CELE MAI PARIATE EVENIMENTE
FINAL - SANSA DUBLA
0673
Crystal Palace - Liverpool 23.01 / 16:00
0687
RB Leipzig - Wolfsburg 23.01 / 16:30
0717
Chelsea FC - Tottenham Hotspur 23.01 / 18:30
0672
Arsenal FC - Burnley FC 23.01 / 16:00
0761
AC Milan - Juventus 23.01 / 21:45
0739
Real Sociedad - Getafe 23.01 / 19:30
0685
Torino FC - Sassuolo 23.01 / 16:00
Fotbal
    Romania Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
    Anglia Premier
FINAL - SANSA DUBLA
0672
Arsenal FC - Burnley FC 23.01 / 16:00
0673
Crystal Palace - Liverpool 23.01 / 16:00
0674
Leicester City - Brighton & Hove Albion 23.01 / 16:00
0717
Chelsea FC - Tottenham Hotspur 23.01 / 18:30
    Germania Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0687
RB Leipzig - Wolfsburg 23.01 / 16:30
0718
Hertha Berlin - Bayern Munich 23.01 / 18:30
    Franta Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
    Italia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0738
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 23.01 / 19:30
0739
Real Sociedad - Getafe 23.01 / 19:30
    Olanda Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0669
Heracles - Go Ahead Eagles 23.01 / 15:30
0710
Sparta Rotterdam - Utrecht 23.01 / 17:45
0758
Waalwijk - Fortuna Sittard 23.01 / 21:00
    Portugalia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0705
Guimaraes - Estoril 23.01 / 17:30
0706
Maritimo - Belenenses 23.01 / 17:30
0743
Gil Vicente - Portimonense 23.01 / 20:00
0767
FC Porto - FC Famalicao 23.01 / 22:30
    Turcia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0323
Antalyaspor - Gaziantep BB 23.01 / 15:00
0649
Altay I. - Konyaspor 23.01 / 15:00
0650
Giresunspor - Alanyaspor 23.01 / 15:00
0714
Galatasaray - Trabzonspor 23.01 / 18:00
    Turcia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0715
Eyupspor - Bursaspor 23.01 / 18:00
    Belgia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0689
Union Saint-Gilloise - Genk 23.01 / 17:00
0734
KV Mechelen - RSC Anderlecht 23.01 / 19:30
0762
Cercle Brugge - Zulte Waregem 23.01 / 22:00
    Italia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
    Mexic - Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
0742
U.N.A.M.- Pumas - UanlTigres 23.01 / 20:00
0775
Santos Laguna - Necaxa 24.01 / 03:00
    Spania Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0648
Burgos CF - Leganes 23.01 / 15:00
0700
Sporting Gijon - Amorebieta 23.01 / 17:00
0733
Huesca - Ponferradina 23.01 / 19:15
0766
Alcorcon - Mirandes 23.01 / 22:00
    Albania div.1
FINAL - SANSA DUBLA
5527
Kukesi - Skenderbeu 23.01 / 17:45
    Anglia Am. Premier League 2
FINAL - SANSA DUBLA
6430
Southampton U23 - Middlesbrough U23 23.01 / 16:00
    Belgia Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0688
Royal Excelsior Virton - Waasland-Beveren 23.01 / 17:00
0748
Mouscron - Lierse Kempenzonen 23.01 / 21:00
    Brazilia - Cupa Nord-Est
FINAL - SANSA DUBLA
0768
Sousa EC PB - CSA AL 23.01 / 23:00

Grupe

    Brazilia Baiano
FINAL - SANSA DUBLA
6760
Juazeirense - Jacuipense 23.01 / 21:00
    Brazilia Catarinense
FINAL - SANSA DUBLA
0752
Hercilio Luz SC - GE Juventus SC 23.01 / 21:00
0753
Marcilio Dias SC - Avai 23.01 / 21:00
0772
Figueirense - Joinville 24.01 / 00:00

Sferturi de finala, Playoffs

    Brazilia Paranaense
FINAL - SANSA DUBLA
0675
Independente FSJ PR - Azuriz FC PR 23.01 / 16:00
0750
Atletico PR - Parana 23.01 / 21:00
0751
Londrina PR - Metropolitano Maringa 23.01 / 21:00
0771
Operario PR - CE Uniao PR 24.01 / 00:00
    Brazilia Potiguar
FINAL - SANSA DUBLA
0756
Globo RN - Santa Cruz FC RN 23.01 / 21:00
0763
Potiguar RN - CE Forca E Luz RN 23.01 / 22:00
    Cipru div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0676
Apoel Nicosia - Aris Limassol FC 23.01 / 16:00
    Columbia Primera A
FINAL - SANSA DUBLA
0770
Ind. Medellin - Dep. Tolima 23.01 / 23:05
0773
Jaguares d. Cordoba - Deportivo Cali 24.01 / 01:10
0776
Alianza Petrolera - Deportes Pereira 24.01 / 03:15
    Columbia Primera B
FINAL - SANSA DUBLA
0757
Expreso Rojo - Real Cartagena 23.01 / 21:00
0764
Valledupar FC - Real Santander 23.01 / 22:00
    El Salvador Primera Division
FINAL - SANSA DUBLA
6432
Atletico Marte - Luis Angel Firpo 23.01 / 23:00
6434
Municipal Limeno - Platense Municipal 23.01 / 23:15
    Emiratele Arabe Unite Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0652
Ahli Al-Fujirah - Hatta 23.01 / 15:05
0653
Al-Thaid - AL Arabi (UAE) 23.01 / 15:05
0654
Dabba Al Fujairah - AL Bataeh (UAE) 23.01 / 15:05
0655
Al-Hamriyah - AL-Rams 23.01 / 15:10
    Germania Div.3
FINAL - SANSA DUBLA
0644
Duisburg - Saarbrucken 23.01 / 15:00
    Germania Regional Vest
FINAL - SANSA DUBLA
0645
Essen - Wuppertaler 23.01 / 15:00
    Ghana Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0690
Accra Great Olympics - King Faisal 23.01 / 17:00
0691
Asante Kotoko - Medeama SC 23.01 / 17:00
0692
Bechem United - Sogakope Wafa 23.01 / 17:00
0694
Eleven Wonders FC - Real Tamale United 23.01 / 17:00
0695
Elmina Sharks - Berekum Chelsea 23.01 / 17:00
    Gibraltar Premier Division
FINAL - SANSA DUBLA
0696
Lynx FC - Mons Calpe SC 23.01 / 17:00
    Grecia Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
    Grecia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0633
AE Asteras Vlachioti - Kallithea Athens 23.01 / 14:45
0636
Ergotelis - Egaleo Athens 23.01 / 14:45
0638
Karaiskakis - Irodotos 23.01 / 14:45
0639
Kavala - Panserraikos 23.01 / 14:45
0641
Panathinaikos B - Levadeiakos 23.01 / 14:45
0642
Pierikos - Apollon 1926 23.01 / 14:45
0643
Thesprotos - Po Triglias 23.01 / 14:45
    Guatemala Clausura
FINAL - SANSA DUBLA
0740
Deportivo Achuapa - Santa Lucia Cotzumalguapa FC 23.01 / 20:00
0741
Deportivo Iztapa - Solola FC 23.01 / 20:00
0769
Deportivo Nueva Concepcion - Malacateco 23.01 / 23:00
    Honduras Liga Nacional
FINAL - SANSA DUBLA
6981
CD Marathon - CD Olimpia 24.01 / 00:06
    India - Super League
FINAL - SANSA DUBLA
0682
Bengaluru FC - FC Goa 23.01 / 16:00
    Israel Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0746
M. Petach Tikva - H. Beer Sheva 23.01 / 20:15
    Italia Serie C - Gr.A
FINAL - SANSA DUBLA
0658
FeralpiSalo - Calcio Lecco 23.01 / 15:30
0659
Fiorenzuola - AC Pro Sesto 23.01 / 15:30
0660
Giana Erminio - AC Trento 23.01 / 15:30
0662
Mantova - Albinoleffe 23.01 / 15:30
0663
Pro Patria - Piacenza Calcio 23.01 / 15:30
0664
Pro Vercelli - Juventus U23 23.01 / 15:30
0665
Renate - Seregno Calcio 23.01 / 15:30
0666
Triestina Calcio - Padova 23.01 / 15:30
0667
US Pergolettese - Sudtirol 23.01 / 15:30
    Italia Serie C - Gr.B
FINAL - SANSA DUBLA
0383
Olbia Calcio - Lucchese Libertas 23.01 / 15:30
0656
Grosseto - Carrarese 23.01 / 15:30
0657
Siena - Imolese Calcio 23.01 / 15:30
    Italia Serie C - Gr.C
FINAL - SANSA DUBLA
0719
Avellino - AC Monopoli 23.01 / 18:30
0720
AZ Picerno - Torre Neapolis 23.01 / 18:30
0722
Campobasso - Juve Stabia 23.01 / 18:30
0723
Monterosi Tuscia - Potenza SC 23.01 / 18:30
0724
Taranto Sport - Paganese 23.01 / 18:30
0726
Vibonese Calcio - Andria 23.01 / 18:30
0727
Virtus Francavilla - Messina FC 23.01 / 18:30
    Malta div.1
FINAL - SANSA DUBLA
0697
Sirens FC - St Lucia FC 23.01 / 17:00
0731
Floriana FC - Birkirkara 23.01 / 19:00
    Nigeria Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
7017
Abia Warriors - Dakkada FC 23.01 / 17:00
7018
Akwa United - Sunshine Stars 23.01 / 17:00
7019
Nasarawa - Katsina Utd 23.01 / 17:00
7021
Wikki Tourist - Plateau United 23.01 / 17:00
    Olanda Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0668
Telstar - Jong Ajax 23.01 / 15:30
    Portugalia Div. 2
FINAL - SANSA DUBLA
0686
FC Porto B - Casa Pia Atletico 23.01 / 16:00
0707
Rio Ave - SC Farense 23.01 / 17:30
0744
Benfica B - Penafiel 23.01 / 20:00
0759
CF Estrela - Trofense 23.01 / 21:30
    Qatar Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
0671
Al-Shamal - Umm-Salal 23.01 / 15:30
0708
Al Rayyan - Al Ahli Doha SC 23.01 / 17:40
0709
Qatar SC - Al-Gharafa 23.01 / 17:40
    Rwanda Liga 1
FINAL - SANSA DUBLA
5524
Gasogi United - Etincelles 23.01 / 15:00
5525
Mukura Victory Sports - Musanze 23.01 / 15:00
    Scotia Premier League - Feminin
FINAL - SANSA DUBLA
7011
Partick Thistle W - Celtic W 23.01 / 15:00
7012
Spartans W - Glasgow City W 23.01 / 15:00
7015
Hamilton W - Motherwell W 23.01 / 16:00
7016
Hearts W - Aberdeen W 23.01 / 16:00
7036
Rangers W - Hibernian W 23.01 / 18:00
    Spania 3 Gr.1
FINAL - SANSA DUBLA
0711
Racing de Ferrol - UD Logrones 23.01 / 18:00
0712
Unionistas CF - CF Rayo Majadahonda 23.01 / 18:00
    Spania 3 Gr.1.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
7027
Compostela - Pontevedra 23.01 / 18:00
7028
Gimnastica Segoviana - Union Adarve 23.01 / 18:00
    Spania 3 Gr.2
FINAL - SANSA DUBLA
0699
Linense - Gimnastic 23.01 / 17:00
0713
CD Castellon - CD Linares 23.01 / 18:00
    Spania 3 Gr.2.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania 3 Gr.3.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
    Spania 3 Gr.4.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
7034
Antequera - CD Coria 23.01 / 18:00
7035
Cordoba - Xerez D.F.C. 23.01 / 18:00
    Spania 3 Gr.5.Segunda
FINAL - SANSA DUBLA
    Tanzania - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
6429
Polisi Tanzania - Young Africans 23.01 / 15:00
6431
Coastal Union - Namungo 23.01 / 15:00
    Zambia - Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
7013
Lusaka Dynamos - Green Eagles 23.01 / 15:00
Tenis
    ATP - Australian Open
FINAL
6897
Cilic, Marin - Auger Aliassime, Felix 24.01 / 02:00
6898
Cressy, Maxime - Medvedev, Daniil 24.01 / 02:00
6899
De Minaur, Alex - Sinner, Jannik 24.01 / 02:00
6900
Fritz, Taylor - Tsitsipas, Stefanos 24.01 / 02:00

Australia - Hard

    ATP - Australian Open Dublu
FINAL
6890
Giron M / Kwon S - Koolhof W / Skupski N 24.01 / 02:00
6891
Klaasen R / Mclachlan B - Ebden M / Purcell M 24.01 / 02:00
6892
Sweeny D / Tu L - RAM R / Salisbury J 24.01 / 02:00

Australia - Hard

    Australian Open - Dublu Mixt
FINAL
6893
Arevalo M / Olmos G - Escobar G / Hradecka L 24.01 / 02:00
6894
Ebden M / Stosur S - Kubler J / Fourlis J 24.01 / 02:00
6895
Koolhof W / Pera B - Peers J / Zhang S 24.01 / 02:00
6896
Venus M / Routliffe E - Puetz T / Guarachi A 24.01 / 02:00

Australia - hard

    WTA - Australian Open
FINAL
6905
Collins, Danielle Rose - Mertens, Elise 24.01 / 02:00
6906
Halep, Simona - Cornet, Alize 24.01 / 02:00
6907
Kanepi, Kaia - Sabalenka, Aryna 24.01 / 02:00
6908
Swiatek, Iga - Cirstea, Sorana 24.01 / 02:00

Australia - Hard

    WTA - Australian Open Dublu
FINAL
6901
Dolehide C / Sanders S - Kostyuk M / Yastremska D 24.01 / 02:00
6902
Guarachi A / Melichar-Martinez N - Martic P / Rogers S 24.01 / 02:00
6903
Krejcikova B / Siniakova K - Collins D / Krawczyk D 24.01 / 02:00
6904
Kuzmova V / Zvonareva V - Aoyama S / Shibahara E 24.01 / 02:00

Australia - Hard

    Challenger Forli 3
FINAL
7040
Kotov, Pavel - Halys, Quentin 23.01 / 17:30

Italia. Hard, Indoor.

    Challenger Quimper - Calificari
FINAL
7099
Bellier, Antoine - Jianu, Filip Cristian 23.01 / 15:30
7100
Muller, Alexandre - Legout, Timo 23.01 / 15:30
7101
Kuznetsov, Andrey - Bondarevskiy, Yan 23.01 / 17:00
7102
Tabur, Clement - Moriya, Hiroki 23.01 / 17:00
7103
Arnaboldi, Andrea - Kravchenko, Georgii 23.01 / 18:30
7104
Briand, Jurgen - Forejtek, Jonas 23.01 / 18:30

Franta, Hard

Baschet
    Anglia (M)
FINAL
6623
Surrey Scorchers - Sheffield Sharks 23.01 / 16:00
6631
London Lions - Newcastle Eagles 23.01 / 18:00
6640
Cheshire Phoenix - Leicester Riders 23.01 / 19:30

Timp regulamentar!

    Austria Bundesliga (M)
FINAL
6862
Traiskirchen Lions - Graz UBSC 23.01 / 18:30

Timp regulamentar!

    Croatia A1 (M)
FINAL
6642
Zadar - GKK Sibenka 23.01 / 20:00

Timp regulamentar!

    Franta Pro A
FINAL
6627
Paris - Nanterre 23.01 / 16:15
6632
Dijon - Le Portel 23.01 / 18:00
6634
Lyon-Villeurbanne - Roanne 23.01 / 18:00

Timp regulamentar!

    Germania (M)
FINAL
6624
Alba Berlin - Ludwigsburg 23.01 / 16:00
6626
Syntainics MBC - Gottingen 23.01 / 16:00
6636
Heidelberg - Bayern 23.01 / 19:00

Timp regulamentar!

    Grecia (M)
FINAL
6630
Kolossos Rhodes - Olympiacos 23.01 / 17:00
6643
Lavrio - Peristeri 23.01 / 20:00
    Israel (M)
FINAL
6637
Nes Ziona - Maccabi Rishon 23.01 / 19:00
6645
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Tel Aviv 23.01 / 21:00
    Italia Liga 1 (M)
FINAL
6858
Brindisi - Virtus Bologna 23.01 / 18:00
6863
Cremona - Venezia 23.01 / 18:30
6873
Trieste - Pesaro 23.01 / 19:00
6877
Trento - Basket Napoli 23.01 / 19:30
6878
Fortitudo Bologna - Tortona 23.01 / 20:00
6880
Brescia - Sassari 23.01 / 21:45

Timp regulamentar!

    Italia Serie A2
FINAL
6856
Capo D`Orlando - Urania Milano 23.01 / 18:00
6857
Monferrato - Orzinuovi 23.01 / 18:00
6864
Basket Torino - Cantu 23.01 / 19:00
6866
Chiusi - Latina 23.01 / 19:00
6867
Eurobasket Roma - Chieti Basket 23.01 / 19:00
6868
Ravenna - Ferrara 23.01 / 19:00
6869
San Severo - Fabriano 23.01 / 19:00
6870
Scafati - Pallacanestro Nardo 23.01 / 19:00
6871
Treviglio - Assigeco Piacenza 23.01 / 19:00
6872
Verona - Baltur Cento 23.01 / 19:00

Timp regulamentar!

    Liga ABA
FINAL
6855
Igokea - Buducnost 23.01 / 17:30
    Lituania (M)
FINAL
6854
Rytas - Zalgiris Kaunas 23.01 / 17:20

Timp regulamentar!

    NBA
FINAL
6644
New York Knicks - Los Angeles Clippers 23.01 / 20:00
6646
Washington Wizards - Boston Celtics 23.01 / 22:30
7083
Miami Heat - Los Angeles Lakers 24.01 / 01:00
7084
Orlando Magic - Chicago Bulls 24.01 / 01:00
7085
Toronto Raptors - Portland 24.01 / 01:00
7086
Charlotte Hornets - Atlanta Hawks 24.01 / 02:00
7087
San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers 24.01 / 02:00
7088
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 24.01 / 02:30
7089
Denver Nuggets - Detroit Pistons 24.01 / 03:00
7090
Minnesota Timberwolves - Brooklyn Nets 24.01 / 03:00
    Polonia(M)
FINAL
6635
Gdynia - Gtk Gliwice 23.01 / 18:30

Timp regulamentar!

    Portugalia (M)
FINAL
6638
Ovarense - Lusitania 23.01 / 19:00
    Romania (M)
FINAL
6860
BCM U Pitesti - BC Timisoara 23.01 / 18:00
6861
CSU Sibiu - Steaua 23.01 / 18:00
    Spania - ACB
FINAL
6498
Baskonia - San Pablo Burgos 23.01 / 18:00
6499
Real Madrid - Barcelona 23.01 / 19:30
6501
Obradoiro CAB - Breogan 23.01 / 21:00

Timp regulamentar!

    Spania div.2
FINAL
6874
Basquet Girona - Alicante 23.01 / 19:00
6875
Leyma Coruna - Almansa 23.01 / 19:00

Timp regulamentar

    Turcia (M) - Super Liga
FINAL
6629
Pinar Karsiyaka - Anadolu Efes 23.01 / 17:00
6639
Fenerbahce - Bahcesehir Kol. 23.01 / 19:15

Timp regulamentar!

    VTB United League (M)
FINAL
6879
Zielona Gora - Unics Kazan 23.01 / 20:00
Hochey
    Anglia - Elita
FINAL - SANSA DUBLA
    Austria - EHL
FINAL - SANSA DUBLA
5994
Dornbirn - Graz 99ers 23.01 / 17:00
6001
Salzburg - Klagenfurt 23.01 / 17:30
6018
Val Pusteria - TWK Innsbruck 23.01 / 19:00
    Belarus - Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
7060
Yunost Minsk - Vitebsk 23.01 / 16:00
    Cehia - Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
5986
Trinec - Mlada Boleslav 23.01 / 16:00
6909
Karlovy Vary - Olomouc 23.01 / 16:30
6006
Ceske Budejovice - Mountfield HK 23.01 / 18:00
6009
Sparta Prague - Kladno 23.01 / 18:00
    Elvetia 2
FINAL - SANSA DUBLA
6014
Thurgau - Langenthal 23.01 / 18:00

Swiss League

    Elvetia NLA
FINAL - SANSA DUBLA
    Erste Liga
FINAL - SANSA DUBLA
6005
Brasov - Csikszereda 23.01 / 17:30
    Franta - Liga Magnus
FINAL - SANSA DUBLA
5996
Cergy-Pontoise - Amiens 23.01 / 16:00
7062
Mulhouse - Chamonix Mont-Blanc 23.01 / 20:00
    Germania - DEL
FINAL - SANSA DUBLA
6003
ERC Ingolstadt - Nurnberg Ice Tigers 23.01 / 17:30
6004
Munchen - Eisbaren Berlin 23.01 / 17:30
6010
Dusseldorf - Kolner 23.01 / 18:00
    Germania - DEL 2
FINAL - SANSA DUBLA
5992
Tolzer Lowen - Bayreuth 23.01 / 18:00
6011
Dresdner Eislowen - Crimmitschau 23.01 / 18:00
6012
Kaufbeuren - Landshut 23.01 / 18:00
6013
Selber - Bad Nauheim 23.01 / 18:00
6027
Ravensburg - Frankfurt Lowen 23.01 / 19:30
    Norvegia div.1
FINAL - SANSA DUBLA
5987
Hasle/Loren - Nidaros 23.01 / 16:00

Liga Secunda

    Polonia Ekstraliga
FINAL - SANSA DUBLA
6015
Jastrzebie - MMKS Podhale 23.01 / 18:00
6020
Tychy - Unia Oswiecim 23.01 / 18:00
6029
Krakow - Zaglebie Sosnowiec 23.01 / 19:30
    Rusia VHL
FINAL - SANSA DUBLA
    Slovacia Extraliga
FINAL - SANSA DUBLA
5998
Ban. Bystrica - Spisska Nova Ves 23.01 / 17:00
6017
Dukla Trencin - Nitra 23.01 / 17:15
6021
Presov - Liptovsky Mikulas 23.01 / 18:00
6034
Poprad - Michalovce 23.01 / 20:30
    SUA - N.H.L.
FINAL - SANSA DUBLA
6033
Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets 23.01 / 20:00
7054
New Jersey - LA Kings 24.01 / 02:00
7055
Seattle Kraken - Florida Panthers 24.01 / 04:00
7056
Vancouver - St. Louis 24.01 / 05:00
    Suedia Allsvenskan
FINAL - SANSA DUBLA
6024
Tingsryds - Vita Hasten 23.01 / 19:00
    Suedia SHL
FINAL - SANSA DUBLA
6023
Djurgardens - Oskarshamn 23.01 / 19:00
Handbal
    Campionatul European 2022 (M)
FINAL - SANSA DUBLA

In Ungaria si Slovacia. Faza Grupelor Preliminare.

    Cupa EHF (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6676
Nantes W (Fra) - Baia Mare W (Rou) 23.01 / 15:00
    Germania Bundesliga (F)
FINAL - SANSA DUBLA
6678
Leverkusen W - Rosengarten-Buchholz W