Fotbal
    Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0698
UTA Arad - Gaz Metan 23.01 / 17:00
    Anglia Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0672
Arsenal FC - Burnley FC 23.01 / 16:00
0673
Crystal Palace - Liverpool 23.01 / 16:00
0674
Leicester City - Brighton & Hove Albion 23.01 / 16:00
    Germania Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0687
RB Leipzig - Wolfsburg 23.01 / 16:30
    Franta Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
    Italia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0683
Napoli - Salernitana 23.01 / 16:00
0685
Torino FC - Sassuolo 23.01 / 16:00
    Spania Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
    Olanda Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0669
Heracles - Go Ahead Eagles 23.01 / 15:30
0710
Sparta Rotterdam - Utrecht 23.01 / 17:45
    Portugalia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0705
Guimaraes - Estoril 23.01 / 17:30
0706
Maritimo - Belenenses 23.01 / 17:30
    Turcia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0323
Antalyaspor - Gaziantep BB 23.01 / 15:00
0649
Altay I. - Konyaspor 23.01 / 15:00
0650
Giresunspor - Alanyaspor 23.01 / 15:00
    Belgia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0689
Union Saint-Gilloise - Genk 23.01 / 17:00
    Italia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0703
Vicenza - Cittadella 23.01 / 17:15
    Spania Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0648
Burgos CF - Leganes 23.01 / 15:00
0700
Sporting Gijon - Amorebieta 23.01 / 17:00
    Albania div.1
FINAL - SANSA DUBLA
5527
Kukesi - Skenderbeu 23.01 / 17:45
    Anglia Am. Premier League 2
FINAL - SANSA DUBLA
6430
Southampton U23 - Middlesbrough U23 23.01 / 16:00
    Belgia Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0688
Royal Excelsior Virton - Waasland-Beveren 23.01 / 17:00
    Brazilia Paranaense
FINAL - SANSA DUBLA
0675
Independente FSJ PR - Azuriz FC PR 23.01 / 16:00
    Cipru div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0676
Apoel Nicosia - Aris Limassol FC 23.01 / 16:00
    Emiratele Arabe Unite Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0652
Ahli Al-Fujirah - Hatta 23.01 / 15:05
0653
Al-Thaid - AL Arabi (UAE) 23.01 / 15:05
0654
Dabba Al Fujairah - AL Bataeh (UAE) 23.01 / 15:05
0655
Al-Hamriyah - AL-Rams 23.01 / 15:10
    Germania Div.3
FINAL - SANSA DUBLA
0644
Duisburg - Saarbrucken 23.01 / 15:00
    Germania Regional Vest
FINAL - SANSA DUBLA
0645
Essen - Wuppertaler 23.01 / 15:00
    Ghana Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0690
Accra Great Olympics - King Faisal 23.01 / 17:00
0691
Asante Kotoko - Medeama SC 23.01 / 17:00
0692
Bechem United - Sogakope Wafa 23.01 / 17:00
0695
Elmina Sharks - Berekum Chelsea 23.01 / 17:00
    Gibraltar Premier Division
FINAL - SANSA DUBLA
0696
Lynx FC - Mons Calpe SC 23.01 / 17:00
    Grecia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
    India - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0682
Bengaluru FC - FC Goa 23.01 / 16:00
    Italia Serie C - Gr.A
FINAL - SANSA DUBLA
0658
FeralpiSalo - Calcio Lecco 23.01 / 15:30
0659
Fiorenzuola - AC Pro Sesto 23.01 / 15:30
0660
Giana Erminio - AC Trento 23.01 / 15:30
0662
Mantova - Albinoleffe 23.01 / 15:30
0663
Pro Patria - Piacenza Calcio 23.01 / 15:30
0664
Pro Vercelli - Juventus U23 23.01 / 15:30
0665
Renate - Seregno Calcio 23.01 / 15:30
0666
Triestina Calcio - Padova 23.01 / 15:30
0667
US Pergolettese - Sudtirol 23.01 / 15:30
    Italia Serie C - Gr.B
FINAL - SANSA DUBLA
0383
Olbia Calcio - Lucchese Libertas 23.01 / 15:30
0656
Grosseto - Carrarese 23.01 / 15:30
0657
Siena - Imolese Calcio 23.01 / 15:30
    Malta div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0697
Sirens FC - St Lucia FC 23.01 / 17:00
    Nigeria Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
7017
Abia Warriors - Dakkada FC 23.01 / 17:00
7018
Akwa United - Sunshine Stars 23.01 / 17:00
7019
Nasarawa - Katsina Utd 23.01 / 17:00
7021
Wikki Tourist - Plateau United 23.01 / 17:00
    Olanda Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0668
Telstar - Jong Ajax 23.01 / 15:30
    Portugalia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0686
FC Porto B - Casa Pia Atletico 23.01 / 16:00
0707
Rio Ave - SC Farense 23.01 / 17:30
    Qatar Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0671
Al-Shamal - Umm-Salal 23.01 / 15:30
0708
Al Rayyan - Al Ahli Doha SC 23.01 / 17:40
0709
Qatar SC - Al-Gharafa 23.01 / 17:40
    Rwanda Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
5524
Gasogi United - Etincelles 23.01 / 15:00
5525
Mukura Victory Sports - Musanze 23.01 / 15:00
    Scotia Premier League - Feminin
FINAL - SANSA DUBLA
7011
Partick Thistle W - Celtic W 23.01 / 15:00
7012
Spartans W - Glasgow City W 23.01 / 15:00
7015
Hamilton W - Motherwell W 23.01 / 16:00
7016
Hearts W - Aberdeen W 23.01 / 16:00
    Spania 3 Gr.2
FINAL - SANSA DUBLA
0699
Linense - Gimnastic 23.01 / 17:00
    Spania 3 Gr.2.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania 3 Gr.3.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania 3 Gr.5.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
7023
CF Intercity - Eldense 23.01 / 17:30
    Tanzania - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
6429
Polisi Tanzania - Young Africans 23.01 / 15:00
6431
Coastal Union - Namungo 23.01 / 15:00
    Zambia - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
7013
Lusaka Dynamos - Green Eagles 23.01 / 15:00
Tenis
    Challenger Forli 3
FINAL
7040
Kotov, Pavel - Halys, Quentin 23.01 / 17:30

Italia. Hard, Indoor.

    Challenger Quimper - Calificari
FINAL
7099
Bellier, Antoine - Jianu, Filip Cristian 23.01 / 15:30
7100
Muller, Alexandre - Legout, Timo 23.01 / 15:30
7101
Kuznetsov, Andrey - Bondarevskiy, Yan 23.01 / 17:00
7102
Tabur, Clement - Moriya, Hiroki 23.01 / 17:00

Franta, Hard

Baschet
    Anglia (M)
FINAL
6623
Surrey Scorchers - Sheffield Sharks 23.01 / 16:00

Timp regulamentar!

    Franta Pro A
FINAL
6627
Paris - Nanterre 23.01 / 16:15

Timp regulamentar!

    Germania (M)
FINAL
6624
Alba Berlin - Ludwigsburg 23.01 / 16:00
6626
Syntainics MBC - Gottingen 23.01 / 16:00

Timp regulamentar!

    Grecia (M)
FINAL
6630
Kolossos Rhodes - Olympiacos 23.01 / 17:00
    Liga ABA
FINAL
6855
Igokea - Buducnost 23.01 / 17:30
    Lituania (M)
FINAL
6854
Rytas - Zalgiris Kaunas 23.01 / 17:20

Timp regulamentar!

    Turcia (M) - Super Liga
FINAL
6629
Pinar Karsiyaka - Anadolu Efes 23.01 / 17:00

Timp regulamentar!

Hochey
    Austria - EHL
FINAL - SANSA DUBLA
5994
Dornbirn - Graz 99ers 23.01 / 17:00
6001
Salzburg - Klagenfurt 23.01 / 17:30
    Belarus - Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
7060
Yunost Minsk - Vitebsk 23.01 / 16:00
    Cehia - Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
5986
Trinec - Mlada Boleslav 23.01 / 16:00
6909
Karlovy Vary - Olomouc 23.01 / 16:30
    Elvetia NLA
FINAL - SANSA DUBLA
    Erste Liga
FINAL - SANSA DUBLA
6005
Brasov - Csikszereda 23.01 / 17:30
    Franta - Liga Magnus
FINAL - SANSA DUBLA
    Germania - DEL
FINAL - SANSA DUBLA
6003
ERC Ingolstadt - Nurnberg Ice Tigers 23.01 / 17:30
6004
Munchen - Eisbaren Berlin 23.01 / 17:30
    Norvegia div.1
FINAL - SANSA DUBLA
5987
Hasle/Loren - Nidaros 23.01 / 16:00

Liga Secunda

    Rusia VHL
FINAL - SANSA DUBLA
    Slovacia Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
5998
Ban. Bystrica - Spisska Nova Ves 23.01 / 17:00
6017
Dukla Trencin - Nitra 23.01 / 17:15
    Suedia Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
Handbal
    Campionatul European 2022 (M)
FINAL - SANSA DUBLA
6175
Poland - Russia 23.01 / 16:30

In Ungaria si Slovacia. Faza Grupelor Preliminare.

    Cupa EHF (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6676
Nantes W (Fra) - Baia Mare W (Rou) 23.01 / 15:00
    Germania Bundesliga (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6678
Leverkusen W - Rosengarten-Buchholz W 23.01 / 17:00
    Germania Bundesliga 2 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6679
Herrenberg W - Kurpfalz Baren Ketsch W 23.01 / 17:00
    Liga Campionilor (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6169
Esbjerg W - Ferencvaros W 23.01 / 15:00
6170
Podravka Vegeta W - Brest Bretagne W 23.01 / 15:00
6171
Savehof W - CSKA Moscow W 23.01 / 15:00
6172
Gyor W - Odense W 23.01 / 17:00
    Norvegia Div.1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6680
Fredrikstad W - Romerike Ravens W 23.01 / 17:00
Volei
    Belgia (M)
FINAL
6738
VBC Waremme - Volley Gent 23.01 / 15:00
    Finlanda(F)
FINAL
7105
Nurmon Jymy - Helsinki Volley 23.01 / 15:00
    Germania (F)
FINAL
6742
SC Potsdam - Dresdner SC 23.01 / 17:30
    Grecia A1 (M)
FINAL
6741
AO Kifisias - OFI Irakleio 23.01 / 17:00
    Polonia (M)
FINAL
6739
Aluron Virtu Warta Zawiercie - AZS Olsztyn 23.01 / 15:45
Rugby
    Africa de Sud - Challenge Cup
FINAL - SANSA DUBLA
6247
Saracens - London Irish 23.01 / 17:15

Playoffs, Finala.

    Rugby - European Champions Cup
FINAL - SANSA DUBLA
6245
Sale Sharks - Ospreys 23.01 / 15:00
6246
Stade Francais Paris - Connacht 23.01 / 15:00
6248
Munster - Wasps 23.01 / 17:15
Fotbal in sala
    UEFA Futsal EURO
FINAL - SANSA DUBLA

In Olanda.

Tenis de masa
    Rusia- Liga Pro
FINAL
7128
Meteleshko I. - Selkin V. 23.01 / 15:00
7129
Petrov V. - Pronkin M. 23.01 / 15:15
7130
Gusev M. - Meteleshko I. 23.01 / 15:30
7131
Kaplan S. - Petrov V. 23.01 / 15:45
7133
Selkin V. - Bespalov N. 23.01 / 16:00
7134
Bazilevsky V. - Lisov A.Y. 23.01 / 16:15
7135
Pronkin M. - Kupryakov E.A. 23.01 / 16:15
7136
Bespalov N. - Meteleshko I. 23.01 / 16:30
7137
Kupryakov E.A. - Petrov V. 23.01 / 16:45
7138
Lisov A.Y. - Nosov K.K. 23.01 / 16:45
7139
Gusev M. - Selkin V. 23.01 / 17:00
7140
Kaplan S. - Pronkin M. 23.01 / 17:15


Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai
Sus