CELE MAI PARIATE EVENIMENTE
FINAL - SANSA DUBLA
Fotbal
    UEFA Ch. League (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2736
Slavia P. (F) - Bayern M. (F) 20.03 / 19:30
2737
Barcelona (F) - LSK Kvinner (F) 20.03 / 20:00
2770
Lyon (F ) - Wolfsburg (F) 20.03 / 21:45
    Amicale Intertari
FINAL - SANSA DUBLA
3023
Malaezia - Singapore 20.03 / 14:45
2059
Tara Galilor - Trinidad & Tobago 20.03 / 21:45

Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!

    C.E. U21 Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
2742
Cipru U21 - Gibraltar U21 20.03 / 15:30

Faza grupelor !

    Copa Sudamericana
FINAL - SANSA DUBLA
0341
Union Santa Fe - CSD Independiente Del Valle 21.03 / 02:30

1/32 Tur !

    C.E. U19 Calificari
FINAL - SANSA DUBLA
2061
Ucraina U19 - Serbia U19 20.03 / 12:30
2062
Norvegia U19 - Ungaria U19 20.03 / 14:00
2063
Anglia U19 - Cehia U19 20.03 / 16:00
2064
Azerbaijan U19 - Rusia U19 20.03 / 16:00
2065
Franta U19 - Polonia U19 20.03 / 16:00
2066
Italia U19 - Belgia U19 20.03 / 16:00
2067
Turcia U19 - Scotia U19 20.03 / 16:00
2068
Germania U19 - Croatia U19 20.03 / 16:30
2070
Spania U19 - Slovenia U19 20.03 / 17:30
2071
Elvetia U19 - Israel U19 20.03 / 18:00
2072
Portugalia U19 - Cipru U19 20.03 / 18:15
2073
Grecia U19 - Danemarca U19 20.03 / 18:30
2074
Tara Galilor U19 - Olanda U19 20.03 / 20:00

Meciurile se pot disputa si pe teren neutru! Faza grupelor!

    Amicale Intertari U21
FINAL - SANSA DUBLA
2752
Danemarca U21 - Belgia U21 20.03 / 19:30

Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!

    Amicale Intertari U20
FINAL - SANSA DUBLA
3044
Franta U20 - Argentina U20 20.03 / 19:00

Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!

    Amicale Intercluburi
FINAL - SANSA DUBLA
2740
Elche - Leningradets 20.03 / 12:30
2741
IFK Norrkoping - Sarpsborg 08 20.03 / 14:00
2749
Slaven Belupo - HASK 20.03 / 17:00
3045
Rot-Weiß Erfurt - Union Berlin 20.03 / 19:00
3050
Badajoz - OS Belenenses 20.03 / 21:00

Meciurile se pot disputa pe teren neutru !

    Anglia Sud Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0290
Hitchin Town - Coalville Town 20.03 / 21:45
    Argentina Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0306
San Martin S.J. - Club Villa Dalmine 20.03 / 23:10
0326
Atl.Tucuman - CA Platense 21.03 / 01:10

1/32 - Un meci !

    Argentina Primera B Nat. - Rezerve
FINAL - SANSA DUBLA
3032
Barracas Central II - Deportivo Espanol II 20.03 / 14:00
3036
CSyD Flandria II - Talleres de Remedios de Escalada II 20.03 / 15:00
3037
Defensores de Belgrano II - Platense II 20.03 / 15:30
3038
Club Atletico Ituzaingo II - Argentino Quilmes II 20.03 / 16:00
3039
All Boys II - CA San Miguel II 20.03 / 16:00
3040
Ferrocarril Midland II - Dock Sud II 20.03 / 16:00
3041
Deportivo Riestra II - Club Atletico Estudiantes II 20.03 / 16:00
3046
UAI Urquiza II - Acassuso II 20.03 / 20:00
3051
Club El Porvenir II - Sportivo Italiano II 20.03 / 21:00
3052
Sacachispas II - Colegiales II 20.03 / 21:00
3053
Defensores Unidos II - CA San Telmo II 20.03 / 21:00
3054
Deportivo Armenio II - Excursionistas II 20.03 / 21:00
    Argentina Turneo Federal
FINAL - SANSA DUBLA
2773
Club Cipolletti - Deportivo Madryn 20.03 / 22:00

A,B,C !

    Brazilia Brasileiro (F)
FINAL - SANSA DUBLA
2754
Gremio (F) - Minas (F) 20.03 / 20:00
2755
Sao Francisco (F) - Sport Recife (F) 20.03 / 20:00
2756
Sao Jose (F) - Ponte Preta (F) 20.03 / 20:00
    Brazilia Brasiliense
FINAL - SANSA DUBLA
0271
Brasiliense DF - Sobradinho DF 20.03 / 20:30
0274
Real FC DF - Gama DF 20.03 / 20:30
    Brazilia Carioca A - Taca Rio
FINAL - SANSA DUBLA
0288
Bangu RJ - Americano RJ 20.03 / 21:30
0343
Resende RJ - Vasco Da Gama RJ 21.03 / 02:30
    Brazilia Catarinense A
FINAL - SANSA DUBLA
0329
Chapecoense SC - CA Tubarao SC 21.03 / 01:00
0330
Metropolitano SC - Figueirense FC 21.03 / 01:30
0328
Avai SC - Marcilio Dias SC 21.03 / 02:30
    Brazilia Cearense
FINAL - SANSA DUBLA
0344
Barbalha CE - Horizonte CE 21.03 / 02:30
0345
Ferroviario CE - Ceara CE 21.03 / 02:30
0346
Fortaleza CE - Floresta CE 21.03 / 02:30
0347
Uniclinic CE - Guarany CE 21.03 / 02:30
    Brazilia Gaucho
FINAL - SANSA DUBLA
0348
Clube Esportivo Aimore RS - Sao Luiz RS 21.03 / 02:30
0349
EC Pelotas RS - Gremio FB Porto Alegrense 21.03 / 02:30
0350
Internacional RS - Novo Hamburgo RS 21.03 / 02:30
0351
Juventude RS - Avenida RS 21.03 / 02:30
0352
Sao Jose RS - Caxias RS 21.03 / 02:30
0353
Veranopolis RS - Brasil de Pelotas RS 21.03 / 02:30
    Brazilia Goiano
FINAL - SANSA DUBLA
0331
Anapolina GO - Goiania GO 21.03 / 01:30
0334
Goianesia GO - Vila Nova GO 21.03 / 01:30
0332
Aparecidense GO - Novo Horizonte GO 21.03 / 02:30
0333
Crac GO - Atletico Goianiense 21.03 / 02:30
0335
Goias GO - Ipora GO 21.03 / 02:30
0336
Itumbiara GO - Gremio Anapolis GO 21.03 / 02:30
    Brazilia Mato-Grossense
FINAL - SANSA DUBLA
0254
Luverdense MT - Operario FC MG 21.03 / 00:30
0256
Sinop - Dom Bosco MT 21.03 / 01:30
0255
Operario MT - Mixto MT 21.03 / 02:30
    Brazilia Mineiro
FINAL - SANSA DUBLA
0354
America Mineiro MG - Guarani MG 21.03 / 02:30
0355
Boa Esporte Clube - Villa Nova MG 21.03 / 02:30
0356
Cruzeiro MG - Caldense MG 21.03 / 02:30
0357
Tombense MG - CA Patrocinense MG 21.03 / 02:30
0358
Tupynambas MG - Atletico Mineiro MG 21.03 / 02:30
    Brazilia Paranaense
FINAL - SANSA DUBLA
0315
Cascavel Cr PR - Coritiba PR 21.03 / 01:00
0317
FOZ DO Iguacu PR - Toledo C.W. PR 21.03 / 01:00
0318
Maringa FC - Londrina PR 21.03 / 01:00
0342
Atletico Paranaense - Operario PR 21.03 / 02:30
    Brazilia Paulista A1
FINAL - SANSA DUBLA
0360
AD Sao Caetano - Sao Paulo SP 21.03 / 02:30
0361
Botafogo SP - Santos FC 21.03 / 02:30
0365
Ituano FC SP - Corinthians SP 21.03 / 02:30
    Brazilia Paulista A2
FINAL - SANSA DUBLA
0265
EC Agua Santa - CA Penapolense 20.03 / 20:00
0266
Nacional AC - AA Internacional 20.03 / 20:00
0313
Sao Bernardo FC - Atletico Linense SP 21.03 / 00:30
0320
EC Taubate - Portuguesa Santista 21.03 / 01:00
    Brazilia Paulista A3
FINAL - SANSA DUBLA
0267
Desportivo Brasil - Capivariano SP 20.03 / 20:00
0268
Monte Azul SP - Rio Preto SP 20.03 / 20:00
0269
Primavera SP - CA Taboao Da Serra 20.03 / 20:00
0259
Sao Carlos SP - Gremio Osasco Audax SP 21.03 / 00:00
0314
Batatais FC - Comercial SP 21.03 / 00:30
0258
Olimpia FC - EC Sao Bernardo SP 21.03 / 01:00
0321
Barretos SP - GE Osasco SP 21.03 / 01:00
0322
Velo Clube SP - EC Noroeste 21.03 / 01:00
    Brazilia Pernambucano PlayOff
FINAL - SANSA DUBLA
2777
Salgueiro PE - Central PE 21.03 / 00:00
3055
Nautico/PE - Vitória/PE 21.03 / 02:30
    Brazilia Piauiense
FINAL - SANSA DUBLA
0308
River PI - Altos PI 21.03 / 00:00
    Brazilia Potiguar
FINAL - SANSA DUBLA
    Brazilia U20 Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
2753
Confianca SE - Cruzeiro MG 20.03 / 20:00
2775
Marilia FC MA - America MG 20.03 / 23:00
2779
Castanhal EC PA - Csa AL 21.03 / 01:00
2780
Trem DC AP - Internacional RS 21.03 / 01:00
2781
Galvez EC - Palmeiras SP 21.03 / 01:30
    Columbia Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0369
Boyaca Chico FC - Independiente Santa Fe 21.03 / 02:30

Semifinale - Tur !

    Columbia Primera A
FINAL - SANSA DUBLA
0370
Atletico Nacional - Deportivo Cali 21.03 / 02:30
    Costa Rica Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0375
AD San Carlos - AD Municipal Grecia 21.03 / 04:00
0376
Deportivo Saprissa - Perez Zeledon 21.03 / 04:00
0377
Liga Deportiva Alajuelense - Limon FC 21.03 / 04:05
    Costa Rica Segunda Division
FINAL - SANSA DUBLA
0285
Municipal Turrialba - Puerto Golfito FC 20.03 / 21:00
    Croatia U19
FINAL - SANSA DUBLA
3034
Rijeka U19 - NK Varazdin U19 20.03 / 14:00

Prva HNL Academy, Juniori

    Danemarca Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
1179
Lyngby BK - Silkeborg IF 20.03 / 20:00
    Egipt Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0263
Al Mokawloon Al Arab - El Zamalek 20.03 / 19:00
    El Salvador Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
    Germania Liga 3
FINAL - SANSA DUBLA
0270
Spvgg Unterhaching - Energie Cottbus 20.03 / 20:00
    Germania Regionale Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
3047
SSV Reutlingen 05 - TSG Backnang 20.03 / 20:00
3048
FSV Salmrohr - Mehring 20.03 / 20:30
3049
Sportfreunde Eisbachtal 1919 e.V. - Koblenz 20.03 / 20:30
    Hong Kong Rezerve
FINAL - SANSA DUBLA
3030
Woofoo Tai Po II - Yuen Long II 20.03 / 12:30
3035
Eastern II - Kitchee II 20.03 / 14:30

Reserve Division !

    India I-League 2
FINAL - SANSA DUBLA
    India Mumbai Elite League
FINAL - SANSA DUBLA
3031
ICL Payyade - Juhu Sparks 20.03 / 12:30
    Iordania Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0242
AL Karmel - Kfarsoum 20.03 / 15:00
0243
Al-Yarmouk - AL Wehda Madaba 20.03 / 15:00
    Irlanda de Nord - Development
FINAL - SANSA DUBLA
2772
Glentoran Belfast United II - Ballymena United II 20.03 / 21:45

Reserve League !

    Irlanda Leinster Senior League
FINAL - SANSA DUBLA
2771
Malahide United - Liffey Wanderers 20.03 / 21:45
    Islanda Cupa (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3026
Keflavik (F) - K. Reykjavíkur (F) 20.03 / 21:00
    Islanda U19 Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
3025
Leiknir KB U19 - KR Reykjavik U19 20.03 / 20:00
    Italia Serie C - Gr. C
FINAL - SANSA DUBLA
0245
Potenza Calcio - Sicula Leonzio 20.03 / 15:30
0246
Virtus Francavilla Calcio - Viterbese Castrense 20.03 / 15:30
    Italia Serie D
FINAL - SANSA DUBLA
2743
Pergolettese 1932 - A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano 20.03 / 15:30
2745
Avellino 1912 - Aprilia 20.03 / 15:30
2747
SSD Albalonga Calcio - Trastevere Calcio ASD 20.03 / 15:30
2748
AC Bastia Calcio 1924 - Gavorrano 20.03 / 15:30
2744
AZ Picerno ASD - Gelbison Cilento A.S.D 20.03 / 16:00
    Jamaica Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0302
Waterhouse FC - Montego Bay United 20.03 / 22:30
    Japonia 1 (F) - Nadeshiko League
FINAL - SANSA DUBLA
3056
Inac Kobe Leonesa F - Nippon Sport Science University F 21.03 / 06:00
3057
Albirex Niigata F - Kunoichi F 21.03 / 06:00
3058
Nojima Stella (F) - Vegalta Sendai (F) 21.03 / 06:00
3059
Beleza F - JEF United F 21.03 / 07:00
3060
Urawa F - Parceiro Nagano F 21.03 / 07:00
    Kuweit Cupa Federatiei
FINAL - SANSA DUBLA
2750
Al Qadsia - Al Fehaheel 20.03 / 17:30
    Muntenegru 2
FINAL - SANSA DUBLA
0250
FK Jedinstvo Bijelo Polje - FK Bokelj Kotor 20.03 / 16:00

Druga liga Crne Gore !

    Nigeria Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
3042
Enugu Rangers - Sunshine Stars 20.03 / 17:00
3043
Lobi Stars - Rivers United 20.03 / 17:00
    Paraguay Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0307
Deportivo Capiata - Club Libertad Asuncion 20.03 / 23:15

Finala!

    Peru Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania 4 - Tercera
FINAL - SANSA DUBLA
2751
Atletico Ibanes - Guadalajara S.A.D. 20.03 / 17:30
2760
UA Horta - Pobla de Mafumet 20.03 / 21:30
2761
Vilafranca - Santfeliuenc 20.03 / 21:30
2762
AE Prat - UE Llagostera 20.03 / 21:30
2763
Futbol Club Martinenc - FE Grama 20.03 / 21:30
2764
San Cristobal - Terrassa 20.03 / 21:30
2765
Castelldefels - Reus Deportiu II 20.03 / 21:30
2766
UE Figueres - Esport Club Granollers 20.03 / 21:30
2767
Cerdanyola del Valles - CE L`Hospitalet 20.03 / 21:30
2045
EDMF Churra - Lorca Deportiva 20.03 / 22:00

Grupele 1-18 !

    Venezuela Primera Div.
FINAL - SANSA DUBLA
0309
Academia Puerto Cabello - Deportivo Anzoategui 20.03 / 22:30
    Venezuela Segunda Div.
FINAL - SANSA DUBLA
2758
Dinamo Puerto - Chicó de Guayana 20.03 / 21:00
2768
Union Local Andina - Hermanos Colmenares 20.03 / 21:30
2769
Real Frontera SC - Titanes FC 20.03 / 21:30
2774
Fundación AIFI - Ciudad Vinotinto 20.03 / 22:00
Tenis
    ATP - Miami Calificari
FINAL
2321
Auger-Aliassime F. (Can) - Lorenzi P. (Ita) 20.03 / 16:00
2322
Opelka R. (Usa) - Granollers M. (Esp) 20.03 / 16:00
2323
McDonald M. (Usa) - Sonego L. (Ita) 20.03 / 16:00
2329
Rubin N. (Usa) - Ymer M. (Swe) 20.03 / 16:00
2320
Albot R. (Mda) - Krueger M. (Usa) 20.03 / 17:15
2324
Lacko L. (Svk) - Istomin D. (Uzb) 20.03 / 17:15
2330
Cuevas P. (Uru) - Tsonga J-W. (Fra) 20.03 / 17:20
2335
Fratangelo B. (Usa) - Rublev A. (Rus) 20.03 / 18:30
2337
Harris G. (Rsa) - Monteiro T. (Bra) 20.03 / 18:30
2338
Ruud C. (Nor) - Donskoy E. (Rus) 20.03 / 18:30
2343
Bublik A. (Kaz) - Evans D. (Gbr) 20.03 / 18:30
2345
Gunneswaran P. (Ind) - Clarke J. (Gbr) 20.03 / 19:00

SUA - Hard !

    ATP - Miami
FINAL
2363
Gojowczyk P. (Ger) - Delbonis F. (Arg) 20.03 / 18:00
2357
Carballes Baena R. (Esp) - Kudla D. (Usa) 20.03 / 19:00
2374
Tipsarevic J. (Srb) - Klahn B. (Usa) 20.03 / 19:30
2356
Berrettini M. (Ita) - Hurkacz H. (Pol) 20.03 / 20:30
2362
Fabbiano T. (Ita) - Ivashka I. (Blr) 20.03 / 20:30
2367
Kukushkin M. (Kaz) - Andreozzi G. (Arg) 20.03 / 20:30
2375
Tomic B. (Aus) - Berdych T. (Cze) 20.03 / 21:00
2366
Kuhn N. (Esp) - Zverev M. (Ger) 20.03 / 22:00
2358
Chardy J. (Fra) - Jarry N. (Chi) 21.03 / 01:00
2360
Copil M. (Rou) - Ramos A. (Esp) 21.03 / 01:00
2370
Marterer M. (Ger) - Fritz T. (Usa) 21.03 / 03:00

SUA - Hard !

    WTA - Miami Calificari
FINAL
3092
Kanepi K. (Est) - Babos T. (Hun) 20.03 / 16:00
3093
Niculescu M. (Rou) - Kozlova Kat. (Ukr) 20.03 / 16:00
3094
Hercog P. (Slo) - Siegemund L. (Ger) 20.03 / 16:00
3095
Townsend T. (Usa) - Haddad Maia B. (Bra) 20.03 / 16:00
3096
Vickery S. (Usa) - Swiatek I. (Pol) 20.03 / 16:00
3097
Rus A. (Ned) - Pegula J. (Usa) 20.03 / 16:00
3101
Golubic V. (Sui) - Barthel M. (Ger) 20.03 / 17:30
3102
Doi M. (Jpn) - Minella M. (Lux) 20.03 / 17:30
3103
Hibino N. (Jpn) - Linette M. (Pol) 20.03 / 17:30
3104
Pliskova Kr. (Cze) - Wickmayer Y. (Bel) 20.03 / 17:30
3105
Jakupovic D. (Slo) - Brengle M. (Usa) 20.03 / 17:30
3106
Bouzkova M. (Cze) - Muchova K. (Cze) 20.03 / 17:30

SUA - Hard!

    WTA - Miami
FINAL
3107
Danilovic O. (Srb) - Sakkari M. (Gre) 20.03 / 17:30
1871
Azarenka V. (Blr) - Cibulkova D. (Svk) 20.03 / 18:00
1870
Vikhlyantseva N. (Rus) - Rybarikova M. (Svk) 20.03 / 19:00
1872
Putintseva Y. (Kaz) - Flipkens K. (Bel) 20.03 / 19:00
1885
Zheng S. (Chn) - Siniakova K. (Cze) 20.03 / 19:00
3112
Sorribes Tormo S. (Esp) - Krunic A. (Srb) 20.03 / 19:00
3114
Petkovic A. (Ger) - Anisimova A. (Usa) 20.03 / 20:00
1873
Vondrousova M. (Cze) - Strycova B. (Cze) 20.03 / 20:30
1887
Parmentier P. (Fra) - Gasparyan M. (Rus) 20.03 / 20:30
3115
Alexandrova E. (Rus) - Yastremska D. (Ukr) 20.03 / 20:30
3116
Rodina E. (Rus) - Stosur S. (Aus) 20.03 / 21:30
1868
Tomljanovic A. (Aus) - Friedsam A-L. (Ger) 20.03 / 22:00
1882
Lapko V. (Blr) - Cornet A. (Fra) 20.03 / 22:00
3117
Kuzmova V. (Svk) - Gavrilova D. (Aus) 20.03 / 22:00
3118
Wang Xiy. (Chn) - Puig M. (Pur) 20.03 / 23:00
1875
Zhang S. (Chn) - Martic P. (Cro) 20.03 / 23:30
1876
Jabeur O. (Tun) - Van Uytvanck A. (Bel) 20.03 / 23:30
1880
Schmiedlova A. K. (Svk) - Maria T. (Ger) 20.03 / 23:30
1889
Begu I. (Rou) - Andreescu B. V. (Can) 21.03 / 01:30

SUA - Hard !

    Challenger - Lille
FINAL
2352
Gombos N. (Svk) - Moutet C. (Fra) 20.03 / 13:00
2353
Otte O. (Ger) - Torpegaard M. (Den) 20.03 / 13:00
2240
Brown D. (Ger) - Maden Y. (Ger) 20.03 / 14:30
2971
De Greef A. (Bel) - Viola M. (Ita) 20.03 / 16:00
2970
Barrere G. (Fra) - Mertens Y. (Bel) 20.03 / 17:30
2972
Karatsev A. (Rus) - Stakhovsky S. (Ukr) 20.03 / 19:00
3113
Basic M. (Bih) - Vatutin A. (Rus) 20.03 / 19:00
2354
Troicki V. (Srb) - Brands D. (Ger) 20.03 / 20:30

Franta - Hard !

    Challenger - Zhangjiagang
FINAL
3010
Zhang ZE (Chn) - Saville L. (Aus) 21.03 / 04:00

China - Hard !

    Challenger - Lille Dublu
FINAL
1861
Eysseric J./Sancic A. - Furness E./Jacq G. 20.03 / 11:30
1867
Martos Gornes S./Safiullin R. - Erlich J./Martin F. 20.03 / 11:30
1864
Galloway R./Lammons N. - Reid M./Stakhovsky S. 20.03 / 14:30
1866
Garcia-Lopez G./Vega Hernandez D. - Oswald P./Paes L. 20.03 / 15:10
1862
Arneodo R./Nys H. - Bonzi B./Halys Q. 20.03 / 17:30
1863
Molchanov D./Zelenay I. - Junaid R./Pel D. 20.03 / 20:20

Franta - Hard !

    Challenger - Zhangjiagang Dublu
FINAL
1858
Fruttero J./Gakhov I. - Oliveira G./Santillan A. 21.03 / 04:00

China - Hard !

    ITF (M) - Antalya
FINAL
3163
Slobodchikov, Ronald - Vanko, Tomas 20.03 / 12:15
3164
Kopp, Sandro - Winkler, Georg 20.03 / 12:15

Turcia - Zgura !

    ITF (M) - Antalya Dublu
FINAL
2995
Bilgin B / Sengul B - Okagaki K / Yuzuki T 20.03 / 14:30
2996
Cornea V V / Jecan M-A - Erler A / Hampel L 20.03 / 14:30
2997
Meligeni Rodrigues Alves F / Rodriguez C - Kivattsev K / Ocleppo J 20.03 / 14:30
3190
Dzhanashiya S / Shevchenko A - Leite W / Li Y 20.03 / 14:30

Turcia - Zgura !

    ITF (M) - Calabasas
FINAL
2597
Glasspool, Lloyd - Avidzba, Alen 20.03 / 19:00
2599
Simon, Tobias - Nava, Emilio 20.03 / 19:00
2600
Vukic, Aleksandar - Garanganga, Takanyi 20.03 / 19:00
2601
Brooksby, Jenson - Bellier, Antoine 20.03 / 20:30
3249
Brouwer, Gijs - Pervolarakis, Michail 20.03 / 20:30
3250
Sell, Karue - Peniston, Ryan 20.03 / 20:30
3251
Hahn, Eric - Gray, Jonathan 20.03 / 20:30
3258
Bangoura, Sekou - Smith, Keegan 20.03 / 22:00
3259
Ayeni, Olukayode Alafia Damina - Strode, Isaiah 20.03 / 22:00

SUA - Hard !

    ITF (M) - Calabasas Dublu
FINAL
2605
Bullard J / Nanda G - Alvarez N / Magalhaes Hueb de Menezes J L 20.03 / 22:00
2604
Borchard Q / Dachs A - Fawcett T / Schneider R 20.03 / 23:30

SUA - Hard !

    ITF (M) - Manama
FINAL
3153
Gennaro, Dante - Stoute, Isaac 20.03 / 11:30
3154
Patrombon, Jeson - Prashanth, N. Vijay Sundar 20.03 / 11:30
3155
Sachko, Vitaliy - Bergs, Zizou 20.03 / 11:30
3156
Kumthonkittikul, W. - Van Rijthoven, Tim 20.03 / 11:30

Bahrain - Hard !

    ITF (M) - Manama Dublu
FINAL
3196
Igoshin A / Prashanth N V S - Cubelic K / Tabrizi K 20.03 / 15:00
3197
Rosenkranz M / Schell N - Dawani A / Moundir A 20.03 / 15:00
3198
Konecny M / Machac T - Balzerani R / Frigerio L 20.03 / 15:00
3199
Sachko V / Saidkarimov S - de Jong J / Pontjodikromo S 20.03 / 15:00

Bahrain - Hard !

    ITF (M) - Murcia
FINAL
3151
Carr, Simon - PLA Malfeito, Jaume 20.03 / 11:30
3152
Bax, Florent - Boluda-Purkiss, Carlos 20.03 / 11:30
3172
Hemery, Calvin - Passaro, Francesco 20.03 / 13:00
3173
Perez Contri, Sergi - Alcaraz Garfia, Alvaro 20.03 / 13:00
3174
Trapeznikov, Zakhar - Largo, Hugo 20.03 / 13:00
3191
Lopez San Martin, Alvaro - Uspensky, Dennis 20.03 / 14:30
3192
Bocchi, Lorenzo - Esteve Lobato, Eduard 20.03 / 14:30

Spania - Zgura !

    ITF (M) - Pinamar
FINAL
3000
Casanova, Hernan - Otegui, Juan Bautista 20.03 / 14:30
3188
Villanueva, Gonzalo - Tonello, Gaston 20.03 / 14:30
3189
Bruna, Esteban - Olivieri, Genaro Alberto 20.03 / 14:30
2999
Hidalgo, Gabriel Alejandro - Riquelme Coppari, Agustin 20.03 / 15:00
3204
Ciurletti, Andres Gabriel - Navone, Mariano 20.03 / 16:00
3205
Ortiz, Oscar Gabriel - Huertas Del Pino Cordova, Arklon 20.03 / 16:00
3226
Etcheverry, Tomas Martin - Huertas Del Pino, Connor 20.03 / 17:30
3227
Agamenone, Franco - Galarza, Juan Ignacio 20.03 / 17:30
3228
Uryson, Nicolas - Martinez, Mateo Nicolas 20.03 / 17:30

Argentina - Zgura !

    ITF (M) - Pinamar Dublu
FINAL
3239
Olivieri G A / Ugo Carabelli C - Hidalgo G A / Moreno F 20.03 / 19:00

Argentina - Zgura !

    ITF (M) - Quinta Do Lago
FINAL
2981
Doumbia, Sadio - Matos R. (Bra) 20.03 / 12:00
2982
Faria, Luis - Batista, Daniel 20.03 / 12:00
2983
Gengel, Marek - Dubrivnyy A. (Rus) 20.03 / 12:00
2990
Ficovich, Juan Pablo - Cacao, Tiago 20.03 / 13:30
2991
Dima, Dragos - Hoyt, Evan 20.03 / 13:30
2992
Goldsteiner, Peter - Tearney, Finn 20.03 / 13:30
3001
Gil, Fred - Johnson, Luke 20.03 / 15:00
3002
Falcao, Goncalo - Gomez, Alejandro 20.03 / 15:00
3006
Guinard M. (Fra) - Dembek, Michal 20.03 / 16:30
3007
Blanchet, Ugo - Bothwell, Peter 20.03 / 16:30
3008
Binding, Jonathan - Jahn, Jeremy 20.03 / 16:30

Portugalia - Hard !

    ITF (M) - Rovinj
FINAL
2984
Nagy, Peter - Ban, Ivan Karlo 20.03 / 12:30
2985
Basso A. (Ita) - Horvat, Roko 20.03 / 12:30
3168
Schmitz, Constantin - Borsos, Gabor 20.03 / 12:30
2993
Basic, Nikola - Krutykh, Oleksii 20.03 / 14:00
3181
Marozsan, Fabian - Vanneste, Jeroen 20.03 / 14:00
3182
Sabanov, Matej - Hassan, Benjamin 20.03 / 14:00
3183
Urbanija, Mike - Kirkin, Ergi 20.03 / 14:00
3003
Jurkovic, Marin - Stanek, Robin 20.03 / 15:30

Croatia - Zgura!

    ITF (M) - Rovinj Dublu
FINAL
3209
Chazal M / Meis P - Biljesko D / Giacomini L 20.03 / 16:00
3210
Diarra G / Jirousek T - Cutuli M / Kekez D 20.03 / 16:00
3211
Devald B / Matic M - Borsos G / Nagy P 20.03 / 16:00

Croatia - Zgura!

    ITF (M) - Sharm El Sheikh
FINAL
2978
Hellfritsch, Lucas - Miladinovic, Marko 20.03 / 11:30
3147
Karimov, Jurabek - Lemstra, Kai 20.03 / 11:30
3148
Samaha, Giovani - Shumeiko, Pavel 20.03 / 11:30
2987
Vivero Gonzalez, Pablo - Forti, Francesco 20.03 / 13:00
2988
Van De Zandschulp, Botic - Fortuna, Claudio 20.03 / 13:00
2989
Kalyanpur, Adil - Bodmer, Adrian 20.03 / 13:00
2994
Maggioli, Emiliano - Goveas, Aryan 20.03 / 14:30
3187
Wehnelt, Kai - Sijsling, Igor 20.03 / 14:30

Egipt - Hard !

    ITF (M) - Tabarka
FINAL
2979
Fernandez Flores, Diego - Escandell Juan, Gerard 20.03 / 11:30
2980
Liska, Tomas - Kopriva, Vit 20.03 / 11:30
3149
Rinderknech, Arthur - Bobrov, Bogdan 20.03 / 11:30
3150
Battaglino, Stefano - Davydov, Ivan 20.03 / 11:30

Tunisia - Zgura !

    ITF (F) - Antalya
FINAL
3165
Roemer, Charlotte - Sonmez, Zeynep 20.03 / 12:15
3166
Pospelova, Aleksandra - Markova, Johana 20.03 / 12:15

Turcia - Hard !

    ITF (F) - Antalya Dublu
FINAL
3167
Mishina D / Palkina K - Ozturk Z N / Sandberg V 20.03 / 12:15
3185
Arshinkova P / Topalova G - Anil C / Erman Z 20.03 / 14:00
3186
Dinu C / Gjorcheska L - Ostlund F / OZ I 20.03 / 14:00
3194
Ukolova A / Vanlangendonck E - Hennemann C W / Yasar M 20.03 / 14:30
3195
Knoll X / Ugrelidze N - Bulgaru M B / Ene C 20.03 / 14:30

Turcia - Hard !

    ITF (F) - Cancun
FINAL
3213
Berankova, Karolina - Morales, Melissa 20.03 / 16:00
3214
Perez Garcia, Maria Paulina - Villarreal, Andrea Renee 20.03 / 16:00
3215
Westby, Madison - Mcadoo, Rasheeda 20.03 / 16:00
3216
Appleton, Emily - Brouleau, Lou 20.03 / 16:00
3217
Zhu, Amy - Osorio Serrano, Maria Camila 20.03 / 16:00
3218
Garcia Mendez, Aida - Gonzalez, Montserrat 20.03 / 16:00
3219
Ramirez, Katya - Montez, Pamela 20.03 / 16:00
3220
Alhach, Raffaela - Kania, Paula 20.03 / 16:00

Mexic - Hard !

    ITF (F) - Cancun Dublu
FINAL
3253
Hourigan P / Mcadoo R - Morales M / Weedon K-A 20.03 / 20:30
3254
Kissell J / Leduc C - Robinson M / Zhu A 20.03 / 20:30

Mexic - Hard !

    ITF (F) - Curitiba
FINAL
3201
DI Giuseppe, Martina - Cristian, Jaqueline Adina 20.03 / 15:00
3202
Goncalves, Paula Cristina - Seguel, Daniela 20.03 / 15:00
3203
Kurata, Nathaly - Kostova, Elitsa 20.03 / 15:30