Fotbal
    UEFA Ch. League - Sferturi
FINAL - SANSA DUBLA

Lisabona, Un meci !

    SPECIALE Atalanta - PSG
FINAL - SANSA DUBLA
3198
1&Zapata Gol - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3199
X&Zapata Gol - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3200
X&Neymar Gol - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3201
2&Neymar Gol - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3202
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 12.08 / 22:00
3203
2r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 12.08 / 22:00
3204
Atalanta 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 12.08 / 22:00
3205
PSG 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 12.08 / 22:00
3206
AUTOGOL in meci - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3207
Cartonas ROSU in meci - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3208
Cartonas ROSU si Penalty - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3209
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3210
PENALTY ratat - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3211
Primul Gol Lov. Cap - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3212
Primul Gol Lov. Libera - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3213
Primul Gol Penalty - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3214
Primul Gol Sut - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3215
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3216
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3217
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3218
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3219
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00
3220
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 12.08 / 22:00

Valoarea regasita la cornere face referire la totalul acestora !

    Romania Liga 1 - Retro./Promo.
FINAL - SANSA DUBLA
0325
Mioveni - Chindia Targ. 12.08 / 18:30
    Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
3290
B.93 Copenhagen - Akademisk 12.08 / 19:00
3309
Nea Salamis - Alki Oroklinis 12.08 / 19:00
3292
Gievenbeck - Preussen Munster 12.08 / 20:00
3295
TuS Bersenbruck - Sportfreunde Lotte 12.08 / 20:00
3296
Gersthofer SV - Slovan HAC 12.08 / 20:00
3297
Gutersloh 2000 - Wiedenbruck 2000 12.08 / 20:00
3298
Villefranche - Grenoble Foot 38 12.08 / 20:00
3311
Rodez Aveyron - Pau 12.08 / 20:00
3313
Remscheid - Cronenberger 12.08 / 20:15
3312
Dusseldorf West e.V. - MSV Dusseldorf 12.08 / 20:30
3314
TSG Sprockhovel - Bocholt 12.08 / 20:30

Meciurile se pot disputa pe teren neutru !

    Italia Serie B - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
0419
Pordenone - Frosinone 12.08 / 22:00

Tur-Retur, Retur!

    Africa de Sud 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0338
Kaizer C. - Bidvest W. 12.08 / 19:00
    Arabia Saudita 2 - Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0337
AL Thoqbah Club - Al Qadisiyah 12.08 / 18:55
0363
AL Taqaddum FC - Al Nojoom 12.08 / 19:20
    Austria Am. Eliteliga Vorarlberg
FINAL - SANSA DUBLA
0339
Dornbirner SV - VfB Hohenems 12.08 / 19:00

Divizia a 4-a, amatori !

    Bosnia Herteg. Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0326
FK Sloboda Tuzla - FK Mladost Doboj Kakanj 12.08 / 18:30
3263
FK Krupa - FK Olimpic Sarajevo 12.08 / 18:30
0371
Hsk Zrinjski Mostar - FK Radnik Bijeljina 12.08 / 20:00
    Brazilia Brasiliense - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
3316
Sobradinho DF - Gama DF 12.08 / 21:30
    Brazilia Paraibano - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
0420
Campinense PB - Treze PB 12.08 / 22:00
    Brazilia Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
    Estonia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0343
Vandra JK Vaprus - Flora U21 12.08 / 19:00
3260
JK Tallinna Kalev - FC Nomme United 12.08 / 19:00

1/32 - Un meci !

    Finlanda 3 Gr.C
FINAL - SANSA DUBLA

Kakkonen !

    Georgia 1 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0372
Telavi - FC Dinamo Tbilisi 12.08 / 20:00
    Insulele Faroe Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0298
HB Torshavn - AB Argir 12.08 / 20:00
0410
NSI Runavik - Vikingur Gota 12.08 / 21:00
0411
Skala IF - B36 Torshavn 12.08 / 21:00
    Israel Cupa Ligii - Premier
FINAL - SANSA DUBLA

Grupe.

    Letonia Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0374
FK Liepaja - FK Ventspils 12.08 / 20:00
    Lituania A Lyga
FINAL - SANSA DUBLA
0348
FK Suduva Marijampole - Vmfd Zalgiris 12.08 / 19:00
    Norvegia 1 (F) - Toppserien
FINAL - SANSA DUBLA
0349
Roa (F) - Valerenga (F) 12.08 / 19:00
    Paraguay Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0435
Club River Plate Asuncion - Guairena FC 12.08 / 23:00
    Polonia 4 - III Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0318
KS Wisla Pulawy - Korona II Kielce SA 12.08 / 19:00
0350
Stal Brzeg - KS Polonia Nysa 12.08 / 19:00
0353
KS Row 1964 Rybnik - Foto-Higiena Gac 12.08 / 19:00
0354
Gornik Zabrze II - MKS Piast Zmigrod 12.08 / 19:00
0356
MKS Polonia Stal Swidnica - MKS Kluczbork 12.08 / 19:00
0357
Wisla Sandomierz - Lewart Lubartow 12.08 / 19:00
0403
Ruch Chorzow - Warta Gorzow Wielkopolski 12.08 / 20:20

Un singur eveniment pe bilet !

    Qatar Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
3273
Al Kharaitiyat - Al-Markhiya Sports Club 12.08 / 19:15
3274
Al Shamal - Muaither 12.08 / 19:15
    Rusia 2 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0328
Yaroslavl - Krasnodar 2 12.08 / 18:30
0290
F. Voronezh - Baltika 12.08 / 19:00
0287
T. Moscova - FC Akron 12.08 / 19:30
    Scotia Premiership
FINAL - SANSA DUBLA
0415
Rangers - St Johnstone 12.08 / 21:45
0416
Motherwell - Livingston 12.08 / 21:45
0417
Ross County FC - Kilmarnock 12.08 / 21:45
    Slovacia Superliga
FINAL - SANSA DUBLA
0400
AS Trencin - Z. Moravce 12.08 / 20:00
0402
Pohronie - Dun. Streda 12.08 / 20:00
    Slovenia 2 SNL
FINAL - SANSA DUBLA
    SUA USL - League One
FINAL - SANSA DUBLA
0436
Chattanooga Red Wolves SC - Union Omaha SC 13.08 / 00:00

United Soccer League !

    Suedia 1 - Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
    Suedia 2 - Superettan
FINAL - SANSA DUBLA
0379
Jonkopings - Dalkurd 12.08 / 20:00
0380
Ljungskille SK - AFC Eskilstuna 12.08 / 20:00
0382
Trelleborg - Vasteraas SK 12.08 / 20:00
    Suedia 3 - Div.1 Norra
FINAL - SANSA DUBLA
0361
IFK Berga - Sollentuna FF 12.08 / 19:00
0369
Nykoping Bis - IFK Luleaa 12.08 / 19:30
0391
Orebro Syrianska BK - IF Sylvia 12.08 / 20:00
0392
Brommapojkarna - Karlstad BK 12.08 / 20:00
0406
Karlslunds IF - Vasalunds IF 12.08 / 20:30
    Suedia 3 - Div.1 Sodra
FINAL - SANSA DUBLA
0389
Oskarshamns Aik - Motala Aif 12.08 / 19:00
0384
Landskrona Bois - Tvaakers IF 12.08 / 20:00
0385
Torns IF - Eskilsminne IF 12.08 / 20:00
0386
Skovde Aik - IFK Varnamo 12.08 / 20:00
0387
Lindome Gif - FC Linkoping City 12.08 / 20:00
0388
Assyriska Turab. - Utsiktens BK 12.08 / 20:00
0390
FK Karlskrona - Lunds BK 12.08 / 20:00
0405
Qviding Fif - FC Trollhattan 12.08 / 21:00
    Suedia Damallsvenskan (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0394
Orebro (F) - Uppsala (F) 12.08 / 20:00
0395
Umea (F) - Eskilstuna Utd. (F) 12.08 / 20:00
0396
Kristianstads (F) - Vaxjo (F) 12.08 / 20:00
0397
Pitea (F) - Djurgardens (F) 12.08 / 20:00
0398
Vittsjo GIK (F) - Goteborg (F) 12.08 / 20:00
0399
Rosengard (F) - Linkopings (F) 12.08 / 20:00
    Tunisia Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
2759
Bizertin - Etoile Sahel 12.08 / 19:00
2760
JS Kairouan - Club Africain 12.08 / 19:00
2762
US Tataouine - Stade Tunisien 12.08 / 19:00
2763
Esperance Tunis - Sfaxien 12.08 / 21:10
    Ungaria Div.3
FINAL - SANSA DUBLA
3264
III. Keruleti TUJe UPE - THSE Szabadkikoto 12.08 / 18:30
3265
Tiszaujvaros - Debreceni VSC II 12.08 / 18:30
3266
Nagyatádi - Menfocsanak ESK 12.08 / 18:30
3268
Ferencvárosi II - Ujpest II 12.08 / 18:30
3269
Szekszardi Ufc - Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik 12.08 / 18:30
3270
Hodmezovasarhelyi - Iváncsa KSK 12.08 / 18:30
3305
Senyo Carnifex - Mezokovesd-Zsory II 12.08 / 18:30
3306
Erzsebeti SMTC - Szegedi Vasutas 12.08 / 18:30
3308
Salgotarjani BTC - Putnok Vse 12.08 / 18:30

NB III !

    Uruguay Segunda Division
FINAL - SANSA DUBLA
3315
Sud America - Rocha FC 12.08 / 20:30
Prim marcator
    Atalanta - PSG
FINAL - SANSA DUBLA
3235
Alt Marcator Atalanta 12.08 / 22:00
3236
Duvan Zapata 12.08 / 22:00
3237
Luis Muriel 12.08 / 22:00
3238
Mario Pasalic 12.08 / 22:00
3239
Alessandro Cortinovis 12.08 / 22:00
3240
Alejandro Gomez 12.08 / 22:00
3241
Alt Marcator PSG 12.08 / 22:00
3242
Neymar 12.08 / 22:00
3243
Mauro Icardi 12.08 / 22:00
3244
Pablo Sarabia 12.08 / 22:00
3245
Eric Choupo-Moting 12.08 / 22:00
3246
Arnaud Kalimuendo 12.08 / 22:00

Marcheaza primul gol in meci, timp regulamentar!

Orice marcator
    Atalanta - PSG
FINAL - SANSA DUBLA
3221
Alt Marcator Atalanta 12.08 / 22:00
3222
Duvan Zapata 12.08 / 22:00
3223
Luis Muriel 12.08 / 22:00
3224
Mario Pasalic 12.08 / 22:00
3225
Alessandro Cortinovis 12.08 / 22:00
3226
Alejandro Gomez 12.08 / 22:00
3227
Rezerva Atalanta 12.08 / 22:00
3228
Alt Marcator PSG 12.08 / 22:00
3229
Rezerva PSG 12.08 / 22:00
3230
Neymar 12.08 / 22:00
3231
Mauro Icardi 12.08 / 22:00
3232
Pablo Sarabia 12.08 / 22:00
3233
Eric Choupo-Moting 12.08 / 22:00
3234
Arnaud Kalimuendo 12.08 / 22:00

Marcheaza oricand in meci, timp regulamentar!

Ultim marcator
    Atalanta - PSG
FINAL - SANSA DUBLA
3247
Alt Marcator Atalanta 12.08 / 22:00
3248
Duvan Zapata 12.08 / 22:00
3249
Luis Muriel 12.08 / 22:00
3250
Mario Pasalic 12.08 / 22:00
3251
Alessandro Cortinovis 12.08 / 22:00
3252
Alejandro Gomez 12.08 / 22:00
3253
Alt Marcator PSG 12.08 / 22:00
3254
Neymar 12.08 / 22:00
3255
Mauro Icardi 12.08 / 22:00
3256
Pablo Sarabia 12.08 / 22:00
3257
Eric Choupo-Moting 12.08 / 22:00
3258
Arnaud Kalimuendo 12.08 / 22:00

Marcheaza ultimul gol in meci, timp regulamentar!

Tenis
    WTA - Lexington
FINAL
3377
Blinkova A. (Rus) - Bouzkova M. (Cze) 12.08 / 19:30
3379
Gauff C. (Usa) - Sabalenka A. (Blr) 12.08 / 21:00
2841
Linette M. (Pol) - Brady J. (Usa) 12.08 / 22:30

SUA - Hard !

    WTA - Lexington Dublu
FINAL
2054
Guarachi A / Krawczyk D - Kalashnikova O / Kudryavtseva A 12.08 / 19:30
2031
Bektas E / Moore T - Mattek-Sands B / Stephens S 12.08 / 21:00
2056
Pera B / Rodionova AR - Blinkova A / Zvonareva V 12.08 / 21:45
2057
Talaba G / Whoriskey C - Loeb J / Neel I 13.08 / 00:00

SUA -Hard !

Baschet
    NBA
FINAL
1954
Houston Rockets - Indiana Pacers 12.08 / 23:00
Hochey
    SUA NHL PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
2785
Washington Capitals - New York Islanders 12.08 / 22:00
    Rusia - Comet Division
FINAL - SANSA DUBLA
3396
Ledovyy Desant - Krasnyye Krylia 12.08 / 18:50

3 perioade de 10 min. Se pot juca pe teren neutru !

    Rusia - Liga Pro
FINAL - SANSA DUBLA
3397
AIS Banda - Chetyre Ledokola 12.08 / 19:50
3398
Shest Trollei - Moscow Eshelon 12.08 / 20:50
3399
Moscow Eshelon - AIS Banda 12.08 / 21:55
3400
Chetyre Ledokola - Shest Trollei 12.08 / 22:55
3401
Shest Trollei - AIS Banda 13.08 / 00:05

3 perioade de 10 min. Se pot juca pe teren neutru !

Handbal
    Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
3333
Meshkov Brest (Blr) - Motor Zaporozhye (Ukr) 12.08 / 18:30
3335
Butel Skopje (Mkd) - Ohrid (Mkd) 12.08 / 20:30
3336
Eurofarm Pelister (Mkd) - Met. Skopje (Mkd) 12.08 / 22:15
Snooker
    World Championship 2020
FINAL
3409
O Sullivan, Ronnie - Selby M. (Eng) 12.08 / 21:00
Baseball
    MLB
FINAL
2137
Detroit Ti. - Chicago W.S. 12.08 / 20:10
2144
Colorado R. - Arizona Di. 12.08 / 22:10
2146
L.A. Angels - Oakland At. 12.08 / 23:10
Tenis de masa
    Setka Cup Ucraina
FINAL
3603
Kilyakin, Petro - Lutskiy, Vladimir 12.08 / 18:30
3604
Sydorenko, Vitalii - Syvych, Viktor 12.08 / 18:35
3611
Gavrish, Daniil - Biletskiy, Oleg 12.08 / 19:00
3612
Khurtak, Evgeniy - Tymchenko, Volodymyr 12.08 / 19:05
3618
Marchuk, Maksym - Romanenko, Andrii 12.08 / 19:25
3619
Vasiuk, Vadym - Halynskyi, Mykola 12.08 / 19:30
3621
Sydorenko, Andrii - Reva, Vadim 12.08 / 19:35
3629
Solomko, Ruslan - Shukin, Dmitriy 12.08 / 19:55
3630
Kilyakin, Petro - Gavrish, Daniil 12.08 / 20:00
3632
Sydorenko, Vitalii - Khurtak, Evgeniy 12.08 / 20:05
3641
Vasiuk, Vadym - Lutskiy, Vladimir 12.08 / 20:30
3643
Sydorenko, Andrii - Syvych, Viktor 12.08 / 20:35
3649
Marchuk, Maksym - Solomko, Ruslan 12.08 / 20:55
3651
Biletskiy, Oleg - Halynskyi, Mykola 12.08 / 21:00
3654
Tymchenko, Volodymyr - Reva, Vadim 12.08 / 21:05
3661
Kilyakin, Petro - Vasiuk, Vadym 12.08 / 21:30
3664
Sydorenko, Vitalii - Sydorenko, Andrii 12.08 / 21:35
3670
Shukin, Dmitriy - Balakirev, Maxim 12.08 / 21:55
3671
Gavrish, Daniil - Halynskyi, Mykola 12.08 / 22:00
3673
Khurtak, Evgeniy - Reva, Vadim 12.08 / 22:05
3681
Lutskiy, Vladimir - Biletskiy, Oleg 12.08 / 22:30
3682
Syvych, Viktor - Tymchenko, Volodymyr 12.08 / 22:35
3687
Solomko, Ruslan - Balakirev, Maxim 12.08 / 22:55
3689
Romanenko, Andrii - Shukin, Dmitriy 12.08 / 23:25
    Setka Cup Ucraina (F)
FINAL
3606
Vakhrusheva, Elina - Yugan, Tatiana 12.08 / 18:40
3613
Mikhailik, Yana - Voytekhova, Mariya 12.08 / 19:10
3622
Yureneva, Svitlana - Trigub, Julia 12.08 / 19:40
3633
Vakhrusheva, Elina - Mikhailik, Yana 12.08 / 20:10
3644
Yureneva, Svitlana - Yugan, Tatiana 12.08 / 20:40
3655
Voytekhova, Mariya - Trigub, Julia 12.08 / 21:10
3665
Vakhrusheva, Elina - Yureneva, Svitlana 12.08 / 21:40
3675
Mikhailik, Yana - Trigub, Julia 12.08 / 22:10
3683
Yugan, Tatiana - Voytekhova, Mariya 12.08 / 22:40

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai