Fotbal
    Armenia 1 - Pr. League
FINAL - SANSA DUBLA
0436
Lori Vanadzor - FC Urartu 29.10 / 13:30
    Australia Gold Coast Premier
FINAL - SANSA DUBLA
5905
Southport Warriors - Nerang Soccer Club 29.10 / 12:15
    Brazilia U20 Carioca
FINAL - SANSA DUBLA
6040
Madureira U20 - Vasco Da Gama U20 29.10 / 15:00
    China 1 - Super League - PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
0801
Jiangsu Suning - Shanghai Sipg 29.10 / 13:35
    China 2 - League 1 - Retro./Promo.
FINAL - SANSA DUBLA
0767
Inner Mongolia Zhongyou FC - Shaanxi Changan 29.10 / 12:00
0802
Beijing Renhe - Shenyang City FC 29.10 / 13:35
    Polonia 3 - II Liga
FINAL - SANSA DUBLA
5906
Lech II Pozna - PKS Olimpia Elblag 29.10 / 14:00
    Rusia 3 - Centru
FINAL - SANSA DUBLA
0780
Khimki 2 - Khimik Novomoskovsk 29.10 / 13:00
0781
Kvant - Saturn Ramenskoye 29.10 / 13:00
0811
Kaluga - Salyut-Belgorod 29.10 / 13:00
0808
Kursk - FK Strogino Moscow 29.10 / 14:00
    Turcia Liga 4
FINAL - SANSA DUBLA
0770
Kemerspor 2003 - Cankaya 29.10 / 12:00
0771
Manisaspor - 1877 Alemdag Spor 29.10 / 12:00
0774
Edirnespor - Fatsa Belediyespor 29.10 / 12:00
0783
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS - Halide Edip Adivarspor 29.10 / 13:00
0785
Buyuk. Tepecikspor - Fethiyespor 29.10 / 13:00
0791
Somaspor - Catalcaspor 29.10 / 13:00
0793
Karsiyaka - Cizrespor 29.10 / 13:00
0794
Sile Yildizspor - Golcukspor 29.10 / 13:00
0795
Carsambaspor - Arhavi Spor 29.10 / 13:00
0796
Batman Petrolspor - Yalovaspor 29.10 / 13:00

3. Lig, Grupele 1,2,3 !

    Ungaria Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0800
Nyiregyhaza Spartacus FC - Paksi FC 29.10 / 13:30

1/32-finale, Un meci!

    Uzbekistan Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0775
Buxoro - Sogdiyona Jizzax 29.10 / 12:00

PFL !

    Vietnam Div.3
FINAL - SANSA DUBLA
5900
TTBD Phu Dong - Kon Tum 29.10 / 10:30
5901
Trieu Minh - Gia Dinh 29.10 / 10:30
5902
Tuan Tu Phu Tho - Da Nang II 29.10 / 11:00
5903
PVF Vietnam - Lam Dong 29.10 / 11:00
5904
Dong Nai - Vinh Long 29.10 / 11:30

2nd Division !

    Vietnam V-League - PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
0803
CLB Viettel - Ha Noi 29.10 / 14:15
0804
Sai Gon FC - Than Quang Ninh 29.10 / 14:15
Tenis
    ATP - Nur-Sultan
FINAL
5945
Seppi A. (Ita) - McDonald M. (Usa) 29.10 / 11:00
5998
Paire B. (Fra) - Kukushkin M. (Kaz) 29.10 / 14:00

Kazakhstan - Hard !

    ATP - Viena
FINAL
5787
Evans D. (Gbr) - Rodionov J. (Aut) 29.10 / 15:00
5888
Hurkacz H. (Pol) - Sonego L. (Ita) 29.10 / 15:30

Austria - Hard!

    ATP - Nur-Sultan Dublu
FINAL
5166
Middelkoop M / Nys H - Mclachlan B / Skugor F 29.10 / 11:00
5973
Bambridge L / Sharan D - Purcell M./Saville L. 29.10 / 12:30
5160
Gille S./Vliegen J. - Mcdonald M / Paul T 29.10 / 14:00

Kazakhstan - Hard !

    ATP - Viena Dublu
FINAL
5495
Murray J./Skupski N. - Ram R./Salisbury J. 29.10 / 14:00

Austria - Hard !

    Challenger - Hamburg
FINAL
5999
Otte O. (Ger) - Stebe C-M. (Ger) 29.10 / 14:00
5769
Wolf J. (Usa) - Safiullin R. (Rus) 29.10 / 15:00
6013
Van De Zandschulp B. (Ned) - Marchenko I. (Ukr) 29.10 / 15:30

Germania - Zgura

    Challenger - Marbella
FINAL
5779
Galan Riveros D. E. (Col) - Mager G. (Ita) 29.10 / 12:00
5883
Kopriva V. (Cze) - Gaio F. (Ita) 29.10 / 12:00
5780
Clarke J. (Gbr) - Taberner C. (Esp) 29.10 / 13:30
5781
Giustino L. (Ita) - Munar J. (Esp) 29.10 / 15:00

Spania - Zgura !

    Challenger - Hamburg Dublu
FINAL
5882
Goransson A / Zielinski J - Gaston H / Rinderknech A 29.10 / 11:00

Germania - Hard !

    ITF (M) - Heraklion
FINAL
5758
Ignatik U. (Blr) - Tsitsipas P. (Gre) 29.10 / 10:00

Grecia - Hard !

    ITF (M) - Heraklion Dublu
FINAL
5759
Marozsan F / Piros Z - Balzerani R / Forti F 29.10 / 15:00

Grecia - Hard !

    ITF (M) - Monastir
FINAL
5770
Zukas M. (Arg) - Kachmazov A. (Rus) 29.10 / 11:30
5957
Echargui M. (Tun) - Thirouin J. (Fra) 29.10 / 11:30
5772
Descotte M. F. (Arg) - Gibbens J.(Gbr) 29.10 / 13:00
5987
Ovcharenko, Oleksandr - Marek W. (Pol) 29.10 / 13:00

Tunisia - Hard !

    ITF (M) - Monastir Dublu
FINAL
5776
Echargui M / Thirouin J - Juarez F / Roveri Sidney G 29.10 / 15:00

Tunisia - Zgura !

    ITF (M) - Sarreguemines Dublu
FINAL
5773
Martineau M / Reymond A - Robert Q / Schott H 29.10 / 15:15

Franta - Carpeta !

    ITF (M) - Sharm El Sheikh
FINAL
5958
Marti Y. (Sui) - Chappell N.(Usa) 29.10 / 11:30
5959
Krutykh O. (Ukr) - Brouwer G. (Ned) 29.10 / 11:30
5960
Boyer T.D. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) 29.10 / 11:30

Egipt - Hard !

    ITF (M) - Sharm El Sheikh Dublu
FINAL
5756
Bega A / Chrysochos P - Deviatiarov M / Krutykh O 29.10 / 14:00

Egipt - Hard !

    ITF (M) - Vale Do Lobo
FINAL
5966
Yang T-H. (Tpe) - De Jong J. (Ned) 29.10 / 11:30

Portugalia - Hard !

    ITF (M) - Vale Do Lobo Dublu
FINAL
6005
De Jong J / Sels J - Barrientos N / Dutra Silva R 29.10 / 14:30

Portugalia - Hard !

    ITF (F) - Heraklion Dublu
FINAL
5762
Bolton E / Popescu A - Delai M / Spiteri D 29.10 / 14:00
5763
Duca G / Kimmelmann J - Cadantu A / Lazar S 29.10 / 14:00

Grecia - Zgura !

    ITF (F) - Istanbul
FINAL
5968
Kanepi K. (Est) - Lazaro Garcia A. (Esp) 29.10 / 11:30
5969
Zvonareva V. (Rus) - Zavatska K. (Ukr) 29.10 / 11:30

Turcia - Hard !

    ITF (F) - Istanbul Dublu
FINAL
5992
Grammatikopoulou V / Jani R-L - Cristian J A / Ruse E G 29.10 / 13:00

Turcia - Hard !

    ITF (F) - Monastir
FINAL
5777
Kubareva A. (Blg) - Mansouri Y. (Fra) 29.10 / 11:30
5970
Carle M. L. (Arg) - Belgraver J. (Fra) 29.10 / 11:30
5994
Kruger Z. (Rsa) - Vanlangendonck E. (Bel) 29.10 / 13:00
5995
Semenistaja D. (Lva) - Herrmann S. (Ger) 29.10 / 13:00

Tunisia - Hard !

    ITF (F) - Pazardzhik
FINAL
5947
Dinu C. (Rou) - Jamshidi E. (Den) 29.10 / 11:00
5948
Topalova G. (Blg) - Andreeva E. (Rus) 29.10 / 11:00
5949
Milatova, Sofia - Bojovic J. (Ser) 29.10 / 11:00

Bulgaria - Zgura !

    ITF (F) - Pazardzhik Dublu
FINAL
6001
Arshinkova P / Topalova G - Girelli C / Valletta E 29.10 / 14:00

Bulgaria - Zgura !

    ITF (F) - Platja D Aro
FINAL
5951
Appleton E. (Gbr) - Carrillo Marin A. (Esp) 29.10 / 11:00
5952
Carreras A. (Gbr) - Vedder E. (Ned) 29.10 / 11:00
5954
Custic M. (Esp) - Partaud M. (Fra) 29.10 / 11:00
5778
Bouzas Maneiro J. (Esp) - Mohr C.B. (Fra) 29.10 / 12:30
5984
Laboutkova A. (Cze) - Charaeva A. (Rus) 29.10 / 12:30
5985
Scilipoti S. (Sui) - Martinez Cirez C. (Esp) 29.10 / 12:30

Spania - Zgura !

    ITF (F) - Sharm El Sheikh
FINAL
6032
Kulambayeva Z. (Kaz) - Alhussein Abdel Aziz L. (Egy) 29.10 / 11:30
6031
Simmonds C. (Rsa) - Iatcenko, Polina 29.10 / 12:30

Egipt - Hard !

    ITF (F) - Sharm El Sheikh Dublu
FINAL
5766
Gasanova A / Strakhova V - Silich A / Tkacheva M 29.10 / 13:00
5768
Ivanova D / Sewing S - Bogdan E / Mdlulwa W 29.10 / 14:30

Egipt - Hard !

Baschet
    China CBA
FINAL
3058
Guandong Southern Tigers - Shanghai Sharks 29.10 / 13:35
3059
Beijing Ducks - Fujian Sturgeons 29.10 / 14:00
    Coreea De Sud KBL
FINAL
3055
Egis - Anyang Kgc 29.10 / 12:00
    Coreea De Sud WKBL (F)
FINAL
3056
KB Stars (F) - Y.Samsung (F) 29.10 / 12:00

Feminin !

    Filipine - Cupa PBA
FINAL
3057
TNT Katropa - Nlex Road Warriors 29.10 / 12:45
Handbal
    Romania Liga Nationala (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3544
U Cluj (F) - Mioveni (F) 29.10 / 11:00
3539
Magura Cisnadie (F) - Gloria Buzau (F) 29.10 / 13:45
3545
Dunarea Braila (F) - Danubius Galati (F) 29.10 / 13:45
Volei
    Rusia - Liga Pro
FINAL
5916
Payp - Enerdzhi 29.10 / 11:35
5917
Vityaz - Empire 29.10 / 14:20
    Rusia Superliga
FINAL
4686
VC Yenisey Krasnoyarsk - VC Zenit-Kazan 29.10 / 14:00
Snooker
    Liga Campionilor 2020/2021
FINAL
3874
Davis M. (Eng) - Hang L. (Chn) 29.10 / 14:30
3875
Higgins J. (Sco) - Clarke J. R. (Wal) 29.10 / 14:30
3876
Ford T. (Eng) - Gould M. (Eng) 29.10 / 15:00
3877
Perry J. (Eng) - Pengfei T. (Chn) 29.10 / 15:00
3878
Ford T. (Eng) - Clarke J. R. (Wal) 29.10 / 15:30
3879
Perry J. (Eng) - Hang L. (Chn) 29.10 / 15:30
Baseball
    Coreea de Sud KBO
FINAL
4544
KIA Tigers - Doosan B. 29.10 / 11:30
4545
Hanwha E. - KT Wiz 29.10 / 11:30
4546
Lotte G. - NC Dinos 29.10 / 11:30
    Japonia NPB - Central League
FINAL
4538
Yokohama D.B. - Yomiuri Giants 29.10 / 11:00
4539
Hiroshima T.C. - Tokyo Y.S. 29.10 / 11:00
4540
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 29.10 / 11:00
    Japonia NPB - Pacific League
FINAL
4541
Saitama S.L. - Tohoku Rakuten G.E. 29.10 / 11:00
4542
Fukuoka S.H. - Chiba Lotte Marines 29.10 / 11:00
4543
Hokkaido N-H.F. - Orix Buffaloes 29.10 / 11:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai