Rezultate
Fotbal
    UEFA Europa League - 1/16 Tur
Pauză
Final
PG
0019
Dyn. Kiev - Club Brugge 18.02 / 17:00
1
0023
Young Boys - Bayer Leverkusen 18.02 / 19:55
1
0017
Krasnodar - Din. Zagreb 18.02 / 19:55
2
0024
Steaua Rosie - Milan 18.02 / 19:55
2
0018
Olympiakos - PSV 18.02 / 19:55
1
0020
Sociedad - Manchester Utd 18.02 / 19:55
2
0021
Braga - AS Roma 18.02 / 19:55
2
0022
Slavia Praga - Leicester 18.02 / 19:55
0025
Wolfsberger - Tottenham 18.02 / 19:55
2
0026
FC Salzburg - Villarreal 18.02 / 22:00
2
0029
Granada - Napoli 18.02 / 22:00
1
0028
Lille - Ajax Amsterdam 18.02 / 22:00
1
0031
M. Tel Aviv - Shakhtar D. 18.02 / 22:00
2
0032
Molde - Hoffenheim 18.02 / 22:00
2
0030
Antwerp - Rangers 18.02 / 22:00
2
0027
Benfica - Arsenal 18.02 / 22:00
1
    Romania Liga 2
Pauză
Final
PG
0610
ASU Poli Tim. - SCM Gloria Buzau 18.02 / 15:00
1
0644
Viitorul Pandurii - U.Cluj 18.02 / 17:00
2
    Brazilia Serie A
Pauză
Final
PG
0558
Coritiba PR - Palmeiras SP 18.02 / 00:30
1
    Grecia Cupa
Pauză
Final
PG
0611
Giannina - Panathinaikos 18.02 / 15:00
1
    Grecia Div.1
Pauză
Final
PG
0480
Smyrnis - Lamia 18.02 / 17:15
2
    Israel 1 Premier
Pauză
Final
PG
0653
Shmona - Ashdod 18.02 / 19:00
1
0655
Sakhnin - B. Jerusalem 18.02 / 20:00
    Africa Cupa Natiunilor U20
Pauză
Final
PG
0647
Tunisia U20 - Namibia U20 18.02 / 18:00
0658
Central African Republic U20 - Burkina Faso U20 18.02 / 21:00
    Amicale Intertari (F)
Pauză
Final
PG
0624
Malta (F) - Slovacia (F) 18.02 / 16:00
    Amicale Intertari (F) SheBelieves Cup
Pauză
Final
PG
4671
Brazilia (F) - Argentina (F) 18.02 / 23:00
    Anglia Development League
Pauză
Final
PG
0659
Hull City U23 - Wigan U23 18.02 / 21:00
    Arabia Saudita 1 - Pr. League
Pauză
Final
PG
0608
AL Faisaly (Ksa) - Dhamk 18.02 / 14:50
1
0609
AL Taawoun - Al-Ittihad Jeddah 18.02 / 14:55
1
0646
Al Qadisiyah - Al Nassr 18.02 / 17:10
1
0654
Al Hilal Riyadh - Al Ettifaq 18.02 / 19:20
1
    Australia W-League (F)
Pauză
Final
PG
0572
WS Wanderers (F) - Perth (F) 18.02 / 10:10
    Bahrain Div.1
Pauză
Final
PG
0645
Malkiya Club - Al-Najma Manama 18.02 / 17:00
2
    Bangladesh - Championship
Pauză
Final
PG
4672
Agrani Bank - Wari Club 18.02 / 11:00
    Brazilia Baiano Div.1
Pauză
Final
PG
0559
Unirb FC BA - Vitoria BA 18.02 / 00:30
    Brazilia Copa Verde
Pauză
Final
PG
0657
Brasiliense DF - Vila Nova GO 18.02 / 20:30
    Brazilia Goiano
Pauză
Final
PG
0555
Jaragua EC GO - Goianesia GO 18.02 / 20:30
2
    Columbia Primera A
Pauză
Final
PG
0562
Independiente Medellin - Boyaca Chico FC 18.02 / 01:05
1
0569
C.A. Junior - Deportivo Cali 18.02 / 03:10
2
0662
Jaguares d. Cordoba - Deportivo La Equidad 18.02 / 23:00
1
    Columbia Primera B
Pauză
Final
PG
4400
Real Santander - Atletico Huila 18.02 / 01:30
2
4401
Bogota - Leones 18.02 / 21:00
2
    Danemarca Div.2
Pauză
Final
PG
0656
Silkeborg - Kolding IF 18.02 / 20:00
1
    Egipt Cupa
Pauză
Final
PG
0607
Talaea El Gaish - Alqana 18.02 / 14:30
1
    Egipt Div.2
Pauză
Final
PG
4677
Abu Qair Semad - Baladiyet El Mahallah 18.02 / 14:30
4678
Biyala - El Raja Marsa Matruh 18.02 / 14:30
4675
Coca Cola - Tanta 18.02 / 14:30
4676
El Alameen - Kima Aswan 18.02 / 14:30
4679
Sporting Alexandria - Pharco 18.02 / 14:30
    El Salvador Primera - PlayOffs
Pauză
Final
PG
0552
CD Chalatenango - Alianza FC (Slv) 18.02 / 02:00
2
0550
AD Isidro Metapan - Once Municipal 18.02 / 03:30
2
    Emiratele Arabe Unite Div. 1
Pauză
Final
PG
0620
Ajman - Al Nasr Dubai 18.02 / 15:30
2
0621
AL Dhafra Scc - Sharjah 18.02 / 15:30
1
0650
AL Jazira Abu Dhabi - Bani Yas 18.02 / 18:15
1
0651
Hatta - Shabab Alahli 18.02 / 18:15
2
    Honduras Liga Nationala - Clausura
Pauză
Final
PG
4239
CD Vida - Platense FC 18.02 / 01:15
1
    India Bangalore Super Div.
Pauză
Final
PG
0575
Bangalore Independents - Bangalore Eagles FC 18.02 / 11:30
    India I-League
Pauză
Final
PG
0574
Aizawl FC - Mohammedan 18.02 / 10:30
1
0598
Real Kashmir - Punjab FC 18.02 / 12:30
1
0622
Chennai City - Churchill Brothers SC 18.02 / 15:30
2
    India Super League
Pauză
Final
PG
0639
Chennaiyin FC - Northeast United FC 18.02 / 16:00
2
    Iran 2 - Azadegan League
Pauză
Final
PG
4588
Atrak Bojnourd - Shohada Babolsar 18.02 / 12:30
4589
Mohtasham Tabriz - Elmo Adab 18.02 / 12:30
4590
Avalan Kamyaran - Vista Turbine 18.02 / 12:45
4591
Niroye Zamini - Mes Shahr-e Babak 18.02 / 12:45
4594
Spad Alvand - Mes Novin Kerman 18.02 / 12:45
4596
Shahrdari Mahshahr - Shahin Bandar Ameri 18.02 / 13:00
    Italia Serie C - Gr. B
Pauză
Final
PG
0640
SS Matelica Calcio Asd - Mantova 1911 18.02 / 16:00
0641
AC Feralpi Salo - Modena 18.02 / 16:00
2
    Italia U19 - 1
Pauză
Final
PG
0603
Empoli U19 - Ascoli U19 18.02 / 14:00
0642
Lazio U19 - Spal 2013 U19 18.02 / 16:00
    Kenya Premier league
Pauză
Final
PG
4673
Posta Ranger FC - Tusker Football Club 18.02 / 14:00
4674
Vihiga United - Kariobangi Sharks 18.02 / 14:00
    Malta 2 - First Division
Pauză
Final
PG
0660
Marsa FC - St George Cospicua 18.02 / 21:30
    Mexic 1 - Primera Div.
Pauză
Final
PG
0571
Tigres UANL - Cruz Azul 18.02 / 05:00
2
    Mexic 2 - Liga de Ascenso - Clausura
Pauză
Final
PG
0561
Celaya FC - Cancun FC 18.02 / 01:00
1
    Palestina - West Bank League
Pauză
Final
PG
0612
Tubas - Hilal Al-Quds 18.02 / 15:00
0613
Shabab Al Amari - Shabab Al Khaleel 18.02 / 15:00
    Portugalia 2 - Segunda Liga
Pauză
Final
PG
0599
Covilha - Mafra 18.02 / 13:00
2
    Qatar - Cupa
Pauză
Final
PG
4597
Al Rayyan - Al Sadd 18.02 / 15:45
2
4599
Al-Duhail - Al-Gharafa 18.02 / 18:45
1
    Sudan 1 - Premier League
Pauză
Final
PG
4598
Hay Al-Arab - Tuti Khartoum 18.02 / 19:00
4680
Ahli Marawi - Hilal Obied 18.02 / 19:30
    Tailanda Premier
Pauză
Final
PG
0601
Chiangrai United - Nakhon Ratchasima FC 18.02 / 13:30
1
0604
Chonburi FC - Prachuap FC 18.02 / 14:00
2
    Tanzania Premier
Pauză
Final
PG
0600
JKT Tanzania - Polisi Tanzania FC 18.02 / 13:00
0618
Biashara United Mara - Simba SC 18.02 / 15:00
0649
Azam FC - Mbeya City FC 18.02 / 18:00
    Turcia Liga 3
Pauză
Final
PG
0578
Corum Belediyespor - Inegolspor 18.02 / 12:00
1
0579
Manisa Buyuksehir Belediyespor - Nigde Belediyespor 18.02 / 12:00
1
0580
AS Sariyer - Ergene Velimese Spor 18.02 / 12:00
1
0581
Gumushanespor - Ankara Demirspor 18.02 / 12:00
2
0583
Hacettepe SK - Amedspor 18.02 / 12:00
1
0584
Utas Usakspor A.s - Kahramanmarasspor AS 18.02 / 12:00
1
0585
Sanliurfaspor - Erzincan Refahiyespor 18.02 / 12:00
2
0586
Serik Belediyespor - Kardemir Karabukspor 18.02 / 12:00
0587
Idare Genclik - Turgutluspor 18.02 / 12:00
2
0588
S. B. Elazigspor - Etimesgut Belediyespor 18.02 / 12:00
2
0589
Pendikspor - Kastamonuspor 18.02 / 12:00
1
0590
Mamak FK - 1922 Konyaspor 18.02 / 12:00
2
0591
Kirsehir Belediyespor - Eyupspor 18.02 / 12:00
2
0592
Bodrumspor - Tarsus Idman Yurdu 18.02 / 12:00
1
0593
Karacabey Birlikspor - Kirklarelispor 18.02 / 12:00
1
0594
Sakaryaspor - Van Buyuksehir Belediyespor 18.02 / 12:00
2
0595
Sivas Belediyespor - Pazarspor 18.02 / 12:00
1
    Turcia Liga 4
Pauză
Final
PG
0363
Halide Edip Adivarspor - Tokatspor 18.02 / 12:00
    Uruguay Primera Intermedio
Pauză
Final
PG
0560
Cerro Largo - Penarol (Uru) 18.02 / 00:30
2
0564
Cerro - Defensor Sporting 18.02 / 02:45
0619
CA Fenix - Danubio FC 18.02 / 15:00
1
0661
Progreso - Nacional (URU) 18.02 / 22:00
2
Tenis
    ATP - Australian Open
Primul set
Final
4355
Djokovic N. (Srb) - Karatsev A. (Rus) 18.02 / 10:30
    ATP - Australian Open Dublu
Primul set
Final
4303
Dodig I./Polasek F. - Mektic N / Pavic M 18.02 / 06:10
    Australian Open Dublu Mixt
Primul set
Final
4520
Gille S / Carter H - Ebden M / Stosur S 18.02 / 02:00
4519
Krawczyk D / Salisbury J - Skupski N / Klepac A 18.02 / 02:00
4586
RAM R / Krejcikova B - Polmans M / Sanders S 18.02 / 04:30
    WTA - Australian Open Castigatoare
Primul set
Final
4143
Williams S. (Usa) - Castigatoare 18.02 / 02:00
    WTA - Australian Open
Primul set
Final
4304
Osaka N. (Jpn) - Williams S. (Usa) 18.02 / 05:10
4542
Muchova K. (Cze) - Brady J. (Usa) 18.02 / 06:40
    WTA - Melbourne 4
Primul set
Final
4521
Collins D. R. (Usa) - Kasatkina D. (Rus) 18.02 / 04:10
4582
Bouzkova M. (Cze) - Andreescu B. V. (Can) 18.02 / 06:45
    WTA - Melbourne 4 Dublu
Primul set
Final
4529
Ninomiya M / Wang Y - Blinkova A./Potapova A. 18.02 / 02:00
4583
Raina A / Rakhimova K - Jones F / Podoroska N 18.02 / 10:15
    Challenger - Biella 2
Primul set
Final
4527
Musetti L. (Ita) - Lacko L. (Svk) 18.02 / 11:30
4702
Davidovich Fokina A. (Esp) - Gaio F. (Ita) 18.02 / 15:30
4528
Majchrzak K. (Pol) - Marchenko I. (Ukr) 18.02 / 17:05
    Challenger - Concepcion
Primul set
Final
4530
Sakamoto P. (Bra) - Martin A. (Svk) 18.02 / 17:00
4533
Casanova H. (Arg) - Dellien H. (Bol) 18.02 / 17:00
4531
Altmaier D. (Ger) - Klein L. (Svk) 18.02 / 18:30
4532
Galan Riveros D. E. (Col) - Baez S. (Arg) 18.02 / 22:40
    Challenger - Potchefstroom 2
Primul set
Final
4522
Menendez A. (Esp) - Montsi K. (Rsa) 18.02 / 10:00
4524
Ilkel C. (Tur) - Tseng C. H. (Tpe) 18.02 / 10:00
4525
Brooksby J. (Usa) - Bonzi B. (Fra) 18.02 / 11:40
4523
Broady L. (Gbr) - Blancaneaux G. (Fra) 18.02 / 12:05
    Challenger - Concepcion Dublu
Primul set
Final
4534
Coria F / Dellien H - Galdos S / Hidalgo D 18.02 / 20:00
    ITF (M) - Antalya
Primul set
Final
4792
Marti Pujolras A. (Esp) - Oliel Y. (Isr) 18.02 / 12:30
    ITF (M) - Monastir
Primul set
Final
4722
de Carvalho Cardoso Alves M. (Bra) - Crawford O. (Usa) 18.02 / 11:30
    ITF (M) - Naples
Primul set
Final
4744
Gonzalez A. (Col) - Kirchheimer S. (Usa) 18.02 / 17:00
4741
Harrison C. (Usa) - Holt B. (Usa) 18.02 / 17:00
4742
Denolly C. (Fra) - Dutra Da Silva D. (Bra) 18.02 / 17:00
4743
King D. (Bar) - Tabur C. (Fra) 18.02 / 17:00
4751
Krueger M. (Usa) - Kozlov S. (Usa) 18.02 / 18:30
4754
Kypson P. (Usa) - Fratangelo B. (Usa) 18.02 / 18:30
    ITF (M) - Naples Dublu
Primul set
Final
4817
Aragone JC / King D - Rodriguez C / Witten J 18.02 / 20:30
4818
Damm M / Nanda G - Johnson H / Johnson Y 18.02 / 22:30
    ITF (M) - Sharm El Sheikh
Primul set
Final
4718
Mukund S. K. (Ind) - Crepaldi E. (Ita) 18.02 / 11:00
4717
Jubb P. (Gbr) - Cias P. (Pol) 18.02 / 11:00
4719
Shimabukuro S. (Jpn) - Lehecka J. (Cze) 18.02 / 11:00
    ITF (M) - Sharm El Sheikh Dublu
Primul set
Final
4799
Lo C H / Takahashi Y - Corwin F / Vilardo F 18.02 / 14:00
    ITF (F) - Altenkirchen
Primul set
Final
4724
Golubic V. (Sui) - Wagner S,(Ger) 18.02 / 11:30
    ITF (F) - Monastir
Primul set
Final
4728
Sholokhova, Maria - Kulikova A. (Fin) 18.02 / 11:30
4726
Moratelli A. (Ita) - Radovanovic N. (Fra) 18.02 / 11:55
    ITF (F) - Orlando
Primul set
Final
4749
Jovic J. (Srb) - Kalinina A. (Ukr) 18.02 / 17:00
4748
Swan K. (Gbr) - Talaba G. (Rom) 18.02 / 17:00
4750
Bolkvadze M. (Gru) - Volynets K. (Usa) 18.02 / 18:00
    ITF (F) - Orlando Dublu
Primul set
Final
4821
Jovic J / Sramkova R - Gorgodze E / Swan K 18.02 / 21:35
    ITF (F) - Potchefstroom
Primul set
Final
4731
VON Deichmann K.(Lie) - Bondar A. (Hun) 18.02 / 11:30
4729
Haddad Maia B. (Bra) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 18.02 / 11:30
4730
Maleckova J. (Cze) - Radanovic D. (Srb) 18.02 / 11:30
Baschet
    C.M. 2020 - Calificari Europa
Final
4614
Portugalia - Belarus 18.02 / 16:00
4612
Slovacia - Islanda 18.02 / 17:00
4615
Cipru - Albania 18.02 / 19:00
4616
Kosovo - Luxemburg 18.02 / 20:00
    Euroliga
Final
2130
Khimki M. - Baskonia 18.02 / 19:00
2134
Anadolu Efes - Olympiacos 18.02 / 19:30
2141
Milano - Maccabi Tel-Aviv 18.02 / 21:45
2142
Barcelona - Zalgiris 18.02 / 22:00
    NBA
Final
2112
Orlando - NY Knicks 18.02 / 02:00
2114
Boston Celtics - Atlanta Ha. 18.02 / 02:30
2115
Philadelphia 76ers - Houston Rockets 18.02 / 02:30
2117
Washington Wi. - Denver Nu. 18.02 / 03:00
2119
Minnesota Ti. - Indiana Pacers 18.02 / 03:00
2120
New Orleans P. - Portland 18.02 / 04:00
2122
Memphis Grizzlies - Oklahoma City 18.02 / 04:00
2123
LA Clippers - Utah Jazz 18.02 / 05:00
2124
Golden State - Miami He. 18.02 / 05:00
    C.E. - Calificari
Final
4611
Italia - Macedonia de N. 18.02 / 16:30
    Euroliga (F)
Final
2131
Dyn. Kursk (F) - Izmit Belediyespor (F) 18.02 / 17:00
    Coreea De Sud WKBL (F)
Final
2125
Asan W.B.W. (F) - Bucheon K.H.B. (F) 18.02 / 12:00
    Lituania NKL
Final
4697
Ezerunas Moletai - Telsiai 18.02 / 18:00
4695
BC Vilkaviskio Perlas - Vilnius-Mru 18.02 / 18:00
4696
Vytis Sakiai - Jonavos BC Jonava 18.02 / 18:00
    Olanda DBL
Final
2138
Almere Sailors - Feyenoord Basketbal 18.02 / 20:30
    Rusia Super L. (F)
Final
2127
Stavropolchanka-SKFU - UGMK-Junior Yekaterinburg 18.02 / 13:00
    Serbia KLS - First League
Final
2128
KK Mladost Zemun - KK Vrsac 18.02 / 17:00
2136
KK Napredak - OKK Novi Pazar 18.02 / 17:00
2129
OKK Beograd - KK Tamis 18.02 / 17:30
2135
Kk Pirot - KK Zlatibor 18.02 / 18:00
2132
KK Metalac - Kkk Radnicki 18.02 / 19:00
2133
Kk Sloboda Uzice - KK Sloga Kraljevo 18.02 / 19:00
    Spania (F)
Final
4617
Basket Zaragoza (F) - Campus Promete (F) 18.02 / 20:00
    Turcia Super Lig (F)
Final
2126
Hatay (F) - Cankaya U. (F) 18.02 / 13:00
Hochey
    SUA NHL
Prima perioada
Final
3074
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators 18.02 / 02:00
3081
Detroit Red Wings - Chicago Blackhawks 18.02 / 02:30
3086
Calgary Flames - Vancouver 18.02 / 05:00
3087
Edmonton Oilers - Winnipeg Jets 18.02 / 05:00
    Alps Hockey League
Prima perioada
Final
3123
EC Kac II - HC Gherdeina 18.02 / 20:00
3124
Steel Wings Linz - HK Olimpija 18.02 / 20:00
    Rusia KHL
Prima perioada
Final
3089
Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 18.02 / 11:00
3093
Sibir Novosibirsk - HK Avangard Omsk 18.02 / 14:30
3095
HC Barys - Avtomobilist Yekaterinburg 18.02 / 15:30
3096
Salavat Yulaev Ufa - AK Bars Kazan 18.02 / 16:00
3097
Lokomotiv Yaroslavl - HC Dinamo Riga 18.02 / 18:00
3098
Severstal Cherep. - Red Star Kunlun 18.02 / 18:00
3099
Torpedo N. Novgorod - HC Spartak Moscow 18.02 / 18:00
3105
Vityaz Podolsk - Metallurg Magnitogorsk 18.02 / 18:30
3106
SKA Saint Petersburg - HC Dynamo Moscow 18.02 / 18:30
3107
CSKA Moscow - HC Traktor Chelyabinsk 18.02 / 18:30
3108
Jokerit Helsinki - HC Dinamo Minsk 18.02 / 18:30
    Belarus Extraliga
Prima perioada
Final
3102
Shakhter Soligorsk - HK Gomel 18.02 / 17:45
3100
HK Neman Grodno - HC Lokomotiv Orsha 18.02 / 18:00
3101
Yunost Minsk - HC Dinamo Molodechno 18.02 / 18:00
3103
HK Mogilev - Metallurg Zhlobin 18.02 / 18:00
    Finlanda Mestis
Prima perioada
Final
3111
Koo-Vee - K-Vantaa 18.02 / 18:30
3113
IPK - Keupa HT 18.02 / 18:30
    Finlanda SM Liiga
Prima perioada
Final
3109
JYP Jyvaskyla - Pelicans Lahti 18.02 / 18:30
    Germania DEL
Prima perioada
Final
3118
Grizzly Wolfsburg (Ger) - Iserlohn Roosters 18.02 / 19:30
    Germania DEL 2
Prima perioada
Final
3134
Tolzer Lowen - EC Bad Nauheim 18.02 / 20:30
3137
Landshut Cannibals - Bietigheim Steelers 18.02 / 20:30
3140
Bayreuth Tigers - Kassel Huskies 18.02 / 21:00
3141
Eispiraten Crimmitschau - Heilbronner Falken 18.02 / 21:00
    Letonia LHL
Prima perioada
Final
3117
HS Riga - HK Liepaja 18.02 / 19:00
    Liga Erste
Prima perioada
Final
4715
HSC Csikszereda - Ferencvaros-Esmtk 18.02 / 18:30
    Rusia MHL
Prima perioada
Final
3088
Amurskie Tigry K. - Mhk Dinamo St Petersburg 18.02 / 05:00
3090
Loko - JHC Dynamo Moscow 18.02 / 12:00
3091
Omskie Yastreby - Tyumenskiy Legion 18.02 / 13:00
3092
Stalnye Lisy - Sputnik Almetievsk 18.02 / 14:00
3094
Belye Medvedi - Reaktor Nizhnekamsk 18.02 / 15:00
3104
MHK Krylia Sovetov - Ska-Varyagi 18.02 / 18:00
3115
HK Riga - Kapitan Stupino 18.02 / 18:30
    Slovacia Extraliga
Prima perioada
Final
3218
Slovan Bratislava - Dukla Michalovce 18.02 / 19:30
    SUA AHL
Prima perioada
Final
3079
Utica - Syracuse Crunch 18.02 / 02:00
3080
Binghamton Devils - Hershey 18.02 / 02:00
3084
Ontario R. - Colorado Eagles 18.02 / 04:00
3257
San Diego Gulls - Bakersfield Condors 18.02 / 05:00
    Suedia SHL
Prima perioada
Final
3116
IK Oskarshamn - Malmo IF 18.02 / 19:00
3125
Skelleftea Aik - Leksands IF 18.02 / 20:00
3128
Linkopings - Frolunda HC 18.02 / 20:00
3129
Djurgaardens IF - Rogle BK 18.02 / 20:00
Handbal
    Liga Campionilor
Final
2448
KS Vive Tauron Kielce - Elverum Handball 18.02 / 19:45
2449
Aalborg Handball - HC Ppd Zagreb 18.02 / 19:45
2451
Mol-Pick Szeged - HC Vardar Pro Skopje 18.02 / 19:45
    Romania Liga Nationala (F)
Final
2439
Activ Ploiesti (F) - Danubius Galati (F) 18.02 / 10:30
2440
U Cluj (F) - Bistrita (F) 18.02 / 13:15
2441
Gloria Buzau (F) - Zalau (F) 18.02 / 16:00
2443
Ramnicu Valcea (F) - CSM Bucuresti (F) 18.02 / 18:30
    Cupa EHF
Final
4106
Rhein-Neckar - RK Trimo Trebnje 18.02 / 18:00
2471
K. Schaffhausen - Tatabanya Carbonex KC 18.02 / 21:45
    Danemarca 1
Final
2465
Skanderborg Handbold - Mors-Thy Handbold 18.02 / 21:00
    Danemarca 1 (F) - Dame.
Final
2404
Holstebro (F) - Herning-Ikast (F) 18.02 / 19:30
    Franta LNH Starligue
Final
2462
Cesson - Istres 18.02 / 20:30
    Germania Bundesliga
Final
2457
Melsungen - Leipzig Handball 18.02 / 20:00
2458
Wetzlar - Hannover B. 18.02 / 20:00
2459
Goppingen - Stuttgart 18.02 / 20:00
2460
TSV Gwd Minden - Nordhorn-Lingen 18.02 / 20:00
2461
Coburg 2000 - HC Erlangen 18.02 / 20:00
4716
Fuchse B. - Flensburg-H. 18.02 / 20:00
    Islanda Olis
Final
2452
Afturelding - IBV Vestmannaeyjar 18.02 / 20:00
2467
KA Akureyri - Valur Reykjavik 18.02 / 21:30
    Israel Div.1
Final
2455
Hapoel Ashdod - Maccabi Tel Aviv 18.02 / 19:00
    Rusia SuperLiga
Final
2442
Dinamo Chelyabinsk - Ugntu-Vnzm 18.02 / 16:00
    Suedia Elitserien (F)
Final
2445
IK Savehof - Kristianstad (F) 18.02 / 19:00
2453
Skovde (F) - Lugi (F) 18.02 / 20:00
    Ungaria NB1
Final
2447
Veszpremi Kkft Felsoors - Eger Sbs 18.02 / 19:00
Volei
    Romania - Cupa (F)
Final
4766
Metal Galati (F) - U. Cluj (F) 18.02 / 14:00
    Liga MEVZA
Final
3781
ACH Volley Ljubljana - SK Posojilnica Aich/Dob 18.02 / 20:00
    Austria 1. Bundesliga - PlayOffs
Final
3779
SG Raiffeisen Arbesbach - SG Amstetten 18.02 / 19:00
    Coreea de Sud - V League
Final
3772
Ansan Rush&cash - Suwon Kepco 18.02 / 12:00
    Finlanda Mestaruusliiga
Final
3778
Raision Loimu - Perungan Pojat 18.02 / 18:30
    Finlanda Mestaruusliiga (F)
Final
3777
LP Vampula (F) - Kuortaneen Urheil. (F) 18.02 / 18:30
    Grecia A1
Final
3775
Aons Milonas - AO Kifisias 18.02 / 17:00
    Italia Seria A1 (F)
Final
4768
Trentino (F) - Casalmaggiore (F) 18.02 / 20:00
    Rusia - Liga Pro
Final
4648
Sokol-Pro - Feniks Tver 18.02 / 07:00
4649
Vityaz - Eagles Pro 18.02 / 09:10
4650
Payp - Tornado 18.02 / 11:00
4651
Plamya Pro - Molot 18.02 / 13:00
4652
Lions - Enerdzhi 18.02 / 16:00
    Rusia SuperLiga (F)
Final
3773
Minchanka Minsk (F) - Zarechie-Odintsovo (F) 18.02 / 17:00
3776
Dinamo Moscova (F) - VK Lipetsk (F) 18.02 / 18:00
    Serbia Cupa
Final
4653
Radnicki Kragujevac - Vojvodina Seme 18.02 / 18:00
    Suedia Elitserien
Final
3783
Orkelljunga VK - Habo Wk 18.02 / 20:00
    Turcia 1
Final
3774
Spor Toto - Galatasaray Istanbul 18.02 / 17:00
Snooker
    Welsh Open 2021
Pauză
Final
4772
O`Donnell M. (Eng) - Junxu P. (Chn) 18.02 / 12:00
4774
Jones Jak (Wal) - King M (Eng) 18.02 / 12:00
4775
McGill A. (Sco) - Hawkins B. (Eng) 18.02 / 12:00
4776
Selt M. (Eng) - Maguire S. (Sco) 18.02 / 12:00
4773
Brown J. (Nir) - Ursenbacher A. (Sui) 18.02 / 12:00
4769
Selby M. (Eng) - O`Connor J. (Eng) 18.02 / 12:00
4770
Bingtao, Yan - Guodong X. (Chn) 18.02 / 12:00
4771
Williams M. (Wal) - Perry J. (Eng) 18.02 / 12:00
4779
Murphy S. (Eng) - Day R. (Wal) 18.02 / 15:00
4781
Walden R. (Eng) - Lisowski J. (Eng) 18.02 / 15:00
4777
Trump J. (Eng) - Vafaei H. (Irn) 18.02 / 15:00
4778
Allen M. (Nir) - Donaldson S. (Sco) 18.02 / 15:00
4782
Ford T. (Eng) - Wilson K. (Eng) 18.02 / 15:00
4780
Yuelong Z. (Chn) - Gilbert D. (Eng) 18.02 / 15:00
4784
Gould M. (Eng) - O`Sullivan R. (Eng) 18.02 / 16:30
4783
Higgins J. (Sco) - Carter A. (Eng) 18.02 / 16:30
Rugby
    Franta - Pro D2
Final
3629
Colomiers Rugby - AS Beziers Herault 18.02 / 21:45
Fotbal in sala
    UEFA Champions League
Pauză
Final
4785
Aktobe - KMN Dobovec 18.02 / 12:00
Floorball
    Suedia - Superligan
Pauză
Final
3574
Jonkopings IK - Hollvikens Ibf 18.02 / 19:30
Polo
    Calificari Jocuri Olimpice - (M)
Pauză
Final
4578
Muntenegru - Georgia 18.02 / 14:00
4579
Canada - Grecia 18.02 / 15:30
4580
Franta - Romania 18.02 / 18:30
4581
Rusia - Olanda 18.02 / 20:00
4577
Croatia - Germania 18.02 / 21:30
Sus