Fotbal
    Italia Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
    Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0001
CFR Cluj - Univ. Craiova 20.09 / 21:00
    Spania 1 - LaLiga
FINAL - SANSA DUBLA
0003
Barcelona - Granada 20.09 / 22:00
    Romania Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0167
CSA Steaua - ACS V. Selimbar 20.09 / 18:00
    AFC Cup - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
0176
Al-Muharraq SC - AL Ahed 20.09 / 18:15

Finala !

    Argentina Superliga
FINAL - SANSA DUBLA
0191
Gimnasia LP - Union Santa Fe 20.09 / 19:30
0247
Lanus - Newell`s OB 20.09 / 21:45
0261
Rosario - San Lorenzo 21.09 / 00:00
0271
Def. Justicia - Banfield 21.09 / 02:15
    Brazilia Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
0269
Cuiaba E.C. - Fluminense RJ 21.09 / 02:00
    Coreea de Sud K-League
FINAL - SANSA DUBLA
    Danemarca SuperLiga
FINAL - SANSA DUBLA
    Italia Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0241
Frosinone - Brescia 20.09 / 21:30
    Portugalia 1 - Primeira Liga
FINAL - SANSA DUBLA
    Rusia 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0177
Kazan - Zenit Petersburg 20.09 / 18:30
0192
TSKA Moscova - Sp. Moscova 20.09 / 19:30
    Spania 2 - LaLiga2
FINAL - SANSA DUBLA
0249
Burgos CF - Las Palmas 20.09 / 22:00
    Suedia 1 - Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
    Anglia Premier League 2
FINAL - SANSA DUBLA
0219
Derby U23 - West Ham U23 20.09 / 21:00
0220
Wolves U23 - Fulham U23 20.09 / 21:00
0221
Newcastle U23 - Stoke U23 20.09 / 21:00
0222
Reading U23 - Norwich U23 20.09 / 21:00
0223
Leicester U23 - Everton U23 20.09 / 21:00
0224
Nottingham U23 - Birmingham City U23 20.09 / 21:00
    Arabia Saudita 2 - Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0178
AL Shoulla FC - AL Khlood 20.09 / 18:30
0181
Jeddah Club - AL Ain FC 20.09 / 19:00
0206
Al Khaleej - AL Nahdha 20.09 / 20:15
    Argentina Primera C Clausura
FINAL - SANSA DUBLA
0225
Argentino Merlo - Sport.Italiano 20.09 / 21:00
0226
General Lamadrid - Vict.Arenas 20.09 / 21:00

Divizia 4 !

    Argentina Primera D Metro.
FINAL - SANSA DUBLA
0227
Centro Espanol - CA Lugano 20.09 / 21:00
0228
Juventud Unida San Miguel - Deportivo Paraguayo 20.09 / 21:00
0229
Csyd Liniers - Defensores de Cambaceres 20.09 / 21:00
0230
Central Ballester - Sp.Barracas 20.09 / 21:00

Divizia 5

    Argentina Primera National
FINAL - SANSA DUBLA
0242
Inst.Cordoba - CA All Boys 20.09 / 21:30
0273
San Martin T. - CA Belgrano 21.09 / 03:10
    Azerbaijan Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0168
Qarabag FK - FK Sumgayit 20.09 / 18:00
    Belgia U21
FINAL - SANSA DUBLA
0207
Oostende II - FCO Beerschot II 20.09 / 20:30
0208
Anderlecht II - Charleroi II 20.09 / 20:30
0209
Cercle Brugge II - Mechelen II 20.09 / 20:30
0210
AS Eupen II - Kortrijk II 20.09 / 20:30
0211
Antwerp II - Oud-Heverlee Leuven II 20.09 / 20:30
0212
Zulte Waregem II - St. Truidense II 20.09 / 20:30
0231
Saint Gilloise II - Lierse II 20.09 / 21:00
0232
Excelsior Virton II - K.V.C. Westerlo II 20.09 / 21:00
0233
Jeugd R.S. Utd II - Waasland-Beveren II 20.09 / 21:00
0243
Molenbeek II - Lommel SK II 20.09 / 21:30
    Brazilia U20 Brasileiro
FINAL - SANSA DUBLA
0254
Sao Paulo SP U20 - Botafogo/RJ U20 20.09 / 22:15
    Cipru Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0182
Omonia N. - Doxa Katokopias FC 20.09 / 19:00
0237
Anorthosis Famagusta FC - Ethnikos Achnas FC 20.09 / 21:00
    Columbia Primera A
FINAL - SANSA DUBLA
0270
Deportivo La Equidad - Deportes Pereira 21.09 / 02:00
0274
Alianza Petrolera - Boyaca P. 21.09 / 04:00
    Costa Rica Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0256
AD Guanacasteca - Sporting San Jose 20.09 / 23:00
    Danemarca U21
FINAL - SANSA DUBLA
5026
Vanlose U21 - KFUM Roskilde U21 20.09 / 19:30
5027
Hvidovre U21 - AB Tarnby U21 20.09 / 20:30

Timpul de joc poate varia!

    Estonia 2 Esiliiga
FINAL - SANSA DUBLA
    Franta Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0251
US Concarneau - US Avranches 20.09 / 22:00

National !

    Georgia 1 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0169
FC Dila Gori - Saburtalo Tbilisi 20.09 / 18:00
0170
Telavi - FC Dinamo Batumi 20.09 / 18:00
0196
FC Lokomotivi Tbilisi - Samgurali 20.09 / 20:00
    Germania Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0197
Wehen - Borussia Dortmund II 20.09 / 20:00
    Irlanda 1 - Premier Division
FINAL - SANSA DUBLA
0248
Bohemians Dublin FC - Derry City FC 20.09 / 21:45
    Islanda 1 - Urvalsdeild
FINAL - SANSA DUBLA
0255
Kopavogur - Stjarnan 20.09 / 22:15
    Italia Serie C - Gr. C
FINAL - SANSA DUBLA
0252
SS Monopoli 1966 - US Avellino 20.09 / 22:00
    Norvegia 3 - 2nd Division
FINAL - SANSA DUBLA
0171
Kjelsaas - Rosenborg BK 2 20.09 / 18:00
0172
Kvik Halden FK - Valerenga IF 2 20.09 / 18:00

Grupele 1-2 !

    Norvegia 4 - 3rd Division
FINAL - SANSA DUBLA
0173
Follo - Sarpsborg Sparta 2 20.09 / 18:00
0200
Mjondalen 2 - Orn-Horten 20.09 / 20:00
0238
Brumunddal Fotball - Ullensaker/Kisa 2 20.09 / 21:00

Grupele 1-6 !

    Olanda 2 - Eerste Divisie
FINAL - SANSA DUBLA
0239
Jong PSV - Den Haag 20.09 / 21:00
    Paraguay Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0272
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 21.09 / 03:00
    Paraguay Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0253
Deportivo Santani - General Caballero 20.09 / 22:00
0268
Sp. San Lorenzo - CA 3 de Febrero 21.09 / 01:00
    Peru Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0179
Juan Aurich de Chiclayo - Deportivo Coopsol 20.09 / 18:30
0240
Molinos EL Pirata FC - Sport Chavelines Juniors 20.09 / 21:00

Segunda Division !

    Polonia 2 - I Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0190
Skra Czestochowa - Arka G. 20.09 / 19:00
0244
KS Gornik Polkowice - GKS Katowice 20.09 / 21:30
    Portugalia 2 - Segunda Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0201
Academica Coimbra - Vilafranquense 20.09 / 20:00
0245
Leixoes - Ac. Viseu 20.09 / 21:30
    Rusia 2 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0180
Veles Moscow - R. Volgograd 20.09 / 18:30
    Scotia FA Cup
FINAL - SANSA DUBLA
0216
Berwick Rangers - Gretna 2008 20.09 / 21:45

1/128 - Un meci !

    Suedia 2 - Superettan
FINAL - SANSA DUBLA
0202
IFK Varnamo - Orgryte 20.09 / 20:00
    Suedia 3 - Div.1 Sodra
FINAL - SANSA DUBLA
0203
FC Trollhattan - Utsiktens BK 20.09 / 20:00
    Turcia 2 - 1.Lig
FINAL - SANSA DUBLA
0204
Ankaragucu - Menemen Belediyespor 20.09 / 20:00
0205
Balikesirspor - Keciorengucu 20.09 / 20:00
    Uruguay Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0246
Deportivo Maldonado - Mdeo. Wanderers 20.09 / 21:30
Tenis
    Challenger - Ambato Calificari
FINAL
5052
Gonzalez A. (Col) - Martin Tiffon P. (Esp) 20.09 / 18:00
5053
Castelnuovo L. (Sui) - Zukas M. (Arg) 20.09 / 18:00
5054
Ore J. A. (Usa) - Kypson P. (Usa) 20.09 / 18:00
5057
Gautier A. (Fra) - Gomez A. (Col) 20.09 / 19:30

Ecuador - Zgura !

    ATP - Metz
FINAL
3859
Barrere G. (Fra) - Pospisil V. (Can) 20.09 / 19:00
3856
Basilashvili N. (Geo) - Mager G. (Ita) 20.09 / 20:30

Franta - Hard !

    ATP - Nur-Sultan
FINAL
3935
Taberner C. (Esp) - Berankis R. (Ltu) 21.09 / 07:00
3936
Paire B. (Fra) - Gerasimov E. (Blr) 21.09 / 07:00
3937
Kukushkin M. (Kaz) - Duckworth J. (Aus) 21.09 / 07:00
3938
Ruusuvuori E. (Fin) - Bonzi B. (Fra) 21.09 / 07:00

Kazakhstan - Hard !

    Challenger - Ambato
FINAL
3930
Espin Perez D. (Ecu) - Ficovich J.P. (Arg) 20.09 / 20:00
3923
Roca Batalla O. (Esp) - Martin A. (Svk) 20.09 / 21:30
3928
Gomez-Herrera C. (Esp) - Esteve L. E. (Esp) 20.09 / 23:00

Ecuador - Zgura!

    ATP - Metz Dublu
FINAL
3881
Sabanov I / Sabanov M - Added D / Humbert U 20.09 / 17:40

Franta - Hard !

    ATP - Nur-Sultan Dublu
FINAL
3939
Duckworth J / Ebden M - Golubev A / Nedovyesov A 21.09 / 07:00
3940
Arneodo R / Bonzi B - Jebavy R / Vesely J 21.09 / 07:00
3941
Erlich J / Vasilevski A - Demoliner M / Matos R 21.09 / 07:00
3942
Munar J / Polmans M - Bublik A / Golubev D 21.09 / 07:00
3943
Berankis R / Sitak A - Ruusuvuori E / Seppi A 21.09 / 07:00
3944
Goransson A / Vavassori A - Begemann A / Lammons N 21.09 / 07:00
3945
Pel D / Qureshi A - Glasspool L / Heliovaara H 21.09 / 07:00
3946
Gonzalez S / Molteni A - Popko D / Skatov T 21.09 / 07:00

Kazakhstan - Hard !

    WTA - Ostrava
FINAL
3891
Cirstea S. (Rou) - Kontaveit A. (Est) 20.09 / 19:00
5059
Dodin O. (Fra) - Linette M. (Pol) 20.09 / 20:30

Cehia - Hard !

    Challenger - Columbus Calificari
FINAL
5055
Kovacevic A. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) 20.09 / 18:30
5056
Song E. (Usa) - King E. (Usa) 20.09 / 18:30

SUA - Hard !

    Challenger - Biel
FINAL
3854
Riedi L. (Sui) - Couacaud E. (Fra) 20.09 / 19:00

Elvetia - Hard !

    Challenger - Columbus
FINAL
3905
Jung J. (Tpe) - Peniston R. (Gbr) 20.09 / 20:00
5058
Tracy, James - Purcell M. (Aus) 20.09 / 20:00
3906
Rubin N. (Usa) - Bolt A. (Aus) 20.09 / 21:30
5060
Chappell N.(Usa) - Mejia N. (Col) 20.09 / 23:00
5063
Kelly D. (Aus) - Caruso S. (Ita) 21.09 / 00:30

SUA - Hard !

    Challenger (F) - Columbus
FINAL
3921
Kalieva E. (Usa) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 20.09 / 18:30
3917
Scott K. (Usa) - Volynets K. (Usa) 20.09 / 20:00
3914
Li A. (Usa) - Cabrera L. (Aus) 20.09 / 21:30
3916
Marino R. (Can) - Dart H. (Gbr) 20.09 / 21:30
3915
Bolkvadze M. (Gru) - Nara K. (Jpn) 20.09 / 23:00
5062
Brengle M. (Usa) - Lao D. (Usa) 20.09 / 23:00
5064
Hon P. (Aus) - Di Lorenzo F. (Usa) 21.09 / 00:30

SUA - Hard !

    Challenger (F) - Columbus Dublu
FINAL
3981
Jacquemot E / Yu E - Gatica B / Pereira R 21.09 / 00:30

SUA - Hard !

Baschet
    FIBA Africa Championship
FINAL
3184
Capul Verde - Camerun 20.09 / 19:00
3188
Angola - Nigeria 20.09 / 22:00
    Italia Supercupa (M)
FINAL
3185
New Basket Brindisi - Milano 20.09 / 19:00
3189
Venezia - Virtus Bologna 20.09 / 22:00

Sferturi - Un meci !

    Lituania LKL
FINAL
3183
Jonavos BC Jonava - Zalgiris 20.09 / 18:30
    Polonia 1 - PLK
FINAL
3187
Asco Slask Wroclaw - Astoria Bydgoszcz 20.09 / 20:00
Hochey
    Rusia KHL
FINAL - SANSA DUBLA
4083
AK Bars Kazan - Vityaz Podolsk 20.09 / 19:00
4084
Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Sochi 20.09 / 19:00
4090
Lokomotiv Yaroslavl - Jokerit Helsinki 20.09 / 19:30
    Danemarca SuperLiga
FINAL - SANSA DUBLA
4085
Esbjerg Energy - Herlev Eagles 20.09 / 19:00
    Liga Erste
FINAL - SANSA DUBLA
4079
HSC Csikszereda - DAB Docler 20.09 / 18:30
4080
Corona Brasov - Fehervari Titanok 20.09 / 18:30
4081
Gyergyoi HK - Ujpest Budapest 20.09 / 18:30
    Rusia MHL
FINAL - SANSA DUBLA
4078
Almaz Cherepovets - Mhk Dinamo St Petersburg 20.09 / 18:30
4086
Ska-1946 - MHC Atlant 20.09 / 19:00
4087
JHC Dynamo Moscow - Krasnaya Armiya 20.09 / 19:00
    Rusia VHL
FINAL - SANSA DUBLA
4082
HC Tambov - HK Ryazan 20.09 / 18:30
4088
HC Akm Tula - Khimik Voskresensk 20.09 / 19:00
4089
Buran Voronezh - Ska-Neva 20.09 / 19:00
4091
HC Rostov - HK Dinamo St Petersburg 20.09 / 19:30
Handbal
    Danemarca 1 - Handboldligaen
FINAL - SANSA DUBLA
3493
Lemvig Thyboron - Skanderborg Handbold 20.09 / 21:00
Snooker
    Anglia Open 2021
FINAL
3995
Un-Nooh T. (Tha) - O`Neill J. (Eng) 20.09 / 18:00
3996
Hamilton A. (Eng) - Heathcote L. (Eng) 20.09 / 18:00
3997
Carrington S. (Eng) - Miah H. (Eng) 20.09 / 21:00
3998
Gilbert D. (Eng) - Grace D. (Eng) 20.09 / 21:00
Baseball
    MLB
FINAL
4625
Detroit Ti. - Chicago W.S. 21.09 / 01:40
4626
Cincinnati Re. - Pittsburgh Pi. 21.09 / 01:40
4627
Miami Ma. - Washington Na. 21.09 / 01:40
4628
Philadelphia Ph. - Baltimore Or. 21.09 / 02:05
4629
N.Y.Yankees - Texas Ra. 21.09 / 02:05
4630
Tampa Bay R. - Toronto B.J. 21.09 / 02:10
4632
Milwaukee Br. - St.Louis C. 21.09 / 02:40
4635
Oakland At. - Seattle Ma. 21.09 / 04:40
4633
L.A. Angels - Houston As. 21.09 / 04:45
Fotbal in sala
    C.M. (M)
FINAL - SANSA DUBLA
4928
Japonia - Paraguay 20.09 / 18:00
4929
Spania - Angola 20.09 / 18:00
4931
Iran - Argentina 20.09 / 20:00
4932
USA - Serbia 20.09 / 20:00

Optimi! Se joaca in Columbia!

Fotbal American
    SUA - NFL
FINAL
4603
Green Bay Pa. - Detroit Li. 21.09 / 03:15


Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai
Sus