OPERATORI PARIURI SPORTIVE

Candidatul ideal:

- persoane dinamice
- studii medii absolvite;
- experienta de lucru in relatia directa cu clientii;
- cunostinte de operare PC – nivel mediu;
- atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;

capacitate de planificare si de organizare a activitatii proprii;
- disponibilitate pentru lucrul in ture

Responsabilitatile tale:

- Informarea clientilor in legatura cu promotiile si regulile jocurilor aflate in derulare;
- Incasarea banilor pentru vanzarea serviciilor si produselor specifice;
- Cunoasterea produselor si oferirea de informatii utile despre acestea;
- Asigurarea curateniei in cadrul agentiei conform standardelor;
- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere;
- Evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati, gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile;
- Crearea unui mediu ambiental placut pentru jucatori.

Completeaza formularul de mai jos si aplica pentru acest job.