Baschet
18 Ianuarie 2020
Romania 1
FINAL
1721
CSM Medias - CSM Galati 18.01 / 17:00
1722
CSO Voluntari - ACS Targu Jiu 18.01 / 17:00
1723
CSM Focsani - CSM Miercurea Ciuc 18.01 / 17:00
1761
CS Universitatea Cluj - Steaua 18.01 / 19:00
1762
BCM Pitesti - Dinamo B. 18.01 / 19:00
1763
BC Timisoara - CSU Sibiu 18.01 / 19:00
1764
SCM Craiova - CSM Oradea 18.01 / 19:00
NBA
FINAL
1859
New Orleans P. - LA Clippers 18.01 / 22:30
Liga ABA
FINAL
1742
Cedevita - Mornar 18.01 / 18:00
1798
FMP - Partizan 18.01 / 20:00
1600
KK Buducnost Voli - BC Mega Bemax 18.01 / 22:00
Liga VTB
FINAL
1718
Parma Permsky Kray - BC Nizhny Novgorod 18.01 / 14:30
1701
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar - BC Tsmoki Minsk 18.01 / 15:00
Asian League
FINAL
1689
Saigon Heat - Formosa Dreamers 18.01 / 12:00
1691
Fubon Braves - Hong Kong Eastern Long Lions 18.01 / 13:00

ABL !

Estonia-Letonia League
FINAL
1724
TTU KK - KK Rapla 18.01 / 17:00
1725
BK Ventspils - BK Liepaja 18.01 / 17:00
1726
BK Jurmala - Valga/Maks&moorits 18.01 / 17:00
1743
VEF Riga - Tallinna Kalev/Tlu 18.01 / 18:00
Austria Bundesliga ABL - PlayOffs
FINAL
4967
Oberwart Gunners - ECE Bulls Kapfenberg 18.01 / 18:30
4968
Chin Min Dragons St. Polten - BK Dukes Klosterneuburg 18.01 / 18:30
4969
Flyers Wels - Swans Gmunden 18.01 / 20:00
Belgia 1 - BLB
FINAL
1842
Belfius Mons-Hainaut - Leuven Bears 18.01 / 21:30
Brazilia NBB
FINAL
1741
SAO Paulo FC - Botafogo 18.01 / 17:50
Bulgaria NBL
FINAL
1748
Academic Sofia - Tundja Yambol 18.01 / 16:00
1747
Rilski Sp. - Beroe 18.01 / 18:00
1749
Chernomorets Burgas - BC Spartak Pleven 18.01 / 18:00
1750
Balkan Botevgrad - Lukoil Levski 18.01 / 18:00
1767
Cherno More IG - Academic Bultex 99 18.01 / 19:00
Cehia NBL
FINAL
1752
Basketball Nymburk - Sokol Hradec Kralove 18.01 / 18:00
1759
BK Nova Hut Ostrava - BK Olomoucko 18.01 / 18:30
1760
BC Kolin - USK Prague 18.01 / 18:45
1780
BK Opava - Basket Brno 18.01 / 19:00
1781
Turi Svitavy - BK Jip Pardubice 18.01 / 19:00
1782
BK Decin - BK Usti Nad Labem 18.01 / 19:00
China CBA
FINAL
1697
Nanjing Monkey King - Shanxi Loongs 18.01 / 13:35
1698
Guandong Southern Tigers - Shandong Heroes 18.01 / 13:35
Cipru Div. A
FINAL
1702
BC Apollon Limassol - AEL Limassol BC 18.01 / 15:00
1708
Enosis Neon Paralimni - AEK Larnaca 18.01 / 16:00
Elvetia LNA
FINAL
1756
BBC Lausanne - Ensa Union Neuchatel 18.01 / 18:00
1755
Geneva Lions - Lugano Tigers 18.01 / 18:30
Finlanda Korisliiga
FINAL
1729
Salon Vilpas Vikings - KTP Basket Kotka 18.01 / 17:00
1730
Kataja - P.Tampere 18.01 / 17:00
1731
Kauhajoen Karhu - BC Nokia 18.01 / 17:00
Franta Pro A
FINAL
1794
Monaco - Elan Bearnais Pau-Lacq-orthez 18.01 / 19:30
1825
Elan Chalon - Metropolitans 92 18.01 / 21:00
1826
Orleans - Limoges Csp 18.01 / 21:00
1827
Boulazac Basket - Le Portel 18.01 / 21:00
1828
Dijon Bourgogne - Cholet Basket 18.01 / 21:00
1841
Nanterre - Strasbourg IG 18.01 / 21:30
Franta Pro B
FINAL
1834
Provence Basket - Saint Quentin 18.01 / 21:00
1835
Ujap Quimper 29 - Hermine Nantes Basket 18.01 / 21:00
1836
Ada Blois Basket 41 - AIX Maurienne Savoie Basket 18.01 / 21:00
Germania BBL
FINAL
1784
Fraport Skyliners - Oldenburg 18.01 / 19:00
1849
Giessen 46ers - Telekom Baskets Bonn 18.01 / 21:30
1850
Mitteldeutscher BC - BG Gottingen 18.01 / 21:30
Germania Pro A
FINAL
1807
VfL Kirchheim Knights - Finke Baskets Paderborn 18.01 / 20:00
1808
Science City Jena - Schalke 04 18.01 / 20:00
1809
BV Chemnitz 99 - Ehingen/Urspringschule 18.01 / 20:00
1821
Artland Dragons - Eisbaren Bremerhaven 18.01 / 20:30
1837
Walter Tigers Tubingen - Panthers Schwenningen 18.01 / 21:00
Grecia A1
FINAL
1704
Rethymno Cretan Kings - BC Iraklis Thessaloniki 18.01 / 15:30
1705
BC Aris Thessaloniki - GS Ermis Agias Larisas 18.01 / 15:45
1706
PAOK BC - AO Ionikos Nikaias 18.01 / 15:45
1707
GS Lavriou - BC Kolossos Rhodes 18.01 / 15:45
1738
AEK Athens - Ifaistos Limnou 18.01 / 17:00
1740
BC Panionios Nea Smyrni - Peristeri 18.01 / 17:45
Grecia A2
FINAL
1712
Filippos Veroias - AO Amuntas 18.01 / 16:00
1732
AO Pagkratiou - AO Agriniou 18.01 / 17:00
1733
AO Triton - Eleftheroupoli 18.01 / 17:00
1734
Saak Anatolia - AS Karditsas 18.01 / 17:00
1735
GS Xarilaos Trikoupis - Apollon Patras 18.01 / 17:00
1736
ASA Koroivos - Oiakas Nafpliou 18.01 / 17:00
1737
GS Dafni Dafniou - Olympiacos 18.01 / 17:00
Israel Super League
FINAL
1754
G.Gilboa - Ironi Ness 18.01 / 18:10
1806
Hapoel Unet Holon - Ironi Naharia 18.01 / 20:00
Italia A2 - Vest
FINAL
1848
Auxilium Torino - Benacquista Ass. Latina 18.01 / 21:30
Italia Seria A
FINAL
1832
Aquila Trento - Reggiana 18.01 / 21:00
1844
Treviso - Guerino Vanoli Basket 18.01 / 21:30
1845
Virtus Bologna - AS Pistoia Basket 2000 18.01 / 21:30
1854
Venezia - Fortitudo Bologna 103 18.01 / 21:45
Italia Serie A1 (F)
FINAL
1857
Basket Costa (F) - San Martino (F) 18.01 / 22:00
Lituania LKL
FINAL
1727
Juventus Utena - Panevezio Lietkabelis 18.01 / 17:00
1728
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 18.01 / 17:00
Norvegia BLNO
FINAL
1719
Nidaros Jets - Asker Aliens BC 18.01 / 16:30
1744
Ammerud Basket - Froeya Ambassadors 18.01 / 18:00
Olanda DBL
FINAL
1822
Donar Groningen - Apollo Amsterdam 18.01 / 20:30
1823
DEN Helder Suns - DEN Bosch Basketball 18.01 / 20:30
1838
Lasaulec Aris Leeuwarden - Basketball Academie Limburg 18.01 / 21:00
1839
Zorg En Zekerheid Leiden - Landstede Basketball Zwolle 18.01 / 21:00
Polonia 1 - PLK
FINAL
1757
Anwil Wloclawek - Legia Warszawa 18.01 / 18:30
Polonia 2 - 1.Liga
FINAL
1751
ASK Doral Nysa Klodzko - Jamalex Polonia 1912 Leszno 18.01 / 18:00
1758
KS Pogon Prudnik - PTG Sokol Lancut 18.01 / 18:30
1768
Miasto Szkla Krosno - WKK Wroclaw 18.01 / 19:00
1769
KS Ksiezak Lowicz - STK Czarni Slupsk 18.01 / 19:00
1770
Znicz Basket Pruszkow - Basket Poznan 18.01 / 19:00
1771
SKK Kotwica Kolobrzeg - GKS Tychy 18.01 / 19:00
Slovacia Extraliga
FINAL
1775
BKM Lucenec - BK 04 AC LB Snv 18.01 / 19:00
1776
BC Prievidza - BK Zilina 18.01 / 19:00
1777
MBK Komarno - BK Iskra Svit 18.01 / 19:00
Slovenia 1. A SKL
FINAL
1810
KK Rogaska - Zlatorog Lasko 18.01 / 20:00
1811
KK Sentjur - KK Podcetrtek 18.01 / 20:00
Spania (F)
FINAL
1772
Al-Qazeres (F) - Clarinos (F) 18.01 / 19:00
1773
Avenida (F) - Cadi La Seu (F) 18.01 / 19:00
1774
IDK Gipuzkoa (F) - S. Casablanca (F) 18.01 / 19:00
1795
Gernika Bizkaia (F) - Bembibre (F) 18.01 / 19:30
1796
Araski (F) - Quesos El Pastor (F) 18.01 / 19:30
Spania LEB Oro
FINAL
1787
Club Ourense Baloncesto Sad - CB Almansa 18.01 / 19:00
1820
CB Breogan - TAU Castello 18.01 / 21:00
1840
Marin Peixegalego - Cbc Valladolid 18.01 / 21:00

Liga 2 !

Spania Liga ACB
FINAL
1785
Basket Zaragoza 2002 - Herbalife Gran Canaria 18.01 / 19:00
1786
CB 1939 Canarias - CB Estudiantes 18.01 / 19:00
1851
Real Betis - CB Malaga 18.01 / 21:30
1852
CB Miraflores - Club Joventut Badalona 18.01 / 21:30
Suedia Damligan (F)
FINAL
1710
Wetterbygden Sparks (F) - Hogsbo (F) 18.01 / 16:00
Turcia Super Lig (F)
FINAL
1692
Cukurova (F) - Ormanspor (F) 18.01 / 13:00
1693
Canik (F) - Hatay (F) 18.01 / 13:00
1703
Kayseri Basketbol (F) - Elazig IL O.I. (F) 18.01 / 15:00
1720
Izmit Belediyespor (F) - Besiktas (F) 18.01 / 16:30
Ungaria NB 1
FINAL
1788
Soproni Sordogok - Debreceni Eac 18.01 / 19:00
1789
OSE Lions - Zalakeramia Zte 18.01 / 19:00
1790
Jaszberenyi Kosarlabda SE - Atomeromu SE 18.01 / 19:00
1791
Kaposvari KK - Szombathely 18.01 / 19:00
Baschet
19 Ianuarie 2020
NBA
FINAL
1860
Brooklyn - Milwaukee Bu. 19.01 / 01:00
1868
Boston Celtics - Phoenix 19.01 / 02:00
1874
Atlanta Ha. - Detroit Pi. 19.01 / 02:30
1875
NY Knicks - Philadelphia 76ers 19.01 / 02:30
1877
Chicago Bu. - Cleveland Ca. 19.01 / 03:00
1878
Minnesota Ti. - Toronto R. 19.01 / 03:00
1879
Houston Rockets - LA Lakers 19.01 / 03:30
1880
Golden State - Orlando 19.01 / 03:30
1883
Oklahoma City - Portland 19.01 / 04:00
1884
Utah Jazz - Sacramento 19.01 / 04:00
Liga VTB
FINAL
1917
Khimki M. - Enisey Krasnoyarsk 19.01 / 14:00
Australia NBL
FINAL
1886
New Zealand B. - Melbourne United 19.01 / 06:00
1896
Sydney Kings - South East Melbourne Phoenix 19.01 / 08:00
Australia WNBL (F)
FINAL
1894
Southside F. (F) - Canberra (F) 19.01 / 08:00
1895
Perth (F) - Townsville (F) 19.01 / 08:00
Chile LNB
FINAL
1863
Club AB Temuco - Leones de Quilpue 19.01 / 01:00
1864
Aba Ancud - CEB Puerto Montt 19.01 / 01:00
1865
CD Atletico Puerto Varas - CD Puente Alto 19.01 / 01:00
1866
Deportivo Valdivia - CDS Quilicura Basket 19.01 / 01:00
1867
CD Universidad De Concepcion - CD Universidad Catolica De Santiago 19.01 / 01:00
Franta Pro A
FINAL
1940
Asvel - Jeunesse Laique de Bourg-en-bresse 19.01 / 17:00
Germania BBL
FINAL
1932
MHP Riesen Ludwigsburg - Bayern 19.01 / 16:00
1933
Crailsheim Merlins - Hamburg Towers 19.01 / 16:00
1988
Brose Bamberg - Rasta Vechta 19.01 / 19:00
Grecia A1
FINAL
1992
Promitheas - Panathinaikos 19.01 / 19:15
Italia Seria A
FINAL
1961
Varese - Trieste 2004 19.01 / 18:00
1965
New Basket Brindisi - Virtus Roma 19.01 / 18:15
1970
US Victoria Libertas - Sassari 19.01 / 19:00
2003
Brescia Leonessa - Milano 19.01 / 21:45
Polonia 1 - PLK
FINAL
1929
Wilki Morskie Szczecin - GTK Gliwice 19.01 / 16:00
1967
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 19.01 / 18:30
1999
Spojnia Stargard - Polpharma Starogard Gdanski 19.01 / 20:30
Spania Liga ACB
FINAL
1907
BC Andorra - Obradoiro Cab 19.01 / 13:30
1908
CB Fuenlabrada - Barcelona 19.01 / 13:30
1997
Bilbao Basket - Basquet Manresa 19.01 / 18:00
1994
Real Madrid - Baskonia Vitoria-Gasteiz 19.01 / 19:30
2001
Valencia - CB Murcia 19.01 / 21:00
Baschet
20 Ianuarie 2020
Polonia 1 - PLK
FINAL
2028
Wikana Start Lublin - Rosa Radom 20.01 / 21:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai