Ora
Sport
Cod
Eveniment
Competitie
10:50
Fotbal
9911
Central Coast Mariners FC - Melbourne City FC
A-League
11:00
Hochei
9912
AMURSKIE TIGRY KHABAROVSK - MHK KRYLIA SOVETOV
MHL
11:00
Tenis
0
VATUTIN, ALEXEY - OLIVEIRA, GONCALO
Koblenz, Germany
11:00
Tenis
0
Mager, Gianluca - Ward, James
Koblenz, Germany
11:30
Fotbal
0
FC Nitra - 1 SC Znojmo FK
Winter League, Group C
11:30
Fotbal
0
FC Hradec Kralove - GRAFFIN VLASIM
Winter League, Group A
12:00
Volleyball
0
KGC Ginseng Corporation Pro Volleyball Team - Hungkuk Pink Spiders
V League, Women
12:00
Volleyball
0
IBK Altos - GS Caltex Seoul Kixx
V League, Women
12:00
Fotbal
4961
AC Sparta Prague - Loko Vltavin
Club Friendly Games
12:05
Baschet
9923
Osaka Evessa - Kyoto Hannarizu
B.League
12:05
Baschet
9922
San En Neophoenix - Yokohama B Corsairs
B.League
12:05
Baschet
9926
Chiba Jets - Tochigi Brex
B.League
12:05
Baschet
9924
Shiga Lake Stars - Diamond Dolphins Nagoya
B.League
12:05
Baschet
9921
Brave Thunders Kawasaki - Toyama Grouses
B.League
12:05
Baschet
9920
Rizing Fukuoka BB - Ryukyu Golden Kings Okinawa
B.League
12:05
Baschet
9925
Akita Northern Happinets - Alvark Tokyo
B.League
12:05
Baschet
9919
Aisin Seahorses Mikawa - Niigata Albirex BB
B.League
12:05
Baschet
9927
SUN Rockers Shibuya - Levanga Hokkaido
B.League
12:15
Fotbal
0
PANJIM FOOTBALLERS - CORPS OF SIGNALS
Goa Professional League
12:20
Tenis
0
Przysiezny, Michal - Griekspoor, Tallon
Koblenz, Germany
12:20
Tenis
0
Ruud, Casper - Brancaccio, Raul
Koblenz, Germany
12:30
Baschet
9929
KT Sonicboom - Samsung Thunders
KBL
12:30
Baschet
9928
Anyang Kgc - Mobis Phoebus
KBL
13:00
Fotbal
2431
CHERNO M. VARNA - CHERN. BALCHIK
Club Friendly Games
13:00
Hochei
9930
Omskie Yastreby - Irbis Kazan
MHL
13:00
Hochei
2430
Lithuania - Romania
U20 World Championship, Division II, Group A
13:00
Hochei
0
HC ASTANA - HK ARYSTAN TEMIRTAU
Vysshaya League
13:40
Tenis
0
Torebko, Peter - Ignatik, Uladzimir
Koblenz, Germany
14:00
Hochei
2432
Mexico - Israel
U20 World Championship, Division II, Group B
14:00
Hochei
9946
Tolpar Ufa - HC Altay Ust Kamenogorsk
MHL
14:00
Hochei
9943
Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi
MHL
14:00
Baschet
0
CLS Knights Surabaya - Formosa Dreamers
Asean Basketball League
14:00
Fotbal
0
FK Varnsdorf - MFK Chrudim
Winter League, Group B
14:35
Fotbal
9948
AL Raed FC - AL Ain FC
Kings Cup
14:45
Fotbal
9949
AL OROUBA SC - AL WEHDA FC
Kings Cup
15:00
Fotbal
3252
Mbao FC - Singida United
Premier League
15:00
Fotbal
3255
Ruvu Shooting - Azam FC
Premier League
15:00
Fotbal
3256
African Lyon FC - Kagera Sugar
Premier League
15:00
Fotbal
3253
Ndanda FC - JKT Tanzania
Premier League
15:00
Fotbal
1358
GOR Mahia FC - Mount Kenya United
Premier League
15:00
Fotbal
2435
FREE STARS - BUKEDEA TOWN COUNCIL FC
Cup
15:00
Fotbal
4462
NKAMBI COFFEE - SC VILLA
Cup
15:00
Fotbal
4461
BUL FC - MBARARA CITY FC
Cup
15:00
Fotbal
9950
AS Gabes - Club Sportif Sfaxien
Ligue 1
15:00
Hochei
9951
Belye Medvedi - Ladia Togliatti
MHL
15:00
Fotbal
3924
MFK SKALICA - SPARTAK TRNAVA
Club Friendly Games
15:30
Hochei
9952
Avto Yekaterinburg - Snezhnye Barsy Astana
MHL
15:30
Fotbal
2428
HNK GORICA - NK KRSKO
Club Friendly Games
15:30
Fotbal
0
ASD Team Altamura - AC Nardo
Serie D, Girone H
15:30
Fotbal
9809
AS Viterbese Castrense - Urbs Reggina 1914
Serie C, Girone C
15:30
Fotbal
0
US Massese 1919 - ASD Cannara
Serie D, Girone E
15:30
Fotbal
0
CS Scandicci 1908 - AC Tuttocuoio 1957
Serie D, Girone E
15:30
Fotbal
0
ASD Savignanese 1932 - SSD Jesina Calcio
Serie D, Girone F
15:30
Fotbal
0
SFF Atletico - SSD Albalonga Calcio
Serie D, Girone G
15:30
Fotbal
0
ASD Calcio Flaminia - US Latina Calcio 1932
Serie D, Girone G
15:30
Fotbal
9954
Republic of Korea - China
AFC Asian Cup, Group C
15:30
Fotbal
9953
Kyrgyzstan - Philippines
AFC Asian Cup, Group C
15:30
Fotbal
9549
Yeni Malatyaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Turkiye Kupasi, Knockout stage
15:30
Fotbal
0
ESP. VIAREGGIO - Aquila 1902 Montevarchi
Serie D, Girone E
16:00
Fotbal
9955
ANOR. FAMAGUSTA - Enosis Neon Paralimni
Cyprus Cup
16:00
Baschet
9977
Nadezhda Orenburg - Tango Bourges Basket
Euroleague Women, Group A
16:00
Fotbal
0
US Avellino 1912 - ASD Anzio Calcio 1924
Serie D, Girone G
16:00
Fotbal
0
Pineto Calcio - Forli FC
Serie D, Girone F
16:00
Fotbal
0
ASD Romagna Centro Cesena - SS Matelica Calcio Asd
Serie D, Girone F
16:00
Fotbal
2436
AUSTRIA WIEN - WR. NEUSTADT
Club Friendly Games
16:00
Fotbal
2439
VfL Bochum - PFC CSKA Sofia
Club Friendly Games
16:00
Hochei
9959
Krasnaya Armiya - Loko Yaroslavl
MHL
16:00
Hochei
9960
Chaika Nizhny Novgorod - MHK Dinamo ST Petersburg
MHL
16:00
Hochei
9957
Tyumenskiy Legion - Reaktor Nizhnekamsk
MHL
16:00
Hochei
9961
Mamonty Yugry Khanty Mansiysk - Sputnik Almetievsk
MHL
16:00
Fotbal
2437
FC ST PAULI - SV W. WIESBADEN
Club Friendly Games
16:00
Tenis
0
Bonadio, Riccardo - Maden, Yannick
Koblenz, Germany
16:30
Hochei
4423
Republic of Korea - Spain
U20 World Championship, Division II, Group A
16:30
Fotbal
2438
SERVETTE FC - SC OLHANENSE
Club Friendly Games
16:30
Handball
9964
Angola - Argentina
World Championship, Group D
16:30
Handball
9963
Japan - Iceland
World Championship, Group B
16:45
Fotbal
1355
Kazma SC - Al Fahaheel
Federation Cup, Group B
16:55
Fotbal
9966
Hajer Club - AL Hilal Riyadh
Kings Cup
17:00
Baschet
0
AEK Larnaca - Apoel Nicosia
Division A
17:00
Fotbal
9971
Aris Limassol - Pafos FC
Cyprus Cup
17:00
Fotbal
9969
SL Benfica B - Academico De Viseu FC
Segunda Liga
17:00
Fotbal
9967
AC Omonia Nicosia - Apollon Limassol
Cyprus Cup
17:00
Fotbal
9968
Asil Lysis - Ermis Aradippou
Cyprus Cup
17:30
Fotbal
9550
BÜYÜKSEHYR - Hatayspor
Turkiye Kupasi, Knockout stage
17:30
Hochei
9976
HC Tambov - Yuzhny Ural Orsk
VHL
17:40
Tenis
0
Ymer, Mikael - Piros, Zsombor
Koblenz, Germany
18:00
Hochei
9979
Ska Varyagi - Kapitan Stupino
MHL
18:00
Hochei
9916
Mytishchinskie Atlanty - Ska 1946 ST Petersburg
MHL
18:00
Hochei
9917
MHC Dynamo Moscow - Almaz Cherepovets
MHL
18:00
Hochei
2440
UKRAINE - BELGIUM
World Championship, Women, Div II, Group B, Quali.
18:00
Fotbal
9988
Iran - Iraq
AFC Asian Cup, Group D
18:00
Fotbal
9987
Vietnam - Yemen
AFC Asian Cup, Group D
18:00
Baschet
9978
Olympiakos Pireaus - Uniqa Euroleasing Sopron
Euroleague Women, Group B
18:00
Baschet
9989
Unics Kazan - KK Cedevita Zagreb
Eurocup, Group H
18:00
Baschet
9984
BC Nizhny Novgorod - Banvit Bandirma
Champions League, Group A
18:00
Tenis
0
DE BAKKER, THIEMO - HASSAN, BENJAMIN
Koblenz, Germany
18:00
Fotbal
4973
SLOVAN BRATISLAVA - SIGMA OLOMOUC
Club Friendly Games
18:30
Volleyball
9997
Valepa - Kladno Volejbal CZ
CEV Cup
18:30
Fotbal
9990
NEA Salamina Famagusta - AEK Larnaca
Cyprus Cup
18:30
Baschet
1003
Fenerbahce SK - Perfumerias Avenida
Euroleague Women, Group B
18:30
Hochei
9915
HK Riga - Russkie Vityazi
MHL
18:30
Hochei
9996
TPS Turku - Ilves Tampere
Liiga
18:30
Hochei
1006
HK DUKLA MICHALOVCE - HK SKALICA
1.Liga
18:30
Volleyball
9611
Perungan Pojat - Stade Poitevin Poitiers
Challenge Cup
19:00
Hochei
1020
MHK Martin - HK Trnava
1.Liga
19:00
Handball
1035
Hungary - Egypt
World Championship, Group D
19:00
Handball
1025
Croatia - Bahrain
World Championship, Group B
19:00
Volleyball
1018
Trefl Gdansk - VC Maaseik
Champions League, Pool D
19:00
Baschet
1034
Panevezio Lietkabelis - Brose Bamberg
Champions League, Group C
19:00
Baschet
1032
Rytas Vilnius - Alba Berlin
Eurocup, Group E
19:00
Fotbal
0
VFB OLDENBURG - SPORTFR. LOTTE
Club Friendly Games
19:00
Baschet
1028
BC TARTU - VEF RIGA
Estonian-Latvian Basketball League
19:00
Fotbal
4438
ATLETICO MG - VOLTA REDONDA RJ
U20 Copa Sao Paulo de Juniores, Playoffs
19:20
Tenis
0
Safiullin, Roman - Kamke, Tobias
Koblenz, Germany
19:30
Baschet
1042
BK Opava - Hapoel Unet Holon
Champions League, Group B
19:30
Baschet
1045
AEK Athens - JDA Dijon Basket
Champions League, Group C
19:30
Fotbal
9425
Amazulu Durban - Kaizer Chiefs
Premier League
19:30
Fotbal
9810
Cape Town City FC - Free State Stars FC
Premier League
19:30
Fotbal
1360
Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
Premier League
19:30
Baschet
1039
Anwil Wroclawek - MHP Riesen Ludwigsburg
Champions League, Group A
19:30
Fotbal
4006
Juventus Turin - AC Milan
Supercoppa
19:30
Fotbal
9551
Trabzonspor - Balikesirspor
Turkiye Kupasi, Knockout stage
20:00
Hochei
4424
Great Britain - Estonia
U20 World Championship, Division II, Group A
20:00
Fotbal
9811
EA Guingamp - FC Stade Rennes
Ligue 1
20:00
Fotbal
9814
FC Toulouse - OLYMPIQUE LYON
Ligue 1
20:00
Fotbal
9813
Olympique Nimes - FC Nantes
Ligue 1
20:00
Fotbal
9812
AS Monaco - OGC Nice
Ligue 1
20:00
Baschet
1054
FLAMMES CAROLO BASKET - DYNAMO KURSK
Euroleague Women, Group B
20:00
Baschet
1053
CCC POLKOWICE - UMMC JEKATERINBURG
Euroleague Women, Group A
20:00
Baschet
1061
USK PRAHA - FAMILA BASKET SCHIO
Euroleague Women, Group A
20:00
Fotbal
0
SC FORTUNA COLOGNE - BONNER SC
Club Friendly Games
20:00
Fotbal
0
FC SCHALKE 04 II - SW ESSEN
Club Friendly Games
20:04
Baschet
1086
Uppsala Basket - Sodertalje Kings
Ligan
20:30
Fotbal
1089
Atletico Madrid - Girona CF
Copa del Rey
20:30
Baschet
1090
Fraport Skyliners Frankfurt - Asvel Lyon Villeurbanne
Eurocup, Group F
20:45
Fotbal
1095
H. BNEI SAKHNIN - Maccabi Haifa FC
State Cup
21:00
Volleyball
1099
Calcit Kamnik - Savo Volley
Challenge Cup
21:00
Baschet
1098
Ratiopharm Ulm - BC Lokomotiv Kuban
Eurocup, Group F
21:00
Baschet
1103
ESB Villeneuve D'Ascq - Mithra Castors Braine
Euroleague Women, Group A
21:00
Volleyball
1096
Berlin Recycling Volleys - Skra Belchatow
Champions League, Pool D
21:00
Volleyball
1101
VfB Friedrichshafen - Zenit ST Petersburg
Champions League, Pool C
21:00
Baschet
1097
Medi Bayreuth - Virtus Bologna
Champions League, Group D
21:00
Hochei
4442
Serbia - Croatia
U20 World Championship, Division II, Group B
21:15
Fotbal
4452
GREMIO RS - GREMIO OSASCO AUDAX SP
U20 Copa Sao Paulo de Juniores, Playoffs
21:20
Hochei
1107
RED BULL SALZBURG - EHC RED BULL MUNICH
Champions Hockey League, Knockout stage
21:30
Baschet
1110
KK Olimpija Ljubljana - BC Oostende
Champions League, Group D
21:30
Baschet
1111
TSV Crailsheim Merlins - Basketball Lowen Braunschweig
BBL
21:30
Volleyball
1115
Modena Volley - VK Karlovarsko
Champions League, Pool B
21:30
Fotbal
0
Latte Dolce Calcio - SEF Torres Calcio
Serie D, Girone G
21:30
Fotbal
1108
FC Sevilla - Athletic Bilbao
Copa del Rey
21:30
Handball
1114
Qatar - Sweden
World Championship, Group D
21:30
Handball
1112
FYR Macedonia - Spain
World Championship, Group B
21:30
Baschet
1113
SS Felice Scandone Basket Avellino - Ucam Murcia
Champions League, Group A
21:30
Baschet
1109
Nanterre 92 - PAOK Thessaloniki
Champions League, Group B
21:30
Volleyball
9616
Alpenvolleys Haching - Trentino Volley
CEV Cup
21:45
Baschet
1118
Valencia Basket - KK Crvena Zvezda Mts
Eurocup, Group G
21:45
Fotbal
9815
Southampton FC - Derby County
FA Cup
22:00
Fotbal
9816
AS Saint Etienne - OLYMP. MARSEILLE
Ligue 1
22:00
Fotbal
0
LIFFEY WANDERERS FC - PORTMARNOCK FC
Leinster Senior League, Senior Division
22:30
Fotbal
1125
CD Leganes - Real Madrid
Copa del Rey
22:45
Fotbal
1126
CD Feirense - SPORT. LISSABON
Taca de Portugal
23:00
Fotbal
2442
ABC RN - Sergipe SE
Copa do Nordeste
23:30
Fotbal
4411
CORITIBA PR - VASCO DA GAMA RJ
U20 Copa Sao Paulo de Juniores, Playoffs
00:00
Baschet
0
LA SALLE EXPLORERS - GEORGE WASHINGTON COLONIALS
NCAA, Women
00:00
Baschet
1133
SC Corinthians Paulista - EC Pinheiros
NBB
00:30
Fotbal
0
DEPORTIVO TACHIRA - ALIANZA PETROLERA
Club Friendly Games
00:50
Fotbal
0
OLIMPIA ASUNCION - GENERAL DIAZ
Club Friendly Games