Fotbal
    UEFA SuperCupa
FINAL - SANSA DUBLA
0948
Bayern M. - Sevilla 24.09 / 22:00

Stadionul Puskas Arena (Budapesta)

    SPECIALE Bayern M. - Sevilla
FINAL - SANSA DUBLA
6289
1&Lewandowski Gol - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6290
X&Lewandowski Gol - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6291
X&En-Nesyri Gol - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6292
2&En-Nesyri Gol - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6293
Bayern 6.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 24.09 / 22:00
6294
Sevilla 3.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 24.09 / 22:00
6295
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 24.09 / 22:00
6296
2r 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 24.09 / 22:00
6297
AUTOGOL in meci - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6298
Cartonas ROSU in meci - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6299
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6300
PENALTY ratat - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6301
Lewandowski 2 goluri - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6302
En-Nesyri 2 goluri - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6303
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6304
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6305
Scor C. 1-1,2-2,3-3,4-4 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6306
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6307
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6308
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6309
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6310
Primul Gol Autogol - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6311
Primul Gol Lov. Cap - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6312
Primul Gol Lov. Libera - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6313
Primul Gol Penalty - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00
6314
Primul Gol Sut - 1 Da, 2 Nu 24.09 / 22:00

Valoarea regasita la cornere face referire la totalul acestora !

    UEFA Europa League - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0011
Ararat Arm. - Celje 24.09 / 17:00
0012
KuPS - FK Suduva Marijampole 24.09 / 18:30
0013
Plzen - Sonderjyske 24.09 / 19:00
0015
FK Rostov - M. Haifa 24.09 / 19:30
0016
CSKA Sofia - B36 Torshavn 24.09 / 20:00
0017
Malmo - Lok. Zagreb 24.09 / 20:00
0019
Royal Charleroi SC - Partizan 24.09 / 20:00
0020
Rosenborg - Alanyaspor 24.09 / 20:00
0021
Djurgarden - CFR Cluj 24.09 / 20:00
0026
H. Beer Sheva - Motherwell 24.09 / 20:30
0027
FCSB - Slovan Liberec 24.09 / 20:30
0025
FK Shkendija - Tottenham 24.09 / 21:00
0028
Granada - FC Lokomotivi Tbilisi 24.09 / 21:00
0029
Apoel Nicosia FC - Hsk Zrinjski Mostar 24.09 / 21:00
0030
Standard Liege - Vojvodina 24.09 / 21:00
0031
FC Copenhaga - Piast 24.09 / 21:00
0032
Galatasaray - Hajduk Split 24.09 / 21:00
0033
FK Sarajevo - FK Buducnost 24.09 / 21:00
0034
FC Sheriff Tiraspol - Dundalk FC 24.09 / 21:00
0035
KI Klaksvik - FC Dinamo Tbilisi 24.09 / 21:00
0039
Basel - Anorthosis Famagusta FC 24.09 / 21:30
0040
LASK Linz - Dun. Streda 24.09 / 21:30
0041
Floriana FC - FC Flora Tallinn 24.09 / 21:30
0042
St. Gallen - AEK Atena 24.09 / 21:30
0043
Rijeka - Kolos Kovalivka 24.09 / 21:45
0022
Willem II - Rangers 24.09 / 22:00
0044
Sporting - Aberdeen 24.09 / 22:00

Turul II. Un singur meci. Se pot juca pe teren neutru.

    Anglia EFL Cupa Carabao
FINAL - SANSA DUBLA
0937
Bristol City - Aston Villa 24.09 / 21:00
0946
Manchester City - Bournemouth 24.09 / 21:45

1/32, Un meci !

    Copa Libertadores
FINAL - SANSA DUBLA
0831
Paranaense PR - Colo Colo 24.09 / 01:15
0832
Def.Justicia - Olimpia Asuncion 24.09 / 01:15
0833
Caracas FC - Club Libertad Asuncion 24.09 / 01:15
0850
Club Guarani - Palmeiras SP 24.09 / 03:30
0851
Internacional RS - Gremio P.A. 24.09 / 03:30
0852
America de Cali - U. Catolica 24.09 / 03:30
0853
A. Lima - Racing Club 24.09 / 03:30

Grupe !

    Austria Regionalliga Salzburg
FINAL - SANSA DUBLA
0921
SV Grodig - SV Seekirchen 24.09 / 20:00

Liga a 3-a !

    Bahrain Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0906
Al Hala - Al-Muharraq SC 24.09 / 16:41
    Brazilia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0854
Vasco RJ - Botafogo RJ 24.09 / 03:30
0855
Ceara CE - Brusque SC 24.09 / 03:30

1/16, Retur!

    Brazilia Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
0856
Sport Rec. PE - Corinthians SP 24.09 / 03:30
    Chile Primera Div.
FINAL - SANSA DUBLA
0896
Deportes Iquique - Union La Calera 24.09 / 17:00
0913
Universidad de Concepcion - O`Higgins 24.09 / 19:30
0949
Cobresal - Palestino 24.09 / 22:00
    China 1 - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0883
Henan Jianye - Shandong Luneng 24.09 / 10:30
0873
Jiangsu Suning - Guangzhou Evergrande 24.09 / 13:00
0868
Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua 24.09 / 15:00
0886
Dalian Yifang FC - Shenzhen FC 24.09 / 15:00
    China 2 - League 1
FINAL - SANSA DUBLA
0871
Chengdu Qianbao - Suzhou Jinfu 24.09 / 11:00
0884
Meizhou Hakka FC - Zhejiang Greentown FC 24.09 / 14:35
0887
X. Tianshan Leopard - Heilongjiang Lava Spring 24.09 / 15:00
    Costa Rica Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0860
Deportivo Saprissa - CS Cartagines 24.09 / 05:00
    Ecuador Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0644
Fuerza Amarilla SC - CD Puerto Quito 24.09 / 18:00
    Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0882
Wadi Degla SC - Smouha SC 24.09 / 16:00
0894
El Gouna FC - Aswan FC 24.09 / 16:30
0895
Al Masry Club - El-Entag El-Harby 24.09 / 16:30
0907
Ismaily SC - Pyramids FC 24.09 / 19:00
    Finlanda 1 - Veikkausliiga
FINAL - SANSA DUBLA
0904
HJK - TPS Turku 24.09 / 18:30
    Finlanda 3 Gr.B
FINAL - SANSA DUBLA

Kakkonen !

    Hong Kong Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0869
Kitchee SC - Lee Man Warriors FC 24.09 / 10:00
    Islanda 1 - Urvalsdeild
FINAL - SANSA DUBLA
0909
Akureyri - Kopavogur 24.09 / 19:00
0911
Hafnarfjordur - Valur 24.09 / 19:15
0912
Fjolnir Reykjavik - Akranes 24.09 / 19:15
5909
KR Reykjavik - Grotta 24.09 / 19:15
0951
Breidablik Kopavogur - Stjarnan 24.09 / 22:15
0952
Fylkir - Vikingur Reykjavik 24.09 / 22:15
    Mexic 2 - Liga de Ascenso
FINAL - SANSA DUBLA
0830
Atlante - CD Tapatio 24.09 / 01:00

Liga de Ascenso !

    Peru Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0953
Ayacucho - Binacional 24.09 / 23:30
    Portugalia 2 - Segunda Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0903
Ac. Viseu - GD Estoril Praia 24.09 / 18:00
    Portugalia U23 Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0944
Benfica U23 - Sporting CP U23 24.09 / 21:00
    SUA MLS
FINAL - SANSA DUBLA
0828
New England R. - Montreal I. 24.09 / 00:00
0839
Atlanta Utd. - FC Dallas 24.09 / 02:00
0840
N.Y. City - Toronto FC 24.09 / 02:00
0843
S. Kansas City - Orlando City 24.09 / 02:30
0844
Columbus C. - Minnesota Utd. 24.09 / 02:30
0845
Chicago F. - Houston Dy. 24.09 / 02:30
0846
FC Cincinnati - Philadelphia U. 24.09 / 02:30
0848
Inter Miami CF - N.Y. Red Bulls 24.09 / 03:00
0857
Nashville SC - DC United 24.09 / 03:30
0858
Colorado R. - San Jose E. 24.09 / 04:00
0859
Real Salt L. - L.A. Galaxy 24.09 / 04:30
0862
Portland Ti. - Seattle S. 24.09 / 05:00
0865
Los Angeles FC - Vancouver W. 24.09 / 05:30

Major League Soccer !

    SUA USL - Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0837
Charlotte Independence - Miami FC 24.09 / 02:00
0838
Indy Eleven - Saint Louis FC 24.09 / 02:00
0842
Atlanta United II - New York Red Bulls II 24.09 / 02:30
0861
La Galaxy II - San Diego Loyal SC 24.09 / 05:00

United Soccer League !

Prim marcator
    Bayern M. - Sevilla
FINAL - SANSA DUBLA
6315
Alt Marcator Bayern 24.09 / 22:00
6316
Robert Lewandowski 24.09 / 22:00
6317
Serge Gnabry 24.09 / 22:00
6318
Joshua Zirkzee 24.09 / 22:00
6319
Thomas Muller 24.09 / 22:00
6320
Leroy Sane 24.09 / 22:00
6321
Alt Marcator Sevilla 24.09 / 22:00
6322
Youssef En-Nesyri 24.09 / 22:00
6323
Lucas Ocampos 24.09 / 22:00
6324
Luuk de Jong 24.09 / 22:00
6325
Munir 24.09 / 22:00
6326
Suso 24.09 / 22:00

Marcheaza primul gol in meci, timp regulamentar !

Orice marcator
    Bayern M. - Sevilla
FINAL - SANSA DUBLA
6339
Alt Marcator Bayern 24.09 / 22:00
6340
Robert Lewandowski 24.09 / 22:00
6341
Serge Gnabry 24.09 / 22:00
6342
Joshua Zirkzee 24.09 / 22:00
6343
Thomas Muller 24.09 / 22:00
6344
Leroy Sane 24.09 / 22:00
6345
Rezerva Bayern 24.09 / 22:00
6346
Alt Marcator Sevilla 24.09 / 22:00
6347
Youssef En-Nesyri 24.09 / 22:00
6348
Lucas Ocampos 24.09 / 22:00
6349
Luuk de Jong 24.09 / 22:00
6350
Munir 24.09 / 22:00
6351
Suso 24.09 / 22:00
6352
Rezerva Sevilla 24.09 / 22:00

Marcheaza oricand in meci, timp regulamentar !

Ultim marcator
    Bayern M. - Sevilla
FINAL - SANSA DUBLA
6327
Alt Marcator Bayern 24.09 / 22:00
6328
Robert Lewandowski 24.09 / 22:00
6329
Serge Gnabry 24.09 / 22:00
6330
Joshua Zirkzee 24.09 / 22:00
6331
Thomas Muller 24.09 / 22:00
6332
Leroy Sane 24.09 / 22:00
6333
Alt Marcator Sevilla 24.09 / 22:00
6334
Youssef En-Nesyri 24.09 / 22:00
6335
Lucas Ocampos 24.09 / 22:00
6336
Luuk de Jong 24.09 / 22:00
6337
Munir 24.09 / 22:00
6338
Suso 24.09 / 22:00

Marcheaza ultimul gol in meci, timp regulamentar !

Tenis
    ATP - Hamburg
FINAL
5947
Humbert U. (Fra) - Vesely J. (Cze) 24.09 / 11:00
5948
Khachanov K. (Rus) - Lajovic D. (Srb) 24.09 / 11:00

Germania - Zgura !

    ATP - Hamburg Dublu
FINAL
5760
Krawietz K./Mies A. - Koolhof W / Mektic N 24.09 / 11:00
5761
Albot R / Qureshi A-U-h - Dodig I / Pavic M 24.09 / 11:00

Germania - Zgura !

    WTA - Roland Garros Calificari
FINAL
5762
Kostyuk M. (Ukr) - Paar L.I. (Rou) 24.09 / 11:00
5763
Martincova T. (Cze) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) 24.09 / 11:00
5764
Li A. (Usa) - Rakhimova K. (Rus) 24.09 / 11:00
5765
Podoroska N. (Arg) - Cristian J. A. (Rou) 24.09 / 11:00
5766
Gatto-Monticone G. (Ita) - Monnet C. (Fra) 24.09 / 11:00
5767
Galfi D. (Hun) - Di Giuseppe M. (Ita) 24.09 / 11:00
5768
Sramkova R. (Svk) - Hogenkamp R. (Ned) 24.09 / 11:00
5769
Guerrero Alvarez E. (Esp) - Errani S. (Ita) 24.09 / 11:00
5770
Raina A. (Ind) - Nara K. (Jpn) 24.09 / 11:00
5771
Andrianjafitrimo T. (Fra) - Wang Xi. (Chn) 24.09 / 11:00
5772
Kostova E. (Bul) - Niculescu M. (Rou) 24.09 / 11:00
5773
Kostic N. (Srb) - Buyukakcay C. (Tur) 24.09 / 11:00
6278
Jorovic I. (Srb) - Hibi M. (Jpn) 24.09 / 11:00
6279
Grabher J. (Aut) - Haas B. (Aut) 24.09 / 11:00
6280
Di Lorenzo F. (Usa) - Ruse E.G. (Rom) 24.09 / 11:00
6281
Dart H. (Gbr) - Bara I.M. (Rou) 24.09 / 11:00
6282
Muhammad A. (Usa) - Trevisan M. (Ita) 24.09 / 11:00
6283
Seguel D. (Chi) - Kung L. (Elv) 24.09 / 11:00
6284
Zvonareva V. (Rus) - Rodionova Ar. (Aus) 24.09 / 11:00
6285
Tomova V. (Bul) - Zarazua R. (Mex) 24.09 / 11:00

Franta - Zgura!

    WTA - Strasbourg
FINAL
5774
Teichmann J. B. (Sui) - Svitolina E. (Ukr) 24.09 / 11:00
5775
Zhang S. (Chn) - Rybakina E. (Kaz) 24.09 / 11:00

Franta - Zgura!

    ITF (F) - Porto Dublu
FINAL
5720
Jorge F / Parres Azcoitia O - Arbuthnott E / Scholsen H 24.09 / 16:30
5721
Alves C M R / Bassols Ribera M - Cervino Ruiz C / Gutierrez Carrasco M 24.09 / 16:30

Portugalia - Zgura !

Baschet
    NBA - PlayOff
FINAL
3202
Miami He. - Boston Celtics 24.09 / 03:30

Meciul 1

    Mexic LNBP
FINAL
3204
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali 24.09 / 04:00
3205
Dorados De Cihuahua - Plateros De Fresnillo 24.09 / 05:00
    Polonia 1 - PLK
FINAL
3209
Astoria Bydgoszcz - MKS Dabrowa Gornicza 24.09 / 18:35
3212
Asco Slask Wroclaw - Asseco Gdynia 24.09 / 20:30
3213
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdanski 24.09 / 21:00
    Spania ACB - Gr.A
FINAL
3210
Basquet Manresa - Obradoiro Cab 24.09 / 20:00
3211
CB Murcia - CB Estudiantes 24.09 / 20:00
3214
CB Fuenlabrada - Baskonia 24.09 / 22:45
3215
Unicaja - Barcelona 24.09 / 22:45
Hochey
    SUA NHL PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
3809
Dallas Stars - Tampa Bay Lightning 24.09 / 03:00
    Rusia KHL
FINAL - SANSA DUBLA
3810
Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Podolsk 24.09 / 17:00
3811
Salavat Yulaev Ufa - HC Traktor Chelyabinsk 24.09 / 17:00
3819
Torpedo N. Novgorod - Amur Khabarovsk 24.09 / 19:00
3826
CSKA Moscow - Severstal Cherep. 24.09 / 19:30
3827
HC Sochi - HC Dynamo Moscow 24.09 / 19:30
    Cehia - Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
3814
HC Karlovy Vary - Sparta Prague 24.09 / 18:30
    Rusia - Liga Pro
FINAL - SANSA DUBLA
5979
Shest Trollei - AIS Banda 24.09 / 00:15
5980
Chetyre Ledokola - Moscow Eshelon 24.09 / 01:15

3 perioade de 10 min. Se pot juca pe teren neutru !

    Rusia MHL
FINAL - SANSA DUBLA
3812
Reaktor Nizhnekamsk - Irbis Kazan 24.09 / 17:00
3813
Sputnik Almetievsk - Chaika Nizhny Nov. 24.09 / 17:00
    Suedia SHL
FINAL - SANSA DUBLA
3831
Vaxjo Lakers - Farjestads BK 24.09 / 20:00
3833
Brynas IF - IK Oskarshamn 24.09 / 20:00
Handbal
    Liga Campionilor
FINAL - SANSA DUBLA
3382
Telekom Veszprem - HC Ppd Zagreb 24.09 / 19:45
3391
FC Barcelona - RK Celje Pivovarna Lasko 24.09 / 21:45

Faza grupelor !

    Danemarca 1 (F) - Dame.
FINAL - SANSA DUBLA
3381
Holstebro (F) - NFH Nyk (F) 24.09 / 19:30
3387
Viborg (F) - Herning-Ikast (F) 24.09 / 21:00
    Franta LNH Starligue
FINAL - SANSA DUBLA
3388
Istres - Tremblay 24.09 / 21:00
3389
Cesson - St. Raphael 24.09 / 21:30
    Norvegia Eliteserien
FINAL - SANSA DUBLA
3379
Sandefjord Haandball - Kolstad Handball 24.09 / 19:00
    Suedia Elitserien
FINAL - SANSA DUBLA
3384
IFK Ystad - HK Aranas 24.09 / 20:00
3385
OV Helsingborg - IF Guif 24.09 / 20:00
    Ungaria NB 1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3380
Svent Istvan (F) - Fehervar (F) 24.09 / 19:00
Volei
    Cehia Extraliga
FINAL
4484
Fatra Zlin - VK Ceske Budejovice 24.09 / 18:00
Baseball
    MLB
FINAL
4200
Washington Na. - Philadelphia Ph. 24.09 / 01:05
4202
Cleveland In. - Chicago W.S. 24.09 / 01:10
4206
Seattle Ma. - Houston As. 24.09 / 01:40
4207
Cincinnati Re. - Milwaukee Br. 24.09 / 01:40
4216
Boston R.S. - Baltimore Or. 24.09 / 02:30
4217
Minnesota Tw. - Detroit Ti. 24.09 / 02:40
4219
Kansas C.R. - St.Louis C. 24.09 / 03:05
4222
L.A.Dodgers - Oakland At. 24.09 / 04:40
4241
San Francisco G. - Colorado R. 24.09 / 22:45
Rugby
    Australia - NRL
FINAL - SANSA DUBLA
4405
Brisbane Broncos - North Queensland Cowboys 24.09 / 12:50
    Franta - Pro D2
FINAL - SANSA DUBLA
4409
AS Beziers Herault - FC Grenoble Rugby 24.09 / 21:45
    Super League
FINAL - SANSA DUBLA
4407
Hull Kingston Rovers - Leeds Rhinos 24.09 / 16:45
4408
Hull FC - Salford Red Devils 24.09 / 20:00
4410
Castleford Tigers - Huddersfield Giants 24.09 / 22:15

Anglia, Tara Galilor, Franta !

Tenis de masa
    Setka Cup Ucraina
FINAL
6221
Petrushenko, Yurii - Kosarev, Semen 24.09 / 00:20
6225
Droshchynskyi, Andrii - Balakirev, Maxim 24.09 / 00:50
Cricket
    India Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
4029
Kings Xi Punjab - Royal Challengers Bangalore 24.09 / 17:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai