Fotbal
    Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
3290
B.93 Copenhagen - Akademisk 12.08 / 19:00
3309
Nea Salamis - Alki Oroklinis 12.08 / 19:00
3292
Gievenbeck - Preussen Munster 12.08 / 20:00
3295
TuS Bersenbruck - Sportfreunde Lotte 12.08 / 20:00
3296
Gersthofer SV - Slovan HAC 12.08 / 20:00
3297
Gutersloh 2000 - Wiedenbruck 2000 12.08 / 20:00
3298
Villefranche - Grenoble Foot 38 12.08 / 20:00
3311
Rodez Aveyron - Pau 12.08 / 20:00
3313
Remscheid - Cronenberger 12.08 / 20:15
3312
Dusseldorf West e.V. - MSV Dusseldorf 12.08 / 20:30
3314
TSG Sprockhovel - Bocholt 12.08 / 20:30

Meciurile se pot disputa pe teren neutru !

    Africa de Sud 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0338
Kaizer C. - Bidvest W. 12.08 / 19:00
    Arabia Saudita 2 - Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0337
AL Thoqbah Club - Al Qadisiyah 12.08 / 18:55
0363
AL Taqaddum FC - Al Nojoom 12.08 / 19:20
    Austria Am. Eliteliga Vorarlberg
FINAL - SANSA DUBLA
0339
Dornbirner SV - VfB Hohenems 12.08 / 19:00

Divizia a 4-a, amatori !

    Bosnia Herteg. Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0371
Hsk Zrinjski Mostar - FK Radnik Bijeljina 12.08 / 20:00
    Brazilia Brasiliense - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
3316
Sobradinho DF - Gama DF 12.08 / 21:30
    Estonia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0343
Vandra JK Vaprus - Flora U21 12.08 / 19:00
3260
JK Tallinna Kalev - FC Nomme United 12.08 / 19:00

1/32 - Un meci !

    Georgia 1 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0372
Telavi - FC Dinamo Tbilisi 12.08 / 20:00
    Insulele Faroe Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0298
HB Torshavn - AB Argir 12.08 / 20:00
0410
NSI Runavik - Vikingur Gota 12.08 / 21:00
0411
Skala IF - B36 Torshavn 12.08 / 21:00
    Israel Cupa Ligii - Premier
FINAL - SANSA DUBLA

Grupe.

    Letonia Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0374
FK Liepaja - FK Ventspils 12.08 / 20:00
    Lituania A Lyga
FINAL - SANSA DUBLA
0348
FK Suduva Marijampole - Vmfd Zalgiris 12.08 / 19:00
    Norvegia 1 (F) - Toppserien
FINAL - SANSA DUBLA
0349
Roa (F) - Valerenga (F) 12.08 / 19:00
    Polonia 4 - III Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0318
KS Wisla Pulawy - Korona II Kielce SA 12.08 / 19:00
0350
Stal Brzeg - KS Polonia Nysa 12.08 / 19:00
0353
KS Row 1964 Rybnik - Foto-Higiena Gac 12.08 / 19:00
0354
Gornik Zabrze II - MKS Piast Zmigrod 12.08 / 19:00
0356
MKS Polonia Stal Swidnica - MKS Kluczbork 12.08 / 19:00
0357
Wisla Sandomierz - Lewart Lubartow 12.08 / 19:00
0403
Ruch Chorzow - Warta Gorzow Wielkopolski 12.08 / 20:20

Un singur eveniment pe bilet !

    Qatar Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
3273
Al Kharaitiyat - Al-Markhiya Sports Club 12.08 / 19:15
3274
Al Shamal - Muaither 12.08 / 19:15
    Rusia 2 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0290
F. Voronezh - Baltika 12.08 / 19:00
0287
T. Moscova - FC Akron 12.08 / 19:30
    Scotia Premiership
FINAL - SANSA DUBLA
0415
Rangers - St Johnstone 12.08 / 21:45
0416
Motherwell - Livingston 12.08 / 21:45
0417
Ross County FC - Kilmarnock 12.08 / 21:45
    Slovacia Superliga
FINAL - SANSA DUBLA
0400
AS Trencin - Z. Moravce 12.08 / 20:00
0402
Pohronie - Dun. Streda 12.08 / 20:00
    Slovenia 2 SNL
FINAL - SANSA DUBLA
0404
Brezice - Roltek Dob 12.08 / 20:30
    Suedia 1 - Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
    Suedia 2 - Superettan
FINAL - SANSA DUBLA
0379
Jonkopings - Dalkurd 12.08 / 20:00
0380
Ljungskille SK - AFC Eskilstuna 12.08 / 20:00
0382
Trelleborg - Vasteraas SK 12.08 / 20:00
    Suedia 3 - Div.1 Norra
FINAL - SANSA DUBLA
0361
IFK Berga - Sollentuna FF 12.08 / 19:00
0369
Nykoping Bis - IFK Luleaa 12.08 / 19:30
0391
Orebro Syrianska BK - IF Sylvia 12.08 / 20:00
0392
Brommapojkarna - Karlstad BK 12.08 / 20:00
0406
Karlslunds IF - Vasalunds IF 12.08 / 20:30
    Suedia 3 - Div.1 Sodra
FINAL - SANSA DUBLA
0389
Oskarshamns Aik - Motala Aif 12.08 / 19:00
0384
Landskrona Bois - Tvaakers IF 12.08 / 20:00
0385
Torns IF - Eskilsminne IF 12.08 / 20:00
0386
Skovde Aik - IFK Varnamo 12.08 / 20:00
0387
Lindome Gif - FC Linkoping City 12.08 / 20:00
0388
Assyriska Turab. - Utsiktens BK 12.08 / 20:00
0390
FK Karlskrona - Lunds BK 12.08 / 20:00
0405
Qviding Fif - FC Trollhattan 12.08 / 21:00
    Suedia Damallsvenskan (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0394
Orebro (F) - Uppsala (F) 12.08 / 20:00
0395
Umea (F) - Eskilstuna Utd. (F) 12.08 / 20:00
0396
Kristianstads (F) - Vaxjo (F) 12.08 / 20:00
0397
Pitea (F) - Djurgardens (F) 12.08 / 20:00
0398
Vittsjo GIK (F) - Goteborg (F) 12.08 / 20:00
0399
Rosengard (F) - Linkopings (F) 12.08 / 20:00
    Tunisia Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
2759
Bizertin - Etoile Sahel 12.08 / 19:00
2760
JS Kairouan - Club Africain 12.08 / 19:00
2762
US Tataouine - Stade Tunisien 12.08 / 19:00
2763
Esperance Tunis - Sfaxien 12.08 / 21:10
    Uruguay Segunda Division
FINAL - SANSA DUBLA
3315
Sud America - Rocha FC 12.08 / 20:30
Tenis
    WTA - Lexington
FINAL
3377
Blinkova A. (Rus) - Bouzkova M. (Cze) 12.08 / 19:30
3379
Gauff C. (Usa) - Sabalenka A. (Blr) 12.08 / 21:00

SUA - Hard !

    WTA - Lexington Dublu
FINAL
2054
Guarachi A / Krawczyk D - Kalashnikova O / Kudryavtseva A 12.08 / 19:30
2031
Bektas E / Moore T - Mattek-Sands B / Stephens S 12.08 / 21:00
2056
Pera B / Rodionova AR - Blinkova A / Zvonareva V 12.08 / 21:45

SUA -Hard !

Hochey
    Rusia - Liga Pro
FINAL - SANSA DUBLA
3397
AIS Banda - Chetyre Ledokola 12.08 / 19:50
3398
Shest Trollei - Moscow Eshelon 12.08 / 20:50

3 perioade de 10 min. Se pot juca pe teren neutru !

Handbal
    Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
3335
Butel Skopje (Mkd) - Ohrid (Mkd) 12.08 / 20:30
Snooker
    World Championship 2020
FINAL
3409
O Sullivan, Ronnie - Selby M. (Eng) 12.08 / 21:00
Baseball
    MLB
FINAL
2137
Detroit Ti. - Chicago W.S. 12.08 / 20:10
Tenis de masa
    Setka Cup Ucraina
FINAL
3611
Gavrish, Daniil - Biletskiy, Oleg 12.08 / 19:00
3612
Khurtak, Evgeniy - Tymchenko, Volodymyr 12.08 / 19:05
3618
Marchuk, Maksym - Romanenko, Andrii 12.08 / 19:25
3619
Vasiuk, Vadym - Halynskyi, Mykola 12.08 / 19:30
3621
Sydorenko, Andrii - Reva, Vadim 12.08 / 19:35
3629
Solomko, Ruslan - Shukin, Dmitriy 12.08 / 19:55
3630
Kilyakin, Petro - Gavrish, Daniil 12.08 / 20:00
3632
Sydorenko, Vitalii - Khurtak, Evgeniy 12.08 / 20:05
3641
Vasiuk, Vadym - Lutskiy, Vladimir 12.08 / 20:30
3643
Sydorenko, Andrii - Syvych, Viktor 12.08 / 20:35
3649
Marchuk, Maksym - Solomko, Ruslan 12.08 / 20:55
3651
Biletskiy, Oleg - Halynskyi, Mykola 12.08 / 21:00
3654
Tymchenko, Volodymyr - Reva, Vadim 12.08 / 21:05
3661
Kilyakin, Petro - Vasiuk, Vadym 12.08 / 21:30
3664
Sydorenko, Vitalii - Sydorenko, Andrii 12.08 / 21:35
    Setka Cup Ucraina (F)
FINAL
3613
Mikhailik, Yana - Voytekhova, Mariya 12.08 / 19:10
3622
Yureneva, Svitlana - Trigub, Julia 12.08 / 19:40
3633
Vakhrusheva, Elina - Mikhailik, Yana 12.08 / 20:10
3644
Yureneva, Svitlana - Yugan, Tatiana 12.08 / 20:40
3655
Voytekhova, Mariya - Trigub, Julia 12.08 / 21:10
3665
Vakhrusheva, Elina - Yureneva, Svitlana 12.08 / 21:40

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai