Fotbal
26 Iulie 2021
Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0006
U Craiova 1948 - Dinamo B. 26.07 / 21:30
Bulgaria Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0193
Botev Vratsa - Arda Kurdzhali 26.07 / 21:00
Danemarca SuperLiga
FINAL - SANSA DUBLA
0184
Sonderjyske - Vejle 26.07 / 20:00
Franta Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
Serbia 1 - Super Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0185
FK Kolubara Lazarevac - Radnik 26.07 / 20:00
Suedia 1 - Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
Ucraina Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
2498
Las Palmas - Wolverhampton Wanderers 26.07 / 20:00
2500
Crawley Town - West Ham United U23 26.07 / 21:00
2501
Hendon - Hampton & Richmond Borough 26.07 / 21:30

Meciurile se pot disputa pe teren neutru !

Argentina Primera B National
FINAL - SANSA DUBLA
0194
CD Maipu - Estudiantes Rio Cuarto 26.07 / 21:00
0198
Atl.Atlanta - Chacarita J. 26.07 / 21:10
Argentina Primera D Metro.
FINAL - SANSA DUBLA
0195
Sp.Barracas - Argentino de Rosario 26.07 / 21:00
0196
Yupanqui - Defensores de Cambaceres 26.07 / 21:00

Divizia 5

Bolivia Division Profesional
FINAL - SANSA DUBLA
0199
Real Santa Cruz - San Jose Oruro 26.07 / 22:00
Brazilia U20 Brasileiro
FINAL - SANSA DUBLA
0206
Grêmio/RS U20 - Internacional/RS U20 26.07 / 22:30
Bulgaria Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0186
Montana - FK CSKA 1948 II 26.07 / 20:00
Columbia Primera B
FINAL - SANSA DUBLA
0208
U. Magdalena FC - Fortaleza FC 26.07 / 23:30
Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0187
Pyramids FC - National Bank Egypt 26.07 / 20:00
Germania Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0188
SC Freiburg II - Wehen 26.07 / 20:00
Insulele Faroe Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0189
B36 Torshavn II - Vikingur Gota II 26.07 / 20:00
0197
HB Torshavn II - B71 Sandoy 26.07 / 21:00
Islanda 1 - Urvalsdeild
FINAL - SANSA DUBLA
0200
KR Reykjavik - Fylkir 26.07 / 22:15
Islanda 2 (F) - 1. deild
FINAL - SANSA DUBLA
0201
FH Hafnarfjordur (F) - Augnablik (F) 26.07 / 22:15
0202
Vikingur (F) - Haukar (F) 26.07 / 22:15
0203
Grindavik (F) - Grotta (F) 26.07 / 22:15
0204
HK Kopavogur (F) - Afturelding (F) 26.07 / 22:15
Islanda 5 - 4 Deild
FINAL - SANSA DUBLA
0207
KA Asvellir - Alftanes 26.07 / 23:00

Grupele A,B,C,D - Un singur eveniment pe bilet !

Jamaica Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0209
Waterhouse FC - Tivoli Gardens 26.07 / 23:30
Portugalia Cupa Ligii - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0205
Guimaraes - Leixoes 26.07 / 22:15
Suedia 2 - Superettan
FINAL - SANSA DUBLA
0191
Norrby - Vasteraas SK 26.07 / 20:00
0192
Gais - Akropolis IF 26.07 / 20:00
Fotbal
27 Iulie 2021
UEFA Ch. League - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0016
Omonia N. - Din. Zagreb 27.07 / 19:00
0017
Flora T. - Legia Varsovia 27.07 / 19:00
0018
Zalgiris - Ferencvarosi TC 27.07 / 20:00

Turul 2 - Retur - Se pot juca pe teren neutru !

UEFA Europa Conference League - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0014
Inter Club de Escaldes - KS Teuta Durres 27.07 / 18:45
0019
FK Buducnost - HB Torshavn 27.07 / 21:00
0020
Hibernians FC - SS Folgore Falciano Calcio 27.07 / 21:00

Sferturi - Retur!

Turneul Olimpic de Fotbal (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0008
SUA (F) - Australia (F) 27.07 / 11:00
0009
Noua Zeelanda (F) - Suedia (F) 27.07 / 11:00
0010
Canada (F) - Marea Britanie (F) 27.07 / 14:00
0013
Chile (F) - Japonia (F) 27.07 / 14:00
0011
Brazilia (F) - Zambia (F) 27.07 / 14:30
0012
Olanda (F) - China (F) 27.07 / 14:30
Argentina Superliga
FINAL - SANSA DUBLA
0210
Talleres Cordoba - Arsenal S. 27.07 / 00:00
0218
Argentinos Jrs - Newell`s OB 27.07 / 02:15
Austria Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0287
TSV St. Johann - Dornbirn 27.07 / 20:00
0301
ASV Siegendorf - St Jakob Ros 27.07 / 21:00

1/32, Un meci!

Brazilia Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
0211
Juventude RS - Chapecoense SC 27.07 / 00:00
0214
Cuiaba E.C. - Corinthians SP 27.07 / 02:00
Japonia 1 - J.League
FINAL - SANSA DUBLA
0240
G-Osaka - Oita Trinita 27.07 / 13:00
Algeria Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0281
Tlemcen - Ain Mlila 27.07 / 19:45
0286
Constantine - Ol.Medea 27.07 / 19:45
0288
RC Relizane - Hussein Dey 27.07 / 20:00
0331
Aso Chlef - ES Setif 27.07 / 23:00
Australia Brisbane Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0243
Brisbane K. - Toowong 27.07 / 13:30
0244
The Gap - Centenary Stormers 27.07 / 13:30
Australia NPL Sud
FINAL - SANSA DUBLA
2608
Campbelltown City - Sturt Lions 27.07 / 13:00
Bolivia Division Profesional
FINAL - SANSA DUBLA
0213
Club Jorge Wilstermann - Blooming 27.07 / 01:15
0221
Oriente Petrolero - Club Aurora 27.07 / 03:30
Brazilia U20 Brasileiro
FINAL - SANSA DUBLA
0328
Corinthians SP U20 - Fluminense/RJ U20 27.07 / 22:30
China 1 - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0241
Qingdao Hainiu - Shenzhen FC 27.07 / 13:00
0242
Chongqing Lifan - Guangzhou R&F 27.07 / 13:00
0249
Henan Jianye - Shijiazhuang 27.07 / 15:00
0250
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 27.07 / 15:00
China 2 - League 1
FINAL - SANSA DUBLA
0237
Chengdu Qianbao - Zibo Sunday 27.07 / 11:30
0247
Meizhou Hakka FC - Nantong Zhiyun 27.07 / 14:35
0248
Suzhou Jinfu - Kunshan FC 27.07 / 14:35
0251
Jiangxi Liansheng FC - Shaanxi Changan 27.07 / 15:00
Columbia Primera A
FINAL - SANSA DUBLA
0223
Deportes Pereira - Alianza Petrolera 27.07 / 04:05
Ecuador Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
0219
Delfin SC - Tecnico U. 27.07 / 03:00
Finlanda 3 Gr.B
FINAL - SANSA DUBLA

Kakkonen !

Germania Bayernliga N-S
FINAL - SANSA DUBLA
0274
TSV Karlburg - TSV Grossbardorf 27.07 / 19:30
0275
ASV Neumarkt - SV Seligenporten 27.07 / 19:30
0290
FC Eintracht Bamberg 2010 - Bayern Hof 27.07 / 20:00

Nord, Sud !

Germania Regionala Bavaria
FINAL - SANSA DUBLA
0270
1 FC Nuremberg II - Spvgg Unterhaching 27.07 / 19:00
0276
TSV Aubstadt - Spvgg Bayreuth 27.07 / 19:30
0277
Spvgg Greuther Furth II - 1. FC Schweinfurt 05 27.07 / 19:30
0278
TSV Rain/Lech - SV Viktoria Aschaffenburg 27.07 / 19:30
0279
VfB Eichstatt - FC Memmingen 27.07 / 19:30
0291
FV Illertissen - TSV Buchbach 27.07 / 20:00
0292
SV Heimstetten - FC Pipinsried 27.07 / 20:00
0293
FC Augsburg II - SV Schalding-Heining 27.07 / 20:00
0294
SV Wacker Burghausen - TSV 1860 Rosenheim 27.07 / 20:00
0295
SC Eltersdorf - FC Bayern Munich II 27.07 / 20:00
Germania Regionala Nord-Est
FINAL - SANSA DUBLA
0280
FC Carl Zeiss Jena - VSG Altglienicke 27.07 / 19:30
0296
VfB Auerbach 1906 - Berliner AK 07 27.07 / 20:00
0297
SV Babelsberg - Chemnitzer 27.07 / 20:00
0298
Tennis Borussia Berlin - FSV Union Furstenwalde 27.07 / 20:00
Insulele Faroe Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0302
07 Vestur Sorvagur - Eb/Streymur 27.07 / 21:00
0303
Vikingur Gota - NSI Runavik 27.07 / 21:00
Islanda 1 (F) - Urvalsdeild
FINAL - SANSA DUBLA
0325
Throttur Reykjavik (F) - Keflavik (F) 27.07 / 22:15
Islanda 2 - 1 Deild
FINAL - SANSA DUBLA
0304
Thor Akureyri - Fram 27.07 / 21:00
Islanda 2 (F) - 1. deild
FINAL - SANSA DUBLA
0326
IA Akranes (F) - KR Reykjavik (F) 27.07 / 22:15
Islanda 5 - 4 Deild
FINAL - SANSA DUBLA
2617
Golfklubbur Grindavikur - Berserkir Reykjavik 27.07 / 23:00

Grupele A,B,C,D - Un singur eveniment pe bilet !

Malaezia - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0255
Projek Fam-Msn - Selangor Pkns 27.07 / 16:00
0256
Terengganu FC 2 - Negeri Sembilan 27.07 / 16:00

Div.2 !

Malaezia - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0253
Petaling Jaya City - Kedah 27.07 / 16:00
0254
Perak FA - Kuala Lumpur 27.07 / 16:00

Div.1 !

Maroc 1 - Botola
FINAL - SANSA DUBLA
0306
Fus Fath Union Sportive Rabat - Sccm Chabab Mohammedia 27.07 / 21:30
0307
Moghreb Athletic de Tetouan - Rsb Berkane 27.07 / 21:30
0308
Renaissance Ezzmamra - Rapide Oued Zem 27.07 / 21:30
0309
CA Youssoufia Berrechid - Ittihad Tanger 27.07 / 21:30
Mexic 1 - Primera Div.
FINAL - SANSA DUBLA
0222
Cruz Azul - Mazatlan FC 27.07 / 04:00
Mexic Liga MX (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0212
Club Necaxa (F) - Pachuca (F) 27.07 / 01:00
0220
Club Leon (F) - Tigres U. (F) 27.07 / 03:00
0224
Tijuana (F) - Dep. Toluca (F) 27.07 / 05:00
Paraguay Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0215
12 de Octubre de Itaugua - Olimpia Asuncion 27.07 / 02:00
Rusia Tineret
FINAL - SANSA DUBLA
0238
F.A. Of Konoplev U21 - Din. Moscova U21 27.07 / 12:00
0239
Ufa U21 - Sp. Moscova U21 27.07 / 12:00
0245
Samara U21 - Nizhny N. U19 27.07 / 14:00
0246
Kazan U21 - Ural U21 27.07 / 14:00
0257
Uor-5 U21 - Arsenal Tula U21 27.07 / 16:00
0259
CSKA Moscova U21 - Strogino M. U21 27.07 / 17:00
0260
Akhmat Grozny U21 - PFC Sochi U21 27.07 / 17:00
0261
Lok. Moscova U21 - Chertanovo M. U21 27.07 / 18:00
0272
Krasnodar U21 - FK Rostov U21 27.07 / 19:00
0273
Zenit Petersburg U21 - Khimki U21 27.07 / 19:00

Youth League !

Suedia 2 - Superettan
FINAL - SANSA DUBLA
0299
Helsingborg - Falkenbergs 27.07 / 20:00
0300
Osters - Jonkopings 27.07 / 20:00
Tara Galilor Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0310
Holywell - Ruthin Town 27.07 / 21:30
0311
Prestatyn - Llandudno 27.07 / 21:30
0312
Conwy Borough - Gresford Athletic 27.07 / 21:30
0313
Guilsfield - Buckley Town 27.07 / 21:30
0314
Pendrhincoh - Bangor City 27.07 / 21:30
0315
Holyhead - Colwyn Bay 27.07 / 21:30
0319
Ammanford - Briton Ferry 27.07 / 21:30
0320
Afan Lido - Swansea University FC 27.07 / 21:30
0321
Carmarthen - Llantwit Major 27.07 / 21:30
0322
Risca United - Llanelli 27.07 / 21:30
0323
Airbus UK Broughton FC - Llangefni Town 27.07 / 21:45
0324
Pontypridd - Taffs Well 27.07 / 21:45
Venezuela Primera Div.
FINAL - SANSA DUBLA
0217
Deportivo Tachira - Hermanos Colmenares 27.07 / 02:00
Fotbal
28 Iulie 2021
UEFA Ch. League - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
0029
Sheriff T. - Alashkert 28.07 / 20:00
0030
Neftchi Baku - Olympiakos 28.07 / 20:00
0035
CFR Cluj - Lincoln R 28.07 / 20:30
0036
Midtjylland - Celtic 28.07 / 20:45
0037
Ludogorets - NK Mura 28.07 / 21:00
0039
Young Boys - Slovan B. 28.07 / 21:15
0040
Steaua Rosie - Kairat A. 28.07 / 21:30
0041
Sparta Praga - Rapid Viena 28.07 / 21:30

Turul 2 - Retur - Se pot juca pe teren neutru !

Turneul Olimpic de Fotbal
FINAL - SANSA DUBLA
0021
Germania - Coasta de Fildes 28.07 / 11:00
0022
Arabia Saudita - Brazilia 28.07 / 11:00
0023
Coreea de S. - Honduras 28.07 / 11:30
0024
Romania - Noua Zeelanda 28.07 / 11:30
0028
Africa de Sud - Mexic 28.07 / 14:30
Brazilia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0335
Criciuma SC - Fluminense RJ 28.07 / 01:15
0344
Vitoria BA - Gremio P.A. 28.07 / 03:30

1/8 - Tur !

Norvegia 1 - Eliteserien
FINAL - SANSA DUBLA
0032
Lillestrom - Sarpsborg 28.07 / 20:00
0033
Haugesund - Stromsgodset 28.07 / 20:00
0034
Mjondalen - Stabaek 28.07 / 20:00
Brazilia Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0345
Botafogo RJ - CSA AL 28.07 / 03:30
Chile Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0336
A. Italiano - Everton (Chi) 28.07 / 02:00
0395
Cobresal - Melipilla 28.07 / 18:00
0502
U. Espanola - Huachipato 28.07 / 22:30
China 1 - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0350
Hebei - Dalian Yifang FC 28.07 / 11:30
0351
Beijing Guoan - Shanghai Sipg 28.07 / 11:30
0358
Tianjin Teda - Changchun Yatai 28.07 / 13:30
0364
Shanghai Shenhua - Wuhan Zall 28.07 / 15:30
Columbia Primera A
FINAL - SANSA DUBLA
0346
Deportivo La Equidad - Deportivo Pasto 28.07 / 04:05
Columbia Primera B
FINAL - SANSA DUBLA
0337
Real Cartagena - Valledupar FC 28.07 / 02:00
Costa Rica Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0338
Perez Zeledon - Adr Jicaral 28.07 / 02:00
0347
Deportivo Saprissa - Santos de Guapiles 28.07 / 05:00
Ecuador Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0343
Ind. Juniors - Cumbaya FC 28.07 / 03:00
Elvetia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
2612
Schaffhausen - Kriens 28.07 / 21:00
Islanda 2 - 1 Deild
FINAL - SANSA DUBLA
0491
Fjolnir Reykjavik - UMF Grindavik 28.07 / 22:15
0492
Kordrengir - Vikingur Olafsvik 28.07 / 22:15
0493
UMF Selfoss - Throttur Reykjavik 28.07 / 22:15
Mexic 2 - Liga de Ascenso
FINAL - SANSA DUBLA
2609
Tlaxcala FC - CSD Dorados Sinaloa 28.07 / 01:00
2610
Venados FC - Celaya FC 28.07 / 03:05
2611
Cimarrones de Sonora FC - CD Tapatio 28.07 / 05:05

Liga de Ascenso !

Peru Cupa Bicentenario
FINAL - SANSA DUBLA
0332
Sp. Cristal - Carlos Mannucci 28.07 / 03:00
SUA USL - Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0339
Loudoun United FC - Charleston Battery 28.07 / 02:00
0348
Las Vegas Lights - Orange County SC 28.07 / 05:30
Fotbal
29 Iulie 2021
UEFA Europa Conference League - Calificari
FINAL - SANSA DUBLA

Sferturi - Retur!

SUA MLS
FINAL - SANSA DUBLA
0043
Los Angeles FC - Minnesota Utd. 29.07 / 05:30
Chile Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0516
O`Higgins - Curico Unido 29.07 / 01:00
0526
Union La Calera - Palestino 29.07 / 03:30
0540
Antofagasta - U. Catolica 29.07 / 19:30
0556
Santiago Wanderers - Colo Colo 29.07 / 22:00
Mexic 2 - Liga de Ascenso
FINAL - SANSA DUBLA
2613
Tampico Madero FC - Leones Negros Udeg 29.07 / 03:05

Liga de Ascenso !

Fotbal
30 Iulie 2021
Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0095
Gaz Metan M. - FC Arges 30.07 / 18:30
0100
Rapid B. - Farul C. 30.07 / 21:30
Finlanda 1 - Veikkausliiga
FINAL - SANSA DUBLA
Germania Bundesliga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0097
Paderborn - Nurnberg 30.07 / 19:30
0098
Karlsruher SC - Darmstadt 30.07 / 19:30
Japonia 1 - J.League
FINAL - SANSA DUBLA
Polonia 1 - Ekstraklasa
FINAL - SANSA DUBLA
0096
Zaglebie L. - Gornik Leczna 30.07 / 19:00
0099
Gornik Z. - Lech P. 30.07 / 21:00
Rusia 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0622
Samara - Sp. Moscova 30.07 / 19:00
0623
Arsenal Tula - Kazan 30.07 / 19:00
Belgia Div. A
FINAL - SANSA DUBLA
Chile Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0570
U. De Chile - Nublense 30.07 / 02:00
Irlanda 1 - Premier Division
FINAL - SANSA DUBLA
0716
Drogheda United FC - Waterford United FC 30.07 / 21:45
0717
Shamrock Rovers FC - Saint Patricks Athletic FC 30.07 / 21:45
0723
Finn Harps FC - Bohemians Dublin FC 30.07 / 22:00
Polonia 2 - I Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0631
Odra Opole - Legnica 30.07 / 19:00
0690
Korona K. - Skra Czestochowa 30.07 / 21:00
Ungaria Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0635
Paksi FC - Mezokovesd SE 30.07 / 19:15
0710
Gyirmot Gyor - MTK Budapest FC 30.07 / 21:30
Fotbal
31 Iulie 2021
Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0125
CFR Cluj - Chindia Targ. 31.07 / 21:30
Romania Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0764
Concordia C. - AFC Unirea Constanta 31.07 / 11:00
0765
Petrolul P. - CSM Politehnica Iasi 31.07 / 11:00
0766
Ripensia Tim. - Dun.Calarasi 31.07 / 11:00
0767
ACS Viitorul Selimbar - Acs Dacia Unirea Braila 31.07 / 11:00
0768
FC Unirea Dej - FC Unirea Slobozia 31.07 / 11:00
0800
Hermannstadt - SCM Gloria Buzau 31.07 / 13:30
Coreea de Sud K-League
FINAL - SANSA DUBLA
0803
Jeju United FC - Incheon 31.07 / 14:00
0804
Seoul - Ulsan Hyundai 31.07 / 14:00
Danemarca SuperLiga
FINAL - SANSA DUBLA
0909
Viborg FF - Midtjylland 31.07 / 17:00
Finlanda 1 - Veikkausliiga
FINAL - SANSA DUBLA
Germania Bundesliga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0104
Hannover 96 - Hansa Rostock 31.07 / 14:30
0105
Regensburg - Sandhausen 31.07 / 14:30
0106
Ingolstadt - Heidenheim 31.07 / 14:30
0126
F. Dusseldorf - Werder 31.07 / 21:30
Polonia 1 - Ekstraklasa
FINAL - SANSA DUBLA
0110
Stal Mielec - Piast 31.07 / 16:00
0114
Termalica B.-B. - Wisla C. 31.07 / 18:30
0124
Radomiak Radom - Legia Varsovia 31.07 / 21:00
Rusia 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
1044
TSKA Moscova - Lok. Moscova 31.07 / 20:00
Scotia Premiership
FINAL - SANSA DUBLA
0108
Rangers - Livingston 31.07 / 15:30
0111
Dundee - St. Mirren 31.07 / 17:00
0112
Ross County FC - St Johnstone 31.07 / 17:00
SUA MLS
FINAL - SANSA DUBLA
0101
N.Y. City - Columbus C. 31.07 / 02:30
0102
Orlando City - Atlanta Utd. 31.07 / 03:00
0103
L.A. Galaxy - Portland Ti. 31.07 / 05:00
Suedia 1 - Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
0115
Degerfors - Varbergs 31.07 / 18:30
Belgia Div. A
FINAL - SANSA DUBLA
0959
Charleroi - St. Truiden 31.07 / 17:15
1037
Cercle Brugge - Oud-Heverlee 31.07 / 19:30
1038
RFC Seraing - Mechelen 31.07 / 19:30
1093
AS Eupen - Anderlecht 31.07 / 21:45
Coreea de Sud Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0806
Sangju Sangmu - Bucheon FC 31.07 / 14:00
0807
Gyeongnam FC - FC Anyang 31.07 / 14:00
Irlanda 1 - Premier Division
FINAL - SANSA DUBLA
1090
Longford Town FC - Derry City FC 31.07 / 21:30
1094
Sligo Rovers FC - Dundalk FC 31.07 / 21:45
Mexic 1 - Primera Div.
FINAL - SANSA DUBLA
0740
Mazatlan FC - Pachuca 31.07 / 03:00
0744
Puebla FC - G.Chivas 31.07 / 05:05
Polonia 2 - I Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0802
GKS Katowice - Resovia Rzeszow 31.07 / 13:40
1027
GKS Jastrzebie - Puszcza N. 31.07 / 19:00
1091
Arka G. - Zaglebie S. 31.07 / 21:30
Scotia Championship
FINAL - SANSA DUBLA
0940
Partick Thistle - Queen of South 31.07 / 17:00
0941
Raith - Hamilton Acad. 31.07 / 17:00
0942
Arbroath FC - Inverness 31.07 / 17:00
0943
Morton - Dunfermline 31.07 / 17:00
Suedia 2 - Superettan
FINAL - SANSA DUBLA
0988
Vasalunds IF - AFC Eskilstuna 31.07 / 18:00
0989
Trelleborg - Helsingborg 31.07 / 18:00
Ungaria Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
1008
Ferencvarosi TC - Kisvarda FC 31.07 / 18:45
1074
Budapest Honved FC - Debreceni VSC 31.07 / 21:00
Fotbal
01 August 2021
Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0151
Univ. Craiova - Botosani 01.08 / 18:30
Romania Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
1178
FC Brasov Steagul Renaste - Viitorul Pandurii 01.08 / 12:00
Franta Trofeul Campionilor
FINAL - SANSA DUBLA
Coreea de Sud K-League
FINAL - SANSA DUBLA
Germania Bundesliga 2
FINAL - SANSA DUBLA
0137
Hamburger SV - Dyn. Dresden 01.08 / 14:30
0138
Holstein Kiel - Schalke 01.08 / 14:30
0139
Erzgebirge Aue - St.Pauli 01.08 / 14:30
Polonia 1 - Ekstraklasa
FINAL - SANSA DUBLA
Rusia 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
1256
Ural - Nizhny Novgorod 01.08 / 17:30
1325
FK Rostov - Zenit Petersburg 01.08 / 20:00
Scotia Premiership
FINAL - SANSA DUBLA
0142
Aberdeen - Dundee Utd 01.08 / 17:00
0153
Motherwell - Hibernian 01.08 / 18:30
SUA MLS
FINAL - SANSA DUBLA
0129
Seattle S. - San Jose E. 01.08 / 00:00