CELE MAI PARIATE EVENIMENTE
FINAL - SANSA DUBLA
0030
AS Roma - Basaksehir 19.09 / 22:00
0031
Espanyol - Ferencvarosi TC 19.09 / 22:00
0029
M`gladbach - Wolfsberger AC 19.09 / 22:00
0034
Rangers - Feyenoord 19.09 / 22:00
0032
Ludogorets - TSKA Moscova 19.09 / 22:00
0037
Wolverhampton - Braga 19.09 / 22:00
0039
Manchester Utd - Astana 19.09 / 22:00
0040
Partizan - AZ Alkmaar 19.09 / 22:00
DUEL GOLURI
5962
Rangers - Feyenoord VS Wolverhampton - Braga 19.09 / 22:00
Fotbal
    UEFA Europa League Gr.G
FINAL - SANSA DUBLA
    UEFA Europa League Gr.H
FINAL - SANSA DUBLA
0031
Espanyol - Ferencvarosi TC 19.09 / 22:00
0032
Ludogorets - TSKA Moscova 19.09 / 22:00
    UEFA Europa League Gr.I
FINAL - SANSA DUBLA
0035
Wolfsburg - Oleksandriya 19.09 / 22:00
    UEFA Europa League Gr.J
FINAL - SANSA DUBLA
0029
M`gladbach - Wolfsberger AC 19.09 / 22:00
0030
AS Roma - Basaksehir 19.09 / 22:00
    UEFA Europa League Gr.K
FINAL - SANSA DUBLA
0037
Wolverhampton - Braga 19.09 / 22:00
0038
Slovan Bratislava - Besiktas 19.09 / 22:00
    UEFA Europa League Gr.L
FINAL - SANSA DUBLA
0039
Manchester Utd - Astana 19.09 / 22:00
0040
Partizan - AZ Alkmaar 19.09 / 22:00
    Copa Sudamericana
FINAL - SANSA DUBLA
0671
Colon Santa FE - Atletico M. MG 20.09 / 03:30

Sferturi, Retur !

    Spania 2 - LaLiga2
FINAL - SANSA DUBLA
0658
Las Palmas - Sporting Gijon 19.09 / 23:00
    Argentina Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0661
Estudiantes San Luis - Barracas C. 19.09 / 23:10

1/16 , Un meci !

    Argentina Primera Division - Rezerve
FINAL - SANSA DUBLA
5956
All Boys II - Ferro Carril Oeste II 19.09 / 21:00
5963
Chacarita Juniors II - Deportivo Moron II 19.09 / 22:00

Campeonato De Reserva De Pr.Division !

    Brazilia Carioca Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
5958
Barra Mansa - Rio Sao Paulo 19.09 / 21:00
    Brazilia Gaucho U19 Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
5957
Uniao Harmonia U19 - Gremio Esportivo Brasil U19 19.09 / 21:00
    Brazilia Serie B
FINAL - SANSA DUBLA
0672
Brasil de Pelotas RS - Figueirense SC 20.09 / 03:30
    Brazilia U19 Paranaense
FINAL - SANSA DUBLA
5960
Independente Sao Joseense U19 - Londrina U19 19.09 / 21:30
    Brazilia U20 Brasileiro
FINAL - SANSA DUBLA
0654
Fluminense/RJ U20 - America Minas Gerais U20 19.09 / 21:00
0664
Bahia/BA U20 - Ponte Preta SP U20 20.09 / 01:00
    Columbia Primera B
FINAL - SANSA DUBLA
0659
Bogota FC - Boca Juniors de Cali 19.09 / 23:00
0660
Llaneros FC - Orsomarso 19.09 / 23:00
0669
Deportes Quindio - Atletico FC 20.09 / 03:00
0673
Deportes Pereira - Leones FC 20.09 / 03:30
0674
Club Cortulua - Real Cartagena 20.09 / 04:00
    Danemarca Div.2
FINAL - SANSA DUBLA
0635
Viborg FF - Vendsyssel FF 19.09 / 21:00
    Emiratele Arabe Unite Div. 1
FINAL - SANSA DUBLA
0652
Sharjah - AL Khaleej Khor Fakkan 19.09 / 20:15

Arabian Gulf League !

    Finlanda 4 - 3 Division
FINAL - SANSA DUBLA
5854
Toolon Taisto - Atlantis Helsinki 19.09 / 20:15

Amatori, Un singur eveniment pe bilet !

    Gibraltar Div.1
FINAL - SANSA DUBLA
5900
Boca Juniors Gibraltar FC - Lynx FC 19.09 / 21:30
    Honduras Liga Nationala - Apertura
FINAL - SANSA DUBLA
0594
Platense FC - CD Olimpia 20.09 / 04:15
    Islanda U19
FINAL - SANSA DUBLA
5898
Fjolnir Vaengir U19 - Hafnarfjardar U19 19.09 / 20:30
5899
HK Kopavogur U19 - Throttur Reykjavík U19 19.09 / 21:00
5901
Knattspyrnudeild UMFG U19 - Leiknir KB U19 19.09 / 22:00
    Mexic 2 - Liga de Ascenso
FINAL - SANSA DUBLA
0678
CSD Dorados Sinaloa - CF Cafetaleros de Tapachula 20.09 / 05:00

Liga de Ascenso !

    Mexic Liga MX (F)
FINAL - SANSA DUBLA
0662
Club Necaxa (F) - Puebla (F) 20.09 / 00:00
0665
Veracruz (F) - Club Santos L. (F) 20.09 / 01:00
0668
CF America (F) - Club Leon (F) 20.09 / 02:00
0670
Pachuca (F) - Tigres U. (F) 20.09 / 03:00
0675
Atletico San Luis (F) - Monterrey (F) 20.09 / 04:00
0676
Juarez (F) - Pumas (F) 20.09 / 04:00
0679
Guadalajara (F) - Queretaro (F) 20.09 / 05:00

Grupa 1,2 !

    Norvegia U19
FINAL - SANSA DUBLA
5855
Raufoss U19 - KIL Toppfotball U19 19.09 / 21:00
5857
Lyn Fotball U19 - Kfum U19 19.09 / 21:15
5858
Ullern U19 - Strommen U19 19.09 / 21:15
5859
Loerenskog U19 - Baerum U19 19.09 / 21:30

Interkrets !

    Paraguay Cupa
FINAL - SANSA DUBLA
0667
Atyra FC - Sol de America 20.09 / 01:45

1/8, Un meci !

    Spania 4 - Tercera
FINAL - SANSA DUBLA
5856
Binissalem - Llosetense 19.09 / 21:00
5860
UD Socuellamos - Guadalajara S.A.D. 19.09 / 21:30

Grupele 1-18 !

    Uruguay Primera
FINAL - SANSA DUBLA
0655
Boston River - Cerro 19.09 / 22:00
0656
Danubio FC - Plaza Colonia 19.09 / 22:00
0657
Liverpool M. - CA Fenix 19.09 / 22:00
0666
Mdeo. Wanderers - Nacional (URU) 20.09 / 02:00
Tenis
    ATP - Metz
FINAL
5945
Maden Y. (Ger) - Basilashvili N. (Geo) 19.09 / 20:30

Franta - Hard !

    WTA - Osaka
FINAL
5888
Keys M. (Usa) - Kerber A. (Ger) 20.09 / 06:00

Japonia - Hard !

    WTA - Seul
FINAL
5886
Flipkens K. (Bel) - Linette M. (Pol) 20.09 / 04:00
5887
Ahn K. (Usa) - Alexandrova E. (Rus) 20.09 / 04:00

Coreea de Sud - Hard !

    Challenger - Columbus III
FINAL
5938
Ritschard A. (Usa) - Petit G. (Fra) 19.09 / 21:00
5980
Geerts M. (Bel) - Torpegaard M. (Den) 19.09 / 21:30

SUA - Hard !

    Challenger - Glasgow Dublu
FINAL
5979
Drzewiecki K / Walkow S - Gengel M / Ramanathan R 19.09 / 20:30
5946
Halys Q / Martineau M - Lammons N / Sancic A 19.09 / 22:00

Scotia - Hard !

    Challenger - Kaohsiung Dublu
FINAL
5947
Myneni S / Nedunchezhiyan J - Hsieh C-P / Yang T-H 20.09 / 05:00

Taipei - Hard !

Hochey
    SUA NHL Pre-sezon
FINAL - SANSA DUBLA
3629
Montreal Canadiens - Florida 20.09 / 02:00
3630
Philadelphia Flyers - Boston Bruins 20.09 / 02:00
3631
Pittsburgh Penguins - Columbus 20.09 / 02:00
3633
Colorado Avalanche - Dallas Stars 20.09 / 04:00
3634
Edmonton Oilers - Vancouver 20.09 / 04:00
3635
Los Angeles Kings - Vegas 20.09 / 05:30
    Elvetia Swiss League
FINAL - SANSA DUBLA
    Germania DEL
FINAL - SANSA DUBLA
3625
Nuremberg Ice Tigers - Grizzly Wolfsburg (Ger) 19.09 / 20:30
Handbal
    Danemarca 2
FINAL - SANSA DUBLA
3008
Sydhavsoerne - TMS Ringsted 19.09 / 21:00

1. Division !

    Danemarca Cupa (F)
FINAL - SANSA DUBLA
3009
Aarhus United (F) - Holstebro (F) 19.09 / 21:30

Finala ! 3612 - Finala locul 3 !

    Franta LNH Starligue
FINAL - SANSA DUBLA
3010
Nantes - St. Raphael 19.09 / 21:45
Volei
    C.E.
FINAL
4303
Polonia - Ucraina 19.09 / 21:00
4304
Serbia - Austria 19.09 / 21:30
Baseball
    MLB
FINAL
4136
Milwaukee - San Diego Padres 19.09 / 23:10
4139
Cleveland Indians - Detroit Tigers 20.09 / 02:10
4140
Chicago Cubs - St. Louis Cardinals 20.09 / 02:15
4141
Minnesota Twins - Kansas City Royals 20.09 / 02:40
Rugby
    Super League - PlayOffs
FINAL - SANSA DUBLA
4222
Warrington Wolves - Castleford Tigers 19.09 / 21:45

Anglia, Tara Galilor, Franta !

Fotbal American
    NFL
FINAL
4051
Jacksonville Ja. - Tennessee Ti. 20.09 / 03:20
Cricket
    Caribbean Premier League
FINAL - SANSA DUBLA
3990
Jamaica Tallawahs - St Kitts & Nevis Patriots 20.09 / 03:00

Biletul meu
Vă rugăm selectaţi cotele pentru a genera biletul.
Cota:
Castig minim:
Bonus: 0 lei
Câștig maxim posibil

Bingo
Casino
Curse de cai