Fotbal
    UEFA Ch. League Gr.E
FINAL - SANSA DUBLA
    UEFA Ch. League Gr.F
FINAL - SANSA DUBLA
    UEFA Ch. League Gr.G
FINAL - SANSA DUBLA
0009
RB Leipzig - Zenit Petersburg 23.10 / 19:55
    UEFA Ch. League Gr.H
FINAL - SANSA DUBLA
0010
Ajax Amsterdam - Chelsea 23.10 / 19:55
    SPECIALE Ajax - Chelsea
FINAL - SANSA DUBLA
5253
1&Tadic Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5254
X&Tadic Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5255
2&Tadic Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5256
1&Abraham Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5257
X&Abraham Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5258
2&Abraham Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5259
Tadic Hattrick - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5260
Abraham Hattrick - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5261
Primul Gol Sut - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5262
Chelsea 4.5 cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5263
Ajax 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5264
2r 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5265
Total faulturi 24.5 - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5266
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5267
Total cartonase 4.5 - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5268
Vizionari VAR 0.5 - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 19:55
5269
Cartonas ROSU in meci - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5270
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5271
Scor C. 1-1,2-2,3-3,4-4 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5272
Primul Gol Lov. Cap - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5273
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5274
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5275
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5276
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5277
AUTOGOL in meci - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5278
PENALTY ratat - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5279
Primul Gol Lov. Libera - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5280
Primul Gol Penalty - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5281
Cartonas ROSU si Penalty - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5282
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5283
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55
5284
Primul Gol Autogol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 19:55

Valoarea regasita la cornere face referire la totalul acestora !

    SPECIALE Inter - Dortmund
FINAL - SANSA DUBLA
5286
Primul Gol Sut - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5287
Inter 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5288
Dortmund 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5289
Total cartonase 4.5 - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5290
Total faulturi 23.5 - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5291
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5292
2r 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5293
Vizionari VAR 0.5 - 1 Sub, 2 Peste 23.10 / 22:00
5294
1&Lukaku Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5295
Cartonas ROSU in meci - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5296
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5297
Scor C. 1-1,2-2,3-3,4-4 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5298
2&Reus Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5299
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5300
Primul Gol Lov. Cap - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5301
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5302
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5303
X&Lukaku Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5304
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5305
X&Reus Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5306
AUTOGOL in meci - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5307
1&Reus Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5308
PENALTY ratat - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5309
2&Lukaku Gol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5310
Primul Gol Lov. Libera - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5311
Primul Gol Penalty - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5312
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5313
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00
5314
Primul Gol Autogol - 1 Da, 2 Nu 23.10 / 22:00

Valoarea regasita la cornere face referire la totalul acestora !

    Copa Libertadores
FINAL - SANSA DUBLA
0604
Flamengo RJ - Gremio P.A. 24.10 / 03:30

Semifinale, Retur !

    UEFA Liga de Tineret
FINAL - SANSA DUBLA
0416
Slavia P. U19 - Barcelona U19 23.10 / 15:00
0417
Genk U19 - Liverpool U19 23.10 / 15:00
0418
RB Leipzig U19 - Zenit P. U19 23.10 / 15:00
0419
Ajax U19 - Chelsea U19 23.10 / 15:00
0420
Lille U19 - Valencia U19 23.10 / 15:00
0438
Salzburg U19 - Napoli U19 23.10 / 16:00
0465
Inter U19 - Dortmund U19 23.10 / 17:00
0466
Benfica U19 - Lyon U19 23.10 / 17:00

Faza grupelor !

    UEFA Liga de Tineret - PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
0431
Zrinjski U19 - MTK Budapest U19 23.10 / 15:30
0467
Korona Kielce U19 - Real Zaragoza U19 23.10 / 17:00
0473
Levadia U19 - Akranes U19 23.10 / 17:30
0476
Ludogorets U19 - Slovan Bratislava U19 23.10 / 18:00
0477
PAOK T. U19 - Bohemians U19 23.10 / 18:00
0478
Brodarac U19 - Rennes U19 23.10 / 18:00
0479
Sheriff Tiraspol U19 - Shkendija Tirane U19 23.10 / 18:00
0480
FK Liepaja U19 - Porto U19 23.10 / 18:00
0498
Maccabi Petah Tikva U19 - FC Astana U19 23.10 / 19:00
0514
Midtjylland U19 - Elfsborg U19 23.10 / 19:30
0541
Rangers U19 - Young Boys U19 23.10 / 21:00
    AFC Champions League - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
0421
Guangzhou Evergrande - Urawa 23.10 / 15:00
    Arab Club Championship Cup
FINAL - SANSA DUBLA
0492
Al-Wasl FC - Al-Ittihad Jeddah 23.10 / 18:30
0528
Ismaily SC - AL Jazira Abu Dhabi 23.10 / 20:00

1/16 - Retur !

    Anglia Championship
FINAL - SANSA DUBLA
    Africa de Sud 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0536
Mamelodi S. - Highlands P. 23.10 / 20:30
    Africa de Sud 2 - National First Division
FINAL - SANSA DUBLA
0441
Steenberg United - Galaxy 23.10 / 16:30
    Algeria Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0468
Ain Mlila - US Biskra 23.10 / 17:00
0527
MC Alger - Hussein Dey 23.10 / 19:00
0530
USM Alger - Bordj Bou 23.10 / 19:00
0531
ES Setif - Aso Chlef 23.10 / 20:00
0532
MC Oran - Paradou AC 23.10 / 20:00
0533
Bel Abbes - Belouizdad 23.10 / 20:00
0529
Constantine - Kabylie 23.10 / 20:45
    Algeria U21 Liga 1&2
FINAL - SANSA DUBLA
5317
ES Setif U21 - Aso Chlef U21 23.10 / 12:00
5319
USM Alger U21 - CA Bordj Bou Arreridj U21 23.10 / 12:00
5320
Constantine U21 - JS Kabylie U21 23.10 / 12:00
5321
AS Ain M`lila U21 - Biskra U21 23.10 / 12:00
5322
USM Bel-Abbes U21 - CR Belouizdad U21 23.10 / 12:00
5323
MC Oran U21 - Paradou AC U21 23.10 / 12:00
5318
MC Alger U21 - NA Hussein Dey U21 23.10 / 13:00
5336
JS Saoura U21 - NK Magra U21 23.10 / 18:00
    Anglia Development League 2
FINAL - SANSA DUBLA
0422
Crewe Alexandra U23 - Sheffield Utd U23 23.10 / 15:00

U23 !

    Anglia Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0556
Peterborough - Accrington 23.10 / 21:45
0557
Ipswich - Rotherham 23.10 / 21:45
0558
Coventry - Fleetwood 23.10 / 21:45
    Anglia Isthmian Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
5344
Chalfont St Peter - Romania Wolves 23.10 / 21:45
    Anglia Isthmian Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0559
Lewes FC - Corinthian Casuals 23.10 / 21:45
0560
Kingstonian FC - Bognor Regis Town 23.10 / 21:45
    Anglia Sud Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0561
Taunton Town - Truro City FC 23.10 / 21:45
    Arabia Saudita 2 - Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0475
AL Thoqbah Club - AL Taqaddum FC 23.10 / 17:45
0483
AL Kawkab - AL Jabalain FC 23.10 / 18:00
0490
AL Bukayriyah FC - Al Nojoom 23.10 / 18:10
0491
AL Ain FC - AL Nahdha 23.10 / 18:25
0493
Ohud Medina - Al Qadisiyah 23.10 / 18:30
    Argentina Primera Division - Rezerve
FINAL - SANSA DUBLA
5465
Club Atletico Tigre II - Deportivo Moron II 23.10 / 16:00
5466
Nueva Chicago II - Sarmiento II 23.10 / 16:00
5467
Chacarita Juniors II - Ferro Carril Oeste II 23.10 / 16:00
5468
Club Almagro II - Quilmes II 23.10 / 17:00
5469
Excursionistas II - General Lamadrid II 23.10 / 18:00
5470
Deportivo Laferrere II - Club Atletico Ituzaingo II 23.10 / 18:00
5475
Club El Porvenir II - Ferrocarril Midland II 23.10 / 21:00
5476
CA San Telmo II - UAI Urquiza II 23.10 / 21:00
5479
CA Los Andes II - Defensores Unidos II 23.10 / 21:30
5480
Deportivo Armenio II - CA Fenix Pilar II 23.10 / 21:30

Campeonato De Reserva De Pr.Division !

    Armenia 2 - First League
FINAL - SANSA DUBLA
0406
Pyunik Y. 2 - Lokomotiv Yer. 23.10 / 14:30
0407
Masis FC - FC Van 23.10 / 14:30
    Bahrain Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0486
Galali - Malkiya Club 23.10 / 18:00
0487
Al Ittifaq Bhr - Isa Town 23.10 / 18:00
    Bolivia Division Profesional
FINAL - SANSA DUBLA
0578
Guabira Montero - The Strongest 23.10 / 22:00
0592
Clube Desportivo Aurora - CA Nacional Potosi 24.10 / 01:15
0593
Blooming - Royal Pari Sion 24.10 / 01:15
    Brazilia Gaucho Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
5477
Internacional II - Real Sport Clube Queluz 23.10 / 21:00
5486
AE Sao Borja - SC 12 Horas 23.10 / 22:00
5489
S.E.R. Caxias do Sul - Santo Angelo 24.10 / 00:30
    Brazilia Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0594
Sport Rec. PE - Parana Clu. PR 24.10 / 01:15
    Brazilia U20 Brasileiro
FINAL - SANSA DUBLA
0543
Atletico Mineiro U20 - Vasco RJ U20 23.10 / 22:00
0577
Sao Paulo SP U20 - Corinthians SP U20 23.10 / 22:00
    Brazilia U20 Paulista
FINAL - SANSA DUBLA
0591
Palmeiras SP U20 - Botafogo U20 24.10 / 01:00
    Camerun Elite One
FINAL - SANSA DUBLA
5328
Tonnerre Kalara Club de Yaounde - Sportive de Douala 23.10 / 15:00
5329
Avion Academy - Colombe FC 23.10 / 15:00
5333
Dragon de Yaounde - UMS de Loum 23.10 / 17:00
5334
Stade Renard - Canon Sportife Yaounde 23.10 / 17:00
5335
Bamboutos FC de Mbouda - AS Fortuna 23.10 / 17:00
    Cehia U19
FINAL - SANSA DUBLA
0370
Hradec Kralove U19 - Banik Ostrava U19 23.10 / 12:15
    Columbia Primera A
FINAL - SANSA DUBLA
0585
U. M. Santa Marta - Atletico Bucaramanga 24.10 / 00:00
0599
Atletico Nacional - Envigado FC 24.10 / 02:15
0614
Millonarios FC - Independiente Santa Fe 24.10 / 04:15
    Columbia Primera B - Promovare
FINAL - SANSA DUBLA
0579
Tigres FC - Club Cortulua 24.10 / 00:00
    Coreea de Sud Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0374
Gangneung City FC - Busan Transportation Corporation FC 23.10 / 13:00
0375
Mokpo City FC - Daejeon Korail 23.10 / 13:00
0395
Gimhae City FC - Cheonan City FC 23.10 / 13:30

National League !

    Costa Rica Segunda Division
FINAL - SANSA DUBLA
5478
Santa Rosa Santa Cruz - Cartagena-Guanacaste 23.10 / 21:00
    Croatia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0488
NK Zadar - Osijek 23.10 / 18:00

1/8, Un meci !

    Croatia U19
FINAL - SANSA DUBLA
5464
Dugopolje U19 - NK Lokomotiva U19 23.10 / 13:00

Prva HNL Academy, Juniori

    Danemarca Cupa (F)
FINAL - SANSA DUBLA
5460
HB Koge (F) - OB Odense (F) 23.10 / 20:00
5461
Vildbjerg (F) - Kolding (F) 23.10 / 20:00
5462
Varde IF (F) - VSK Aarhus (F) 23.10 / 20:00
    Danemarca Div.3 Gr.1
FINAL - SANSA DUBLA
5474
Skovshoved - Hellerup IK 23.10 / 20:00
    Ecuador Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0603
L.d.u. Quito - CS Emelec 24.10 / 03:15

Semifinale, Tur !

    Ecuador Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
5487
Olmedo - Independiente del Valle 24.10 / 00:00
    Ecuador Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0562
Manta FC - CD Duros Del Balon 23.10 / 21:45
0582
Cds Santa Rita - L.d.u. Loja 23.10 / 23:00
0583
CD Alianza Cotopaxi - L.d.u. Portoviejo 23.10 / 23:15
0584
CD Puerto Quito - Gualaceo SC 23.10 / 23:30
    Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0494
El Gouna FC - Al Ahly Cairo 23.10 / 18:30
    El Salvador Primera
FINAL - SANSA DUBLA
5488
Agila - Chalatenango 24.10 / 00:15
5345
C.D. Municipal Limeno - Santa Tecla 24.10 / 00:30
5346
Sonsonate - El Vencedor 24.10 / 04:00
5347
A.D. Isidro Metapán - FAS 24.10 / 04:30
    Elvetia Div.1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0537
FC Zurich (F) - Grasshoppers (F) 23.10 / 20:30
0544
Lugano (F) - St. Gallen (F) 23.10 / 21:00
    Estonia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0538
Levadia Tallinn - Nomme Kalju FC 23.10 / 20:30

1/16, Un meci !

    Finlanda 1- Locurile 5-8
FINAL - SANSA DUBLA

Play off Europa league !

    Georgia 2 - National League 2
FINAL - SANSA DUBLA
0402
Kolkheti 1913 Poti - Shevardeni 1906 23.10 / 14:00
0403
FC Gagra - FC Guria Lanchkhuti 23.10 / 14:00
    Georgia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0376
Saburtalo Tbilisi - FC Torpedo 2008 Kutaisi 23.10 / 13:30

Sferturi, Un meci !

    Germania Bundesliga U19
FINAL - SANSA DUBLA
0502
Hertha U19 - 1. Union Berlin U19 23.10 / 19:00
    Germania HessenLiga
FINAL - SANSA DUBLA
0547
FSV Fernwald - Turk Gucu Friedberg 23.10 / 21:00
    Germania Oberliga Mittelrhein
FINAL - SANSA DUBLA
0539
Blau-Weiss Friesdorf - Wesseling-Urfeld 23.10 / 20:30
0540
Fortuna Koln II - Viktoria Arnoldsweiler 23.10 / 20:30
0548
SV Breinig - SV Deutz 05 23.10 / 21:00
    Germania Regionala Vest
FINAL - SANSA DUBLA
0503
Borussia Dortmund II - Alemannia Aachen 23.10 / 19:00
    Germania Regionale Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
5342
SSVg Velbert - VfB 03 Hilden 23.10 / 20:30
5343
SpVgg Neu-Isenburg - Eintracht Stadtallendorf 23.10 / 21:00
    Guatemala Liga Nationala - Apertura
FINAL - SANSA DUBLA
0549
Deportivo Malacateco - CSD Municipal 23.10 / 21:00
0580
Deportivo Iztapa - CSD Xelaju MC 23.10 / 22:00
0586
Deportivo Mixco - Antigua Gfc 24.10 / 00:00
0589
Deportivo Sanarate - Deportivo Guastatoya 24.10 / 00:30
    India Shillong Premier
FINAL - SANSA DUBLA
5463
Laban - Shillong Lajong 23.10 / 12:30
    India Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0470
FC Goa - Chennaiyin FC 23.10 / 17:00
    Indonezia Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0408
Bhayangkara FC - Persib Bandung 23.10 / 14:30
    Iran 2 - Azadegan League
FINAL - SANSA DUBLA
0409
Sanat Mes Kerman FC - Fajr Sepasi FC 23.10 / 14:30
0410
Oxin Alborz - Khosheh Talaei 23.10 / 14:30
0411
Malavan Bandar Anzali FC - Esteghlal Khuzestan FC 23.10 / 14:30
    Iran 3 - League 2
FINAL - SANSA DUBLA
5324
Mes Shahr-e Babak - Shahrdari Bandar Abbas 23.10 / 14:15
5325
Milad Mehr - Kheybar Khorramabad 23.10 / 14:15
5326
Sardar Bukan - Chooka Talesh 23.10 / 14:30
5327
Melli Hafari Ahvaz - Shahrdari Bam 23.10 / 14:45
    Irlanda de N. - Development
FINAL - SANSA DUBLA
5483
Glentoran Belfast United II - Larne II 23.10 / 21:45
5484
Carrick Rangers II - Crusaders II 23.10 / 21:45
5485
Ballymena United II - Linfield II 23.10 / 21:45

Reserve League !

    Irlanda de N. Cupa Ligii
FINAL - SANSA DUBLA
0563
Glenavon FC - Newry City AFC 23.10 / 21:45

1/16, Un meci !

    Italia Serie C - Gr. A
FINAL - SANSA DUBLA
0442
Olbia Calcio 1905 - UC Albinoleffe 23.10 / 16:00
0515
Calcio Lecco - Juventus U23 23.10 / 19:30
0516
Pontedera - Aurora Pro Patria 1919 23.10 / 19:30
0517
Carrarese Calcio 1908 - Como 1907 23.10 / 19:30
0518
AS Giana Erminio - US Pergolettese 1932 23.10 / 19:30
0519
AC Renate - Novara Calcio 23.10 / 19:30
0564
FC Pro Vercelli 1892 - SS Arezzo 23.10 / 21:45
0565
US Alessandria Calcio 1912 - AC Pistoiese 23.10 / 21:45
0566
Siena - US Pianese Asd 23.10 / 21:45
0567
SS Monza 1912 - AC Gozzano 23.10 / 21:45
    Italia Serie C - Gr. B
FINAL - SANSA DUBLA
0520
AC Cesena - FC Sudtirol 23.10 / 19:30
0521
Gubbio - Imolese Calcio 23.10 / 19:30
0522
Virtus Vecomp Verona - Ravenna FC 1913 23.10 / 19:30
0568
AC Feralpi Salo - Piacenza Calcio 23.10 / 21:45
0569
Reggio Audace FC - Rimini FC 1912 23.10 / 21:45
0570
ASD Arzignano Valchiampo - LR Vicenza Virtus 23.10 / 21:45
0571
Calcio Padova - Sambenedettese 23.10 / 21:45
    Italia Serie C - Gr. C
FINAL - SANSA DUBLA
0443
Virtus Francavilla Calcio - SS Teramo Calcio 23.10 / 16:00
0523
Paganese Calcio 1926 - US Vibonese Calcio 23.10 / 19:30
0524
Rende Calcio 1968 - Sicula Leonzio 23.10 / 19:30
0525
Potenza Calcio - Cavese 1919 23.10 / 19:30
0526
Ternana Calcio - US Avellino 1912 23.10 / 19:30
0572
Casertana FC - SS Monopoli 1966 23.10 / 21:45
0573
FC Rieti - Viterbo Calcio 23.10 / 21:45
0574
Calcio Catania - AS Bisceglie 23.10 / 21:45
0575
SSC Bari - US Catanzaro 1929 23.10 / 21:45
0576
Reggina 1914 - AZ Picerno 23.10 / 21:45
    Italia U19 - 1
FINAL - SANSA DUBLA
1469
Fiorentina U19 - Pescara U19 23.10 / 16:00
    Japonia Cupa Imparatului
FINAL - SANSA DUBLA

Sferturi, Un meci !

    Letonia Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0423
FK Jelgava - Riga FC 23.10 / 15:00
    Lituania Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0495
FK Vilnus Bfa - FK Kupiskis 23.10 / 18:30
    Macedonia de N. Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0433
FK Akademija Pandev - Gjorce Petrov 23.10 / 15:30
0434
FK Shkupi - FK Rabotnicki Skopje 23.10 / 15:30
0435
FK Shkendija - FK Sileks Kratovo 23.10 / 15:30
0436
FC Struga Trim Lum - FK Renova 23.10 / 15:30
0437
FK Vardar Skopje - FK Borec 23.10 / 15:30
    Maroc 1 - Botola
FINAL - SANSA DUBLA
0504
Mouloudia Club of Oujda - Wydad AC Casablanca 23.10 / 19:00
    Maroc Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0471
Tas Tihad Casablanca - IZK Itihad Z Khemisset 23.10 / 17:00
0550
Moghreb Athletic de Tetouan - Rapide Oued Zem 23.10 / 21:00

Sferturi, Un meci !

    Mexic Cupa - Copa MX
FINAL - SANSA DUBLA
0602
Leones Negros Udeg - CF Monterrey 24.10 / 03:00
0617
CA Zacatepec - Pachuca 24.10 / 05:00
0618
Cimarrones de Sonora FC - Puebla FC 24.10 / 05:00

Grupe !

    Mexic Liga MX (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0587
Cruz Azul (F) - Queretaro (F) 24.10 / 00:00
0597
Dep. Toluca (F) - Pumas (F) 24.10 / 02:00

Grupa 1,2 !

    Muntenegru Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0444
FK Iskra Danilovgrad - OFK Grbalj 23.10 / 14:30
0446
FK Zeta Golubovci - FK Ibar Rozaje 23.10 / 14:30
0448
OFK Titograd - FK Bokelj Kotor 23.10 / 14:30
0450
FK Buducnost - FK Rudar Pljevlja 23.10 / 14:30

Semifinale, Retur !

    Nicaragua Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0588
Art Municipal Jalapa - Deportivo Ocotal 24.10 / 00:00
    Polonia 2 - I Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0506
Chrobry Glogow - Zaglebie S. 23.10 / 19:00
    Polonia 4 - III Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0451
Lechia Tomaszow Mazowiecki - Legia II Warszawa 23.10 / 16:00

Un singur eveniment pe bilet !

    Portugalia U23 Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0474
Braga U23 - Academica U23 23.10 / 17:30
0505
Aves U23 - Cova Piedade U23 23.10 / 19:00
    Qatar Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
5337
Al-Waab - Al Muaidar 23.10 / 18:00
5338
Al Mesaimeer - Al-Kharitiyath 23.10 / 18:00
5339
Al Bidda - Al Markhiya 23.10 / 18:00
    Rusia 2 - National League
FINAL - SANSA DUBLA
0426
Sp. Moscova 2 - F. Voronezh 23.10 / 15:00
0385
Krasnodar 2 - Nizhny Novgorod 23.10 / 16:00
0386
R. Volgograd - Luch 23.10 / 18:00
0489
Neftekhimik - SKA Khabarovsk 23.10 / 18:00
0497
Yaroslavl - Baltika 23.10 / 18:30
0507
T. Moscova - FK Chayka 23.10 / 19:00
0508
Chertanovo M. - Tekstilshtik 23.10 / 19:00
    Rusia 3 - Centru
FINAL - SANSA DUBLA
    Rwanda National Football League
FINAL - SANSA DUBLA
0452
Etincelles - AS Kigali 23.10 / 16:00
    Serbia 2 - Prva Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0453
FK Graficar Beograd - FK Radnicki 1923 23.10 / 16:00
0511
FK Trajal Krusevac - FK Zlatibor 23.10 / 19:00
    Serbia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0428
FK Radnicki Nis - OFK Backa Palanka 23.10 / 15:00
0429
FK Teleoptik - Cukaricki 23.10 / 15:00
0430
OFK Belgrade - Radnik 23.10 / 15:00
0513
Vojvodina - FK Sindelic Beograd 23.10 / 19:00

Optimi, Un meci !

    Singapore Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0412
Tampines Rovers FC - Home United FC 23.10 / 14:45
0413
Balestier Khalsa FC - Warriors FC 23.10 / 14:45
0414
Albirex Niigata FC - Brunei Dpmm FC 23.10 / 14:45
0415
Hougang United FC - Geylang Int. 23.10 / 14:45

Grupe !

    SUA MLS - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
0598
N.Y. City - Toronto FC 24.10 / 02:00
0619
Seattle S. - Real Salt L. 24.10 / 05:00

Major League Soccer !

    SUA USL - Championship - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
5490
North Carolina FC - Birmingham Legion FC 24.10 / 02:00
5491
Ottawa Fury FC - Charleston Battery 24.10 / 02:00
5492
Austin Bold FC - La Galaxy II 24.10 / 03:30
5493
Sacramento Republic FC - New Mexico United 24.10 / 05:30

United Soccer League !

    Tanzania Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0454
Coastal Union - Singida United 23.10 / 16:00
0455
Alliance FC - Ruvu Shooting 23.10 / 16:00
0457
Polisi Tanzania FC - Mwadui FC 23.10 / 16:00
0458
Namungo FC - Mtibwa Sugar FC 23.10 / 16:00
0459
Ndanda FC - Lipuli FC 23.10 / 16:00
0460
Tanzania Prisons - Biashara United Mara 23.10 / 16:00
    Tunisia Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
5330
AS Slimane - Club S Hammam-Lif 23.10 / 16:30
5331
JS Kairouanaise - Stade Tunisien 23.10 / 16:30
5332
Club A Bizertin - CS Sfaxien 23.10 / 16:30
5341
US Monastir - CS Chebba 23.10 / 20:00
    Vietnam V-League
FINAL - SANSA DUBLA
0388
Hoang Anh Gia Lai - K. Khanh Hoa 23.10 / 13:00
0389
Viettel FC - SHB Da Nang 23.10 / 13:00
0390
Quang Nam FC - Song Lam Nghe An 23.10 / 13:00
0391
Than Quang Ninh - Ha Noi FC 23.10 / 13:00