Rezultate
Fotbal
    Anglia Premier League
Pauză
Final
PG
0038
Wolves - Leeds 19.02 / 22:00
1
    Romania Liga 1
Pauză
Final
PG
0033
FC Voluntari - FC Arges 19.02 / 17:30
2
0035
Univ. Craiova - Hermannstadt 19.02 / 20:30
1
    Italia Serie A
Pauză
Final
PG
0034
Fiorentina - Spezia 19.02 / 19:30
1
0037
Cagliari - Torino 19.02 / 21:45
2
    Franta Liga 1
Pauză
Final
PG
0039
Stade Brest - Lyon 19.02 / 22:00
2
    Germania Bundesliga
Pauză
Final
PG
0036
A.Bielefeld - Wolfsburg 19.02 / 21:30
2
    Spania 1 - LaLiga
Pauză
Final
PG
0040
Betis - Getafe 19.02 / 22:00
1
    Anglia Championship
Pauză
Final
PG
0792
Watford - Derby 19.02 / 21:45
1
    Australia A-League
Pauză
Final
PG
0673
Adelaide United - Central Coast 19.02 / 10:05
2
    Belgia Div.A
Pauză
Final
PG
0793
Mechelen - Gent 19.02 / 21:45
2
    Cehia Div.1
Pauză
Final
PG
0730
Jablonec - Mlada Boleslav 19.02 / 17:00
2
    Croatia Div. 1
Pauză
Final
PG
0753
Slaven - HNK Sibenik 19.02 / 19:00
2
    Danemarca SuperLiga
Pauză
Final
PG
0768
Aalborg - Midtjylland 19.02 / 20:00
2
    Germania Bundesliga 2
Pauză
Final
PG
0761
Erzgebirge Aue - Bochum 19.02 / 19:30
1
0760
Eintracht Braunschweig - Regensburg 19.02 / 19:30
1
    Italia Serie B
Pauză
Final
PG
0795
Frosinone - Pescara 19.02 / 22:00
    Olanda 1 - Eredivisie
Pauză
Final
PG
0776
Willem II - Utrecht 19.02 / 21:00
2
    Polonia 1 - Ekstraklasa
Pauză
Final
PG
0754
Stal Mielec - Cracovia 19.02 / 19:00
0790
Wisla C. - Pogon S. 19.02 / 21:30
1
    Portugalia 1 - Primeira Liga
Pauză
Final
PG
0800
Boavista - Moreirense 19.02 / 22:30
1
    Spania 2 - LaLiga2
Pauză
Final
PG
0796
Ponferradina - Mirandes 19.02 / 22:00
1
    Turcia 1 - Super Liga
Pauză
Final
PG
0739
Basaksehir - Trabzonspor 19.02 / 18:00
2
    Ungaria Div.1
Pauză
Final
PG
0777
MTK Budapest FC - Mezokovesd SE 19.02 / 21:00
    Africa Cupa Natiunilor U20
Pauză
Final
PG
0738
Tanzania U20 - Gambia U20 19.02 / 18:00
0775
Maroc U20 - Ghana U20 19.02 / 21:00
    Algeria Liga 1
Pauză
Final
PG
4602
US Biskra - USM Alger 19.02 / 15:30
1
4601
Constantine - MC Oran 19.02 / 15:30
2
4600
Hussein Dey - Bel Abbes 19.02 / 15:30
1
    Algeria Liga 2
Pauză
Final
PG
0721
JSM Bejaia - USM Blida 19.02 / 16:00
0722
RC Kouba - Bejaia 19.02 / 16:00
    Amicale Intercluburi
Pauză
Final
PG
4844
Viktoria Zizkov - Varnsdorf 19.02 / 12:30
4849
Trinec - Prostejov 19.02 / 13:30
4852
Valerenga - Stromsgodset 19.02 / 14:00
4851
Trencin - MSK Zilina II 19.02 / 14:00
4853
GKS Jastrzebie - Slask Wroclaw II 19.02 / 14:30
4854
Jerv - Flekkeroy 19.02 / 15:00
4856
Raufoss - Stabaek 19.02 / 16:00
    Amicale Intertari (F)
Pauză
Final
PG
0716
Austria (F) - Suedia (F) 19.02 / 16:00
0752
Guatemala (F) - Panama (F) 19.02 / 19:00
    Amicale Intertari (F) SheBelieves Cup
Pauză
Final
PG
4681
SUA (F) - Canada (F) 19.02 / 02:00
    Anglia Development League
Pauză
Final
PG
0697
Barnsley U23 - Sheffield Wed. U23 19.02 / 15:00
    Anglia Premier League 2
Pauză
Final
PG
0698
Norwich U23 - Leeds U23 19.02 / 15:00
0725
Reading U23 - Stoke U23 19.02 / 15:00
0699
Fulham U23 - Sunderland U23 19.02 / 15:00
0740
Blackburn U23 - West Ham U23 19.02 / 18:00
0778
Arsenal U23 - Manchester City U23 19.02 / 21:00
0779
Chelsea U23 - Liverpool U23 19.02 / 21:00
    Argentina Cupa
Pauză
Final
PG
0667
San Lorenzo - Csyd Liniers 19.02 / 02:10
1
    Armenia 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
4682
FC Noah - FC Van 19.02 / 12:00
1
    Austria Div. 2
Pauză
Final
PG
0762
Amstetten - Horn 19.02 / 19:30
1
0763
Vorwarts Steyr - Austria Viena II 19.02 / 19:30
2
0764
FC Juniors - Innsbruck 19.02 / 19:30
2
0765
BW Linz - Liefering 19.02 / 19:30
1
0789
A. Lustenau - Lafnitz 19.02 / 21:25
1
    Azerbaijan Div. 1
Pauză
Final
PG
0686
Sabayil - Sabah 19.02 / 14:00
1
0726
FK Sumgayit - Qarabag FK 19.02 / 16:00
    Bahrain Div.1
Pauză
Final
PG
0713
Al Riffa - Manama Club 19.02 / 15:50
1
0714
Al-Ahli SC Manama - Busaiteen 19.02 / 15:50
1
0750
Al-Muharraq SC - East Riffa 19.02 / 18:30
1
    Belgia Div.B
Pauză
Final
PG
0780
RFC Seraing - St. Gilloise 19.02 / 21:00
2
    Bulgaria Div.1
Pauză
Final
PG
0736
Montana - CSKA 1948 19.02 / 17:30
1
    C.E. (F) Calificari
Pauză
Final
PG
4841
Cipru (F) - Scotia (F) 19.02 / 15:00
4842
Finlanda (F) - Portugalia (F) 19.02 / 18:15
1
    Cipru Div.1
Pauză
Final
PG
0731
Nea Salamina Famagusta - Karmiotissa 19.02 / 17:00
1
0756
Olympiakos Nicosia FC - AEK Larnaca FC 19.02 / 19:00
1
    Columbia Primera A
Pauză
Final
PG
0666
Millonarios FC - Deportivo Pasto 19.02 / 01:00
1
0670
America de Cali - Independiente Santa Fe 19.02 / 03:05
    Costa Rica Segunda Division
Pauză
Final
PG
1919
AD Aserri - AD Barrio Mexico 19.02 / 23:15
    Danemarca Div.2
Pauză
Final
PG
0769
Skive - Koge 19.02 / 20:00
2
    Egipt Div.2
Pauză
Final
PG
4684
El Daklyeh - Al Zarqa 19.02 / 14:30
4686
Nogoom - El Sekka El Hadid 19.02 / 14:30
4685
ZED - Sers Elyan 19.02 / 14:30
    Elvetia Div. 2
Pauză
Final
PG
0770
Lausanne Ouchy - FC Aarau 19.02 / 20:00
1
0781
FC Schaffhausen - Thun 19.02 / 21:00
1
0782
Wil - Grasshopper Zurich 19.02 / 21:00
1
    Emiratele Arabe Unite Div. 1
Pauză
Final
PG
0708
AL Wahda FC (Uae) - AL Khaleej Khor Fakkan 19.02 / 15:30
1
0709
Al-Wasl FC - Ittihad Kalba 19.02 / 15:30
2
0748
AL Ain FC - Fujairah FC 19.02 / 18:15
1
    Etiopia - Premier League
Pauză
Final
PG
0672
Wolaita Dicha SC - Bahir Dar Kenema 19.02 / 09:00
0687
Sebeta City - Wolkite City 19.02 / 14:00
    Finlanda Cupa Suomen Kakkonen
Pauză
Final
PG
0688
Inter Turku - Haka 19.02 / 14:00
0757
MuSa - Ekenas 19.02 / 19:00
    Franta Liga 3
Pauză
Final
PG
0758
SC Bastia - FC Villefranche-Beaujolais 19.02 / 19:00
2
0759
AS Lyon-Duchere - US Orleans 45 19.02 / 19:00
2
0787
Le Mans - FC Bastia Borgo 19.02 / 19:00
1
    Germania Liga 3
Pauză
Final
PG
0771
Meppen - Hallescher 19.02 / 20:00
1
    Ghana Liga 1
Pauză
Final
PG
1202
Ashanti Gold FC - Aduana Stars 19.02 / 17:00
1
    India I-League
Pauză
Final
PG
0674
Sudeva Delhi - Neroca FC 19.02 / 10:30
2
0710
Gokulam Kerala FC - Indian Arrows 19.02 / 15:30
1
    India Super League
Pauză
Final
PG
0727
Mohun Bagan - East Bengal 19.02 / 16:00
1
    Iran 1 - Pro League
Pauză
Final
PG
0605
Gol Gohar - Persepolis 19.02 / 14:10
2
    Iran 2 - Azadegan League
Pauză
Final
PG
0680
Chooka Talesh FC - Pars Jonoubi Jam 19.02 / 13:00
0685
Sanat Mes Kerman FC - Kheybar Khorramabad FC 19.02 / 13:15
    Islanda Cupa Ligii - Calificare
Pauză
Final
PG
0773
Stjarnan - Akranes 19.02 / 20:00
1
0774
Throttur Reykjavik - Breidablik Kopavogur 19.02 / 20:00
0788
Valur - UMF Grindavik 19.02 / 21:00
    Israel 3 - Liga Alef
Pauză
Final
PG
4843
Hapoel Marmorek - Maccabi Sha`arayim 19.02 / 11:30
4828
Maccabi Tzur Shalom - Bnei Majdal Krum United 19.02 / 12:00
4846
Maccabi Herzliya - MS Dimona 19.02 / 12:30
4829
FC Holon Yirmiyahu - Hapoel Azur 19.02 / 12:45
4847
Holon Yermiyahu - Hapoel Azor 19.02 / 12:45
4830
Hapoel Migdal Haemeq - SC Daburiyya Osama 19.02 / 13:00
4831
Maccabi Kabilio Jaffa - Ashkelon 19.02 / 13:30
4850
Haifa Robbie Shapira - Hapoel Bnei Arara Ara 19.02 / 13:30
    Israel Cupa
Pauză
Final
PG
0682
Netanya - Hapoel Bikat Hayarden 19.02 / 13:00
0683
AS Nordia Jerusalem - SC Tira 19.02 / 13:00
0689
Hap. Ramat Gan - H. Bnei Lod 19.02 / 14:00
0690
SC Kfar Qasem - H. Kfar Saba 19.02 / 14:00
0691
Hapoel Afula - H. Nazareth 19.02 / 14:00
0692
Nes Tziona - M. Petach Tikva 19.02 / 14:00
0693
Hapoel Katamon - H. Ironi Rishon 19.02 / 14:00
    Kenya Premier league
Pauză
Final
PG
0695
Bandari FC - Leopards SC 19.02 / 14:00
4683
Ulinzi Stars FC - Sofapaka FC 19.02 / 14:00
    Kosovo - Superliga
Pauză
Final
PG
0906
Arberia - Prishtina 19.02 / 14:00
    Luxemburg Div.1
Pauză
Final
PG
4860
FC Rodange 91 - Union Titus Petange 19.02 / 21:00
1
    Maroc 1 - Botola
Pauză
Final
PG
0728
Renaissance Ezzmamra - Wydad AC Casablanca 19.02 / 16:00
2
    Mexic 1 - Primera Div.
Pauză
Final
PG
0671
San Luis - Santos Laguna 19.02 / 05:00
1
    Mexic 2 - Liga de Ascenso - Clausura
Pauză
Final
PG
0668
CD Tapatio - Tampico Madero FC 19.02 / 03:00
1
    Mexic 3 - Segunda Division
Pauză
Final
PG
4833
Irapuato - Deportivo CAFESSA Jalisco 19.02 / 23:00
    Mexic U20 League
Pauză
Final
PG
0733
Juarez U20 - Mazatlan U20 19.02 / 17:59
    Muntenegru 1 CFL
Pauză
Final
PG
0745
FK Rudar Pljevlja - OFK Titograd 19.02 / 14:00
0743
FK Jezero Plav - FK Zeta Golubovci 19.02 / 15:00
0744
OFK Petrovac - FK Podgorica 19.02 / 15:00
0742
FK Iskra Danilovgrad - FK Decic Tuzi 19.02 / 16:00
    Nicaragua Primera - PlayOffs
Pauză
Final
PG
0669
Real Madriz - Juventus FC 19.02 / 03:00
    Olanda 2 - Eerste Divisie
Pauză
Final
PG
0737
Jong Ajax - Cambuur 19.02 / 17:30
1
0766
Dordrecht - NAC Breda 19.02 / 19:45
2
0767
Jong PSV - Den Bosch 19.02 / 19:45
1
0797
Helmond Sport - Roda K. 19.02 / 22:00
2
0798
Telstar - FC Eindhoven 19.02 / 22:00
1
    Portugalia 3 - Camp. de Portugal
Pauză
Final
PG
0794
FC Felgueiras 1932 - AR Sao Martinho 19.02 / 21:45
    Serbia 2 - Prva Liga
Pauză
Final
PG
0734
FK Trajal Krusevac - FK Zemun 19.02 / 17:00
0735
FK Kolubara Lazarevac - FK Loznica 19.02 / 17:00
    Turcia 2 - 1.Lig
Pauză
Final
PG
0679
Keciorengucu - Umraniyespor 19.02 / 12:30
2
0701
Eskisehirspor - Bandirmaspor 19.02 / 15:00
1
0747
Adana Demirspor - Altay Izmir 19.02 / 18:00
2
    Uganda 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
0702
Bright Stars FC - Updf FC 19.02 / 15:00
0703
Mbarara FC - Busoga United FC 19.02 / 15:00
0996
Onduparaka FC - Kyetume FC 19.02 / 15:00
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
0664
Torque - Deportivo Maldonado 19.02 / 00:15
2
0799
Plaza Colonia - Boston River 19.02 / 22:00
1
Tenis
    ATP - Australian Open
Primul set
Final
4646
Medvedev D. (Rus) - Tsitsipas S. (Gre) 19.02 / 10:30
    ATP - Australian Open Dublu
Primul set
Final
4587
Murray J./Soares B. - Ram R./Salisbury J. 19.02 / 04:10
    Australian Open Dublu Mixt
Primul set
Final
4710
Ebden M / Stosur S - Krawczyk D / Salisbury J 19.02 / 07:30
    WTA - Australian Open Dublu
Primul set
Final
4535
Krejcikova B./Siniakova K. - Mertens E./Sabalenka A. 19.02 / 07:15
    WTA - Melbourne 4
Primul set
Final
4825
Kasatkina D. (Rus) - Bouzkova M. (Cze) 19.02 / 06:10
    WTA - Melbourne 4 Dublu
Primul set
Final
4827
Blinkova A./Potapova A. - Raina A / Rakhimova K 19.02 / 04:05
    Challenger - Biella 2
Primul set
Final
4890
Kwon Soon W. (Kor) - Maden Y. (Ger) 19.02 / 11:30
4900
Musetti L. (Ita) - Gulbis E. (Lat) 19.02 / 14:30
4908
Marchenko I. (Ukr) - Seppi A. (Ita) 19.02 / 16:00
    Challenger - Concepcion
Primul set
Final
4910
Altmaier D. (Ger) - Martin A. (Svk) 19.02 / 17:05
4920
Baez S. (Arg) - Dellien H. (Bol) 19.02 / 18:45
4714
Cerundolo F. (Arg) - Seyboth Wild T. (Bra) 19.02 / 20:00
4713
Coria F. (Arg) - Tabilo A. (Chi) 19.02 / 22:40
    Challenger - Potchefstroom 2
Primul set
Final
4712
Kuzmanov D. (Bul) - Miedler L. (Aut) 19.02 / 10:00
4888
Broady L. (Gbr) - Menendez A. (Esp) 19.02 / 12:10
    ITF (M) - Antalya Dublu
Primul set
Final
4892
Braynin A / Veremeychuk D - Krutykh O / Prihodko O 19.02 / 13:25
4891
Nouza P / Pichler D - Erel Y / Ilhan M 19.02 / 15:00
    ITF (M) - Naples
Primul set
Final
4917
Krueger M. (Usa) - Gonzalez A. (Col) 19.02 / 18:00
4918
Harrison C. (Usa) - Fratangelo B. (Usa) 19.02 / 18:00
4924
Tabur C. (Fra) - Bangoura S. (Usa) 19.02 / 20:00
    ITF (M) - Naples Dublu
Primul set
Final
4928
Fratangelo B / Krueger M - Johnson H / Johnson Y 19.02 / 22:30
    ITF (M) - Sharm El Sheikh Dublu
Primul set
Final
4887
Lo C H / Takahashi Y - Hsu Y H / Yamasaki J 19.02 / 11:00
    ITF (F) - Altenkirchen
Primul set
Final
4896
Golubic V. (Sui) - Bucsa C. (Esp) 19.02 / 13:00
4923
Niemeier J. (Ger) - Tauson C. (Den) 19.02 / 19:00
    ITF (F) - Monastir
Primul set
Final
4893
Radovanovic N. (Fra) - Timofeeva M. (Rus) 19.02 / 12:00
    ITF (F) - Orlando
Primul set
Final
4756
Loeb J. (Usa) - Anshba A. (Rus) 19.02 / 00:30
4914
Osorio Serrano M. C. (Col) - Zarazua R. (Mex) 19.02 / 17:00
4915
Volynets K. (Usa) - Swan K. (Gbr) 19.02 / 17:00
4921
Liu C. (Usa) - Kalinina A. (Ukr) 19.02 / 18:00
4922
Anderson R. (Usa) - Anshba A. (Rus) 19.02 / 18:00
    ITF (F) - Orlando Dublu
Primul set
Final
4927
Talaba G / Zacarias M - Bektas E / Moore T 19.02 / 20:25
    ITF (F) - Potchefstroom Dublu
Primul set
Final
4897
Kolodziejova M / Maleckova J - Gasanova A / Strakhova V 19.02 / 13:00
Baschet
    Euroliga
Final
2156
Fenerbahce - Alba Berlin 19.02 / 19:45
2161
Crvena Zvezda - Zenit St Petersburg 19.02 / 21:45
2162
Asvel Lyon - Bayern 19.02 / 21:45
2163
Valencia - Real Madrid 19.02 / 22:00
    NBA
Final
2143
Milwaukee Bu. - Toronto R. 19.02 / 02:30
2145
Sacramento - Miami He. 19.02 / 05:00
2146
LA Lakers - Brooklyn 19.02 / 05:00
    C.E. - Calificari
Final
4619
Italy - Estonia 19.02 / 13:30
4620
Finlanda - Elvetia 19.02 / 14:00
4621
Macedonia de N. - Rusia 19.02 / 16:30
4622
Georgia - Serbia 19.02 / 17:00
4623
Romania - Israel 19.02 / 18:30
4624
Austria - Hungary 19.02 / 19:15
4625
Polonia - Spain 19.02 / 21:30
    FIBA Americup Calificari
Final
4931
Rep. Dominicana - Insulele Virgine 19.02 / 20:00
    FIBA Asia Cupa - Calificari
Final
4930
Palestina - Kazakhstan 19.02 / 15:00
    Anglia BBL
Final
2157
Cheshire Phoenix - London Lions 19.02 / 20:00
2159
Worcester Wolves - Manchester Giants 19.02 / 21:00
2160
Newcastle Eagles - Sheffield Sharks 19.02 / 21:30
    Cehia 1 - ZBL (F)
Final
2154
Levhartice Chomutov (F) - BK Zabiny Brno (F) 19.02 / 19:00
    Coreea De Sud WKBL (F)
Final
2149
Y.Samsung (F) - Busan B.S. (F) 19.02 / 12:00
    Germania Pro A
Final
2158
Nuremberg Falcons BC - VfL Kirchheim Knights 19.02 / 20:30
    Polonia 1 - PLKK (F)
Final
2155
Lublin (F) - GTK Arka Gdynia (F) 19.02 / 19:00
    Rusia Super L.
Final
2152
CSKA Moscow 2 - University-Ugra 19.02 / 15:00
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
3146
Boston Bruins - New Jersey Devils 19.02 / 02:00
3147
Philadelphia Flyers - NY Rangers 19.02 / 02:00
3148
Pittsburgh Penguins - New York Islanders 19.02 / 02:00
3150
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 19.02 / 02:00
3151
Washington Capitals - Buffalo Sabres 19.02 / 02:00
3159
St. Louis Blues - San Jose 19.02 / 03:00
3161
Arizona C. - Los Angeles Kings 19.02 / 04:00
    Austria EBEL
Prima perioada
Final
3215
Iclinic Bratislava - Graz 99ers 19.02 / 19:30
3231
Dornbirn Bulldogs - HC Innsbruck 19.02 / 20:15
    Cehia - Extraliga
Prima perioada
Final
3172
Sparta Prague - HC Olomouc 19.02 / 17:30
3179
HC Litvinov - Mountfield HK 19.02 / 18:30
3180
HC Karlovy Vary - HC Plzen 19.02 / 18:30
3181
Ceske Budejovice - HC Liberec 19.02 / 18:30
3198
Pardubice - HC Ocelari Trinec 19.02 / 19:00
3199
HC Kometa Brno - PSG Zlin 19.02 / 19:00
    Danemarca SuperLiga
Prima perioada
Final
3220
Frederikshavn Hawks - Herning Blue Fox 19.02 / 20:00
3232
Rungsted Ishockey - Herlev Eagles 19.02 / 20:30
3233
IK Sonderjyske - Odense Bulldogs 19.02 / 20:30
    Elvetia NLA
Prima perioada
Final
3236
Fribourg Gotteron - Ambri Piotta 19.02 / 20:45
3237
Geneva Servette - Rapperswil 19.02 / 20:45
3239
Zurich Lions - Tigers Langenau 19.02 / 20:45
    Finlanda Mestis
Prima perioada
Final
3188
Heinolan Peliitat - Fps 19.02 / 18:30
3194
K-Vantaa - Tuto Hockey 19.02 / 18:30
3195
K-Espoo - Koo-Vee 19.02 / 18:30
3196
Kettera - Kajaanin Hokki 19.02 / 18:30
    Finlanda SM Liiga
Prima perioada
Final
3182
Pelicans Lahti - Hifk Helsinki 19.02 / 18:30
3183
HPK Hameenlinna - Assat Pori 19.02 / 18:30
3185
Tappara Tampere - Lukko Rauma 19.02 / 18:30
3186
TPS Turku - Kalpa Hockey 19.02 / 18:30
3187
Karpat Oulu - Ilves Tampere 19.02 / 18:30
    Franta L. Magnus
Prima perioada
Final
3205
Nice - Briancon 19.02 / 20:00
3206
Scorpions Mulhouse - Cergy-Pontoise 19.02 / 21:00
3207
Grenoble - Gap 19.02 / 21:00
3209
Amiens Somme - Angers Ducs 19.02 / 21:30
    Germania DEL
Prima perioada
Final
3216
Cologne Haie - Eisbaren Berlin 19.02 / 19:30
3217
Wild Wings - Adler Mannheim 19.02 / 19:30
3241
Nuremberg Ice Tigers - Straubing Tigers 19.02 / 21:30
    Kazahstan Championship
Prima perioada
Final
4934
Nomad Nur-Sultan - Beibarys Atyrau 19.02 / 13:00
4935
Karaganda - Pavlodar 19.02 / 15:00
    Liga Erste
Prima perioada
Final
3211
Ujpest Budapest - MAC Ujbuda 19.02 / 19:00
    Polonia Ekstraliga
Prima perioada
Final
3200
KH Sanok - Mmks Podhale 19.02 / 19:00
3201
Katowice - MKS Cracovia Krakow 19.02 / 19:00
3202
JKH Gks Jastrzebie - TKH Torun 19.02 / 19:00
3203
Oswiecim - KH Zaglebie Sosnowiec 19.02 / 19:00
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
3163
Sahalinskie Akuly - Spartak Moskow 19.02 / 10:00
3164
HC Taifun - Mikhaylov Novomoskovsk 19.02 / 11:30
3166
Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk 19.02 / 14:00
3167
Tolpar Ufa - Ladja Togliatti 19.02 / 14:00
3168
Belye Medvedi - Reaktor Nizhnekamsk 19.02 / 15:00
3169
Avto Yekaterinburg - Sarmaty Orenburg 19.02 / 15:30
3170
Chaika Nizhny Nov. - Kuznetskie Medvedi 19.02 / 16:00
3171
Loko - JHC Dynamo Moscow 19.02 / 17:00
3174
Almaz Cherepovets - Ska-1946 19.02 / 17:30
    Slovacia 1.Liga
Prima perioada
Final
3175
HK Spartak Dubnica - HC Topolcany 19.02 / 18:00
3176
HK Levice - HK Trnava 19.02 / 18:00
    Slovacia Extraliga
Prima perioada
Final
3177
MHK Liptovsky Mikulas - HC Detva 19.02 / 18:00
3178
HK Nitra - HK Poprad 19.02 / 18:00
3212
Nove Zamky - HC Banska Bystrica 19.02 / 19:00
3213
Dukla Trencin - Dvtk Jegesmedvek 19.02 / 19:00
3214
HKM Zvolen - HC Kosice 19.02 / 19:00
    SUA AHL
Prima perioada
Final
3153
Rockford - Grand Rapids Griffins 19.02 / 02:00
3154
Manitoba - Toronto Marlies 19.02 / 02:00
3156
Rochester - Utica 19.02 / 02:05
3222
Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins 19.02 / 20:00
    Suedia Allettan Norra
Prima perioada
Final
3131
Hudiksvalls HC - Forshaga IF 19.02 / 20:00
    Suedia Allsvenskan
Prima perioada
Final
3224
Almtuna IS - AIK IF 19.02 / 19:00
3225
Vasterviks IK - Kristianstads IK 19.02 / 19:00
3226
HC Vita Hasten - Timraa IK 19.02 / 20:00
3227
IF Bjorkloven - Vasby IK 19.02 / 20:00
Handbal
    Cupa EHF
Final
2481
Dinamo B. - Tatran Presov 19.02 / 18:00
    Danemarca 1
Final
2486
Skjern - TMS Ringsted 19.02 / 19:30
    Finlanda SM Liga
Final
2484
Hifk Handball - Aifk 19.02 / 19:00
    Franta LNH Proligue
Final
2498
Esshb Strasbourg - Angers Handball 19.02 / 21:15
2501
Cherbourg Manche - Dijon Handball 19.02 / 21:30
2503
Cavigal Nice - Pontault 19.02 / 21:30
    Franta LNH Starligue
Final
2500
US Creteil - Nimes 19.02 / 21:00
2495
Limoges - St. Raphael 19.02 / 21:00
2496
Montpellier - Ivry 19.02 / 21:00
    Germania Bundesliga (F)
Final
2494
Buxtehuder SV (F) - BVB Dortmund (F) 19.02 / 20:30
    Islanda Olis
Final
4840
Haukar - Selfoss 19.02 / 21:30
    Slovenia 1.Liga
Final
2600
Rd Riko Ribnica - RK Jeruzalem Ormoz 19.02 / 19:30
4882
Ribnica - RK Jeruzalem Ormoz 19.02 / 19:30
    Suedia Allsvenskan
Final
2487
Hif Karlskrona - Alstermo IF 19.02 / 20:00
2493
Karra HF - Anderstorps SK 19.02 / 20:21
    Suedia Elitserien
Final
2488
IFK Skovde - HK Malmo 19.02 / 20:00
2490
IF Guif - HK Aranas 19.02 / 20:00
2491
IFK Kristianstad - IFK Ystad 19.02 / 20:00
4883
Lugi - Helsingborg 19.02 / 20:00
    Ungaria NB 1 (F)
Final
2485
Svent Istvan (F) - Gyor (F) 19.02 / 19:00
Volei
    Argentina A1
Final
3786
Once Unidos - Upcn 19.02 / 02:00
    Coreea de Sud - V League
Final
3787
Daejeon Bluefangs - Cheonan Skywalkers 19.02 / 12:00
    Coreea de Sud - V League (F)
Final
3788
Incheon P.S. (F) - Daejeon KGC (F) 19.02 / 12:00
    Franta Ligue A
Final
3802
Tourcoing Lille - Montpellier UC 19.02 / 19:00
    Japonia V League
Final
3789
VC Nagano Tridents - Arrows 19.02 / 12:30
    Polonia LSK
Final
3806
MKS Banimex Bedzin - AZS Stal Nysa 19.02 / 21:30
    Polonia LSK (F)
Final
3799
Wroclaw (F) - Joker Swiecie (F) 19.02 / 18:30
    Turcia 1 (F)
Final
4654
Kuzeyboru Genclik - Eczacibasi Vitra (F) 19.02 / 13:00
Snooker
    Welsh Open 2021
Pauză
Final
4946
Murphy S. (Eng) - Maguire S. (Sco) 19.02 / 14:00
4945
Selby M. (Eng) - Brown J. (Nir) 19.02 / 14:00
4948
Williams M. (Wal) - Ford T. (Eng) 19.02 / 21:00
Rugby
    Pro 14 Guinness
Final
3639
Newport Gwent Dragons - Leinster 19.02 / 21:35
3640
Glasgow Warriors - Ulster Rugby 19.02 / 21:35
    Anglia Premiership
Final
3642
Bath Rugby - Gloucester Rugby 19.02 / 21:45
    Franta - Pro D2
Final
3635
Rugby Club Vannes - Uson Nevers 19.02 / 19:45
3634
FC Grenoble Rugby - Stade Aurillacois 19.02 / 20:00
3636
Soyaux Angouleme - Usap Perpignan 19.02 / 20:00
3637
US Montauban - Rouen Normandy 19.02 / 20:00
3638
Valence Romans Drome - Mont-De-marsan 19.02 / 20:00
    Franta - Top 14
Final
3641
Racing-Metro 92 - Castres Olympique 19.02 / 21:45
    Super League Super 8s - Playoff
Final
3632
Reds - Waratahs 19.02 / 10:45
3631
W.force - Brumbies 19.02 / 13:00
Fotbal in sala
    UEFA Champions League
Pauză
Final
4786
Inter FS - MFC Kherson 19.02 / 20:00
    Cehia Liga 1
Pauză
Final
4029
Ftzs Liberec - Svarog 19.02 / 20:30
4030
Kajot Helas Brno - SK Dynamo Ceske Budejovice 19.02 / 20:30
Floorball
    Suedia - Superligan (F)
Pauză
Final
3577
Malmo (F) - Pixbo (F) 19.02 / 20:00
Bandy
    Suedia Allsvenskan
Pauză
Final
3539
Aby/Tjureda IF - Nassjo IF 19.02 / 20:00
3540
Lidkopings Aik - Gripen/Trollhattan 19.02 / 20:00
    Suedia Elitserien
Pauză
Final
3532
AIK Stockholm - Broberg/Soderhamn BS 19.02 / 20:00
3533
Bollnas Gif - IFK Vanersborg 19.02 / 20:00
3534
Frillesaas BK - Sandvikens Aik/Bk 19.02 / 20:00
3535
Hammarby If/Bk - Edsbyns IF 19.02 / 20:00
3536
IFK Motala - Villa-Lidkoping BK 19.02 / 20:00
3537
IK Sirius BK - Vetlanda BK 19.02 / 20:00
3538
Vasteraas Sk/Bk - IK Tellus 19.02 / 20:00
Fotbal Australian
    Australia AFL (F)
Pauză
Final
4657
ST Kilda S. (F) - Geelong Cats (F) 19.02 / 10:10
Sus