Fotbal
18 Ianuarie 2020
Fotbal Pariuri Speciale
FINAL - SANSA DUBLA
5141
Arsenal, Real Madrid, Tottenham CASTIGA - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 14:30

Echipele incluse in Combo sa castige evenimentele indivduale!

Anglia Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0032
Watford - Tottenham 18.01 / 14:30
0039
Manchester City - Crystal Palace 18.01 / 17:00
0040
Brighton - Aston Villa 18.01 / 17:00
0041
Arsenal FC - Sheffield Utd 18.01 / 17:00
0042
Norwich - Bournemouth 18.01 / 17:00
0043
Southampton - Wolverhampton 18.01 / 17:00
0047
Newcastle United - Chelsea 18.01 / 19:30
Italia Serie A
FINAL - SANSA DUBLA
Germania Bundesliga
FINAL - SANSA DUBLA
0034
Mainz - SC Freiburg 18.01 / 16:30
0035
Hoffenheim - Eintracht F. 18.01 / 16:30
0036
F.Dusseldorf - Werder 18.01 / 16:30
0037
1 FC Cologne - Wolfsburg 18.01 / 16:30
0038
FC Augsburg - Dortmund 18.01 / 16:30
0048
RB Leipzig - Union Berlin 18.01 / 19:30
Spania 1 - LaLiga
FINAL - SANSA DUBLA
0045
Real Madrid - Sevilla 18.01 / 17:00
0049
Osasuna - Real Valladolid 18.01 / 19:30
0051
Eibar - Atl. Madrid 18.01 / 22:00
SPECIALE Real Madrid - Sevilla
FINAL - SANSA DUBLA
4837
1&Benzema Gol - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4839
X&Benzema Gol - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4841
X&de Jong Gol - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4842
2&de Jong Gol - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4843
Real 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 18.01 / 17:00
4844
Sevilla 3.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 18.01 / 17:00
4845
1r 4.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 18.01 / 17:00
4846
2r 5.5 Cornere - 1 Sub, 2 Peste 18.01 / 17:00
4848
AUTOGOL in meci - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4849
Cartonas ROSU in meci - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4850
PENALTY in meci - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4851
PENALTY ratat - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4852
Benzema 2 goluri - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4854
Scor C. 1-0,2-0,3-0 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4855
Scor C. 0-1,0-2,0-3 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4856
Scor C. 1-1,2-2,3-3,4-4 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4857
Scor C. 2-1,3-1,4-1 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4858
Scor C. 1-2,1-3,1-4 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4859
Scor C. 3-2,4-2,4-3,5-1 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4860
Scor C. 2-3,2-4,3-4,1-5 - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4861
Pr. gol - Autogol - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4862
Pr. gol - Capul - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4863
Pr. gol - Lovitura libera - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4864
Pr. gol - Penalty - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00
4865
Pr. gol - Sut - 1 Da, 2 Nu 18.01 / 17:00

Valoarea regasita la cornere face referire la totalul acestora !

Franta Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0501
AS Prix Les Mezieres - Limonest FC 18.01 / 14:00
0502
Epinal - JS Saint-Pierroise 18.01 / 14:00
0581
ASM Belfort - AS Nancy 18.01 / 16:00
0582
ESM de Gonfreville - Lille 18.01 / 16:00
0805
Paris FC - St.Etienne 18.01 / 19:00
0806
Angouleme Charente FC - Strasbourg 18.01 / 19:00

1/16, Un meci !

Portugalia 1 - Primeira Liga
FINAL - SANSA DUBLA
0792
Guimaraes - Santa Clara 18.01 / 17:30
0793
Aves - Portimonense 18.01 / 17:30
0850
Tondela - Moreirense 18.01 / 20:00
0880
Belenenses - Setubal 18.01 / 22:30
Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
4980
Sellier&Bellot Vlasim - Admira Prague 18.01 / 11:30
4981
Slovan Liberec - Mas Taborsko 18.01 / 11:30
4982
Znicz Pruszkow - Pogon Grodzisk Mazowiecki 18.01 / 11:30
4984
Sparta Prague - Dynamo Ceske Budejovice 18.01 / 12:00
4985
Viktoria Plzen - Usti Nad Labem 18.01 / 12:00
4986
Debreceni VSC - Universitatea Cluj 18.01 / 12:00
4988
Senica - Petržalka 18.01 / 12:00
4990
Hodonin - 1. Znojmo 18.01 / 12:00
4993
Piast Gliwice - GKS Jastrzebie 18.01 / 12:00
4995
Fastav Zlin - Sered 18.01 / 12:30
4996
HJK - Rigas Futbola Skola 18.01 / 13:00
4997
Legionovia - Bron Radom 18.01 / 13:00
4998
Spartak Trnava - Sigma Olomouc 18.01 / 13:00
4999
Wisla Krakow - Stal Mielec 18.01 / 13:00
5000
Bronshoj - Skovshoved 18.01 / 13:00
5001
ViOn Zlate Moravce - Dubnica 18.01 / 13:30
5003
Brondby - Avarta 18.01 / 14:00
5030
Young Boys - FC Schaffhausen 18.01 / 14:00
5131
Wexford Youths - Waterford 18.01 / 14:00
5004
Selangor - Persib Bandung 18.01 / 14:20
5009
Austria Wien - Floridsdorfer AC 18.01 / 15:00
5010
Hartberg - Gleisdorf 09 18.01 / 15:00
5011
Ried - Salzburger AK 1914 18.01 / 15:00
5012
Waldhof Mannheim - 1. FSV Mainz 05 II 18.01 / 15:00
5015
Grasshopper Club Zurich - Rapperswil-Jona 18.01 / 15:00
5016
Alemannia Aachen - Viktoria Koln 18.01 / 15:00
5019
VfB Homberg - SV Straelen 18.01 / 15:00
5020
FF Jaro - Seinajoen Jalkapallokerho 18.01 / 15:15
5021
VfB Stuttgart - MOL Fehervar 18.01 / 15:30
5023
1. Heidenheim - Beijing Guoan 18.01 / 16:00
5024
Kapfenberger - Wolfsberger AC 18.01 / 16:00
5026
Dinamo Zagreb - 1. Slovacko 18.01 / 16:00
5028
Servette - Stade Lausanne-Ouchy 18.01 / 16:00
5029
Banik Ostrava - MSK Zilina 18.01 / 16:00
5032
Dinamo Bucuresti - VfL Bochum 18.01 / 17:00
5135
Young Boys - Chiasso 18.01 / 17:00
5033
MSV Duisburg - SV Rodinghausen 18.01 / 18:00
5035
Sion - Yverdon Sport 18.01 / 18:30

Meciurile se pot disputa pe teren neutru !

Anglia Championship
FINAL - SANSA DUBLA
Franta Liga 2
FINAL - SANSA DUBLA
Italia Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0583
Cremonese - Venezia 18.01 / 16:00
0585
AS Livorno - Virtus Entella 18.01 / 16:00
0586
Juve Stabia - Empoli 18.01 / 16:00
0807
AC Chievo Verona - Perugia 18.01 / 19:00
Spania 2 - LaLiga2
FINAL - SANSA DUBLA
0640
Numancia - Sporting Gijon 18.01 / 17:00
0833
SD Ponferradina - Vallecano 18.01 / 19:15
0876
CD Mirandes - Real Zaragoza 18.01 / 22:00
AFC Championship U23
FINAL - SANSA DUBLA
4699
Arabia Saudita U23 - Thailanda U23 18.01 / 12:15
4700
Australia U23 - Siria U23 18.01 / 15:15
Africa de Sud 1 - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0550
Black L. - Kaizer C. 18.01 / 15:30
0798
Orlando P. - Highlands P. 18.01 / 18:00
0797
Cape Town C. - Bidvest W. 18.01 / 20:15
Africa de Sud 2 - National First Division
FINAL - SANSA DUBLA
0587
Pretoria U. - Free State S. 18.01 / 15:30
0588
Real Kings - Steenberg United 18.01 / 15:30
0589
Moroka Swallows FC - Jomo C. 18.01 / 15:30
Algeria U21 Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
5076
Amal Bou Saada U21 - USM Alger U21 18.01 / 12:00
5078
Aso Chlef U21 - JSM Skikda U21 18.01 / 15:00
5079
Racing Club Relizane U21 - OM Arzew U21 18.01 / 15:00
5080
USM El Harrach U21 - WA Tlemcen U21 18.01 / 15:00
5081
JSM Bejaia U21 - JS Saoura U21 18.01 / 15:00
Anglia Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0663
Lincoln - Blackpool 18.01 / 17:00
0664
Bolton - Portsmouth 18.01 / 17:00
0666
Fleetwood - Shrewsbury 18.01 / 17:00
0667
AFC Wimbledon - Peterborough 18.01 / 17:00
0668
MK Dons - Sunderland 18.01 / 17:00
0670
Gillingham - Oxford Utd. 18.01 / 17:00
0671
Accrington - Southend 18.01 / 17:00
0672
Rotherham - Bristol R. 18.01 / 17:00
0673
Doncaster - Coventry 18.01 / 17:00
Anglia Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0675
Cambridge Utd - Stevenage 18.01 / 17:00
0676
Plymouth Argyle - Mansfield 18.01 / 17:00
0677
Forest Green - Salford City 18.01 / 17:00
0678
Northampton - Morecambe 18.01 / 17:00
0679
Colchester - Macclesfield 18.01 / 17:00
0680
Port Vale - Leyton Orient 18.01 / 17:00
0682
Bradford - Scunthorpe 18.01 / 17:00
Anglia Isthmian Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0686
Bognor Regis Town - Folkestone Invicta 18.01 / 17:00
0687
AFC Hornchurch - Leatherhead FC 18.01 / 17:00
0688
Cheshunt FC - Enfield Town 18.01 / 17:00
0689
East Thurrock United - Kingstonian FC 18.01 / 17:00
0690
Brightlingsea Regent - Worthing FC 18.01 / 17:00
0691
Merstham - Horsham FC 18.01 / 17:00
0692
Corinthian Casuals - Bowers & Pitsea FC 18.01 / 17:00
0693
Bishop's Stortford - Margate FC 18.01 / 17:00
0694
Haringey Borough - Potters Bar Town FC 18.01 / 17:00
0695
Carshalton Athletic - Wingate & Finchley FC 18.01 / 17:00
0696
Cray Wanderers - Lewes FC 18.01 / 17:00
Anglia Liga Nationala
FINAL - SANSA DUBLA
0697
Aldershot - Chorley FC 18.01 / 17:00
0698
Stockport County FC - Sutton Utd 18.01 / 17:00
0699
Eastleigh FC - Chesterfield 18.01 / 17:00
0700
Notts County - Dover Athletic FC 18.01 / 17:00
0701
Barnet - Dagenham & Redbridge FC 18.01 / 17:00
0702
Wrexham AFC - Woking FC 18.01 / 17:00
0703
Ebbsfleet - Harrogate T. 18.01 / 17:00
0704
AFC Fylde - Torquay United 18.01 / 17:00
0705
Solihull M. - Boreham W. 18.01 / 17:00
0706
Yeovil - Hartlepool 18.01 / 17:00
0707
Halifax - Maidenhead United FC 18.01 / 17:00
Anglia Liga Nationala Nord
FINAL - SANSA DUBLA
0641
Gateshead FC - Altrincham FC 18.01 / 17:00
0642
Kidderminster Harriers FC - Spennymoor Town FC 18.01 / 17:00
0643
Curzon Ashton FC - Farsley Celtic FC 18.01 / 17:00
0644
Southport FC - Boston United FC 18.01 / 17:00
0645
Guiseley FC - Gloucester City 18.01 / 17:00
0646
AFC Telford United - Blyth Spartans AFC 18.01 / 17:00
0647
Kings Lynn FC - York City FC 18.01 / 17:00
0648
Darlington FC - Alfreton Town FC 18.01 / 17:00
0649
Kettering Town - Hereford FC 18.01 / 17:00
0650
Bradford Park Avenue AFC - Brackley Town FC 18.01 / 17:00
0651
Leamington FC - Chester FC 18.01 / 17:00
Anglia Liga Nationala Sud
FINAL - SANSA DUBLA
0652
Havant & Waterlooville FC - Wealdstone FC 18.01 / 17:00
0653
Bath City FC - Hemel Hempstead 18.01 / 17:00
0654
St Albans City - Maidstone 18.01 / 17:00
0655
Dorking Wanderers - Billericay Town 18.01 / 17:00
0656
Oxford City - Braintree T. 18.01 / 17:00
0657
Chelmsford City - Eastbourne Borough 18.01 / 17:00
0658
Tonbridge Angels - Hampton & Richmond 18.01 / 17:00
0659
Dulwich Hamlet - Chippenham Town 18.01 / 17:00
0660
Slough Town FC - Dartford FC 18.01 / 17:00
0661
Concord Rangers - Weymouth FC 18.01 / 17:00
0662
Welling United - Hungerford Town FC 18.01 / 17:00
Anglia Nord Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0708
Mickleover Sports - Grantham Town 18.01 / 17:00
0709
Radcliffe FC - Gainsborough Trinity 18.01 / 17:00
0710
Bamber Bridge - Buxton FC 18.01 / 17:00
0711
Whitby Town - FC United of Manchester 18.01 / 17:00
0712
Morpeth Town - Ashton United FC 18.01 / 17:00
0713
Stafford Rangers - Warrington Town 18.01 / 17:00
0714
Lancaster City - South Shields 18.01 / 17:00
0715
Witton A. - Atherton Collieries 18.01 / 17:00
0716
Nantwich Town - Hyde United FC 18.01 / 17:00
0717
Stalybridge Celtic - Basford United 18.01 / 17:00
0718
Scarborough Athletic - Matlock Town 18.01 / 17:00
Anglia Pr. L. 2 - Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
4866
Swansea City U23 - Charlton U23 18.01 / 15:00
Anglia Sud Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0719
Biggleswade Town - Barwell 18.01 / 17:00
0720
Lowestoft Town - Redditch United 18.01 / 17:00
0721
Alvechurch - Hednesford Town 18.01 / 17:00
0722
Stourbridge FC - St Ives Town 18.01 / 17:00
0723
Coalville Town - Royston Town 18.01 / 17:00
0724
Needham Market FC - Nuneaton Town FC 18.01 / 17:00
0725
Banbury United - Peterborough Sports FC 18.01 / 17:00
0726
Tamworth FC - Leiston FC 18.01 / 17:00
0727
Kings Langley - Bromsgrove Sporting FC 18.01 / 17:00
0728
AFC Rushden And Diamonds - Stratford Town FC 18.01 / 17:00
0729
Rushall Olympic - Hitchin Town 18.01 / 17:00
0730
Merthyr Town - Farnborough FC 18.01 / 17:00
0731
Beaconsfield Town - Tiverton Town 18.01 / 17:00
0732
Taunton Town - Wimborne Town 18.01 / 17:00
0733
Hayes & Yeading United F.c. - Dorchester Town 18.01 / 17:00
0734
Poole Town - Weston Super Mare FC 18.01 / 17:00
0735
Blackfield & Langley - Harrow Borough 18.01 / 17:00
0736
Truro City FC - Chesham Utd 18.01 / 17:00
0737
Hendon FC - Gosport Borough 18.01 / 17:00
0738
Salisbury City - Swindon Supermarine 18.01 / 17:00
0739
Hartley Wintney - Metropolitan Police 18.01 / 17:00
0740
Walton Casuals - Yate Town 18.01 / 17:00
Arabia Saudita Cupa Regelui
FINAL - SANSA DUBLA
0795
Al Wehda - Al Ahli Jeddah 18.01 / 17:40

Sferturi, Un meci !

Argentina Cupa Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
5087
Sansinena - Club Villa Mitre 18.01 / 22:30
5088
Club Atletico Huracán Las Heras - Deportivo Maipu 18.01 / 23:00
Argentina Primera Division - Rezerve
FINAL - SANSA DUBLA
5077
CA Independiente Avellaneda II - River Plate II 18.01 / 14:00

Campeonato De Reserva De Pr.Division !

Belgia 2 - Div.1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
4867
Kontich (F) - White Star (F) 18.01 / 16:00
Belgia Div.4
FINAL - SANSA DUBLA
4893
RWD Molenbeek - Sint-Eloois-winkel 18.01 / 21:00
4894
R.O.C. de Charleroi - Tubize 18.01 / 21:00
4895
Lierse Kempenzonen - Seraing United 18.01 / 21:00
4896
Patro Eisden Maasmechelen - Thes Sport 18.01 / 21:00
4897
FCV Dender EH - KMSK Deinze 18.01 / 21:00

Second Amateur Division !

Belgia Div.A
FINAL - SANSA DUBLA
0808
AS Eupen - Royal Charleroi SC 18.01 / 19:00
0861
KV Oostende - Waasland-Beveren 18.01 / 21:00
0862
St. Truiden - Kortrijk 18.01 / 21:00

Jupiler League !

Belgia Div.B
FINAL - SANSA DUBLA
0799
Roeselare - Excelsior Virton 18.01 / 18:00
0871
Beerschot Wilrijk - St. Gilloise 18.01 / 21:30

Proximus League !

Brazilia Carioca A - Taca Guanabara
FINAL - SANSA DUBLA
0864
Madureira RJ - Portuguesa RJ 18.01 / 21:00
0865
Macae Esporte RJ - Flamengo RJ 18.01 / 21:00
0872
Resende RJ - Boavista RJ 18.01 / 21:30
0863
Volta Redonda RJ - Botafogo RJ 18.01 / 23:00
Brazilia Carioca A Retrogradare
FINAL - SANSA DUBLA
5085
Americano RJ - Nova Iguacu RJ 18.01 / 20:00
5086
Friburguense AC RJ - America RJ 18.01 / 20:00
Brazilia Cearense
FINAL - SANSA DUBLA
0857
Floresta CE - Pacajus 18.01 / 20:30
0873
FC Atletico Cearense CE - Guarany CE 18.01 / 21:30
Brazilia Paranaense
FINAL - SANSA DUBLA
0860
CE Uniao PR - Paranaense PR 18.01 / 22:00
Brazilia Piauiense
FINAL - SANSA DUBLA
0866
Piaui PI - 4 de Julho PI 18.01 / 21:00
Brazilia Sergipano
FINAL - SANSA DUBLA
0867
Frei Paulistano SE - Confianca SE 18.01 / 21:00
Cehia Liga Iernii
FINAL - SANSA DUBLA
0457
Bohemians - Pribram 18.01 / 11:30
0458
Mlada Boleslav - FK Varnsdorf 18.01 / 11:30
0459
1.sk Prostejov - MFK Karvina 18.01 / 11:30
0505
Dun. Streda - Zbrojovka Brno 18.01 / 14:00
0506
Dukla Praga - Jablonec 18.01 / 14:00
0507
FC Banik Ostrava - Pohronie 18.01 / 14:00

Grupe, Se poate disputa si pe teren neutru !

Chile Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0881
Colo Colo - U. Catolica 18.01 / 23:00

1/4, Retur !

Cipru Div.2 Gr.A
FINAL - SANSA DUBLA
0512
Karmiotissa - Ypsonas FC 18.01 / 14:30
0514
Omonia Aradippou - Omonia Psevda 18.01 / 14:30
Cipru Div.2 Gr.B
FINAL - SANSA DUBLA
0517
AEZ Zakakiou - Ermis A. 18.01 / 14:30
Costa Rica Segunda Division
FINAL - SANSA DUBLA
1103
Puerto Golfito FC - Municipal Santa Ana 18.01 / 19:00
1104
Sporting San Jose - Municipal Garabito 18.01 / 23:00
1105
Futbol Consultants Moravia - Curridabat FC 18.01 / 23:00
Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0518
Enppi Club - FC Masr 18.01 / 14:30
0742
El-Entag El-Harby - Haras El Hodood 18.01 / 17:00
0843
Smouha SC - Ismaily SC 18.01 / 19:30
Emiratele Arabe Unite Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0520
Masafi - Al-Hamriyah 18.01 / 15:00
0521
AL Arabi - Al-Thaid 18.01 / 15:00
Etiopia - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
4940
Awassa City - Welkite Ketema 18.01 / 14:00
5132
Mekelle Kenema - Sebeta City 18.01 / 14:00
Finlanda Cupa Ligii (F)
FINAL - SANSA DUBLA
4921
HJK (F) - TiPS Vantaa (F) 18.01 / 16:00
Finlanda Cupa Suomen Kakkonen
FINAL - SANSA DUBLA
Franta C. N. U19
FINAL - SANSA DUBLA
0475
Bordeaux U19 - Rennes U19 18.01 / 13:00
0743
Troyes U19 - Torcy U19 18.01 / 17:00

Grupe !

Franta Div.1 (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0554
Dijon (F) - Soyaux A. (F) 18.01 / 15:30
0555
Montpellier (F) - Paris FC (F) 18.01 / 15:30
0556
Fleury (F) - Guingamp (F) 18.01 / 15:30
Franta Liga 4
FINAL - SANSA DUBLA
5136
Chamalieres - Colomiers 18.01 / 17:00
0816
CMS Oissel - En Avant de Guingamp II 18.01 / 19:00
4949
Stade Brestois II - Guichen 18.01 / 19:00
4950
Jeanne d`Arc de Drancy - AC Bobigny 18.01 / 19:00
4954
Alerte S Montlouis - Orleans II 18.01 / 20:00
5139
Auch - Salinieres Aigues-Mortes 18.01 / 20:00
4956
Olympique Marcquois - Arras 18.01 / 21:00

Liga de amatori !

Ghana Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
0523
Ashanti Gold FC - Berekum Chelsea 18.01 / 17:00
Gibraltar Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
4701
St Josephs FC - FCB Magpies 18.01 / 17:00
4702
Lincoln Red Imps - Lynx FC 18.01 / 19:15
Grecia 3 - 3rd League
FINAL - SANSA DUBLA
1007
Ialysos - Egaleo Athens 18.01 / 13:00
1003
AO Nea Kavala - Enosi Panaspropyrgiakou Doxas 18.01 / 15:00
1004
O F Ierapetras - Ionikos Nikea FC 18.01 / 15:00

Grupe !

Grecia Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0844
Panionios Athens - OFI Creta 18.01 / 19:30
0851
Panaitolikos - Lamia 18.01 / 20:00
Grecia U19
FINAL - SANSA DUBLA
0908
PAOK T. U19 - Asteras Tripolis U19 18.01 / 11:30
0907
Olympiacos U19 - Aris U19 18.01 / 13:00
0909
Panaitolikos U19 - Lamia U19 18.01 / 14:00
0906
AEK Atena U19 - Larisa U19 18.01 / 15:00
Hong Kong Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0460
Eastern Sports Club - Lee Man Warriors FC 18.01 / 11:30
India Super League
FINAL - SANSA DUBLA
Iran 2 - Azadegan League
FINAL - SANSA DUBLA
0466
Sepidrood Rasht SC - Niroye Zamini Tehran 18.01 / 12:30
Irlanda de N. Ch.
FINAL - SANSA DUBLA
0755
Dundela FC - Loughgall FC 18.01 / 17:00
Irlanda de N. Premiership
FINAL - SANSA DUBLA
0744
Linfield FC - Dungannon Swifts FC 18.01 / 17:00
0745
Ballymena United FC - Glenavon FC 18.01 / 17:00
0746
Institute FC - Glentoran FC 18.01 / 17:00
0747
Carrick Rangers FC - Cliftonville FC 18.01 / 17:00
0748
Crusaders FC - Larne FC 18.01 / 17:00
0749
Warrenpoint Town FC - Coleraine FC 18.01 / 17:00
Islanda Cupa Reykjavik
FINAL - SANSA DUBLA
5130
IA Akranes - Knattspyrnudeild UMFG 18.01 / 13:15
5133
Breiðablik UBK - Íþrottabandalag Vestmannaeyja 18.01 / 14:00
5137
Valur - Knattspyrnufelagið Víkingur 18.01 / 17:15
5138
Knattspyrnufelagið Fram - Leiknir Reykjavík 18.01 / 19:15
Israel 1 Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0794
M. Haifa - Nes Tziona 18.01 / 17:30
0848
Hapoel Hadera - M. Tel Aviv 18.01 / 19:50
Israel 3 - Liga Alef
FINAL - SANSA DUBLA
4946
Hapoel Bnei Arara Ara - Hapoel Bnei Zalafa 18.01 / 14:30
4953
Maccabi Ashdod - Hapoel Azor 18.01 / 19:30

Liga Alef Sud/Nord !

Israel U19
FINAL - SANSA DUBLA
4935
Hapoel Nazareth Illit U19 - Hapoel Nir Ramat HaSharon U19 18.01 / 11:30
4936
Maccabi Tel Aviv U19 - Hapoel Ramat Gan Giv`atayim U19 18.01 / 12:00
4937
Maccabi Yafo Kabilyo U19 - Shimshon Tel Aviv U19 18.01 / 12:00
Italia Serie A (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0476
Hellas V. (F) - Inter Milan (F) 18.01 / 13:00