Fotbal
    UEFA Conference League Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0398
KS Rakow Czestochowa - Trnava 11.08 / 19:00
0407
Djurgardens IF - Sepsi 11.08 / 20:00
0408
FC Petrocub - MOL Fehervar 11.08 / 20:00
0409
H. Beer Sheva - Lugano 11.08 / 20:00
0411
Twente - FK Cukaricki Stankom 11.08 / 20:00
0415
CS Universitatea Craiova 1948 - Zorya 11.08 / 20:30
0416
FCSB - Dac 1904 Dunajska Streda 11.08 / 20:30
0417
Panathinaikos - Slavia P. 11.08 / 20:30
0418
Istanbul B.B. - Breidablik Kopavogur 11.08 / 20:45
0421
Hibernians - FK Rigas Futbola Skola 11.08 / 21:00
0422
KI Klaksvik - KF Ballkani 11.08 / 21:00
0423
Levski Sofia - Hamrun Spartans FC 11.08 / 21:00
0424
RSC Anderlecht - Paide Linnameeskond 11.08 / 21:00
0425
Shkendija - AIK Stockholm 11.08 / 21:00
0426
Sligo Rovers FC - Viking 11.08 / 21:00
0430
Lech P. - Vikingur Reykjavik 11.08 / 21:30
0431
Rapid Viena - Neftchi Baku 11.08 / 21:30
0432
Saint Patricks Athletic FC - CSKA Sofia 11.08 / 21:45
0435
AZ Alkmaar - Dundee Utd. 11.08 / 22:00
0436
Gil Vicente - Riga FC 11.08 / 22:00
0438
Young Boys - Kuopio PS 11.08 / 22:00

Turul III. Retur .Se pot juca pe teren neutru.

    UEFA Europa League
FINAL - SANSA DUBLA
0397
HJK Helsinki - Maribor 11.08 / 19:00
0403
Slovacko - Fenerbahce 11.08 / 20:00
0419
F91 Dudelange - Malmo FF 11.08 / 21:00
0429
Slovan Bratislava - Olympiakos 11.08 / 21:30
0434
Partizan - AEK Larnaca 11.08 / 22:00

Calificare. Turul III. Retur. Se pot juca pe teren neutru.

    Anglia - Cupa Ligii
FINAL - SANSA DUBLA
0433
West Brom. - Sheffield Utd. 11.08 / 22:00

Runda 1/64. Un singur meci.

    Chile Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0452
Univ. Catolica - O`Higgins 12.08 / 03:15
    Cupa Sud Americana
FINAL - SANSA DUBLA
0448
Internacional - Melgar 12.08 / 01:15
    Amicale cluburi
FINAL - SANSA DUBLA
6484
Calamonte - Villanovense 11.08 / 21:30
6486
Torredonjimeno - Atl. Mancha Real 11.08 / 21:30
6487
RSD Alcala - Fuenlabrada 11.08 / 22:00

Meciurile se pot disputa pe teren neutru.Timpul de joc poate varia!

    Argentina Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0443
Godoy Cruz AT - Aldosivi 12.08 / 01:00
0453
Atletico Tucuman - Central Cordoba Sde 12.08 / 03:30
0454
Colon SF - Arsenal de Sarandi 12.08 / 03:30
    Armenia div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0487
Ararat - FC Ararat-Armenia 11.08 / 19:00
    Bolivia Clausura
FINAL - SANSA DUBLA
0444
FC Universitario de Vinto - Club Deportivo Aurora 12.08 / 01:00
0451
Universitario - Nacional Potosi 12.08 / 03:15
    Chile Primera B
FINAL - SANSA DUBLA
0445
Puerto Montt - Cobreloa 12.08 / 03:00
    Copa Libertadores Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0455
Estudiantes LP - CA Paranaense PR 12.08 / 03:30
    Costa Rica Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0442
AD Guanacasteca - Guadalupe FC 12.08 / 00:00
0456
Puntarenas - AD Municipal Grecia 12.08 / 04:00
    Danemarca Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
    Egipt div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0399
Ismaily SC - Al Ittihad Al Sakandary 11.08 / 19:30
    Estonia Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0394
Viimsi JK - JK Nomme United 11.08 / 19:00
    Finlanda Div. 3 C
FINAL - SANSA DUBLA
    Iordania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0412
Moghayer AL Sarhan - AL Salt 11.08 / 20:30
    Islanda Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
6406
Kordrengir - Hafnarfjordur 11.08 / 21:00

Optimi de Finala

    Islanda div.4
FINAL - SANSA DUBLA
0621
Vaengir Jupiters - Augnablik Kopavogur 11.08 / 22:15
    Mexic - Liga de Expansion
FINAL - SANSA DUBLA
0446
CD Tapatio - Raya2 Expansion 12.08 / 01:00
0450
Atlante - Atl. Morelia 12.08 / 03:05
0460
Correcaminos Uat - Cancun FC 12.08 / 05:00
    Mexic Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0459
Gallos Blancos Queretaro - San Luis 12.08 / 05:00
    Polonia Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0395
Chojnice - ZKS Stal Rzeszow 11.08 / 19:00
0396
Termalica B-B. - Chrobry Glogow 11.08 / 19:00
    Polonia Div.3
FINAL - SANSA DUBLA
0413
Polonia W. - MKS Znicz Pruszkow 11.08 / 20:30
    Qatar Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
    Slovacia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0391
FK Jesenske - FC 98 Hajnacka 11.08 / 18:30

1/128. Un singur meci!

    Suedia 1. Divizie Norra
FINAL - SANSA DUBLA
0401
IFK Haninge - Hammarby Talang FF 11.08 / 20:00
0402
Orebro Syrianska BK - Motala Aif 11.08 / 20:00
    Uruguay Clausura
FINAL - SANSA DUBLA
0427
Deportivo Maldonado - CS Cerrito 11.08 / 21:30
    Venezuela Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
Tenis
    ATP - Montreal
FINAL
6432
Ruud, Casper - Bautista-Agut, Roberto 11.08 / 19:00
6431
Ramos Vinolas, Albert - Hurkacz, Hubert 11.08 / 20:30
6428
Evans, Daniel - Fritz, Taylor 11.08 / 22:00
6429
Kyrgios, Nick - De Minaur, Alex 11.08 / 22:00
6430
Norrie, Cameron - Auger Aliassime, Felix 11.08 / 23:30
6427
Cilic, Marin - Paul, Tommy 12.08 / 01:30
6481
Monfils, Gael - Draper, Jack 12.08 / 02:00
6448
Sinner, Jannik - Carreno-Busta, Pablo 12.08 / 03:30

In Montreal, Canada, Suprafata dura.

    ATP - Montreal Dublu
FINAL
6438
RAM R / Salisbury J - Behar A / Escobar G 11.08 / 19:00
6436
Krawietz K / Mies A - Gonzalez S / Molteni A 11.08 / 21:00
6183
Dimitrov G / Rublev A - Granollers M / Zeballos H 11.08 / 22:00
6433
Bolelli S / Fognini F - Glasspool L / Heliovaara H 11.08 / 22:30
6437
Mektic N / Pavic M - Evans D / Peers J 11.08 / 23:30
6184
Hurkacz H / Zielinski J - Bopanna R / Middelkoop M 12.08 / 00:00
6435
Koolhof W / Skupski N - de Minaur A / Norrie C 12.08 / 01:30
6434
Bonzi B / Monfils G - Arevalo M / Rojer J 12.08 / 03:00

Canada, Hard.

    Challenger Concord (F)
FINAL
6173
Scott, Katrina - Muchova, Karolina 11.08 / 19:30
6175
Volynets, Katie - Tan, Harmony 11.08 / 21:00
6174
Tauson, Clara - Sharma, Astra 11.08 / 22:30

USA, Suprafata Dura.

    Challenger Lima
FINAL
6182
UGO Carabelli, Camilo - Hoyos Franco, Alejandro 11.08 / 19:00
6179
Huertas Del Pino Cordova, Arklon - Mena, Facundo 11.08 / 20:30
6181
Tirante, Thiago Agustin - Chappell, Nick 11.08 / 22:00
6180
Otegui, Juan Bautista - Varillas, Juan Pablo 12.08 / 01:30

Peru - Zgura.

    WTA - Toronto
FINAL
6439
Pegula, Jessica - Giorgi, Camila 11.08 / 19:30
6443
Halep, Simona - Teichmann, Jil Belen 11.08 / 20:00
6444
Riske, Alison - Putintseva, Yulia 11.08 / 21:00
6446
Swiatek, Iga - Haddad Maia, Beatriz 11.08 / 21:30

Canada, Suprafata dura.

    WTA - Toronto Dublu
FINAL
6458
Melichar N / Perez E - Sanders S / Zhang S 11.08 / 19:30
6186
Kenin S / Putintseva Y - Kichenok L / Ostapenko J 11.08 / 22:00

Canada, Hard.

    Challenger Meerbusch
FINAL
6168
Novak, Dennis - Struff, Jan-Lennard 11.08 / 18:30

Meerbusch, Zgura

    Challenger Chicago
FINAL
6440
Broady, Liam - Holt, Brandon 11.08 / 19:30
6441
Brouwer, Gijs - O Connell, Christopher 11.08 / 19:30
6442
Harris, Billy - Shelton, Ben 11.08 / 20:00
6445
Escobedo, Ernesto - Svajda, Zachary 11.08 / 21:00
6447
Harrison, Ryan - Thompson, Jordan 11.08 / 21:30

Suprafata dura

    Challenger San Marino
FINAL
6169
Cecchinato, Marco - Forti, Francesco 11.08 / 20:00
6171
Giustino, Lorenzo - Weis, Alexander 11.08 / 21:30

San Marino, Zgura

Baschet
    Meciuri Amicale Internationale (M)
FINAL

Meciurile se pot juca pe teren neutru; Timp regulamentar!

    Mexic (M)
FINAL
6411
Plateros - Halcones de Xalapa 12.08 / 04:00
6412
Soles - Libertadores 12.08 / 06:00

Timp regulamentar!

    WNBA
FINAL
6480
Las Vegas Aces W - Chicago Sky W 12.08 / 05:00
6242
Los Angeles Sparks W - Connecticut Sun W 12.08 / 05:30

Timp regulamentar!

Hochey
    C.M. U20 (M)
FINAL - SANSA DUBLA
6006
Finland U20 - Czech Republic U20 11.08 / 21:00
6007
Slovakia U20 - Canada U20 12.08 / 01:00
6008
Switzerland U20 - USA U20 12.08 / 05:00

Playoffs, Semifinale.

Handbal
    Amicale Cluburi Masculin
FINAL - SANSA DUBLA
6245
Krems - THW Kiel 11.08 / 19:00
Snooker
    Snooker - British Open
FINAL
5904
Judge M. - Steadman C. 11.08 / 21:00
5905
O`Connor J. - Wakelin C. 11.08 / 21:00
Baseball
    MLB
FINAL
6316
Philadelphia Phillies - Miami Marlins 11.08 / 20:05
6317
Detroit Tigers - Cleveland Indians 11.08 / 20:10
6318
Houston Astros - Texas Rangers 11.08 / 21:10
6319
Kansas City Royals - Chicago White Sox 11.08 / 21:10
6320
Colorado Rockies - St. Louis Cardinals 11.08 / 22:10
6321
Arizona Diamondbacks - Pittsburgh Pirates 11.08 / 22:40
6322
Boston Red Sox - Baltimore Orioles 12.08 / 02:10
6323
Cincinnati Reds - Chicago Cubs 12.08 / 02:15
Rugby
    Rugby - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
6027
Warrington - Toulouse Olympique 11.08 / 22:00
Fotbal in sala
    Fotbal in Sala - Brazilia Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
6399
Sao Jose - Praia Clube 12.08 / 02:00
Fotbal American
    CANADA - CFL
FINAL
6381
Winnipeg Blue Bombers - Montreal Alouettes 12.08 / 03:30
    NFL - Presezon
FINAL
6379
New England Patriots - New York Giants 12.08 / 02:00
6380
Baltimore Ravens - Tennessee Titans 12.08 / 02:30
Darts
    Darts - Online Live League
FINAL
6345
Williams S. - Burgoyne P. 12.08 / 00:05
6346
van Veen G. - Furness R. 12.08 / 00:20
6347
Griffiths S. - Williams S. 12.08 / 00:40
6348
Burgoyne P. - van Veen G. 12.08 / 00:55
6349
Furness R. - Griffiths S. 12.08 / 01:15
6350
Williams S. - van Veen G. 12.08 / 01:30
6351
Burgoyne P. - Furness R. 12.08 / 01:50
6352
van Veen G. - Griffiths S. 12.08 / 02:05
6353
Furness R. - Williams S. 12.08 / 02:25
6354
Griffiths S. - Burgoyne P. 12.08 / 02:40


Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai
Sus