Fotbal
    UEFA Europa League Gr.G
FINAL - SANSA DUBLA
    UEFA Europa League Gr.H
FINAL - SANSA DUBLA
    UEFA Europa League Gr.I
FINAL - SANSA DUBLA
0023
Sivasspor - M. Tel Aviv 29.10 / 19:55
0024
Qarabag FK - Villarreal 29.10 / 19:55
    UEFA Europa League Gr.J
FINAL - SANSA DUBLA
0017
LASK Linz - Ludogorets 29.10 / 19:55
0018
Royal Antwerp FC - Tottenham 29.10 / 19:55
    UEFA Europa League Gr.K
FINAL - SANSA DUBLA
0025
Feyenoord - Wolfsberger AC 29.10 / 19:55
0026
TSKA Moscova - Din. Zagreb 29.10 / 19:55
    UEFA Europa League Gr.L
FINAL - SANSA DUBLA
0027
Steaua Rosie - Slovan Liberec 29.10 / 19:55
    Romania Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania 2 - LaLiga2
FINAL - SANSA DUBLA
0827
Alcorcon - Sporting Gijon 29.10 / 17:30
0848
Mirandes - Real Zaragoza 29.10 / 20:00
    Arabia Saudita 1 - Pr. League
FINAL - SANSA DUBLA
0841
Al Qadisiyah - AL Taawoun 29.10 / 18:50
    Armenia 1 - Pr. League
FINAL - SANSA DUBLA
0436
Lori Vanadzor - FC Urartu 29.10 / 13:30
    Australia Gold Coast Premier
FINAL - SANSA DUBLA
5905
Southport Warriors - Nerang Soccer Club 29.10 / 12:15
    Brazilia Paranaense B
FINAL - SANSA DUBLA
6046
Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Independente FSJ 29.10 / 20:30
    Brazilia Pernambucano
FINAL - SANSA DUBLA
6041
Veracruz Vitoria St Antao - Ferroviario do Cabo 29.10 / 20:00
    Brazilia U20 Carioca
FINAL - SANSA DUBLA
6040
Madureira U20 - Vasco Da Gama U20 29.10 / 15:00
5862
Anapolis U20 - AA Anapolina U20 29.10 / 20:30
    Brazilia U20 Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0849
Sport Recife/PE U20 - Avai U20 29.10 / 20:00
0856
Goias E.G. U20 - Flamengo RJ U20 29.10 / 20:30

Sferturi - Retur !

    Brazilia U23
FINAL - SANSA DUBLA
6042
Avai U23 - CRB Maceio U23 29.10 / 20:00
6043
Esporte Clube Juventude U23 - Paysandu U23 29.10 / 20:00
6044
Vila Nova U23 - Santa Cruz PE U23 29.10 / 20:00
6045
Fluminense U23 - Gremio U23 29.10 / 20:00
    Chile Primera Div.
FINAL - SANSA DUBLA
0837
Cobresal - Santiago Wanderers 29.10 / 18:30
0859
Universidad de Concepcion - U. De Chile 29.10 / 21:00
    China 1 - Super League - PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
0801
Jiangsu Suning - Shanghai Sipg 29.10 / 13:35
    China 2 - League 1 - Retro./Promo.
FINAL - SANSA DUBLA
0767
Inner Mongolia Zhongyou FC - Shaanxi Changan 29.10 / 12:00
0802
Beijing Renhe - Shenyang City FC 29.10 / 13:35
    Columbia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0714
Tigres FC - Deportes Pereira 29.10 / 21:00

1/16 - Retur!

    Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0828
Aswan FC - Al Ittihad Al Sakandary 29.10 / 17:30
0850
El-Entag El-Harby - Misr Lel Makasa 29.10 / 20:00
    Elvetia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0860
Lausanne Ouchy - Grasshopper Club Zurich 29.10 / 21:00
    Emiratele Arabe Unite Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0813
AL Jazira Abu Dhabi - Ittihad Kalba 29.10 / 16:15
0814
AL Dhafra Scc - Fujairah FC 29.10 / 16:15
0842
Al-Wasl FC - Al Nasr Dubai 29.10 / 19:00

Arabian Gulf League !

    Estonia 2 Esiliiga
FINAL - SANSA DUBLA
5908
Flora U21 - Nomme Utd 29.10 / 19:00
    Estonia 3 Esiliiga B
FINAL - SANSA DUBLA
5909
Paide Linnameeskond II - Tallinna Kalev II 29.10 / 19:00
    Franta Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0845
SC Bastia - Stade Lavallois Mayenne FC 29.10 / 19:15

National !

    Germania Oberliga Westfalen
FINAL - SANSA DUBLA
0853
SC Westfalia 1904 Herne - TSG 1881 Sprockhovel 29.10 / 20:00
0854
SC Preussen Munster II - Sportfreunde Siegen 1899 29.10 / 20:00
    Guatemala Liga Nationala - Apertura
FINAL - SANSA DUBLA
2724
CSD Xelaju MC - Antigua Gfc 29.10 / 19:00
    Iordania Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0824
Shabab AL Ordun - Al Jazeera Club Jordan 29.10 / 17:00
    Kuweit 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0815
Khaitan SC - Al Fehaheel 29.10 / 16:30
0816
Al Kuwait SC - Al Nasr 29.10 / 16:30
0839
Al Arabi - Qadsia SC 29.10 / 18:45
0840
Al Sahel - Kazma SC 29.10 / 18:45
    Malta 2 - First Division
FINAL - SANSA DUBLA
0830
Fgura United FC - Pembroke Athleta FC 29.10 / 18:00
0858
St Andrews FC - Pieta Hotspurs FC 29.10 / 20:30
    Norvegia U19
FINAL - SANSA DUBLA
5864
Skjetten U19 - Sarpsborg 08 U19 29.10 / 20:30
5865
Os Turnforening U19 - Arna-Bjornar U19 29.10 / 21:00
5866
Holmlia U19 - Ready U19 29.10 / 21:15
6047
KFUM II U19 - Nordstrand II U19 29.10 / 21:15
6048
Grorud U19 - Arvoll U19 29.10 / 21:15

Interkrets !

    Polonia 3 - II Liga
FINAL - SANSA DUBLA
5906
Lech II Pozna - PKS Olimpia Elblag 29.10 / 14:00
    Portugalia U23 Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0806
Sporting CP U23 - Maritimo U23 29.10 / 16:00
    Qatar Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
5907
Muaither - Al-Shahaniya 29.10 / 17:30
    Rusia 3 - Centru
FINAL - SANSA DUBLA
0780
Khimki 2 - Khimik Novomoskovsk 29.10 / 13:00
0781
Kvant - Saturn Ramenskoye 29.10 / 13:00
0811
Kaluga - Salyut-Belgorod 29.10 / 13:00
0808
Kursk - FK Strogino Moscow 29.10 / 14:00
0809
FC Fakel-M Voronezh - FC Znamya Noginsk 29.10 / 16:00
0810
FC Metallurg Vidnoye - FC Krasny 29.10 / 17:00
0825
Saratov - M. Lipetsk 29.10 / 17:00
    Slovenia 1 PrvaLiga
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania Cupa Federatiei
FINAL - SANSA DUBLA
5861
SD Leioa - Tropezon 29.10 / 20:00

1/16 - Un meci !

    Suedia 1 - Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
    Turcia Liga 4
FINAL - SANSA DUBLA
0770
Kemerspor 2003 - Cankaya 29.10 / 12:00
0771
Manisaspor - 1877 Alemdag Spor 29.10 / 12:00
0774
Edirnespor - Fatsa Belediyespor 29.10 / 12:00
0783
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS - Halide Edip Adivarspor 29.10 / 13:00
0785
Buyuk. Tepecikspor - Fethiyespor 29.10 / 13:00
0791
Somaspor - Catalcaspor 29.10 / 13:00
0793
Karsiyaka - Cizrespor 29.10 / 13:00
0794
Sile Yildizspor - Golcukspor 29.10 / 13:00
0795
Carsambaspor - Arhavi Spor 29.10 / 13:00
0796
Batman Petrolspor - Yalovaspor 29.10 / 13:00

3. Lig, Grupele 1,2,3 !

    Ungaria Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0800
Nyiregyhaza Spartacus FC - Paksi FC 29.10 / 13:30

1/32-finale, Un meci!

    Uzbekistan Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0775
Buxoro - Sogdiyona Jizzax 29.10 / 12:00

PFL !

    Vietnam Div.3
FINAL - SANSA DUBLA
5900
TTBD Phu Dong - Kon Tum 29.10 / 10:30
5901
Trieu Minh - Gia Dinh 29.10 / 10:30
5902
Tuan Tu Phu Tho - Da Nang II 29.10 / 11:00
5903
PVF Vietnam - Lam Dong 29.10 / 11:00
5904
Dong Nai - Vinh Long 29.10 / 11:30

2nd Division !

    Vietnam V-League - PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
0803
CLB Viettel - Ha Noi 29.10 / 14:15
0804
Sai Gon FC - Than Quang Ninh 29.10 / 14:15
Tenis
    ATP - Nur-Sultan
FINAL
5945
Seppi A. (Ita) - McDonald M. (Usa) 29.10 / 11:00
5998
Paire B. (Fra) - Kukushkin M. (Kaz) 29.10 / 14:00

Kazakhstan - Hard !

    ATP - Viena
FINAL
5787
Evans D. (Gbr) - Rodionov J. (Aut) 29.10 / 15:00
5888
Hurkacz H. (Pol) - Sonego L. (Ita) 29.10 / 15:30
6020
Rublev A. (Rus) - Sinner J. (Ita) 29.10 / 17:00
5889
Garin Ch. (Chi) - Thiem D. (Aut) 29.10 / 18:30
6022
Tsitsipas S. (Gre) - Dimitrov G. (Bul) 29.10 / 20:00

Austria - Hard!

    ATP - Nur-Sultan Dublu
FINAL
5166
Middelkoop M / Nys H - Mclachlan B / Skugor F 29.10 / 11:00
5973
Bambridge L / Sharan D - Purcell M./Saville L. 29.10 / 12:30
5160
Gille S./Vliegen J. - Mcdonald M / Paul T 29.10 / 14:00

Kazakhstan - Hard !

    ATP - Viena Dublu
FINAL
5495
Murray J./Skupski N. - Ram R./Salisbury J. 29.10 / 14:00
6021
Kubot L./Melo M. - Melzer J / Roger-Vasselin E 29.10 / 20:00

Austria - Hard !

    Challenger - Hamburg
FINAL
5999
Otte O. (Ger) - Stebe C-M. (Ger) 29.10 / 14:00
5769
Wolf J. (Usa) - Safiullin R. (Rus) 29.10 / 15:00
6013
Van De Zandschulp B. (Ned) - Marchenko I. (Ukr) 29.10 / 15:30

Germania - Zgura

    Challenger - Marbella
FINAL
5779
Galan Riveros D. E. (Col) - Mager G. (Ita) 29.10 / 12:00
5883
Kopriva V. (Cze) - Gaio F. (Ita) 29.10 / 12:00
5780
Clarke J. (Gbr) - Taberner C. (Esp) 29.10 / 13:30
5781
Giustino L. (Ita) - Munar J. (Esp) 29.10 / 15:00

Spania - Zgura !

    Challenger - Hamburg Dublu
FINAL
5882
Goransson A / Zielinski J - Gaston H / Rinderknech A 29.10 / 11:00

Germania - Hard !

    ITF (M) - Heraklion
FINAL
5758
Ignatik U. (Blr) - Tsitsipas P. (Gre) 29.10 / 10:00

Grecia - Hard !

    ITF (M) - Heraklion Dublu
FINAL
5759
Marozsan F / Piros Z - Balzerani R / Forti F 29.10 / 15:00

Grecia - Hard !

    ITF (M) - Monastir
FINAL
5770
Zukas M. (Arg) - Kachmazov A. (Rus) 29.10 / 11:30
5957
Echargui M. (Tun) - Thirouin J. (Fra) 29.10 / 11:30
5772
Descotte M. F. (Arg) - Gibbens J.(Gbr) 29.10 / 13:00
5987
Ovcharenko, Oleksandr - Marek W. (Pol) 29.10 / 13:00

Tunisia - Hard !

    ITF (M) - Monastir Dublu
FINAL
5776
Echargui M / Thirouin J - Juarez F / Roveri Sidney G 29.10 / 15:00

Tunisia - Zgura !

    ITF (M) - Sarreguemines Dublu
FINAL
5773
Martineau M / Reymond A - Robert Q / Schott H 29.10 / 15:15

Franta - Carpeta !

    ITF (M) - Sharm El Sheikh
FINAL
5958
Marti Y. (Sui) - Chappell N.(Usa) 29.10 / 11:30
5959
Krutykh O. (Ukr) - Brouwer G. (Ned) 29.10 / 11:30
5960
Boyer T.D. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) 29.10 / 11:30

Egipt - Hard !

    ITF (M) - Sharm El Sheikh Dublu
FINAL
5756
Bega A / Chrysochos P - Deviatiarov M / Krutykh O 29.10 / 14:00

Egipt - Hard !

    ITF (M) - Vale Do Lobo
FINAL
5966
Yang T-H. (Tpe) - De Jong J. (Ned) 29.10 / 11:30

Portugalia - Hard !

    ITF (M) - Vale Do Lobo Dublu
FINAL
6005
De Jong J / Sels J - Barrientos N / Dutra Silva R 29.10 / 14:30
6017
Fanselow S / Leite W - Borges N / Cabral F 29.10 / 16:00

Portugalia - Hard !

    ITF (F) - Heraklion Dublu
FINAL
5762
Bolton E / Popescu A - Delai M / Spiteri D 29.10 / 14:00
5763
Duca G / Kimmelmann J - Cadantu A / Lazar S 29.10 / 14:00

Grecia - Zgura !

    ITF (F) - Istanbul
FINAL
5968
Kanepi K. (Est) - Lazaro Garcia A. (Esp) 29.10 / 11:30
5969
Zvonareva V. (Rus) - Zavatska K. (Ukr) 29.10 / 11:30

Turcia - Hard !

    ITF (F) - Istanbul Dublu
FINAL
5992
Grammatikopoulou V / Jani R-L - Cristian J A / Ruse E G 29.10 / 13:00

Turcia - Hard !

    ITF (F) - Lousada Dublu
FINAL
5885
Baszak W / Shcherbinina A - Hartono A / Miyazaki Y L 29.10 / 18:00
5887
Giovine C / Moratelli A - Drahota Szabo D / Morvayova V 29.10 / 19:30

Portugalia - Hard !

    ITF (F) - Monastir
FINAL
5777
Kubareva A. (Blg) - Mansouri Y. (Fra) 29.10 / 11:30
5970
Carle M. L. (Arg) - Belgraver J. (Fra) 29.10 / 11:30
5994
Kruger Z. (Rsa) - Vanlangendonck E. (Bel) 29.10 / 13:00
5995
Semenistaja D. (Lva) - Herrmann S. (Ger) 29.10 / 13:00

Tunisia - Hard !

    ITF (F) - Pazardzhik
FINAL
5947
Dinu C. (Rou) - Jamshidi E. (Den) 29.10 / 11:00
5948
Topalova G. (Blg) - Andreeva E. (Rus) 29.10 / 11:00
5949
Milatova, Sofia - Bojovic J. (Ser) 29.10 / 11:00

Bulgaria - Zgura !

    ITF (F) - Pazardzhik Dublu
FINAL
6001
Arshinkova P / Topalova G - Girelli C / Valletta E 29.10 / 14:00

Bulgaria - Zgura !

    ITF (F) - Platja D Aro
FINAL
5951
Appleton E. (Gbr) - Carrillo Marin A. (Esp) 29.10 / 11:00
5952
Carreras A. (Gbr) - Vedder E. (Ned) 29.10 / 11:00
5954
Custic M. (Esp) - Partaud M. (Fra) 29.10 / 11:00
5778
Bouzas Maneiro J. (Esp) - Mohr C.B. (Fra) 29.10 / 12:30
5984
Laboutkova A. (Cze) - Charaeva A. (Rus) 29.10 / 12:30
5985
Scilipoti S. (Sui) - Martinez Cirez C. (Esp) 29.10 / 12:30

Spania - Zgura !

    ITF (F) - Sharm El Sheikh
FINAL
6032
Kulambayeva Z. (Kaz) - Alhussein Abdel Aziz L. (Egy) 29.10 / 11:30
6031
Simmonds C. (Rsa) - Iatcenko, Polina 29.10 / 12:30

Egipt - Hard !

    ITF (F) - Sharm El Sheikh Dublu
FINAL
5766
Gasanova A / Strakhova V - Silich A / Tkacheva M 29.10 / 13:00
5768
Ivanova D / Sewing S - Bogdan E / Mdlulwa W 29.10 / 14:30

Egipt - Hard !

Baschet
    Euroliga
FINAL
3068
CSKA Moscow - Valencia 29.10 / 19:00
3077
Maccabi Tel-Aviv - Fenerbahce 29.10 / 21:05
    China CBA
FINAL
3058
Guandong Southern Tigers - Shanghai Sharks 29.10 / 13:35
3059
Beijing Ducks - Fujian Sturgeons 29.10 / 14:00
    Coreea De Sud KBL
FINAL
3055
Egis - Anyang Kgc 29.10 / 12:00
    Coreea De Sud WKBL (F)
FINAL
3056
KB Stars (F) - Y.Samsung (F) 29.10 / 12:00

Feminin !

    Filipine - Cupa PBA
FINAL
3057
TNT Katropa - Nlex Road Warriors 29.10 / 12:45
    Polonia 1 - PLK
FINAL
3067
Trefl Sopot - Wilki Morskie Szczecin 29.10 / 18:35
    Suedia Ligan
FINAL
3074
Sodertelje Kings - Kfum Fryshuset Basket 29.10 / 20:04
Hochey
    Rusia KHL
FINAL - SANSA DUBLA
4078
HC Spartak Moscow - CSKA Moscow 29.10 / 18:30
    Belarus Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
4073
HK Gomel - Yunost Minsk 29.10 / 16:45
4074
HC Dinamo Molodechno - HC Lokomotiv Orsha 29.10 / 18:00
4075
Metallurg Zhlobin - Shakhter Soligorsk 29.10 / 18:00
4076
HK Neman Grodno - HK Mogilev 29.10 / 18:00
    Elvetia NLA
FINAL - SANSA DUBLA
4095
SC Rapperswil-Jona Lakers - SC Bern 29.10 / 20:45
    Norvegia Eliteserien
FINAL - SANSA DUBLA
4083
Frisk/Asker - Lillehammer IK 29.10 / 19:30
4084
Gruner Ishockey - Valerenga IF 29.10 / 19:30
4092
Manglerud - Storhamar Hockey 29.10 / 20:00
    Rusia MHL
FINAL - SANSA DUBLA
4069
Reaktor Nizhnekamsk - Tolpar Ufa 29.10 / 16:00
4070
Sputnik Almetievsk - Avto Yekaterinburg 29.10 / 16:00
    Suedia SHL
FINAL - SANSA DUBLA
4086
HV 71 - Vaxjo Lakers 29.10 / 20:00
4087
Skelleftea Aik - IK Oskarshamn 29.10 / 20:00
4088
Rogle BK - Lulea Hockey 29.10 / 20:00
4089
Frolunda HC - HC Orebro 29.10 / 20:00
Handbal
    Liga Campionilor
FINAL - SANSA DUBLA
3568
FC Barcelona - Aalborg Handball 29.10 / 19:45
3566
FC Porto Vitalis - KS Vive Tauron Kielce 29.10 / 21:45

Faza grupelor !

    Romania Liga Nationala (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3544
U Cluj (F) - Mioveni (F) 29.10 / 11:00
3539
Magura Cisnadie (F) - Gloria Buzau (F) 29.10 / 13:45
3545
Dunarea Braila (F) - Danubius Galati (F) 29.10 / 13:45
3540
Bistrita (F) - Zalau (F) 29.10 / 16:30
    Danemarca 1
FINAL - SANSA DUBLA
3556
Tth Holstebro - Lemvig-Thyboron Handball 29.10 / 20:00
3563
Fredericia HK 1990 - Skanderborg Handbold 29.10 / 21:00

Handboldligaen !

    Franta LNH Proligue
FINAL - SANSA DUBLA
3565
Dijon Metropole Handball - Selestat Alsace HB 29.10 / 19:30
    Germania Bundesliga
FINAL - SANSA DUBLA
3560
Ludwigshafen - Hannover B. 29.10 / 20:00
3561
Goppingen - Lemgo 29.10 / 20:00
3562
Stuttgart - SC Dhfk Leipzig 29.10 / 20:00
    Suedia Elitserien (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3557
Boden (F) - H 65 Hoor (F) 29.10 / 20:00
3558
Skovde (F) - Onnereds (F) 29.10 / 20:00
3559
Heid (F) - Skuru (F) 29.10 / 20:00
Volei
    Finlanda Mestaruusliiga
FINAL
4687
Akaa Volley - Tiikerit 29.10 / 18:30
    Finlanda Mestaruusliiga (F)
FINAL
4690
LP Kangasala (F) - Liigaploki (F) 29.10 / 18:30
    Germania Bundesliga 1 (F)
FINAL
4695
Vilsbiburg (F) - NawaRo Straubing (F) 29.10 / 19:00
    Rusia - Liga Pro
FINAL
5916
Payp - Enerdzhi 29.10 / 11:35
5917
Vityaz - Empire 29.10 / 14:20
5918
Lions - Tornado 29.10 / 16:00
    Rusia Superliga
FINAL
4686
VC Yenisey Krasnoyarsk - VC Zenit-Kazan 29.10 / 14:00
Snooker
    Liga Campionilor 2020/2021
FINAL
3874
Davis M. (Eng) - Hang L. (Chn) 29.10 / 14:30
3875
Higgins J. (Sco) - Clarke J. R. (Wal) 29.10 / 14:30
3876
Ford T. (Eng) - Gould M. (Eng) 29.10 / 15:00
3877
Perry J. (Eng) - Pengfei T. (Chn) 29.10 / 15:00
3878
Ford T. (Eng) - Clarke J. R. (Wal) 29.10 / 15:30
3879
Perry J. (Eng) - Hang L. (Chn) 29.10 / 15:30
3880
Davis M. (Eng) - Pengfei T. (Chn) 29.10 / 19:30
3881
Higgins J. (Sco) - Gould M. (Eng) 29.10 / 19:30
3882
Perry J. (Eng) - Davis M. (Eng) 29.10 / 20:00
3883
Gould M. (Eng) - Clarke J. R. (Wal) 29.10 / 20:00
3884
Higgins J. (Sco) - Ford T. (Eng) 29.10 / 20:30
3885
Hang L. (Chn) - Pengfei T. (Chn) 29.10 / 20:30
Baseball
    Coreea de Sud KBO
FINAL
4544
KIA Tigers - Doosan B. 29.10 / 11:30
4545
Hanwha E. - KT Wiz 29.10 / 11:30
4546
Lotte G. - NC Dinos 29.10 / 11:30
    Japonia NPB - Central League
FINAL
4538
Yokohama D.B. - Yomiuri Giants 29.10 / 11:00
4539
Hiroshima T.C. - Tokyo Y.S. 29.10 / 11:00
4540
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 29.10 / 11:00
    Japonia NPB - Pacific League
FINAL
4541
Saitama S.L. - Tohoku Rakuten G.E. 29.10 / 11:00
4542
Fukuoka S.H. - Chiba Lotte Marines 29.10 / 11:00
4543
Hokkaido N-H.F. - Orix Buffaloes 29.10 / 11:00
Rugby
    Franta - Pro D2
FINAL - SANSA DUBLA
4578
AS Beziers Herault - US Oyonnax 29.10 / 21:45
    Super League
FINAL - SANSA DUBLA
4576
Leeds Rhinos - Wakefield Trinity Wildcats 29.10 / 19:30
4577
Hull Kingston Rovers - Hull FC 29.10 / 21:45

Anglia, Tara Galilor, Franta !

Floorball
    Finlanda - Salibandyliiga
FINAL
4452
Tiikerit - Nokian Kristityt Palloilijat 29.10 / 18:30
    Suedia - Superligan
FINAL
4453
Mullsjo Ais - IBF Falun 29.10 / 20:00
Darts
    C.E. 2020
FINAL
5233
Hughes, Jamie - Chisnall, Dave 29.10 / 17:00
5234
Ratajski, Krzysztof - West, Steve 29.10 / 17:30
5235
King, Mervyn - White, Ian 29.10 / 18:00
5236
De Sousa, Jose - De Zwaan, Jeffrey 29.10 / 18:30
5237
Wade, James - Lennon, Steve 29.10 / 19:00
5238
Petersen, Devon - Hamilton, Andy 29.10 / 19:30
5239
Smith, Michael - Smith, Ross 29.10 / 20:00
5240
Noppert, Danny - Van Duijvenbode, Dirk 29.10 / 20:30
5241
Aspinall, Nathan - Kuivenhoven, Maik 29.10 / 21:00
5242
Cullen, Joe - O Connor, William 29.10 / 21:30

1/16

Cricket
    India Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
4414
Chennai Super Kings - Kolkata Knight Riders 29.10 / 16:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai