Fotbal
    UEFA Ch. League - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0008
Olympiakos - Omonia N. 23.09 / 22:00
0009
Molde - Ferencvarosi TC 23.09 / 22:00

Playoff. Tur. Se pot juca pe teren neutru.

    Anglia EFL Cupa Carabao
FINAL - SANSA DUBLA

1/32, Un meci !

    Italia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0704
Calcio Padova - USD Breno 23.09 / 20:00
0777
SS Monopoli 1966 - Modena 23.09 / 21:00

1/128-finale, Un singur meci!

    Copa Libertadores
FINAL - SANSA DUBLA
0831
Paranaense PR - Colo Colo 24.09 / 01:15
0832
Def.Justicia - Olimpia Asuncion 24.09 / 01:15
0833
Caracas FC - Club Libertad Asuncion 24.09 / 01:15
0850
Club Guarani - Palmeiras SP 24.09 / 03:30
0851
Internacional RS - Gremio P.A. 24.09 / 03:30
0852
America de Cali - U. Catolica 24.09 / 03:30
0853
A. Lima - Racing Club 24.09 / 03:30

Grupe !

    AFC Champions League
FINAL - SANSA DUBLA
0779
Padideh Khorasan FC - Pakhtakor Ta. 23.09 / 21:00
    Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
5879
Villarrubia CF - Talavera 23.09 / 20:00
5880
Real Ávila CF - C.D. Atletico Tordesillas 23.09 / 20:00
5881
Real Murcia - UD Ibiza 23.09 / 20:30
5882
Sodupe UC - Club Portugalete 23.09 / 20:30
5884
Sociedad Cultural Deportiva Durango - SD Leioa 23.09 / 20:45
5885
Caudal - UP Langreo 23.09 / 21:00
5903
CD Miajadas - Villanovense 23.09 / 21:30
5905
Marino - Atletico Victoria 23.09 / 22:00

Meciurile se pot disputa pe teren neutru !

    Anglia FA Cup - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0425
Tiverton Town - Bideford FC 23.09 / 21:45
0435
Sutton Common Rovers - Metropolitan Police 23.09 / 21:45
0795
Cray Valley Paper Mills FC - Burgess Hill Town 23.09 / 21:45
0796
Grays Athletic - Potton United FC 23.09 / 21:45
0799
Wingate & Finchley FC - Folkestone Invicta 23.09 / 21:45
0800
Highworth Town - Melksham Town FC 23.09 / 21:45
0801
Worcester City - Stafford Rangers 23.09 / 21:45
    Austria Am. Landesliga
FINAL - SANSA DUBLA
5887
ASV Schrems - Waidhofen Thaya 23.09 / 21:00

Divizia a 4-a, Amatori!

    Brazilia Carioca Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
5895
Nova Iguacu - Campos AA 23.09 / 21:00
5897
Serrano Petropolis - Audax Rio de Janeiro Esporte Clube 23.09 / 21:00
5898
Sao Goncalo - Bonsucesso 23.09 / 21:00
5899
Nova Cidade - Serra Macaense 23.09 / 21:00
    Brazilia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0854
Vasco RJ - Botafogo RJ 24.09 / 03:30
0855
Ceara CE - Brusque SC 24.09 / 03:30

1/16, Retur!

    Brazilia Paulista A2 - PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
0823
Xv de Piracicaba - AD Sao Caetano 23.09 / 23:00
    Brazilia Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
0856
Sport Rec. PE - Corinthians SP 24.09 / 03:30
    Brazilia U20 Brasileiro
FINAL - SANSA DUBLA
5888
Fluminense/RJ U20 - Bahia/BA U20 23.09 / 21:00
5889
Corinthians SP U20 - Grêmio/RS U20 23.09 / 21:00
5890
Sport Recife/PE U20 - Chapecoense U20 23.09 / 21:00
5891
Botafogo/RJ U20 - Atletico Mineiro U20 23.09 / 21:00
5892
Vitória/BA U20 - Santos SP U20 23.09 / 21:00
5893
Cruzeiro E.C. MG U20 - Vasco RJ U20 23.09 / 21:00
5894
Goias EC GO - Palmeiras SP U20 23.09 / 21:00
    Chile Primera B
FINAL - SANSA DUBLA
5900
Deportes Magallanes - Rangers de Talca 23.09 / 21:00
0803
Santiago Morning - Deportes Valdivia 23.09 / 22:00
0804
San Luis de Quillota - CD Santa Cruz 23.09 / 22:00
    Costa Rica Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0860
Deportivo Saprissa - CS Cartagines 24.09 / 05:00
    Danemarca Cupa
FINAL - SANSA DUBLA

1/64, Un meci !

    Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0681
FC Masr - Al Ahly Cairo 23.09 / 21:00
    Elvetia Erste Liga
FINAL - SANSA DUBLA
5901
Muttenz - Langenthal 23.09 / 21:00

Liga 4 !

    Elvetia Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0782
FC Koniz - FC Munsingen 23.09 / 21:00

Promotion League !

    Germania HessenLiga
FINAL - SANSA DUBLA
0707
SV Rot-Weiss Walldorf - 1. Hanauer FC 93 23.09 / 20:00
0708
Rot-Weiss Hadamar - TUS Dietkirchen 23.09 / 20:00
0711
SV Buchonia Flieden 1912 - SV Steinbach 1920 23.09 / 20:00
0709
Turk Gucu Friedberg - FC 1906 Erlensee 23.09 / 20:30
0747
FV Bad Vilbel 1919 - Hunfelder SV 1919 23.09 / 20:30
0748
SC Viktoria 06 Griesheim - FC 1931 Eddersheim 23.09 / 20:30
0749
FSV Fernwald - VfB Ginsheim 1916 23.09 / 20:30
0783
SV Zeilsheim - SC 1929 Waldgirmes 23.09 / 21:00
    Germania Oberliga Niederrhein
FINAL - SANSA DUBLA
0750
SF Niederwenigern - Ssvg Velbert 23.09 / 20:30
0752
Spvg Schonnebeck 1910 - SpVgg Sterkrade-Nord 23.09 / 20:30
0753
Sportfreunde Baumberg - FC Bocholt 1900 23.09 / 20:30
0755
SC Velbert - SW Essen 23.09 / 20:30
0756
Ratingen SV Germania 04/19 - Turu Dusseldorf 23.09 / 20:30
    Germania Oberliga Niedersachsen
FINAL - SANSA DUBLA
0715
1 FC Germ Egestorf/Langreder - U.s.i. Lupo-Martini 23.09 / 20:00
0768
MTV Eintracht Celle - FC Hagen / Uthlede 23.09 / 20:30
    Germania Oberliga NOFV Sud
FINAL - SANSA DUBLA
0716
FC Eilenburg - VFC Plauen 23.09 / 20:00
    Germania Oberliga Westfalen
FINAL - SANSA DUBLA
0757
SC Paderborn 07 II - SV Westfalia Rhynern 23.09 / 20:30
    Germania Regionala Nord
FINAL - SANSA DUBLA
0712
Eintracht Norderstedt - Hamburger SV II 23.09 / 20:00
0713
Altonaer FC Von 1893 - Holstein Kiel II 23.09 / 20:00
0714
FC Oberneuland - VfL Wolfsburg II 23.09 / 20:00
0758
SC Weiche Flensburg 08 - SV Drochtersen/Assel 23.09 / 20:30
    Germania Regionala Nord-Est
FINAL - SANSA DUBLA
0717
Chemnitzer - BFC Dynamo 23.09 / 20:00
0718
ZFC Meuselwitz - FC Viktoria 1889 Berlin 23.09 / 20:00
0719
Energie Cottbus - FSV Union Furstenwalde 23.09 / 20:00
0720
VSG Altglienicke - SV Babelsberg 23.09 / 20:00
0721
Bischofswerdaer FV 1908 - Hertha BSC Berlin II 23.09 / 20:00
0722
FSV Optik Rathenow - Lokomotive Leipzig 23.09 / 20:00
0769
FSV Luckenwalde - Berliner AK 07 23.09 / 20:30
0770
Tennis Borussia Berlin - VfB Germania Halberstadt 23.09 / 20:30
    Germania Regionala Vest
FINAL - SANSA DUBLA
0759
SV 19 Straelen - RW Oberhausen 23.09 / 20:30
0760
VfL Sportfreunde Lotte 1929 - SV Lippstadt 08 23.09 / 20:30
0761
RW Essen - Rot Weiss Ahlen 23.09 / 20:30
0762
Wuppertaler SV - Munster 23.09 / 20:30
0763
Bergisch Gladbach - FC Schalke 04 II 23.09 / 20:30
0764
VfB Homberg - Borussia Monchengladbach II 23.09 / 20:30
0765
FC Wegberg-Beeck - SV Rodinghausen 23.09 / 20:30
0766
SC Wiedenbruck - Borussia Dortmund II 23.09 / 20:30
    Germania Schleswig-Holstein Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0723
TSV Bordesholm - TSB Flensburg 23.09 / 20:00
0724
Inter Turkspor Kiel - TSV Altenholz 23.09 / 20:00
0725
SV Frisia 03 - SC Weiche Flensburg 08 II 23.09 / 20:00
0727
VfB Lubeck II - SV Eutin 08 23.09 / 20:00
    Insulele Faroe Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0581
Eb/Streymur - HB Torshavn 23.09 / 21:00
0582
Skala IF - IF Fuglafjordur 23.09 / 21:00
    Irlanda de N. - (F)
FINAL - SANSA DUBLA
5825
Glentoran Belfast (F) - Crusaders N.S. (F) 23.09 / 22:00
5826
Cliftonville LFC (F) - Sion Swifts (F) 23.09 / 22:00

Womens Premier !

    Islanda 2 (F) - 1. deild
FINAL - SANSA DUBLA
0821
Vikingur (F) - Fjolnir Reykjavik (F) 23.09 / 22:15
5827
Augnablik (F) - Grotta (F) 23.09 / 23:00
5828
IA Akranes (F) - Afturelding (F) 23.09 / 23:00
    Islanda 3 - 2 Deild
FINAL - SANSA DUBLA
0820
Kordrengir - UMF Selfoss 23.09 / 22:15
    Islanda 5 - 4 Deild
FINAL - SANSA DUBLA
5906
Kria - Iþrottafelag Hafnarfjardar 23.09 / 22:00

Grupele A,B,C,D - Un singur eveniment pe bilet !

    Islanda U19
FINAL - SANSA DUBLA
5902
Knattspyrnufelag Reykjavíkur U19 - Fram Reykjavík U19 23.09 / 21:00
    Luxemburg Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0785
CS Fola Esch - FC Rm Hamm Benfica 23.09 / 21:00
0786
Swift Hesperange - F91 Dudelange 23.09 / 21:00
    Maroc 1 - Botola
FINAL - SANSA DUBLA
0790
Ittihad Tanger - Renaissance Ezzmamra 23.09 / 21:15
0825
Rsb Berkane - AS Far Rabat 23.09 / 23:30
    Mexic 2 - Liga de Ascenso
FINAL - SANSA DUBLA
0830
Atlante - CD Tapatio 24.09 / 01:00

Liga de Ascenso !

    Peru Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0824
Club Sportivo Cienciano - Melgar 23.09 / 23:00
    Polonia 4 - III Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0822
ZKS Stal Stalowa Wola - MKS Podlasie Biala Podlaska 23.09 / 20:45

Un singur eveniment pe bilet !

    Portugalia 2 - Segunda Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0771
FC Penafiel - Vilafranquense 23.09 / 20:30
    Rusia 2 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0731
Baltika - FK Chayka 23.09 / 20:00
    Serbia 2 - Prva Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0732
FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubocica 23.09 / 20:00
0733
FK Trajal Krusevac - FK Zeleznicar Pancevo 23.09 / 20:00
0734
FK Borac Cacak - FK Graficar Beograd 23.09 / 20:00
    SUA MLS
FINAL - SANSA DUBLA
0828
New England R. - Montreal I. 24.09 / 00:00
0839
Atlanta Utd. - FC Dallas 24.09 / 02:00
0840
N.Y. City - Toronto FC 24.09 / 02:00
0843
S. Kansas City - Orlando City 24.09 / 02:30
0844
Columbus C. - Minnesota Utd. 24.09 / 02:30
0845
Chicago F. - Houston Dy. 24.09 / 02:30
0846
FC Cincinnati - Philadelphia U. 24.09 / 02:30
0848
Inter Miami CF - N.Y. Red Bulls 24.09 / 03:00
0857
Nashville SC - DC United 24.09 / 03:30
0858
Colorado R. - San Jose E. 24.09 / 04:00
0859
Real Salt L. - L.A. Galaxy 24.09 / 04:30
0862
Portland Ti. - Seattle S. 24.09 / 05:00
0865
Los Angeles FC - Vancouver W. 24.09 / 05:30

Major League Soccer !

    SUA USL - Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0837
Charlotte Independence - Miami FC 24.09 / 02:00
0838
Indy Eleven - Saint Louis FC 24.09 / 02:00
0842
Atlanta United II - New York Red Bulls II 24.09 / 02:30
0861
La Galaxy II - San Diego Loyal SC 24.09 / 05:00

United Soccer League !

    Suedia 3 - Div.1 Norra
FINAL - SANSA DUBLA
0741
Team TG FF - Taby FK 23.09 / 20:00
0742
IFK Berga - IF Sylvia 23.09 / 20:00
0743
Sandvikens IF - Brommapojkarna 23.09 / 20:00
0744
Gefle IF - Sollentuna FF 23.09 / 20:00
0789
Frej - Karlslunds IF 23.09 / 21:00
    Suedia 3 - Div.1 Sodra
FINAL - SANSA DUBLA
0735
Qviding Fif - Lunds BK 23.09 / 20:00
0736
Motala Aif - IFK Varnamo 23.09 / 20:00
0737
FC Linkoping City - Oskarshamns Aik 23.09 / 20:00
0738
Tvaakers IF - Landskrona Bois 23.09 / 20:00
0739
Eskilsminne IF - FK Karlskrona 23.09 / 20:00
0740
Skovde Aik - Assyriska Turab. 23.09 / 20:00
0787
Lindome Gif - Torns IF 23.09 / 21:00
0788
FC Trollhattan - Utsiktens BK 23.09 / 21:00
Tenis
    US Pro Tennis Series
FINAL
5992
Brymer G. (Usa) - Ortlip J. (Usa) 23.09 / 20:40
5993
Corwin F. (Usa) - Boyer T.D. (Usa) 23.09 / 22:00

SUA - Hard, Setul 3 se joaca in format super-tie break !

Baschet
    NBA - PlayOff
FINAL
3202
Miami He. - Boston Celtics 24.09 / 03:30

Meciul 1

    Liga Campionilor - Calificari
FINAL
3177
Anwil Wloclawek - Belfius Mons-Hainaut 23.09 / 20:30
3179
U-Banca Transilvania - Igokea Aleksandrovac 23.09 / 20:30
    Liga VTB
FINAL
3188
Zenit St Petersburg - Stelmet Zielona Gora 23.09 / 20:00
    Amicale Intercluburi
FINAL
5953
Basket Navarra Club - CB Clavijo 23.09 / 21:00

Se pot desfasura si pe teren neutru !

    Cehia NBL
FINAL
5946
BK Jip Pardubice - Basketball Nymburk 23.09 / 19:45
    Franta Cupa
FINAL
5951
Roanne - Antibes Sharks 23.09 / 21:00
5955
Le Havre - Vanves 23.09 / 21:00
5956
St.Chamond - St.Vallier 23.09 / 21:00
5957
Lille - Nancy 23.09 / 21:00
5958
Vendee Challans - Poitiers 23.09 / 21:00
5959
Lorient - Rouen 23.09 / 21:00
5960
Vitre Aurore - Caen 23.09 / 21:30
    Franta Pro A
FINAL
3189
Monaco - Metropolitans 92 23.09 / 20:00
3193
Nanterre - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse 23.09 / 21:00
    Islanda Urvalsdeild (F)
FINAL
3194
Fjolnir Reykjavik - Snaefell (F) 23.09 / 21:30
3195
Haukar (F) - Skallagrimur (F) 23.09 / 22:15
3197
Breidablik (F) - Valur (F) 23.09 / 22:15
    Israel Cupa Ligii (M)
FINAL
3187
G.Gilboa - B.Herzelia 23.09 / 19:40
    Mexic LNBP
FINAL
3204
Aguacateros de Michoacan - Soles de Mexicali 24.09 / 04:00
3205
Dorados De Cihuahua - Plateros De Fresnillo 24.09 / 05:00
    Polonia 1 - PLK
FINAL
3191
Legia Warszawa - Polski Cukier Torun 23.09 / 20:00
    Spania ACB - Gr.A
FINAL
3198
Bilbao - Canarias 23.09 / 22:45
Hochey
    SUA NHL PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
3809
Dallas Stars - Tampa Bay Lightning 24.09 / 03:00
    Danemarca SuperLiga
FINAL - SANSA DUBLA
3799
Rodovre - Frederikshavn White Hawks 23.09 / 20:00
3800
Odense Bulldogs - Herlev Eagles 23.09 / 20:00
    Norvegia Divizia 1
FINAL - SANSA DUBLA
3806
Ringerike Ihk - Lorenskog IK 23.09 / 20:00
3807
Gjovik Mammuts - Furuset Ishockey IF 23.09 / 20:00
3808
Tonsberg Og Omegn Ihk - Comet 23.09 / 20:00
    Rusia - Liga Pro
FINAL - SANSA DUBLA
5975
AIS Banda - Chetyre Ledokola 23.09 / 20:00
5976
Shest Trollei - Moscow Eshelon 23.09 / 21:00
5977
Moscow Eshelon - AIS Banda 23.09 / 22:05
5978
Chetyre Ledokola - Shest Trollei 23.09 / 23:05
5979
Shest Trollei - AIS Banda 24.09 / 00:15
5980
Chetyre Ledokola - Moscow Eshelon 24.09 / 01:15

3 perioade de 10 min. Se pot juca pe teren neutru !

Handbal
    Liga Campionilor
FINAL - SANSA DUBLA
3367
KS Vive Tauron Kielce - Mol-Pick Szeged 23.09 / 19:45
3368
Aalborg Handball - Motor Zaporozhye 23.09 / 19:45
3375
PSG - Flensburg-H. 23.09 / 21:45
3376
FC Porto Vitalis - HC Meshkov Brest 23.09 / 21:45

Faza grupelor !

    Franta D1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3373
Metz (F) - Besancon (F) 23.09 / 21:00
3374
Nice (F) - Brest B.H. (F) 23.09 / 21:30
    Germania Bundesliga (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3371
BVB Dortmund (F) - Buxtehuder SV (F) 23.09 / 20:30
3372
Neckarsulmer (F) - Bietigheim (F) 23.09 / 20:30
    Norvegia Eliteserien
FINAL - SANSA DUBLA
3370
Haslum HK - Drammen HK 23.09 / 20:15
    Suedia Elitserien
FINAL - SANSA DUBLA
3369
IF Hallby - IFK Skovde 23.09 / 20:00
Volei
    Italia Cupa
FINAL
4481
Blu Volley Verona - Tonno Callipo Vibo Valentia 23.09 / 21:30
4482
CMC Ravenna - GAS Sales Piacenza 23.09 / 21:30
4483
Tonazzo Padova - Andreoli Latina 23.09 / 21:30

Semifinale !

    Rusia SuperLiga (F)
FINAL
4479
Lokomotiv Kaliningrad Region - Sparta Nizhniy Novgorod 23.09 / 20:00
Snooker
    European Masters 2020
FINAL
5994
Selt M. (Eng) - Clarke J. R. (Wal) 23.09 / 21:00
5995
Taylor, Allan - Woollaston B. (Eng) 23.09 / 21:00
5996
Donaldson S. (Sco) - O`Connor J. (Eng) 23.09 / 21:00
5997
Carter A. (Eng) - Brecel, Luca 23.09 / 21:00
5998
Wakelin C. (Eng) - Wilson K. (Eng) 23.09 / 21:00
5999
Holt M. (Eng) - Jones, Jamie 23.09 / 21:00
6000
Grace D. (Eng) - O`Donnell M. (Eng) 23.09 / 21:00
6001
Trump J. (Eng) - Kleckers L. (Ger) 23.09 / 21:00
6002
Day R. (Wal) - Bingtao, Yan 23.09 / 21:00
Baseball
    MLB
FINAL
4199
San Diego P. - L.A. Angels 23.09 / 23:10
4200
Washington Na. - Philadelphia Ph. 24.09 / 01:05
4202
Cleveland In. - Chicago W.S. 24.09 / 01:10
4206
Seattle Ma. - Houston As. 24.09 / 01:40
4207
Cincinnati Re. - Milwaukee Br. 24.09 / 01:40
4216
Boston R.S. - Baltimore Or. 24.09 / 02:30
4217
Minnesota Tw. - Detroit Ti. 24.09 / 02:40
4219
Kansas C.R. - St.Louis C. 24.09 / 03:05
4222
L.A.Dodgers - Oakland At. 24.09 / 04:40
Tenis de masa
    Setka Cup Ucraina
FINAL
6150
Mishchenko, Serhii - Bereza, Viktor 23.09 / 19:40
6155
Droshchynskyi, Andrii - Kosarev, Semen 23.09 / 19:50
6156
Kobets, Vitalii - Rehotun, Dmytro 23.09 / 19:55
6166
Sklyarenko, Andriy - Petrushenko, Yurii 23.09 / 20:20
6167
Litvinov, Vladislav - Ivanov, Evgeniy 23.09 / 20:25
6170
Hnoievoi, Roman - Diachenko, Serhii 23.09 / 20:35
6171
Mishchenko, Serhii - Rumezhak, Kyrylo 23.09 / 20:40
6176
Nazarov, Anatoliy - Droshchynskyi, Andrii 23.09 / 20:50
6178
Khandetsky, Sergey - Kobets, Vitalii 23.09 / 20:55
6181
Shukin, Dmitriy - Khakhamidi, Pavlo 23.09 / 21:05
6182
Krasutskyi, Adam - Bereza, Viktor 23.09 / 21:10
6186
Petrushenko, Yurii - Balakirev, Maxim 23.09 / 21:20
6190
Kostuk, Borys - Hnoievoi, Roman 23.09 / 21:35
6191
Prokopenko, Dmitry - Mishchenko, Serhii 23.09 / 21:40
6195
Sklyarenko, Andriy - Kosarev, Semen 23.09 / 21:50
6196
Rehotun, Dmytro - Ivanov, Evgeniy 23.09 / 21:55
6204
Nazarov, Anatoliy - Petrushenko, Yurii 23.09 / 22:20
6205
Khandetsky, Sergey - Litvinov, Vladislav 23.09 / 22:25
6207
Diachenko, Serhii - Shukin, Dmitriy 23.09 / 22:35
6208
Rumezhak, Kyrylo - Krasutskyi, Adam 23.09 / 22:40
6210
Sklyarenko, Andriy - Droshchynskyi, Andrii 23.09 / 22:50
6211
Kobets, Vitalii - Ivanov, Evgeniy 23.09 / 22:55
6212
Balakirev, Maxim - Kosarev, Semen 23.09 / 23:20
6217
Nazarov, Anatoliy - Sklyarenko, Andriy 23.09 / 23:50
6221
Petrushenko, Yurii - Kosarev, Semen 24.09 / 00:20
6225
Droshchynskyi, Andrii - Balakirev, Maxim 24.09 / 00:50
    Setka Cup Ucraina (F)
FINAL
6158
Tsiupko, Oleksandra - Vakhrusheva, Elina 23.09 / 20:00
6164
Andreeva, Lilia - Dushina, Diana 23.09 / 20:15
6185
Somova, Kateryna - Dubrova Alisa 23.09 / 21:15
6194
Andreeva, Lilia - Svydnytska, Nataliia 23.09 / 21:45
6203
Dushina, Diana - Dubrova Alisa 23.09 / 22:15
6206
Kozak, Anastasiya - Pidlypna, Iryna 23.09 / 22:30
6209
Gubskaya, Ekaterina - Somova, Kateryna 23.09 / 22:45
Polo
    Ungaria OB 1
FINAL - SANSA DUBLA
5801
Szentesi - Eger 23.09 / 20:00
5802
BVSC-Zuglo - Szegedi Ferfi Vizilabda Csapat 23.09 / 21:00
Cricket
    T20 Series (F)
FINAL - SANSA DUBLA
4835
Anglia (F) - Indiile de V. (F) 23.09 / 20:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai