Handbal
18 Ianuarie 2020
C.E. - Grupe principale
FINAL - SANSA DUBLA
4364
Belarus - Cehia 18.01 / 17:00
4365
Spania - Austria 18.01 / 19:15
4366
Croatia - Germania 18.01 / 21:30

In Austria, Norvegia, Suedia !

Cupa EHF (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2087
Kastamonu (F) - Most (F) 18.01 / 14:00
2099
Dvsc Schaeffler (F) - Thuringer (F) 18.01 / 16:00
2113
Siofok KC (F) - Podravka Vegeta (F) 18.01 / 18:00
2136
Erd HC (F) - Lublin (F) 18.01 / 20:00
2138
Bietigheim (F) - Herning-Ikast (F) 18.01 / 20:30

Finala - Tur !

WHIL (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2128
HK Hodonin - Sokol Poruba (F) 18.01 / 18:30
2100
Slovan DS (F) - Pisek (F) 18.01 / 19:00
2130
Sporta Hlohovec - MSK Dunajska Streda 18.01 / 19:00
Danemarca 1 (F) - Dame.
FINAL - SANSA DUBLA
2091
Viborg (F) - NFH Nyk (F) 18.01 / 15:00
2101
Esbjerg (F) - Holstebro (F) 18.01 / 16:00
2102
Ajax Kobenhavn (F) - Skanderborg (F) 18.01 / 16:00
Danemarca 2
FINAL - SANSA DUBLA
2106
Hoj Elitehandbold - HC Odense Herrer 18.01 / 16:00

1. Division !

Danemarca 2 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2094
Ringsted (F) - Bjerringbro (F) 18.01 / 15:00
2095
DHG (F) - Vendsyssel (F) 18.01 / 15:00
2096
Gudme (F) - Sonderjyske (F) 18.01 / 15:00
2105
Saeby (F) - Stjemen Odense (F) 18.01 / 16:00

1. Division Women !

Franta D1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2141
Bourg De Peage (F) - Besancon (F) 18.01 / 21:00
2142
Brest B.H. (F) - Chambray Touraine (F) 18.01 / 21:30
Germania Bundesliga (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2109
Buxtehuder SV (F) - Bensheim-Auerbach (F) 18.01 / 17:00
2131
Neckarsulmer (F) - Metzingen (F) 18.01 / 19:00
2139
BVB Dortmund (F) - Blomberg-Lippe (F) 18.01 / 20:30
Grecia Premier
FINAL - SANSA DUBLA
2110
AEK Athens HC - AC PAOK Thessaloniki 18.01 / 17:00
2111
Diomidis Argous - Aesx Pylaias 18.01 / 17:00
2097
Aris Nikaias - Feakas Kerkiras 18.01 / 18:00
2123
Aeropos Edessas - GS Drama 86 18.01 / 18:00
2140
Ionikos NF - Olympiakos-Omilos Xyni 18.01 / 20:30
Polonia Superliga (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2115
Ruch Chorzow (F) - Koszalin (F) 18.01 / 18:00
2117
Start Elblag (F) - Lublin (F) 18.01 / 18:00
2118
SPR JKS Jaroslaw (F) - Piotrcovia (F) 18.01 / 19:00
Suedia Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
2092
Karra HF - Linkoping 18.01 / 15:00
2103
Alstermo IF - LIF Lindesberg 18.01 / 16:00
2107
Torslanda HK - Skaanela IF 18.01 / 17:00
Suedia Elitserien (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2089
Skara HF - GT Soder (F) 18.01 / 14:30
2104
Heid (F) - Lugi (F) 18.01 / 16:00
2108
Skovde (F) - Kungalvs (F) 18.01 / 17:00
Ungaria NB 1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2132
Ferencvaros (F) - Szombathelyi (F) 18.01 / 19:00
2134
MTK Budapesta (F) - Fehervar (F) 18.01 / 19:00
2137
Gyor (F) - Kisvarda (F) 18.01 / 19:00
Handbal
19 Ianuarie 2020
Cupa EHF (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2143
Copenhagen (F) - Magura Cisnadie (F) 19.01 / 14:00
2149
Odense (F) - Bistrita (F) 19.01 / 16:00
2156
Storhamar (F) - Handball Club Lada (F) 19.01 / 18:00

Finala - Tur !

WHIL (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2157
Slavia Praga (F) - Zlin (F) 19.01 / 18:00
Danemarca 2
FINAL - SANSA DUBLA
2154
Roskilde Handbold - TM Tonder Handball 19.01 / 17:00
2165
HEI Skaering - Otterup HK 19.01 / 19:00

1. Division !

Norvegia Eliteserien (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2161
Fredrikstad (F) - Sola (F) 19.01 / 18:00
2166
Fana (F) - Gjerpen (F) 19.01 / 19:00
2167
Molde (F) - Oppsal (F) 19.01 / 19:00
Suedia Elitserien (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2145
Vasterasirsta HF (F) - Onnereds (F) 19.01 / 15:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai