres 20.02 / 19:30
3389
Washington Capitals - NY Rangers 20.02 / 19:30
    Rusia KHL
Prima perioada
Final
3266
Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 20.02 / 11:00
3270
Salavat Yulaev Ufa - Red Star Kunlun 20.02 / 16:00
3271
Jokerit Helsinki - HC Dynamo Moscow 20.02 / 16:00
3287
HC Dinamo Minsk - HC Traktor Chelyabinsk 20.02 / 16:30
3334
AK Bars Kazan - HC Spartak Moscow 20.02 / 18:30
    Belarus Extraliga
Prima perioada
Final
3274
HK Gomel - Yunost Minsk 20.02 / 12:00
3272
HC Lokomotiv Orsha - Metallurg Zhlobin 20.02 / 16:00
3273
HC Dinamo Molodechno - Shakhter Soligorsk 20.02 / 16:00
3275
HK Mogilev - HK Neman Grodno 20.02 / 16:00
3276
HC Aviator Baranovichi - Pinskie Jastreby 20.02 / 16:00
3277
HK Vitebsk - HK Brest 20.02 / 16:00
3278
HK Lida - Khimik-Ska 20.02 / 16:00
    Cehia 1.liga
Prima perioada
Final
3288
HC Benatky Nad Jizerou - HC Rytiri Kladno 20.02 / 17:00
3290
HC Havirov Panthers - HC RT Torax Poruba 20.02 / 17:00
3291
HC Slovan Ustecti Lvi - HC Stadion Vrchlabi 20.02 / 17:00
3338
Horacka Trebic - Draci Pars Sumperk 20.02 / 17:30
3320
HK Jestrabi Prostejov - HC Zubr Prerov 20.02 / 18:00
3321
HC Frydek Mistek - HC Slovnaft Vsetin 20.02 / 18:00
3337
HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litomerice 20.02 / 18:30
    Danemarca SuperLiga
Prima perioada
Final
3356
Herning Blue Fox - Frederikshavn Hawks 20.02 / 20:00
    Elvetia NLA
Prima perioada
Final
3366
EHC Biel - Fribourg Gotteron 20.02 / 20:45
3368
Rapperswil - Zurich Lions 20.02 / 20:45
3369
Lausanne HC - Geneva Servette 20.02 / 20:45
    Elvetia Swiss League
Prima perioada
Final
3341
EHC Olten - GCK Lions 20.02 / 18:30
3346
HC Sierre-Anniviers - EHC Winterthur 20.02 / 19:00
3364
Kloten Flyers - HC Thurgau 20.02 / 20:45
    Finlanda Mestis
Prima perioada
Final
3299
Tuto Hockey - Heinolan Peliitat 20.02 / 17:00
3304
Fps - K-Espoo 20.02 / 17:00
3306
IPK - Kettera 20.02 / 17:00
    Finlanda SM Liiga
Prima perioada
Final
3298
Tappara Tampere - Jukurit Mikkeli 20.02 / 17:00
    Germania DEL
Prima perioada
Final
3340
Krefeld Pinguine - Pinguins Bremerhaven 20.02 / 18:30
    Germania DEL 2
Prima perioada
Final
3360
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislowen 20.02 / 18:00
3362
Kassel Huskies - Landshut Cannibals 20.02 / 18:00
3345
EV Ravensburg - Bayreuth Tigers 20.02 / 19:00
3361
Lowen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 20.02 / 20:30
3363
EC Bad Nauheim - ESV Kaufbeuren 20.02 / 20:30
    Liga Erste
Prima perioada
Final
3342
Gyergyoi HK - Ferencvaros-Esmtk 20.02 / 18:30
    Norvegia Eliteserien
Prima perioada
Final
3314
Valerenga IF - Stjernen 20.02 / 17:00
3352
Lillehammer IK - Stavanger Oilers 20.02 / 19:00
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
3264
Sahalinskie Akuly - Spartak Moskow 20.02 / 10:00
3265
Tolpar Ufa - Ladja Togliatti 20.02 / 10:00
3267
HC Taifun - Mikhaylov Novomoskovsk 20.02 / 11:30
    SUA AHL
Prima perioada
Final
3260
Bakersfield Condors - San Diego Gulls 20.02 / 04:00
3261
Ontario R. - Colorado Eagles 20.02 / 04:00
3358
Hershey - Wilkes-Barre 20.02 / 20:00
    Suedia Allettan Norra
Prima perioada
Final
3312
Bodens HF - Enkopings SK 20.02 / 17:00
    Suedia Allsvenskan
Prima perioada
Final
3282
Tingsryds Aif - Mora IK 20.02 / 16:00
3344
BIK Karlskoga - Sodertalje SK 20.02 / 16:00
3317
Modo Hockey - VIK Vasteraas 20.02 / 18:30
    Suedia SDHL (F)
Prima perioada
Final
3281
HV 71 (F) - SDE HF (F) 20.02 / 16:00
    Suedia SHL
Prima perioada
Final
3286
Skelleftea Aik - Brynas IF 20.02 / 16:15
3348
HC Orebro - Leksands IF 20.02 / 19:00
3349
Lulea Hockey - Djurgaardens IF 20.02 / 19:00
3350
Farjestads BK - HV 71 20.02 / 19:00
Handbal
    Cupa EHF
Final
2580
HC Metalurg-Skopje - Chehovski 20.02 / 19:00
    Cupa EHF (F)
Final
2512
Dunarea Braila (F) - HC Krasnodar (F) 20.02 / 15:00
2550
Siofok KC (F) - Fleury L. (F) 20.02 / 17:00
2581
Vaci W (Hun) - Zvezda Handball (F) 20.02 / 19:00
    Cehia Extraliga
Final
2505
Hranice - Koprivnice 20.02 / 11:00
2596
Jicin - Lovosice 20.02 / 19:00
    Croatia Pr. Liga
Final
2597
Rkhm Dubrovnik - Varazdin 20.02 / 19:00
2619
Umag - Bjelovar 20.02 / 20:00
2620
Porec - Gorica 20.02 / 20:00
2621
Dubrava - MRK Sesvete 20.02 / 20:00
    Danemarca 1
Final
2513
Aarhus Handball - Tth Holstebro 20.02 / 15:00
2526
Sonderjyske - Lemvig Thyboron 20.02 / 15:00
2556
GOG - Aalborg Handball 20.02 / 17:10
    Danemarca 2
Final
2517
Otterup - Grindsted Gif 20.02 / 15:30
2578
Nordsjaelland Handball - Elitesport Vendsyssel 20.02 / 18:40
    Elvetia NLA
Final
2573
RTV 1879 Basel - Kriens Luzern 20.02 / 18:30
2608
K. Schaffhausen - Pfadi Winterthur 20.02 / 20:00
    Franta LNH Starligue
Final
2468
Chambery S. - Tremblay 20.02 / 17:30
2594
Chartres - PSG 20.02 / 19:00
    Germania Bundesliga (F)
Final
2598
Kurpfalz Baren Ketsch (F) - Halle-Neustadt (F) 20.02 / 19:00
    Germania Bundesliga 2
Final
2618
Hamburg - N-Lubbecke 20.02 / 20:00
2637
Wilhelmshavener - Huttenberg 20.02 / 20:30
    Polonia Superliga
Final
2576
MKS Kalisz - MKS Zaglebie Lubin 20.02 / 18:30
    Polonia Superliga (F)
Final
2508
MKS Zaglebie Lubin - Kobierzyce (F) 20.02 / 13:15
    Portugalia 1
Final
2575
Boa Hora FC - AD Sanjoanense 20.02 / 17:00
2562
Madeira Sad - Belenenses 20.02 / 18:30
    Rusia SuperLiga
Final
2506
Permskie Medvedi - HC CSKA Moscow 20.02 / 12:00
2554
Stavropol - Taganrog-Ufu 20.02 / 17:00
    Slovacia Extraliga
Final
4956
Kosice Crows - SKP Bratislava 20.02 / 19:00
    Slovenia 1.Liga
Final
2629
MRK Ljubljana - RD Koper 20.02 / 19:00
2628
RK Maribor Branik - RD Slovan 20.02 / 20:00
    Spania Division de Honor (F)
Final
2558
BM Granollers (F) - Elche Mustang (F) 20.02 / 17:30
2535
Morvedre (F) - Adesal Cordoba (F) 20.02 / 20:00
    Spania Liga Asobal
Final
2540
Bidasoa - Anaitasuna 20.02 / 17:00
2541
Atl. Valladolid - BM Huesca 20.02 / 19:00
2542
Guadalajara - BM Nava 20.02 / 19:30
    Suedia Allsvenskan
Final
2527
Skaanela IF - Torslanda HK 20.02 / 16:00
2560
Vinslovs - Kungalvs HK 20.02 / 18:00
    Suedia Elitserien
Final
2489
Alingsaas HK - Onnereds 20.02 / 16:00
    Suedia Elitserien (F)
Final
2514
Skuru (F) - Vasterasirsta HF (F) 20.02 / 15:00
2547
H 65 Hoor (F) - Skara HF (F) 20.02 / 16:15
    Ungaria NB1
Final
5043
FTC Budapest - Komloi Bsk 20.02 / 19:00
5044
Oroshazi Fkse - Telekom Veszprem 20.02 / 19:00
Volei
    Brazilia SuperLiga (F)
Final
3811
Fluminense (F) - Cristovao / Caetano (F) 20.02 / 00:30
    Cehia Extraliga (F)
Final
3891
T.J. Ostrava (F) - PVK Olymp Praga (F) 20.02 / 18:00
3892
VK Olomouc (F) - Volejbal Brno (F) 20.02 / 18:00
    Olanda Eredivisie (F)
Final
3869
VC Sneek (F) - Springendal Set-Up (F) 20.02 / 17:00
    Spania (F)
Final
3903
CV Emeve (F) - Algar Surmenor (F) 20.02 / 18:30
Snooker
    Welsh Open 2021
Pauză
Final
5056
Maguire S. (Sco) - Brown J. (Nir) 20.02 / 15:00
5160
Williams M. (Wal) - O`Sullivan R. (Eng) 20.02 / 21:00
Rugby
    Pro 14 Guinness
Final
3645
Scarlets - Benetton Treviso 20.02 / 17:00
3653
Ospreys - Zebre 20.02 / 19:15
3654
Connacht Rugby - Cardiff Blues 20.02 / 21:35
3655
Edinburgh Rugby - Munster 20.02 / 21:35
    Anglia Premiership
Final
3643
Harlequin FC - Sale Sharks 20.02 / 15:00
3646
Exeter Chiefs - Northampton Saints 20.02 / 17:00
3647
Leicester FC Tigers - Wasps 20.02 / 17:00
    Australia - NRL All Star Game
Final
4191
Indigenous All Stars - New Zealand Maori 20.02 / 11:10
    Franta - Top 14
Final
3644
La Rochelle - Stade Francais Paris 20.02 / 15:45
3649
ASM Clermont Auvergne - Aviron Bayonne 20.02 / 18:45
3650
AC Brive - U. Bordeaux Begles 20.02 / 18:45
3651
Section Paloise - RC Toulon 20.02 / 18:45
3652
SU Agen - Montpellier Herault RC 20.02 / 18:45
3656
Lyon Ou - Stade Toulousain 20.02 / 22:05
Fotbal in sala
    Spania Primera Division
Pauză
Final
4065
CD Burela FS - FS Valdepenas 20.02 / 19:30
4066
Fuconsa Jaen - CA Osasuna 20.02 / 19:30
Floorball
    Cehia - Extraliga
Pauză
Final
3596
FbS Bohemians - FBC Ostrava 20.02 / 18:00
3597
FBK Sokol Mlada Boleslav - AC Sparta Prague 20.02 / 18:00
    Suedia - Allsvenskan Sodra
Pauză
Final
3583
IBF Orebro - Aaby Ibk 20.02 / 15:00
3590
Onyx Ibk - Lillan Ibk 20.02 / 17:00
    Suedia - Superligan (F)
Pauză
Final
3580
Ronnby (F) - IBF Falun (F) 20.02 / 14:00
3584
Nack W. (F) - IBK Lund Elit (F) 20.02 / 15:00
Box
    Box - International
Pauză
Final
4949
F.Chudinov - I.Chilembe 20.02 / 19:00
4194
J.Fisher - M.Gordon 20.02 / 20:00
4950
J.Gill - C.Juarez 20.02 / 21:00
4196
F.Marku - R.Charlton 20.02 / 22:00
4951
R.Davis Jr. - El.Valenzuela 20.02 / 23:00
Bandy
    Rusia Superliga
Pauză
Final
3542
Volga Ulyanovsk - Kuzbass Kemerovo 20.02 / 11:00
3544
Start Nizhny Novgorod - Uralsky Trubnik 20.02 / 12:00
3546
Dinamo Moscow - Rodina Kirov 20.02 / 12:00
3541
Bajkal Energy Irkutsk - SKA Neftyanik 20.02 / 13:00
3547
HK Murmansk - Stroitel Syktyvkar 20.02 / 17:30
3543
Vodnik Arhangelsk - Sibselmash Novosibirsk 20.02 / 18:00
    Suedia Allsvenskan
Pauză
Final
3549
Katrineholm - Falu Bs/Bk 20.02 / 15:00
3551
TB Vasteraas - Ljusdals BK 20.02 / 16:00
3552
Unik BK - Vastanfors If/Bk 20.02 / 16:00
Sporturi de contact
    UFC Fight Night
Pauză
Final
4207
A.Oleinik - C.Daukaus 20.02 / 23:00
4210
A.Arlovski - T.Aspinall 20.02 / 23:00
4199
C.Blaydes - D.Lewis 20.02 / 23:00
Fotbal Australian
    Australia AFL (F)
Pauză
Final
4659
Carlton Blues (F) - Richmond (F) 20.02 / 06:10
4660
Fremantle Dockers (F) - Gold Coast Suns (F) 20.02 / 08:10
4663
North Melbourne Kangaroos (F) - Collingwood Magpies (F) 20.02 / 10:10
Sus