Tenis
20 Septembrie 2021
Challenger - Ambato Calificari
FINAL
5052
Gonzalez A. (Col) - Martin Tiffon P. (Esp) 20.09 / 18:00
5053
Castelnuovo L. (Sui) - Zukas M. (Arg) 20.09 / 18:00
5054
Ore J. A. (Usa) - Kypson P. (Usa) 20.09 / 18:00
5057
Gautier A. (Fra) - Gomez A. (Col) 20.09 / 19:30

Ecuador - Zgura !

ATP - Metz
FINAL
3858
Sonego L. (Ita) - Fucsovics M. (Hun) 20.09 / 17:00
3859
Barrere G. (Fra) - Pospisil V. (Can) 20.09 / 19:00
3856
Basilashvili N. (Geo) - Mager G. (Ita) 20.09 / 20:30

Franta - Hard !

ATP - Nur-Sultan
FINAL
3901
Djere L. (Srb) - Galan Riveros D. E. (Col) 20.09 / 17:00

Kazakhstan - Hard !

Challenger - Ambato
FINAL
3930
Espin Perez D. (Ecu) - Ficovich J.P. (Arg) 20.09 / 20:00
3923
Roca Batalla O. (Esp) - Martin A. (Svk) 20.09 / 21:30
3928
Gomez-Herrera C. (Esp) - Esteve L. E. (Esp) 20.09 / 23:00

Ecuador - Zgura!

ATP - Metz Dublu
FINAL
3881
Sabanov I / Sabanov M - Added D / Humbert U 20.09 / 17:40

Franta - Hard !

WTA - Ostrava
FINAL
3891
Cirstea S. (Rou) - Kontaveit A. (Est) 20.09 / 19:00
5059
Dodin O. (Fra) - Linette M. (Pol) 20.09 / 20:30

Cehia - Hard !

WTA - Ostrava Dublu
FINAL
3893
Dzalamidze N / Sizikova Y - Danilina A / Marozava L 20.09 / 16:30

Cehia - Hard

Challenger - Columbus Calificari
FINAL
5050
Galarneau A. (Can) - Chung Y. (Kor) 20.09 / 17:00
5051
Brouwer G. (Ned) - Sarkissian A. (Usa) 20.09 / 17:00
5055
Kovacevic A. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) 20.09 / 18:30
5056
Song E. (Usa) - King E. (Usa) 20.09 / 18:30

SUA - Hard !

Challenger - Biel
FINAL
3845
Novak D. (Aut) - Bachinger M. (Ger) 20.09 / 16:30
3848
Masur D. (Ger) - Grenier H. (Fra) 20.09 / 17:30
3854
Riedi L. (Sui) - Couacaud E. (Fra) 20.09 / 19:00

Elvetia - Hard !

Challenger - Columbus
FINAL
3905
Jung J. (Tpe) - Peniston R. (Gbr) 20.09 / 20:00
5058
Tracy, James - Purcell M. (Aus) 20.09 / 20:00
3906
Rubin N. (Usa) - Bolt A. (Aus) 20.09 / 21:30
5060
Chappell N.(Usa) - Mejia N. (Col) 20.09 / 23:00

SUA - Hard !

Challenger (F) - Columbus
FINAL
3918
Loeb J. (Usa) - Baptiste H. (Usa) 20.09 / 17:00
3921
Kalieva E. (Usa) - Parrizas-Diaz N. (Esp) 20.09 / 18:30
3917
Scott K. (Usa) - Volynets K. (Usa) 20.09 / 20:00
3914
Li A. (Usa) - Cabrera L. (Aus) 20.09 / 21:30
3916
Marino R. (Can) - Dart H. (Gbr) 20.09 / 21:30
3915
Bolkvadze M. (Gru) - Nara K. (Jpn) 20.09 / 23:00
5062
Brengle M. (Usa) - Lao D. (Usa) 20.09 / 23:00

SUA - Hard !

Tenis
21 Septembrie 2021
ATP - Metz
FINAL
3855
Davidovich Fokina A. (Esp) - Simon G. (Fra) 21.09 / 12:00
3857
Rinderknech A. (Fra) - Giron M. (Usa) 21.09 / 12:00
3860
Murray A. (Gbr) - Humbert U. (Fra) 21.09 / 12:00
3861
Ymer M. (Swe) - Struff J-L. (Ger) 21.09 / 12:00
3862
Martinez P. (Esp) - Popyrin Al. (Aus) 21.09 / 12:00

Franta - Hard !

ATP - Nur-Sultan
FINAL
3935
Taberner C. (Esp) - Berankis R. (Ltu) 21.09 / 07:00
3936
Paire B. (Fra) - Gerasimov E. (Blr) 21.09 / 07:00
3937
Kukushkin M. (Kaz) - Duckworth J. (Aus) 21.09 / 07:00
3938
Ruusuvuori E. (Fin) - Bonzi B. (Fra) 21.09 / 07:00

Kazakhstan - Hard !

Challenger - Ambato
FINAL
3924
Oliveira G. (Por) - Lama G. (Chi) 21.09 / 18:00
3926
Basic M. (Bih) - Catarina L. (Mon) 21.09 / 18:00
3927
Lenz J. (Ger) - Gomez E. (Ecu) 21.09 / 18:00
3929
Tirante T. A. (Arg) - Rodriguez C. (Col) 21.09 / 18:00
3931
Dellien H. (Bol) - Sakamoto P. (Bra) 21.09 / 18:00
3932
Menendez A. (Esp) - Fatic N. (Bos) 21.09 / 18:00
3933
Hardt N. (Dom) - Olivieri G. A. (Arg) 21.09 / 18:00
3934
Varillas J. P. (Per) - Quiroz R. (Ecu) 21.09 / 18:00

Ecuador - Zgura!

ATP - Metz Dublu
FINAL
3882
Hurkacz H / Zielinski J - Walkow S / Zelenay I 21.09 / 12:00
3878
Giron M / Olivetti A - Brkic T / Cacic N 21.09 / 13:00
3879
Davidovich Fokina A / Martinez P - O'Mara J / Sharan D 21.09 / 13:00
3883
Marach O / Oswald P - Mahut N / Pospisil V 21.09 / 13:00
3884
De Minaur A / Vega Hernandez D - Barrere G / Pouille L 21.09 / 13:00
3885
Kontinen H / Mclachlan B - Reid M / Skupski K 21.09 / 13:00

Franta - Hard !

ATP - Nur-Sultan Dublu
FINAL
3939
Duckworth J / Ebden M - Golubev A / Nedovyesov A 21.09 / 07:00
3940
Arneodo R / Bonzi B - Jebavy R / Vesely J 21.09 / 07:00
3941
Erlich J / Vasilevski A - Demoliner M / Matos R 21.09 / 07:00
3942
Munar J / Polmans M - Bublik A / Golubev D 21.09 / 07:00
3943
Berankis R / Sitak A - Ruusuvuori E / Seppi A 21.09 / 07:00
3944
Goransson A / Vavassori A - Begemann A / Lammons N 21.09 / 07:00
3945
Pel D / Qureshi A - Glasspool L / Heliovaara H 21.09 / 07:00
3946
Gonzalez S / Molteni A - Popko D / Skatov T 21.09 / 07:00

Kazakhstan - Hard !

Challenger - Ambato Dublu
FINAL
3983
Gonzalez A / Menendez-Maceiras A - Gomez-Herrera C / Olivo R 21.09 / 18:00
3985
Merino A / Ore J A - Mendoza A / Zukas M 21.09 / 18:00
3986
Castelnuovo L / Nikles J - Esteve Lobato E / Roca Batalla O 21.09 / 18:00
3987
Martin A / Oliveira G - Guillen F / Villanueva G 21.09 / 18:00
3988
Gomez E./Quiroz R. - Arias B / Zeballos F 21.09 / 18:00
3989
Galdos S / Mena F - Gomez A / Tirante T 21.09 / 18:00
3990
Lenz J / Melzer G - March C / Martin Tiffon P 21.09 / 18:00

Ecuador - Zgura

WTA - Ostrava
FINAL
5072
Riske A. (Usa) - Ferro F. (Fra) 21.09 / 12:00
3886
Kerber A. (Ger) - Teichmann J. B. (Sui) 21.09 / 13:00
3887
Martincova T. (Cze) - Siniakova K. (Cze) 21.09 / 13:00
3888
Zhang S. (Chn) - Putintseva Y. (Kaz) 21.09 / 13:00
3890
Kudermetova V. (Rus) - Rybakina E. (Kaz) 21.09 / 13:00
5073
Konjuh A. (Cro) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 21.09 / 13:00
5074
Blinkova A. (Rus) - Ostapenko J. (Lat) 21.09 / 13:00

Cehia - Hard !

WTA - Ostrava Dublu
FINAL
3892
Bektas E / Moore T - Mirza S / Zhang S 21.09 / 12:00
3894
Piter K / Zimmermann K - Hozumi E / Ninomiya M 21.09 / 12:00
3896
Blinkova A / Doi M - Heisen V / Voracova R 21.09 / 12:00
3897
Christian K / Routliffe E - Alexandrova E / Voegele S 21.09 / 12:00
3898
Sharma A / van Der Hoek R - Fomina A / Kawa K 21.09 / 12:00
3899
Linette M / Pera B - Mitu C-A / Rosolska A 21.09 / 12:00

Cehia - Hard

Challenger - Biel
FINAL
3842
Herbert P.H. (Fra) - Soeda G. (Jpn) 21.09 / 11:00
3843
Ilkel C. (Tur) - Viola M. (Ita) 21.09 / 11:00
3846
Gojo B. (Cro) - Sousa J. (Por) 21.09 / 11:00
3849
Lacko L. (Svk) - Laaksonen H. (Sui) 21.09 / 11:00
3850
Klein L. (Svk) - Moraing M. (Ger) 21.09 / 11:00
3851
Janvier M. (Fra) - Stricker D.S. (Sui) 21.09 / 11:00
3852
Bemelmans R. (Bel) - Huesler M. (Sui) 21.09 / 11:00
3853
Ramanathan R. (Ind) - Machac T. (Cze) 21.09 / 11:00

Elvetia - Hard !

Challenger - Braga
FINAL
3864
De Jong J. (Ned) - Domingues J. (Por) 21.09 / 12:00
3865
Haase R. (Ned) - Cid Subervi R. (Dom) 21.09 / 12:00
3868
Borges N.(Prt) - Milojevic N. (Srb) 21.09 / 12:00
3871
Collarini A. (Arg) - Elias G. (Por) 21.09 / 12:00
3872
Baldi F. (Ita) - Daniel T. (Jpn) 21.09 / 12:00
3873
Kwiatkowski T. S. (Usa) - Ferreira Silva F. (Prt) 21.09 / 12:00

Portugalia - Zgura !

Challenger - Bucuresti
FINAL
5065
Kopriva V. (Ceh) - Copil M. (Rou) 21.09 / 12:00
5066
Bonadio R. (Ita) - Clarke J. (Gbr) 21.09 / 12:00
5067
Ajdukovic D. (Cro) - Kokkinakis T. (Aus) 21.09 / 12:00

Romania - Zgura !

Challenger - Columbus
FINAL
5063
Kelly D. (Aus) - Caruso S. (Ita) 21.09 / 00:30
3907
Vocel M. (Cze) - Kingsley C. (Usa) 21.09 / 17:00
3908
Escobedo E. (Usa) - Vukic A. (Aus) 21.09 / 17:00
3909
Kozlov S. (Usa) - Krueger M. (Usa) 21.09 / 17:00
3910
Kubler J. (Aus) - Polansky P. (Can) 21.09 / 17:00
3911
Harrison C. (Usa) - Torpegaard M. (Den) 21.09 / 17:00
3912
Mukund S. K. (Ind) - Wolf J. (Usa) 21.09 / 17:00
3913
Fratangelo B. (Usa) - King D. (Bar) 21.09 / 17:00

SUA - Hard !

Challenger - Biel Dublu
FINAL
3947
Martinez L / Martinez M - Huesler M-A / Stricker D S 21.09 / 11:00
3948
Moraing M / Novak D - Manafov V / Matuszewski P 21.09 / 11:00
3949
Gojo B / Kuzmanov D - Herbert P-H / Riedi L 21.09 / 11:00
3950
Broady L / Johnson L - Kuznetsov A / Kym J 21.09 / 11:00
3952
Bemelmans R / Masur D - Cornea V V / Tsitsipas P 21.09 / 11:00
3953
Paul J / Steinegger Y - Machac T / Ramanathan R 21.09 / 11:00
3954
Huey T C / Nielsen F - Gengel M / Neuchrist M 21.09 / 11:00

Elvetia - Hard !

Challenger - Braga Dublu
FINAL
3963
Heller P / Vanneste J - Bortolotti M / Pellegrino A 21.09 / 12:00
3964
Barranco Cosano J / Diez S - Arnaboldi A / Zeppieri G 21.09 / 12:00
3965
Daniel T / de Loore J - De Jong J / Stevens B 21.09 / 12:00
3968
Borges N / Cabral F - Baldi F / Berrettini J 21.09 / 12:00
3969
Kwiatkowski T-S / Rybakov A - Faria J / Faria L 21.09 / 12:00
3970
Doumbia S / Reboul F - Coelho F / Falcao G 21.09 / 12:00

Portugalia - Zgura !

Challenger - Bucuresti Dublu
FINAL
3955
Bonadio R / Travaglia S - Erler A / Miedler L 21.09 / 12:00
3956
Motti A / Vatutin A - Jecan A / Tomescu D 21.09 / 12:00
3957
Ionel N D / Jianu F C - Gonzales R / Johnson H 21.09 / 12:00
3958
Albot R / Cozbinov A - Clarke J / Sels J 21.09 / 12:00
3960
Sachko V / Serdarusic N - Kopriva V / Lehecka J 21.09 / 12:00
3961
Cobolli F / Ocleppo J - Copil M / Ungur A 21.09 / 12:00
3962
Cerretani J / Margaroli L - Gabashvili T / Smits G 21.09 / 12:00

Romania - Hard !

Challenger - Columbus Dublu
FINAL
3971
Fancutt T / Kubler J - King E / Withrow J 21.09 / 17:00
3973
Chung Y / Hong S-C - Harrison C./Novikov D. 21.09 / 17:00
3975
Brouwer G / Stalder R - Kozlov S / Polansky P 21.09 / 17:00
3976
NAM J S / Song M-K - Aragone J / Barrientos N 21.09 / 17:00
3977
Kingsley C / van Emburgh J - Galarneau A / Kovacevic A 21.09 / 17:00
3978
Galloway R / Lawson A - King D / Roelofse R 21.09 / 17:00

SUA - Hard !

Challenger (F) - Columbus
FINAL
5064
Hon P. (Aus) - Di Lorenzo F. (Usa) 21.09 / 00:30
3919
Liang E. S. (Tpe) - Wang Xi. (Chn) 21.09 / 17:00
3920
Muhammad A. (Usa) - Zheng S. (Chn) 21.09 / 17:00
5075
Haddad Maia B. (Bra) - Jakupovic D. (Slo) 21.09 / 17:00
5076
Jacquemot E. (Fra) - Glatch A. (Usa) 21.09 / 17:00
5077
Inglis M. (Aus) - Chirico L. (Usa) 21.09 / 17:00
5078
Vandeweghe C. (Usa) - Zarazua R. (Mex) 21.09 / 17:00

SUA - Hard !

Challenger (F) - Columbus Dublu
FINAL
3981
Jacquemot E / Yu E - Gatica B / Pereira R 21.09 / 00:30
3979
Bolkvadze M / Zarazua R - Inglis M / Okamura K 21.09 / 17:00
3980
Jakupovic D / Parrizas Diaz N - Dormet L / Marzal Martinez L 21.09 / 17:00
3982
Neel I / Santamaria S - Wang X / Zheng S 21.09 / 17:00

SUA - Hard !



Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai
Sus